Co myślicie o podbijaniu do zajętych? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-16, 17:14   #391
201607010856
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 294
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No bingo.
Do mnie też często różni podbijają. Cholernie często. Też mnie to irytuje. Na tyle, że też unikam ich towarzystwa, podobnie, jak Ty.
Wniosek?
Każdy sam jest kowalem własnego losu. Poddanie się "czarującej gadce" nie jest dopustem bożym. To nie rak. To każdy sam wybiera, czy poddaje się manipulacji podbijacza, czy nie. Ja się nie poddaję. Ty się nie poddajesz. Bo ani ja, ani Ty nie chcemy się dać zmanipulować. Jeśli więc ktoś ulega podbijaczce/podbijaczowi, robi to z własnego, nieprzymuszonego wyboru. I ponosi tego konsekwencje.

Żeby było jasne: w żadnym stopniu nie usprawiedliwiam zachowania podbijaczek. Uważam je za żalosne i desperackie. Ale nie należy im przypisywać cech demonicznych i nadprzyrodzonych, które "zmuszają" biednego chłopa do skoku w bok. Jeśli chlop skacze w bok z podbijaczką- to po diabła Ci taki chłop?

Wychodzi na to, że właściwie mówimy o tym samym. Żeby nie było wątpliwości, nie chcę chłopa, który daje sobą manipulować. Dlatego też nigdy w takiej sytuacji nie byłam, bo potrafiłam dobrze wybrać. Ale tak czy siak gardzę takimi osobami, nawet jeśli ja sama je olewam czy mój partner. Po prostu takie podchody są żałosne skoro wyraźnie nie mam ochoty na skok w bok, jasno sygnalizuję, że nic mnie nie interesuje, a ktoś dalej nie rozumie. Chodzi tu o zwykłą przyzwoitość, której takie osoby nie mają.
201607010856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 17:46   #392
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Najbardziej mierzi mnie brak poszanowania dla drugiej osoby i egocentryzm tych kobiet. Nie jestem ideałem, ale staram się liczyć z uczuciami innych ludzi i mi ogólne społeczne ramy etyczne wcale nie przeszkadzają i nie czuję się przez nie uciskana.
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 18:10   #393
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
Najbardziej mierzi mnie brak poszanowania dla drugiej osoby i egocentryzm tych kobiet. Nie jestem ideałem, ale staram się liczyć z uczuciami innych ludzi i mi ogólne społeczne ramy etyczne wcale nie przeszkadzają i nie czuję się przez nie uciskana.
Już z tym, czy się liczę z uczuciami innych czy nie. Po prostu przyznaję, że to było ujowe z mojej strony i tyle. A nie jakieś "nie znacie jej, chłop był biedny, toksyk, toksyk, TOKSYK".
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 18:19   #394
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez nikolite Pokaż wiadomość
Gdyby Ci faceci odchodzili od swoich partnerek i po dzień dzisiejszy bylibyście parą to jednak mogłabym to zrozumieć - ale z Twoich postów wychodzi na to,że było takich Panów sporo i z żadnych z nich nie udało Cie się stworzyć trwałego związku (oprócz tego aktualnego). Odejście od swojej kobiety do nastepnej i potem rozpad tego związku to moim zdaniem głupota
Nie myślisz,że jednak coś jest nie tak - że potrafisz ich zmotywować do opuszczenia partnerki ale potem nie potrafisz ich przy sobie utrzymac? Ja bym w tym momencie zastanowiła się, co jest ze mną nie tak. Chyba wygląda na to że jesteś materiałem na "krótkoterminową" kochankę.
nigdy żaden facet ze mną nie zerwał - to ja kończyłam zawsze związki. jedne były dłuższe, inne krótsze. potrafiłam ich utrzymać, potrafiliśmy stworzyć całkiem fajny związek, ale okazywało się, że 'to nie to'. nie widzę nic 'nie tak' w tym, że ma się w życiu więcej niż jednego partnera.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-16, 18:21   #395
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Już z tym, czy się liczę z uczuciami innych czy nie. Po prostu przyznaję, że to było ujowe z mojej strony i tyle. A nie jakieś "nie znacie jej, chłop był biedny, toksyk, toksyk, TOKSYK".
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-16 19:21:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.