M jak miłość - Część II - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-09, 08:40   #4711
201608080935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 340
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
a mi dokładnie w tej chwili wszedl jakis durny komunikat na cyfrowym polsacie i nie widzialam nic
To niewiele straciłas, Magda walneła Majkę torebką, Majka Magde ręką, a na koniec Majka skopała drzewo
201608080935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 08:50   #4712
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: M jak miłość - Część II

widzialam tylko skopane drzewo
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 09:00   #4713
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: M jak miłość - Część II

nie no myślałam że padnę jak zobaczyłam tą niby bójkę... jak małe dzieci... żal...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 10:10   #4714
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
mogłybyscie mi po krotce opowiedziec co bylo wczoraj?;> o co sie pobiły Majka i Magda? Jaki pierscionek ? mowicie skrotami i czlowiek nic nie rozumie
Magda przyszła do Majki pogadać o sobi, Majce i Pawle, w sumie sie tylko kłóciły, w końcu Magda wstała, Majka też, Magda walnęła ją torebką, ta oddała ręką, Magda odepchnęła Majkę i poszła, a Majka nie wiedziała co robić i skopała drzewo (akurat to było moim zdaniem naturalne, też bym pewnie tak zrobiła ). Mama Gabi zadzwoniła do Marty, że dzieci zamiast pojutrze wracają dzisiaj, potem razem (oczywiście z awokatem też) pojechały pod autobus, ale dzieci tam nie było (w ogóle beznadziejne to jest, ze nawet wychowawca wycieczki -na której nie była- mówi o niej Gabi). Wcześniej Henio dał Marcie bluzkę i wreszcie wyglądała ładnie, była na spotkaniu z prezesem sądu i zde cydowała o powrocie do pracy, potem na randce z Andrzejem (czy jak tam ma ten adwokat), zachowywali sie jak jakieś nastolatki (jak zwykle) latali po parku i całowali sie pod drzewami (i Marta na Łukasza mówi).
Majka poszła po dom Pawła, odebrał wyniki i nie jest chory na AiDS, więć powiedział o wszystkim Majce, potem jej dał pierścionek- pamiątkę profesora. Należał kiedyś do tej jego wielkiej miłości z powstania warszawskiego. Powiedział MAjce że jest ta jedyna, ble ble ble.
Piotrek, który zamiat spędzać czas z żoną, cały dzień siedział u Pawła.
Kisiel wpadł na pomysł kupna krowy, Lucek najpierw mu sie sprzeciwił, ale w końcu kupili krowe na półkę w tajemnicy przed żonami
Marek był rozmawiać z ksiedzem, bo nie wie co robić, potem chciał zerwać z Grażyną (która podstępem dowiedziała sie, ze jest w biurze w warszawie i tam przyszła). Zagroziła samobójstwem. A wcześniej Marek latał po kuchni z chustką Grażki i ją obwąchiwał, mało Basia tego nie zauważyła.

W ogóle moim zdaniem skoro raz wyszło, zę PAweł jest chory, potem że nie, to chyba powinni zrobić trzecie badanie?
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 10:11   #4715
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: M jak miłość - Część II

A mi się najbardziej chciało śmiać jak Majka skopała to drzewo jak mała rozkapryszona dziewczynka
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 10:47   #4716
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: M jak miłość - Część II

beznadziejna scena pocałunku Marty z Budzyńskim-pod drzewem
w takich scenach ta aktorka wypada koszmarnie
zero bliskości, wczucia w sytuację
sztywna kłoda
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 10:50   #4717
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: M jak miłość - Część II

Biedne drzewo.....
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 10:57   #4718
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
beznadziejna scena pocałunku Marty z Budzyńskim-pod drzewem
w takich scenach ta aktorka wypada koszmarnie
zero bliskości, wczucia w sytuację
sztywna kłoda
Zgadzam się, też to zauważyłam.
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 11:03   #4719
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: M jak miłość - Część II

Marta w ogóle do niego nie pasuje! On jest przystojny, a ona przy nim wypada tak, że rzygać się chce, jak on może ją całować? ble;p A tak w ogóle to ja zauważyłam, że to Majka zaczęła tą dziecinną bójkę ... walnęła Magdę z bara ;-) Bez sensu to było. I ta scena z marta pod drzewem jak biegli żałosna przecież tak się ludzie wcale nie zachowują
__________________
[*]
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 11:36   #4720
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
Marta w ogóle do niego nie pasuje! On jest przystojny, a ona przy nim wypada tak, że rzygać się chce, jak on może ją całować? ble;p A tak w ogóle to ja zauważyłam, że to Majka zaczęła tą dziecinną bójkę ... walnęła Magdę z bara ;-) Bez sensu to było. I ta scena z marta pod drzewem jak biegli żałosna przecież tak się ludzie wcale nie zachowują
Marta wypadła w tej scenie strasznie sztucznie
No i zgadzam się z Tobą, że Marta i Budzynski do siebie nie pasują. On przystojniak, młody, a ona jak taka wymokła kura, w ogóle staro wygląda Zawsze się dziwilam, że Marta ma niby tylu adratorów...
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 11:42   #4721
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
Marta wypadła w tej scenie strasznie sztucznie
No i zgadzam się z Tobą, że Marta i Budzynski do siebie nie pasują. On przystojniak, młody, a ona jak taka wymokła kura, w ogóle staro wygląda Zawsze się dziwilam, że Marta ma niby tylu adratorów...
Zawsze sie nad tym zastanawiałam dlaczego Marta i Marysia maja takie branie i to u facetów dużo młodszych ... z wygladu....
Bo ja rozumiem że kobieta musi mieć w sobie coś..... ale ja tego coś nie widzę i pytałam małżona, czy on widzi, ale też uważa, że one nie są "spożywcze"
__________________
Oleńka
Na dwa domy

Edytowane przez Tun1a
Czas edycji: 2009-12-09 o 11:43
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 11:42   #4722
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
Marta wypadła w tej scenie strasznie sztucznie
No i zgadzam się z Tobą, że Marta i Budzynski do siebie nie pasują. On przystojniak, młody, a ona jak taka wymokła kura, w ogóle staro wygląda Zawsze się dziwilam, że Marta ma niby tylu adratorów...
może ma tylu adoratorów bo jest sędzią i sporo zarabia?hehe
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 11:48   #4723
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
może ma tylu adoratorów bo jest sędzią i sporo zarabia?hehe
dobre spostrzeżenie
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 11:52   #4724
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
dobre spostrzeżenie
no ja na miejscu faceta to bym tylko na kasę poleciała
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 11:54   #4725
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
no ja na miejscu faceta to bym tylko na kasę poleciała
no w sumie masz rację ja chyba też
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 12:02   #4726
zamszowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: M jak miłość - Część II

I Marta i Marysia są takie nijakie. Ciepłe kluchy. Wiecznie chcą wszystkim pomagać, o wszystkich się martwią. Zawsze wyrozumiałe,dobre nic ich nie złości. Dla mnie nienaturalną sytuacją była pomoc Marysi udzielona swego czasu byłej kochance męża, prawdziwa kobieta raczej by się tak nie zachowała. Podobnie w stosunku do tego Radosza (czy jak mu tam było),taka wyrozumiała itd. Miałam nadzieję, że przynajmniej Marta będzie troche bardziej prawdziwa (odcinki kiedy leciała na Tomka),bo wtedy nie była taka święta,ale sumienie ją ruszyło. Teraz niby też chce tego Budzyńskiego, ale jakoś tak mdło,żadnej namiętności.
zamszowiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 12:49   #4727
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: M jak miłość - Część II

ludzie to tylko serial, a tam to nawet brzydala moze miec setke facetow
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 13:11   #4728
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: M jak miłość - Część II

A kiedy będzie odcinek z niby samobójstwem Grażyny?
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 13:18   #4729
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez zamszowiec Pokaż wiadomość
I Marta i Marysia są takie nijakie. Ciepłe kluchy. Wiecznie chcą wszystkim pomagać, o wszystkich się martwią. Zawsze wyrozumiałe,dobre nic ich nie złości. Dla mnie nienaturalną sytuacją była pomoc Marysi udzielona swego czasu byłej kochance męża, prawdziwa kobieta raczej by się tak nie zachowała. Podobnie w stosunku do tego Radosza (czy jak mu tam było),taka wyrozumiała itd. Miałam nadzieję, że przynajmniej Marta będzie troche bardziej prawdziwa (odcinki kiedy leciała na Tomka),bo wtedy nie była taka święta,ale sumienie ją ruszyło. Teraz niby też chce tego Budzyńskiego, ale jakoś tak mdło,żadnej namiętności.
Zgadza się
Ja taką kochankę mogłabym co najwyżej rozszarpać na strzępy, a nie pomagać jej i załatwiać jej pracę

Cytat:
Napisane przez garfieldek Pokaż wiadomość
ludzie to tylko serial, a tam to nawet brzydala moze miec setke facetow
Ale my chcemy, zeby ten serial był bardziej realistyczny
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 13:25   #4730
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
A kiedy będzie odcinek z niby samobójstwem Grażyny?
A ma być taki wogóle?
Ja myślałam, że Grażyna tylko oznajmiła Markowi, że jak z nią zerwie to ona się zabije. A jak Marek ma postąpić, nie wiecie? Bo w sumie teraz nie jestem pewna jak ma być...
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3


Edytowane przez $ylwu$
Czas edycji: 2009-12-09 o 13:28
$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 13:35   #4731
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
A ma być taki wogóle?
Ja myślałam, że Grażyna tylko oznajmiła Markowi, że jak z nią zerwie to ona się zabije. A jak Marek ma postąpić, nie wiecie? Bo w sumie teraz nie jestem pewna jak ma być...
Ja tu chyba na wątku przeczytałam (albo gdzieś w necie, nie pamiętam), że Grażyna ukradnie Rogowskiemu recepty, kupi jakieś leki nasenne, zadzwoni do męża i weźmie te tabletki. Ale Michał będzie miał problem z samochodem i nie zdąży na czas, Grażyna przedawkuje i będą walczyć o jej życie. Myślałam, że to miało być wczoraj...

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

O, już wiem, tutaj czytałam: http://film.interia.pl/telewizja/ser...c,1401907,3723. Ale to chyba za jakiś czas dopiero będzie...
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 13:43   #4732
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
A kiedy będzie odcinek z niby samobójstwem Grażyny?
te odcinki z Grażyną będą 21 i 22 grudnia.
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 13:56   #4733
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
a mi dokładnie w tej chwili wszedl jakis durny komunikat na cyfrowym polsacie i nie widzialam nic
tez nie widziałam głupia cyfra
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 14:07   #4734
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: M jak miłość - Część II

hehe
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 14:45   #4735
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: M jak miłość - Część II

Chcę zobaczyć te odcinki z Grażyną... czy aby nie bedzie tak jak z tą wczorajszą bójką...
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 14:57   #4736
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: M jak miłość - Część II

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Chcę zobaczyć te odcinki z Grażyną... czy aby nie bedzie tak jak z tą wczorajszą bójką...
No właśnie... tyle szumu o nic...
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 15:18   #4737
gajqa
Wtajemniczenie
 
Avatar gajqa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: win. xp ;p
Wiadomości: 2 444
GG do gajqa
Dot.: M jak miłość - Część II

nei wiem czy to było...nei pamietam :p ale wklejam na biało jakby co

Hanka po raz kolejny znajdzie się w uczuciowej rozterce. Szef wyzna jej bowiem... miłość.

Jak donosi "Świat Seriali", do tego niespodziewanego wyznania dojdzie w czasie szkolnego wyjazdu nad morze. Na wyznanie Nowackiego kobieta zareaguje natychmiast: - Proszę nie zapominać, że ja jestem mężatką z trójką dzieci!

To nie zniechęci jednak szefa (Michał Lesień), który będzie starał się zdobyć względy pięknej nauczycielki (Kożuchowska). Uratuje między innymi życie Natalce (Marcjanna Lelek). Gdy Nowacki zauważy, że dziewczynka się topi, bez zastanowienia skoczy do wody - choć sam kiepsko pływa.

Po powrocie z wyjazdu Hanka opowie o wszystkim swojemu mężowi (Kacper Kuszewski). Oczywiście nie wspomni mu o tym, co w przypływie szczerości wyznał jej dyrektor. Sam Marek dalej ukrywa romans z Grażyną (Bożena Stachura). Jedyną osobą, która mogłaby zdradzić tajemnicę Mostowiaka, jest Tomek (Andrzej Młynarczyk). Ale i jemu nie zależy, by prawda o romansie wyszła na jaw...

Hanka i dyrektor wkrótce zjednoczą siły, by wybić Natalce z głowy fatalne zauroczenie pewnym starszym mężczyzną... Czy to zbliży nauczycielkę i szefa do siebie? Przekonamy się już w następnych odcinkach "M jak miłość".
gajqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 15:36   #4738
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: M jak miłość - Część II

Chyba nie było. Kolejne odcinki.

odc. 705. Marszałek oświadcza się Filarskiej i zostaje przyjęty. Krystyna spotyka na szkolnym zlocie Julka - byłego narzeczonego, którego wszyscy uważali za zmarłego. Mężczyzna miał uraz głowy, przez kilka miesięcy leżał w szpitalu za granicą. Łukasz i Gabi odnajdują się. Okazuje się, że ostatniego dnia zostali okradzeni. Grzegorz odwiedza w szpitalu Małgosię. Proponuje, by przyjaciółka wraz z synem odwiedzili go we Francji. Sandra opowiada Tomkowi o długach i problemach z Darkiem. Kuba informuje Chodakowskiego, że ciotka Zosi była skazana za kradzież.


706

Sandra wyznaje prawdę. Okazuje się, że padła ofiarą bandyty i oszusta, który zmuszał ją do pracy w klubie. Gdy się zbuntowała, oskarżył ją o kradzież. Teraz żąda, by oddała sumę dużo wyższą od tej, którą pożyczyła. Chodakowski prosi Martę, by przekonała Małgosię do wyjazdu do Francji. Łukasz przeprasza matkę Gabi za swoje zachowanie. Kobieta zakazuje mu dalszych kontaktów z córką. Paweł postanawia rzucić studia. Madzia wraca do Afryki. Zduński odwozi ją na lotnisko i ostatecznie kończy ich związek. Filarska spotyka się z Julkiem.

707.
Grażyna bez zapowiedzi odwiedza Grabinę. W domu zastaje tylko Barbarę i Marka. Lucjan i Kisiel, w tajemnicy przed żonami, wspólnie opiekują się krową. Agata zaczyna treningi karate, zaprzyjaźnia się z Arturem. Podczas obiadu u Rogowskich Paweł informuje rodzinę o decyzji porzucenia studiów. Marta przyłapuje Budzyńskiego na kłamstwie. Kobieta przekonuje Małgosię, żeby zgodziła się wyjechać do Francji. Grażyna nie zgadza się na zakończenie romansu. Grozi Markowi, że popełni samobójstwo.


708.
Tomek i Kuba zmuszają Darka, aby podpisał oświadczenie, że Sandra spłaciła dług. Dziewczyna boi się zemsty bandyty. Przypadkiem znajduje pistolet, który kupiła kiedyś Małgosia. Budzyński przekonuje Martę, że dziewczyna, z którą widziała go w restauracji, jest klientką. Łukasz jest załamany, bo nie może spotykać się z Gabi. Barbara przypadkiem odbiera telefon od Kisiela. Odkrywa, że obaj z Lucjanem mają przed nią tajemnicę. Marek wysyła do Grażyny e-mail kończący romans. Kobieta decyduje się upozorować próbę samobójstwo
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 15:58   #4739
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: M jak miłość - Część II

ta grażyna to jest przygłup
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 16:04   #4740
zamszowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: M jak miłość - Część II

To, że pojawi się ten Julek było do przewidzenia. W kilku odcinkach o nim wspominała. Podobnie było z ciążą Marysi, zanim się o niej dowiedziała to przez kilka odcinków było gadanie,że jest już za strara i nie da Rogowskiemu dziecka.
zamszowiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.