Pierwszy pocałunek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-16, 17:02   #1
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419

Pierwszy pocałunek :)))


Wiem, że do Walentynek jeszcze trochę czasu. Ale naszło mnie...

Był wątek o tym, jak się poznałyśmy ze swoimi jedynymi. A teraz ja wyciągam Was na zwierzenia o pierwszych pocałunkach. Bałyście się przed? Gdzie, jak, kiedy z kim... Czy że tak się wyrażę spełnione zostały wasze oczekiwania? Czy raczej były to niewypały?

Temat chyba bardzo przyjemny. Jeżeli tylko chcecie, podzielcie się wspomnieniami.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-16, 17:16   #2
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Re: Pierwszy pocałunek :)))

... 8 klasa podstawówki (kiedyś było 8 klas )
wieczór.. bardzo zimowy...
... powrót z "Kółka Biologicznego"
odprowadzałem ją do domu "po drodze" oczywiście w przeciwnym kierunku...
klatka schodowa pod jej drzwiami ...
ledwo się dotkneliśmy ustami....
wrażenie takie, że myślałem, iż zgłębiłem sedno orgazmu... i nie czeka mnie nic bardziej porywającego w tej strefie aktywności

eeehhh to były czasy

Ti. with
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-16, 17:30   #3
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: Pierwszy pocałunek :)))

Miałam 13 lat, to było we Włoszech na międzynarodowym turnieju piłki ręcznej młodzików i juniorów( byłam szczypiornistką), on był Arabem (z Egiptu) i miał o ile dobrze pamietam Szylif na imię. Był wtedy akurat po finałowym meczu turnieju, światła na moment przygasły i wtedy skorzystaliśmy z tej okazji żeby się pocałować. Szczerze mówiąc bardzo się rozczarowałam, bo tyle czytałam wcześniej, że pocałunki są takie porywające, było dużo śliny i mało romantycznie. No niestety pierwszy pocałunek był niewypałem, ale wiadomo ćwiczenie czyni mistrzem i z czasem się przekonałam jakie są wspaniałe .
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-16, 17:45   #4
arletha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 135
Re: Pierwszy pocałunek :)))

Bosze, ja nie pamietam mojego pierwszego pocalunku!!! Musial byc bardzo kiepski Chociaz to dziwne, bo moj partner byl ode mnie starszy i twierdzil ze calowac umie bosko Ale na prawde nie pamietam kiedy i gdzie.. Za to pamietam pierwszy pocalunek z moim obecnym narzeczonym To bylo na molo nad jeziorkiem i bylo baaardzo romantycznie Caluski dla wszystkich zakochanych
arletha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-16, 17:51   #5
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: Pierwszy pocałunek :)))

pierwsze pocałunki ćwiczyłam sumiennie na misiu [ za namową koleżanki ] a prawdziwy pierwszy pocałunek z liceum był ... taki nieśmiały , niepewny . Aż mi się teraz chce śmiać - oczy takie zdziwione , policzki zaczerwienione miało być jak w Przeminęło z Wiatrem a tu nic nadzwyczajnego . Ślina śliną ale mój miś nie miał języka i zębów no i był przewidywalny No cóż - całowaliśmy się tak jakbyśmy kosztowali najostrzejszego pieprzu czubkiem języka [ do dziś śmieję się z moją kumpelą , że ten miś to niewypał ]. Ogólnie było trochę wstydliwie i ciemno ( zimowy wieczór ) - po pocałunku każde z nas prysnęło do domu Tak wyglądał mój pierwszy pocałunek .
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-16, 18:52   #6
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Pierwszy pocałunek :)))

Lejcia , czy to oznacza to co ja myślę, a Ty wiesz?

Mój był w połowie 8 klasy, chłopak starszy o rok, chodziliśmy już ze sobą kilka dni Odprowadził mnie do domu i pocałowaliśmy się - było fantastycznie Miał albo doświadczenie, albo talent

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-16, 19:08   #7
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Re: Pierwszy pocałunek :)))

fajny wątek
na wakacjach z drugiej do trzeciej klasy podstawówki, z kumplem którego znałam od urodzenia. bezpośednio przedtem bylismy razem na kolonii gdzie była duża rozpiętość wiekowa, więc się napatrzyliśmy na starszych. w czasie "ciągu dlaszego" wakacji dogłębnie przedyskutowaliśmy sprawę i doszliśmy do wniosku że dobrze byłoby zacząć ćwiczyć. było bardzo "eksperymentalnie", w niezwykle naukowej atmosferze. ćwiczyliśmy codziennie wieczorami przez kolejny miesiąc wakacji.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-01-16, 19:14   #8
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: Pierwszy pocałunek :)))

u mnie tez pod koniec podstawowki
a najbardziej smiac mi sie chce ze doznania mialam takie jak Ti - autentycznie taki odlot ze glowa mala Nie moglam spac przez cala noc :P Taka bylam podekscytowana po pierwszym, malym, zwyklym pocalunku ze zachowywalam sie jak pijana :P
szkoda ze teraz juz az tak bardzo sie tego nie odczuwa
zreszta to tak zawsze za pierwszym razem. pamietam jak kiedys calowalam sie z chlopakiem a on czule gladzil mnie po plecach (pierwsze w zyciu czule przytulenie:P) to mialam takie ciarki jakby conajmniej pocalowal mnie ktos po raz pierwszy od 200 lat :P
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-16, 19:21   #9
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Pierwszy pocałunek :)))

Bllleee... nie chcę tego pamiętać...

Po raz pierwszy prawdziwy pocałunk (czyli z dreszczykiem, łomotaniem serca, miękkimi nogami, wrażeniem zgłębienia tajemnic orgazmu itd.) przeżyłam dopiero mając 18 lat... czego w żadnym wypadku nie żałuję, bo było to z moim Misiem
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-16, 19:49   #10
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: Pierwszy pocałunek :)))

Pierwszy pocałunek???? O ile dobrze pamiętam to w wieku 5-6 lat to pocałowałam się z kumplem, z którym ganiałam się po podwórku przez pare dobrych lat. Pamiętam, że to było koło śmietnika (mało romantyczne - wiem), ale od razu z pożądnym języczkiem
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-17, 06:40   #11
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Pierwszy pocałunek :)))

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Lejcia , czy to oznacza to co ja myślę, a Ty wiesz?

A ja tam wiem, co Ci w głowie siedzi?
Oznacza to tyle, że w czwartek też chciałam dać ten wątek, niezależnie od dnia wczorajszego.

Tygrys napisał(a):
> wrażenie takie, że myślałem, iż zgłębiłem sedno orgazmu... i nie czeka mnie nic bardziej porywającego w tej strefie aktywności

Julita104 napisał(a):
> a najbardziej smiac mi sie chce ze doznania mialam takie jak Ti - autentycznie taki odlot ze glowa mala Nie moglam spac przez cala noc :P Taka bylam podekscytowana po pierwszym, malym, zwyklym pocalunku ze zachowywalam sie jak pijana :P
> szkoda ze teraz juz az tak bardzo sie tego nie odczuwa
> zreszta to tak zawsze za pierwszym razem. pamietam jak kiedys calowalam sie z chlopakiem a on czule gladzil mnie po plecach (pierwsze w zyciu czule przytulenie:P) to mialam takie ciarki jakby conajmniej pocalowal mnie ktos po raz pierwszy od 200 lat :P

No i o to chyba chodzi? Ja bym się martwiła, że nie ma takich odczuć. To jest wydaje mi się najpiękniejsze we wszystkim, co pierwsze, że jest delikatne, a potrafi przyprawić o największą rozkosz.

mauricel napisał(a):
> No cóż - całowaliśmy się tak jakbyśmy kosztowali najostrzejszego pieprzu czubkiem języka

Jak mi się to sformułowanie podoba. Coś w tym jest, pierwsze pocałunki przypominają chyba zazwyczaj zlizywanie lukru z pączka, wyjadanie wisienek z tortu, powolne smakowanie najdelikatniejszego. Ale kto nie lubi wyjadać wisienek?
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-12, 11:09   #12
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Re: Pierwszy pocałunek :)))

MOj pierwszy pocalunek byl w liceum pamietma to bylo lato poszlismy do parku do takiego domku z drewna w ktorym bawia sie dzieci. Bardzo dlugo gadalismy, potem moj G zaczal bawic sie moimi wlasami ( bardzo to lubie ) zamknelam oczy a potem poczulam jego wilgotne usta BYlo bardzo milo podobalo mi sie, jednak skonczylo sie na tym ze rabnelam sie glowe o ajkis kant wtedy mnei przytul i pocalowal w czolo NIe zapomne tego
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 19:39   #13
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Pierwszy pocałunek

Może to wyda wam się bardzo śmieszne ale nie przeżyłam jeszcze swojego pierwszego pocałunku. Jakiś czas temu za to, poznałam wspaniałego faceta tyle, że on w przeciwieństwie do mnie jest już bardzo doświadczony w tej kwestii. Chęć bycia z nim (a jemu również na mnie bardzo zależy) przesłania mi ogromny strach przed tym pierwszym pocałunkiem. Nie chcę, żeby on zorientował się, że robię to po raz pierwszy. Co mam zrobić drogie Wizażanki ??
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 19:41   #14
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Pierwszy pocałunek!!!

temat już był,poszperaj w wyszukiwarce
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 09:15   #15
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Pierwszy pocałunek!!!

nie masz się czy przejomwać ... nawet jak się zorientuję, że to twój pierwszy pocałunek, to chyba świat się nie zawali.... ??? po drugie całowanie samo przychodzi i nie trzeba brać udziału w jakiś specjalnych kursach i przechodzić specjalistycznych szkoleń z tej dziedziny.... po trzecie wcale nie jest się tak łatwo zorientować czy to pierwszy raz czy nie - bo każdy całuje inaczej i z każdym całuje się inaczej ... po czwarte: wiem, że takich rad "przychodzi samo" nasłuchałaś się już pewnie sporo ale TO PRAWDA po piąte i ostatnie: skoro jemu tak zależy na tobie jak piszesz nie powinno mu to sprawiać żadnej różnicy - czy posiadasz w tej materii jakieś doświadczenie czy nie .. a czasami wprost przeciwnie ...
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 18:22   #16
Aneczak
Raczkowanie
 
Avatar Aneczak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 56
Pierwszy pocałunek

A ja mam taki problem mały..i chyba spac dziś nie będę w nocy..Jeszcze nigdy sie nie całowałam..A od jakiegos czasu mam chłopaka i czuje że dojdzie do tego juz niebawem a ja się boje i kompletnie nie wiem jak to sie robi..Pomocy dziewczyny
Aneczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 18:25   #17
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Pierwszy pocałunek

Aneczak spokojnie to każdy ma wrodzone. I jedyna rada jaką mogę Ci dac to nie stresuj się tym, bo jak przyjdzie ta chwila to NAPEWNO bedziesz wiedziała co robić, choć przyznać muszę, że duzo do "roboty" nie ma.

Trzymam kciuki
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 18:57   #18
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Pierwszy pocałunek

Zgadzam sie z przedmowczynia Nie ma czego sie uczyc, kazdy to kiedys przechodzi i kazdy wie jak to robic. Teorii nie potrzeba, w odpowiedniej chwili poczujesz co zrobic. Bedzie dobrze! Po prostu w TYM momencie rozluznij sie, bo nerwy w niczym Ci nie pomoga Powodzenia!
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 19:08   #19
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Pierwszy pocałunek

zazdroszcze ci, ze to pierwszy...moj pierwszy byl niezapomniany....
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-29, 19:12   #20
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Pierwszy pocałunek

ja tak sie balam pierwszego pocalunku ze az czekalam z tym do klasy I liceum (koncowka!)... Chetnych bylo wielu ,ale ja tak sie balam ze czasami spac nie moglam jak Ty! w koncu zaczelam z kims byc... no i ... po 3 tygodniach w koncu sie pocalowalismy (on doswdaczony bardzo) Niunka! to naprawde nic strasznego! mowi Ci to najwieksza panikara nie znam drugiej takiej ososby (no dobra moze Ty ) ktora by sie tak bala jak ja no sama widzisz ile czekalam troszke czulam sie skrepowana...no bo taki wiek i co? zero kiss ja to dopiero mialam przerabane ehhhhh. poprostu balam sie czy moj Men nie bedzie sie ze mnie "nabijal" ze robie to "zle" itd . bylo przytulanko , sciskanko hahah i w koncu dalam buzi takie "cmok" i nagle otworzylam buzie i sie zaczelo samo z siebie chyba sie z tym rodzimy-wrodzona zdolnosc calowania pozdrawiam i trzymam kciuki napisz koniecznie jak juz bedziesz po !podzielisz sie z nami wrazeniami a ja Ci zapewniam, ze sama bedziesz sie z tego smiala ze sie balas
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 19:46   #21
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Pierwszy pocałunek

a ja Cie Aneczak postrasze troszku , bo ja jak sie calowalam z chlopakami ... robie to do dzis dzień.. to stwierdzilam... ze kazdy chlopak caluje inaczej... i tego sie nie da nauczyc.... co chlopak to kiss jest inny ile ja sie naśmialam przez te calowanie nirkotorzy mieli mi to za złe , ze zamiast sie skupic na calowaniu to ja sie smialam i gadalm ze ''Ej ale ja sie zupelnie inaczej uczylam calowac niz Ty to robisz '' i w brecht hehehe
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 19:52   #22
mychaaa
Raczkowanie
 
Avatar mychaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bryjoow;)
Wiadomości: 386
GG do mychaaa
Dot.: Pierwszy pocałunek

ja też uważam ze tego sie nie da nauczyć ja swój pierwszy pocałunek dobrze pamiętam może przez to że wtedy ugryzłam chłopaka ale to całkiem niechcący, i jeśli ktoś tego chce to nie ma czego bać (teraz już to wiem)wszyscy tak mają nie przejumuj sie bo motylki w brzuchu ma sie prawie zasze
mychaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 20:21   #23
Aneczak
Raczkowanie
 
Avatar Aneczak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 56
Dot.: pierwszy pocałunek

Dziekuje słoneczka panikara to ja jestem i to straszna heh,a jak go ugryze niechcący
Aneczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 20:59   #24
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Pierwszy pocałunek

heh zobaczysz nie ugryziesz
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 21:01   #25
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: pierwszy pocałunek

Nie ma sie czego bac Tak jak poprzedniczka zacznij od złykłego "cmok" i reszta sama sie jakos ulozy
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 21:11   #26
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Pierwszy pocałunek

To jest dosłownie chwila ;- )
Też kiedyś się bałam ;- )
Teraz wiem, że nie było czego ;- )

Po prostu to wychodzi samo z siebie...
Tak jakoś. Patrzycie sobie w oczy,
zbliżacie się, czujecie tą podniosłą chwile
i nagle wasze usta dotykają się.... ;- )
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 21:13   #27
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Pierwszy pocałunek

ja to zawsze sie zastanawialam czy zęby przy tym nie przeszkadzaja ale glupiutka bylam
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 09:19   #28
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Pierwszy pocałunek

a mój pierwszy pocałunek był tak niezdarny i śmieszny, że dziwię się do dzisiaj, że się nie pokulałam ze śmiechu ale potem mogło być już tylko lepiej

dziewczyny mają rację, nie ma czym się przejmować, każdy ma taką "wrodzoną" technikę całowania, tutaj nie ma czego się uczyć...

a poza tym, ja już sobie nie wyobrażam życia bez buziaków, więc nie trać więcej czasu i do dzieła
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 00:36   #29
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Pierwszy pocałunek

Moj pierwszy buziak , to też byla parodia Dlatego nie dawałam za wygrana i szkoliłam się dalej...

Aneczak- nic się nie martw , jeśli juz dojdzie do takiej sytuacji , to nie stresuj się , tylko idz ekhm..za głosem instynktu....napewno bedziesz wiedziała , co robić Powodzenia :P
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-01, 06:52   #30
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Pierwszy pocałunek

Aneczak, Ameryki nie odkryję jak napiszę, że nie da się tego nauczyć, ale taka prawda. I nie martw się jak Ci coś na początku nie wyjdzie (chociaż to mało prawdopodobne) - praktyka czyni mistrza Jak już nadejdzie ten moment to pełen luz i do boju!
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-11 15:08:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.