Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-13, 18:48   #2971
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

co sadzicie o tych nowych, fioletowych platkach kosmetycznych? dla mnie sa fatalne, jakies cienkie, wszystko przez nie 'przelatuje'
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 18:54   #2972
olaaaa199111
Zakorzenienie
 
Avatar olaaaa199111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 152
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
co sadzicie o tych nowych, fioletowych platkach kosmetycznych? dla mnie sa fatalne, jakies cienkie, wszystko przez nie 'przelatuje'
Dokładnie- strasznie cienkie :/
__________________
olaaaa199111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 19:13   #2973
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
czekam na komplet koszykow do lazienki ktos ma ?
też czekam na nie i rozmyślam czy mi będą pasować na lakiery
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 19:21   #2974
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Optyczka Pokaż wiadomość
Alamirka Kłębuszek za 4.99????
Oj my god, alamirka się chyba Kłębuszkiem upiła Zamiast napisać cenę 9.99 to 4 napisała
Oczywiście juz poprawiłam tamtego posta no gdziezby tak tanio, a chciałoby sie

Nowe płatki cienkie, ale zbite! farfocle mi nie zostają na oku a wnerwiało mnie to w tych z Lidla np. Ja nie wiem co tam wam przelatuje bo nie wiem czego wy uzywacie, ja natomiast używam płatków tlyko do zmycia tuszu, a zmywam mleczkiem z Biedronki, są więc idealne.
Podejrzewam że do jakis płynów micelarnych mogą być za cienkie? Nie wiem, nie smaruje gęby niczym to nie powiem Te stare moga sprawiać wrażenie grubszych ale chyba nie sa, są tlyko rozciapane takie, na nowych napisane niby że 3 warstwy? nie wnikam w to, bo ja to i papierem toaletowym często zmywam tusz i dobrze jest

ale świeczka róża-konwalia ahhhhhhh jaka łąka w domu

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2012-03-13 o 19:28
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 21:19   #2975
StarFromHell
Rozeznanie
 
Avatar StarFromHell
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Hell :)
Wiadomości: 696
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

[QUOTE=tapetka22;32897834]raczej ich juz nie dostaniesz,
to była limitka

dkaczego nie? przeciez teraz w gazetcce je widziałam od 19stego maja byc te rolety
__________________
Mądrzy ludzie uczą się na cudzych błędach ,
zwyczajni na własnych,
http://s6.suwaczek.com/20110813290122.png
StarFromHell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 21:23   #2976
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

nie wiem czy zwróciliscie uwagę, ale normalnie brokuł kosztuje 3.99 a w gazetce świątecznej jest cena 4.99 - czyżby miał podrożeć?
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 21:24   #2977
Tequilka_84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 539
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nati__xxx Pokaż wiadomość
czy wyłożyli może już u Was dywaniki łazienkowe po 15zł? jeśli ktoś widział-wyglądają jakoś możliwie? akurat poszukuję takiego dywanika a niestety nigdzie nic mi się nie podoba. Te w ofercie wyglądają całkiem możliwie, a i cena atrakcyjna
Ja je macałam ale zadna rewelacja. Chociaz z ata cene to moze bym sie skusiła.

A u mnie podklady mineralne z Maybelline za 19.90
__________________
Ja to ja



Tequilka_84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 21:26   #2978
StarFromHell
Rozeznanie
 
Avatar StarFromHell
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Hell :)
Wiadomości: 696
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
ale pewnei nei nadadza sie jak sa 3 cm za szerokie?
mozna je przyciąć ja swoje obcinałam o 5 cm
__________________
Mądrzy ludzie uczą się na cudzych błędach ,
zwyczajni na własnych,
http://s6.suwaczek.com/20110813290122.png
StarFromHell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 21:44   #2979
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Czy ktoś może pamięta od kiedy można zacząć w Biedronce polowanie na rozpylacz do oliwy? Naszła mnie ochota na takowe cacko, a zapomniałam
Kupiłam w zeszłym roku w zestawie dwa takie rozpylacze do oliwy i są fatalne. Więcej oliwy zostawało na samym rozpylaczu niż na patelni, po kilku użyciach wszystko się lepiło i zbierało kurz. Nie polecam.

O matko! Nie wiedziałam, że można w sklepie kupić klarowane masło Chciałam pozbyć się ze swojej lodówki margaryny do smażenia i zostawić tylko oliwę i masło, ale to klarowanie za każdym razem mnie przerażało Kupię sobie na wypróbowanie
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:22   #2980
tikutik
Zadomowienie
 
Avatar tikutik
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 600
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Okazuje się, że sprzedawana od lat 90' coca cola ma właściwości rakotwórcze i koncern ma wprowadzić do sprzedaży napój w nowej formule.

Teraz na każdym kroku mam wrażenie, że koncerny spożywcze traktują ludzi jak przysłowiowe "króliki doświadczalne" ... straszne to wszystko właściwie w ostatnim czasie każdego dnia pojawia się news dotyczący produktów spożywczych.

Z solą przemysłową uważam, że powinna być oddana do wiadomości publicznej informacja o wykazie firm, które taką sól stosowały do produkcji żywności. Broniąc koncernów spożywczych nie chroni się nas konsumentów !
A no tak a już myślałam, że wyszło znowu coś nowego w stylu tej soli co teraz jest afera
Jednym słowem mamy przechlapane, bo niby żeby żyć trzeba jeść ale żeby jeść trzeba się nieźle pilnować żeby przeżyć!
tikutik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 22:58   #2981
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Tequilka_84 Pokaż wiadomość
Ja je macałam ale zadna rewelacja. Chociaz z ata cene to moze bym sie skusiła.

A u mnie podklady mineralne z Maybelline za 19.90
są w biedronce te podkłady??
od kiedy??

to bym sobie kupiła, bo mialam na probę i jestem zadowolna
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 00:06   #2982
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez andune Pokaż wiadomość
nie, chodzi mi o tę część, co łapie za framugę. Jest za wąska i nie obejmuje części okna
Zazwyczaj są trzy czy cztery rozmiary tych części łapiących framugę, powinnaś któryś dopasować..
Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
raczej ich juz nie dostaniesz,
to była limitka
Ale znowu będą te roletki więc może dostać
Ja od siebie nie polecam ale widzę, że jestem w mniejszości bo dziewczyny zadowolone..
Ten łańcuszek kulkowy w ogóle się zacinał strasznie, nie chciał się przesuwać, roletki odpadały..a że musiałam przyciąć do wymiaru okna to nie mogłam już przecież takich zwrócić, wyrzuciłam 2 dychy, cóż..Jeszcze leżą w kącie i czekają aż mnie oświeci jak je naprawić

Ten nowy twarożek z rzodkiewką wcale prawie jej nie zawiera, w smaku prawie nie czuć..więcej nie wezmę, president dużo smaczniejszy i konsystencja inna

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
A no tak a już myślałam, że wyszło znowu coś nowego w stylu tej soli co teraz jest afera
Jednym słowem mamy przechlapane, bo niby żeby żyć trzeba jeść ale żeby jeść trzeba się nieźle pilnować żeby przeżyć!
Prawda tylko czasami (jak z tą solą) to nie ma szans aby upilnować..bo możesz zwracać uwagę na składy, nie jeść badziewia, to Ci dosypią czegoś, czego w ogóle się nie spodziewasz, nie upilnujesz, chyba żeby człowiek sam wszystko hodował, przygotowywał, a i tak powietrze i wszystko zanieczyszczone
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 01:20   #2983
madeline26
Raczkowanie
 
Avatar madeline26
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 355
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Tequilka_84 Pokaż wiadomość
A u mnie podklady mineralne z Maybelline za 19.90
Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
są w biedronce te podkłady??
od kiedy??
Ja też chcę wiedzieć od kiedy będą ???
U Ciebie Tequilka już są ?????? A z jakiej okazji one tak nagle się pojawiły?? Przecież nie ma ich w żadnej gazetce, na żadnym plakacie

Jak to już nie rozumiem co to się dzieje w tej Biedronce Ostatnio sporo nowości wchodzi sobie do sprzedaży nie wiadomo skąd i od kiedy ani do kiedy, a potem człowiek spróbuje, napali się, zachwyci jakością i idzie kupić znowu i już nie ma To jak z tymi pierogami szpinakowymi, pojawiły się i znikły Hasło reklamowe do tej sytuacji pasuje idealnie "Daj się zaskoczyć jakością Biedronki", w końcu zaskoczenie jest , ale potem i rozczarowanie, że już pierożki się skończyły
Mnie ta nowa wersja Biedronki ostatnio ciągle tak zaskakuje, że już nie nadążam za ich nowościami (pierożki, jogurty, serki, płatki kosmetyczne, jakieś pianki - ktoś tu o nich wspominał, ale ja ich nie widziałam, a tak się napaliłam), terminami promocji (niby gazetka świąteczna od jutra, ale produkty świąteczne już od 2 tygodni leżą w niektórych sklepach), cenami (tyle produktów podrożało ), przemeblowaniami (od jutra moja Biedronka będzie na nowo otwarta po przemeblowaniu, więc będę pewnie zaskoczona nowymi stanowiskami niektórych produktów) Już widzę jak będę biegać po całym sklepie jak oszołom i szukać nowości
Podsumowując "Biedronka, ach Biedronka" - Codziennie wyższe ceny

Ja dziś zakupiłam tą koszulkę za 14,99zł w paski granatowe i strasznie mi się spodobała. Będzie na lato do białych spodenek
Było ich tak dużo, że potem żałowałam, że może nie poczekałam, bo jak zostaną, to pewnie też je przecenią i będą może po 9,99zł. Zawsze 5zł w kieszeni, ale poczekamy i zobaczymy, jak przecenią to dokupię jeszcze ze 2 sztuki w innym kolorze, bo podpasowały mi jakoś. A i te sweterki oglądałam, ale nie mogłam się zdecydować na kolor i w końcu żadnego nie wzięłam. Z resztą rozmiar S jakiś wielki mi się wydawał i bałam się ryzykować za te 35zeta A i golarkę też kupiłam i jeszcze jej nie rozpakowałam, bo pomyślałam, że najpierw poczytam Wasze opinie na jej temat, ale widzę z tymi golarkami chyba różnie bywa, więc może jednak sama ją przetestuję

Moje plany na najbliższe dni:
-rolety
-firanki (ciekawe jakie będą rozmiary, bo nie podali w gazetce)
-zegar ścienny (zastanowię się jak zobaczę na żywo)
-pościel (nigdy dość, a jak będą ładne wzory to wezmę)
-patera szklana dla mamy
-buty (tanie i całkiem ciekawie wyglądają w gazetce, ciekawe jak na żywo)
-obrus (kupowałam taki sam za 19,99zł, teraz droższy, ale mimo to chcę dokupić inny kolor)
-karta microSD (muszę tylko sprawdzić, czy będzie mi pasować do kompa)
-garnki (kusi mnie ich cena i niektóre tu Wasze opinie, a mam tylko 4 garnki w domu, z czego jeden prawie wogóle nie używany ze względu na wieeeelki rozmiar, więc może by się przydał jeszcze jeden taki zestaw+rondelek)
-ozdoby świąteczne (niby mam ich już dużo i nie planuję zakupu, ale wiem, tak czuję, że jak wpadnę w wir zakupowy, to i tak coś kupię z tych pierdółek)
O rety nawet nie chcę tego zliczać - chyba zbankrutuję
madeline26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 05:49   #2984
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kate3388 Pokaż wiadomość
Dziewczyyyyny i chłopaki czy w ktores biedronce w Warszawie sa jeszcze pierogi ze szpinakiem? dorwalam w 1 na czumy ostatnia paczke,bylam w 4 w ostatnim tygodniu obok mnie i nie ma ani jednej paczki ....


ktos pisal,ze te pierogi pojawiaja sie tez w normalnych sklepach,bylam w carefourze ale byly wszystkie oprocz szpinaku
ja kupilam w wola parku virtu ze szpinakiem
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 06:53   #2985
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Virtu ze szpinakiem są tez w sieci Topaz, jesli ktoś ma. Ale wiem że jeden region tylko ma

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Ja też nie mogę nadążyc za tą biedrą, wkurza mnie że pojawiają się te przeceny w tych wyprzedazowych, nie moge spokojnie usiedzieć tlyko latam i patrzę a co tam przecenione. Nieświadoma byłam to i nie latała, o

U mnie jaki myk zrobili, do kosmetyków gazetkowych podostawiali balsamy garniera zielone i szampony garniera,rózne rodzaje. Sobie myslę że co za cholera, a potem jestem w innej wielkiej wyprzedażowej a te garniery stoją normalnie na półce z kosmetykami z napisem "Nowość".
Czyli że wchodza do asortymentu czy jak, czy też znowu rzucili to "na chwilę" jak pierogi.
No kto by nadążył, faktycznie
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 07:27   #2986
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Jutro jadę do Biedronki po małe zakupy zamierzam kupić:
- oczywiście paprykę
- twaróg President śmietankowy (dobry by mieszać z dżemem/ miodem i na kanapki, gofry lub do naleśników)
- jogurt
- pomarańcze
- banany
- nasiona ( o ile jeszcze będą bo są bardzo tanie)
- rodzynki
- kisiele
- pierogi ze szpinakiem ( o ile będą. Porównam je z tymi co sama robię)
i jeszcze pomyślę co... Znając życie i Biedronke pewnie coś jeszcze wrzucę do koszyka
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:01   #2987
kate3388
Raczkowanie
 
Avatar kate3388
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 217
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
ja kupilam w wola parku virtu ze szpinakiem
Bardzo bardzo dziekuje

Dziewczyny,a jak smakuje tunczyk z grilla? Od dzis ma być ta poledwica na grila lub do piekarnika i sie zastanawiam jak w smaku taki tunczyk? Wstyd sie przyznac,ale do tej pory jadłam tylko takiego z puszki w sosie wlasnym,albo z tysiac wysp tudzież inne sałatkowe kombinacje,ale nigdy a cieplo
Cena fajna i jesli smaczny to chcialabym kupic
__________________
O idee warto walczyć, nawet jeśli walka jest z góry przegrana.
-51,50,,49,48,47,3 dietuję i ćwiczę
-Prawko zdane! 28.06.11
kate3388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:34   #2988
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Caramella Pokaż wiadomość
co sadzicie o tych nowych, fioletowych platkach kosmetycznych? dla mnie sa fatalne, jakies cienkie, wszystko przez nie 'przelatuje'
nawet nie wiedziałam, że są jakieś nowe
one są fioletowe czy to tylko kolor opakowania?
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 08:43   #2989
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Virtu ze szpinakiem są tez w sieci Topaz, jesli ktoś ma. Ale wiem że jeden region tylko ma

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Ja też nie mogę nadążyc za tą biedrą, wkurza mnie że pojawiają się te przeceny w tych wyprzedazowych, nie moge spokojnie usiedzieć tlyko latam i patrzę a co tam przecenione. Nieświadoma byłam to i nie latała, o

U mnie jaki myk zrobili, do kosmetyków gazetkowych podostawiali balsamy garniera zielone i szampony garniera,rózne rodzaje. Sobie myslę że co za cholera, a potem jestem w innej wielkiej wyprzedażowej a te garniery stoją normalnie na półce z kosmetykami z napisem "Nowość".
Czyli że wchodza do asortymentu czy jak, czy też znowu rzucili to "na chwilę" jak pierogi.
No kto by nadążył, faktycznie
U mnie też te szampony Garniera stoją na półce, jakby w stałym asortymencie.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-14, 08:58   #2990
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Zazwyczaj są trzy czy cztery rozmiary tych części łapiących framugę, powinnaś któryś dopasować..


Ale znowu będą te roletki więc może dostać
Ja od siebie nie polecam ale widzę, że jestem w mniejszości bo dziewczyny zadowolone..
Ten łańcuszek kulkowy w ogóle się zacinał strasznie, nie chciał się przesuwać, roletki odpadały..a że musiałam przyciąć do wymiaru okna to nie mogłam już przecież takich zwrócić, wyrzuciłam 2 dychy, cóż..Jeszcze leżą w kącie i czekają aż mnie oświeci jak je naprawić
nie bardzo rozumiem co mają rolety wspólnego z pastą kanapkową..
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:34   #2991
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
nawet nie wiedziałam, że są jakieś nowe
one są fioletowe czy to tylko kolor opakowania?
Tylko kolor opakowania I to taki blady fioletowy.
A ja sie polubiłam z nowymi płatkami, zbite, fajne, uzyłam dziś toniku i nic mi nie przeleciało, jak to pisałyście. Podoba mi sie w nich że są takie zbite, nie lubię tych starych rozciapcianych takich.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kate3388 Pokaż wiadomość
Bardzo bardzo dziekuje

Dziewczyny,a jak smakuje tunczyk z grilla? Od dzis ma być ta poledwica na grila lub do piekarnika i sie zastanawiam jak w smaku taki tunczyk? Wstyd sie przyznac,ale do tej pory jadłam tylko takiego z puszki w sosie wlasnym,albo z tysiac wysp tudzież inne sałatkowe kombinacje,ale nigdy a cieplo
Cena fajna i jesli smaczny to chcialabym kupic
Ja uwielbiam pieczonego tuńczyka, delikatne takie mięsko, a już zwłaszcza z polędwicy. Piekę w folii albo griluję, w zimę kładę na elektrycznego grilla i błyskawiczny obiad gotowy.

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2012-03-14 o 09:35
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 09:46   #2992
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

nieważne
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl

Edytowane przez BabaZMiasta
Czas edycji: 2012-03-14 o 10:21
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 10:18   #2993
taena
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 27
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

witam, od kiedy jest wyprzedaz kosmetykow z gazetki urodowej? dzieki za odp.
taena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 10:45   #2994
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez taena Pokaż wiadomość
witam, od kiedy jest wyprzedaz kosmetykow z gazetki urodowej? dzieki za odp.
hah kto to wie, byłam dziś pytałam panią na sklepie, orzekła że trza zaglądąc i sprawdzać No dziś u mnie rano jeszcze nie były przecenione. Piszcie ktoś jak zobaczycie że już pobniżane ceny
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 10:59   #2995
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kate3388 Pokaż wiadomość
Bardzo bardzo dziekuje

Dziewczyny,a jak smakuje tunczyk z grilla? Od dzis ma być ta poledwica na grila lub do piekarnika i sie zastanawiam jak w smaku taki tunczyk? Wstyd sie przyznac,ale do tej pory jadłam tylko takiego z puszki w sosie wlasnym,albo z tysiac wysp tudzież inne sałatkowe kombinacje,ale nigdy a cieplo
Cena fajna i jesli smaczny to chcialabym kupic
Z tym, że ja kupowalam w opakowaniu z auchanowym kciukiem takze takie tez sprawdz z jakim są nadzieniem , wpadły mi pierwsze w ręce więc nawet nie szlam sprawdzać czy są w oryginalnym opakowaniu Virtu bo mi się nie chciało. Dodam, że wszelkich pierogów było mnostwo a tych tylko 3-4 paczki
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 11:18   #2996
agusiowata
Zakorzenienie
 
Avatar agusiowata
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 749
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
ale pewnei nei nadadza sie jak sa 3 cm za szerokie?
Na moich roletach pisało, że można dopasować rozmiar, uciąć ile potrzeba.
agusiowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 11:52   #2997
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Dobrze pamiętam, ze pisałyście o zmywaczach z pompką?
Ile one kosztowały?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 12:04   #2998
Percival
Raczkowanie
 
Avatar Percival
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 299
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Zakupiłam sobie z okazji Dnia Kobiet perfumki z biedronki - Alice love i dziś użyłam. Wchodzę do pracy, a koleżanka pyta "czym tak ładnie pachniesz?"
Jak się perfumowałam markowymi nikt nie zapytał
Koś pisał o parówkach z szynki, które mają ponad 90 % mięsa w składzie. Mam prośbę - jeśli macie te parówki u siebie, zerknijcie, kto jest producentem, w moich biedronkach ich nie ma, a chętnie bym zastąpiła małżowi berlniki czymś lepszym...
Percival jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 12:16   #2999
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Serio Cola jest szkodliwa? Przecież ma taki naturalny skład
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
no nie? Kto by pomyślał...
Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
Właśnie..kto by pomyślał skoro tak dobrze się nią odrdzewia
a i na biegunkę nic innego jak cola w szklanej butelce..

P.S. Witam po przerwie
Cytat:
Napisane przez As_kaa Pokaż wiadomość
Dzieciństwo runęło w drobny mak .
Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Jakże ja się cieszę, że jestem z pokolenia FRUGO
Proszę proszę jakie towarzystwo dowciapne

Kwestia nie tyczy się tego jakim składowo produktem jest coca cola, tylko faktu, że przez naście lat w obrocie znajdował się produkt, którego składnik ma właściwości rakotwórcze. Koncern działa globalnie i sprawa tyczy się napoju sprzedawanego na całym świecie.

Dla mnie osobiście takie informacja są zatrważające, a jak się okazuje jest to zaledwie szczyt góry lodowej.

Co do Frugo nie byłabym pewna, czy odbiega właściwościom "zdrowotnym" od coca coli.

Cytat:
Napisane przez Percival Pokaż wiadomość
Zakupiłam sobie z okazji Dnia Kobiet perfumki z biedronki - Alice love i dziś użyłam. Wchodzę do pracy, a koleżanka pyta "czym tak ładnie pachniesz?"
Jak się perfumowałam markowymi nikt nie zapytał
Koś pisał o parówkach z szynki, które mają ponad 90 % mięsa w składzie. Mam prośbę - jeśli macie te parówki u siebie, zerknijcie, kto jest producentem, w moich biedronkach ich nie ma, a chętnie bym zastąpiła małżowi berlniki czymś lepszym...
Ja również przyłączam się do prośby. Na chwilę obecną kupuję parówki w Lidl, bo mają w składzie 83% mięsa. Te z Biedronki, które widziałam wypadają pod tym względem gorzej.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 12:24   #3000
kayra
Zadomowienie
 
Avatar kayra
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 337
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez taena Pokaż wiadomość
witam, od kiedy jest wyprzedaz kosmetykow z gazetki urodowej? dzieki za odp.
U mnie bardzo mało już ich zostało i nie ma przeceny. Zdziwiłam się, że ani jednego lakieru nie było.
Właśnie wróciłam z Biedry i w sumie nic takiego nie kupiłam a 63zł poszło.
Czy któraś z Was kupiła otwieracz do konserw? Dobry jest? Nigdy takiego nie miałam.
Sałata poszła w górę z 2,99 na 3,29 nie wiem czy ktoś pisał. Marchewka już 2,39 kosztuje, a chyba pisałyście niedawno, że 2zł.
__________________

kayra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.