Br±zowow³ose farbowane cz. VI :) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-01-18, 14:44   #2071
dumna_kicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Witam. Mam pytanie. Farbowalam wlosy w listopadzie farba loreal mousse kolor naturalny gleboki br±z. Jako, ze mam lekkie odrosty poszlam i kupilam teraz ciemny br±z. I moje pytanie - czy wyjdzie przyzwoity kolor? W sensie, jaki¶ br±z, a nie np. zieleñ czy rudy. Nie znam sie na tym kompletnie, a wlosy po raz pierwszy w ¿yciu pofarbowalam wlasnie wtedy w listopadzie.
dumna_kicia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:04   #2072
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To dycha za farbowanko Mnie tam jak pewnie wiesz na blond przekierowa³o i Morgan zreszt± te¿. Z tym, ¿e ja jednak skoñczê u fryzjera, bo sama nawracaj±cej zieleni ju¿ nie wybijê.
Jest tez kolor do blondu
Chyba nawet do ch³odnego
Ja póki co nie kombinuje bo zale¿y mi na ³adnych i zdrowych w³osach
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-18, 15:57   #2073
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez dumna_kicia Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Mam pytanie. Farbowalam wlosy w listopadzie farba loreal mousse kolor naturalny gleboki br±z. Jako, ze mam lekkie odrosty poszlam i kupilam teraz ciemny br±z. I moje pytanie - czy wyjdzie przyzwoity kolor? W sensie, jaki¶ br±z, a nie np. zieleñ czy rudy. Nie znam sie na tym kompletnie, a wlosy po raz pierwszy w ¿yciu pofarbowalam wlasnie wtedy w listopadzie.
Kolor by³ naturalny (naturalny g³êboki br±z nr to 300), wiêc nie powinno byæ problemu aby pokryæ odrosty i resztê w³osów. Na pewno najpierw k³ad¼ tylko odrosty a dopiero na sam koniec k³ad¼ po d³ugo¶ci, ale tak na sam koniec na prawdê. Masz ju¿ na pewno mocno ciemne w³osy i aby nie uzyskaæ tzw smo³y d³ugo¶æ w³osów farbuj na samym koñcu nawet tak na same 5min - max 10min.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Jest tez kolor do blondu
Chyba nawet do ch³odnego
Ja póki co nie kombinuje bo zale¿y mi na ³adnych i zdrowych w³osach
Ja siê nakombinowa³am nie zwracaj±c uwagi na to co kiedy¶ mówi³am, ¿e blond tylko u fryzjera. Znowu cudowa³am po to aby kolejny raz upewniæ siê, ¿e w domu jasny blond mi nie wychodzi No có¿. Teraz baleja¿ u fryzjerki i pewnie mocne podciêcie a potem regeneracja i czekanie ze 3 miesi±ce na sensowny odrost.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-18, 16:20   #2074
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Jest tez kolor do blondu
Chyba nawet do ch³odnego
Ja póki co nie kombinuje bo zale¿y mi na ³adnych i zdrowych w³osach
Tez ¿el chyba dzia³a podobnie do szamponetki? Ja teraz u¿ywam tylko szamponu fioletowego i plukanki . Bo nawet tonowanie ch³odnym kolorem na slabej wodzie przyciemnia mi w³osy a tyle siê nameczylam z tym blondem ¿e szkoda by by³o.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-18, 16:49   #2075
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Tez ¿el chyba dzia³a podobnie do szamponetki? Ja teraz u¿ywam tylko szamponu fioletowego i plukanki . Bo nawet tonowanie ch³odnym kolorem na slabej wodzie przyciemnia mi w³osy a tyle siê nameczylam z tym blondem ¿e szkoda by by³o.
Dziala podobnie tzn trzyma sie do ok 8 myæ jednak kolor wychodzi intensywniejszy po szamponetce takiego efektu nigdy nie mia³am

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Kolor by³ naturalny (naturalny g³êboki br±z nr to 300), wiêc nie powinno byæ problemu aby pokryæ odrosty i resztê w³osów. Na pewno najpierw k³ad¼ tylko odrosty a dopiero na sam koniec k³ad¼ po d³ugo¶ci, ale tak na sam koniec na prawdê. Masz ju¿ na pewno mocno ciemne w³osy i aby nie uzyskaæ tzw smo³y d³ugo¶æ w³osów farbuj na samym koñcu nawet tak na same 5min - max 10min.



Ja siê nakombinowa³am nie zwracaj±c uwagi na to co kiedy¶ mówi³am, ¿e blond tylko u fryzjera. Znowu cudowa³am po to aby kolejny raz upewniæ siê, ¿e w domu jasny blond mi nie wychodzi No có¿. Teraz baleja¿ u fryzjerki i pewnie mocne podciêcie a potem regeneracja i czekanie ze 3 miesi±ce na sensowny odrost.
Tobie szybko wlosy rosn± wiec odrosna
Choæ ja sie uparlam ze nie zetne moich krzaków za nic na ¶wiecie
kladlam ró¿ne mikstury , smarowalam, wcieralam i cholera wie co jeszcze i miot³a zniknê³a
__________________
¿ycie jest piêkne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2014-01-18 o 17:53
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:09   #2076
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Jutro albo w poniedzia³ek poogl±dam, bo dzi¶ jestem padniêta po zbyt wczesnej pobudce i zajêciach...
Do tego moja mama jeszcze obudzi³a siê po 4 i pyta czemu ja ju¿ nie wstajê, bo przecie¿ ju¿ 5:30 to muszê siê na poci±g szykowaæ... Wiêc zamiast spaæ 6,5 godziny i jako¶ funkcjonowaæ to mia³am tylko 5,5 godziny i nieca³± godzinê podsypiania - dla mnie zdecydowanie za ma³o, bo potrzebujê duzo ci±g³ego snu inaczej jestem zombie

No i witam metaxê i ja Bardzo spó¼niona, ale zawsze

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Proszê

Kolor w ¶wietle dziennym, jak widaæ co zdjêcie to inny . Ale w rzeczywisto¶ci wygl±da niemal identycznie jak 9.3 z Loreala http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...31_9631516.png
Jest dobrze, zostaw ju¿ i nie kombinuj

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Helol przy sobocie
Wpad³am siê przywitaæ co by by³o jasne, ¿e tu zagladam
U nas jak na styczeñ przysta³o - mamy piêkne s³oñce. Póki co +10 i mam nadziejê ¿e tak dzi¶ zostanie, bo w³a¶nie siê wybieramy ca³± rodzink± na d³u¿szy spacer.
Mi³ej soboty
A ja mia³am w okolicach zera lub lekko na minusie. Dobijasz mnie Weronisiu

A Kachula znowu wariuje. Kochana zacznij szyde³kowaæ mo¿e anio³ki lub bombki na kolejne ¶wiêta jak ciê tak nosi to migiem zrobisz tyle, ¿eby choinkê nimi zapchaæ

Metaxa no... Dopiero siê pokaza³a¶ i co mi robisz? Nie ku¶ mnie tym ¿elem jak ju¿ siê zdecydowa³am, ¿e kolejnym razem próbujê Welli Color Touch + mix niebieski ¿eby rudo¶æ nie wylaz³a
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-18 o 19:10
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:20   #2077
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Jutro albo w poniedzia³ek poogl±dam, bo dzi¶ jestem padniêta po zbyt wczesnej pobudce i zajêciach...
Do tego moja mama jeszcze obudzi³a siê po 4 i pyta czemu ja ju¿ nie wstajê, bo przecie¿ ju¿ 5:30 to muszê siê na poci±g szykowaæ... Wiêc zamiast spaæ 6,5 godziny i jako¶ funkcjonowaæ to mia³am tylko 5,5 godziny i nieca³± godzinê podsypiania - dla mnie zdecydowanie za ma³o, bo potrzebujê duzo ci±g³ego snu inaczej jestem zombie

No i witam metaxê i ja Bardzo spó¼niona, ale zawsze



Jest dobrze, zostaw ju¿ i nie kombinuj



A ja mia³am w okolicach zera lub lekko na minusie. Dobijasz mnie Weronisiu

A Kachula znowu wariuje. Kochana zacznij szyde³kowaæ mo¿e anio³ki lub bombki na kolejne ¶wiêta jak ciê tak nosi to migiem zrobisz tyle, ¿eby choinkê nimi zapchaæ

Metaxa no... Dopiero siê pokaza³a¶ i co mi robisz? Nie ku¶ mnie tym ¿elem jak ju¿ siê zdecydowa³am, ¿e kolejnym razem próbujê Welli Color Touch + mix niebieski ¿eby rudo¶æ nie wylaz³a
Hej
Wella bardzo szybko znikala mi z w³osów choæ to dobry toner
Dlatego wybra³am w podobnej cenie cztery farbowania
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 19:24   #2078
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Hej
Wella bardzo szybko znikala mi z w³osów choæ to dobry toner
Dlatego wybra³am w podobnej cenie cztery farbowania
Je¶li Wella z mixtonem bêdzie siê trzymaæ jak Casting sprzed 5 lat (którego wad± by³o okropnie szybkie rudzenie koloru) to bêdzie bomba. Mój odrost jest, wed³ug dziewczyn, 1 poziom ni¿ej ni¿ reszta, do tego ró¿ni siê mocniej tylko odcieniem, wiêc powinnam mieæ git.
A jak nie to bêdê wiedzieæ, co kolejne próbowaæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:28   #2079
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Je¶li Wella z mixtonem bêdzie siê trzymaæ jak Casting sprzed 5 lat (którego wad± by³o okropnie szybkie rudzenie koloru) to bêdzie bomba. Mój odrost jest, wed³ug dziewczyn, 1 poziom ni¿ej ni¿ reszta, do tego ró¿ni siê mocniej tylko odcieniem, wiêc powinnam mieæ git.
A jak nie to bêdê wiedzieæ, co kolejne próbowaæ
Mo¿e u Ciebie nie zmyje sie tak b³yskawicznie
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:35   #2080
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e u Ciebie nie zmyje sie tak b³yskawicznie
Oby nie, bo bym siê wkurzy³a lekko Ale i tak zale¿y mi jedynie na zrównywaniu odcienia odrostu i reszty, ¿eby to przej¶cie siê tak w oczy nie rzuca³o. No i mam nadziejê, ze CT nie podsuszy mi w³osów jak "nowy" Casting i Color&Soin.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-18, 19:39   #2081
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Oby nie, bo bym siê wkurzy³a lekko Ale i tak zale¿y mi jedynie na zrównywaniu odcienia odrostu i reszty, ¿eby to przej¶cie siê tak w oczy nie rzuca³o. No i mam nadziejê, ze CT nie podsuszy mi w³osów jak "nowy" Casting i Color&Soin.
Nie powinno wysuszyæ ja po welli mia³am ³adne wlosy
Zreszt± weronisia tez robi i sobie chwali
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 19:46   #2082
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Nie powinno wysuszyæ ja po welli mia³am ³adne wlosy
Zreszt± weronisia tez robi i sobie chwali
Ja wiem ¿e dziewczyny chwal± CT, ale ja jestem typ "na 90% mi siê nie sprawdzi to co innym". Goldika ma to samo co ja i my obie biedne musimy tak kombinowaæ i próbowaæ ci±gle. Ja nadal nie znalaz³am idealnego szamponu i od¿ywki/maski do w³osów
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:36   #2083
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Mcromance i Kachula przykro mi, ¿e musicie mi zazdro¶ciæ pogody
U nas normalnie wiosna, albo nadal jesieñ. Ale zima pewnie te¿ nas w koñcu zaskoczy.
Mia³am zamiar porobiæ zdjêcia na spacerze, ¿eby pokazaæ w³oski, ale zapomnia³am aparatu. Robi³am telefonem i wygl±daj± kruczo-czarno :screwy:

Metaxa mi³o Ciê widzieæ po d³ugiej przerwie. Poka¿ te twoje p³omienne w³osy.

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-18, 20:54   #2084
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance i Kachula przykro mi, ¿e musicie mi zazdro¶ciæ pogody
U nas normalnie wiosna, albo nadal jesieñ. Ale zima pewnie te¿ nas w koñcu zaskoczy.
Mia³am zamiar porobiæ zdjêcia na spacerze, ¿eby pokazaæ w³oski, ale zapomnia³am aparatu. Robi³am telefonem i wygl±daj± kruczo-czarno :screwy:

Metaxa mi³o Ciê widzieæ po d³ugiej przerwie. Poka¿ te twoje p³omienne w³osy.


:

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3

Weronisia, one nie sa takie p³omienne
Mo¿e jutro co¶ uda mi sie pstryknac
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-18, 21:16   #2085
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance i Kachula przykro mi, ¿e musicie mi zazdro¶ciæ pogody
U nas normalnie wiosna, albo nadal jesieñ. Ale zima pewnie te¿ nas w koñcu zaskoczy.
Mia³am zamiar porobiæ zdjêcia na spacerze, ¿eby pokazaæ w³oski, ale zapomnia³am aparatu. Robi³am telefonem i wygl±daj± kruczo-czarno :screwy:

Metaxa mi³o Ciê widzieæ po d³ugiej przerwie. Poka¿ te twoje p³omienne w³osy.
Spoko, zatrzymaj sobie s³oneczko i "ciepe³ko", a brak fotki wybaczê, bo na razie mam dobry humor. Znalaz³am po³±czenie komunikacji miejskiej na jutro miêdzy Wydzia³em Biologii UW a Obserwatorium, który daje mi szanse dotarcia na zajêcia Kocham mamy mapy google (i trochê mniej stronê ZTM Wa-wa), bo wiem ju¿ gdzie mam i¶æ, ¿eby mieæ szanse zd±¿yæ
Tylko ta pobudka o 5 jutro nadal mnie, typow± sowê, boli
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-18 o 21:19
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-18, 21:44   #2086
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

hej

witaj Metaxa

ja dzis nie wlosowo spedzilam calyyyy dzien... nad praca magisterska. boze jak ja sie boje obrony, normalnie chce mi sie ryczec. bronie sir w lipcu. niech ktos mnie pocieszy ze to ne takie straszne
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-19, 08:52   #2087
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
hej

witaj Metaxa

ja dzis nie wlosowo spedzilam calyyyy dzien... nad praca magisterska. boze jak ja sie boje obrony, normalnie chce mi sie ryczec. bronie sir w lipcu. niech ktos mnie pocieszy ze to ne takie straszne
To ja Ciê pociesze nawet nie pamiêtam ju¿ o co mnie na obronie pytali wiêc to nie mog³o byæ jakie¶ traumatyczne prze¿ycie Bardziej siê stresowalam na obronie licencjatu, trzymalam dlugopis tak mocno ¿e pêk³ mi w d³oni ale mgr to taka formalnosc wiêc nie ma siê co baæ
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-19, 09:06   #2088
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Jutro albo w poniedzia³ek poogl±dam, bo dzi¶ jestem padniêta po zbyt wczesnej pobudce i zajêciach...
Do tego moja mama jeszcze obudzi³a siê po 4 i pyta czemu ja ju¿ nie wstajê, bo przecie¿ ju¿ 5:30 to muszê siê na poci±g szykowaæ... Wiêc zamiast spaæ 6,5 godziny i jako¶ funkcjonowaæ to mia³am tylko 5,5 godziny i nieca³± godzinê podsypiania - dla mnie zdecydowanie za ma³o, bo potrzebujê duzo ci±g³ego snu inaczej jestem zombie

A Kachula znowu wariuje. Kochana zacznij szyde³kowaæ mo¿e anio³ki lub bombki na kolejne ¶wiêta jak ciê tak nosi to migiem zrobisz tyle, ¿eby choinkê nimi zapchaæ
Nosi mnie nosi ale wytrzymam. Muszê. Teraz za to olej na w³osy, maski itp i dam radê.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
hej

witaj Metaxa

ja dzis nie wlosowo spedzilam calyyyy dzien... nad praca magisterska. boze jak ja sie boje obrony, normalnie chce mi sie ryczec. bronie sir w lipcu. niech ktos mnie pocieszy ze to ne takie straszne
Ja nawet nie pamiêtam na jaki temat pisa³am Moja praca by³a extra krótka to na bank. A pytania to podstawowe jakies dotycz±ce zagadnienia i co¶ tam z pracy. Mia³am chyba tylko 3 pytania z pracy i jedno ogólne. Ja siê denerwowa³am jak zawsze ale by³o ³atwiej ni¿ na licencjacie to fakt. Poza tym na prawko czy maturê bardziej siê stresowa³am. Wa¿ne aby znaæ swoj± pracê.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-19, 09:11   #2089
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Morgan, Kachula dzieki prace znam, sama ja napisalam. Promotor mnie chwali ale ja mam jakies dziwne nastawienie, ze on i komisja beda chcieli mnie pograzyc. nie wiem skad mam to nastawienie do nich.

Morgan masz sliczny blond! mi sie znow blondu jasnego zachcialo...

Kachula fajnie, ze juz umowiona jestes do fryzjerki
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 09:35   #2090
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan, Kachula dzieki prace znam, sama ja napisalam. Promotor mnie chwali ale ja mam jakies dziwne nastawienie, ze on i komisja beda chcieli mnie pograzyc. nie wiem skad mam to nastawienie do nich.

Morgan masz sliczny blond! mi sie znow blondu jasnego zachcialo...

Kachula fajnie, ze juz umowiona jestes do fryzjerki
Pewnie za pytaj± Ciê w³a¶nie z tego co masz w pracy, ewentualnie jakie¶ bardzo ogólne pytanie dotycz±ce czego¶ ze studiów, jakie¶ takie oczywiste
Dziêkujê, mi te¿ siê podoba mój kolor bo to taki poziom 9 ju¿ czyli prawdziwy blond wola³abym oczywi¶cie trochê chlodniejszy ale wiem ze jak po³o¿e toner to mi sciemnieje wiêc sobie darujê.

Zamówi³am http://www.doczepiane.pl/przedluzani...-150-gram.html waha³am siê pomiêdzy tym zestawem a 220g, ale stwierdzi³am ¿e skoro w³osy s± nie przyzwyczajone do ciê¿aru wiêc szkoda ich katowaæ tym wiêkszym...

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2014-01-19 o 10:19
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-19, 11:38   #2091
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan, Kachula dzieki prace znam, sama ja napisalam. Promotor mnie chwali ale ja mam jakies dziwne nastawienie, ze on i komisja beda chcieli mnie pograzyc. nie wiem skad mam to nastawienie do nich.

Morgan masz sliczny blond! mi sie znow blondu jasnego zachcialo...

Kachula fajnie, ze juz umowiona jestes do fryzjerki
Mi przy licencjacie znowu zadano takie pytanie, ¿e gdybym na prawdê nie dr±¿y³a tematu pisz±c pracê waha³abym siê z odpowiedzi±. Ale poniewa¿ jaki¶ czas zajê³o mi szukanie info, wrêcz naskoczy³am na pytaj±cego psora jak on mo¿e takie g³upoty gadaæ i po co siê wypowiada jak nie ma racji i nie wie o czym mówi Dodatkowo doda³am, ¿e obrazi³ kulturê, o której pisa³am...

Do fryzjerki jeszcze nie umówiona a raczej fryzjerka wstêpnie poinformowana co chcê, na co chcê i kiedy chcê Umawiaæ siê bêdê dopiero na pocz±tku lutego. Muszê dostosowaæ siê do mê¿a, bo teraz do pracy, a w³a¶ciwie "po pracy" ja go bêdê woziæ.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie za pytaj± Ciê w³a¶nie z tego co masz w pracy, ewentualnie jakie¶ bardzo ogólne pytanie dotycz±ce czego¶ ze studiów, jakie¶ takie oczywiste
Dziêkujê, mi te¿ siê podoba mój kolor bo to taki poziom 9 ju¿ czyli prawdziwy blond wola³abym oczywi¶cie trochê chlodniejszy ale wiem ze jak po³o¿e toner to mi sciemnieje wiêc sobie darujê.

Zamówi³am http://www.doczepiane.pl/przedluzani...-150-gram.html waha³am siê pomiêdzy tym zestawem a 220g, ale stwierdzi³am ¿e skoro w³osy s± nie przyzwyczajone do ciê¿aru wiêc szkoda ich katowaæ tym wiêkszym...
Jej nie szkoda Ci kasy? Ja bym chyba czeka³a a¿ urosn± A jak dobra³a¶ kolorek z próbek? Jaki wziê³a¶? No i kurcze poka¿esz siê w nich, nie?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-01-19 o 11:40
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-19, 11:54   #2092
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula hmmmm nie szkoda moje dobre samopoczucie jest bezcenne nie mia³am w koñcu tego probnika bo ludzie powypo¿yczali i nie zwrócili wziê³am ¶redni blond zgodnie z porad± Pani z tego sklepu (pisa³am ¿e mam co¶ ok. 9.3) ale mi szczerze napisa³a ¿e raczej bêdê musia³a je pofarbowac. Ciemny blond by³by za ciemny ju¿ dla mnie a lepiej ufarbowac jasne ni¿ rozja¶niæ ciemne.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-19, 12:14   #2093
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Spoko, zatrzymaj sobie s³oneczko i "ciepe³ko", a brak fotki wybaczê, bo na razie mam dobry humor. Znalaz³am po³±czenie komunikacji miejskiej na jutro miêdzy Wydzia³em Biologii UW a Obserwatorium, który daje mi szanse dotarcia na zajêcia Kocham mamy mapy google (i trochê mniej stronê ZTM Wa-wa), bo wiem ju¿ gdzie mam i¶æ, ¿eby mieæ szanse zd±¿yæ
Tylko ta pobudka o 5 jutro nadal mnie, typow± sowê, boli
Ja o 5 wstaje od pn do pt

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
hej

witaj Metaxa

ja dzis nie wlosowo spedzilam calyyyy dzien... nad praca magisterska. boze jak ja sie boje obrony, normalnie chce mi sie ryczec. bronie sir w lipcu. niech ktos mnie pocieszy ze to ne takie straszne
Pocieszam Ciê bo to nie takie straszne
Nawet sie nie zorientujesz kiedy bêdzie po wszystkim
__________________
¿ycie jest piêkne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2014-01-19 o 12:20
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-19, 12:30   #2094
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula hmmmm nie szkoda moje dobre samopoczucie jest bezcenne nie mia³am w koñcu tego probnika bo ludzie powypo¿yczali i nie zwrócili wziê³am ¶redni blond zgodnie z porad± Pani z tego sklepu (pisa³am ¿e mam co¶ ok. 9.3) ale mi szczerze napisa³a ¿e raczej bêdê musia³a je pofarbowac. Ciemny blond by³by za ciemny ju¿ dla mnie a lepiej ufarbowac jasne ni¿ rozja¶niæ ciemne.
No to ciekawa jestem efektu, jak to bêdzie ju¿ zrobione.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-19, 12:37   #2095
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Morgan super zakup! zazdroszczê i ju¿ chcê Ciê zobaczyæ! Masz racjê, ¿e samopoczucie jest najwa¿niejsze.


Metaxa dziêki odno¶nie magisterki. Ja raczej ma³o panikuj±ca jestem ale to mnie przera¿a...


laski mogê zgasiæ jako¶ rudo-z³oty odcieñ na d³ugo¶ci samymi mixtonami które mam? a mam niebieski i fioletowy. Zaraz wrzucê fotkê masakry jak± mam na g³owie
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-19, 12:43   #2096
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Wstyd pokazywaæ to co mam na g³owie
do tego 2cm naturalnego odrostu ju¿ mam.

My¶lê czy nie zrobiæ delikatnej k±pieli rozja¶niaj±cej na d³ugo¶ci

bo ju¿ pêkam i my¶lê o zafarbowaniu ca³o¶ci na br±z ¶redni

dodam, ¿e nonstop chodzê w dobieranym warkoczu lub kucyku i wtedy nie wygl±dam, a¿ tak koszmarnie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1632.jpg (62,5 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1642.jpg (80,1 KB, 17 za³adowañ)
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-19, 12:49   #2097
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Wstyd pokazywaæ to co mam na g³owie
do tego 2cm naturalnego odrostu ju¿ mam.

My¶lê czy nie zrobiæ delikatnej k±pieli rozja¶niaj±cej na d³ugo¶ci

bo ju¿ pêkam i my¶lê o zafarbowaniu ca³o¶ci na br±z ¶redni

dodam, ¿e nonstop chodzê w dobieranym warkoczu lub kucyku i wtedy nie wygl±dam, a¿ tak koszmarnie
A myslalas mo¿e o tym rozjasniaczu Loreal Eclair? Co prawda jest do¶æ drogi, no i kolor po jest typowo rozjasniaczowy ale jest bardzo delikatny, stan w³osów po nim mam o wiele lepszy niz po farbie Alfaparf.
A wiesz ju¿ wogole co by¶ chcia³a ostatecznie mieæ?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-19, 12:55   #2098
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A myslalas mo¿e o tym rozjasniaczu Loreal Eclair? Co prawda jest do¶æ drogi, no i kolor po jest typowo rozjasniaczowy ale jest bardzo delikatny, stan w³osów po nim mam o wiele lepszy niz po farbie Alfaparf.
A wiesz ju¿ wogole co by¶ chcia³a ostatecznie mieæ?
nie wiem... jednolity i nie ciemny

ale liczê na ja¶niutki blond bo to niewykonalne je¿eli nie chcê ¶cinaæ mocno w³osów.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-19, 13:05   #2099
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Wstyd pokazywaæ to co mam na g³owie
do tego 2cm naturalnego odrostu ju¿ mam.

My¶lê czy nie zrobiæ delikatnej k±pieli rozja¶niaj±cej na d³ugo¶ci

bo ju¿ pêkam i my¶lê o zafarbowaniu ca³o¶ci na br±z ¶redni

dodam, ¿e nonstop chodzê w dobieranym warkoczu lub kucyku i wtedy nie wygl±dam, a¿ tak koszmarnie
Ja bym próbowa³a co¶ rozja¶niæ po d³ugo¶ci omijaj±c to co jasne przy samej g³owie. No ale z tym powinien Ci kto¶ pomóc. Mo¿e rzeczywi¶cie ten rozjasniacz Morgan by siê nada³? Szkoda przyciemniaæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-19, 13:09   #2100
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
nie wiem... jednolity i nie ciemny

ale liczê na ja¶niutki blond bo to niewykonalne je¿eli nie chcê ¶cinaæ mocno w³osów.
Skoro blond to tak jak pisa³a¶ k±piel rozjasniajaca na te koñce, ew. rozja¶niacz na s³abej wodzie (np zrób sobie próbê pasemkow± na 3%), ew. farba rozja¶niaj±ca.
Teraz jak robi³am tego loreala to ostatecznie zrownalam sobie w³a¶nie kolor bo 5cm od skóry by³o pó³ tonu ja¶niejsze, wiêc nalozylam najpierw na konce na 30min.
Szkoda wracac do br±zu jak ju¿ siê tyle namêczy³a¶.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 06:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.