Br±zowow³ose farbowane cz. VI :) - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-01-30, 11:05   #2551
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Ja tez bardziej siê lubiê w ciemnych 😍 a ha wg waszych standardów mam bardzo ciemne 😉 i lubiê siê bardzo w makija¿u wiec siê maluje . Bez tuszu na rzêsach czuje siê chora i tak tez wygl±dam 💄💅


Wys³ane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 11:45   #2552
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ale teraz chyba polubi³a¶ swoje krótkie w³osy? bo odk±d Ciê tutaj znam to masz krótkie?
Goldika, zrobi³am fotê specjalnie dla Ciebie
mega d³ugie nie sa ale krótkie tez nie
niemniej jednak namiêtnie je zapuszczam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1847_1.jpg (48,0 KB, 23 za³adowañ)
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 12:06   #2553
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jest rudawo. No ale to efekt zmieszania blondu z tym co mia³am, a tamto by³o rude Wygl±da momentami na bezowe co¶ a do tego jaki¶ czas temu d±¿y³am. Jest do¶æ ciep³o a nie ch³odno ale zniosê to dla dobra w³osów. Najwa¿niejsze pozbyæ siê zieleni do koñca i zapuszczaæ brzydkie odrosty jak najd³u¿ej.

Rudo¶æ nie przeszkadza mi zbytnio, bo wiem, ¿e tak jak kiedy¶ cierpliwo¶ci± uzyskam u fryzjerki to co chcê - platynkê
Teraz zapuszczanie i dbanie o w³osy.

Dzi¶ z rana obstryka³am siê i mata i patrzta Mo¿ecie zobaczyæ nawet jeszcze resztki zieleni na koñcach w³osów.

A tam! Jestem ju¿ blond! I m±¿ to potwierdzi³, to znaczy, ¿e jestem naprawdê blond.
Ja w koñcu mam pr±d z powrotem i pierwsze co robiê to wchodzê na wiza¿ ogl±daæ foty Kachuli
Jest dobrze kobito, a na pewno du¿o lepiej ni¿ by³o. Zieleñ rzeczywi¶cie miejscami widaæ, ale mocno w oczy siê nie rzuca.
Zapuszczaj "brzydki odrost"

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance ¿yjesz?
Chyba ¿yjê. Wczoraj po cieplutkiej k±pieli mi by³o ju¿ lepiej, ale dzi¶ pr±du od rana nie by³o i piec ogrzewania w bloku nie dzia³a³ = kaloryfery zimne, a ja okutana na cebulkê i pod ko³dr± siedzê Teraz pr±d wróci³, ale trochê minie zanim siê mieszkanie rozgrzeje
No i ni z gruszki, ni z pietruszki obudzi³am siê z bólem g³owy i lekk± karuzel±, wziê³am Nurofen i na razie jest ok.
A wypociæ siê dalej nie jestem w stanie, pomimo brania Grypoleku. Wiêcej na razie nic nie bêdê bra³a, albo przejdzie samo, albo osi±gnie stadium wra¿liwo¶ci na leki przeciwgor±czkowe.

A ty Weronisiu jak siê trzymasz? M±¿ nadal pó³ ¿ywy, czy ju¿ mu mo¿e troszkê lepiej? No i co z synkiem, lepiej?

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze wszyscy mi mowia, ze nie pasuje mi ten kolor z gory wlosow ten chlodny blond. ze przy mojej zoltej twarzy lepiej mi w cieplejszych albo chociaz naturalnym, a nie wychladzanym dodatkowo :/
Có¿, bywa. Mi siê podoba³a¶ w jakim¶ be¿owym lub lekko miodowym/pszenicznym/piaskowym odcieniu, jak wstawia³a¶ kiedy¶ te przeróbki ze stronki z metamorfozami. ³adnie ci by³o w lekko z³otawym blondzie a'la Aniston chyba.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Tradycyjnie ju¿ ¿yczê Wam zdrowia! (i sobie).
I ja tobie te¿ ¿yczê zdrówka
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-30 o 12:08
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:14   #2554
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

No pojecha³am na chwilê mê¿a auto zatankowaæ i do myjni dac a tu tyle napisa³y¶cie.

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ

Kachula grunt, ze jest zadowolona! bedzie juz tylko lepiej
No jak siê fryzjer za to wzi±³ to ju¿ musi

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula no i co z tego, ¿e jest ciep³o. Jest ³adnie Widaæ jeszcze zieleñ i rudo¶æ, ale jest sto razy lepiej ni¿ mia³a¶. A te pasemka s± ¶liczne! Uwielbiam pasemka

Co do koloru w³osów i wieku,,,, ja tu jestem najstarsza i najciemniejsza Ca³e ¿ycie by³am jasn± blondynk±, a na staro¶æ jestem ciemna, bo blond mnie postarza³.
Ja w³a¶nie lubiê strasznie pasemka, baleja¿ jak kto woli, bo to nie p³aski kolor a co¶ wiêcej. Przebolejê tê sk±p± rudo¶æ, zielonki nie widaæ, bo jest na samych koniuszkach, jest dobrze.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No wreszcie jeste¶ zadowolona Chyba pierwszy raz odk±d ciê znam

Ja te¿ jestem zadowolona Uwielbiam mój kolor i siebie w nim Malujê siê zawsze i nie wyobra¿am sobie nawet zej¶c do piwnicy bez makija¿u Ale bez makija¿u te¿ nie jest ¼le, mimo ¿e mam jasn± oprawê oczu. A w blondzie bez makija¿u to by³a masakra. Tak wiêc u mnie br±z jest na du¿y plus. Ale siê nie zarzekam, ¿e kiedy¶ znowu nie bêdê blondynk± w pasemkach, bo te¿ je uwielbia³am
Nie prawda, ¿e pierwszy raz. Podoba³o mi siê ombre (na miesi±c), no i mój ch³odny br±z jaki¶ czas, tak przez zimê do lata bo wtedy stwierdzi³am, ¿e jestem jaka¶ taka zwyk³a na poziomie 6

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
to jak moje tesciowka. ma czarne wlosy i wyglada w nich genialnie.jej siostra nosi jasny blond i wyglada starzej od niej. wiec nie ma reguly ze ciemne postarza, jasne odmladza

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

kurcze wszyscy mi mowia, ze nie pasuje mi ten kolor z gory wlosow ten chlodny blond. ze przy mojej zoltej twarzy lepiej mi w cieplejszych albo chociaz naturalnym, a nie wychladzanym dodatkowo :/
Moja mamu¶ka ma 61lat i bardzo ciemne, br±zowe, d³ugie do pasa w³osy. W blondzie ka¿da zmarszczka by³a widoczna a by³a m³odsza wtedy o 5 lat. W tym br±zie teraz wygl±da jak niez³y lachon
No ale ta moja franca ma ciemn± karnacje (jak cyganka), ciemn± oprawê oczu i w ogóle piwne oczy i jej pasuje tak ciemny kolor. Ca³e ¿ycie marzy³am o jej cerze i oczach

Godika ja Ciebie w ch³odnych tez tak nie bardzo widzia³am. Taka blada siê robi³a¶ itp. walnij cos ciep³ego.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Po prostu wyluzowa³am wreszcie i zajelam siê czym¶ innym ju¿ mia³am do¶æ tego ¿e ostatnio moje ¿ycie siê krêci wokó³ w³osów. Jestem wiêc szczesliwym kurczakiem

Super widzê ¿e jeste¶ zmotywowana odchudzasz siê czy tylko tak dla kondycji cwiczysz?
Ja mam teraz program si³owy na rze¼bê rozpisany przez trenera

No nie wiem. .. ja teraz przy blondzie wogole zmarszczek nie widzê. Mimo wszystko jednak chyba ciemne postarzaja, mo¿e nie wszystkich ale mnie na pewno. Ja bym Ciebie widzia³a w naturze, be¿u lub lekkim z³ocie

Ale dopinki prawie zawsze trzeba ufarbowac niestety.
Jak ju¿ na 100% bêdê wiedzieæ jaki kolor chcê to ufarbuje, na razie niech le¿±. Mam odwyk od w³osowych eksperymentów
I masz racjê. Ja te¿ mia³am ju¿ do¶æ ci±g³ego my¶lenia o w³osach. Normalnie to mnie ostatnio bardziej stresowa³o ni¿ te wszystkie choroby co rodzinkê dopada³y.

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula bardzo ³adnie masz ¶ciête w³osy. Kolor moim zdaniem o niebo lepszy
Dziêkuje. Fryzjerka chyba siê stara³a abym na odrosty wróci³a

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Waga jest przereklamowana lepiej siê mierzyæ. Miê¶nie wa¿± wiêcej ni¿ t³uszcz.

Musisz po prostu na pocz±tek znale¼æ tak± aktywno¶æ fizyczn± która bêdzie Ci siê podobaæ i siê nie zniechêcisz 8 kilo to nie du¿o do zrzucenia
Czytam Was o tej diecie zagryzaj±c p±czka i popijaj±c kawê ze ¶mietank± 30% ubit± na krem

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Goldika, po 6. nie siêgaj, bo Ci mo¿e wyj¶æ bardzo ciemno na rozja¶nianych w³osach. Bêdziesz p³akaæ.



Kachula, jest super. Bardzo naturalnie wygl±daj± te ró¿norodne pasma. A bardzo rudo nie jest chyba. Przy³ó¿ sobie co¶ rudego do w³osów, to siê przekonasz, ¿e przy tym kolor w³osów nie jest ciep³y, tylko taki neutral



No fakt, jak ch³op widzi blond, to znaczy, ¿e jest jasny blond . Jak kiedy¶ schodzi³am z czarnego i mia³am baardzo ciemny br±z, ale mój m±¿ nazywa³ to br±zem, to czu³am, ¿e wychodzê na prost±.





Mam tak samo Lepiej bez makija¿u wygl±dam teraz, ni¿ w ja¶niejszych w³osach. W blond by³am rozmyta i musia³am siê mocniej malowaæ, ¿eby lubiæ swoje odbicie. W ciemnych mogê mocniej, ale i z samym tuszem i ró¿em wygl±dam OK. Bez makija¿u te¿ mi lepiej w ciemnych w³osach.

I te¿ jestem z tych, co do piwnicy w makija¿u chodz± Dla mnie wytuszowanie rzês, to jak umycie zêbów, nawyk.



A ja mia³am zacz±æ æwiczyæ, ale ostatnio czujê siê niewyra¼nie i wiem, ¿e trening przes±dzi³by o stanie mojego zdrowia (= roz³o¿y³abym siê). Ja zazwyczaj siê nie przeziêbiam, rzadko, ale jak jaki¶ czas temu wierci³o mnie w nosie oraz lekko drapa³o w gardle i poæwiczy³am godzinkê, to potem musia³am po³o¿yæ siê do ³ó¿ka na 3 dni. Wiêc na razie sobie darujê (a spodnie trzeszcz± ).

Tradycyjnie ju¿ ¿yczê Wam zdrowia! (i sobie).
Dziêkujê! Jest rudawo ale nie rudo. Jest ok, bo jest ju¿ jasno tego na razie tylko chcia³am a z czasem dorobie sie takiego blondu jak dawniej.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Goldika, zrobi³am fotê specjalnie dla Ciebie
mega d³ugie nie sa ale krótkie tez nie
niemniej jednak namiêtnie je zapuszczam
Metaxa Ty piekna kobito! W³osy wygl±daj± na zdrowe jak nie wiem!

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w koñcu mam pr±d z powrotem i pierwsze co robiê to wchodzê na wiza¿ ogl±daæ foty Kachuli
Jest dobrze kobito, a na pewno du¿o lepiej ni¿ by³o. Zieleñ rzeczywi¶cie miejscami widaæ, ale mocno w oczy siê nie rzuca.
Zapuszczaj "brzydki odrost"



Chyba ¿yjê. Wczoraj po cieplutkiej k±pieli mi by³o ju¿ lepiej, ale dzi¶ pr±du od rana nie by³o i piec ogrzewania w bloku nie dzia³a³ = kaloryfery zimne, a ja okutana na cebulkê i pod ko³dr± siedzê Teraz pr±d wróci³, ale trochê minie zanim siê mieszkanie rozgrzeje
No i ni z gruszki, ni z pietruszki obudzi³am siê z bólem g³owy i lekk± karuzel±, wziê³am Nurofen i na razie jest ok.
A wypociæ siê dalej nie jestem w stanie, pomimo brania Grypoleku. Wiêcej na razie nic nie bêdê bra³a, albo przejdzie samo, albo osi±gnie stadium wra¿liwo¶ci na leki przeciwgor±czkowe.

A ty Weronisiu jak siê trzymasz? M±¿ nadal pó³ ¿ywy, czy ju¿ mu mo¿e troszkê lepiej? No i co z synkiem, lepiej?



Có¿, bywa. Mi siê podoba³a¶ w jakim¶ be¿owym lub lekko miodowym/pszenicznym/piaskowym odcieniu, jak wstawia³a¶ kiedy¶ te przeróbki ze stronki z metamorfozami. ³adnie ci by³o w lekko z³otawym blondzie a'la Aniston chyba.



I ja tobie te¿ ¿yczê zdrówka
¯YJESZ! Normalnie siê zdziwi³am, ¿e ¿e¶ pierwsza komenta nie walnê³a po moich fotkach.

Zdrówka kochana!!!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:22   #2555
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Dziewczyny blond oficjalnie przetestowany. Na ulicy wybaczali mi b³êdy (pomyli³am drogê), na stacji benzynowej kole¶ ko³o mnie lata³ jak nigdy. Nawet mi myjniê uruchomi³ itd. Przepuszczali w drzwiach

Normalnie luks. Tylko baby patrzy³y z politowaniem jak na debila To kolejny plus bycia blond. Mogê byæ g³upia i chichotaæ a i tak mi wszyscy wybaczaj± No i facetom jednak ³epek za cz³owiekiem lata
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:24   #2556
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Czytam Was o tej diecie zagryzaj±c p±czka i popijaj±c kawê ze ¶mietank± 30% ubit± na krem
Pogadamy latem na pla¿y

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny blond oficjalnie przetestowany. Na ulicy wybaczali mi b³êdy (pomyli³am drogê), na stacji benzynowej kole¶ ko³o mnie lata³ jak nigdy. Nawet mi myjniê uruchomi³ itd. Przepuszczali w drzwiach

Normalnie luks. Tylko baby patrzy³y z politowaniem jak na debila To kolejny plus bycia blond. Mogê byæ g³upia i chichotaæ a i tak mi wszyscy wybaczaj± No i facetom jednak ³epek za cz³owiekiem lata
A wiesz ¿e ja te¿ takie co¶ zauwa¿y³am .... Jacy¶ siê wszyscy milsi zrobili
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:27   #2557
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
¯YJESZ! Normalnie siê zdziwi³am, ¿e ¿e¶ pierwsza komenta nie walnê³a po moich fotkach.

Zdrówka kochana!!!
A ¿yjê jako¶
Dzi¶ trochê zaspa³am bo le¿a³am jak k³oda do 9:30, ale widaæ by³o mi trzeba. Niestety obudzi³am siê z tym durnym bólem g³owy Ale kochany Nurofen pomóg³
Nie wy³a¿±c z wyrka w³±czy³am od razu lapka, bo przecie¿ Kachula foty zapoda, a tu zonk - nie ma neta. Patrzê, pr±du nie ma i to w ca³ym bloku, bo ¶wiat³o na klatce te¿ nie dzia³a³o...
W³±czyli dopiero chwilê po 13

Do pe³ni szczê¶cia dosz³o mi zimno/opryszczka na górnej wardze
Wspomina³am ju¿, ¿e nienawidzê zimy?

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny blond oficjalnie przetestowany. Na ulicy wybaczali mi b³êdy (pomyli³am drogê), na stacji benzynowej kole¶ ko³o mnie lata³ jak nigdy. Nawet mi myjniê uruchomi³ itd. Przepuszczali w drzwiach

Normalnie luks. Tylko baby patrzy³y z politowaniem jak na debila To kolejny plus bycia blond. Mogê byæ g³upia i chichotaæ a i tak mi wszyscy wybaczaj± No i facetom jednak ³epek za cz³owiekiem lata
Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
A wiesz ¿e ja te¿ takie co¶ zauwa¿y³am .... Jacy¶ siê wszyscy milsi zrobili

To ja nie mam szans na takie akcje, bo nie planujê byæ blond w odcieniu okre¶lanym "blond" przez wiêkszo¶æ facetów
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 13:30   #2558
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No pojecha³am na chwilê mê¿a auto zatankowaæ i do myjni dac a tu tyle napisa³y¶cie.



No jak siê fryzjer za to wzi±³ to ju¿ musi



Ja w³a¶nie lubiê strasznie pasemka, baleja¿ jak kto woli, bo to nie p³aski kolor a co¶ wiêcej. Przebolejê tê sk±p± rudo¶æ, zielonki nie widaæ, bo jest na samych koniuszkach, jest dobrze.



Nie prawda, ¿e pierwszy raz. Podoba³o mi siê ombre (na miesi±c), no i mój ch³odny br±z jaki¶ czas, tak przez zimê do lata bo wtedy stwierdzi³am, ¿e jestem jaka¶ taka zwyk³a na poziomie 6



Moja mamu¶ka ma 61lat i bardzo ciemne, br±zowe, d³ugie do pasa w³osy. W blondzie ka¿da zmarszczka by³a widoczna a by³a m³odsza wtedy o 5 lat. W tym br±zie teraz wygl±da jak niez³y lachon
No ale ta moja franca ma ciemn± karnacje (jak cyganka), ciemn± oprawê oczu i w ogóle piwne oczy i jej pasuje tak ciemny kolor. Ca³e ¿ycie marzy³am o jej cerze i oczach

Godika ja Ciebie w ch³odnych tez tak nie bardzo widzia³am. Taka blada siê robi³a¶ itp. walnij cos ciep³ego.



I masz racjê. Ja te¿ mia³am ju¿ do¶æ ci±g³ego my¶lenia o w³osach. Normalnie to mnie ostatnio bardziej stresowa³o ni¿ te wszystkie choroby co rodzinkê dopada³y.



Dziêkuje. Fryzjerka chyba siê stara³a abym na odrosty wróci³a



Czytam Was o tej diecie zagryzaj±c p±czka i popijaj±c kawê ze ¶mietank± 30% ubit± na krem



Dziêkujê! Jest rudawo ale nie rudo. Jest ok, bo jest ju¿ jasno tego na razie tylko chcia³am a z czasem dorobie sie takiego blondu jak dawniej.



Metaxa Ty piekna kobito! W³osy wygl±daj± na zdrowe jak nie wiem!



¯YJESZ! Normalnie siê zdziwi³am, ¿e ¿e¶ pierwsza komenta nie walnê³a po moich fotkach.

Zdrówka kochana!!!
To Photoshop :p troche czasu musia³o min±æ aby wygl±da³y tak jak teraz to jeszcze nie jest to co kiedy¶ ale jestem bli¿ej niz dalej :-P
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:31   #2559
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Goldika, zrobi³am fotê specjalnie dla Ciebie
mega d³ugie nie sa ale krótkie tez nie
niemniej jednak namiêtnie je zapuszczam
Dopiero teraz zauwa¿y³am twoj± fotkê metaxa. Jejusku... Jakie ³adne Ty masz zniszczone w³osy niby? Ja bym chcia³a mieæ tak "zniszczone"
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:33   #2560
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Pogadamy latem na pla¿y
Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ


---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------


A wiesz ¿e ja te¿ takie co¶ zauwa¿y³am .... Jacy¶ siê wszyscy milsi zrobili
Hahaha dobre
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:34   #2561
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Pogadamy latem na pla¿y

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------


A wiesz ¿e ja te¿ takie co¶ zauwa¿y³am .... Jacy¶ siê wszyscy milsi zrobili
Kochana pla¿y moje cielsko nie widzia³o od 6 lat Pogadamy po dwójce dzieci i nadwadze 20kg po ci±¿y le¿±cej, po to aby tylko schudn±æ 7kg i dowiedzieæ siê, ¿e znowu siê jest w ci±¿y...

Korzystaj z blondu bo to dobre jest

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A ¿yjê jako¶
Dzi¶ trochê zaspa³am bo le¿a³am jak k³oda do 9:30, ale widaæ by³o mi trzeba. Niestety obudzi³am siê z tym durnym bólem g³owy Ale kochany Nurofen pomóg³
Nie wy³a¿±c z wyrka w³±czy³am od razu lapka, bo przecie¿ Kachula foty zapoda, a tu zonk - nie ma neta. Patrzê, pr±du nie ma i to w ca³ym bloku, bo ¶wiat³o na klatce te¿ nie dzia³a³o...
W³±czyli dopiero chwilê po 13

Do pe³ni szczê¶cia dosz³o mi zimno/opryszczka na górnej wardze
Wspomina³am ju¿, ¿e nienawidzê zimy?


To ja nie mam szans na takie akcje, bo nie planujê byæ blond w odcieniu okre¶lanym "blond" przez wiêkszo¶æ facetów
M±¿ siê w³a¶nie ¶mia³ jak powiedzia³am, ¿e pierwsze co chcia³a¶ zrobiæ po w³±czeniu pr±du to moje w³osy obejrzeæ
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 13:37   #2562
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
M±¿ siê w³a¶nie ¶mia³ jak powiedzia³am, ¿e pierwsze co chcia³a¶ zrobiæ po w³±czeniu pr±du to moje w³osy obejrzeæ
Mi³o mi, ¿e moje "logiczne" postêpowanie wywo³uje u¶miech u kogo¶, kto tego w±tku na oczy nie widzia³
Pozdrów swego ch³opinê ode mnie i ¿ycz zdrówka Tym mniejszym ch³opinom te¿ ¿yczê powrotu do zdrowia.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:39   #2563
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
To Photoshop :p troche czasu musia³o min±æ aby wygl±da³y tak jak teraz to jeszcze nie jest to co kiedy¶ ale jestem bli¿ej niz dalej :-P
Jest super i tak

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dopiero teraz zauwa¿y³am twoj± fotkê metaxa. Jejusku... Jakie ³adne Ty masz zniszczone w³osy niby? Ja bym chcia³a mieæ tak "zniszczone"
Nie? Ja te¿ tak chce.


Laski a wiecie z czego najbardziej siê cieszê? Fryzjerka obcinaj±c mi w³osy zrówna³a te kosmyki stercz±ce do po³owy g³owy. Nie widaæ tych wystaj±cych odrastaj±cych. No i w ogóle przy tym kolorze nie widaæ nawet tych krótszych stercz±cych.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:45   #2564
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dopiero teraz zauwa¿y³am twoj± fotkê metaxa. Jejusku... Jakie ³adne Ty masz zniszczone w³osy niby? Ja bym chcia³a mieæ tak "zniszczone"
Mia³am zniszczone i to bardzo
I to nie byl moj wymysl, s³ysza³am od niejednej osoby ze mam zmasakrowane wlosy

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jest super i tak



Nie? Ja te¿ tak chce.


Laski a wiecie z czego najbardziej siê cieszê? Fryzjerka obcinaj±c mi w³osy zrówna³a te kosmyki stercz±ce do po³owy g³owy. Nie widaæ tych wystaj±cych odrastaj±cych. No i w ogóle przy tym kolorze nie widaæ nawet tych krótszych stercz±cych.
W wiêkszej mierze pomog³o mi serum które kupilam na helfy
Niestety juz mi sie skoñczy³o i muszê zamówiæ
Kosztuje ok 20 zeta a u¿ywa³am ok 3 miechy po ka¿dym myciu
__________________
¿ycie jest piêkne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2014-01-30 o 13:46
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:46   #2565
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Laski a wiecie z czego najbardziej siê cieszê? Fryzjerka obcinaj±c mi w³osy zrówna³a te kosmyki stercz±ce do po³owy g³owy. Nie widaæ tych wystaj±cych odrastaj±cych. No i w ogóle przy tym kolorze nie widaæ nawet tych krótszych stercz±cych.
Poczekaj z ochami i achami do pierwszego mycia i samodzielnego suszenia Je¶li nadal bêd± wygl±daæ jak teraz to bêdziesz mog³a og³osiæ sukces

A tak odno¶nie fotek:
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1391006894

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am zniszczone i to bardzo
I to nie byl moj wymysl, s³ysza³am od niejednej osoby ze mam zmasakrowane wlosy
Wierzê, ¿e mia³a¶ w z³ym stanie, ale teraz zupe³nie tak nie wygl±daj±. Pozby³a¶ siê ju¿ najbardziej zniszczonych partii, czy nadal co¶ zosta³o?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:50   #2566
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am zniszczone i to bardzo
I to nie byl moj wymysl, s³ysza³am od niejednej osoby ze mam zmasakrowane wlosy
To chociaz Tobie kto¶ co¶ powiedzia³. U mnie zawsze znajomi komplementy wal± a potem nagle okazuje siê, ¿e wcale tak pieknie nie jest. Mój jeden kumpel zawsze mi prosto z mostu wali³, tylko po mojej ci±¿y siê wstrzymywa³ bo by dosta³ w zêby

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
W wiêkszej mierze pomog³o mi serum które kupilam na helfy
Niestety juz mi sie skoñczy³o i muszê zamówiæ
Kosztuje ok 20 zeta a u¿ywa³am ok 3 miechy po ka¿dym myciu
Daj linka

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Mcromance z tym zdjêciem to prawda


http://2.bp.blogspot.com/-0F5h8vZhZe...5do9o1_500.gif
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:50   #2567
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana pla¿y moje cielsko nie widzia³o od 6 lat Pogadamy po dwójce dzieci i nadwadze 20kg po ci±¿y le¿±cej, po to aby tylko schudn±æ 7kg i dowiedzieæ siê, ¿e znowu siê jest w ci±¿y...

Korzystaj z blondu bo to dobre jest
Moje te¿ nie widzia³o pla¿y nie znoszê wody... zawsze na wakacje w góry je¿d¿ê. No to siê nie spotkamy
Tak naprawdê najwa¿niejsze to ¿eby siê dobrze czuæ w swoim ciele (i w³osach ) niezale¿nie ile kto wa¿y

A wiesz czego mia³am najbardziej do¶æ w ciemnych? Jak kto¶ na mnie patrzy³ i mówi³ ¿e wygl±dam jak Chyliñska nosz qrde przecie¿ ja nawet niepodobna jestem a tyle razy to s³ysza³am
Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am zniszczone i to bardzo
I to nie byl moj wymysl, s³ysza³am od niejednej osoby ze mam zmasakrowane wlosy
To chyba siê nie "chwali³a¶" tutaj bo nie kojarzê ¿eby¶ kiedykolwiek mia³a zniszczone...

Wrzucê Wam fotki w moim rudym kurczaku a co
Pierwsze w pokoju bez lampy, reszta w s³oñcu te¿ bez lampy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1-horz.jpg (63,8 KB, 24 za³adowañ)
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:50   #2568
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:53   #2569
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mcromance z tym zdjêciem to prawda


http://2.bp.blogspot.com/-0F5h8vZhZe...5do9o1_500.gif
Ta rasa jest bombowa w kwestii wygl±du. Zupe³nie nie pamiêtam jak siê nazywa, bo nie mój styl, ale takie lataj±ce mopy s± prze¶mieszne
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 13:55   #2570
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Poczekaj z ochami i achami do pierwszego mycia i samodzielnego suszenia Je¶li nadal bêd± wygl±daæ jak teraz to bêdziesz mog³a og³osiæ sukces

A tak odno¶nie fotek:
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1391006894



Wierzê, ¿e mia³a¶ w z³ym stanie, ale teraz zupe³nie tak nie wygl±daj±. Pozby³a¶ siê ju¿ najbardziej zniszczonych partii, czy nadal co¶ zosta³o?
Aby pozbyæ sie wszystkiego musia³abym ¶ci±æ wlosy do ucha
Uparlam sie ze nie zrobiê tego nigdy w zyciu
Odstawi³am farby, kupilam ¿el koloryzujacy na kilka razy, stosowalam olej, ró¿ne maski po ka¿dym myciu i mam teraz na g³owie to co widaæ
Nie odstawi³am przy tym prostownicy bo nie moglam
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:56   #2571
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Wrzucê Wam fotki w moim rudym kurczaku a co
Pierwsze w pokoju bez lampy, reszta w s³oñcu te¿ bez lampy
Ej, jest bardzo ok Taki truskawkowy blondzik ci wyszed³ i nawet pasuje ci do cery, która jest przecie¿ ró¿owa i zimna Przynajmniej wed³ug mnie.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:57   #2572
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
To chociaz Tobie kto¶ co¶ powiedzia³. U mnie zawsze znajomi komplementy wal± a potem nagle okazuje siê, ¿e wcale tak pieknie nie jest. Mój jeden kumpel zawsze mi prosto z mostu wali³, tylko po mojej ci±¿y siê wstrzymywa³ bo by dosta³ w zêby

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------



Daj linka

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Mcromance z tym zdjêciem to prawda


http://2.bp.blogspot.com/-0F5h8vZhZe...5do9o1_500.gif
Pisze z tel. wiec nie mam jak :/
To jest serum sesa nie olej
Powinnas spokojnie znale¼æ
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:58   #2573
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Aby pozbyæ sie wszystkiego musia³abym ¶ci±æ wlosy do ucha
Uparlam sie ze nie zrobiê tego nigdy w zyciu
Odstawi³am farby, kupilam ¿el koloryzujacy na kilka razy, stosowalam olej, ró¿ne maski po ka¿dym myciu i mam teraz na g³owie to co widaæ
Nie odstawi³am przy tym prostownicy bo nie moglam
I zagadka supe³ g³adko¶ci siê rozwi±za³a
Ja nie mam prostownicy i jako¶ mnie do niej nie ci±gnie, mimo ¿e efekty po niej s± super i mog³aby mi przyg³adziæ te odstaj±ce w³oski.

Metaxa, to to serum (?): http://www.helfy.pl/wlosy/olejki-do-...osy-sesa-50-ml
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 14:00   #2574
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ej, jest bardzo ok Taki truskawkowy blondzik ci wyszed³ i nawet pasuje ci do cery, która jest przecie¿ ró¿owa i zimna Przynajmniej wed³ug mnie.
Nieeeeee.... on w rzeczywisto¶ci jest bj ¿ó³ty

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Aby pozbyæ sie wszystkiego musia³abym ¶ci±æ wlosy do ucha
Uparlam sie ze nie zrobiê tego nigdy w zyciu
Odstawi³am farby, kupilam ¿el koloryzujacy na kilka razy, stosowalam olej, ró¿ne maski po ka¿dym myciu i mam teraz na g³owie to co widaæ
Nie odstawi³am przy tym prostownicy bo nie moglam
Ale ca³y czas teraz prostujesz?
Ja za to odk±d mam boba nie tolerujê moich w³osów bez suszenia na tej szczotce ceramicznej, tez tak fajnie wyg³adza
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 14:01   #2575
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

[Pisa³am oorganLeFay;44888944]Moje te¿ nie widzia³o pla¿y nie znoszê wody... zawsze na wakacje w góry je¿d¿ê. No to siê nie spotkamy
Tak naprawdê najwa¿niejsze to ¿eby siê dobrze czuæ w swoim ciele (i w³osach ) niezale¿nie ile kto wa¿y

A wiesz czego mia³am najbardziej do¶æ w ciemnych? Jak kto¶ na mnie patrzy³ i mówi³ ¿e wygl±dam jak Chyliñska nosz qrde przecie¿ ja nawet niepodobna jestem a tyle razy to s³ysza³am

To chyba siê nie "chwali³a¶" tutaj bo nie kojarzê ¿eby¶ kiedykolwiek mia³a zniszczone...

Wrzucê Wam fotki w moim rudym kurczaku a co
Pierwsze w pokoju bez lampy, reszta w s³oñcu te¿ bez lampy [/QUOTE]

Pisalam o tym ale nie dawalam fot bo wstyd

Fajn± masz ta fryzurê i kolor

Apropo, by³a¶ w górach ?
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 14:03   #2576
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Nieeeeee.... on w rzeczywisto¶ci jest bj ¿ó³ty
Có¿, peszek?


Aj waj... Muszê z ³ó¿ka wyj¶æ i przygotowaæ obiadek dla mamy. Nie chcê, bo nadal zimno w mieszkaniu, ale muszê
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 14:06   #2577
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
I zagadka supe³ g³adko¶ci siê rozwi±za³a
Ja nie mam prostownicy i jako¶ mnie do niej nie ci±gnie, mimo ¿e efekty po niej s± super i mog³aby mi przyg³adziæ te odstaj±ce w³oski.

Metaxa, to to serum (?): http://www.helfy.pl/wlosy/olejki-do-...osy-sesa-50-ml
Niestety, aby jako¶ w pracy wygladac muszê jej u¿ywaæ i robiê to niemal codziennie

Tak, to to serum
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 14:07   #2578
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Pisalam o tym ale nie dawalam fot bo wstyd

Fajn± masz ta fryzurê i kolor

Apropo, by³a¶ w górach ?
£eee tam od razu wstyd...
W tym roku by³am w górach ale tylko raz Wybieram siê na skitury w Tatry w lutym
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 14:21   #2579
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
£eee tam od razu wstyd...
W tym roku by³am w górach ale tylko raz Wybieram siê na skitury w Tatry w lutym
Pograzalam sie sama w swoim cierpieniu
By³o mi wstyd i juz

Lubiê góry
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-30, 14:27   #2580
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Pograzalam sie sama w swoim cierpieniu
By³o mi wstyd i juz

Lubiê góry
A gdzie je¼dzisz?
Zim± czy latem?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 06:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.