Trzydziestki - waga w dół! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-22, 08:20   #91
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Ja raczej w wyzwaniu bez słodyczy odpadam. Wiem,ze nie dalabym razy, a nie chce się znowu na to denerwować
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 11:58   #92
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja raczej w wyzwaniu bez słodyczy odpadam. Wiem,ze nie dalabym razy, a nie chce się znowu na to denerwować
a może potraktuj to jako możliwość dowiedzenia się czegoś więcej o sobie? zazwyczaj mamy dużo więcej siły niż nam się wydaje.

Ja kiedyś nie jadłam przez rok słodyczy. Po mniej więcej 11 miesiącach zaczęło mnie to męczyć psychicznie, więc do słodyczy wróciłam i już teraz wiem, że chce sobie raz na jakiś czas na nie pozwalać.

W sumie to też myślałam, że taką dietą bardziej zgubię tłuszcz z brzucha. Teraz z doświadczenia mogę stwierdzić, że lepiej dla brzucha jest ćwiczyć te 3 razy w tygodniu i te kilka razy w miesiącu sobie pozwalać na słodycze.

Brzuch na pewno mam lepszy niż miałam kiedyś, a pole dance umięśnił mnie tak samo jak trening siłowy, czego się nie spodziewałam. W ogóle to chyba nigdy nie miałam tak mało tkanki tłuszczowej na udach i brzuchu. Wstawiam moje aktualne zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png ostatnie brzuch.png (709,2 KB, 21 załadowań)
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 15:36   #93
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
a może potraktuj to jako możliwość dowiedzenia się czegoś więcej o sobie? zazwyczaj mamy dużo więcej siły niż nam się wydaje.

Ja kiedyś nie jadłam przez rok słodyczy. Po mniej więcej 11 miesiącach zaczęło mnie to męczyć psychicznie, więc do słodyczy wróciłam i już teraz wiem, że chce sobie raz na jakiś czas na nie pozwalać.

W sumie to też myślałam, że taką dietą bardziej zgubię tłuszcz z brzucha. Teraz z doświadczenia mogę stwierdzić, że lepiej dla brzucha jest ćwiczyć te 3 razy w tygodniu i te kilka razy w miesiącu sobie pozwalać na słodycze.

Brzuch na pewno mam lepszy niż miałam kiedyś, a pole dance umięśnił mnie tak samo jak trening siłowy, czego się nie spodziewałam. W ogóle to chyba nigdy nie miałam tak mało tkanki tłuszczowej na udach i brzuchu. Wstawiam moje aktualne zdjęcie.
Ale brzuch dziewczyno !!!! To zasluga tylko pole dance?
jujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 16:10   #94
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Ale brzuch dziewczyno !!!! To zasluga tylko pole dance?
Tak. Na rozgrzewce jest sporo ćwiczeń na brzuch + większość figur na rurce też angażuje brzuch, więc brzuch się robi mocny.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 16:17   #95
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

bunnybe, 30tka30 - cześć
Mi też spada zawsze motywacja po pewnym czasie, w momencie gdy efekty coraz mniej widać bo wszystko wymaga czasu niestety. I w tym momencie często się poddawałam. Mniej więcej dzieje się u mnie tak po 6-8 miesiącach regularnych ćwiczeń.
Ważne jest też zmienianie ćwiczeń, różnorodność, wtedy się nie nudzimy i ciało/mięśnie się nie przyzwyczają.
xzora boski brzuch!

Ja dalej macham hantlami z Natalią Gacką i Olą Rożnowską (moja moja miłość) cały tydzień, poza środą i sobotą. Chcę dzisiaj pobiegać po pośladach z Gacką ale nie wiem czy mój dziecior mi pozwoli znaleźć około godzinki na wieczorne bieganie.


Cytat:
Napisane przez Lib_r4 Pokaż wiadomość

Odnośnie chipsów - macie rację, to świństwo, ja też muszę się od nich odzwyczaić. A już idealnie byłoby zrezygnować z wszelkich słodyczy i snacków.

Może na początek zróbmy sobie tydzień bez słodyczy - kto do mnie dołączy? Zaczniemy od poniedziałku?
Ja mogę nie jeść słodyczy ale jestem uzależniona od chipsów (robiłam nawet swoje, domowe, ale to nie to niestety).

Wpisuję się na tydzień bez słodyczy O matko, już się boję
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2016-05-22 o 16:18 Powód: dopisek
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 16:32   #96
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Tak. Na rozgrzewce jest sporo ćwiczeń na brzuch + większość figur na rurce też angażuje brzuch, więc brzuch się robi mocny.
O widzisz, a zawsze myślałam, że najbardziej wzmacniają się ramiona. A ja się pochwale, że z brzucha zeszły mi 4cm. Do szczęścia brakuje mi jeszcze drugie tyle
jujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 19:18   #97
30tka30
Przyczajenie
 
Avatar 30tka30
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 16
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Xzora, o rajusiu! Dziewczyno, ja chcę mieć taki brzuszek.

La Monica, 6-8 miesięcy to dla mnie kawał czasu. Ja najdłużej wytrwałam 3 miesiące. Wstyd mówić nawet... Witam w klubie BYŁYCH fanek chipsów. Dla mnie słodycze też w zasadzie mogą nie istnieć. Nawet jak mnie nachodzi, to w zupełności wystarczy mi jedno, góra dwa ciastka albo nawet słodki owoc. Moja zmora to słone przekąski.

Dziewczyny, pytanie do wszystkich. Jak myślicie, czy w przypadku już sporego brzucha, gdzie oponki są już konkretne, to wg was jest szansa na zrobienie takiego brzucha jak ma Xzora? Chodzi mi tu w dużej mierze o samą skórę, bo że tłuszczyk można spalić to wiem. Tylko czy skóra ogarnie temat? Tak mnie to nurtuje od jakiegoś czasu...Oczywiście dążę do tego tylko nie wiem czy to nie aby płonne nadzieje w moim przypadku.

A co do "ćwicołek" (jak mawia mój szwagier ), to dziś jestem po 1,5 godzince męczenia całego ciałka.

Edytowane przez 30tka30
Czas edycji: 2016-05-22 o 19:20
30tka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-22, 20:34   #98
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
O widzisz, a zawsze myślałam, że najbardziej wzmacniają się ramiona. A ja się pochwale, że z brzucha zeszły mi 4cm. Do szczęścia brakuje mi jeszcze drugie tyle
Gratuluje! 4cm to spora zmiana na plus.
Właściwie to w pole dance cała sylwetka pracuje, tyle ze zazwyczaj jedna strona ciała bardziej. Obecnie prawa rękę mam sporo silniejsza, niby cwicze tez na lewa stronę, ale zazwyczaj jest tak, źe na prawą wychodzi, na lewą mniej i z wygody tą prawą się bardziej angażuje.

Cytat:
Napisane przez 30tka30 Pokaż wiadomość
Xzora, o rajusiu! Dziewczyno, ja chcę mieć taki brzuszek.

La Monica, 6-8 miesięcy to dla mnie kawał czasu. Ja najdłużej wytrwałam 3 miesiące. Wstyd mówić nawet... Witam w klubie BYŁYCH fanek chipsów. Dla mnie słodycze też w zasadzie mogą nie istnieć. Nawet jak mnie nachodzi, to w zupełności wystarczy mi jedno, góra dwa ciastka albo nawet słodki owoc. Moja zmora to słone przekąski.

Dziewczyny, pytanie do wszystkich. Jak myślicie, czy w przypadku już sporego brzucha, gdzie oponki są już konkretne, to wg was jest szansa na zrobienie takiego brzucha jak ma Xzora? Chodzi mi tu w dużej mierze o samą skórę, bo że tłuszczyk można spalić to wiem. Tylko czy skóra ogarnie temat? Tak mnie to nurtuje od jakiegoś czasu...Oczywiście dążę do tego tylko nie wiem czy to nie aby płonne nadzieje w moim przypadku.

A co do "ćwicołek" (jak mawia mój szwagier ), to dziś jestem po 1,5 godzince męczenia całego ciałka.
Myśle, ze w wielu przypadkach skóra ogarnie temat, zwłaszcza jak odchudzanie będzie w spokojnym tempiE. Kobiety w ciąży maja bardzo radykalna zmianę w wielkości brzucha i u wielu nie ma po tym żadnego śladu.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 20:53   #99
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez 30tka30 Pokaż wiadomość
Xzora, o rajusiu! Dziewczyno, ja chcę mieć taki brzuszek.

La Monica, 6-8 miesięcy to dla mnie kawał czasu. Ja najdłużej wytrwałam 3 miesiące. Wstyd mówić nawet... Witam w klubie BYŁYCH fanek chipsów. Dla mnie słodycze też w zasadzie mogą nie istnieć. Nawet jak mnie nachodzi, to w zupełności wystarczy mi jedno, góra dwa ciastka albo nawet słodki owoc. Moja zmora to słone przekąski.

Dziewczyny, pytanie do wszystkich. Jak myślicie, czy w przypadku już sporego brzucha, gdzie oponki są już konkretne, to wg was jest szansa na zrobienie takiego brzucha jak ma Xzora? Chodzi mi tu w dużej mierze o samą skórę, bo że tłuszczyk można spalić to wiem. Tylko czy skóra ogarnie temat? Tak mnie to nurtuje od jakiegoś czasu...Oczywiście dążę do tego tylko nie wiem czy to nie aby płonne nadzieje w moim przypadku.

A co do "ćwicołek" (jak mawia mój szwagier ), to dziś jestem po 1,5 godzince męczenia całego ciałka.
Ja po ciąży, gdy wróciłam do formy po cc, ćwiczyłam systematycznie przez 1,5 roku. Figurę miałam, o, taką sobie, bo z diety nici wtedy... Szczupły flaczek Teraz staram się ogarniać dietę konkretnie i nawet nawet mi to wychodzi. Widzę też mega pozytywne zmiany na ciele po treningu siłowym ale takowy zaczęłam dopiero gdy miałam już w miarę dobrą kondycję.

Skóra gdy nie jest bardzo naciągnięta długookresową dużą nadwagą - powinna się dać "wyrobić". Myślę, że pomogą w tym regularne stosowane balsamy ujędrniające A brzuch tj. tłuszczyk ogólnie to tylko dzięki zdrowej kuchni znika, bo chudnąć niezdrowo lub drastycznie będzie flak...a po ciaży to inna bajka (mi skóra na bruzchu zrobila się "normalna" chyba po 2 latach - u każdej jest inaczej).
Na oponkę polecam wszelkie formy planków bocznych i brzuszków ze skrętem tułowia

Notuję poćwiczone poślady z Gacką z obciążeniem i brzuchy ze Sportsmamą
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2016-05-22 o 20:54
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 21:08   #100
anastazija111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 62
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Watek idealnie dla mnie

Lib_r - jakbym czytala o sobie :P

Jestem już sporo po 30 tsce, chciałabym zrzucić ok. 7 kg, ale przede wszystkim ujedrnic ciało, zrzucić oponke z brzucha, pozbyć się tłustych ramion. Od tygodnia ćwiczę w domu, wprowadzilam zmiany w żywieniu. Najtrudniej jednak jest mi zapanować nad dietą w pracy, nie mam czasu przygotowywać fit posiłki, niestety często jem na mieście, zamawiam coś na wynos, albo zapycham się drozdzowka czy jakimiś gotowymi obiadami
anastazija111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 06:24   #101
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

dopisuję się do tego fatalnego klubu miłośniczek chipsów słodycze za to mogłyby dla mnie nie istnieć, tylko przed okresem mam wielką ochotę na czekoladę
natomiast zauwazylam, ze odkad staram sie jeść zdrowiej to zmieniły mi się smaki i chipsy sa dla mnie za słone, zwykle jak siadałam do duzej paczki to do serialu zjadałam całą a wczoraj np zjadłam kilka i miałam dość co mnie samą zszkowało tak więc detoks działa
Dziewczyny chętnie poczytam co dobrego jecie, potrzebuje inspiracji i chętnie poznam Wasze fajne, sprawdzone przepisy na smaczne dania
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-23, 07:34   #102
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez anastazija111 Pokaż wiadomość
Watek idealnie dla mnie

Lib_r - jakbym czytala o sobie :P

Jestem już sporo po 30 tsce, chciałabym zrzucić ok. 7 kg, ale przede wszystkim ujedrnic ciało, zrzucić oponke z brzucha, pozbyć się tłustych ramion. Od tygodnia ćwiczę w domu, wprowadzilam zmiany w żywieniu. Najtrudniej jednak jest mi zapanować nad dietą w pracy, nie mam czasu przygotowywać fit posiłki, niestety często jem na mieście, zamawiam coś na wynos, albo zapycham się drozdzowka czy jakimiś gotowymi obiadami
Zdrowy posiłek wcale nie musi wymagać długiego przygotowania. Ja do pracy zabieram puszkę tuńczyka i wafle ryżowe + zdrowy baton - czyli nie robię nic. Śniadanie z kolei jem w zdrodze do pracy i to jest 5 min roboty- mieszam składniki i wstawiam na 20min do piekarnika.

dzien 2
[COLOR="rgb(46, 139, 87)"]Joga 30min, dieta ok[/COLOR]
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 08:13   #103
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Dzisiaj zaczynamy tydzień bez słodyczy

Ja uwielbiam chipsy (niestety), jem raz w tygodniu masełko z solą ;( czekoladę tylko przed okresem...

Co do jedzenia, to ja na śniadanie najbardziej lubię omlety, na słodko i też wytrawne
Na obiad ostatnio odkrywam kuchnię wegetariańską i królują u mnie różne kotleciki z buraków czy z cieciory. A zazwyczaj jem kurczaka w różnej postaci z ryżem/kaszą i jakimiś warzywami. Zup nie gotuję, mąż nie lubi.
Na kolację serek wieśniak lub rybka na żytnim pieczywie.
Ograniczam/nie jem wcale: chleb (jem tylko swój albo żytni razowy na zakwasie, ewentualnie wafle), soki, ser żółty, szynki ze sklepu, serki smakowe, jogurty smakowe, smażone, pszenne produkty, nie jem owoców na kolację, nie słodzę nic od dawien dawna.
W piątek zazwyczaj piję wino/piwko z mężem i zjem te diabelskie chipsy, ewentualnie lody ostatnio - to mój cheat.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 09:14   #104
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Monica u mnie weekendy to właśnie najgorszy okres, a to jakiś grill a to wyjscie ze znajomymi a to mąż serwuje jakieś pyszne drinki albo kupi cydr, do tego jakieś chipsy i weekend kalorycznie przegrany ale chyba zrobię tak jak Ty, ustalę sobie jeden dzień i jeden posiłek kiedy zjem sobie coś na co mam ochotę a przez pozostały czas będę się trzymać diety myślę że pod względem psychologicznym zrobi mi to też dobrze..
a co do diety to ja też unikam smażonego, nie słodzę, pieczywo jem tylko ciemne i tylko na śniadanie a owoce staram się do południa
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 10:10   #105
30tka30
Przyczajenie
 
Avatar 30tka30
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 16
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Ja planuję mocno walczyć do piątku włącznie, nie odpuszczać i nie grzeszyć, by z w miarę spokojnym sumieniem móc pozwolić sobie na grilla w sobotę. Ale by sobie pozwolić muszę najpierw w swoim odczuciu na niego zasłużyć, więc nie ma, że boli.

Ja jem sporo warzyw, pomidorów chyba najwięcej, sypię dużo "zielonego" (szczypiorek itd.). Chude mięska typu kurczak i indyk, ryże, kasze, nabiał, tuńczyk (często, bo lubię). Jogurty smakowe rzadko, raczej naturalne. Czasem wafel ryżowy. Pieczywa (żadnego) już prawie od miesiąca w ogóle, ziemniaki raz w tygodniu i to troszeczkę. Staram się, by posiłki były zbilansowane, czyli by było białko, tłuszcz, węgle, błonnik.

Generalnie nie jestem fanką idei całkowitego odmawiania sobie tego, co lubimy, bo im bardziej odmawiamy tym mocniej nas do tego ciągnie. Uważam, że raz na jakiś czas można, byle nie przegiąć z ilością.

A co do brzuszka to jest dla mnie szansa z tego, co piszecie. Super. Dziękuję.

Edytowane przez 30tka30
Czas edycji: 2016-05-23 o 10:14
30tka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 16:45   #106
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Dziewczyny potrzebuje pilnie fajnych ćwiczeń na wysmuklenie ud. Pomożecie?
jujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 18:44   #107
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pilnie fajnych ćwiczeń na wysmuklenie ud. Pomożecie?
wykroki i przysiady są dobre, najlepiej z obciążeniem. Jeszcze martwy ciąg na prostych nogach.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Ewa Chodakowska dzisiaj na swoim profilu też ogłosiła tydzień bez słodyczy
Zamieściła też przepis na batony - może któraś z was skorzysta, ja myślałam o tym, zeby kiedyś zrobić samemu, bo póki co kupuję gotowce:

PRZEPIS NA NAJSZYBSZE DOMOWE BATONIKI
Filiżanka daktyli - 100 g
Filiżanka orzechów nerkowca - 100 g
5 łyżek płatków owsianych - 50 g
Łyżka oliwy z oliwek - 10 g
Pół szklanki wody - 125 ml
💥 Daktyle i orzechy umieść w miseczce, zalej wodą i odstaw na godzinę..
💥 Następnie zmiksuj z oliwą w mikserze.
💥 Jeżeli masa będzie za gęsta lub nie będzie chciała się zmiksować można dodać trochę wody.
💥 Wymieszaj wszystko z płatkami owsianymi.
💥 Formułuj batoniki po ok. 40 g.
💥 Ułóż je na folii i owiń.
💥 Włóż na dwie godziny do zamrażarki.
💥 Możesz je przechować w szczelnym szklanym pojemniku.
💥 Pamiętaj, aby wybierać daktyle które nie mają dodatku cukru lub tłuszczy nasyconych. Dlatego zawsze czytaj składy produktów ‼
Z masy powstanie ok.7 batoników o masie 37 g. 😍😍😍😍
Jeden zawiera:
Energia: 156 kcal
Białko: 3,7 g
Tłuszcz: 8,1 g
Węglowodany: 20,2 g
Błonnik: 2,2 g
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 19:40   #108
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
wykroki i przysiady są dobre, najlepiej z obciążeniem. Jeszcze martwy ciąg na prostych nogach.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Ewa Chodakowska dzisiaj na swoim profilu też ogłosiła tydzień bez słodyczy
Zamieściła też przepis na batony - może któraś z was skorzysta, ja myślałam o tym, zeby kiedyś zrobić samemu, bo póki co kupuję gotowce:

PRZEPIS NA NAJSZYBSZE DOMOWE BATONIKI
Filiżanka daktyli - 100 g
Filiżanka orzechów nerkowca - 100 g
5 łyżek płatków owsianych - 50 g
Łyżka oliwy z oliwek - 10 g
Pół szklanki wody - 125 ml
💥 Daktyle i orzechy umieść w miseczce, zalej wodą i odstaw na godzinę..
💥 Następnie zmiksuj z oliwą w mikserze.
💥 Jeżeli masa będzie za gęsta lub nie będzie chciała się zmiksować można dodać trochę wody.
💥 Wymieszaj wszystko z płatkami owsianymi.
💥 Formułuj batoniki po ok. 40 g.
💥 Ułóż je na folii i owiń.
💥 Włóż na dwie godziny do zamrażarki.
💥 Możesz je przechować w szczelnym szklanym pojemniku.
💥 Pamiętaj, aby wybierać daktyle które nie mają dodatku cukru lub tłuszczy nasyconych. Dlatego zawsze czytaj składy produktów ‼
Z masy powstanie ok.7 batoników o masie 37 g. 😍😍😍😍
Jeden zawiera:
Energia: 156 kcal
Białko: 3,7 g
Tłuszcz: 8,1 g
Węglowodany: 20,2 g
Błonnik: 2,2 g
Dziękuję za wskazówki, tylko, że ja ćwiczę jedynie w domu i nie mam nawet pojęcia co to martwu ciągi nie posiadam żadnych obciążeń. Szukam bardziej gotowych ćwiczeń co by je odpalić na YouTubie
jujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-23, 19:56   #109
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

a ja dzisiaj:
21dfx Plyo 30 min, a zaraz po tym poszłam pobiegać 5,7km.

Zero słodyczy, jedynie trochę rodzynek czekając na obiad
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-24, 06:58   #110
30tka30
Przyczajenie
 
Avatar 30tka30
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 16
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Ja wczoraj "zakosztowałam" pierwszy raz Tabatę. O, rajusiu.
Polecam tym, którzy mogą ćwiczyć w tej formie i lubią mocne wyzwania i doznania.
30tka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 07:37   #111
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Dziękuję za wskazówki, tylko, że ja ćwiczę jedynie w domu i nie mam nawet pojęcia co to martwu ciągi nie posiadam żadnych obciążeń. Szukam bardziej gotowych ćwiczeń co by je odpalić na YouTubie
W sumie to te ćwiczenia można tez bez obciążeń zrobić i na youtubie znajdziesz tez filmy z wykonaniem. Martwy ciąg na jednej prostej nodze zamiast na dwóch i już obciążenie niepotrzebne. Gotowych filmików nie znam, wiec tu nie pomogę.

dzien 3:
Dieta: bez słodyczy, za to był keczup i śledź wiejski ze sklepu
Ćwiczenia: pole dance
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 07:41   #112
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Wczoraj godzinka biegania, żeby oderwać się od ciężarów
Czuję się dzisiaj jak nowonarodzona i zauważyłam, że moje treningi z obciążeniem + bieganie dają super efekty na ciele i na wadze

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje pilnie fajnych ćwiczeń na wysmuklenie ud. Pomożecie?
Wewnętrzna strona ud to moja zmora, już ją trochę zwalczyłam ale dalej mi tam coś "dynda" Przysiady klasyczne, sumo, wykroki, martwy ciąg na prostych nogach i dzieńdobry na dwugłowy i będzie git
Linki do ud i pośladów:
-z obciążeniem
Gacka: https://www.youtube.com/watch?v=wuIM...M-cIhVpmGL-Cl7
Sportsmama: https://www.youtube.com/watch?v=F6V_...M-cIhVpmGL-Cl7
- bez obciążenia
Gacka: https://www.youtube.com/watch?v=TBRCq_JnfUc i https://www.youtube.com/watch?v=TpPS28FkZEs
Mel b dla początkujących raczej: https://www.youtube.com/watch?v=k88CirNjAVQ
A i Ewa chodakowska Skalpel 2 - tam wszystko na nogi.

Jakie plany na dziś dziewczyny?
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję

Edytowane przez La Monica
Czas edycji: 2016-05-24 o 07:47 Powód: dopisek
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 14:46   #113
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Wczoraj godzinka biegania, żeby oderwać się od ciężarów
Czuję się dzisiaj jak nowonarodzona i zauważyłam, że moje treningi z obciążeniem + bieganie dają super efekty na ciele i na wadze
Gratuluje efektów! Pisz o bieganiu cześciej - od dawna planuje i na planowaniu się kończy, bo albo wygrywa lenistwo, albo inne aktywności. Nawet jak teraz kupowałam buty sportowe to koniecznie chciałam takie przeznaczone do biegania, ze niby się przydadzą

Dzisiaj u mnie będzie pole dance.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 17:10   #114
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Wczoraj godzinka biegania, żeby oderwać się od ciężarów
Czuję się dzisiaj jak nowonarodzona i zauważyłam, że moje treningi z obciążeniem + bieganie dają super efekty na ciele i na wadze



Wewnętrzna strona ud to moja zmora, już ją trochę zwalczyłam ale dalej mi tam coś "dynda" Przysiady klasyczne, sumo, wykroki, martwy ciąg na prostych nogach i dzieńdobry na dwugłowy i będzie git
Linki do ud i pośladów:
-z obciążeniem
Gacka: https://www.youtube.com/watch?v=wuIM...M-cIhVpmGL-Cl7
Sportsmama: https://www.youtube.com/watch?v=F6V_...M-cIhVpmGL-Cl7
- bez obciążenia
Gacka: https://www.youtube.com/watch?v=TBRCq_JnfUc i https://www.youtube.com/watch?v=TpPS28FkZEs
Mel b dla początkujących raczej: https://www.youtube.com/watch?v=k88CirNjAVQ
A i Ewa chodakowska Skalpel 2 - tam wszystko na nogi.

Jakie plany na dziś dziewczyny?
Dziękuję za linki . Ja zaraz się przebieram i zrobię gym break i wybiorę coś na uda
jujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 19:56   #115
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Tak się "szwendam" po forum i patrzę - fajny wątek
Przejrzała m parę postów wstecz i widze znajomą mordke -Beatiskę
Widzę, ze nie tylko ja jestem słaba jesli chodzi o niezdrowe przekąski
Z tym, że ja i chipsy i słodycze uwielbiam i jakos nie idzie mi się opędzanie od nich
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 19:58   #116
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Corii
Czuję, że nam motywacyjnie pociągniesz wątek
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 20:01   #117
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Hej dziewczyny!

Szczęka mi opadła! Świetne zdjęcie brzucha, mega fajnie że tak ćwiczycie, biegacie... po prostu wow!

Dzisiaj mamy drugi dzień bez słodyczy. Ja mialam małą wpadkę, podczas oglądania filmu podstępem zostały mi podsunięte pod nos chipsy! i zjadłam kilka...

"za karę" poleciałam szybko zrobić trening i jestem po 40 minutach ćwiczeń mam nadzieje że wybaczycie mi tę wpadkę chipsową...

w niedzielę spacerowałam kilka godzin na wycieczce, jutro jeśli pogoda dopisze to może na rolki się wybiorę.

Ale mnie zmotywowałyście. Lece zrobić zdjęcie brzuchola teraz, żeby mieć się czym pochwalić za jakiś czas!
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 20:01   #118
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Corii
Czuję, że nam motywacyjnie pociągniesz wątek

Ja Cie proszę, nie kładź na moje barki takiego obciążenia Ale jak moze motywować ktoś, kto sam nie umie odstawić chipsów, kabanosów, słodyczy i kto sam przytył a nie schudnąl? No tak, ja wiem, ze miesnie waza wiecje niż tłuszcz, niemniej tytuł wątku mówi sam za siebie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 20:03   #119
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Dziękuję za wskazówki, tylko, że ja ćwiczę jedynie w domu i nie mam nawet pojęcia co to martwu ciągi nie posiadam żadnych obciążeń. Szukam bardziej gotowych ćwiczeń co by je odpalić na YouTubie
Jujka ja ćwiczę z tym przemiłym modnisiem:
brzuch:
https://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY
pupa:
https://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 20:05   #120
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez Lib_r4 Pokaż wiadomość
Jujka ja ćwiczę z tym przemiłym modnisiem:
brzuch:
https://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY
pupa:
https://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM
Pan w galotkach!!!
Sorka, ale tak zesmy go nazwały ja Jillianowym watku keidys
tez go przerabiałam dawno temu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-02 11:29:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.