Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-28, 15:26   #241
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Hallooooo!
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 17:16   #242
anetaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

ja od miesiąca uzywam pasty cynkowej i contratubex, choc czesciej smaruje sie pasta niz tym zelem. Do tej pory nie pozbylam sie przebarwien.
Podobnie jak kolezanka powyzej mam pytanie do dziewczyn, ktore stosowaly podobna kuracje: po jakim czasie zniknely wam przebarwienia?
anetaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 19:05   #243
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

a ile kosztuje taki olejek herbaciany??
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 20:36   #244
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Ja kupiłam za niecałe 7 zł.
A mam jeszcze pytanie do dziewczyn co stosowały ten olejek (tylko żadna się nie chce odezwać :-( ).
Jak smarowałam samym olejkiem (a muszę przemywać prawie całe nogi), to był tak intensywny zapach, że nie szło wyrobić. Czy jak dodaję go do balsamu brązującego to będzie ten sam efekt (na porcję balsamu do kolan daję 3-4 krople i na porcję balsamu na uda tak samo)?
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 08:24   #245
-anja-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 149
GG do -anja-
Post krostki

najpierw mi kilka wyskoczyło, ale teraz dezynfekuję depilator po każdym użyciu (zwykłym spirytusem salicylowym) i jest ok
a po depilacji używam zamiast balsamu kremów dla dzieci skuteczniej łagodzą moje podrażnienia
-anja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 16:30   #246
anetaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Konńczy mi sie drugie opakowanie pasty cynkowej. Zaprzestałam na razie uzywanie Contratubexu a ograniczyłam się jedynie do tej pasty cynkowej aby złużyć opakowanie do końca. Na i tak wcieram w niewielkich ilościach, a po kilku godzinach dłonią ścieram, palcami trę w miejscach gdzie mam plamki tak, że aż czuję ciepło , no .... wydaje mi się, że... WIDZĘ POPRAWĘ.
Na razie, mam tylko nadzieję, że nie skończy sie na tylko "wydawaniu"
anetaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 07:48   #247
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Napisane przez magda*M
Ja kupiłam za niecałe 7 zł.
A mam jeszcze pytanie do dziewczyn co stosowały ten olejek (tylko żadna się nie chce odezwać :-( ).
Jak smarowałam samym olejkiem (a muszę przemywać prawie całe nogi), to był tak intensywny zapach, że nie szło wyrobić. Czy jak dodaję go do balsamu brązującego to będzie ten sam efekt (na porcję balsamu do kolan daję 3-4 krople i na porcję balsamu na uda tak samo)?
Wiesz, trudno powiedzieć. Mi zapach olejku herbacianego szalenie się podoba, taki leśny, ale wiadomo, o gustach sie nie dyskutuje Olejek ten jest jednym z niewielu, które można stosować bezpośrednio na skórę bez rozcieńczenia w oleju bazowy, ale myslę, że spokojni możesz go dodawać do balsamu brązującego, ponieważ stosowane są w konu preparaty zawierajace olejek, różne kremy, żele, maści, a więc stosowane na skóre w duzym rozcieńczeniu i tez pomagają.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-31, 08:27   #248
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Dawno się tu nie wypowiadałam bo czekałam na jakieś rezultaty, no i są Po regularnym używaniu pasty cynkowej przebarwienia po jakiś wrośniętych włoskach są dużo bledsze. Peelingi też robią swoje i jestem zadowolona.
Teraz odkryłam coś nowego A mianowicie babkę lancetowatą. Będąc z moim TŻ na grzybach w rejonie poza miastem, gdzie jest zieleniutki, mięciutki meszek nazbierałam trochę liści babki i przywiozłam do domu. Czytałam o tym trochę i wydaje mi się, że ta roślinka to cudo Niestety po powrocie wyskoczyło mi jakieś uczulonko na łydkach (chyba w lesie pogryzły mnie jakieś muszki) ale ta babka jest właśnie też na ukąszenia różne itd. więc wczoraj umyłam, osuszyłam i przyłożyłam listki na noc. Pierwszy raz coś takiego robiłam więc obwinęłam tylko jedną nogę. Juz rano skóra w miejscach uczuleń jest złagodzona, te moje "kropki" mniej widoczne Chyba dziś wieczór zrobie papkę, bo z tymi liśćmi jest trochę zabawy.
Dziewczyny drogie, jeżeli macie dostęp do czysto "zielonych" terenów to wybierzcie się po babkę, naprawdę warto
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 19:49   #249
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Napisane przez destiny666 Pokaż wiadomość
Dawno się tu nie wypowiadałam bo czekałam na jakieś rezultaty, no i są Po regularnym używaniu pasty cynkowej przebarwienia po jakiś wrośniętych włoskach są dużo bledsze. Peelingi też robią swoje i jestem zadowolona.
Teraz odkryłam coś nowego A mianowicie babkę lancetowatą. Będąc z moim TŻ na grzybach w rejonie poza miastem, gdzie jest zieleniutki, mięciutki meszek nazbierałam trochę liści babki i przywiozłam do domu. Czytałam o tym trochę i wydaje mi się, że ta roślinka to cudo Niestety po powrocie wyskoczyło mi jakieś uczulonko na łydkach (chyba w lesie pogryzły mnie jakieś muszki) ale ta babka jest właśnie też na ukąszenia różne itd. więc wczoraj umyłam, osuszyłam i przyłożyłam listki na noc. Pierwszy raz coś takiego robiłam więc obwinęłam tylko jedną nogę. Juz rano skóra w miejscach uczuleń jest złagodzona, te moje "kropki" mniej widoczne Chyba dziś wieczór zrobie papkę, bo z tymi liśćmi jest trochę zabawy.
Dziewczyny drogie, jeżeli macie dostęp do czysto "zielonych" terenów to wybierzcie się po babkę, naprawdę warto
A ciekawe, czy liście tej babki pomogłyby złagodzić objawy trądziku?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-05, 18:56   #250
fifcia
Zadomowienie
 
Avatar fifcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ja do nieba nie chce wcale ja NieBo mam Tu :)
Wiadomości: 1 265
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

dziewczyny coś mi sie porobiło po ostatnim goleniu;( depilowalam nozki juz od dawna ale ostatnio postanowilam ogolic i po goleniu wyskoczyło mi strasznie duzo właściwie to cała masa krost takich jak niby gęsias korka takie okropne czerwone przemylam wodą utlenioną i strasnzie mnie szczypało i wyskoczyło ich jeszcze wiecej na drugi dzień juz bylo ich mniej ale na łydkach mam je juz od dawna i nic mi nie pomaga na ni z przeodu mam nogi gładkie a jak przejade reką z tyłu to takie chropowane i te krosty wrrr...
__________________
fifcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 20:38   #251
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

hej dziewczyny cicho siedzialam bo czekalam na jakies rezultaty...stosowalam ten xerial 30 co pani dermatolog mi poradzila i ....mam troszke mieszane uczucia... z jednej strony bardzo szybko wybilelily mi sie przebarwienia po starych ranach i nawet przez pewien czas nie dziobalam niczego i naprawde myslalam ze poradze sobie z tym problemem blyskawicznie bo przeciez to blizny najtruniej sie pozbyc! po peelingu przemywalam skore wode utleniona aby oczyscic dokladniej a pozniej robilam masazyk z uzyciem xerialu, czekalam az sie wchlonie ale...ten krem jest tak tlusty ze powodywal zatykanie porow w skorze, przez co powstawaly kolejne stany zapalne chociaz wogole zaprzestalam jakielkowiek depilacji! wiec chyba idzie tylko mi odrabac te nogi bo znowu sie powstrzymac od dziubania nie moge...ehhhh
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-07, 21:26   #252
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

A pastę cynkową próbowałaś?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 13:11   #253
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

kiedys uzywalam sudocremu...on chyba ma w skladzie cynk i nawet tabletki z cynkiem lykalam ale pewnie to inaczej dziala jak sie cos zazywa doustnie a inaczej jak posmaruje...no spobuje i z pasta, teraz sobie fundnelam keranorm to bede na przemnian suszyc i nawilzac....

gratulacje z okazji slubu
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 14:32   #254
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Sovilo już wyszłaś za mąż? GRATULACJE
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 14:55   #255
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Dziękuję za zyczeniaWyszłam, wyszłam...26 sierpnia, strasznnie szczęśliwa jestem
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 08:59   #256
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
A ciekawe, czy liście tej babki pomogłyby złagodzić objawy trądziku?
Babka ma właściwości kojące, wyciągające różne świństwa spod skóry - można spróbowac i przy trądziku moim zdaniem

Sovilo - gratuluję
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 17:36   #257
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Dziękuję
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 08:47   #258
anetaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny cicho siedzialam bo czekalam na jakies rezultaty...stosowalam ten xerial 30 co pani dermatolog mi poradzila i ....mam troszke mieszane uczucia... z jednej strony bardzo szybko wybilelily mi sie przebarwienia po starych ranach i nawet przez pewien czas nie dziobalam niczego i naprawde myslalam ze poradze sobie z tym problemem blyskawicznie bo przeciez to blizny najtruniej sie pozbyc! po peelingu przemywalam skore wode utleniona aby oczyscic dokladniej a pozniej robilam masazyk z uzyciem xerialu, czekalam az sie wchlonie ale...ten krem jest tak tlusty ze powodywal zatykanie porow w skorze, przez co powstawaly kolejne stany zapalne chociaz wogole zaprzestalam jakielkowiek depilacji! wiec chyba idzie tylko mi odrabac te nogi bo znowu sie powstrzymac od dziubania nie moge...ehhhh
A ile dałaś za ten Xerial 30 i czy on jest dostępny bez recepty? Po jakim czasie wybieliły ci się przebarwienia?
anetaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 16:05   #259
madmłazel_chanell
Raczkowanie
 
Avatar madmłazel_chanell
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 350
Maść na blizny - pomocy !!

Witam

Mam do Was prośbe dziewczynki
Potrzebuje dobrej maśni na blizny, których się nabawiłam na nogach ( piszczel) podczas uwaga ... GOLENIA :|

Kilka lat temu zacielam sie dość mocno podczas golenia (ehhh ... nie ma czasu na precyzyjną " zabawe" z maszynką ) i teraz golejny raz się cacielam i ma białą blizne.

Bardzo lubie moje nogi ale te blizny doprowadzają mnie już do szału.

Błaaagam polećcie mi jakąś dobrą maść.

Pozdrawiam, całuje
__________________
jedna z tych co w moment myśli kradną
zniewalają wzrok już
nie uciekniesz w stronę żadną

madmłazel_chanell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-12, 16:17   #260
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Maść na blizny - pomocy !!

cepan, no scaar, kwasy , retinody, glyco a , a d
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 15:31   #261
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

za xerial zaplacilam 49zl, dostepny jest chyba tylko w aptece. a jesli chodzi o te przebarwienia to bylam naprawde mile zaskoczona bo po paru tygodniach (jedno opakowanie starcza na mniej wiecej miesiac) niektore blizny zrobily sie nawet bielsze niz skora ...poczulam sie wtedy lepiej i juz nie chcialo mi sie tak dbac o to no i dalam sobie spokoj z peelingami, krem sie skonczyl i nie kupilam nastepnego...a to byl blad bo znowu mi powyskakiwalo kilka ropnych krop wrrrrr... a ten keranorm sajsowy jest nie kupujcie go lepiej bo starta pieniedzy... polecam xerial! ale tylko regolarnie stosowany no i bez dziobania!
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 19:34   #262
bundesbaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Bratysława, Słowacja
Wiadomości: 21
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

a propos masci, mam taki patent: jak nakladacie masc, zalepcie ja plasterkiem z opatrunkiem-bedzie dluzej dzialala na skorze i nie zetrze jej ubranie.

ale czy ktoras w Was ma doswiadczenie z solarium? czy tym czerwonym bliznom dobrze to robi? (w koncu pod skora jest chyba minimalny stan zapalny, bo sa czerwone, a promienie UV dzialaja bakteriobojcza i przenikaja przez skore)
czy nie robi im dobrze (blizny ulegaja przebarwieniom, bo pigment sie tam gromadzi)

blagam o odpowiedz, nie chce miec tych blizn.
za trzy tygodnie mam wazna randke !

Edytowane przez bundesbaba
Czas edycji: 2006-09-20 o 00:14
bundesbaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 09:40   #263
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
ale czy ktoras w Was ma doswiadczenie z solarium? czy tym czerwonym bliznom dobrze to robi? (w koncu pod skora jest chyba minimalny stan zapalny, bo sa czerwone, a promienie UV dzialaja bakteriobojcza i przenikaja przez skore)
czy nie robi im dobrze (blizny ulegaja przebarwieniom, bo pigment sie tam gromadzi
nie orbi dobrze i na blizny i na skóę- szybciej się starzeje, na czerwone blizny, jeszcze swieze nmożesz stosować, np jeszcze no scar, cepan..
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 15:23   #264
anetaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
za xerial zaplacilam 49zl, dostepny jest chyba tylko w aptece. a jesli chodzi o te przebarwienia to bylam naprawde mile zaskoczona bo po paru tygodniach (jedno opakowanie starcza na mniej wiecej miesiac) niektore blizny zrobily sie nawet bielsze niz skora ...poczulam sie wtedy lepiej i juz nie chcialo mi sie tak dbac o to no i dalam sobie spokoj z peelingami, krem sie skonczyl i nie kupilam nastepnego...a to byl blad bo znowu mi powyskakiwalo kilka ropnych krop wrrrrr... a ten keranorm sajsowy jest nie kupujcie go lepiej bo starta pieniedzy... polecam xerial! ale tylko regolarnie stosowany no i bez dziobania!
ja od wczoraj zaczelam stosowac ta masc. A wlasciwie jest to emulsja (jak poinformowala mnie kobieta w aptece) i dlatego ma jak juz pisala kolezanka dosc tlusta konsystence. No ale mi sie podoba bo dosc szybko sie wchlania. Na nowo zaprzestaje golenia, zeby mi sie przypadkiem jakies krostki nie zaczely paskudzic. I czekam niecierpliwie na rezultaty
anetaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 08:31   #265
anetaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

Mam pytanie do Olasi: Xerial 30 jak się dowiedziałam jest na rogowacenie skóry. Mi skóra nie rogowacieje, ale zależy mi tylko na pozbyciu się tych obrzydliwych plamek, których mam dośc dużo, w jak najszybszym czasie
Czy ten Xerial to Ci wybielił plamki czy złuszczał skórę, że plamki zniknęły? Tak się pytam abym dostrzegła kiedy zacznie działać

pozdrawiam

Aneta
anetaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 20:47   #266
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

tak to prawda ze xerial jest przeznaczony do skory suchej, (ja tez nie mam z tym problemow) ale w internecie przeczytalam, ze jest przeznaczony takze dla skory z probelem wrastajacych wloskow. czyli nawilza skore ale zarazem zluszcza naskorek dzieki zawartosci mocznika az w 30 procentach (takie stezenie powoduje zluszczanie naskorka).

...a tak wogole to oprocz tego ze mialam blizenki po wratajcacych wloskach to potraktowalam je salidermem, co bylo najwieksza pomylka, bo zasewowalam swoim nozkom 10% kwas salicylowy co po prostu wypalilo mi skore i wygladalo to jeszcze gorzej niz przedtem ( gdzies wyczytalam ze podobno zmiejsza blizny potradzikowe :/ ) no i jak w koncu zdecydowalam sie na xerial, naprawde dosc szybko mi pomogl ale trzeba i tak uzbroic sie cierpliwosc bo przeciez blizn ktore powstaly kilka miesiecy temu nie mozna sie pozbyc w pare dni...ja nadal z nimi walcze ale juz nowymi
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 20:49   #267
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

a wiec xerial stopniowo zluszczal naskorek a nie wybielal...
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 09:20   #268
anetaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

To dobrze Bo już się bałam, że jak tak będę smarowała nie do końca precycyjnie na plamkę to wybilei mi się też skóra wokół plamki i wtdey rezultat będzie nie za dobry ja stosuję od środy i jeszcze nie zaczęło mi się złuszczać a już nie mogę się doczekać

Wcześniej uzywałam pasty cynkowej. Osuszała i złuszczała, ale tylko troszeczkę, a potem moja skóra się do niej przyzwyczaiła jakoś, bo przestała złuszczać, a tlko się mazała.
anetaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 09:55   #269
anetaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

No i zacyna schodzić skróra... ten Xerial działa szybciej niż pasta cynkowa Tak mi się wydaje, przynajmniej na razie Faktycznie jest tłustszy, nie osusza, no ale skóra po nim schodzi... a ja nic nie drapię
anetaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 20:06   #270
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Krosty i blizny po depilacji depilatorem elektr.

hej Anetko, ciesze sie, ze pomaga tobie ten Xerial, mam jeszcze jedno pytanko, czy Ty smarujesz tylko przebarwienia xerialem czy cala powierzchnie skory?? bo ja raczej nie bawie sie w punktowe nakladanie emulsji...ale znowu powstaja mi stany zapalne...i wogole nie wiem czemu tak sie dzieje skoro juz nie usuwam wlosow z cebulkami.
czytalam jeden watek apropos tradzku i zastanowilo mnie to troche, dziewczyny tam pisaly, ze z powodu stanu zapalnego w organizmie na twrzy moga pojawic sie pryszcze...moze to tak samo jest z moimi nozkami??? moze powinnam sie zbadac od wewnatrz...hmmm albo zostala mi tylko depilacja laserowa...
pozdrawiam
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.