CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-28, 23:10   #1
urszulenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 42

CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???


Czesc!Wygralam regeneracje wlosow w salonie JOICO tylko ciekawi mnie jak to wyglada i czy to naprawde takie skuteczne?Czesanie jest w to takze wliczone prawda?Achh wlasnie, i mam isc przed farbowaniem na ta regeneracje czy po??ZA wszelkie odpowiedzi jestem bardzo wdzieczna!!
urszulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-28, 23:38   #2
szprotusia
Raczkowanie
 
Avatar szprotusia
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: sim city
Wiadomości: 46
Re: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

Ja idę dopiero w piątek. Ale chyba w tekście reklamowym były opisane czynności jakie będą wykonywane i czego można się spodziewać. Jak poczekasz do piątku to Ci dokładnie opiszę. Właśnie wróciłam z urlopu nad morzem i mam włosy bardzo zniszczone (a były już wcześniej w paskudnym stanie), więc zobaczymy. Planuję też jakąś nową fryzurkę
__________________
bajkowo
szprotusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-29, 18:27   #3
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Re: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

ja wlasnie tez sie wybieram do sopotu czy moze ktos sie wybierze razem ze mna?, gdzie mozna przeczytac co to obejmuje? czekam z niecierpliwoscia na relacje))
buziaki
romeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-30, 18:59   #4
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Re: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

i jak bylo?? mozesz opowiedziec ?
romeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-03, 10:38   #5
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Re: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

czy nikt nie byl badz nikt sie nie wybiera na ten zabieg??????????
romeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-03, 13:41   #6
szprotusia
Raczkowanie
 
Avatar szprotusia
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: sim city
Wiadomości: 46
Re: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

Piszesz z taką obawą, jakbyś sie bała iść. Przeciez to nie zabieg chemiczny, tylko zwykła regeneracja i odżywienie włosów. A sekret polega na tym że jest robiona bardzo dobrymi kosmetykami, bo dobrej firmy.
Ja byłam w salonie w Warszawie i bardzo sobie chwalę. Mam bardzo zniszczone włosy, bo spaloną trwałą i nie ma co ukrywać nic nie da sie odkręcić, trzeba czekać aż włosy odrosną. Wizyta w salonie pomogła mi na tyle że po serii odżywek, masek (dodatkowo poprosiłam o obcięcie ale to na własny koszt) nikt by nie powiedział jak juz wychodziłam że mam spalone włosy. Wyglądały na bardzo ładne i zadbane. Nie jest wykluczone że do moich włosów fryzjer podszedł inaczej niż np: Twoich Romeska. Nie pozostaje nic innego jak pójść i przekonać się, bo nic złego nie może się stać, a na pewno wyjdzie na dobre Twoim włosom. Polecam!!!
__________________
bajkowo
szprotusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 13:15   #7
jle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1
Re: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

Witam wszystkie Panie,
Przgladam sobie to forum i widzę, że macie pozytywne zdanie na temat regeneracji Joico. Czy jesteście zadowolone z efektu końcowego
Pozdrawiam Karolina
jle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-23, 00:53   #8
barocco
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
Re: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

regeneracja joico sklada sie z kilku etapow: glebokie oczyszczanie szamponem resolve, nalozenie odzywki phine gleboko chelatujacej(oczyszczajac ej),zmycie jej szamponem resolve,nastepnie zakwaszenie-sciagniecie luski wlosa,odbudowa-k-pak reconstructor,potem nawilzanie-moustrizer.Ostatni preparat nawilza inteligentnie-w miejscach ghdzie tego wlosy potrzebuja, a tam gdzie nie ujmuje wilgoci, wyrownuje jej poziom.Regeneracje mozna przeprowadzic podczas farby, wtedy zapewne bedziesz musiala sama za nia zaplacic a po zakwaszeniu zostanie nalozona farba. po jej splukaniu znowu zakwaszenie i nastepnie pozostale etapy.Nie polecam farbowania przed regeneracja w domu, gdyz etapy chelatacji-oczyszczania wyplukuja z wlosa wszelkie zanieczyszczenia i czesc farby
barocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-30, 13:10   #9
urszulenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 42
Re: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

Wiec, bylam na tej regeneracji wczoraj i jestem bardzo mocno zawiedziona...Przysiegam ze NICCC mi ta regeneracja nie dala a efekt byl dokladnie taki sam jak po kazdej innej odzywce..I nie myslcie ze to z tego powodu ze mam pewnie zdrowe wlosy-nic z tych rzeczy-od kilku lat farbuje je na blond i w dodatku sa przez to bardzo suche i rozdwojone na koncach.Jestem mocno rozczarowana tym zabiegiem jak i fryzjerem.Po pierwsze nie spodobalo mi sie w tym salonie fryzjer umowil na ta sama godzine 3 panie-wiec mozna sie domyslec ze niezle szybko wszystko wykonywal-pierwszy raz z czyms takim sie spotkalam...A po drugie ewidentnie nie podobalo mu sie ze nie place gotowka (bo w koncu wygralam ten zabieg!) i to mozna bylo naprawde poczuc..I wlosy mam takie jak zawsze-czyli suche i matowe-i tyle mi z tego zabiegu, dobrze przynajmniej ze nie musialam za niego placic.
urszulenka napisał(a):
> Czesc!Wygralam regeneracje wlosow w salonie JOICO tylko ciekawi mnie jak to wyglada i czy to naprawde takie skuteczne?Czesanie jest w to takze wliczone prawda?Achh wlasnie, i mam isc przed farbowaniem na ta regeneracje czy po??ZA wszelkie odpowiedzi jestem bardzo wdzieczna!!

urszulenka napisał(a):
> Czesc!Wygralam regeneracje wlosow w salonie JOICO tylko ciekawi mnie jak to wyglada i czy to naprawde takie skuteczne?Czesanie jest w to takze wliczone prawda?Achh wlasnie, i mam isc przed farbowaniem na ta regeneracje czy po??ZA wszelkie odpowiedzi jestem bardzo wdzieczna!!
urszulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 11:41   #10
kivonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4
Dot.: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

Działanie zabiegu Joico znam na podstawie własnego doświadczenia i oglądania efektów na koleżance, dzięki której sama skusiłam się na ten zabieg .
Mam średnio-długie cienkie, kręcące się włosy - niezbyt wysuszone. Na zabiegu byłam raz i po nim moje włosy stały się gładkie, błyszczące, piękne. Efekt utrzymał się jakieś 2-3 tygodnie. Byłam jakieś pół roku temu. Teraz znowu się wybieram
Koleżanka ma włosy grube, bardzo wysuszone częstym rozjaśnianiem na bardzo jasny blond. Ona skorzystała z serii zabiegów 4 czy 5 w ostępach około tygodniowych. Po jakimś czasie była jeszcze chyba na jednym. Po serii zabiegów jej suche włosy zrobiły się gładkie, lśniące i wyglądały na wyraźnie nawilżone. Od tamtej pory stan jej włosów wyraźnie się poprawił.
Poza tym w domu stosujemy odżywkę joico moisturizer - ja jak się uda, raz czy dwa razy w tygodniu, koleżanka codziennie. Wtedy efekty zabiegu utrzymują się dłużej.
Ja polecam ten zabieg. Mimo tak różnych włosów zarówno na moich jak i mojej kumpeli włosach zrobił on dużo dobrego... Jedynie cena jest wysoka...
kivonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 18:05   #11
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Re: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

Cytat:
Napisane przez szprotusia Pokaż wiadomość
Piszesz z taką obawą, jakbyś sie bała iść. Przeciez to nie zabieg chemiczny, tylko zwykła regeneracja i odżywienie włosów. A sekret polega na tym że jest robiona bardzo dobrymi kosmetykami, bo dobrej firmy.
Ja byłam w salonie w Warszawie i bardzo sobie chwalę. Mam bardzo zniszczone włosy, bo spaloną trwałą i nie ma co ukrywać nic nie da sie odkręcić, trzeba czekać aż włosy odrosną. Wizyta w salonie pomogła mi na tyle że po serii odżywek, masek (dodatkowo poprosiłam o obcięcie ale to na własny koszt) nikt by nie powiedział jak juz wychodziłam że mam spalone włosy. Wyglądały na bardzo ładne i zadbane. Nie jest wykluczone że do moich włosów fryzjer podszedł inaczej niż np: Twoich Romeska. Nie pozostaje nic innego jak pójść i przekonać się, bo nic złego nie może się stać, a na pewno wyjdzie na dobre Twoim włosom. Polecam!!!


Witam

Podbijam wątek

Powiedzcie, co ile należy wykonywać taką regenerację?
Np. dwa razy w roku?
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 23:14   #12
montecalvo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: Re: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Witam

Podbijam wątek

Powiedzcie, co ile należy wykonywać taką regenerację?
Np. dwa razy w roku?
Raz na miesiąc, ale można też raz na tydzień.
Ja napierw chodziłam do fryzjera, ale teraz produkty Joico są dostępne na allegro i całą czwórkę potrzebną do regeneracji kupuję sama, a kurację przeprowadzam w domowym zaciszu

dla mnie Joico to absolutnie najlepsza rzecz jaka przytrafiła się moim włosom
montecalvo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 17:58   #13
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Re: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

Dziewczyny wyjaśnijcie mi prosze o co chodzi:
K-PAK 1 cykl 60 zł K-PAK 2 cykle 80 zł K-PAK 3 cykle 100 zł K-PAK 4 cykle 120zł
znalazlam taką oferte,poki co najtańszą w krakowie jaką google pokazał...
wyjaśnijcie mi o co chodzi z tymi cyklami? 4 cykle tzn.że 4 razy od nowa będzie to robione,czy jak?
był ktoś w ogole w pater-pracownia fryzjerska przy ul.urzędniczej? lub moze polecic kogos w krakowie,obojętne czy to będzie w centrum czy na obrzeżach,grunt,że by dobrze to zostało zrobione i cena nie była powalająca
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 00:19   #14
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

Ja mam za sobą 1 zabieg regeneracji metodą joico i nie widzę ŻADNYCH efektów, jak dla mnie to pieniądze wyrzucone w błoto Zaraz po zabiegu włosy wyglądały świetnie, bo były modelowane, ale po 1 myciu wróciły do stanu z przed zabiegu. Nie polecam nikomu tego zabiegu. Jak już pisałam w innym wątku, niektóre maseczki, dostępne w każdej drogerii, dają lepszy efekt niż ten zabieg...
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 06:55   #15
magdusia_hej
Przyczajenie
 
Avatar magdusia_hej
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

Do tematu... Czy ktos był na rekonstrukcji włosow joico w salonie Hotelu Swing w Krakowie?? Mam tam wykupiony kupon z grupera i nie wiem czego sie spodziewac
magdusia_hej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 12:51   #16
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

Cytat:
Napisane przez magdusia_hej Pokaż wiadomość
Do tematu... Czy ktos był na rekonstrukcji włosow joico w salonie Hotelu Swing w Krakowie?? Mam tam wykupiony kupon z grupera i nie wiem czego sie spodziewac
Byłam tam wczoraj. Szczerze mówiąc ciężko mi ocenić ten zabieg. Siedziałam godzinę nad umywalką gdzie Pan nakładał mi różne odżywki po czym je spłukiwał. Tak naprawdę mogły to być najtańsze odżywki, które można dostać w każdym sklepie, bo nabierał je z pojemnika z dozownikiem, więc mogli tam wlać cokolwiek. Aczkolwiek tak mi było błogo gdy mi wymasował włosy, że samo to było warte pieniędzy :d Ścięcie też w porządku Efekty ocenię po umyciu włosów, bo na razie są ułożone przez fryzjerkę więc ciężko porównać.
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 21:21   #17
onewhitesensation
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 59
Dot.: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

i jak?
onewhitesensation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 11:54   #18
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

chyba nie ma jakichs porażających efektów...włosy pięknie wyglądały do pierwszego umycia. Niestety nadal są suche, połamane..no ale cóż może to wina włosów.
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 23:14   #19
2016062116
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 216
Dot.: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
chyba nie ma jakichs porażających efektów...włosy pięknie wyglądały do pierwszego umycia. Niestety nadal są suche, połamane..no ale cóż może to wina włosów.
Moje włosy też wyglądały rewelacyjnie tylko do pierwszego mycia, a potem wróciły do stanu pierwotnego, także to raczej nie wina włosów tylko ten zabieg to jakieś straszne naciąganie.
2016062116 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 18:04   #20
magdusia_hej
Przyczajenie
 
Avatar magdusia_hej
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

Szkoda:/ Ludziłam się że efekty będą podobne do niektórych opinii w internecie... ja idę w poniedziałek...
magdusia_hej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 18:46   #21
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

Byłam dwa razy na tym zabiegu i powiem Wam że efekt zależy od fryzjera. Za pierwszym razem trwało to z 60 minut, nakładane miałam chyba ze trzy różne maski które trzymałam po 15 minut. Efekt była porażający! Włosy jak jedwab i nie mogłam związać włosów bo gumka zjeżdżała z włosów. Były po prosty Silky smooth takie wloski miałam chyba ze dwa miechy ale nie farbowałam wtedy włosów. Za drugim razem jakaś niedorobiona fryzjerka "rekonstrukcję" robiła mi z 20 minut i w sumie to chyba dwie rzeczy mi tylko nakładała i trzymałam cos razy:/ wyszły bez szału, co prawda gladkie ale tylko do pierwszego mycia. Więc wszystko zależy czy fryzjerka jest solidna i czy w salonie nie oszukują. Dodam jeszcze że za pierwszym razem pani fryzjerka mówiła ze zabieg powtarza się NIE CZĘŚCIEJ niż co trzy miesiące przy ekstremalnie zniszczonych włosach do poł roku przy lekko wysuszonych. Mam nadzieję że pomogłam
Cam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 22:00   #22
onewhitesensation
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 59
Dot.: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

to chyba muszę się wybrać
onewhitesensation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 22:47   #23
Chwilami
Raczkowanie
 
Avatar Chwilami
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: moja głowa
Wiadomości: 42
Dot.: CZY BYL KTOS JUZ NA REGENERACJI JOICO???

Ten zabieg dosłownie uratował mi włosy! Miałam tak zniszczone, że po 2 godzinach robił mi się jeden wielki kołtun na głowie. Poważnie! Aż fryzjer ze zdziwienia nie mógł wyjść zwłaszcza, że włosy niefarbowane, nieprostowane i nie suszone suszarką. Już ryczałam, że będę musiała się ściąć na chłopaka bo mogłam chodzić jedynie w warkoczu. Nawet koński ogon powodował kołtunienie. Próbowałam masę domowych sposobów i nic. Znalazłam info o tym zabiegu. Wybrałam się do najlepszego fryzjera w moim mieście, zabieg trwał godzinę, miałam jakieś 4 mazidła nakładane na włosy i CUD Gładkie, miękkie i co najważniejsze nie kołtunią się. Zabieg miałam w styczniu, teraz jest czerwiec i nie nadal nie mam problemów z włosami Bardzo gorąco polecam.
__________________
Zacznij wreszcie ŻYĆ !
Chwilami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 23:47:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.