Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2005-12-14, 23:44   #31
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

ostatnio wprowadzono okreslenie "monopoligamista" (czy odwrotnie?? )- to nowa tendencja ostatnimi czasy, gdzie zyc trzeba coraz szybciej, no i nieszczesliwym byc nie bardzo wypada... Taki czlowiek wiaze sie z kims na kilka(3-6?) lat, po czym zmienia partnera/ke. Poligamista to to nie jest,a jak ma w przeciagu 20 lat 5 partnerow,to mono to tez nie jest... ciekawe zjawisko,gdy ciagniete na dluzsza mete.

Ja zaczelam wczesnie
15 lat- dwuletni zwiazek
17 lat- 2.5-letni zwiazek
w przelocie jakas drobnostka
19 lat- 2.5 letni zwiazek, trwajacy nadal i oby na wieki wiekow, amen
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-15, 09:54   #32
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 4 365
GG do martina@
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

w wieku 15 lat zwi±zek 20 miesiêczny, zakoñczony w tym roku ¿yjê i mam siê dobrze, na horyzoncie ani widu ani s³ychu odpowiedniego kandydata
martina@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-17, 14:09   #33
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 860
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

Mój dotychczasowy zwi±zek trwa nieca³e 18 miesiecy i zapowiada sie na dalsz± jego czê¶æ, z czego sie bardzo ciesze Jest to mój rekord Wcze¶niejszy zwi±zek najd³u¿szy (oprócz tego) trwa³ 4 miesi±ce ;P a wcze¶niejsze? du¿o tego by³o ale niemoge tego nazwaæ 'zwi±zkami' :P
__________________
Nikt mnie nie pozna³ i nie zna mnie za dobrzE
Nie wa¿ne co osi±gnê,co stworzê,co zrobiÊ
Dla ¶lepych g³upców pozostanê taka samA
Nigdy przed nikim g³owy nie z³o¿Ê
Nigdy przed nikim nie padnê na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do koñca z honoreM
Taka ju¿ jestem..i to w³a¶nie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-17, 19:17   #34
ania_perz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

mam 20 latek i 2zw. na koncie...(w tym 2ugim jesem teraz i mogê ¶mia³o powiedzieæ ¿e wiecej nie chce..pierwszy trwal10mcy a drugi trwa 2,5roku..przelotnych zwiazkow nie by³o wiêc jestem chyba d³ugodystansowcemi jak najbardziej mi to pasuje...
ania_perz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-17, 20:58   #35
Ewuñka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuñka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 728
GG do Ewuñka
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

teraz kolej na mnie jeszcze 21 latek- ale tylko do przyszlej soboty..
gdybym liczyla jakies tam przelotne flirty to..ojjj pewnie bym dlugo myslala ale to jak wiadomo nic wielkiego.. chociaz ostatnio czesto zastanawiam sie co by bylo gdyby...???
od 2,5 roku jestem w zwiazku, ktory byl pierwszym moim powaznym podejsciem do "tego zagadnienia"
pierwsze 2 latka to miodzio...az przyszly te wakacje i bach...krotkie rozstanie podczas ktorego spotkalam kogos, kto zamotal w glowie, pokazal jak moze byc ciekawie....teraz dalej utrzymujemy ze soba kontakt ale ja jestem znowu w zwiazku...
dzis zastanawialam sie dlaczego wrocilam do niego: no i doszlam do wniosku ze...nie wiem!!! i to jest najgorsze!!!
dlatego nie napisze tu, ze to ten jedyny zwiazek..............
__________________




Ewuñka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-17, 23:56   #36
Julie_K
Wtajemniczenie
 
Avatar Julie_K
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomo¶ci: 2 430
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

18 lat i jeden powa¿ny zwi±zek- nieoficjalnie razem 1,5 roku, oficjalnie- 8 miesiêcy i mam nadziejê ¿e ju¿ tak zostanie...
Wcze¶niej (15-16) jedna niespe³niona..mi³o¶æ...?? Nie wiem jak to nazwaæ- nawet nie zna³am faceta a wpatrywa³am siê w niego rok i NIKT nie by³ w stanie przywróciæ mi zdrowych zmys³ów...Z perspektywy dwóch lat oceniam to jako chore...
Jeszcze wcze¶niej- mój pierwszy "ch³opak" Mia³am 14 chyba lat i od roku (jaka¶ pechowa dla mnie d³ugo¶æ czasu...)my¶la³am tylko o nim... W wakacje byli¶my jakie¶ dwa-trzy tygodnie razem- dopóki nie wyjecha³am (nie mieszkamy w jednym mie¶cie). Z jeszcze d³u¿szej perspektywy czterech lat patrzê na to z wielkim sentymentem

Mimo, ¿e ¿ycie dopiero przede mn± <>stwierdzam, ¿e równie¿ jestem d³ugodystansowcem ( nie tylko w mi³o¶ci...) i powoli dochodzê do wniosku ¿e moje przywi±znie do ludzi bywa niekiedy za silne...
Julie_K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-18, 10:20   #37
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomo¶ci: 9 328
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

Mia³am kilka przelotnyh zwi±zków, takich 2,3 miesiêcznych, jeden powa¿ny ( no okaza³o siê jednak, ¿e nie a¿ tak bardzo) trwaj±cy 2,5 roku (stanowczo o rok za d³ugo), skoñczy³ siê 3 miesi±ce temu. Obecnie jestem w kolejnym zwi±zku i bardzo chcia³abym ¿eby to by³ facet na ca³e ¿ycie
__________________
zapuszczam w³osy i bardzo o nie dbam!

jeste¶my razem

Camilla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2005-12-18, 14:08   #38
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomo¶ci: 350
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

A ja musze sprostowaæ mój pierwszy post, mój 4,5 lentni zwi±zek nadal trwa próbujemy .
Tak wiec 4,5 roku oraz 2 tygodnie i trawa to nadal
__________________
¯eby mi sie chcia³o tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-19, 20:57   #39
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 900
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

moje pierwszyfacet - 6m-cy, koejny chyba z 7 m-cy, no i obecny - ponad 5 lat. Chyba nie mo¿emy siê dzieliæ na krótko i d³ugodystansowców, zale¿y na kogo siê trafi i jak d³ugo mo¿na z nim wytrzymaæ
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-23, 00:17   #40
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomo¶ci: 2 396
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

Mam 20 lat, do 16,5 roku zycia - przelotne zwiazki od 16,5 roku zycia - 3,5 letni zwiazek do teraz Czyli moja pierwsza powazna "znajomosc".
__________________
"Wyjd¼ ze swojej strefy komfortu. Mo¿esz wzrastaæ tylko, je¶li jeste¶ gotów czuæ siê dziwnie i nie komfortowo próbuj±c czego¶ zupe³nie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-23, 07:46   #41
201608040942
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomo¶ci: 9 977
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

Fajny watek.

29 lat
Pierwszy milosc w wielu 14,5 lat, trwala 2 lata z mala 2-wu miesieczna przerwa, mialam wtedy 17 lat. Zaluje, ze wczesniej nie zakonczylam tej znajomosci, ale sentyment jest do dzisiaj. Potem byly zwiazki zakonczone po 6 miesiacach do 9 miesiecy. W wieku 20 lat poznalam moja druga wielka milosc, ktora mnie wykorzystala i po 3 m-cach byl koniec z jego inicjatywy. Chcial sie tylko zabawic, a ja potem ciarpialam, ze nie wiedzialam ze mu tylko o jedno chodzilo. Co prawda nie dal mi nigdy po sobie poznac, ze nie mysli powaznie i nawet teraz z perspektywy czasu nie widze zadnych oznak jakie mogalby na to wskazywac. Mimo wszystko cierpialam, bo widzial jaka bylam zakochana, ze ulokowalam w ten zwiazek cale swoje serce, a on chcial tylko zabawy. Rozmawialismy kiedys o tym i przyznal mi sie ze jest pszczolka ktora skacze na kwiatek , a jak nektarek sie znudzi to frunie po nastepny lup. Tak go okreslilam i zgodzil sie z tym. Szkoda tylko, ze nie byl na tyle prawdziwym mezczyzna, zeb ymi odrazu powiedziec, ze to ma byc zwiazek ´bez zobowiazan. Obylo by sie bez cierpienia. Potem znow bylo pare zwiazkow, konczacych sie raczej po 6 miesiacach. Moi partnerzy byli bardzo zazdrosni, a nie dawalam im powodow. Nie moglam miec kolezanek, a o kolegach to mowy nie bylo, byly telefony i sprawdzanie czy siedzie w domu, jak wyszlam do sklepu to potem wielkie alo, bo nie odebralam telefonu. Tak bylo zazwyczej po 3-4 m-cach , a ja dawalam szanse, az przyszedl czas kiedy mialam dosc, milosci juz nie bylo , a tylko kolejne rozczarowanie, ze znow debil mi sie trafil. W wieku 23 lat spotkalam moja trzecia wielka milosc. Tak wtedy myslalam. Niestety znow wielki zawod, ja ulokowalam wszystko w ten zwiazek, a on sam nie wiedzial czego chce. Szkoda, ze i tym razem nic mi o tym nie bylo wiadomo, chodz pod koniec cos sie domyslalam, ze jest nie tak, ale ze wzgladu na jego prace wierzylam w jego zapewnienia, ze wszystko jest ok, ze nie wiedzimy sie co tydzien, bo nie mogl byc w domu na weekend(jezdzil tirem do Niemiec i Holandii, byl w domu raz na dwa tygodnie). Ja zwiazek sie skonczyl, dowiedzialam sie przypadkiem od jego kolegi, ze przede mna mial dziewczyne w ktorej byl tak jak jak w nim zakochany i ona go zostawila doa faceta strszego o 20 lat, do konca robila go w balona. Wtedy zrobilo mi sie jeszcze przykrzej, ze musze placic za kogos innego. Wkoncu to ona go zkrzywdzila, to czemu odegral sie na mnie. Miedzy tymi wszyskimi zwiazkami mialam przerwe ok. pol roku, zanim znow w cos sie wplontalam. Po tym ostatnim zwiazku nie mogalm patrzec na facetow prawie rok czasu. I znow trafil mi sie idiota. Podchodzilam z dystansem , ale on napieral, a ja tak bardzo chcialam byc kochana i chcialam kochac. Mialam skonczone 24 lata i bylam strasznie samotna. Niestety, i tym razem okazal sie to nie wypal. Ciezko bylo mi sie rozstac, bo on nie chcial rozmawiac przez telefon, tylko w czery oczy, a jak przyjechal, to bylo nagabywanie, ze bedzie wszystko ok, ze sie dotrzemy, ale za kazdym razem bylo jeszcze gorzej. Zwiazek ten trwal od pazdziernika, do maja nastepnego roku, wiecej juz nie dalam rady. W pazdzierniku poznalam na czacie meza, w grudniu w swieta poznalaismy sie na zywo i od tamtej pory juz sie nie rozstajemy. W te swieta bedzie 4 lata razem, a 21 pazdziernika bylo 3 lata jak jestesmy po slubie.
Ogolem jestem dlugodystansowiec. bardzo cierpialam za kazdym razem jak musialam zakonczyc kazdy zwiazek jaki mialam. Szukalam zawsze tego jedynego, ale jakos nie bylo mi dane tak szybko znalezsc. Dopiero jak mialam skonczone 25 lat udalo mi sie wkoncu ulozyc zycie tak jak to sobie wymarzylam. I nie zaluje. Zaluje tylko, ze tracilam czas na tych wszystkich fagasow, trzea bylo szybciej konczyc te znajomosci i sobie glowy nie zawracac.
201608040942 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 10:37   #42
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wiza¿
Wiadomo¶ci: 4 671
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

Lat - prawie 24
Pierwszy "powa¿ny" zwi±zek od 16 roku ¿ycia - trwa³ 5 lat z kawa³kiem - ¿a³ujê, ¿e tak d³ugo.
Potem by³o mnóstwo 1-2 miesiêcznych relacji.
Od 22 r.¿ by³a ponad roczna znajomo¶æ, ale trudno to nazwaæ zwi±zkiem, poniewa¿ on mia³ kogo¶ innego, a ja spotyka³am siê z nim, gdy by³am samotna.
Teraz od roku spotykam siê z jednym mê¿czyzn± - zobaczymy co z tego bêdzie Troche têskno mi do flirtów i randek z innymi
__________________
"By³a jednak za du¿a na z³odziejkê, zbyt uczciwa na skrytobójczyniê, zbyt inteligentna na ¿onê i zbyt dumna, by podj±æ jedyn± powszechnie dostêpn± damsk± profesjê.
Dlatego zosta³a wojowniczk±.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-23, 11:12   #43
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 5 990
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

mnóstwo nic nieznacz±cych dla mnie mi³ostek, takich na miesi±c, dwa, jeden zwi±zek 3,5 letni, który siê niestety skoñczy³ i z którego nadal siê nie mogê definitywnie wyleczyæ. Obecnie 5 miesi±c z kim¶ (mam nadziejê, ¿e bêdzie tych miesiêcy wiêcej). Mam 23 lata.
Uh, nostalgia mnie z³apa³a, buu
spray jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-23, 11:26   #44
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: sk±dkolwiek
Wiadomo¶ci: 6 613
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

Zdecydowanie nale¿ê do grupy tzw. d³ugodystansowców Nie mam zbyt du¿ego do¶wiadczenia w mi³ostkach. Tak naprawdê w moim ¿yciu by³y tylko dwa zwi±zki:
* pierwszy na odleg³o¶æ w wieku 15 lat - przetrwa³ 1,5 roku
* drugi trwa ju¿ od ponad 8 lat
a mam 26 lat i 9 m-cy

W miêdzy czasie by³am albo sama, albo spotyka³am siê z kim¶, ale na pewno nie by³am w ¿adnym powa¿nym zwi±zku
__________________
bêdzie tak jak chcê
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/

Edytowane przez manolita
Czas edycji: 2005-12-23 o 14:12
manolita jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-23, 11:33   #45
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./£ód¼
Wiadomo¶ci: 4 621
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

Zdecydowanie d³ugodystansowiec.... Jeden zwi±zek w ¿yciu trwaj±cy ju¿ piêæ lat.... Mój pierwszy ch³opak i mam nadziejê ostatni
__________________
¯ona z mê¿em w restauracji. ¯ona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkê wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-23, 11:41   #46
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomo¶ci: 2 802
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

Cytat:
Napisane przez Jula
Troche têskno mi do flirtów i randek z innymi
Sk±d ja to znam...
__________________
Pot³uczyd³o.
svenja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-23, 13:19   #47
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 355
GG do As!a
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

Lat 21. Na koncie jeden powa¿ny, bolesny zwi±zek, który mnie bardzo wiele nauczy³, trwa³ 4,5 roku. Od dwóch lat singiel, ale nigdy sama...
As!a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-23, 14:09   #48
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 19 594
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

Ojej... z takich licz±cych siê zwi±zków? Okej, w wieku 18 lat mam za sob±:

1 zwi±zek 2-miesiêczny (dok³adnie 2 miesi±ce i 2 dni ) - bardzo przystojny i chorobliwie zazdrosny (to by³ g³ówny powód koñca)
2 zwi±zek... ciê¿ko okre¶liæ, ile trwa³. Rozstawali¶my siê i schodzili¶my, ja by³am jeszcze za m³oda i za g³upie ¿eby zrozumieæ, jak On mnie mocno kocha³. Jednak to by³ zwi±zek na odleg³o¶æ i jak dla mnie po prostu nie wypali³o. W ka¿dym b±d¼ razie, ³±cznie z przerwami, ³asili¶my siê do siebie ponad rok.
3. zwi±zek - 2,5 miesi±ca - pierwszy z niewielk± doz± namiêtno¶ci dobrze go wspominam, to by³ pierwszy zwi±zek o którym my¶la³am, ¿e bêdzie trwa³ wiecznie (ha ha, to d³ugo siê namy¶la³am )
4 zwi±zek - 2 lata - trwa do dzi¶ i plan jest taki, aby trwa³ wiecznie
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-23, 14:58   #49
roksaana_s
Przyczajenie
 
Avatar roksaana_s
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

22 lata, zaczê³am umawiaæ siê z ch³opakami w wieku 16 lat, mój pierwszy ch³opak...hymmm, nasze chodzenia trwa³o 2 tygodnie mo¿e tydzieñ - niestety nie pamiêtam (hehe), pó¼niej najd³u¿sze "zwi±zki" trwa³y góra 3m-ce, a od 26 miesiêcy chodzê z ch³opaczkiem m³odszym ode mnie o 3 lata i jest super i na sam± my¶l, ¿e mia³abym go straciæ to a¿ siê RYCZEÆ chce.
roksaana_s jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 16:38   #50
dziewczyna00
Rozeznanie
 
Avatar dziewczyna00
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomo¶ci: 544
GG do dziewczyna00
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

Mój pierwszy zwi±zek - je¶li mo¿na go tak nazwaæ trwa³ jaki¶ rok. Mia³am wtedy jakie¶ 14 lat wiêc mowa tu tylko o chodzeniu za r±czkê.
Teraz powa¿niej :
*w wieku 16 lat 3 zwi±zki. Jeden 2 m-ce, drugi ca³y miesi±c a trzeci jakie¶ 3 tygodnie
*pod koniec roku 1 zwi±zek, który trwa do dzisiaj A to dok³adnie 16 miesiêcy
dziewczyna00 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-24, 16:14   #51
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

hm raczej d³ugodystansowiec

dwa polroczne
jeden poltoraroczny
i klika milostek wczesniej

ale w porownaniu do tego co przezywam teraz to nie wiem czy powinnam liczyc
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-26, 21:56   #52
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomo¶ci: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

lat 23
za m³odu ¿e tak powiem takie ma³e niepowa¿ne mi³osteczki ale od dwóch latek powa¿ny zwiazek i jedny opieraj±cy sie na prawdziwym uczuciu który mam nadzieje bêdzie trwa³ i trwa³ w koñcu bêde wkrotce zona wiec dodam ¿e ze mnie d³ugodystansowiec
__________________
...KtÓ¿ Z NaS kOcHa NiE g£uPiEj¡c PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-26, 22:07   #53
hana1980
Raczkowanie
 
Avatar hana1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: BMW
Wiadomo¶ci: 183
GG do hana1980 Send a message via Skype™ to hana1980
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

lat 25
od trzech lat jestem w pieknym, prawdziwym acz burzliwym zwiazku
i tak zostanie mam nadziejê (na to siê zanosi)
__________________
Przyci±ganie ziemskie to najwiêkszy ¶wiata b³±d.
http://www.korabiewice.empatia.pl/
hana1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-26, 22:23   #54
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

jestem pierwszy raz w dlugodystansowym zwiazku, idzie nasz wspolny 3 rok, i nigdy bym nie przypuszczala ze jestem do tego zdolna. Wszesniej uwielbialam milostki, na chwile, albo lubialam byc zakochana to mi wystarczalo. Obecnosc faceta nie byla obowiazkowa.
Ag_nes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-27, 11:47   #55
sylwia_justyna_rozalia
Przyczajenie
 
Avatar sylwia_justyna_rozalia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

hmmm... 19 lat... jeste¶my ze sob± prawie dwa lata..w sylwestra minie mam druga rocznica. Miedzy czasie mielismy powazny kryzys. Wybaczylam ale nie zapomnialam. Przez ponad dwa miesiace bawilam sie i igralam jego uczuciami. Spotykalam sie z innymi, nie poszlam znimna swoja studniowke.. BAWILAM SIE ale to nie byly miloski... MUSIALAM ODREAGOWC..

TERAZ JEST SLODKO...OBY TAK DALEJ MOJ KOCHANY ANDRZEJKU))
__________________
Si³a kobiet nie tkwi w tym co mówi±, ale ile razy to powtarzaj±...
sylwia_justyna_rozalia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-27, 13:23   #56
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 613
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

19 lat. Jestem z ukochanym od 5,5 lat bardzo du¿o razem przeszli¶my no i tak ju¿ do koñca....
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2005-12-27, 21:36   #57
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomo¶ci: 1 595
Dot.: Nasze zwi±zki.D³ugodystansowe czy krótkie mi³ostki ? :)

pierwszy zwiazek- 2miesiace
drugi do dzis 2,5 roku (obecnie mam 19lt) za 3 miesiace 20..starzeje sie...no coz...
kafetka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.