Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-04, 19:29   #1951
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Z Czarnej Na Blondynke??help

Ja wczoraj robiłam jasne pasemka (rozjaśniaczem) na czarnych włosach i wyszedł bardzo ciemny blond więc jeśli nie chcesz zniszczyć sobie całkowicie włosów dekoloryzatorem to radzę powoli wychodzić z ciemnego poprzez baleyage.
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 19:38   #1952
ksiezycowanoc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Haus
Wiadomości: 186
Cool Dot.: H E L P * Me !!!!!!

Bylo mi ladniej w blond.lepiej sie w nich czulam a teraz.... nie umiem ich woogle ulozyc.. deneruja mnie.. a inni za to mowia ze mi ladnie ale ja sie w nich samej sobie nie podobam;/
ksiezycowanoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 19:39   #1953
ksiezycowanoc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Haus
Wiadomości: 186
Dot.: Z Czarnej Na Blondynke??help

na czarnych swoich czy farbowanych??
ksiezycowanoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 19:56   #1954
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Z Czarnej Na Blondynke??help

Oczywiście, że farbowanych :P . Wcześniej próbowałam go rozjaśnić farbami koloru brąz, ale nic to nie dawało.
Tylko, że przed wczorajszymi pasemkami fryzjerka uprzedziła mnie, że robi mi to na moją odpowiedzialność, bo nie ma pojęcia jaki wyjdzie kolor. Zakładała, że odrosty będą koloru jasny blond, środek - kremowo-rudy, a końce nawet mogą wyjść pomarańczowe . Na szczęście nie było tak źle. Jednak na wszelki wypadek wolałam zrobić sobie tylko parę pasemek żeby później nie bać się wyjść z domu. Tobie też radzę zrobić sobie na początek tylko kilka pasm, bo jak się dowiedziałam "każde włosy inaczej reagują"...
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 20:00   #1955
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Z Czarnej Na Blondynke??help

dziewczyno po co zakladasz drugi watek o tym samym? http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213259
myslisz, ze tutaj ci ktos napisze, ze mozna to zrobic raz dwa w pol godziny bez zniszczonych wlosow? jak cofniecie czasu? jeszcze raz dam ci rade: idz do fryzjera
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 20:04   #1956
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: H E L P * Me !!!!!!

wiec najlepiej zalozyc nowy watek na metamorfozach wklejac to samo http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213258 bo dziewczyny na fryzjerskim sa wredne i nie chca podzielic sie magiczna metoda

dalam Ci rady,a Ty dalej to samo...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 20:15   #1957
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: H E L P * Me !!!!!!

Cytat:
Napisane przez ksiezycowanoc Pokaż wiadomość
Bylo mi ladniej w blond.lepiej sie w nich czulam a teraz.... nie umiem ich woogle ulozyc.. deneruja mnie.. a inni za to mowia ze mi ladnie ale ja sie w nich samej sobie nie podobam;/
o dwo
Witaj, to jest kwestia przyzwyczajenia daj sobie tydzien czasu
Pozatym uwierz mi ze skoro mialas blond to kazda farba nawet te najdluzej trzymajce sie zmyja sie oczywiscie nie do blondu nie nie - ale do ciemnego blondu i z takiego bedziesz mogla juz sobie schodzic do jasnego blondu.Ja mialam blond i tez zrobilam sobie ten kawowy braz , farba zeszla w 3 mc pozniej mialam taki jakby zlotawy jasny braz lub inaczej sredni blond taki jak ma JLO czesto.Niestety nie wrocilam do blondu gdyz juz sama sie sobie nie podobam w blondzie

Jezeli chcesz sie szybciej pozbyc farby na glowie to:Szampon przeciwlupiezowy trzymaj na glowie dluzej niz zwykle ok.3min, pozniej odzywke trzymaj dluzej lub najlepiej maseczki sciagaja.
tez polecam szampon z serii profesjonalnej gleboko oczyszczajacy on rowniez ladnie sciaga farbe.

Jezeli kolor robilas dzisiaj to sa specjalne srodki sciagajace farbe z glowy ktore dzialaja do 24 godz od nalozenia farby wiec musialabys szybko dzialac i szukac takiego srodka.
Wiem gdyz moja znajoma tak tez zrobila farbe sciagnela niestety nie do blondu ale byl o wiele jasniejszy , niestety wlosy troche na tym ucierpialy.Ten srodek jest rowniez srodkiem profesjonalnym kolezanka uzyla firmy schwarzkopf professional.Niestety ona go dostala po znajomosci wiec nie mam pojecia gdzie mozna kupic

NIE POLECAM Tobie nawet dekoloryzacje u fryzjera to zabojstwo dla wlosow
Badz cierpliwa farba zejdzie - pozatym jezeli znajomi mowie, ze jest ci dobrze to napewno tak jest
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 20:36   #1958
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: H E L P * Me !!!!!!

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
Pozatym uwierz mi ze skoro mialas blond to kazda farba nawet te najdluzej trzymajce sie zmyja sie oczywiscie nie do blondu nie nie - ale do ciemnego blondu i z takiego bedziesz mogla juz sobie schodzic do jasnego blondu.
skad pewnosc, ze kazda, jestes fryzjerka? u jednej sie spierze u innej ani drgnie, jak juz wspominalam ryzyk fizyk



Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
Jezeli chcesz sie szybciej pozbyc farby na glowie to:Szampon przeciwlupiezowy trzymaj na glowie dluzej niz zwykle ok.3min,
co do szamponu, sprobowac mozna, ale lepiej stosowac go czesto niz tak dlugo, chyba, ze ktos chce miec wlosy polamane, wysuszone na wior i stan zapalny skory glowy

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
pozniej odzywke trzymaj dluzej lub najlepiej maseczki sciagaja.
pierwsze slysze, aby dlugotrwale trzymanie na wlosach maski nawilzajacej sciagalo kolor stosowac je trzeba, szczegolnie gdy gdy uzywa sie szamponow przeciwlupiezowych, bo one bardzo wysuszaja, odzywka jako forma regeneracji-nie odbarwienia


Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
Jezeli kolor robilas dzisiaj to sa specjalne srodki sciagajace farbe z glowy ktore dzialaja do 24 godz od nalozenia farby wiec musialabys szybko dzialac i szukac takiego srodka.
Wiem gdyz moja znajoma tak tez zrobila farbe sciagnela niestety nie do blondu ale byl o wiele jasniejszy , niestety wlosy troche na tym ucierpialy.Ten srodek jest rowniez srodkiem profesjonalnym kolezanka uzyla firmy schwarzkopf professional.Niestety ona go dostala po znajomosci wiec nie mam pojecia gdzie mozna kupic
na pewno dobrze uslyszalas? srodki takie oczywiscie istnieja, ale nie maja wbudowanego licznika, ktory mierzy ile czasu minelo od farbowania. wydaje mi sie, ze to byl po prostu rozjasniacz, te profesjonalne, typowo fryzjerskie sa na ogol bezpieczniejsze i daja lepsze efekty niz drogeryjne, oczywiscie gdy znajda sie w opowiednich rekach

Cytat:
NIE POLECAM Tobie nawet dekoloryzacje u fryzjera to zabojstwo dla wlosow
Badz cierpliwa farba zejdzie - pozatym jezeli znajomi mowie, ze jest ci dobrze to napewno tak jest
a skad wiesz? ja swoje czarne wlosy zdekoloryzowalam i rozjasnilam do blondu, jeszcze mam co czesac i o dziwo wygladaja dosc zdrowo(ale przyznam, ze zaraz po zabiegach wygladaly mizernie)

a dekoloryzator podzial na nie lagodniej niz rozjasniacz

ale zeby to bylo jasne: nikogo nie namawiam do samodzielnych eksperymentow bo to moze naprawde zle sie skonczyc, dla wlosow i skory glowy.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 21:35   #1959
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: H E L P * Me !!!!!!

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
oJezeli chcesz sie szybciej pozbyc farby na glowie to:Szampon przeciwlupiezowy trzymaj na glowie dluzej niz zwykle ok.3min, pozniej odzywke trzymaj dluzej lub najlepiej maseczki sciagaja.
Nie wiem skąd się pojawiaja takie pomysły i metody. Owszem, często się słyszy, że szampon przeciwłupieżowy wymywa farbę (w jakimś stopniu), ale jest to skutek uboczny a nie cel jego stosowania. Więc tutaj akurat nie polecałabym tego jako skutecznej metody (można umyć raz, zobaczyć czy to coś "daje", ale nie przesadzać, w końcu nie do tego szampon zwlaczający łupież służy).
Odżywkę powinno się na włosach trzymać tyle, ile zaleca producent, w końcu po coś ta informacja jest na opakowaniu podana (na pewno nie po to, żeby ją ignorować wedle swojego "widzi mi się"). Przetrzymywanie odżywki ponad zalecany czas jej działania może nawet zaszkodzić (podobnie jak trzymanie za krótko spowodować, że nie zadziała w pełni).


Wrzucania wszystkich fryzjerów do jednego wora i nie polecania dekoloryzacji w salonie w ogóle też nie rozumiem.
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 07:51   #1960
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Z czerni na rudy?

ok. 5 tygdoni temu pofarbowałam rude [też farbowane] włosy na wymarzoną czerń Palette XXL. Jednak doszłam do wniosku, że ten kolor nie do końca jest dla mnie i w najbliższym czasie chciałabym powrócić do rudego.
W załączniku zamieszczam zdjęcie moich włosów w świetle dziennym. Pomóżcie mi ocenić i powiedzcie, że jednorazowe rozjaśnienie da jakieś rezultaty. Dodam, iż do fryzjera nie ma szans bym poszła, bo niestety, ale nie jestem w stanie im zaufać
Proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 2.jpg (30,1 KB, 151 załadowań)
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 07:54   #1961
tyczq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PolanD
Wiadomości: 25
GG do tyczq
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

[quote=~ Co myslisz o tych z Kerastese ?
denerwuje mnie ze opinie na jego temat sa różne, tzn. wiekszosc sie zachwyca, a jakies 40 procent pisze ze takie sobie... Jak na nic sie nie zdecyduje to kupie chyba jedwab .[/quote]


Kerastase jest bardzo dobra firma, warunkiem by doprowadzic wlosy do stanu bardzo dobrego jest to ze trzeba dobze dobrac kapiel oraz maske, a jeszcze lepiej zrobic w salonie rytual.

pozdrawiam
tyczq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 10:25   #1962
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Z czerni na rudy?

'Wydaje mi sie, ze przebija ciemny braz.... takie mam wrazenie, ze wlosy mienia sie brazem.. coz zdjecia moga przeklamywac kolory... Choc buziaka nie widac, smiem twierdzic, ze typowa krolewna sniezka z Ciebie i wybor koloru uwazam za jak najbardziej trafny! Szkoda, ze nie chcesz sie ujawnic..
Poczekaj troszke z tymi wlosikami, moze to tylko kwestia przyzwyczajenia???
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 14:20   #1963
martusiaa88
Raczkowanie
 
Avatar martusiaa88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
ty chyba zartujesz?? a kolezanka ktora uczy sie w szkole fryzjerskiej to chyba nie za wielką ma wiedzie
rozjasniac co jakis czas, ok ale po co farbowac po tym na jasny brąz i pozniej znowu rozjasniac?? sorry ale nic glupszego nie slyszalam nigdy.......
Uczy sie w szkole fryzjerskiej i pacuje w salonie, wiec cos o tym wie.
Po to jasny braz, zebym przez ten tydzien jakos wygladala, a nie straszyla na ulicy.
martusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 14:52   #1964
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Z Czarnej Na Blondynke??help

Watek przesuwam na forum fryzjerskie.Moze ktoras z moderatorek polaczy oby dwa watki
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 15:10   #1965
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Z czerni na rudy?

Ojj tak, przebija brąz... Masz rację

Hmm, no coś mam z tej królewny śnieżki, bo faktycznie jestem bladziocha + ciemne włosy, ale jakoś to mnie to nie przekonuje, choć u innych szalenie mi sie podoba

Dziękuję Ci
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 15:15   #1966
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Z czerni na rudy?

Masz podobny typ urody jak ja...tak mi się wydaje...tzn.czarne włosy (tez farbowane) i jasną cerę. -oceniam na podstawie tego kawałeczka buzi który widać! Ale powiem Ci że podoba mi się tak jak jest!
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 15:41   #1967
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: Z Czarnej Na Blondynke??help

ja jestem naturlana blondynka (co prawda ciemna ale jestem;p) rok temu pofarbowalam wlosy na bardzo ciemny braz i tak przez rok farbowalam, czasem nawet czarne sie wydawaly xD
majac ich totalnie dosc poszlam do fryzjera na dekoloryzacje, fryzjerka pofarbowala mi jasniejszym brazem i tak od 3 miesiacy nie farbuje juz wlosow w ogole, kolor ladny ale spiera sie na rudo niestety, najwazniejsze ze nie widac odrostow co mnie bardzo deerwowalo przy tych ciemnych wlosach. Za tydzien ide do fryzjera zrobic blond pasemka.... i tak wyglada moja historia z pozbywaniem sie ciemnego koloru na glowie ^^
wiec z doswiadczenia moge powiedziec ze latwe to niestety nie jest...
powodzenia;]
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 15:44   #1968
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Z czerni na rudy?

Nie farbuj na rudo, ten kolor Cię zgasi, nie widzę twarzy ale widzę, że włosy świetnie komponują z cerą no i mają taki naturalny odcień...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 17:13   #1969
ksiezycowanoc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Haus
Wiadomości: 186
Dot.: z brunetki na blondynkę

a da sie jakos zafarbowac zeby wyszedl blond albo dosyc jasny braz??



Ps. nie zakladalam speclalnie na metaforze nowego watku tylko nie zauwazyłam ze jest dzial fryzjerstwo!!;/ Chyba kazdemu muze sie zdarzyc..
ksiezycowanoc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 17:21   #1970
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Z czerni na rudy?

Powiem Wam tak: miałam rudy i moim zdaniem wyglądałam naprawdę świetnie, może dlatego, że mam intensywnie brązowe oczy...
W czerni też nie wyglądam źle, ale jakoś tak nie mam przekonania...
Może kiedyś odważę się wkleić całe foty z widoczną buzią
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 17:42   #1971
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Z czerni na rudy?

wkleje Ci fotke moich wlosow zaraz po dekoloryzacji, a mialam czarniutkie, wyszedl mi wlasnie taki fajny kasztanek, ale niestety cieple barwy mi nie pasuja, chociaz u innych uwielbiam

mozesz sprobowac na pasemku najpierw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg deko.jpg (27,3 KB, 141 załadowań)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 19:47   #1972
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Z czerni na rudy?

Truskawkowowiosno, a ile razy farbowałaś na czerń i jakiego dekolaryzatora użyłeś ?
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 19:53   #1973
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Z czerni na rudy?

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Pokaż wiadomość
Truskawkowowiosno, a ile razy farbowałaś na czerń i jakiego dekolaryzatora użyłeś ?
4-5 trwala farba uzylam najtanszego celii, ale musze przyznac, ze szkody moim wlosom nie zrobil nic a nic, jeden dzien z odzywka i wygladaly jak dawniej. dopiero rozjasniacz dal im kopa ale skoro chcialabys byc kasztankiem a nie blondynka to mysle, ze sie uda. ale jak juz cos to popros kogos aby Ci w miare rowno nalozyl dekoloryzator, zeby nie bylo plam
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 20:44   #1974
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Z czerni na rudy?

Czyli mówisz, że lepiej zdekoloryzować niż rozjaśnić?
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 20:47   #1975
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Z czerni na rudy?

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Pokaż wiadomość
Czyli mówisz, że lepiej zdekoloryzować niż rozjaśnić?
na mnie dekoloryzator podzialal jak zwyczajna farba, ale wlosy mialam w dobrej kondycji. zawsze mozesz sprawdzic na jednym pasemku, jak nic nie ruszy to mocnym rozjasniaczem, ale trzymaj jak najkrocej i sprawdzaj co chwile jak sie odbarwilo
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 20:50   #1976
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Z czerni na rudy?

Ok, dziękuję za rady Jutro zamierzam kupić odpowiedni 'sprzęt' i zmienić odcień włosków Bardzo mi pomoglaś
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 20:53   #1977
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Z czerni na rudy?

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Pokaż wiadomość
Ok, dziękuję za rady Jutro zamierzam kupić odpowiedni 'sprzęt' i zmienić odcień włosków Bardzo mi pomoglaś
nie ma za co co zlego to nie ja ale nie kupuj Joanny, dobrze Ci radze. Teraz gdybym znowu musiala dekoloryzowac, zainwestowalabym chyba w lepszy srodek, wtedy poszlam na zywiol, ryzyk-fizyk, ale sie udalo.

czego Tobie zycze
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 20:59   #1978
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 515
GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Z czerni na rudy?

O tak, powiem szczerze, że nie znoszę Joanny... Kiedyś się już sparzyłam na produktach tej firmy...

Dążę do takiego koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjecia_serialu_674472.jpg (46,0 KB, 108 załadowań)
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 21:07   #1979
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomości: 1 313
Dot.: Z czerni na rudy?

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Pokaż wiadomość
Czyli mówisz, że lepiej zdekoloryzować niż rozjaśnić?
To jest to samo (może z tą różnicą, ze czasem mając na mysli rozjaśnienie, zakłada się tylko zmianę koloru o dwa/trzy tony, dekoloryzacja może byc bardziej inwazyjna i stosowana w w celu np. zdjęcia koloru farbowanego i nałożeniu potem innego, ale i tu i tu używa się pasty rozjaśniającej )

Sama mam za sobą eksperymenty w domu (wlasnie schodzenie z czerni do rudego) i wiem, że nigdy samemu nie ściągnie sie tak równo koloru jak u fryzjera, bo zauwazyłam róznicę, gdy wreszcię sie do niego wybralam w tym celu.
Ale to twoje włosy, więc zrobisz jak uważasz.
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 21:07   #1980
dawidx
Przyczajenie
 
Avatar dawidx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6
Dot.: Z czerni na rudy?

Ja mogę Wam poradzić farby JOICO ponieważ sa delikatne i zawierają system K-pac
dawidx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.