Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-30, 21:38   #271
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Przeczytałam wszystko od początku do konca. Trzymam kciuki gosiaczku
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 10:28   #272
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Gosiu, ty się nam tu melduj, bo czekamy!
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 12:58   #273
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Wiem, że długo nie piszę i pewnie się wściekacie, ale właściwie to nic się nie dzieje...Teraz to najważniejsze chyba żeby nie tracić kontaktu i tego co osiągnęłam...no i dużo gadać ...Tak też robię. Właściwie to jestem, aż zaskoczona, że tak do siebie pasujemy...Dokładnie tej samej muzyki słuchamy...Wogóle on jest tak zbzikowany na punkcie muzyki, że chyba nawet bardziej niż ja sama. Ostatnio nie było mnie prawie przez tydzień. Gadałam z nim czasem na gg...No a teraz kiedy mam wrócić, akurat mnie pryszcze wysypały ...Spróbuję znaleść wam te rozmowy, ale nie obiecuję, bo oczyściło mi się archiwum. Chyba gdzieś to zapisywałam na dysku...Nie mogłam przecież stracić takiej pamiątki, nie??
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:22   #274
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

No nie wytrzymam z tymi pryszczami...Jeju...jakie go ja mam pecha...
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:24   #275
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez gosi@czek
No nie wytrzymam z tymi pryszczami...Jeju...jakie go ja mam pecha...
Gosiaczku ja miałam ostatnio TO samo!!cały wysyp-chłopak się śmiał że stany zjednoczone mam na twarzy wiesz co zrobiłam? papkę z rumianku codziennie na parę minut-nie ma po nich sladu bierzesz takie 3 paczuszki z ziółkami,rozcinasz,zalewa sz,robisz napar i ostudzony na buźkę
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:24   #276
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Aha...i jeszcze wam nie mówiłam......Zbilżają się urodzinki mojej przyjaciółki(tej, która jest kuzynką Daniela). No i on wymyślił, żeby zrobić przyjęcie niespodziankę dla niej...hiehie...Umówiliśm y się na mieście w sobotę, żeby wszystko obgadać zrobić listę gości itp.
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:25   #277
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez gosi@czek
Aha...i jeszcze wam nie mówiłam......Zbilżają się urodzinki mojej przyjaciółki(tej, która jest kuzynką Daniela). No i on wymyślił, żeby zrobić przyjęcie niespodziankę dla niej...hiehie...Umówiliśm y się na mieście w sobotę, żeby wszystko obgadać zrobić listę gości itp.
noo i tak trzymać
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 13:27   #278
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Mirianka dzięki ...Spróbuję,ale moje pryszcze są naprawdę trudne...
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:27   #279
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez gosi@czek
Wiem, że długo nie piszę i pewnie się wściekacie, ale właściwie to nic się nie dzieje...Teraz to najważniejsze chyba żeby nie tracić kontaktu i tego co osiągnęłam...no i dużo gadać ...Tak też robię. Właściwie to jestem, aż zaskoczona, że tak do siebie pasujemy...Dokładnie tej samej muzyki słuchamy...Wogóle on jest tak zbzikowany na punkcie muzyki, że chyba nawet bardziej niż ja sama. Ostatnio nie było mnie prawie przez tydzień. Gadałam z nim czasem na gg...No a teraz kiedy mam wrócić, akurat mnie pryszcze wysypały ...Spróbuję znaleść wam te rozmowy, ale nie obiecuję, bo oczyściło mi się archiwum. Chyba gdzieś to zapisywałam na dysku...Nie mogłam przecież stracić takiej pamiątki, nie??
Jak jakos zapisalams na dysku, to mimo, ze archiwum GG sie zmazal, powinnas miec na 100%.
Ciesze sie, ze wreszcie napisalas, chociaz nic nowego nie slychac, fajnie jest czytac nowe informacjie, obojetnie jakie.
Oj, cos widze, ze bedziesz jeszcze czesto musiala pisac w tym watku, bo on mnie strasznie wciaga, a jak nie to bede Ci PW zasmiecac

To ze oboje ,uwielbiacie ta sama muzyke, to jest wielki plus, mój TZ tez ma bzika na tym punkcie, i co tydzien kupuje napewno 5 CD. Sam mówi ze, dla niego jest wazne, kto co lubi, i troche mu szkoda, ze ja nie lubie jego Hardcore Metal, wole Emo, co jest za lekkie dla niego. Mówi, ze muzyka jest strasznie wazna. Wiec mysle ze to duuuzy plus dla Ciebie!
A moze spytaj sie jego, czy ma juz ta nowa plyte XYZ, czy moze wypozyczy Ci plyte ABC itp.
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:28   #280
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez gosi@czek
Mirianka dzięki ...Spróbuję,ale moje pryszcze są naprawdę trudne...
spróbuj,tylko codziennietwarz się wygładzi,zagoi się.Tylko nie zmywaj twarzy od razy po zdjęciu papki,niech sama wyschnie dopiero wtedy jak chcesz to przemyjtez ie sądziłam ze mi to pomożea tu zonk
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:36   #281
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Jak jakos zapisalams na dysku, to mimo, ze archiwum GG sie zmazal, powinnas miec na 100%.
Ciesze sie, ze wreszcie napisalas, chociaz nic nowego nie slychac, fajnie jest czytac nowe informacjie, obojetnie jakie.
Oj, cos widze, ze bedziesz jeszcze czesto musiala pisac w tym watku, bo on mnie strasznie wciaga, a jak nie to bede Ci PW zasmiecac

To ze oboje ,uwielbiacie ta sama muzyke, to jest wielki plus, mój TZ tez ma bzika na tym punkcie, i co tydzien kupuje napewno 5 CD. Sam mówi ze, dla niego jest wazne, kto co lubi, i troche mu szkoda, ze ja nie lubie jego Hardcore Metal, wole Emo, co jest za lekkie dla niego. Mówi, ze muzyka jest strasznie wazna. Wiec mysle ze to duuuzy plus dla Ciebie!
A moze spytaj sie jego, czy ma juz ta nowa plyte XYZ, czy moze wypozyczy Ci plyte ABC itp.
Sęk w tym, że nie mam zielonego pojęcia, gdzie ja to zapisałam...Mam to do siebie, że nie patrze gdzie, ani jak zapisuję i robię to zanim pomyślę, ale będę szukać ...To z płytkami to świetny pomysł i spróbuję...Wiesz, to dobrze jak czasem ktoś mi przypomina o moich wątkach, bo ja mam słabą pamięć i mogę się zagapić...
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 13:36   #282
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez gosi@czek
Aha...i jeszcze wam nie mówiłam......Zbilżają się urodzinki mojej przyjaciółki(tej, która jest kuzynką Daniela). No i on wymyślił, żeby zrobić przyjęcie niespodziankę dla niej...hiehie...Umówiliśm y się na mieście w sobotę, żeby wszystko obgadać zrobić listę gości itp.
O, jak swietnie sie ulozylo Nie moge sie juz doczekac szczegól A o syfy sie nie martw, do soboty znikna, nie rób peelingów i baaardzo dokladnie zmywaj twarz, potem moze cos przeciwko bakteriom, cos oczyszczajacego i juz.
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:38   #283
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Ale ja się z nim zobaczę już jutro w szkole......A do jutra to raczej wiele nie zdziałam...Chciałabym mieć jakiś magiczny lek, który by sprawił, że pozbyłabym się syfów w ciągu 2 sekund...Posmaruję a one od razu wszystkie znikają...hmmm...marzenie ...
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:42   #284
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez gosi@czek
Ale ja się z nim zobaczę już jutro w szkole......A do jutra to raczej wiele nie zdziałam...Chciałabym mieć jakiś magiczny lek, który by sprawił, że pozbyłabym się syfów w ciągu 2 sekund...Posmaruję a one od razu wszystkie znikają...hmmm...marzenie ...
Gosiaczek a korekto,podkład??tylko tyle chyba da sie tak na szybko...a masz może jakieś coś punktowego na wypryski na noc?swego czasu używałam takich dobrych w vichy plasterków okrągłych,ale to już chyba większy wydatek
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:47   #285
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez Mirianka
Gosiaczek a korekto,podkład??tylko tyle chyba da sie tak na szybko...a masz może jakieś coś punktowego na wypryski na noc?swego czasu używałam takich dobrych w vichy plasterków okrągłych,ale to już chyba większy wydatek

No, tez radze do podklady a na niego korektor, zabierz tez ze soba do szkoly
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 13:52   #286
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
No, tez radze do podklady a na niego korektor, zabierz tez ze soba do szkoly
Widzisz Gosia,zawsze znajdzie sie jakieś wyjście
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 14:25   #287
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez Mirianka
Widzisz Gosia,zawsze znajdzie sie jakieś wyjście
No w sumie
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 19:24   #288
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez Mirianka
Widzisz Gosia,zawsze znajdzie sie jakieś wyjście
Zawsze!

Ah. Ja nadal uważnie czytam, i 3mam za Ciebie kciuki
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 12:09   #289
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

hehe,jak mi podobał się jakiś chłopak to miałam go ale szybko nudziło mi się więc w efekcie był na 2 dnibyłam wtedy gówniana i wariowałam .a jak to robiłam? nie wiem.tak już mam ,a może litr błyszczyku na ustach...?
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-07, 21:03   #290
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

No i jak tam? W sobote mieliscie sie spotkac
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 21:21   #291
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
No i jak tam? W sobote mieliscie sie spotkac
no właśnie tez czekam na wieści
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 21:26   #292
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

O rany, dziewczyny, wlasnie rpzeczytalam caly watek od deski do deski i siedze tu i usmiecham sie sama do siebie bo mi sie stare czasy przypominaja)))


Gosia, trzymam kciuki - bedzie dobrze!!!! Jesli SAM zaproponowal TOBIE zrobienie imprezki urodzinowej dla kuzynki, to cos mi tu mocno romansikiem pachnie
Gosienko, czekam na sprawozdanie!!!!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 21:48   #293
Brzuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Hmm ... Ciekawy wątek... przeczytałam go od deski do deski... i aż mi się stare dobre czasy przypomniały... Jejku zapomniałam już jak to jest... te nastoletnie miłostki i miłości... no i szukanie faceta też (bo z moim TŻ już 6 latek jestem)...

Trzymam kciuki za udane podboje...

A tak swoją drogą można byłoby pomyśleć o wydaniu książki z tym wątkiem, szczególnie jeśli dalej bedzie tak samo interesujący... kto wie może doczekamy się niezłego bestsellera typu "Przeminęło z wiatrem" lub "Harry Poter" (no może porównanie nie zbyt udane)
Brzuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 10:49   #294
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

UPPPP
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 12:32   #295
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
UPPPP
Miejmy nadzieje, ze nasza para jest zbyt zajeta soba, zeby nam opisac cos niecos
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 17:28   #296
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

DZIEWCZYNY PRZEPRASZAM!!!!!!! Jakieś okropne wirusisko zaatakowało mi kompa i wogóle nie z niego nie korzystałam przez ten cały czas...Wszystko wam opowiem...
bo ja myślę, że to już będzie chyba koniec... A było już tak fajnie. W tamtą sobotę wogóle gadaliśmy potem jeszcze na gg i zgadnijcie co mi powiedział : "Wiesz co, nie wierzę że to powiem..., ale ty jesteś chyba idealna"... Nie wyobrażacie sobie jaki wrzask podniosłam w domu . I wtedy właśnie kiedy naprawdę zaczynało się coś dać siadł mi ten głupli komputer więc z rozmowami na gg można się było pożegnać, a to właśńie głównie te rozmowy sprawiły, że mieliśmy takie dobre kontakty... Oczywiście w szkole powiedziałam mu że mi sie komputer zepsuł i że mnie nie będzie przez jakiś czas, ale jak to w szkole nie było czasu na jakieś dłuższe rozmowy, tym bardziej że nasza szkoła jest naprawdę ogromna. Do tego żadnych urodzin w najbliższym czasie miało nie być, żadnych koncertów i potem jeszcze przerwa świąteczna...No i wchodzę po tak długim czasie a tu się okazuje, że pojawiła się jakaś Ania, do której są kierowane bardzo ładne opisy ...Np. "Co można zrobić gdy jesetśmy sami??"
Pomyślałam że gorzej być nie może, ale potem odwaliłam coś tak głupiego, że myślałam, że od razu padnę jak zobaczyłam co zrobiłam. Wysłał mi on jakiś tam łańcuszek. Zazwyczaj nie odpisuję na łańcuszki, ale ten byl od Niego . Więc skopiowałam i wysłałam i....kurde aż głupio to powiedzieć:
Przez pomyłkę zaznaczyłam też jego. I zobaczył jak pięknie mam go zapisanego na liście <cegła> czyli :.....Mój Danielek ....
I musiałam to zrobić właśnie wtedy kiedy pojawiła się ta głupia A n k a. Nie wiem...
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 17:31   #297
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

A miało być tak pięknie...
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 17:43   #298
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

A najgorsze jest to...Że do mnie nigdy, NIGDY...nie były kierowane takie opisy...Raz tylko kiedy chciał iść na mecz: "Nie martw się Gosiu, wiesz przecież że nie opuszczam Cię na zawsze"...Heh, wrócił wtedy za pięć minut i powiedział, że jednak zostaję, bo jestem ciekawsza od meczu.....
A teraz....teraz to już chyba nie ma sensu ...Nie chcę wyjść na jakąś zahukaną siksę więc po tym co odwaliłam ostatnio...chyba nie nie wiem........chyba nie powinnam nic robić
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 17:51   #299
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

A może ja sobie zaczęłam poprostu za szybko i za dużo wyobrażać??
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 18:08   #300
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Buuuu, a przecież Ci kibicowałyśmy
Cytat:
Napisane przez gosi@czek
<cegła> czyli :.....Mój Danielek ....
Co do tego "Mój Danielek", to jeszcze nie katastrofa. Może to oznaczać: "mój przyjaciel Danielek", "Mój ulubiony rozmówca na gadu" Widać, osoba zakochana bardzo analizuje każde swoje słowo, każdy gest.
Co do Tej Ani, to jeszcze nie musi nic oznaczać, bo sama pisałaś, że do Ciebie też były miłe statusy, ale chyba sama widzisz, że musisz wyluzować, żeby nie robić sobie za szybko zbyt dużych nadzieji.
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.