M jak... Metamorfoza...Monki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-11, 09:29   #1
Monki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 50

M jak... Metamorfoza...Monki


Witam.
Orginalnościa nie zbłysnę-niestety.Chciałabym zaskoczyć czymś nowym-wizerunkiem nowym mojego kochanego męża, który uwielbia gdy bawię sie makijażem, , kolorami, ale ostatnio zabrakło mi weny twórczej...Chciałam coś zmienić w makijażu, a przede wszystkim mam ochote na odświeżenie fryzurki.Mam naturalnie krecone włosy do ramion.Kręcone-tzn.po umyciu częśc jest pokręcona , część prosta.Jakieś poltora roku temu uparcie dążyłam do bycia blondynką-co się fatalnie skonczylo dla moich włosów, (wrocilam do ciemnego koloru)-sa strasznie zniszczone-fryzjerka zachowała ich długość, ale są mocno wycieniowane.Balam sie krotkich, gdyż wtedy skrecają sie niemiłosierniei przylegaja do glowy-tragedia!Nie ma na nie bata.Stąd przez caly czas chodze w kitku lub koczku.Nie chce ich też czesto prostować zelazkiem-bo wiadomo-niszczy, poza tym przy wilgoci i tak sie krecą (do prostowania używam 2fazowej profesjonalnej Welli i zelazka, ale efekt i tak nie jest trwały).Drugim "mankamentem są moje oczy-głęboko osadzone, mam cienie pod oczami.
Proszę o jakieś propozycje...
Monki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg monki foto1.jpg (120,7 KB, 257 załadowań)

Edytowane przez Monki
Czas edycji: 2005-10-17 o 10:39
Monki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 09:39   #2
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

na poczatek powiem ze widze cie w fioletach, rozach ...
cienie zamaskujesz jakims korektorem [tylko wtedy bedziesz mogla sobie pozwolic an fiolet na powiekach, w innym wypadku moze to wygladac zle] chociaz ja na zdjeciu zadnych cieni nie widze

jak malowac oczy gleboko osadzone?? zaraz ci wkleje fragment z innego tematu
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 10:00   #3
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Hej
Ze zdjęcia wynika, że twoja oczy nie są znowu tak głeboko osadzone, ale daje rysunki do takich oczu Co do cieni, to poszukaj w korektorach, ja używam Dermacolu - krycie bardzo duże, kiedyś Pan Sticka - trochę mniejsze. Dobry jest też korektor Ever Fresh - krycie mniejsze.
Na twoim miejscu obcielabym włosy na krótsze i napuszała je, jak na zdjęciu z tą blondynką
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 10:09   #4
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Czyli wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja na to, ze mamy dwa rodzaje OCZU GLEBOKO OSADZONYCH.
Patrz dyskusja na MOICH MAKIJAZACH:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=55750

1. Oczy gleboko osadzone z widoczna powieka ruchoma - ze sie tak drastycznie wyraze - "z zapadnietym oczodolem" , gdzie luk brwiowy jest nad oczodolem, a powieka ruchoma przykrywajaca galke oczna (patrzac z boku) w glebi.
Wklejam rysunek takich oczu z ich makijazem i oslawione oko Amelianny jako przyklad.
Oczy te nalezy pomalowac w nastepujacy sposob: powieka ruchoma jasny cien, aby optycznie ja wydobyc. Zalamanie i w gore, pod luk brwiowy - ciemniejszy cien aby go optycznie ukryc.
2. Oczy gleboko osadzone bez widocznej powieki ruchomej. Fotki brak - jesli ktos takowe posiada, albo mysli, ze posiada proszony jest o wklejenie.
To oczy gleboko osadzone w oczodole przy ktorych , gdy oko jest otwarte powieka ruchoma jest NIEWIDOCZNA.
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 10:24   #5
Monki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 50
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Uwielbiam fiolety i róże.A to przez koleżankę, bo moje cieple brązy i zielenie zamieniła na fiolet i róz-pomalowała mnie i... tak sie zaczelo.Chociaz ciezko mi bylo sie przekonac.Dzieki za zdjecie z instruktarzem- dzisiaj przetestuje.
Monki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 10:31   #6
Monki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 50
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Dobrze się czułam w takiej fryzurcr.Był to etap przejsciowy kiedy zapuszczałam włosy.Miałam swoja ukochaną fryzjerke, ktora potrafila jej jako jedyna sciac ze same sie tak ukladaly, ale niestety po pewnym czasie-jakiś 2 latach , starcila wenę do pracy i za kazdym razem wsciekalam sie gdy mnie scinala-bo efekt byl oplakany-wlosy przyklapniete, nie bylo tego efektu jak na zdjeciu, a zaden inny fryzjer nie potrafil tego dokonac-niby banał , a ciezko osiagnac taki efekt.Ale fryzurka super-przynajmniej ja swojego czasu swietni9e sie w niej czulam.Podoba mi sie tez fryzurka asymetryczna, ale moje włosy przy tej dlugości są niesforne, nie potrafilam ich nigdy opanowac-krecily sie , czesc formowala sie w korkociagi , czesc sie puszyla.A o zelazku na co dzien nie ma mowy.
Serdeczne dzieki za porady.
Monki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 10:45   #7
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Cytat:
Napisane przez Monki
Uwielbiam fiolety i róże.A to przez koleżankę, bo moje cieple brązy i zielenie zamieniła na fiolet i róz-pomalowała mnie i... tak sie zaczelo.Chociaz ciezko mi bylo sie przekonac.Dzieki za zdjecie z instruktarzem- dzisiaj przetestuje.

właśnie mnie się wydaje, że jesteś raczej chłodnym typem [mimo w miare ciepłego koloru włosów] dlatego róże i fiolety powinny być odpowiednie [zwłaszcza, że twój kolor cery do tych kolorów pasuje-przynajmneij ten na zdjęciu]



a co do wlosów -część się puszy część się kręci - a nie próbowałaś opanować tego jakąś pianką, żelem, itp??
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-11, 13:02   #8
Monki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 50
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Próbowałam już chyba wszystkiego włacznie z profesjonalnymi kosmetykami, kiedyś mialam taki zielony fluid welli profesjonalny ale trudno go zdobyc.Jak sie robia ladne loki to mam przyklapniete włosy-kiedy chce je podnieść to sie siano robi.Generalnie mam przechlapane.
Monki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 20:02   #9
M&M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Wyglądasz ślicznie !!!
M&M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 07:24   #10
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Moje propozycje makijażu dla Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 25.jpg (30,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 63bis.jpg (2,4 KB, 956 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blue[1].jpg (20,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cc-r-2.jpg (3,0 KB, 955 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fiolet2.JPG (3,7 KB, 959 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m3.jpg (2,6 KB, 962 załadowań)
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 10:02   #11
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Red face Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Witaj
Masz bardzo fajną i delikatną urodę i ja bym postawiła na jej podkreślenie. Myśle, że we włoskach kręconych jest Ci super i absolutnie bym ich nie prostowała tylko poszukała jakiejś fajnej fryzurki na kręcone ;-)
Podsyłam kilka propozycji............... ..
Kolorki - faktycznie róże i fiolety - najlepiej pudrowe- takie lekko złamane. Możesz tez sięgnąć po beż, perłe, brąz, zieleń;-)\
Masz bardzo ładny kształt oczu i staraj się je podkreślać nieco mocniej;-) Podkreślaj je ciemnym cieniem i dodawaj troszke kolorku np. fioletu czy też innej barwy;-) i wytuszuj dokładnie wszystkie rzęsy.

Do korekty przeznaczyłabym:\
-brwi - ponieważ są w lekkim nieładzie;-) Należałoby je wyregulować i przy każdym makijazu ułożyć bezbarwną odżywką do rzęs lub preparatem przeznaczonym do brwi
-policzki - należałoby je wymodelować pudrem np. brązującym, a na kości policzkowe nałożyć jasny i delikatny róż;-)
pzdr
Sam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2iv.jpg (17,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bg.jpg (48,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bhc1433.jpg (71,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg md820.jpg (51,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg guest0270.jpg (23,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bhc1432.jpg (52,2 KB, 9 załadowań)
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 07:33   #12
Monki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 50
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Dzieki serdeczne za fryzury i makijaze-sa fantastyczne.Juz dzis pokombinowałam troszke z oczkami-mojemu mężowi się chyba podobało.Mi bardzo.CZuję sie odmieniona, oatatnio zabrakło mi już wyobrażni na nowe triki a tu tyle propozycji.Z fryzurek tez co nieco sobie wybrałam .Bardzo podoba mi się fryzurka na drugim zdjeciu-tylko musze znależc cos do ich układania-tzn taką fryzurke mam nadzieje , ze bede miala za rok-gdy włoski mi podrosna i sie zregenerują,bo teraz są ciut krótsze.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuję.Gdyby cos komuś jeszcze wpadło do główki -to ja przez cały czas tu zaglądam.))
Monki
Monki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 11:06   #13
Monki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 50
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Cytat:
Napisane przez Sam
Witaj
Masz bardzo fajną i delikatną urodę i ja bym postawiła na jej podkreślenie. Myśle, że we włoskach kręconych jest Ci super i absolutnie bym ich nie prostowała tylko poszukała jakiejś fajnej fryzurki na kręcone ;-)
Podsyłam kilka propozycji............... ..
Kolorki - faktycznie róże i fiolety - najlepiej pudrowe- takie lekko złamane. Możesz tez sięgnąć po beż, perłe, brąz, zieleń;-)\
Masz bardzo ładny kształt oczu i staraj się je podkreślać nieco mocniej;-) Podkreślaj je ciemnym cieniem i dodawaj troszke kolorku np. fioletu czy też innej barwy;-) i wytuszuj dokładnie wszystkie rzęsy.

Do korekty przeznaczyłabym:\
-brwi - ponieważ są w lekkim nieładzie;-) Należałoby je wyregulować i przy każdym makijazu ułożyć bezbarwną odżywką do rzęs lub preparatem przeznaczonym do brwi
-policzki - należałoby je wymodelować pudrem np. brązującym, a na kości policzkowe nałożyć jasny i delikatny róż;-)
pzdr
Sam
ZAPOMNIAŁAM SIĘ ZAPYTAĆ-W KTÓRYM MIEJSCY NA POLICZKACH MAM NAKŁADAĆ CIEMNIEJSZY PUDER-BRĄZUJĄCY A W KTORYM MIEJSCU RÓŻ?BO SIE POGUBIŁAM.DOTYCHCZAS KŁADŁAM RÓŻ NA SZCZYT KOŚCI POLICZKOWEJ W DÓL-OD POŁOWY ZRENICY AZ DO UCHA "MAZAŁAM SIĘ".TAKI TRÓJKĄT WYCHODZI.ALE TERAZ SIE POGUBIŁAM TROSZKE-ZWLASZCZA ZE JEST PROPOZYCJA POŁACZENIA.CZEKAM NA ODPOWIEDZ, BO BARDZO MNIE TO ZAINTRYGOWAŁO.
Monki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 13:00   #14
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Miałam na myśli, że puder modelujący (czyli np. brązujący) pod kości policzkopwe, a na kości - róż;-) Użyłam skrótu myślowego i rzeczywiście wyszło to nieco dziwnie;-)
Puder brązujacy lub jakis inny naturalny kolorek - ciemniejszy nieco od pudru naturalnego - do efektu wyszczuplenia buzi, a róż- na kości - w celu ożywienia cery;-)
pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 13:31   #15
Monki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 50
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Dzięki serdeczne.To będę sobie teraz kombinować.
Ogromna buzka.
Monki
Monki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 14:55   #16
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Hmm..wbrew pozorom..dużą różnicę robią"szczególy"..więc może poczekaj aż Twe włoski sie zregenerują a póki co postaw na dodatki:czyli do lekko podkręconych lokówka włosów jakaś fajna opaska,ciekawe spinki a może mała grzywka..??Na rynku mamy mnóstwo"ozdabiaczy"do włosów i efekt naprawdę czasem jest zaskakujący!Korektor-polecam Ci ten z Rimmla+żel-krem na obrzęki w okolicach oczu(!)Jeśli chodzi o cień-ja zdecydowanie widzę Cię w takiej"brudnej",butelkowe j zieleni-nie intensywnej raczej khaki-ma ja w ofercie Maybelline.A na wieczór dodasz jeszcze róż,lub fiolet-efekt gwarantowany
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 15:03   #17
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Róże, fiolety! Spróbuj odcienia głębokiej śliwki i nałóż na to odrobinke błyszczyku, będzie się tak fajnie mienić Albo do różowiutkiego cienia czarną kreskę eyelinerem...
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 13:40   #18
Monki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 50
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

To Jeden Z Moich Ulubionychg Zestawów-rózowy Cień I Czarny Eyeliner-fajniutko Wygląda.dzieki.
Monki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 13:44   #19
Monki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 50
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Kiedys Nie Bylam Przekonana Do Butelkowej Zieleni-na Wakacjach A Własciwie Na Wiosne Zaryzykowałam-kupilam Zielen Inglota -taka Butelkową-zrobilam Krezke Na Gornej I Dolnej Powiece-oczywiscie Korektor Pod Oczeta-ja Jestem Zadowolona Z Maybelline -ale Nastepnym Razem Chetnie Sprobuje Z Rimmla-bo Tez Lubieego Produkty.roz Zimny Nalozylam-taka Zgaszona Maline I Usta -jasny Blyszczyk Z Max Factora "melow Pink"-trudno Mi Okreslic Jego Kolor-ale Efekt Byl Niesamowity-ja Bylam Zachwycona.-az Wstyd Tak O Sobie Pisac ....
Monki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-24, 13:50   #20
Monki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 50
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

gRZYWKE MIALAM-PRAWIE PRZEZ CALE SWOJE ŻYCIE-WSZYSCY POSTRZEGALI MNIE JAKO-KSIEZYC W PELNI..KRECILA SIE , LUB BYLA ZBYT PROSTA LUB ZBYT PRZYKLAPNIETA-NIESTETY-TRAGEDIA.DLATEGO POMECZYLAM SIE I ZAPUSCILAM.TERAZ W SUMIE JUZ ZNALAZLAM SPOSOB-DZIEKI KWC-NAKLADAM ODZYWKE FRUCTISA-NUTRI GŁADKA NA 15 MIN, POZNIEJ BALSAM-JEDWAB W PLYBIE GLISSKURA, RANO ZWILZAM WODA I NAKLADAM LISS-EKSTREME L'OREALA I SUSZE DYFUZOREM.MOJ MĄŻ JEST ZACHWYCONY EFEKTEM, WIEC CHYBA ZNALAZLAM SPOSOB, TEZ DZIEKI WIZAŻANKĄ.CO DO SPINEK-TO BAWIE SIE W ROZNE UPIECIA-ALE O OPASCE NIE POMYSLALAM -WYPROBUJE,MOZE BYC CIEKAWIE.
DZIEKI.
Monki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 22:34   #21
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

[QUOTE=KasiaKatarzynka]właśnie mnie się wydaje, że jesteś raczej chłodnym typem [mimo w miare ciepłego koloru włosów] dlatego róże i fiolety powinny być odpowiednie [zwłaszcza, że twój kolor cery do tych kolorów pasuje-przynajmneij ten na zdjęciu]



a mi sie wydaje ze jestes cieplym typem.... chociaz moze niezupełnie czystym. roze i fiolety owszem, ale chyba jednak z jesiennej palety. Te kolorki które jej proponujecie.... przydymione itd wskazywaloby na lato??? a niestety droga kolezanka na lato to mi raczej nie wyglada. Ale moze sie myle )))
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 12:40   #22
Monki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 50
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

[QUOTE=shilla]
Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
właśnie mnie się wydaje, że jesteś raczej chłodnym typem [mimo w miare ciepłego koloru włosów] dlatego róże i fiolety powinny być odpowiednie [zwłaszcza, że twój kolor cery do tych kolorów pasuje-przynajmneij ten na zdjęciu]



a mi sie wydaje ze jestes cieplym typem.... chociaz moze niezupełnie czystym. roze i fiolety owszem, ale chyba jednak z jesiennej palety. Te kolorki które jej proponujecie.... przydymione itd wskazywaloby na lato??? a niestety droga kolezanka na lato to mi raczej nie wyglada. Ale moze sie myle )))
Kiedyś uwazałam sie za jesien-gdy mialam 17 lat,a wiec królowały w makijazu i ubiorze cieple kolory , brazy zielenie cieple rudosci, ceglaste odcienie czerwieni.Wygladałam mdło.Buzka mi sie rozmywala wygladalam na schorowana.Uwielbialam brazowe szminki, zloto na oczy +brąz czekoladowy i cegla na policzki, włoski miedziane-niby wszystko bylo oki , ale cos nie grało.Koleżanka - kosmetyczka pomalowala mnie kiedys na rozowo-fioletowo-i zrobiłam sie "wyrazna".Poza tym gdy ubierałam sie w bluzke malinową to wszyscy sie zachwycali , ze tak ozywia mnie, ponoc tez fajnie wygladam w bieli.Cere mam koloru kosci sloniowej, szybko sie czerwienie,opalam sie na czerwona zreszta pozniej mam taki ladny brazik na twarzy,W dziecinstwie bylam blondynka, pozniej sciemnialam i nie podobalo mi sie to co mam na glowie-wiec zaczelam farbowac.Brwi mam popielate rzesy-chyba tez-sa cienie wiec trudno mi to stwierdzic.Ale to stwierdzam tylko ja-a ja sie nie znam na analizie kolorystycznej niestety.
Pozdrawiam
Monki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 13:21   #23
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

mi też podobałabyś się w różach , fioletach i błękitach i zieleniach.podkresl brwi i oczy, nałóż róż na kości policzkowe , błyszczykiem maźnij usta ,rozpuść włosy lub upnij je i wyciągnij 2 pejsy po obu stronach buzi( tak będzie sexowniej).
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 13:24   #24
nimfa_nr1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar nimfa_nr1
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 411
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

i koniecznie podkreslaj oczy tak jak w propozycjah pharmy!
nimfa_nr1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 17:24   #25
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

[QUOTE=Monki]
Cytat:
Napisane przez shilla
Kiedyś uwazałam sie za jesien-gdy mialam 17 lat,a wiec królowały w makijazu i ubiorze cieple kolory , brazy zielenie cieple rudosci, ceglaste odcienie czerwieni.Wygladałam mdło.Buzka mi sie rozmywala wygladalam na schorowana.Uwielbialam brazowe szminki, zloto na oczy +brąz czekoladowy i cegla na policzki, włoski miedziane-niby wszystko bylo oki , ale cos nie grało.Koleżanka - kosmetyczka pomalowala mnie kiedys na rozowo-fioletowo-i zrobiłam sie "wyrazna".Poza tym gdy ubierałam sie w bluzke malinową to wszyscy sie zachwycali , ze tak ozywia mnie, ponoc tez fajnie wygladam w bieli.Cere mam koloru kosci sloniowej, szybko sie czerwienie,opalam sie na czerwona zreszta pozniej mam taki ladny brazik na twarzy,W dziecinstwie bylam blondynka, pozniej sciemnialam i nie podobalo mi sie to co mam na glowie-wiec zaczelam farbowac.Brwi mam popielate rzesy-chyba tez-sa cienie wiec trudno mi to stwierdzic.Ale to stwierdzam tylko ja-a ja sie nie znam na analizie kolorystycznej niestety.
Pozdrawiam



z tego co piszesz.... zdecydowanie chłodny typ
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 17:29   #26
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

[QUOTE=shilla]
Cytat:
Napisane przez Monki




z tego co piszesz.... zdecydowanie chłodny typ
do stwierdzenia, że typem ciepłym jest autorka wątku mógł skłąnaić kolor jej oczu, jak i kolor włosów [chociaż i tutaj stwierdziłabym bardizej, że jest zimnym kolorem] a i kolor cery jakieś takei ciepłe przebłyski ma, może użyłaś podkładu w toancji ciepłej??
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 17:30   #27
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

bo do jesieni, to faktycznie chyba "troszeczke drogi masz"


pozostań przy zimnych różach i fioletach, jeśli jakieś brązy to również zimne...
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 21:38   #28
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
bo do jesieni, to faktycznie chyba "troszeczke drogi masz"


pozostań przy zimnych różach i fioletach, jeśli jakieś brązy to również zimne...

niestety zdjecie i to co pisze monki to dwie rozne rzeczy... bo nie widzialam jeszcze tak ciepłych oczu w chlodnych typach klorystycznych. Być moze jest to typ uzupelniajacy.. inaczej zwany mieszanym..... Nie wiem, patrzac na zdjeci eto zdecydowanie jesien. Zamieśc jakies inne zdjecie
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 12:59   #29
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Cytat:
Napisane przez shilla
niestety zdjecie i to co pisze monki to dwie rozne rzeczy... bo nie widzialam jeszcze tak ciepłych oczu w chlodnych typach klorystycznych. Być moze jest to typ uzupelniajacy.. inaczej zwany mieszanym..... Nie wiem, patrzac na zdjeci eto zdecydowanie jesien. Zamieśc jakies inne zdjecie

dokładnie, oczy są bardzo cieplutkie niektórzy z "ciepłych typów kolorystycznych" nei mają takich
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 07:57   #30
Monki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 50
Dot.: M jak... Metamorfoza...Monki

Cytat:
Napisane przez shilla
niestety zdjecie i to co pisze monki to dwie rozne rzeczy... bo nie widzialam jeszcze tak ciepłych oczu w chlodnych typach klorystycznych. Być moze jest to typ uzupelniajacy.. inaczej zwany mieszanym..... Nie wiem, patrzac na zdjeci eto zdecydowanie jesien. Zamieśc jakies inne zdjecie
Postaram sie wysłać nieługo lepsze zdjecie-bez makeupu-to niekoniecznie lepsze.Karnacja widoczna na zdjeciu to wynik opalania na solarium, bo nie podoba mi sie moja kosć sloniowa -wygladam bardzo blado i jeszcze bardziej widac cienie pod oczami-lekarze zawsze zlecali mi badania krwi-cz nie mam anemii.Poza tym trudno mi dobrac podklad odpowiednio jasny-a tak mam wiekszy wyor-obecnie uzywam Max faxtora 109 -choc nie jest to ideal jezeli chodzi o kolor dla mnie.Chciałabym zeby ktos mi dał propozycje -ze dla mnie jest taki a taki dobry-w sklepach sa organizowane "konsultacje" ale przewaznie jestem wypackana cieplym brazem ktory kompletnie nie pasuje do mojej cery-gdy dotkne twarzy robia sie smugi -wychodzi naturalna karnacja,najczesciej stwierdzaja ze ta wlasnie firma nie produkuje takich odcieni-sa albo za pomaranczowe albo wygladam jak rozowa pigi.A podklad to ponoc podstawa.No i mam problemik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MONIKA G.JPG (14,8 KB, 33 załadowań)
Monki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.