pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-21, 12:06   #61
iskierkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar iskierkaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 201
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez stilll Pokaż wiadomość
Nie zostawiaj go. Jakoś mi pasujecie do siebie.

nie rozumiem....
__________________
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać...
iskierkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 12:36   #62
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

iskierkaaaa - a wytłumaczył Ci czemu wziął ją na wesele? Czemu ona rozpowiada ludziom, że są ze sobą i ją o to błagał? Może twierdzi, że mu rodzice kazali wziąć kogoś innego niż Ciebie?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 12:40   #63
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Coż ja widze tylko jedno wyjscie z tej sytuacji . Rozstac sie . Wiem ze łatwo mi mowic jak sie kogos kocha i jest sie zn im 3 lata . Gdyby moj Tz cos takiego zrobil tez bym sie zastanawiala ale chba nie uialabym wybaczyc i zapomniec . Wspolczuje ci strasznie . Nie trac łez na takiego gbura !
verzara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 12:42   #64
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez iskierkaaaa Pokaż wiadomość
na początku,wam wszystkim bardzo dziękuję On mówi mi,że ta dziewczyna kłamie,że specjalnie tak robi bla bla bla, czasem niespodziewanie przeglądam mu telefon niby nic tam nie ma, ale przecież jej numer, może być wpisany jako wojtek piotrek czy jeszcze jakoś inaczej. Wkem,że powinnam odejsc, nie potrafie, kiedyś też go oklamalam na początku naszego związku i cały czas mi to wypomnia,że on mi to wybaczył. Problem polega na tym ze nie widze w nim żadnej skruchy, chciałabym znac prawde wiedziec wszystko jak to dokladnie bylo.

Nogdy nie przypuszczałam ze moze mi cos takiego zrobić.
Skoro wypomina, to znaczy, że nie wybaczył (zresztą nie miał za wiele do wybaczania, no chyba, że w tych rozmowach na gg planowałaś zdradę). Takie postępowanie jest bez sensu i niszczy Wasz związek. Albo się wybacza, albo nie i wtedy nie ma sensu tego ciągnąć. Poza tym to brak dojrzałości zasłaniać się rzekomym wybaczeniem (sprawa sprzed prawie 3 lat!), aby tłumaczyć swoje kłamstwa. Każdy może popełnić błąd, ale to nie znaczy, że potem ten błąd ma być wykorzystywany. On Ci wybaczył - RZEKOMO - raz, a Ty mu ile już razy musiałaś? Sama pomyśl... Znasz prawdę, tylko nie chcesz przyjąć jej do wiadomości - poszedł na wesele bez Ciebie, mówiąc że wesela nie ma i że się na nie nie wybiera, do tego ma zdjęcia z inną dziewczyną, której nagadał, że już jest sam od dawna - jakiego dowodu potrzebujesz więcej? Sama się oszukujesz, a on pielęgnuje w Tobie poczucie winy.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2008-11-21 o 12:44
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 12:51   #65
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Skoro wypomina, to znaczy, że nie wybaczył (zresztą nie miał za wiele do wybaczania, no chyba, że w tych rozmowach na gg planowałaś zdradę). Takie postępowanie jest bez sensu i niszczy Wasz związek. Albo się wybacza, albo nie i wtedy nie ma sensu tego ciągnąć. Poza tym to brak dojrzałości zasłaniać się rzekomym wybaczeniem (sprawa sprzed prawie 3 lat!), aby tłumaczyć swoje kłamstwa. Każdy może popełnić błąd, ale to nie znaczy, że potem ten błąd ma być wykorzystywany. On Ci wybaczył - RZEKOMO - raz, a Ty mu ile już razy musiałaś? Sama pomyśl... Znasz prawdę, tylko nie chcesz przyjąć jej do wiadomości - poszedł na wesele bez Ciebie, mówiąc że wesela nie ma i że się na nie nie wybiera, do tego ma zdjęcia z inną dziewczyną, której nagadał, że już jest sam od dawna - jakiego dowodu potrzebujesz więcej? Sama się oszukujesz, a on pielęgnuje w Tobie poczucie winy.

Zgadzam się z tym co piszesz w całej rozciągłości. A co do Twojego argumentu (do autorki wątku), że jesteście ze sobą 3 lata i jest trudno się rozstać..- czy Twoim zdaniem lepiej jest poczekać (czyt. zmarnować) kolejne 3 lata? wtedy będzie łatwiej? Bo to, że czeka was rozstanie, to jest pewna sprawa...tylko kwestia kiedy przejrzysz na oczy...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 13:39   #66
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Skoro wypomina, to znaczy, że nie wybaczył (zresztą nie miał za wiele do wybaczania, no chyba, że w tych rozmowach na gg planowałaś zdradę). Takie postępowanie jest bez sensu i niszczy Wasz związek. Albo się wybacza, albo nie i wtedy nie ma sensu tego ciągnąć. Poza tym to brak dojrzałości zasłaniać się rzekomym wybaczeniem (sprawa sprzed prawie 3 lat!), aby tłumaczyć swoje kłamstwa. Każdy może popełnić błąd, ale to nie znaczy, że potem ten błąd ma być wykorzystywany. On Ci wybaczył - RZEKOMO - raz, a Ty mu ile już razy musiałaś? Sama pomyśl... Znasz prawdę, tylko nie chcesz przyjąć jej do wiadomości - poszedł na wesele bez Ciebie, mówiąc że wesela nie ma i że się na nie nie wybiera, do tego ma zdjęcia z inną dziewczyną, której nagadał, że już jest sam od dawna - jakiego dowodu potrzebujesz więcej? Sama się oszukujesz, a on pielęgnuje w Tobie poczucie winy.
Popieram, w 100% !

Iskierko, jestes zaslepiona i nie chcesz przyjąć do wiadomości, że ktoś kogo kochasz, mógł się tak zachować - w psychologii to funkcjonuje jako wypieranie. ALE Ty nie kochasz jego, Ty kochasz swoje wyobrazenie o nim

Dla mnie to co on robi, jest oczywiste - nawet tamta dziewczyna napisala że są razem od niedawna - czyli jest z wami obiema?
I przez dwa miesiące które minęły od wesela, Ty dalej nie wiesz o co chodziło z tą dziewczyną? Ja stanęłabym na głowie, żeby się dowiedzieć - byłby ze mnie normalnie szpieg z krainy deszczowców! Mało tego - za nic powtórnie nie zaufałabym aniołowi stróżowi - bucowi!
Robi Cie w bambuko, żeruje na Twoim uczuciu i odwraca kota do góry ogonem, nie szanuje Cie - dla mnie to wystarczajace powody do zakonczenia związku, nieważne ile trwającego!

Dziewczyny pisały, że może Cie zdradzić - moim zdaniem JUŻ Cię zdradził, bo ta dziewczyna pisała że SĄ ZE SOBĄ! Czyli w trakcie waszego związku był z inną dziewczyną - to jest zdrada, inaczej się tego nazwać nie da.

Widzisz swoje życie w przyszłości? Nieufnej, okłamywanej, naiwnej? Drżącej z obawy o jutro? O to, czy akurat teraz nie jest gdzieś z inną? Płaczącej z powodu niedomówień i kłamstw? I ostatecznie - życie z człowiekiem który nie ma oporów przez paskudnymi kłamstwami? Chcesz całe życie spędzić w zamkniętej klatce swoich obaw i jego kłamstw?

I - do jasnej anelki - dlaczego to trwa aż dwa miesiące?

Przez te dwa miesiące mogłaś znaleźć mężczyzne, nie dzieciaka, który by Cie naprawde szanowal i kochal, a nie oszukiwal...

Z nerwów aż pokazałam topik mojemu tż, oczy wytrzeszczył i szczena mu opadła, że na świecie chodzą tacy kretyni ;/
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 13:43   #67
azjatka13
Raczkowanie
 
Avatar azjatka13
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 121
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

....rozmumiem ze jest Ci cięzko i pewnie sama sobie jakoś tłumaczysz tą całą sytuacje, ale nie ma co sie samemu oszukiwać to drań i tyle... moim zdaniem jeśli nie mozesz tak poprostu od niego odejsc to powinnas własnie spotkać sie z nim i z tą dziewczyną i wtedy porozmawiac... ciekawe jak wtedy by sie tłumaczył zeby jakoś wyjśc z tej sytuacji skoro obie byłyście przez niego okłamywane...
azjatka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 14:01   #68
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez iskierkaaaa Pokaż wiadomość
on mowi ze bardzo zlauje itd, ze nigdy by juz tego nie zrobil ale dla mnie to takie malo wyraziste wszystko jest. Strasznie mi z tym,ze tak zrobil, okropnie i tragicznie, jak o tym mysle to placze. kiedy placze on mowi ze przesadzam, ze nie mam powodu.

nie wiem co robic;((( kocham go nie umiem go zostawic...
No przestan... listosci. Potraktował Cie jak osobe i kobiete gorszej kategorii. Obca laske "porwał" na wesele, a Ciebie okłamał jak pierwsza lepsza. Porazka. Jak nie potrafisz go rzucic, to pewnie on rzuci Ciebie w niedalekiej przyszłosci, a Ty wyjdziesz na głupia naiwna. Pewnych rzeczy sie nie wybacza po prostu.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 14:16   #69
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

[quote=Elliannia;9806741]



Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No przestan... listosci. Potraktował Cie jak osobe i kobiete gorszej kategorii. Obca laske "porwał" na wesele, a Ciebie okłamał jak pierwsza lepsza. Porazka. Jak nie potrafisz go rzucic, to pewnie on rzuci Ciebie w niedalekiej przyszłosci, a Ty wyjdziesz na głupia naiwna. Pewnych rzeczy sie nie wybacza po prostu.
Gorzka i bolesna ale prawda
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 14:20   #70
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Aż jestem w szoku jacy faceci mogą być. Jesteś z kims 3 lata, ufasz mu, czujesz się przy nim bezpiecznie, jesteś pewna że nic nie jest w stanie stanąc Wam na drodze do szczęścia, a tu takie świnstwo. Ja bym z nim nie mogła być. Nawet nie chodzi o wybaczenie, ale ciagle pamietałabym i nie potrafiła zapomnieć o to jak mnie potraktował, że nie traktuje mnie jak kogoś najblizszego, jak członka rodziny, jak swoją ozdobę i powód do dumy! On to zrobił z premedytacją, zasługujesz na kogoś lepszego. Wiem, że decyzja która powinnaś podjąć jest bardzo trudna, ale wydaje mi się, że on nie traktuje Cię poważnie i nie będzie nigdy z Tobą szczery...
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 14:29   #71
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Ja tez jestem czasem w szoku, jak niektore osoby potrafia sie zachowac wobec osoby z ktora sa w zwiazku i ktora jak twierdza kochaja. Nawet jesli tamta laske tez okłamuje, ze jest wolny, to i tak ja potraktował pietro wyzej, niz Ciebie, osobe z ktora jest 3 lata w zwiazku. To jest dla mnie po prostu nie do pomyslenia. I tego nie mogłabym zniesc po prostu - ponizenia- na oczach jego całej rodziny, kłamstwa, zdrady na oczach wszystkich. Naprawde niezły ch**.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 14:34   #72
roxi:*
Wtajemniczenie
 
Avatar roxi:*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 152
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez iskierkaaaa Pokaż wiadomość
Nie bywam u niego w domu, jakoś dla mnie to niewyobrazalne, Nie wiem co by musial zrobic, naprawde nie wiem,
jak wygladaja nasze relacje, niby tak ze wszystko jest dobrze ale mimo wszystko ja jestem inna,....
A wtedy kiedy sie dowiedzialam, powiedzialam mu ze koniec, pozniej prosil przeraszal itd. i ugielam sie.
;(((
Jak to nie bywasz u niego w domu? Może jego rodzice nie wiedzą, że ciągle z tobą jest i dla tego nie zabrał cie na wesele tylko inną?

Cytat:
Napisane przez iskierkaaaa Pokaż wiadomość
jesli chodzi o rodzicow, to nie kwestia tego ze on nie zaprasza,tylko ja sie z nimi poklocilam mozna tak powiedziec.... mamy konflikt i nie odzywamy sie jux jakis czas....
Robisz błąd, że nie chodzisz do niego do domu. To, że się pokłóciłaś z jego rodzicami to jeszcze nie znaczy, że nie możesz do niego przychodzić. Pyzatym jak zamierzasz się z nimi pogodzić skoro ich nie widujesz?
p.s. a można wiedzieć, o co się pokłóciłaś z jego rodzicami? (to może rzucić nowe światło na całą sprawę)
roxi:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 14:46   #73
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem czasem w szoku, jak niektore osoby potrafia sie zachowac wobec osoby z ktora sa w zwiazku i ktora jak twierdza kochaja. Nawet jesli tamta laske tez okłamuje, ze jest wolny, to i tak ja potraktował pietro wyzej, niz Ciebie, osobe z ktora jest 3 lata w zwiazku. To jest dla mnie po prostu nie do pomyslenia. I tego nie mogłabym zniesc po prostu - ponizenia- na oczach jego całej rodziny, kłamstwa, zdrady na oczach wszystkich. Naprawde niezły ch**.


Ja też
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 15:03   #74
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez stilll Pokaż wiadomość
Nie zostawiaj go. Jakoś mi pasujecie do siebie.
Jest takie wizażowe powiedzenie: nie wszyscy muszą mieć szczęśliwe związki.

Autorko - sądzę, że to barachło zdradza Cię już od pewnego czasu z tamtą dziewczyną. Żeby chociaż się krył... Jego kłamstwa są tak żenujące, że witki opadają... Podejrzewam, że nie może się zdecydować, którą z was woli, więc na wszelki wypadek przeprasza Cię i ten niby związek trwa, ale ciekawe, jakie kity wciska tej drugiej... Naturalnie są to tylko przypuszczenia.

Ale choćbyśmy się produkowały aż do kolejnej części wątku - coś mi mówi, że i tak go nie zostawisz, skoro napomykasz, że dokonasz zemsty na weselu brata w lipcu... Naprawdę chcesz tyle czasu patrzeć na jego parszywą gębę? Proszę bardzo, w końcu ładnie przeprasza, pewnie nawet kwiatki przynosi.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 15:17   #75
sagittarius514
Przyczajenie
 
Avatar sagittarius514
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Hmmm dla mnie gosciu nie moze sie zdecydowac czego chce Najwyrazniej był na weselu , pobawił sie z panienka, ktora mu sie podobała, rodzicom tez sie spodobała i bedzie leciec na dwa fronty...Moze specjalnie chce zebys sie dowiedziała o tym , zeby juz zakonczyc z Toba ten zwiazek?! Nie wiem czy mieszkacie ze soba , bo tez sa rozne relacje, ale jak nie to nie masz czego załowac... Lepiej pozno niz wcale...Moze mowie to jak mysle , ale ja byłam z gosciem ,ktory za kazdym razem mnie oszukiwał , mieszkałam z nim , az wkoncu zeby sie rozstac musiałam go zdradzic Nie załuje tej decyzji , bo jak narazie jestem wolna(duchem) i mam faceta A Tobie mowie, ze facet jest swinia i zawsze nia bedzie, lepiej wczesniej sie dowiedziec niz jakbys miała ich zobaczyc razem w łożku aon by odparł; Kochanie to niee tak jak myslisz:!!!
sagittarius514 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 15:45   #76
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

trochę oboje jesteście siebie warci, no ale rozumiem, że do tego całego spisku cię sprowokował.

podziękowałabym panu, mimo wspólnych lat i uczuć.
na twoim miejscu nie robiłabym afery o ten brak zaproszenia, ale o kłamstwa i krętactwa.
przygotowałabym mu akcję uświadamiającą, o tym czego się dowiedziałam. ot, żeby mu dać do zrozumienia, że jego misterny plan był delikatnie mówiąc słaby.
taka trochę zemsta może, ale postawił cię w bardzo niefajnej sytuacji
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 15:47   #77
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Aż się zagotowałam.Powiedział ci, że wesele się nie odbędzie i ty mu uwierzyłaś? Tak bez niczego.Odwołali wesele dwa dni przed ślubem, a on akurat w ten weekend zapadł się pod ziemię?
Dodatkowo zaprosił na wesele inną dziewczynę (do której tak naprawdę nie można mieć pretensji, bo też jest okłamana).
Jak on mógł ci potem spojrzeć w oczy? Jak on mógł się świetnie bawić wiedząc, że ty jesteś w domu?Myślisz, że tak się zachowuje osoba, która kogoś kocha?
Nie potrafię tego zrozumieć.Nie mam tolerancji dla osób, które kłamią na potęgę.Osobiście nie potrafiłabym normalnie funkcjonować wiedząc, że poważnie okłamałam bliską osobę.Myślę, że twój Tż jest bardzo nieodpowiedzialny i nie zdaje sobie sprawy jak swoimi uczynkami może zranić innych (np.ciebie, czy też dziewczynę z wesela)
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 15:54   #78
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Jest takie wizażowe powiedzenie: nie wszyscy muszą mieć szczęśliwe związki.
Tak, autorstwa wizazanki o nicku Luba.
Bardzo trafne twierdzenie

A ja dodam inne - każdy sobie rzepkę skrobie, i skoro ktoś jest naiwny, lubi jak sie go oszukuje, to niech sobie tak życie urządza. Na pewno będzie świetnie.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 16:05   #79
kesly1
Zakorzenienie
 
Avatar kesly1
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Man
Wiadomości: 3 053
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
Tak, autorstwa wizazanki o nicku Luba.
Bardzo trafne twierdzenie

A ja dodam inne - każdy sobie rzepkę skrobie, i skoro ktoś jest naiwny, lubi jak sie go oszukuje, to niech sobie tak życie urządza. Na pewno będzie świetnie.
Dokładnie!! Zgadzam sie z evil minded ... !!
Autorka wątku jest tak zaślepiona, że my tutaj jej wiele pomóc nie możemy, dopóki sama się nie odważy podjąć jakiąś rozsądną decyzję ....
__________________
Everything in life is temporary.
So if things are going good, enjoy it because it won't last forever.
And if things are going bad, don't worry...
It can't last forever either...
kesly1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 16:15   #80
Zasmutana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Ze swojego pokoju:P
Wiadomości: 299
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Qrdeee ale cham z goscia jest Po trzech latach sie takich rzeczy nie robi I to jeszcze wesele...Ja myśle,że powinnaś zerwac.Taka akcja nie może przejść..Teraz takie coś a co bedzie pozniej??Bez sensu....
__________________
Pomyśl chociaż raz ile możesz dać każdego dnia...


Zasmutana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 16:47   #81
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Nie chodzi tu o to co my myślimy. A wszystkie myślimy tak samo...Chodzi raczej o to co myśli autorka wątku. Sytuacja jest beznadziejna i taka pozostanie...tak na moje oko..więc chyba niepotrzebnie się tak wszystkie wzburzyłyśmy....szkoda nerwów..
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 17:35   #82
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny... wydaje mi się, że nie ma sensu się tu "produkować". Tu i tak nikt nic nie pomoże. Wygląda na to, że to jeden z kolejnych wątków w których dziewczyna została perfidnie oszukana przez faceta, szuka na to dowodów....a jak już dochodzi do sedna, wszystko wychodzi na jaw to daje sobie mydlić oczy i na końcu wybacza. Nie ma znaczenia to, że została okłamana, poniżona... liczy się "miłość" i "uczucie".Daje sobie odciąć rękę, że w tym przypadku też tak będzie. Dla postronnej osoby sprawa jest oczywista, ale dla zakochanej osoby nie, i tak zrobi po swojemu. Najwyżej za kilka miesięcy założy kolejny wątek (czy mu dać kolejną szanse?) lub dołączy do wątku rozstaniowego ( jako oszukana i porzucona)....bo tu ewidentnie widać, że faceta ma ją w nosie, a kolejny wykręcony przez niego numer to tylko kwestia czasu.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 17:46   #83
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez iskierkaaaa Pokaż wiadomość
Nie wypiera się że nie było jej, mówi,że byla alr tylko z nią tańczył..... jakoś mi się to kupy nie trzyma.
dziewczyno ty nie gdybaj nie doszukuj sie wytlumaczen tylko uciekaj od niego ...to klamca w tu postapil bardzo po swinsku.sorry ale jesli cos ci sie kupy nie trzyma to raczej nie bedzie sie trzymalo.jesli nawet kochasz to daj sobie spokoj.dasz rade.raz cie oklamal zrobi to drugi raz.trzymaj sie cieplutko
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 18:35   #84
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 408
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

przykro mi kochana ale ta sytuacja nie wyglada mi najlepiej. Bardzo nie podoba mi sie jego zachowanie i niestety musze przyznac racje innym wizaznkom ktore odradzaja ci bycie z nim.. rozumiem cie ze to boli bo go kochasz.. ale sama powiedz szczerze czy uwazasz ze jest sens ratowac twoj zwiazek? chcesz tego?
was ukochany baczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 23:00   #85
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Co bym zrobiła? Kopnęła go siarczyście w dupę, na dowidzenia pokazując środkowy palec. Boooże. Co za idiota. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji i nie rozumiem Ciebie trochę autorko wątku. Facet robi Ci koło pióra a ty biegasz za Nim, wypłakujesz oczy i jeszcze się martwisz bardziej niż On żeby wyjaśnić całą sytuację?
Kochana. Powiedz mu co myślisz i dowiedzenia. Miłość miłością, ale trzeba się szanować przede wszystkim! Dziewczyny pisały już, że najprawdopodobniej związek nie ma szans i w najbliższej przyszłości się rozleci. Głowa do góry!
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 00:02   #86
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Takich rzeczy się nie wybacza
Uroczytsosc rodzinna jest waznym wydarzeniem i jesli traktowalby cie powaznie postawil by sprawe jasno. Nie zaprosil cie i jeszcze sklamal, przy tym zdradzil. Skrzywdzil cie. Zastanow sie czy bedziesz potrafila z nim zyc tak jak przed calym tym weselem....

Zresztą klamal cie w zywe oczy, czyli jest zdolny do oszustwa. Ja bym nie umiala zaufac ponownie...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 00:38   #87
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Co za palant Rozumiem że go kochasz i ciężko Ci jest odejść, ale zastanów się czy to warto ciągnąc, czy będziesz jeszcze w stanie mu zaufać? Wiem że będziesz cierpieć po odejściu, ale on i tak już Cię wystarczająco zranił, nie warto tego ciągnąć i udawać że nic się nie stało, on tez nie widzi nic złego w tym co zrobił, nie jest ciebie wart
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 01:09   #88
tama
Rozeznanie
 
Avatar tama
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 678
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Jak to nie wiesz "co robić"?

Nie histeryzuj. Nie szpieguj go. Nie domyślaj się.
Nie wypada też płakać z bezsilności, kiedy ma się tak porządnego faceta jak Ty.
Nie ograniczaj jego wolności, spotykaj się z nim dalej, bądź obok ze spokojną twarzą o kamiennym, miłym uśmiechu.
Przecież zdrada to nie jest koniec świata.
Dlaczego wśród tylu gorszych podłości na świecie miałabyś przywiązywać wagę do cudzołóstwa?
Przecież nie musicie z tego robić bulwarowego trójkąta. Na pewno uda Ci się z tą drugą ustalić kulturalny kompromis: z Tobą w dni powszednie, z nią w soboty, niedziele i święta.
__________________
Od 09/02/2010:

89 - 88 - 87 - 86 - 85- 84 -83-82 - 81 - 80 - 79- 78 - 77 - 76 - 75 -74 - 73 - 72 - 71 - 70 kg
tama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 01:44   #89
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez tama Pokaż wiadomość
Jak to nie wiesz "co robić"?

Nie histeryzuj. Nie szpieguj go. Nie domyślaj się.
Nie wypada też płakać z bezsilności, kiedy ma się tak porządnego faceta jak Ty.
Nie ograniczaj jego wolności, spotykaj się z nim dalej, bądź obok ze spokojną twarzą o kamiennym, miłym uśmiechu.
Przecież zdrada to nie jest koniec świata.
Dlaczego wśród tylu gorszych podłości na świecie miałabyś przywiązywać wagę do cudzołóstwa?
Przecież nie musicie z tego robić bulwarowego trójkąta. Na pewno uda Ci się z tą drugą ustalić kulturalny kompromis: z Tobą w dni powszednie, z nią w soboty, niedziele i święta.
Nie nie, wtedy tamta będzie miała mniej dni, to będzie straszliwa i rażąca niedbałość z niesprawiedliwością
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...


Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 08:43   #90
Agata1983
Rozeznanie
 
Avatar Agata1983
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 482
Dot.: pomocy!!! co robić????????!!!!!!!!!!!!

Opowiedziałam historię mojemu TŻ. Cytuję:
"Rany, co za palant! Myślał, że to nie wyjdzie nigdy na jaw? Jak bym był babą, to już bym od niego spieprzał". I wierzcie mi- nie powiedział tego po to, żeby zrobiło mi się miło, że mój TŻ myśli Fakt jest taki, że kłamstwo zawsze wypłynie. Kwestia tylko, jak bardzo będzie śmierdziało.
__________________
77kg...75kg...70kg...65kg...60kg...

BMI 27...24.8...21

Agata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.