przedłużanie włosów- część II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-09, 07:35   #2401
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
tylko z tego co sie orientuje profibre nie robia na tasmach a ja nosze na klipsy, ale Anastazja cos wspominala,ze sama bedzie robic tasme, zdradzisz w jaki sposob??


acha dziewczynki i chcialam jeszcze was spytac o jakis ladny odcien blondu, taki kolorek sredni blond, ale nie rudy jak 27. ja nosze 22 i wydaje mi sie zbyt oczo***ny i chcialabym cos bardziej stonowanego.. zalaczam foto
-Jak uda mi sie wszyć to wszytsko opisze jak sie wszystwa na ta tamse

-Wrzuc foto jakiegos blondu, który ci sie podoba i nie jest oczo.... Ja długo nosiłam 8, ale to ciemny kolor. Fajnie by wygladał w balejażu z 22 albo 613...
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!

Edytowane przez anastazjaa
Czas edycji: 2008-04-09 o 09:36
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 07:40   #2402
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez ..::Rimini::.. Pokaż wiadomość
dziękuje
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:40   #2403
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Kallos - Serical - Crema Midollo & Placenta - Krem pielęgnacyjny do włosów z wyciągiem z łożysk
dagmarka,
Krem zawiera białka, aminokwasy, witaminy oraz wyciąg z łożysk zwierzęcych. Polecany jest szczególnie do włosów farbowanych lub rozjaśnianych, także suchych i łamliwych. Po umyciu włosów nakładamy go i trzymamy ok. 30 min, po czym spłukujemy. Dodatkowym atutem jest to, że opakowanie zawiera 1000 ml kremu. Serdecznie polecam ten krem, włosy są po nim nawilżone, ładnie się rozczesują. Widać, że są zdrowsze i mocniejsze.

Dziewczyny jezeli chodzi o odzywke do naturalnych,ja uzywalam caly czas ta placente jest po prostu rewelacyjnaWrzucam fotke i opis zobaczcie sobie.
Dzis dotarly mi tulejki zaraz dzwonie do kolezanki i przyczepiam profibry
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 10:46   #2404
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
Dzis dotarly mi tulejki zaraz dzwonie do kolezanki i przyczepiam profibry
Czekamy na fotki
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 14:39   #2405
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
Kallos - Serical - Crema Midollo & Placenta - Krem pielęgnacyjny do włosów z wyciągiem z łożysk
dagmarka,
Krem zawiera białka, aminokwasy, witaminy oraz wyciąg z łożysk zwierzęcych. Polecany jest szczególnie do włosów farbowanych lub rozjaśnianych, także suchych i łamliwych. Po umyciu włosów nakładamy go i trzymamy ok. 30 min, po czym spłukujemy. Dodatkowym atutem jest to, że opakowanie zawiera 1000 ml kremu. Serdecznie polecam ten krem, włosy są po nim nawilżone, ładnie się rozczesują. Widać, że są zdrowsze i mocniejsze.

Dziewczyny jezeli chodzi o odzywke do naturalnych,ja uzywalam caly czas ta placente jest po prostu rewelacyjnaWrzucam fotke i opis zobaczcie sobie.
Dzis dotarly mi tulejki zaraz dzwonie do kolezanki i przyczepiam profibry
ja dołączam się do miłośniczek placenty
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 15:13   #2406
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Żaba ja mam do Ciebie pytanie...
Tez mam wlosy na racoona tyle, ze slowianskie, ale to bez znaczenia. Chodzi mi jak jest u Ciebie z wyczesywaniem sie wlosow...? Jak to wyglada na codzien, a jak po umyciu...

z gory dziekuje za odp....
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 16:03   #2407
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
Żaba ja mam do Ciebie pytanie...
Tez mam wlosy na racoona tyle, ze slowianskie, ale to bez znaczenia. Chodzi mi jak jest u Ciebie z wyczesywaniem sie wlosow...? Jak to wyglada na codzien, a jak po umyciu...

z gory dziekuje za odp....
Tez mialam racoona , tyle ze profibre.
Wlosy wyczesywaly sie w mozna rzec bardzo duzych ilosciach .Codziennie przy czesaniu.
Niestety to jest podobno wada metod pasemkowych .Tym razem mnie serce nie bolalo , bo wiedzialam , ze profibrow sie juz po kilku miesiacach do korekty nie zaklada, wiec moga sie marnowac na grzebieniu , tak czy siak slowianow byloby mi szkoda i chyba bym je zbierala , choc jak je potem pozbierac do kupy , nie wiem, czy sie da.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 16:14   #2408
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

zastanawia mnie jeden fakt.może ktoś pomógłby mi zrozumieć.
nie można reklamować wyrobównieopłatnie.a my tu cały czas wklejamy linki do stron.czy to nie jest karalne?pytam,bo nie chciałabym dostać bana
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 16:43   #2409
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Pewnosci nie mam , ale wydaje mi sie , ze to co my robimy jest w ramach doswiadczen i dobrych rad.W koncu my same jestesmy klientkami i nie zarabiamy na tym , ze kogos polecimy.
Inaczej sie sprawy maja , gdy osoba sama reklamuje swoje uslugi , poprzez podawane swoich danych , cen itp lub reklamuje towary wklejajac swoje linki.
Bardzo czesto bywa , ze tylko w tym celu sie tu niektorzy rejestruja.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 16:51   #2410
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

no tak,ale jak można sprawdzić,że ktoś nie reklamuje np.swoich produktów poszywając się pod kogoś.czasem boje się coś proponować,lub pokazywać czyjeś produty
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 17:06   #2411
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

TmargoT mysle ze modaratorzy juz nas troche znaja i wiedza po co piszemy na tym forum
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 17:10   #2412
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ok przyjęłam do wiadomości.lubię forum i nie ciałabym zniknąć pewnego dnia.
niewiedza nie upoważnia do taryfy ulgowej.wolę zapytać.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 17:17   #2413
sugarcookie
Raczkowanie
 
Avatar sugarcookie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do sugarcookie
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Tez mialam racoona , tyle ze profibre.
Wlosy wyczesywaly sie w mozna rzec bardzo duzych ilosciach .Codziennie przy czesaniu.
Niestety to jest podobno wada metod pasemkowych .Tym razem mnie serce nie bolalo , bo wiedzialam , ze profibrow sie juz po kilku miesiacach do korekty nie zaklada, wiec moga sie marnowac na grzebieniu , tak czy siak slowianow byloby mi szkoda i chyba bym je zbierala , choc jak je potem pozbierac do kupy , nie wiem, czy sie da.
Tez mialam raccona i tez profbre i podzielam zdanie Xeni - wyczesywal sie. Ale to nie jest regula bo nie kazdemu sie racon wyczesuje, to jest troche indywidualna sprawa. Teraz mam tulejki i nie wyczesuja mi sie w ogole...zalozylam je ponad miesiac temu i nie spadlo mi jeszcze ani jedno pasemko, ale nie wiem czy to jest regula. Mysle, ze moze miec na to wplyw pare czynnikow...na przyklad sposob uzytkowania wlosow, wieksza uwaga przy czesaniu, przy nakladaniu odzywki, etc. Mnie bylo szkoda nawet profibrow, za kazdym razem jak spadalo mi pasemko
__________________
If you care what people think, you will always be their prisoner...
sugarcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 17:19   #2414
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Tez mialam racoona , tyle ze profibre.
Wlosy wyczesywaly sie w mozna rzec bardzo duzych ilosciach .Codziennie przy czesaniu.
Niestety to jest podobno wada metod pasemkowych .Tym razem mnie serce nie bolalo , bo wiedzialam , ze profibrow sie juz po kilku miesiacach do korekty nie zaklada, wiec moga sie marnowac na grzebieniu , tak czy siak slowianow byloby mi szkoda i chyba bym je zbierala , choc jak je potem pozbierac do kupy , nie wiem, czy sie da.
hehe powiem Ci, ze wlasnie ja je zbieram...;D a dlatego, ze mam jeszcze w domu dosc duzo wloskow, ktore zostaly z pierwszego przedluzania to poprostu dokladam je do tego kucyka co jakis czas...

Cytat:
Napisane przez sugarcookie Pokaż wiadomość
Tez mialam raccona i tez profbre i podzielam zdanie Xeni - wyczesywal sie. Ale to nie jest regula bo nie kazdemu sie racon wyczesuje, to jest troche indywidualna sprawa. Teraz mam tulejki i nie wyczesuja mi sie w ogole...zalozylam je ponad miesiac temu i nie spadlo mi jeszcze ani jedno pasemko, ale nie wiem czy to jest regula. Mysle, ze moze miec na to wplyw pare czynnikow...na przyklad sposob uzytkowania wlosow, wieksza uwaga przy czesaniu, przy nakladaniu odzywki, etc. Mnie bylo szkoda nawet profibrow, za kazdym razem jak spadalo mi pasemko

tak tak, tylko wiesz chodzilo mi o pojedyncze wloski a nie o pasemko, bo pasemka naprawde bylo by szkoda, gdyby przy kazdym czesaniu spadalo jakies... nie wiem, czy dobrze Cie zrozumialam, dlatego przepraszam jesli mialas na mysli pojedyncze wlosy, a ja mowie o pasemku...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-09 o 22:07 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edytowania i multicytowania
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 17:42   #2415
sugarcookie
Raczkowanie
 
Avatar sugarcookie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do sugarcookie
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
tak tak, tylko wiesz chodzilo mi o pojedyncze wloski a nie o pasemko, bo pasemka naprawde bylo by szkoda, gdyby przy kazdym czesaniu spadalo jakies... nie wiem, czy dobrze Cie zrozumialam, dlatego przepraszam jesli mialas na mysli pojedyncze wlosy, a ja mowie o pasemku...
Masz racje, mowilam o pasemkach Jesli chodzi o pojedyncze wloski to przy racoonie wyczesywaly mi sie troche mocniej do tygodnia po zalozeniu...pozniej juz mniej, ale mimo wszystko na tulejkach zarowno pasemek jak i pojedynczych wlosow (w moim przypadku oczywiscie) wyczesuje sie duzo, duzo mniej (wlasciwie pasemka sie jeszcze nie wyczesuja, odpukac)
__________________
If you care what people think, you will always be their prisoner...
sugarcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 17:55   #2416
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny oto moje dzisiejszej roboty profibry na tulejki jestem zachwycona.Z tylu fotki nie mam bo nie umiem zrobic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0045.JPG (67,7 KB, 173 załadowań)
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 19:42   #2417
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Explosion a u mnie z racoonem jest dziwna sytuacja.

Za pierwszym razem wyczesywały się w takiej ilości że myślałam że mnie coś trafi - normalnie ogrom wlosow mi lecial przy czesaniu. I nie tylko przy czesaniu, a włosy znajdowałam wszedzie w mieszkaniu.

Teraz mam znowu na racoon i nie wyczesują się w ogóle - jak znajde jeden włos na szczotce to jest cud. Nie wiem od czego to zalezy, ale widac nie ma zasady co do wyczesywania sie wlosow przy racoonie. Bo mowie absolutnie szczerze - jestem w szoku ze mi sie nie wyczesuja.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 19:52   #2418
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

wiecie od czego to zalezy? od tego jak starannie zrobione sa zgrzewy - czy kazdy wlosek jest dobrze wtopiony w to co sie zgrzewa

ja mam znow jak zawsze wlosy na kerawax - koncowki zarabialam sobie sama i robilam to bardzo dokladnie, staralam sie dojsc do kazdego wloska i nosze wlosy juz miesiac a na szczotce mam tylko kilka wlosow a nie czyscilam jej z wlosow ani razu
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 19:57   #2419
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny oto moje dzisiejszej roboty profibry na tulejki jestem zachwycona.Z tylu fotki nie mam bo nie umiem zrobic

Bardzo naturalnie. ALE ja bym następnym razem wzięła 2X tyle włosów.
Pisze tak, bo jak ubłagam wkońcu mame i wszysje pro na taśme, to nie będe sobie włosów żałować Wogóle chce sobie na clip on porobić różne fryzury jak Jess

http://www.ukaraj.pl/foto_news/id418...-fryzjera.html


Tylko pojawia sie kolejny problem. Będe musiała zapamietac, którą taśme na jakiej wysokości montować. Chyba żeby zrobic w 1 miejscu warkoczyk i doszywac sobie różne włosy raz na jakis czas...
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 20:11   #2420
madziulatek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Mam pytanie. Dni są słoneczne, jest ciepło. Idzie za tym niezwykle nienaturalny błysk włosów syntetycznych, macie jakieś pomysły na likwidacje tego połysku?
madziulatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 20:36   #2421
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez madziulatek Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Dni są słoneczne, jest ciepło. Idzie za tym niezwykle nienaturalny błysk włosów syntetycznych, macie jakieś pomysły na likwidacje tego połysku?
Ja mam, kup lepsze włosy syntetyczne.
Moje wyglądają max natural. No chyba, że masz jakies czarne, ale nie wydaje mi sie, żeby były bardziej błyskowne niż jasne.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 20:40   #2422
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witam Wszystkie Wizazystki, mam pytanie do Was odnosnie wlosow naturalnych. Ile w miesiacach a moze latach mozna nosic takie wlosy?:confused :
Bede wdzieczna za odpowiedz
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 20:43   #2423
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez madziulatek Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Dni są słoneczne, jest ciepło. Idzie za tym niezwykle nienaturalny błysk włosów syntetycznych, macie jakieś pomysły na likwidacje tego połysku?
nie zauwazylam czegos takiego jak nienaturalny blysk wlosow syntetycznych na wlasnej glowie mimo ze mam na maksa czarne.

A jedyna metoda na to - jak pisze Anastazja - zainwestowac w porzadne syntetyki
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 20:55   #2424
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Off top


Zaraz sie popłacze jedna dziewczynka mi napisała, że (czyta własnie te forum )

Cytat:
Napisane przez amarok Pokaż wiadomość
Sztucznymi włosami raczej nie ma się co chwalić...\sztucznych włosach to mi kogoś przypominasz... Pewną gwiazdę co się kiedyś na łyso ogoliła.
Już wszystko załatwione, po prsotu mam problem z ŁYSIENIEM
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!

Edytowane przez anastazjaa
Czas edycji: 2008-04-09 o 21:19
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 20:57   #2425
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

baby onion zalezy w jakie wloski zainwestujesz, slowianki nawet kilka lat , mysle ze z 2 max, indyjskie mysle ze z rok, mowie oczywiscie przy wlasciwej pielegnacji, so cap daja polroczna gwarancje wiec pewnie tez z rok mozna ponosic, chociaz nigdy ich nie mialam

a tak w ogole wlasnie ogladam you can dance i musze stwierdzic, ze ta pazura ma okropnie te wlosy zrobione, chyba, ze chciala tylko taki ogon uzyskac, bo jeali to maja byc w calosci przedluzone wlosy to sory
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 21:06   #2426
dzana8
Raczkowanie
 
Avatar dzana8
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 58
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
niewazne jakiego pochodzenia sa bo wszystkie wlosy tych "cudownych" firm to nie sa tak naprawde naturalne wlosy - one sa robione na bazie bialka i przypominaja ludzkie wlosy, nawet koncowki sie rozdwajaja ale to nie sa naturalne wlosy , poza tym to jest tak przetwarzane chemicznie wszystko ze wrrr

naturalne wlosy sa tylko takie ktore sa sciete prosto z glowy i niegdy nie przetwarzane chemicznie

wszystkie inne to szajs

oczywiscie sa lepszej i gorszej jakosci wiec niektore sa naprawde fajne - ale ich trwalosc nigdy nie bedzie taka jak w przypadku koszernych wlosow cietych prosto z glowy
WOW!!! Włoski hodowane na białku??? Hmmmm ciekawa teoria - to normalnie chyba jakiś Matrix.....
Włoski ścięte prosto z głowy to nie znaczy że tylko one są naturalne - ale są poprostu "dziewicze" o ile nie są farbowane
Już jedna dziewczyna na tym forum wpisała posta że kiedyś słyszała o włosach które są sztucznie chodowane - ale że jak ?? siane jak trawa???
Zgadzam się iż włoski naturalne - szczególnie te azjatyckiego pochodznia są po niezłej obróbce - no bo gdzie spotkasz azjatkę o blond włosach??? I po procesie dekoloryzacji, producenci na ogół włos pokrywają warstwą sylikonu, aby był gładki i błyszczący - ale nadal jest to włos naturalny....
dzana8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 21:19   #2427
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Pojawiają sie w internecie takie rewelacje. Ja sama gdzieś to czytałam.
Napewno nie ma mowy o sztucznym chodowaniu włosów.
Nie wierze w to rozciągnięte białko, ale z drugiej strony, jak można z kawałka plastiku zrobić takie idealne "podróbki" naturalnych?
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 21:21   #2428
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
a kto powiedzial ze hodowane?
sa produkowane tak samo jak i syntetyczne - takie to dziwne?

owszem sa tez i naturalne ale rzadko ktora firma takowe posiada, a juz napewno nie te z nizszych polek

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Pojawiają sie w internecie takie rewelacje. Ja sama gdzieś to czytałam.
Napewno nie ma mowy o sztucznym chodowaniu włosów.
Nie wierze w to rozciągnięte białko, ale z drugiej strony, jak można z kawałka plastiku zrobić takie idealne "podróbki" naturalnych?
no wlasnie
i to sa tak samo "podrobki" tyle ze na bazie bialka wiec idealnie imituja ludzki wlos ktory miedzy innymi wlasnie z bialka sie sklada

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-09 o 22:05 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edytowania i multicytowania
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 21:25   #2429
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dzana, przepraszam, ze cie tak molestuje, mozesz mi chociaz napisac w jakich cenach oscyluja te wloski, o ktorych pisalas, ze polecasz, indyjskie i slowiany
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-09, 21:28   #2430
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
a kto powiedzial ze hodowane?
sa produkowane tak samo jak i syntetyczne - takie to dziwne?

owszem sa tez i naturalne ale rzadko ktora firma takowe posiada, a juz napewno nie te z nizszych polek

Kilka stron temu pisalyśmy już o tym.
Jakoś nie moge w to uwierzyć, że z białka robi sie włosy naturalne tak jak syntetyczne.
Nie widze tego i koniec. Ale to prawda, że w necie poruszany jest włanie ten temat.
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.