Krem Thermal Fix czy jakoś tam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-08, 14:38   #1
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510

Krem Thermal Fix czy jakoś tam


Zuważyłam ostatnio w aptece chyba jakąś nowość Vichy- Thermal fix(?) - krem nawilżający. Czy to jakaś nowa jakość, czy też zmieniają tylko oznaczenia z S1/S2? Czy ktoś coś wie na ten temat?

Pozdrawiam

maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 15:34   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Krem Thermal Fix czy jakoś tam

kasyczne thermale mają być wycofane....(kolejny genialny pomysł firm kosmetycznych) pewnie trafiłaś na nastepcę/wersję udoskonaloną(?), której jednak osobiście jeszcze nie widziałam. już od maja maja pojawić się Thermal Fix1 i Thermal Fix2; cała seria thermal ma być sFixowana. kremy mają zawierać opatentowany składnik o nazwie Filladyna (prekursor filagryny) oraz NMF jak dotychczas.
mniejszy niż dotychczas słoiczek: 40ml zamiast 50ml.
http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...f570a4eb876538
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 15:53   #3
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: Krem Thermal Fix czy jakoś tam

Dziękuję za info. Tak właśnie widziałam Thermale Fix1 i Fix2, no i ciekawa byłam czy to jakieś tam marktingowe zmiany czytaj: zmniejszamy słoiczki czy też może jakąś nową linie wprowadzają. Mnie tam thermale S1i2 generalnie bardzo pasowały (oprócz ceny )mam nadzieje ze się nie popsują no i szkoda że mniej będzie, pewnie za tą samą bądź większą cenę.

Pozdrawiam
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-08, 16:03   #4
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Krem Thermal Fix czy jakoś tam

maniaa napisał(a):
> zmniejszamy słoiczki
strony rosyjskie podają 40ml, niemieckie-50ml. jak zobacze te kremy osobiście, to będę mogła napisać więcej
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 21:21   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Krem Thermal Fix czy jakoś tam

no, więc słoiczki mają po 50ml- czyli klasycznie (w necie są też fotki tubek i być moze one maja po 40ml, ale nie ma ich u nas). cena bez większych zmian- ok.63zł. kremy bardzo przyjemne, podobne do porzedników.
a tu składy, gdyby ktoś był zainteresowany:
Thermal Fix 1 do skóry odwodnionej
aqua, glycerin, cetearyl alcohol, glyceryl stearate, isohexadecane, dimethicone, caprylic/capric/succinic triglyceride, paraffinum liquidum, PEG-100 stearate, PEG-6, rosa canina, glycine soya, ceteareth-20, dimethiconol, ribes nigrum, methylparaben, helianthus annuus, arginine PCA, cyclopentasiloxane, phenoxyethanol, voandzeia subterrana seed extract, disodium EDTA, tocopherol, capryl glycol, xanthan gum, acrylates copolymer, parfum

Thermal Fix 2- do skóry bardzo odwodnionej
aqua, glycerin, cetearyl alcohol, isohexadecaneglyceryl stearate, cyclopentasiloxane, caprylic/capric/succinic triglyceride, petrolatum, paraffinum liquidum, PEG-100 stearate, PEG-6, rosa canina, glycine soya, ceteareth-20, dimethiconol, ribes nigrum, methylparaben, helianthus annuus, arginine PCA, cyclopentasiloxane, phenoxyethanol, voandzeia subterrana seed extract, disodium EDTA, tocopherol, capryl glycol, xanthan gum, acrylates copolymer, parfum
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 23:14   #6
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: Krem Thermal Fix czy jakoś tam

Dzięki Justy za info. Własnie wycyganiłam w aptece próbeczkę Thermala Fix1 (z niejakim prawie inteligentnym tajemniczym Filladynem i zaraz się wysmaruję...

Pozdrawiam
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.