Nasze codzienne jadłospisy, część X. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-06, 20:43   #301
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Ja co prawda się nie odchudzam ale postanowiłam się zdrowo odżywiać :p a że przeszłam na swój własny wikt gotuje to co lubię najbardziej czyli zieleninę ;D

Śniadanie :

Lekko podsmażony i przyprawiony szpinak plus trochę łososia
sok z żurawin

II Śniadanie Tost w białym serem

Obiad: Grilowany łosoś trochę brokuła i surówka z pora

Kolacja : Omlet na małej ilości tłuszczu (z papryką kukurydzą pieczarkami odrobiną mięsa mielonego i zielonym groszkiem) - niezbyt lekko strawny ale po fast fudowni jaką uskuteczniałam całkiem zdrowy.

Mam też pytanie - uwielbiam warzywa pod każdą postacią i.....czy to błąd jeść je na śniadanie? Tzn moje sniadanie wygląda często jak obiad tj ryba pieczone lub duszone warzywa czasem kasza.....niezbyt często sięgam po tradycyjne śniadania -
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 20:47   #302
oktawijaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: daleko...;)
Wiadomości: 64
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez clover_ Pokaż wiadomość
Może ktoś rzuci okiem na moje P...
Śniadanie: kajzerka razowa z masłem, szynką z indyka, pomidorem i szczypiorkiem, jajko na miękko, herbata z cytryną
Obiad: (w niedziele nie jem drugiego śniadania, bo śniadanie jest późno, a jak wracam z kościoła jest już rosół) miska rosołu z marchewką i makaronem, ziemniaki, pół smażonego udka kurczaka, ogórki kiszone, sok marchewkowo-jabłkowy (jednodniowy)
Podwieczorek: 7days czekoladowy, herbata
Kolacja: bułka z ziarnami z masłem, sałatą, szynką z indyka, pomidorem i oliwkami, herbata

Ciekawe czy na tym utyję...W sumie to mam dobrą przemianę materii, przed chorobą jadłam dużo więcej (głównie słodyczy) i nie tyłam...

i Tobie Clover dzięki za ocenę
co do Twojego P to mam pytanie. P wyszło czy P być powinno ?
bo jeśli wg Ciebie to P wyszło,to wg mnie to jest ewentualnie U,a jeśli P być powinno to to jest tymbardziej U i to takie nie za mocne. ale to tylko moje zdanie. może dorzuć jakieś tłuste rybki typu makrela,orzeszki?co Ty na to ?
oktawijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 20:47   #303
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

U:

Ś: -grahamka z twarogiem, rzodkiewkami, solą i pieprzem
- jabłko podprażone z cynamonem, otrębami i migdałami

IIŚ: kromka żytniego razowego z polędwicą, big pomidor (wiem, że mało, ale późno wstałam i zaraz na obiaaadd)

O: sznycel cielęcy ze szpinakiem+ ryż brązowy

P: big sernik toffi na zimno+ latte machiatto

K: wieśniak z rzodkiewką, przyprawami+ kroma wieloziarnistego
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.

Edytowane przez beaufyf00l
Czas edycji: 2009-12-06 o 20:49
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 21:11   #304
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
U:

Ś: -grahamka z twarogiem, rzodkiewkami, solą i pieprzem
- jabłko podprażone z cynamonem, otrębami i migdałami

IIŚ: kromka żytniego razowego z polędwicą, big pomidor (wiem, że mało, ale późno wstałam i zaraz na obiaaadd)

O: sznycel cielęcy ze szpinakiem+ ryż brązowy

P: big sernik toffi na zimno+ latte machiatto

K: wieśniak z rzodkiewką, przyprawami+ kroma wieloziarnistego
Ładny jadłospis,ja dodałabym jeszcze jakiegoś owocka,bo jest tylko jeden.Podoba mi się to,że starasz się jeść zdrowo.
Moje U:
1.Owsianka z jabłkiem,żurawiną,posieka nymi włoskimi orzechami i cynamonem na mleku 3.2%,kisiel cytrynowy,zielona herbata
2.Dwa jajka na twardo,duża kroma razowego z masłem,sałatą i pomidorem,2 mandarynki,kawałek pomelo,herbata rooibos
3.Ok 3/4 woreczka kaszy gryczanej z sosem,pałka kurczaka,buraczki,sok pomarańczowy
4.musli + jogurt naturalny,mała miseczka lodów-sorbet malinowy,kawa zbożowa na mleku
5.Kroma razowca z masłem,puszka tuńczyka wsw,sałatka(sałata,rzodki ewka,papryka,pomidor,szcz ypiorek z oliwą z oliwek),herbata zielona
Koło litra wody,rano była jeszcze kawa z mlekiem i gdzieś jeszcze wpadł sok warzywny oraz 2 kostki czekolady gorzkiej.
Proszę o ocenę
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 21:16   #305
clover_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
GG do clover_
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez oktawijaa Pokaż wiadomość
i Tobie Clover dzięki za ocenę
co do Twojego P to mam pytanie. P wyszło czy P być powinno ?
bo jeśli wg Ciebie to P wyszło,to wg mnie to jest ewentualnie U,a jeśli P być powinno to to jest tymbardziej U i to takie nie za mocne. ale to tylko moje zdanie. może dorzuć jakieś tłuste rybki typu makrela,orzeszki?co Ty na to ?
P wyjść powinno... Chyba rzeczywiście masz rację, dosyć marne to moje jadło jak na przytycie. Muszę się wziąć za siebie. Dzięki za opinię
__________________
,,- Jest dostatecznie smutno, jeżeli samemu jest się nieszczęśliwym, ale jest jeszcze smutniej, kiedy wszyscy inni twierdzą, że też są nieszczęśliwi."
clover_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 21:26   #306
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje dzisiejsze U pt."Mam strasznie zły humor":

I Śn.: dwie kromki chleba żytniego z odrobiną masła, ok. 100 g twarogu półtłustego z dżemem truskwkowym + jeden placek z jabłkiem (racuszek), herbata

II Śn.: jogurt nat., duża garść orzechów arachidowych, garść "chipsów bananowych", jabłko, dwie mandarynki.

Obiad:(późny) talerz rosołu z makaronem i kawałkami gotowanego drobiowego skrzydełka, trzy gotowane pierogi z kapustą i grzybami.

Deser/Podwieczorek: trzy ciastka Delicje, herbata, jabłko.

Kolacja: dwie kromki chleba wieloziarnistego (bardzo duże), masło, 4 plastry polędwicy sopockiej, dwa plastry sera żółtego, kawałek świeżej papryki, trzy ogórki konserwowe.
a po kolacji jeszcze 3 mandarynki.

Mam wrażenie, że dziś jakoś gorzej niż poprzednio.

Proszę o ocenę
__________________
17
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 21:32   #307
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje dzisiejsze UUUU:
Ś: 2 kromki chlebka razowego ze słonecznikiem:jedna z masłem, szynką i ogórkiem kiszonym; jedna z masłem, serem i pomidorem: listek sałaty, pół żółtej papryki, 1 mandarynka; jajecznica z dwóch jaj na maśle z 2 plasterkami szynki; kawa z mlekiem
O: ~13.30 kasza gryczana, surówka z pekińskiej, kotlety sojowe z sosem grzybowym- greenway
P:~16.40 kawa z mlekiem, 1 mufinka jagodowa i gryza piernikowej- coffeheaven
K: ~20.45 1 bułka kajzerka: pół z masłem i serem, pół z masłem i pasztetową; kawałek żółtej papryki, 1 mały pomidorek, 1 mały ogórek kiszony

Proszę o ocenę i porady. wiem, że mało nnkt, ale to tylko dziś, bo nie zawsze jest możliwość. tym bardziej poza domem- ale mam nadzieję, że jak w innych warunkach to wyszło w miarę.i jak? kolacja nie za pózno, bo dość tłusta. normalnie jem ok. 18.30 ostatni posiłek.
dziękuję z góry za oceny wszystkim życzliwym
: pliz: sporo latania po sklepach dziś, także ruch był
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?






Edytowane przez mpati86
Czas edycji: 2009-12-06 o 21:34
mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 23:27   #308
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
aloha, wstawiię moje świąteczne, mikołajkowe u/P:

sn. owsiana taka jak zawsze z: morelami suszonymi, otrębami śliwkowymi, orzechami laskowymi i jabłkiem + cynamon, miód gryczanyy, mleko 3,2%

espresso, szklanka wody

II sn. homo waniliowy, z kiwi, włoskimi, pestkami słonecznika
paluch graham z ziarnami posmarowany osełką
2x ciastko maślane (*wykańczam opakowanie 500g :P )
zielona herba.

Obiad. barszczyk czerwony ; (duużyy) krokiet z mięsem, krokiet ze szpiankiem, bukiet surówek.
Deser: gorąca czekolada od Wedla
Podwieczorek: latte, krucha babeczka z migdałami & białym makiem, babeczka smietankowa, marcepanowy batonik Lindt <3
Kolacja: kanpaki.
2 z: razowiec, masło, serek śmietankowy, łosoś wędzony, ogórek, koper, oliwki czarne
1 z: orkiszowy, masło, almette ziołowy, mozzarella, pomidor, bazylia

szklanka soku pomaranczowego, 3x pierniczki glazurowane <3

uff. pysznie dzisiaj było <3
Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
Mi się bardzo podoba, dużo smacznych rzeczy, ale zaraz Pan Wyrak napisze, że nie ma białeczka
Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
ejno! białko było!!! mleko (2,5 szklanki 3,2% do owsianki, mleko do kawy, serek homo (ok waniliowy ale jednak ), wiesniak do kolacji. o kurcze bo zapomnialam o nim no no.. :S

Hehe, faktycznie smiacznie i ladnie ... Jesli chodzi o bialko, to jest losos, jest nabial, nie jest zle. Nie przy kazdym posilku moze, ale nie bede sie czepiac juz no

Cytat:
Napisane przez paszka016 Pokaż wiadomość
Mój rąbany dzisiejszy jadłopis ..

Sn ( brak wstalam o 13 odsypianie imprezy )

O: duzo ziemniaczkow , marchewka gotowana i schabowy

7h snu (

K: ( bol bol i jeszcze raz bol wszystkiego ;( ) dwie mandarynki , dwa jabłka i duza marchewka

poprosze o mocna krytyke ;(
A co tu krytykowac, najpierw to bys powinnas sklecic kilka posilkow, a nie cos takiego tu w ogole wypisywac.


Cytat:
Napisane przez Natek89 Pokaż wiadomość
Ja co prawda się nie odchudzam ale postanowiłam się zdrowo odżywiać :p a że przeszłam na swój własny wikt gotuje to co lubię najbardziej czyli zieleninę ;D

Śniadanie :

Lekko podsmażony i przyprawiony szpinak plus trochę łososia
sok z żurawin

II Śniadanie Tost w białym serem

Obiad: Grilowany łosoś trochę brokuła i surówka z pora

Kolacja : Omlet na małej ilości tłuszczu (z papryką kukurydzą pieczarkami odrobiną mięsa mielonego i zielonym groszkiem) - niezbyt lekko strawny ale po fast fudowni jaką uskuteczniałam całkiem zdrowy.

Mam też pytanie - uwielbiam warzywa pod każdą postacią i.....czy to błąd jeść je na śniadanie? Tzn moje sniadanie wygląda często jak obiad tj ryba pieczone lub duszone warzywa czasem kasza.....niezbyt często sięgam po tradycyjne śniadania -
Warzywa mozesz jesc do kazdego posilku, w ilosciach jakie chcesz praktycznie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.

Edytowane przez Wyrak
Czas edycji: 2009-12-07 o 02:58
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 05:20   #309
Volvo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 32
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moze ktos rzuci okiem na moje U bylbym wdzieczny
sn. 2 kromki zytniego z 1 serkiem topionym fit, galaretka poziomkowa, jablko
2 sn. 4 kromki zytniego z gotowana piersia z indyka z serem z ryk i ogorkiem kiszonym
ob. Gotowana piers z kurczaka Z wazywami
podw. Batonik musli i szklana mleka
kol. Racuchy na Zsiadlym mleku z serem chudym
Czy daje rade?
Volvo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 06:06   #310
Liletka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 48
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

P:

I. Owsianka: cztery łyżki płatków, jogurt naturalny, jabłko podduszone na patelni z cynamonem i cukrem cynamonowym, garść cini - minisów.
II. Grahamka z masłem, wędliną i ogórkiem kiszonym;
cappuccino orzechowe, Mars.
III. Pierś z kurczaka smażona na oliwie, ziemniaki z koperkiem, surówka z czerwonej kapusty.
Kawa z mlekiem, trzy duże pierniki w czekoladzie.
IV. Serek wiejski z garścią mieszanki orzechów i wkrojonym bananem, rogalik maślany z kruszonką wytaplany w miodku, kakao na tłustym mleku.
V. Dwie kromki chleba słonecznikowego: jedna z masłem, serem pleśniowym, pomidorem i rzodkiewką, druga z białym serem i dżemem truskawkowym;
Kubek gorącego mleka, dwa pierniki j.w. jabłko.



up Proszę o ocenę
Liletka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 07:39   #311
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Liletka Pokaż wiadomość
P:

I. Owsianka: cztery łyżki płatków, jogurt naturalny, jabłko podduszone na patelni z cynamonem i cukrem cynamonowym, garść cini - minisów. a jakieś orzeszki?migdały? takie małe to śniadanie jak na P...
II. Grahamka z masłem, wędliną i ogórkiem kiszonym;
cappuccino orzechowe, Mars. ok, ale może więcej warzywek?
III. Pierś z kurczaka smażona na oliwie, ziemniaki z koperkiem, surówka z czerwonej kapusty. mhm, smacznie
Kawa z mlekiem, trzy duże pierniki w czekoladzie. znowu pierniczki
IV. Serek wiejski z garścią mieszanki orzechów i wkrojonym bananem, rogalik maślany z kruszonką wytaplany w miodku, kakao na tłustym mleku. nnkt są
V. Dwie kromki chleba słonecznikowego: jedna z masłem, serem pleśniowym, pomidorem i rzodkiewką, druga z białym serem i dżemem truskawkowym; fajnie, pysznie
Kubek gorącego mleka, dwa pierniki j.w. jabłko.



up Proszę o ocenę
takie małe śniadanko coś do tego P, ale poza tym b.ladnie jeśli tyjesz to super

Cytat:
Napisane przez Volvo Pokaż wiadomość
Moze ktos rzuci okiem na moje U bylbym wdzieczny
sn. 2 kromki zytniego z 1 serkiem topionym fit, galaretka poziomkowa, jablko a gdzie białko? i "fit wcale nie oznacza, że coś jest lepsze...brak warzyw, praktycznie same węgle
2 sn. 4 kromki zytniego z gotowana piersia z indyka z serem z ryk i ogorkiem kiszonym ok
ob. Gotowana piers z kurczaka Z wazywami a gdzie jakieś węgle? oprócz warzyw jakiś ryż/kasza/ziemniaki? poza tym drugi raz jesz gotowaną pierś
podw. Batonik musli i szklana mleka marnie...
kol. Racuchy na Zsiadlym mleku z serem chudym przede wszystkim pysznie
Czy daje rade?
z tego co kojarzę to jesteś licealistą tak? za małe śniadanie według mnie (jak dla dojrzewającego i chyba ćwiczącego faceta) i nizbyt wartościowe. Zmień też podwieczorek. reszta jw

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Hehe, faktycznie smiacznie i ladnie ... Jesli chodzi o bialko, to jest losos, jest nabial, nie jest zle. Nie przy kazdym posilku moze, ale nie bede sie czepiac juz no


Cytat:
Napisane przez mpati86 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze UUUU:
Ś: 2 kromki chlebka razowego ze słonecznikiem:jedna z masłem, szynką i ogórkiem kiszonym; jedna z masłem, serem i pomidorem: listek sałaty, pół żółtej papryki, 1 mandarynka; jajecznica z dwóch jaj na maśle z 2 plasterkami szynki; kawa z mlekiem mhm, ładne śniadanko

a gdzie 2?

O: ~13.30 kasza gryczana, surówka z pekińskiej, kotlety sojowe z sosem grzybowym- greenway podziwiam Was za te sojowe kotlety, poważnie ja osobiście ich przełknąć nie mogę
P:~16.40 kawa z mlekiem, 1 mufinka jagodowa i gryza piernikowej- coffeheaven marnie tak trochę..
K: ~20.45 1 bułka kajzerka: pół z masłem i serem, pół z masłem i pasztetową; kawałek żółtej papryki, 1 mały pomidorek, 1 mały ogórek kiszony ech...no ja bym była głodna szczerze powiedziawszy po tak długiej przerwie między czymś konkretnym (obiad-kolacja). Nie wiem o której chodzisz spać, ale jeśli wcześnie to może kolacja jakaś "lżejsza"? jakiś twaróg/tuńczyk?

Proszę o ocenę i porady. wiem, że mało nnkt, ale to tylko dziś, bo nie zawsze jest możliwość. tym bardziej poza domem- ale mam nadzieję, że jak w innych warunkach to wyszło w miarę.i jak? kolacja nie za pózno, bo dość tłusta. normalnie jem ok. 18.30 ostatni posiłek.
dziękuję z góry za oceny wszystkim życzliwym
: pliz: sporo latania po sklepach dziś, także ruch był
jw, ale uważam, że kolacja 0 18:30 to troszkę za wcześnie. No chyba, że chodzisz spać ok 21. a zawsze widzę Twoje wpisy przed 18.30-już po kolacji.
Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Moje U:
1.Owsianka z jabłkiem,żurawiną,posieka nymi włoskimi orzechami i cynamonem na mleku 3.2%,kisiel cytrynowy,zielona herbata kisiel osobno czy do owsianki?
2.Dwa jajka na twardo,duża kroma razowego z masłem,sałatą i pomidorem,2 mandarynki,kawałek pomelo,herbata rooibos super
3.Ok 3/4 woreczka kaszy gryczanej z sosem,pałka kurczaka,buraczki,sok pomarańczowy mniamniuśnie
4.musli + jogurt naturalny,mała miseczka lodów-sorbet malinowy,kawa zbożowa na mleku okkkkkk
5.Kroma razowca z masłem,puszka tuńczyka wsw,sałatka(sałata,rzodki ewka,papryka,pomidor,szcz ypiorek z oliwą z oliwek),herbata zielona bardzo ładnie
Koło litra wody,rano była jeszcze kawa z mlekiem i gdzieś jeszcze wpadł sok warzywny oraz 2 kostki czekolady gorzkiej.
Proszę o ocenę
bardzo ładne U moim zdaniem
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 09:37   #312
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Wczorajszy jadłospis pod tytułem: "czuję się jak kapeć, nie ruszam się z łóżka"
dziś raczej U niż R
1. Owsianka z brzoskwinią na jogurcie nat. (4 łyżki płatków, rodzynki, orzechy, otręby)
2. Kanapka z chlebka pełnoziarnistego z serkiem nat. z domieszanymi pokrojonymi warzywami: pomidorem, papryką, ogórkiem kiszonym
3. Frytki z 3 ziemniaczków, posypane obficie przyprawą do ziemniaków;
placuszki z różnych płatków z jabłkiem i rodzynkami; jedno i drugie na odrobinie tłuszczu
Ciężki smażony obiad, więc podwieczorek już nie wszedł...
4. Wymieszany jogurt nat. z serkiem nat. i mlekiem 2%, do tego rodzynki
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 09:47   #313
venus in furs
Rozeznanie
 
Avatar venus in furs
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 743
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Sama nie wiem co to jest, R czy U, generalnie mój stosunek do diety zawiera się ostatnio w zdaniu ''schudnę - dobrze, nie schudnę - drugie dobrze'' Niemniej mam nadzieje ze jest w miare zdrowo, proszę o ocenę

Śniadanie: kawa z mlekiem bez cukru *** kromka pumpernikla grubo posmarowana twarogiem sernikowym *** sałatka z pomidora, papryki, cebuli i korniszona *** 1/3 torebki brazowego ryżu (robilam obiad do pracy i tak jakoś się podjadło

II śniadanie:
mała (3 łyżki płatków) owsianka z połową serka wiejskiego *** jabłko *** kiwi

Obiad: duży filet z soli pieczony w folii z fitupem rybnym i łyżeczką oliwy *** 2/3 torebki brązowego ryżu *** sałatka (duuużo) z pomidora, papryki, korniszona, selera naciowego, kapusty pekinskiej i cebuli z oliwą i octem winnym

Podwieczorek (pogryzany w pracy): 3 duże marchewki *** 2 laski selera naciowego *** 1 mala papryka *** kilka suszonych sliwek *** garsc migdałów

godzinny trening siłowy

Kolacja: serek wiejski z fitupem, cebulka i pomidorem
__________________
Włosy: jest APL, będzie MBL!

Moje włosowe patenty:
Prostowanie bez prostownicy i suszarki
"Metoda kubeczkowa" udoskonalona

Edytowane przez venus in furs
Czas edycji: 2009-12-07 o 09:51
venus in furs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 10:37   #314
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
Wczorajszy jadłospis pod tytułem: "czuję się jak kapeć, nie ruszam się z łóżka"
dziś raczej U niż R
1. Owsianka z brzoskwinią na jogurcie nat. (4 łyżki płatków, rodzynki, orzechy, otręby) ok, fajnie, że orzechy też są
2. Kanapka z chlebka pełnoziarnistego z serkiem nat. z domieszanymi pokrojonymi warzywami: pomidorem, papryką, ogórkiem kiszonym rozumiem, że serek wpadł cały a nie tylko na kanapce? i kanapka była duża?
3. Frytki z 3 ziemniaczków, posypane obficie przyprawą do ziemniaków; no to na R napewno odpada, brak białka i warzyw
placuszki z różnych płatków z jabłkiem i rodzynkami; jedno i drugie na odrobinie tłuszczu
Ciężki smażony obiad, więc podwieczorek już nie wszedł... obiad na R napewno nie i tak jw-brak mi warzyw i białka
4. Wymieszany jogurt nat. z serkiem nat. i mlekiem 2%, do tego rodzynki kolacja na R też nie bo rodzynki, ogólnie taka chyba malutka? może jakiś tuńczyk bo serek już był?
jw

Cytat:
Napisane przez venus in furs Pokaż wiadomość
Sama nie wiem co to jest, R czy U, generalnie mój stosunek do diety zawiera się ostatnio w zdaniu ''schudnę - dobrze, nie schudnę - drugie dobrze'' Niemniej mam nadzieje ze jest w miare zdrowo, proszę o ocenę

Śniadanie: kawa z mlekiem bez cukru *** kromka pumpernikla grubo posmarowana twarogiem sernikowym *** sałatka z pomidora, papryki, cebuli i korniszona *** 1/3 torebki brazowego ryżu (robilam obiad do pracy i tak jakoś się podjadło no to dobrze, że się podjadło bo ogólnie małe to śniadanko a twaróg sernikowy lepiej zastąpić takim zwykłym-więcej białka, mniej węgli

II śniadanie: mała (3 łyżki płatków) owsianka z połową serka wiejskiego *** jabłko *** kiwi tutaj też malutko, za mało, może jakaś grahamka z szynką/drobiem/jajecznica?

Obiad: duży filet z soli pieczony w folii z fitupem rybnym i łyżeczką oliwy *** 2/3 torebki brązowego ryżu *** sałatka (duuużo) z pomidora, papryki, korniszona, selera naciowego, kapusty pekinskiej i cebuli z oliwą i octem winnym tutaj bardzo ładnie

Podwieczorek (pogryzany w pracy): 3 duże marchewki *** 2 laski selera naciowego *** 1 mala papryka *** kilka suszonych sliwek *** garsc migdałów no tutaj chyba wiesz, że marnie-same węgle, nic konkretnego

ooo i to jeszcze posiłek przedtreningowy-polecam poczytać wątek o posiłkach okołotreningowych

godzinny trening siłowy

Kolacja: serek wiejski z fitupem, cebulka i pomidorem
kolacja mała a poza tym po treningu serek wiejski nie za bardzo jest ok-lepsze są wtedy źródła białka zwierzęcego-pierś, może być tuńczyk
takie moje uwagi, jeśli się mylę niech inni poprawią
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 11:16   #315
uulleennccjjaa
Raczkowanie
 
Avatar uulleennccjjaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 195
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Śniadanie Koktajl z małego jogurtu nat. 0% i filiżanki owoców,
II śniadanie 3 kromki pieczywa chrupkiego, 3 plasterki polędwicy drobiowej, pomidor,
Obiad Pieczona lub gotowana pierś z kurczaka, mizeria z jogurtem
Podwieczorek Plaster chudego twarogu
30dag kalafiora lub brokuły gotowanego na parze lub tradycyjnie,ale krótko
+ ponad godzinne ćwiczenia
uulleennccjjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 11:19   #316
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Kika wrzućmy coś naszego i brakuje mi jadła Izy, Kawwy i Gumowej Kamilki
U;
I. Kasza manna na mleku z konfiturą wiśniową domową i płatkami migdałów
kawa z mlekiem, jabłko pieczone z cynamonem i rodzynkami
II. Bułka dyniowa, pół z masłem i wedzonym lososiem skropionym cytryną, pół z wiejskim i miodem, czekoladka z kalendarza adwentowego
III. Kasza jaglana, pieczeń z cielęciny w sosie myśliwskim (ale zjadlam bez sosu;P), marchewka z groszkiem
kawa z mlekiem
IV. Duży ekologiczny jogurt naturalny z; truskawkami (mrozonymi), pestkami dyni, suszona zurawina,rodzynkami i suszonymi bananami.
V. Omlet z; szynka,pieczarkami,kukury dza, cebulka i pomidorem polany ketchupem (bez cukru), herbata z cytryną i miodem
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 11:25   #317
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Kika wrzućmy coś naszego i brakuje mi jadła Izy, Kawwy i Gumowej Kamilki
U;
I. Kasza manna na mleku z konfiturą wiśniową domową i płatkami migdałów
kawa z mlekiem, jabłko pieczone z cynamonem i rodzynkami
II. Bułka dyniowa, pół z masłem i wedzonym lososiem skropionym cytryną, pół z wiejskim i miodem, czekoladka z kalendarza adwentowego
III. Kasza jaglana, pieczeń z cielęciny w sosie myśliwskim (ale zjadlam bez sosu;P), marchewka z groszkiem
kawa z mlekiem
IV. Duży ekologiczny jogurt naturalny z; truskawkami (mrozonymi), pestkami dyni, suszona zurawina,rodzynkami i suszonymi bananami.
V. Omlet z; szynka,pieczarkami,kukury dza, cebulka i pomidorem polany ketchupem (bez cukru), herbata z cytryną i miodem

nie ma sie do czego przyczepic.

Edytowane przez kiciakasia
Czas edycji: 2009-12-07 o 11:33 Powód: zeby nie wywolac snowball effect,air,ty tez moze edytuj^^
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 11:26   #318
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
nie ma sie do czego przyczepic.
sorry za offtop,ale moze przegapilam, jak sprawy dzieciowe?
wysle zaraz PW, dzieki za ocene
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 11:31   #319
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez uulleennccjjaa Pokaż wiadomość
Śniadanie Koktajl z małego jogurtu nat. 0% i filiżanki owoców,
II śniadanie 3 kromki pieczywa chrupkiego, 3 plasterki polędwicy drobiowej, pomidor,
Obiad Pieczona lub gotowana pierś z kurczaka, mizeria z jogurtem
Podwieczorek Plaster chudego twarogu
30dag kalafiora lub brokuły gotowanego na parze lub tradycyjnie,ale krótko
+ ponad godzinne ćwiczenia
R/U/P- tak oznaczamy jadłospisy
podejrzewam, że Twój miał być R...
poza tym wklejamy CAŁE jadłospisy
gdyby zebrać Twoje jadło od śniad do podw-włącznie- stanowiłoby to jeden konkretny posiłek.
Tutaj nie ma 1000kcal a za umieszczanie takich jadłospisów lecą punkty karne, polecam pczytać 10PŻ

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Kika wrzućmy coś naszego i brakuje mi jadła Izy, Kawwy i Gumowej Kamilki z chęcią ocenię
U;
I. Kasza manna na mleku z konfiturą wiśniową domową i płatkami migdałów z pewnością pyszniaście i konfitura domowa
kawa z mlekiem, jabłko pieczone z cynamonem i rodzynkami
II. Bułka dyniowa, pół z masłem i wedzonym lososiem skropionym cytryną, pół z wiejskim i miodem, czekoladka z kalendarza adwentowego hehe, bardzo ładnie
III. Kasza jaglana, pieczeń z cielęciny w sosie myśliwskim (ale zjadlam bez sosu;P), marchewka z groszkiem-->
kawa z mlekiem a dlaczego to bez sosu hmm? pysznie
IV. Duży ekologiczny jogurt naturalny z; truskawkami (mrozonymi), pestkami dyni, suszona zurawina,rodzynkami i suszonymi bananami. fajnie, że nnkt są
V. Omlet z; szynka,pieczarkami,kukury dza, cebulka i pomidorem polany ketchupem (bez cukru), herbata z cytryną i miodem
rany! jest ketchup bez cukru?! wow
cieszę się, że U b. smaczne jadło
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-07, 11:39   #320
mpati86
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 174
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

kika 171, wczoraj szłam spać przed 12stą.a tak chodzę o 22- 22.30. wiesz co te lżejsze rzeczy tuńczyk i twaróg to już mi bokiem wychodzą i mam powoli dość nie do końca jedzenia tego na co mam ochotę, dlatego miałam ochotę na ser i pasztetową, więc to po prostu zjadłam. ja jestem dosc aktywna fizycznie, wiec myslę, że nie najgorzej, nie powinnam przybierać na wadze. hihi. chyba? hihi a 2 śniadania było brak ze względu na to, że nie miałam nic pod ręką i nie miałam jak i co zjeść. warunki nie pozwalałyale tak napoważnie to ostatnio bez przerwy chce mi się jeść i to dużo? nie wiem czym to jest spowodowane zjem i za 30 minut jestem głodna i to może być spory posiłek, a i tak za moment bym sobie coś zjadła- muszę się pilnoać, bo nie chce rzucić się na lodówkę ???????????
__________________
Świat nie jest taki zły
Turcja Alanya- 2007
Tunezja Sousse- 2008
Egipt Hurghada- 2009
Turcja Marmaris- 2010
Grecja Rodos
Egipt Sharm el sheikh- 2011
Izrael Jerozolima i Betlejem
Wyspy Kanaryjskie Fuerteventura- 2012
Grecja Kreta
2013- ?





mpati86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 11:45   #321
Sherrie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje nie wiem co:

śn: jajecznica na kielbasie ze smietana, cebula, pieczara, ketchupem, szczypiorkiem ,maslem, chlebem orkiszowym,kawa z mlekiem i cukrem, czekoladka Kinder

2 śn: sztangiel z serkiem ziarnistym (8%), sledziem, pomidorem, szczypiorkiem, zielona herbata

ob: big udko z kuraka zaieczone ze smietana i ketchupem, 2 galki puree ziemniaczanego (ziemniaki, cebula smazona na masle, smietana, przyprawy), 2 ogoki kiszone
d: lod z Korala ten krowkowo-czekoladowo- jakis, jablko

po: jogurt serduszko orzech laskowy, garsc Fitelli miodowej z platkami migdalowymi (czy jakos tak), garsc suszonych sliwek

kol: gesta grochowka z wedzonka, kroma chleba z maslem, kawalek kiszki (by wujek)

po: jablko, kilka migdalow
Sherrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 12:10   #322
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Kika wrzućmy coś naszego i brakuje mi jadła Izy, Kawwy i Gumowej Kamilki oj tak takkk
U;
I. Kasza manna na mleku z konfiturą wiśniową domową i płatkami migdałów mmmmm kojarzy mi się z dzieciństwem
kawa z mlekiem, jabłko pieczone z cynamonem i rodzynkami
II. Bułka dyniowa, pół z masłem i wedzonym lososiem skropionym cytryną, pół z wiejskim i miodem, czekoladka z kalendarza adwentowego ładnie. białko, nnkt i przyjemności są
III. Kasza jaglana, pieczeń z cielęciny w sosie myśliwskim (ale zjadlam bez sosu;P), marchewka z groszkiem fajnie
kawa z mlekiem
IV. Duży ekologiczny jogurt naturalny z; truskawkami (mrozonymi), pestkami dyni, suszona zurawina,rodzynkami i suszonymi bananami. mniam!
V. Omlet z; szynka,pieczarkami,kukury dza, cebulka i pomidorem polany ketchupem (bez cukru), herbata z cytryną i miodem herbatka dobra na taką pogodę a takiego omletu dawno nie jadłam.... chyba wiem co zjem w najbliższym czasie ;p
Ładnie! Częściej proszę o takie jadłaa!
Poza tym i tak jesteś naszym mistrzem!
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 12:55   #323
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje U:

15min stepper

Ś: 2 kromki grahama na miodze od Schulstada
lekko maźnięte serkiem turek figura&szczypior z plasterkiem serka topionego light z pomidorem,ogorkiem,szczyp iorem świeżym + 2 konserwowe, kubas zielonej.

Przekąska: jabłko,mandarynka,2suszon e śliwki, kawa&milk2%

IIŚ: ok200g zmixowanych truskawek mrozonych+łycha jogo nat + garstka mieszany studenckiej

O: ok 100g duszonej wołowiny z grzybami z sosem na bazie grzybów&jogurtu.

K: wiejski z rzodkiewą i marchewą + kromka grahama.

1,5l wody
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50

Edytowane przez malenka17
Czas edycji: 2009-12-07 o 12:58
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 13:03   #324
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez Volvo Pokaż wiadomość
Moze ktos rzuci okiem na moje U bylbym wdzieczny
sn. 2 kromki zytniego z 1 serkiem topionym fit, galaretka poziomkowa, jablko
2 sn. 4 kromki zytniego z gotowana piersia z indyka z serem z ryk i ogorkiem kiszonym
ob. Gotowana piers z kurczaka Z wazywami
podw. Batonik musli i szklana mleka
kol. Racuchy na Zsiadlym mleku z serem chudym
Czy daje rade?
Malo, wrecz bardzo malo. Dwie kromki chleba to ma byc sniadanie ?
Jak juz Kika pisala, zmien podwieczorek.

Cytat:
Napisane przez venus in furs Pokaż wiadomość
Sama nie wiem co to jest, R czy U, generalnie mój stosunek do diety zawiera się ostatnio w zdaniu ''schudnę - dobrze, nie schudnę - drugie dobrze'' Niemniej mam nadzieje ze jest w miare zdrowo, proszę o ocenę

Śniadanie: kawa z mlekiem bez cukru *** kromka pumpernikla grubo posmarowana twarogiem sernikowym *** sałatka z pomidora, papryki, cebuli i korniszona *** 1/3 torebki brazowego ryżu (robilam obiad do pracy i tak jakoś się podjadło

II śniadanie: mała (3 łyżki płatków) owsianka z połową serka wiejskiego *** jabłko *** kiwi

Obiad: duży filet z soli pieczony w folii z fitupem rybnym i łyżeczką oliwy *** 2/3 torebki brązowego ryżu *** sałatka (duuużo) z pomidora, papryki, korniszona, selera naciowego, kapusty pekinskiej i cebuli z oliwą i octem winnym

Podwieczorek (pogryzany w pracy): 3 duże marchewki *** 2 laski selera naciowego *** 1 mala papryka *** kilka suszonych sliwek *** garsc migdałów

godzinny trening siłowy

Kolacja: serek wiejski z fitupem, cebulka i pomidorem
Ogolnie ladnie, tylko musisz zdecydowanie dopracowac posilki okolotreningowe. Rzuc okiem na odpowiedni temat.

Cytat:
Napisane przez Sherrie Pokaż wiadomość
Moje nie wiem co:

śn: jajecznica na kielbasie ze smietana, cebula, pieczara, ketchupem, szczypiorkiem ,maslem, chlebem orkiszowym,kawa z mlekiem i cukrem, czekoladka Kinder

2 śn: sztangiel z serkiem ziarnistym (8%), sledziem, pomidorem, szczypiorkiem, zielona herbata

ob: big udko z kuraka zaieczone ze smietana i ketchupem, 2 galki puree ziemniaczanego (ziemniaki, cebula smazona na masle, smietana, przyprawy), 2 ogoki kiszone
d: lod z Korala ten krowkowo-czekoladowo- jakis, jablko

po: jogurt serduszko orzech laskowy, garsc Fitelli miodowej z platkami migdalowymi (czy jakos tak), garsc suszonych sliwek

kol: gesta grochowka z wedzonka, kroma chleba z maslem, kawalek kiszki (by wujek)

po: jablko, kilka migdalow
'

Jak Ty nie wiesz co, to jak Ci to ktos ma ocenic?

Cytat:
Napisane przez malenka17 Pokaż wiadomość
Moje U:

15min stepper

Ś: 2 kromki grahama na miodze od Schulstada
lekko maźnięte serkiem turek figura&szczypior z plasterkiem serka topionego light z pomidorem,ogorkiem,szczyp iorem świeżym + 2 konserwowe, kubas zielonej.

Przekąska: jabłko,mandarynka,2suszon e śliwki, kawa&milk2%

IIŚ: ok200g zmixowanych truskawek mrozonych+łycha jogo nat + garstka mieszany studenckiej

O: ok 100g duszonej wołowiny z grzybami z sosem na bazie grzybów&jogurtu.

K: wiejski z rzodkiewą i marchewą + kromka grahama.

1,5l wody
Jak zwykle mam do przekaski zastrzezenia, poza tym ok.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 13:48   #325
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
1. Owsianka z brzoskwinią na jogurcie nat. (4 łyżki płatków, rodzynki, orzechy, otręby) ok, fajnie, że orzechy też są
2. Kanapka z chlebka pełnoziarnistego z serkiem nat. z domieszanymi pokrojonymi warzywami: pomidorem, papryką, ogórkiem kiszonym rozumiem, że serek wpadł cały a nie tylko na kanapce? i kanapka była duża?
3. Frytki z 3 ziemniaczków, posypane obficie przyprawą do ziemniaków; no to na R napewno odpada, brak białka i warzyw
placuszki z różnych płatków z jabłkiem i rodzynkami; jedno i drugie na odrobinie tłuszczu
Ciężki smażony obiad, więc podwieczorek już nie wszedł... obiad na R napewno nie i tak jw-brak mi warzyw i białka
4. Wymieszany jogurt nat. z serkiem nat. i mlekiem 2%, do tego rodzynki kolacja na R też nie bo rodzynki, ogólnie taka chyba malutka? może jakiś tuńczyk bo serek już był?
No to był jadłospis typu "jem co dają", bo leżalam w łóżku...
Serek nie był cały, nie zmieściłby się na kanapce ;P ale bylo sporo. A kanapka zwykła z dwóch kromek chlebka;
Hmm... a ziemniaki to nie warzywa? Tłuszczu było mało, więc wiele ziemniakom kaloryczności nie przysporzył
Tuńczyka nie jadam (tani to straszny syf, a jakbym miala dać ponad 4 zł za taką małą puszkę na 1 posiłek to musialabym chyba więcej zarabiać :/ ), zresztą nawet w normalne dni nie trzymam się tak ściśle tego białka na kolacje. Nie dajmy sie zwariować Banany jem często do śniadania, też nie są wskazane na R, ale cóż, i tak chudnę
Dzięki za ocenę
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 14:10   #326
ElleEstJolieeeee
Raczkowanie
 
Avatar ElleEstJolieeeee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 142
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Wczorajsze... R ? proszę o ocenę, (cały dzień prawie poza domem)

tuż przed śniadaniem:małe jabłko
I.Serek wiejski 200g+2 łyżki płatków owsianych,po wielkich łychach:miodu,rodzynek i migdałów, zagryzione połówką(ok 40g) podpieczonej grahamki
II.Grahamka (ok 90g) z odrobiną masła,szynką,połową plastra sera żółtego(dla smaku) i papryką ; jabłko

później: cappucino, kilka mandarynek, jabłko (nie miałam jak zjeść)

III.
(w jakimś barze) udko z kurczaka z ketchupem (nie zjadłam
przysmażonej skóry)
IV.kawał wędzonej makreli z solą i pieprzem, kilka kiszonych ogórków, garstka ziaren słonecznika,z 2 orzechy włoskie
V.jajko na twardo,kawałek twarogu półtłustego,pomidor

i jak?
__________________
I'm delighting in the air

but I'm hungry ..

for you
ElleEstJolieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 14:11   #327
Mimi19906
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 210
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje U ? P?

1. Ciabatta z masłem pomidorem szynką jajkiem serem żółtym + łycha majonezu, kawa z mlekiem

2. jabłko, garsc mieszanki studenckiej, 5 wafli ryżowych( podjadane w szkole nie było wyboru )

3. 6 pierogów z serem, pół czekolady z migdałami

4. ciabatta z pastą z makreli, pomidory z cebulką

5. serek wiejski, pół czekolady z migdałami
Proszę o ocene
Mimi19906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 14:19   #328
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez ElleEstJolieeeee Pokaż wiadomość
Wczorajsze... R ? proszę o ocenę, (cały dzień prawie poza domem)

tuż przed śniadaniem:małe jabłko
I.Serek wiejski 200g+2 łyżki płatków owsianych,po wielkich łychach:miodu,rodzynek i migdałów, zagryzione połówką(ok 40g) podpieczonej grahamki
II.Grahamka (ok 90g) z odrobiną masła,szynką,połową plastra sera żółtego(dla smaku) i papryką ; jabłko

później: cappucino, kilka mandarynek, jabłko (nie miałam jak zjeść)

III. (w jakimś barze) udko z kurczaka z ketchupem (nie zjadłam
przysmażonej skóry)
IV.kawał wędzonej makreli z solą i pieprzem, kilka kiszonych ogórków, garstka ziaren słonecznika,z 2 orzechy włoskie
V.jajko na twardo,kawałek twarogu półtłustego,pomidor

i jak?
Jak dla mnie duzo wegli w tym wszystkim.

Cytat:
Napisane przez Mimi19906 Pokaż wiadomość
Moje U ? P?

1. Ciabatta z masłem pomidorem szynką jajkiem serem żółtym + łycha majonezu, kawa z mlekiem

2. jabłko, garsc mieszanki studenckiej, 5 wafli ryżowych( podjadane w szkole nie było wyboru )

3. 6 pierogów z serem, pół czekolady z migdałami

4. ciabatta z pastą z makreli, pomidory z cebulką

5. serek wiejski, pół czekolady z migdałami
Proszę o ocene
Co to ma byc to nr 2 ?

Brak NNKT i warzyw tyle co kot naplakal.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 14:32   #329
Mimi19906
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 210
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Co to ma byc to nr 2 ?

Brak NNKT i warzyw tyle co kot naplakal.[/QUOTE]

To 2 to był kryzys głodowy a nie miałam drugiego sniadania
Mimi19906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 14:38   #330
Volvo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 32
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Moje U z dziś i przy okazji na jutro ;P
Dziś.
śn. 3 łyżki owsianych, łycha otrębów żytnich na mleku 0,5% i kromka żytniego z serkiem topionym
2 śn. 2x 2 kromki żytniego ( 1 z serem z ryk i ogórkiem ) + ( 1 z jajkiem i plastrem szynki drobiowej )
obiadek. warzywa z parowaru z piersią z kuraka i parę ogórasów
pw. galaretka poziomkowa z garsicią studenckiej i kawa z moją <3
kolacja (będzie) ziemniaczki gotowane z wkrojoną cebulką i zsiadłym mlekiem
Jutro.
śn. 250 ml mleka z corn flakesami i a co mi tam :P kromka albo dwie żytniego z serkiem topionym
2 śn. bułka grahamka z serem, szynką drobiową i ogórkiem
obiad. pomidorowa z makaronem
podwiecz. jabłko zapiekane z cynamonem
kolacja. omlecik z ( zobaczymy ) :P
i pewnie twaróg chudy wpadnie

Coś dodać i jak mi idzie ( ucze się od was układania zdrowych jadłospisów ) ale czasem wpadnie jakiś kęs drożdżówki lub czekolady ale na u to chyba okej?
Volvo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.