W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-20, 14:19   #1561
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Biszkopt bywa klopotliwy.
Moja znajoma dala mi kiedys przepis i od tej pory tak robie - tak samo jak na Moje wypieki - najpierw bardzo dobrze bialka ubijam pod koniec cukier daje a potem do nich dodaje zoltka.
I make mieszana - troche zawsze ziemniaczanej do zwyklej delikatnie lyzka wmieszuje. Ale czasami i to nie pomagalo - to chyba i od wilgotnosci maki zalezy.
A i ostatnio mama mi mowila ze ktos powiedzial zeby na poczatek piekarnik rozgrzac i grzac dolna grzalka - a potem wlaczyc gorna.

A co do robota - ja ze dwa razy wylaczam i wygarniam z bokow i dna mase - zeby sie polaczyla dobrze.
to ja robie go na odwrot w takim razie. ale ja glownie robilam biszkopt do tiramisu, a raz sprobowalam z savoiardi i mi sie odechcialo piec. cenowo tez na to samo wychodzi, wiec co sie bede wysilac
Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
sjoanna ja mam dokladnie ten sam prrzepis
drugi biszkopt wyszed³ idealny - na szczê¶cie... muszê siê teraz zabraæ za krem a jutro pokryjê bo czekolad±
Inviato dal mio GT-I9300 con Tapatalk 2
ale to pracochlonne jest. my kobiety mamy przechlapane
Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
a to Flavcio przymierzylsimy dzisiaj stroj
piekny osiolek
Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
tort wyszed³ niezbyt urodziwy ale za to smaczny siê wydaje (tz tez dekorowal i polewa wyszla troszke ... faliscie :cool)
Musze go jeszcze przelozyc na jakis ladny talerz i bedzie ok...o 12 przychodzs goscie - ide sie przygotowac
milej niedzieli kochane
Inviato dal mio GT-I9300 con Tapatalk 2
dobrze jest

tam wczoraj pokazywali w TV Milano i 180 odsniezaczy czekalo na odsniezanie sniegu, tylko ze go nie bylo ehhhh ci wlosi. rosjanie to by sie chyba posikali ze smiechu
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 14:48   #1562
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Witam sie popoludniowo
ah ten moj kroliczek dobija nas, niestety nie spi, tak strasznie placze w nocy, no i nic dzisiaj nie zjadl, ja juz nie mam nerwow

cucciola79 to bierzcie sie za robote bedziesz miala parke, no chyba ze wolisz druga corcie, napisalas list do Sw.Mikolaja? tak wybieramy sie na karnawal, a Wy do Viareggio czy gdzies blizej? aaaa pamietam malusia Fiammisie krowcie a lasagne Twoja mama robi z beszamelem czy sosem pomidorowym?

evelinarav ja Ci dam osiolka, to kroliczek jest

umowilismy sie dzis z chrzestnymi synka, nie chce mi sie strasznie szykowac, ale ide sie zmusic najchetniej to bym spala na stojaco
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 15:11   #1563
Weu
Zadomowienie
 
Avatar Weu
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 1 284
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Hej dziewczyny!
Czy wiecie gdzie mogê kupiæ jak±kolwiek pe³noziarnist± m±kê? Nie wiem gdzie szukaæ.. by³am w Simply, Doku, Alterze, 2C i nie pamiêtam.. szukam ju¿ od dwóch tygodni i nic nic.
My¶lê, ¿e znalaz³abym w Auchan, ale to daleko, a ja nie mam samochodu. Mo¿e znacie jak±¶ mniejsz± sieciówkê, w której warto poszukaæ?
Mieszkam w Bari.
Weu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 15:19   #1564
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez Weu Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny!
Czy wiecie gdzie mogê kupiæ jak±kolwiek pe³noziarnist± m±kê? Nie wiem gdzie szukaæ.. by³am w Simply, Doku, Alterze, 2C i nie pamiêtam.. szukam ju¿ od dwóch tygodni i nic nic.
My¶lê, ¿e znalaz³abym w Auchan, ale to daleko, a ja nie mam samochodu. Mo¿e znacie jak±¶ mniejsz± sieciówkê, w której warto poszukaæ?
Mieszkam w Bari.
farina integrale. ja kupilam ta z Barilla. w kazdym normalnym supermarkecie powinna byc

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
evelinarav ja Ci dam osiolka, to kroliczek jest
oooops
myslalam, ze to osiolek. no wlasnie jest tez odmiana kroliczkow ze zwisajacymi uszami. w kazdym razie slodko wyglada Flavcio
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 15:27   #1565
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Witam sie popoludniowo
ah ten moj kroliczek dobija nas, niestety nie spi, tak strasznie placze w nocy, no i nic dzisiaj nie zjadl, ja juz nie mam nerwow

cucciola79 to bierzcie sie za robote bedziesz miala parke, no chyba ze wolisz druga corcie, napisalas list do Sw.Mikolaja? tak wybieramy sie na karnawal, a Wy do Viareggio czy gdzies blizej? aaaa pamietam malusia Fiammisie krowcie a lasagne Twoja mama robi z beszamelem czy sosem pomidorowym?
ojj i u nas co roz pobudka byla
fajnie byloby miec parkea Wy siostrzyczke??
ale pyszna mamie wyszlarobi z beszamelem,mozzarella i sugo

ojj do Viareggio mamy kawalek drogi do Follonica chyba pojedziemy zreszta zobaczymy jak z pogoda bo od wczoraj leje i leje brrrrrr

marcepanoo torcik a co to za okazja??

Dziewczynki Walentynki juz wkrotce planujecie cos????
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 15:31   #1566
Weu
Zadomowienie
 
Avatar Weu
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 1 284
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3875432 7]farina integrale. ja kupilam ta z Barilla. w kazdym normalnym supermarkecie powinna byc
[/QUOTE]
No wiem, wiem . Niestety znajdujê same 500 i 450 :/ Poszukam jeszcze jakiego¶ sklepu ze zdrow± ¿ywno¶ci±..
Weu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 21:56   #1567
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Ciaooooooooooooooooooo

troche mnie tu nie bylo, wrocilam juz z Polski, zobaczylam wkoncu sniegutek ! hehehe ,ale balwana nie ulepilam buuuu...... wkoncu mialam czas na relaks i wypoczynek, zobaczylam cala rodzine ,pojadlam domowych obiadkow....

powiem wam cos....ale nie smiejcie sie ze mnie

..... wrocilam do Rzymu
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 22:12   #1568
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Ciaooooooooooooooooooo

troche mnie tu nie bylo, wrocilam juz z Polski, zobaczylam wkoncu sniegutek ! hehehe ,ale balwana nie ulepilam buuuu...... wkoncu mialam czas na relaks i wypoczynek, zobaczylam cala rodzine ,pojadlam domowych obiadkow....

powiem wam cos....ale nie smiejcie sie ze mnie

..... wrocilam do Rzymu

hejjjj ...... kilka stron temu zastanawia³y¶my siê co z Tob±.....

Jak to wróci³a¶ do Rzymu....ot tak?? widze, ¿e nigdzie nie mo¿esz zagrzac miejsca....

No i opowiadaj jak tam wra¿enia z polski po tak d³ugej nieobecno¶ci...
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 22:18   #1569
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Czesc, wrocilam z ristorante cinese

mmarcepan ale fajny torcik ci wyszedl

evelinarav no te kroliczki klapouche to coniglio ariete

cucciola ja na Walentynki to chyba znow jak co roku spa zamowie, teraz sa tu u mnie fajne promocje np rano na 3 godz 10 euro albo kamasutre ksiazke hahaha

WEU moze w natura sì jesli masz tam u siebie?
a tak wogole, napiszesz cos o sobie?

Romanaccia bentornata
w Rzymie znow jestes? ale z ciebie romanaccia
jak Manu zniosl podroz?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 22:26   #1570
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Romanaccia bentornata
w Rzymie znow jestes? ale z ciebie romanaccia
jak Manu zniosl podroz?
Manuelek bardzo zle zniosl podroz....niestety ,na razie zostal w Polsce ,ze miesiac po niego wracam, dobrze mu w polsce,zaprzyjaznil sie z moja mama,ktora go ciagle tunczykami karmi, szczotkuje mu futerko.... maa cale lozko dla siebie.... dali mu kocyk i....koldre,bo lubi pod nia spac
juz strasznie za nim teskie,ale niedlugo po niego przyjade.

a no....wrocilam do Rzumu.... dlugo zastanawialam sie nad tym i doszlam do wniosku,ze brakuje mi przyjacil, miejsc...... ale nie Rzymu

paulinka Rzymu mi nie brakowalo,ale cos mi mowilo,ze tam wroce wszystko na to wskazywalo...i eccomi qua ! ....
nawet sie ciesze powiem szczerze..... powrot do rzymu nastapil w przeciagu kilku dni ,tak samo jak wyjazd do salerno hehe..... moja mama mowi ,ze ja taki wloczykij jestem i sie nigdy jednego miejsca nie trzymam bo ciagle mnie gdzies gna.... nigdy dwa razy nie wracalam w to samo miejsce ,nawet do mojego ukochanego rimini....a do rzymu kurka wodna tak nooo !
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-20, 22:51   #1571
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

aha, czyli tylko przebyl ta podroz w jedna strone o ktorej juz pisalas?

No ten Rzym to juz jest twoje przeznaczenie
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 11:16   #1572
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomo¶ci: 1 411
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Ja dzisiaj po weekendzie potrzebowalabym dodatkowych 2 dni na odpoczynek . Na targach w Monachium bylo ogolnie meczaco ale nie ma co narzekac. Prawdopodobnie za dwa lata moja firma bedzie sie tez tam wystawiac.
Ale za to w niedziele zostalam wybrana na tym castingu – to teraz wam opowiem o co chodzi: konkurs nazywa sie Miss Bergamo Sposa i odbywa sie podczas targow slubnych za 2 tygodnie. Do kazdej wybranej “miski” przydzielono atelier z okolicy. Z tym, ze chybasa to takie atelier, ktore projektuja/szyja u siebie i sa stad.
No i potem nas czesza i maluja przed pokazem i wybierana jest ta cala Miss.
Mi przydzielono atelier z Bergamo – nazywa sie Vanessa Steel http://www.vanessasteel.com/rochii_mireasa_2013.php
- nie podobaja mi sie tam suknie J patrzac na kolekcje 2013 co byscie wybraly na pokaz?
bambi1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 12:44   #1573
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

to sama mozesz wybrac? Mi sie podobaja:
1 ta po lewej
12
13
14
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 13:03   #1574
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

hej hej
cucciola no tak fajnie byloby miec teraz coreczke tylko, gdzie to sie zamawia? mysle, ze jesli bedziemy mieli drugie dziecko to na bank bedzie chlopczyk, w rodzinie mojego meza od pokolen nie ma dziewczynki, czytalam gdzies ze niektorzy mezczyzni ile dzieci by nie splodzili to bedzie zawsze dziewczynka lub zawsze chlopiec
mmmhhh dobre z beszamelem i sugo, ja nigdy takiej mieszanej nie robilam, jak sie robi, miesza poprostu??

bambi
mi sie podoba 01 ta od str. kwiatow, takie troche starawe te suknie, w sensie designu...

Romanaccia wrocila na stare smieci witaj z powrotem, to juz wszystkie swoje rzeczy zabralas z Salerno jak wyjezdzalas?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 13:14   #1575
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
ja to lepiej zebym sie nie zabierala za pieczenie ciast robie za to na jutro peperoni ripieni


no sa roznego rodzaju paraty, ta w Putignano, Massafra i takie mniejsze u nas, najwieksza to chyba w Viareggio jest?
a to Flavcio przymierzylsimy dzisiaj stroj
Fajny stroj!
A Flavcio lubi sie przebierac?

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
tort wyszed³ niezbyt urodziwy ale za to smaczny siê wydaje (tz tez dekorowal i polewa wyszla troszke ... faliscie :cool)
Musze go jeszcze przelozyc na jakis ladny talerz i bedzie ok...o 12 przychodzs goscie - ide sie przygotowac
milej niedzieli kochane
Inviato dal mio GT-I9300 con Tapatalk 2
Domowy torcik moze nie jest piekny ale napewno lepszy niz kupione!

Cytat:
Napisane przez Weu Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny!
Czy wiecie gdzie mogê kupiæ jak±kolwiek pe³noziarnist± m±kê? Nie wiem gdzie szukaæ.. by³am w Simply, Doku, Alterze, 2C i nie pamiêtam.. szukam ju¿ od dwóch tygodni i nic nic.
My¶lê, ¿e znalaz³abym w Auchan, ale to daleko, a ja nie mam samochodu. Mo¿e znacie jak±¶ mniejsz± sieciówkê, w której warto poszukaæ?
Mieszkam w Bari.
Ja kupilam kiedys w Conadzie.
I napisz cos wiecej o sobie!

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Ciaooooooooooooooooooo

troche mnie tu nie bylo, wrocilam juz z Polski, zobaczylam wkoncu sniegutek ! hehehe ,ale balwana nie ulepilam buuuu...... wkoncu mialam czas na relaks i wypoczynek, zobaczylam cala rodzine ,pojadlam domowych obiadkow....

powiem wam cos....ale nie smiejcie sie ze mnie

..... wrocilam do Rzymu
Do Rzymu?!

Nie bede niz mowic!

ale moze ci Rzym jest przeznaczony!

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzisiaj po weekendzie potrzebowalabym dodatkowych 2 dni na odpoczynek . Na targach w Monachium bylo ogolnie meczaco ale nie ma co narzekac. Prawdopodobnie za dwa lata moja firma bedzie sie tez tam wystawiac.
Ale za to w niedziele zostalam wybrana na tym castingu – to teraz wam opowiem o co chodzi: konkurs nazywa sie Miss Bergamo Sposa i odbywa sie podczas targow slubnych za 2 tygodnie. Do kazdej wybranej “miski” przydzielono atelier z okolicy. Z tym, ze chybasa to takie atelier, ktore projektuja/szyja u siebie i sa stad.
No i potem nas czesza i maluja przed pokazem i wybierana jest ta cala Miss.
Mi przydzielono atelier z Bergamo – nazywa sie Vanessa Steel http://www.vanessasteel.com/rochii_mireasa_2013.php
- nie podobaja mi sie tam suknie J patrzac na kolekcje 2013 co byscie wybraly na pokaz?
Nie jest tak zle z tymi sukniami - podobala ci sie koronkowa i jak widze duzo jest koronki.
Poza tym - jesli mozesz przymierzaj wszystko co maja - tak dobierzesz sobie cos co ci sie spodoba na tobie a nie tylko na wieszaku albo zdjeciu reklamowym!
Bo moze sie okazac ze cos na co nie zwracalas uwagi bedzie strzalem w 10!
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 13:29   #1576
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3875346 8]to ja robie go na odwrot w takim razie. ale ja glownie robilam biszkopt do tiramisu, a raz sprobowalam z savoiardi i mi sie odechcialo piec. cenowo tez na to samo wychodzi, wiec co sie bede wysilac

ale to pracochlonne jest. my kobiety mamy przechlapane

piekny osiolek


dobrze jest

tam wczoraj pokazywali w TV Milano i 180 odsniezaczy czekalo na odsniezanie sniegu, tylko ze go nie bylo ehhhh ci wlosi. rosjanie to by sie chyba posikali ze smiechu[/QUOTE]
no dokladnie strasznie pracochlonne...
co do tv milano to no comment hahaha
dodam tylko ze wczoraj mialam gosci na obiedzie (przyjaciol tz) - spadlo ok 3 cm sniego, a ze mieszkamy pod mediolanem, od rana dzwonili czy drogi sa przejezdne - tylko ze my mieszkamy przy jednej z glownych drog bo przy via emilia...

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ
ojj i u nas co roz pobudka byla
fajnie byloby miec parkea Wy siostrzyczke??
ale pyszna mamie wyszlarobi z beszamelem,mozzarella i sugo

ojj do Viareggio mamy kawalek drogi do Follonica chyba pojedziemy zreszta zobaczymy jak z pogoda bo od wczoraj leje i leje brrrrrr

marcepanoo torcik a co to za okazja??

Dziewczynki Walentynki juz wkrotce planujecie cos????
mialam gosci na obiadku

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Ciaooooooooooooooooooo

troche mnie tu nie bylo, wrocilam juz z Polski, zobaczylam wkoncu sniegutek ! hehehe ,ale balwana nie ulepilam buuuu...... wkoncu mialam czas na relaks i wypoczynek, zobaczylam cala rodzine ,pojadlam domowych obiadkow....

powiem wam cos....ale nie smiejcie sie ze mnie

..... wrocilam do Rzymu
Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Manuelek bardzo zle zniosl podroz....niestety ,na razie zostal w Polsce ,ze miesiac po niego wracam, dobrze mu w polsce,zaprzyjaznil sie z moja mama,ktora go ciagle tunczykami karmi, szczotkuje mu futerko.... maa cale lozko dla siebie.... dali mu kocyk i....koldre,bo lubi pod nia spac
juz strasznie za nim teskie,ale niedlugo po niego przyjade.

a no....wrocilam do Rzumu.... dlugo zastanawialam sie nad tym i doszlam do wniosku,ze brakuje mi przyjacil, miejsc...... ale nie Rzymu

paulinka Rzymu mi nie brakowalo,ale cos mi mowilo,ze tam wroce wszystko na to wskazywalo...i eccomi qua ! ....
nawet sie ciesze powiem szczerze..... powrot do rzymu nastapil w przeciagu kilku dni ,tak samo jak wyjazd do salerno hehe..... moja mama mowi ,ze ja taki wloczykij jestem i sie nigdy jednego miejsca nie trzymam bo ciagle mnie gdzies gna.... nigdy dwa razy nie wracalam w to samo miejsce ,nawet do mojego ukochanego rimini....a do rzymu kurka wodna tak nooo !
coz tu mowic - to przeznaczenie i tyle

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc, wrocilam z ristorante cinese

mmarcepan ale fajny torcik ci wyszedl

evelinarav no te kroliczki klapouche to coniglio ariete

cucciola ja na Walentynki to chyba znow jak co roku spa zamowie, teraz sa tu u mnie fajne promocje np rano na 3 godz 10 euro albo kamasutre ksiazke hahaha

WEU moze w natura sì jesli masz tam u siebie?
a tak wogole, napiszesz cos o sobie?

Romanaccia bentornata
w Rzymie znow jestes? ale z ciebie romanaccia
jak Manu zniosl podroz?

smaczny torcik byl musze przynac

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzisiaj po weekendzie potrzebowalabym dodatkowych 2 dni na odpoczynek . Na targach w Monachium bylo ogolnie meczaco ale nie ma co narzekac. Prawdopodobnie za dwa lata moja firma bedzie sie tez tam wystawiac.
Ale za to w niedziele zostalam wybrana na tym castingu – to teraz wam opowiem o co chodzi: konkurs nazywa sie Miss Bergamo Sposa i odbywa sie podczas targow slubnych za 2 tygodnie. Do kazdej wybranej “miski” przydzielono atelier z okolicy. Z tym, ze chybasa to takie atelier, ktore projektuja/szyja u siebie i sa stad.
No i potem nas czesza i maluja przed pokazem i wybierana jest ta cala Miss.
Mi przydzielono atelier z Bergamo – nazywa sie Vanessa Steel http://www.vanessasteel.com/rochii_mireasa_2013.php
- nie podobaja mi sie tam suknie J patrzac na kolekcje 2013 co byscie wybraly na pokaz?
ale fajnie ze Cie wybrali
mi sie podobaja bardzo takie plecki jak na zdjeciu 2 i 3
byc moze cos znajdziesz dla siebie jakis fajny model gdy poprzymierzasz rozne modele - w sumie zdjecia czasami nie oddaja w pelni jaka ta sukienka jest
normalnie chyba przekonam tz zeby mnie zabaral do Bergamo na targo zeby cie dopingowac

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Fajny stroj!
A Flavcio lubi sie przebierac?



Domowy torcik moze nie jest piekny ale napewno lepszy niz kupione!



Ja kupilam kiedys w Conadzie.
I napisz cos wiecej o sobie!



Do Rzymu?!

Nie bede niz mowic!

ale moze ci Rzym jest przeznaczony!



Nie jest tak zle z tymi sukniami - podobala ci sie koronkowa i jak widze duzo jest koronki.
Poza tym - jesli mozesz przymierzaj wszystko co maja - tak dobierzesz sobie cos co ci sie spodoba na tobie a nie tylko na wieszaku albo zdjeciu reklamowym!
Bo moze sie okazac ze cos na co nie zwracalas uwagi bedzie strzalem w 10!
racja naprawde byl smaczny
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 13:41   #1577
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Mi sie podoba z kolekcji 2013 suknia 13, 22, 23 ale ta po prawej z 1 zdjecia tez nie jest zla
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 14:12   #1578
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

cucciz tym Spa to super pomyslqrcze sama bym tak chcialakamasutra byloby co studiowac hihihi my to chyba na jakas kolacje sie wybierzemy spodobaly mi sie tez kolczyki z mediterraneogioielli to bylby mily dodatek do wieczoruno zobaczymy czy Tz.et sie postara

princihmm..........to u mnie moglyby byc 2 dziewczynkipo mojej stronie same babki a po Tz.ta parki ciekawe
wiesz co moja mama robi warstwowo przeklada wychodzi jej mega smacznataki wielki kawal wciagnelam wczoraj jak nigdy poza tym jak zwykle bylo drugie i pozniej slodkei o rany chyba na dietke trzeba bedzie przejscwczoraj u mamy przejrzalam wszystkie filmiki na YT sa super a Ty kochana masz przesliczne te wlosy!!!!zreszta i cuciolatez!!!!

bambiTy szczesciaro!!!jestes na FB??pochwal sie slicznotko

Edytowane przez cucciola79
Czas edycji: 2013-01-21 o 14:16
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:08   #1579
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
powiem wam cos....ale nie smiejcie sie ze mnie

..... wrocilam do Rzymu
stara milosc nie rdzewieje
Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc, wrocilam z ristorante cinese

mmarcepan ale fajny torcik ci wyszedl

evelinarav no te kroliczki klapouche to coniglio ariete

cucciola ja na Walentynki to chyba znow jak co roku spa zamowie, teraz sa tu u mnie fajne promocje np rano na 3 godz 10 euro albo kamasutre ksiazke hahaha

WEU moze w natura sì jesli masz tam u siebie?
a tak wogole, napiszesz cos o sobie?

Romanaccia bentornata
w Rzymie znow jestes? ale z ciebie romanaccia
jak Manu zniosl podroz?
tak, o te kroliki mi chodzilo tez mi sie podobaja. kup ta ksiazke to wam zycia nie starczy zeby wszystkiego poprobowac
Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Manuelek bardzo zle zniosl podroz....niestety ,na razie zostal w Polsce ,ze miesiac po niego wracam, dobrze mu w polsce,zaprzyjaznil sie z moja mama,ktora go ciagle tunczykami karmi, szczotkuje mu futerko.... maa cale lozko dla siebie.... dali mu kocyk i....koldre,bo lubi pod nia spac
juz strasznie za nim teskie,ale niedlugo po niego przyjade.
jak moglas zostawic Twoje dzieciatko ?
Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Poka¿ wiadomo¶æ
to sama mozesz wybrac? Mi sie podobaja:
1 ta po lewej
12
13
14
mi tez 12 13 14 o ile dobrze zapamietalam te bardziej rozlozyste. jak na moj gust to ogolnie ta kolekcja jest bardzo klasyczna (cena pewnie nie ) a mi sie podobaja wlasnie takie ksiezniczkowate
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 16:13   #1580
Weu
Zadomowienie
 
Avatar Weu
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 1 284
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

cuciola, sjoanna
Nie wiem co mam o sobie napisaæ :p
Siedzê w Bari ju¿ trzy miesi±ce, mam zamiar zostaæ do po³owy lipca
Mam 21 lat i studiujê na tutejszym uniwersytecie. Teraz akurat jest czas egzaminów, wiêc nie najlepiej.. nauka, nauka :// ale ogólnie staram siê korzystaæ z uroków ¿ycia tutaj
Weu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 16:17   #1581
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez Weu Poka¿ wiadomo¶æ
cuciola, sjoanna
Nie wiem co mam o sobie napisaæ :p
Siedzê w Bari ju¿ trzy miesi±ce, mam zamiar zostaæ do po³owy lipca
Mam 21 lat i studiujê na tutejszym uniwersytecie. Teraz akurat jest czas egzaminów, wiêc nie najlepiej.. nauka, nauka :// ale ogólnie staram siê korzystaæ z uroków ¿ycia tutaj
napisz co Ci sie podoba tutaj Bari to ladne miasto
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:34   #1582
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Weu, o popatrz, nie myslalam ze jestes studentka Co studiujesz? rozumiem, ze wymiana?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:46   #1583
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

tak patrze Walentynki wypadaja w srodku tygodnia, wiec pewnie pojdziemy na kolacje, na moje ulubione calamri fritti, podoba mi sie trilogi znak zodiaku z brosway

cucciola ktore kolczyki masz na oku? Ty obzartuchu a nic po Tobie nie widac...jak ja bym mezowi takie obiadki serwowala to chyba wazylby ze 100 kgwlosy powiadasz mam ladne....dziekuje w Pl to znajome mi powiedzialy zebym obciela, bo od zawsze tak samo wygladam i juz stara jestem na takie dlugie
no ale co 2 dziewczynki byscie chcieli?? fajnie miec due esperienze diverse

ale fajny ten kroliczek ariete, moze kiedys jak Flavcio bedzie pytal o zwierzatko (bo niestety to jest nieuniknione w przypadku dziecka) to mu takiego wezme, tylko ja sie troche boje takich malych stworzonek, typu kroliczkow, chomikow, myszek a sasiadka ma krolika to mowi, ze gryzie!
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:01   #1584
Weu
Zadomowienie
 
Avatar Weu
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 1 284
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Ooo tak, miasto jest piêkne. Zw³aszcza stara czê¶æ : bardzo w±skie uliczki, porozwieszane pranie i schn±cy makaron
Tak, tak jestem studentk± Studiujê marketing i ekonomiê . No i latam po sklepach szukaj±c tej g³upiej m±ki :/
Weu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:11   #1585
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomo¶ci: 3 844
GG do NoLQa Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do NoLQa
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez Weu Poka¿ wiadomo¶æ
Ooo tak, miasto jest piêkne. Zw³aszcza stara czê¶æ : bardzo w±skie uliczki, porozwieszane pranie i schn±cy makaron
Tak, tak jestem studentk± Studiujê marketing i ekonomiê . No i latam po sklepach szukaj±c tej g³upiej m±ki :/
Oooo to witaj w klubie
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 20:24   #1586
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
a to Flavcio przymierzylsimy dzisiaj stroj

piêkny Królicek w sumie by³by z niego te¿ ³adny osio³ek, taki bia³y k³apouchy


Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Ciaooooooooooooooooooo

troche mnie tu nie bylo, wrocilam juz z Polski, zobaczylam wkoncu sniegutek ! hehehe ,ale balwana nie ulepilam buuuu...... wkoncu mialam czas na relaks i wypoczynek, zobaczylam cala rodzine ,pojadlam domowych obiadkow....
powiem wam cos....ale nie smiejcie sie ze mnie
..... wrocilam do Rzymu
Witaj Romanaccia
Bêdziesz mia³a bli¿ej i ³atwiej do PL. No i jak piszesz masz tam znajomych


Cytat:
Napisane przez bambi1980 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja dzisiaj po weekendzie potrzebowalabym dodatkowych 2 dni na odpoczynek . Na targach w Monachium bylo ogolnie meczaco ale nie ma co narzekac. Prawdopodobnie za dwa lata moja firma bedzie sie tez tam wystawiac.
Ale za to w niedziele zostalam wybrana na tym castingu – to teraz wam opowiem o co chodzi: konkurs nazywa sie Miss Bergamo Sposa i odbywa sie podczas targow slubnych za 2 tygodnie. Do kazdej wybranej “miski” przydzielono atelier z okolicy. Z tym, ze chybasa to takie atelier, ktore projektuja/szyja u siebie i sa stad.
No i potem nas czesza i maluja przed pokazem i wybierana jest ta cala Miss.
Mi przydzielono atelier z Bergamo – nazywa sie Vanessa Steel http://www.vanessasteel.com/rochii_mireasa_2013.php
- nie podobaja mi sie tam suknie J patrzac na kolekcje 2013 co byscie wybraly na pokaz?
Gratulujê wygranej na castingu Sjoanna dobrze radzi, przymierz kilka, na pewno znajdziesz co¶ co bêdzie pasowaæ do Ciebie. My¶lê,¿e w pracowni mog± mieæ wiêcej modeli. Mi podobaj± siê 9,10, 2 i 3 maj± fajne plecy. Moja ¶lubna przypomina trochê nr 7. Trzymam kciuki za wygran± na pokazie.

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
hej hej
cucciola no tak fajnie byloby miec teraz coreczke tylko, gdzie to sie zamawia? mysle, ze jesli bedziemy mieli drugie dziecko to na bank bedzie chlopczyk, w rodzinie mojego meza od pokolen nie ma dziewczynki, czytalam gdzies ze niektorzy mezczyzni ile dzieci by nie splodzili to bedzie zawsze dziewczynka lub zawsze chlopiec

Co¶ jest w tej teorii.Moje wujostwo ma 5 córek, najstarsza ma 17 lat a najm³odsza prawie 2 latka. Podobno s± jakie¶ sposoby by dziecko mia³o okre¶lon± p³eæ, ale czy to prawda to nie wiem


Ostatecznie nie podjê³am tej pracy, poczekam jeszcze trochê, mo¿e trafi siê co¶ bardziej interesuj±cego. Ta praca by³aby przez po¶rednictwo, ale na czas nieokre¶lony. W zwi±zku z tym obowi±zuj± taryfy. Na pocz±tek to jest 8,5/h,ale stawka godzinowa po kilku miesi±cach musi wzrosn±æ, maksymalnie mo¿na zarobiæ 18euro/h w RFN, a 15,90euro/h w NRD.

A tak poza tym to chodzimy z T¿ na kurs tañca ( nauczyli¶my siê ju¿ jako tako: disco fox'a, walca ang i kilka kroków foxtrota. W planach jeszcze salsa i cha cha cha.
O ile pamiêtam to Sjoanna i Bambi te¿ chodzi³y¶cie,prawda?

Têskniê za Itali± i chêtnie wybra³abym siê chocia¿ na kilka dni, ale niestety nie mam z kim kota zostawiæ
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 22:18   #1587
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
tak patrze Walentynki wypadaja w srodku tygodnia, wiec pewnie pojdziemy na kolacje, na moje ulubione calamri fritti, podoba mi sie trilogi znak zodiaku z brosway

cucciola ktore kolczyki masz na oku? Ty obzartuchu a nic po Tobie nie widac...jak ja bym mezowi takie obiadki serwowala to chyba wazylby ze 100 kgwlosy powiadasz mam ladne....dziekuje w Pl to znajome mi powiedzialy zebym obciela, bo od zawsze tak samo wygladam i juz stara jestem na takie dlugie
no ale co 2 dziewczynki byscie chcieli?? fajnie miec due esperienze diverse

ale fajny ten kroliczek ariete, moze kiedys jak Flavcio bedzie pytal o zwierzatko (bo niestety to jest nieuniknione w przypadku dziecka) to mu takiego wezme, tylko ja sie troche boje takich malych stworzonek, typu kroliczkow, chomikow, myszek a sasiadka ma krolika to mowi, ze gryzie!
my tez na rybki

podobaja mi sie z tej kolekcji romantica wiszace serca z napisem amore niestety na stronce ich nie widze ale sa identyczne jak wisiorek na fotce nr.16
http://www.mediterraneogioielli.it/c.../romantica.php

co to za dzikus z kroliczka,ze gryzienasze byly takie kochane jak kociakija tez chce dla Fiammi kupic jak podrosnie
alconpakuj kota do walizy i dawaj do nas
hejromanacciaco tam porabiasz w Roma??
ciaoWeua co Ty tam z tej maki bedziesz robila??

Edytowane przez cucciola79
Czas edycji: 2013-01-21 o 22:20
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 22:53   #1588
gattina88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

hej dziewczyny
nie jestem wprawdzie emigrantka, ale przebywam chwilowo w Rzymie na erasmusie, wlasciwie to niedlugo wracam (koniec lutego) i wlasnie w zwiazku z tym mam do Was sprawe przyjezdza po mnie moj tz samochodem, bedzie sam jechal z Polski i tak sobie pomyslalam, ze moglby kogos ze soba zabrac, zeby obnizyc koszty podrozy i zeby mu bylo razniej (i bezpieczniej!).
Wiecie moze gdzie moglabym zamiescic takie ogloszenie albo gdzie szukac ewentualnych zainteresowanych? Znacie jakies takie fora podrozniczo-przewozowe? z gory dzieki
gattina88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 23:10   #1589
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez gattina88 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny
nie jestem wprawdzie emigrantka, ale przebywam chwilowo w Rzymie na erasmusie, wlasciwie to niedlugo wracam (koniec lutego) i wlasnie w zwiazku z tym mam do Was sprawe przyjezdza po mnie moj tz samochodem, bedzie sam jechal z Polski i tak sobie pomyslalam, ze moglby kogos ze soba zabrac, zeby obnizyc koszty podrozy i zeby mu bylo razniej (i bezpieczniej!).
Wiecie moze gdzie moglabym zamiescic takie ogloszenie albo gdzie szukac ewentualnych zainteresowanych? Znacie jakies takie fora podrozniczo-przewozowe? z gory dzieki
http://www.blablacar.it/ bardezo fajny portal...kozystalam kilka razy i polecam goraco.
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-22, 10:06   #1590
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez Weu Poka¿ wiadomo¶æ
Ooo tak, miasto jest piêkne. Zw³aszcza stara czê¶æ : bardzo w±skie uliczki, porozwieszane pranie i schn±cy makaron
Tak, tak jestem studentk± Studiujê marketing i ekonomiê . No i latam po sklepach szukaj±c tej g³upiej m±ki :/
o, wlasnie chcialam pisac ze studiujesz to co Nolqa

princi
krolik jest fajny, ale sporo brudzi no i musi troche pokicac po mieszkaniu, wiec trzeba uwazac na kable itp. Bo siedzac w klatce ciagle to depresji dostanie
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:07.