Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-11, 09:24   #1
Martini Bianco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 595
Wink

Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...


Witajcie!Nie wiem czy istnieje już podobny wątek,ale chciałabym,abyśmy pogadały na ten temat.Może ppzeżywacie coś takiego,albo już przeżyłyscie?Właśnie niedawno się rozstałam,ale nadal kocham...Wiem,że kiedys kogoś spotka i się ożeni,a ja nie wiem czy to przeżyję...nie wyobrażam sobie tego.Napiszcie o swoich przeżyciach na ten temat...
Martini Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 09:42   #2
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

Mnie przychodzi do głowy tylko scenariusz oczywisty - idziesz na ślub, jeśli zaprosi, wyglądasz lepiej od panny młodej, a przy boku masz trzy razy przystojniejszego mena Z promiennym uśmiechem składasz młodej parze życzenia. Myślę, że zanim ex się ożeni, to już będzie dla Ciebie tylko miłą przeszłością, a nie jakąś raną. Ja bardzo bym chciała iść na ślub któregoś z byłych, bo to jednak jakaś tam więź była i jeśli nie był świnią, to się mu dobrze życzy, z drugiej strony ciekawość co to za jedna no i oczywiście to z czego sie śmiejemy oboje z TZ to że traktuję go jak wystawowego konia i wszędzie muszę pokazać. Żenił się jeden chłopak, w którym kiedyś się podkochiwałam, ale byliśmy tylko kolegami, niestety - nie zaprosił mnie, bo robili bardzo skromny kameralny slub.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 09:54   #3
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

różnie to bywa ,jeśli jeszcze kochasz to moim zdaniem naturalne ,że nie wyobrażasz sobie go z inną.To powinno minąć niedługo ,ale znam osobiście takie przypadki kobiet ,które nawet po latach nie mogą znieść myśli ,że facet znalazł inną chociaż już nic do niego nie czują.To już kwestia charakteru.
Rozstaliście się niedawno więc jak najbardziej Cię rozumiem i uważam że masz prawo tak myśleć i czuć przez jakiś czas.
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 09:57   #4
Martini Bianco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 595
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

No niestety moj ex ma juz 28 lat,ale nie wie czego chce od zycia,zrobil mi swinstwo,ale wiesz...od rozstania minal miesiac.Bylismy juz kiedys razem...skonczylo sie tak samo.Nie bede sie rozpisywac,bo to nie na ten watek,ale boje sie tej info...
Martini Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 10:03   #5
Martini Bianco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 595
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

Póki co,zenili się tylko Ci,którzy do mnie startowali,a mnie się nie podobali,ale to ani ziębi,ani parzy.Gorzej z kims na kim Ci zalezalo...Na slubie jednego takiego kolegi nawet spiewalam,a na tym slubie byla jego ex,ktora bardzo kochal,a ona go zostawila.Ta dziewczyna nawet robila wiazanke dla panny mlodej.Trochę to skomplikowane...Dzis wszyscy sie przyjaznimy..
Martini Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 10:18   #6
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

Mi się tez ktoś kiedyś bradzo podobał, ożenił się. Mówi się trudno

Sama teraz biore ślub. Zapewne też to ktoś przezywa, ale jego strata, nie umiał mnie uszanować

Zycie bywa skomplikwoane i nie warto być msciwym
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 10:19   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

To normalne, że teraz sobie nie wyobrażasz go z inną. Pewnie zanim jakikolwiek jego ślub nastąpi - Ty już nie będziesz go kochać.

Ja chyba nie chciałabym być na ślubie exa, chyba, że na co dzień żylibyśmy w jakiejś przyjaźni.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 10:30   #8
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

Problem w tym, że kochasz EX-a, więc siłą rzeczy ciężko tutaj dopuścić do siebie myśl, że może być z kimś innym.

Ja się przyjaźnię z ostatnim EX-em, ale na ten moment nie poszłabym na jego ślub.
Myślę, że wynika to u mnie z jakiegoś poczucia taktu wobec ewentualnej pary młodej.
Zaznaczam, że wyrażam tylko swoje własne zdanie.
Stawiam, że on postąpiłby podobnie.

Chciałabym tylko, żeby spotkał odpowiednią osobę.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 11:02   #9
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

myślę, że na początku może być trudno, ale później każdy przyzwyczaja się do myśli, szczególnie , że większość w końcu obiera własną drogę, ma swoje własne życie, rodzinę, swój świat
z biegiem czasu to za pewne nie jest takie straszne
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 11:40   #10
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

ja powiem tak...gdyby mój obecny facet zamienił się w ex i żeniłby się...nieważne za ile lat,nie poszłabym na jego ślub.
to było by dla mnie zbyt wiele.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 12:48   #11
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

Nikt się z dnia na dzień nie żeni, więc pewnie do tego czasu zapomnisz Choć ja osobiście nie poszłabym na ślub żadnego z moich eksów, i nie chciałabym, aby na moim ślubie pojawiła się jakaś eks dziewczyna mojego TŻ. Bo po co?
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 12:53   #12
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

ja już nie kocham ale wiem że jego ślub będzie mnie bolał (wszystko wskazuje na to, że to już niedługo..) bo kiedyś to ja kiedys mialam być jego żoną. bo to ja nosiłam pierścionek zaręczynowy. bo to ja go tak bardzo kochałam. bo jemu się ułożyło, a mnie nie.
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 13:16   #13
Martini Bianco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 595
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

No wlasnie...ja tez w zyciu nie poszlabym na jego slub...Naprawde czuje sie przez niego wykorzystana i oszukana,zabawil sie moimi uczuciami i zostawil.W kazdym razie,chcialabym,aby kiedys zalowal...ale wiem,ze nie bedzie z bardzo prostego powodu...nigdy mnie nie kochal.A mysle,ze naprawde duzo stracil i mam nadzieje,ze nigdy nikt nie pokocha go tak jak ja...Wlasnie...odnosnie ostatniej odpowiedzi...jestem pewna,ze jemu duzo szybciej sie ulozy niz mnie(zanim dojde do siebie minie troche czasu),bo zycie nie jest sprawiedliwe.Mysle,ze na pewno bedzie to dla mnie,jesli kiedys nastapi,bardzo bolesne.Mimi tego,ze nawet nigdy nie powiedzial mi,ze mnie kocha,a co dopiero mowic o zareczynach...
Opowiem pewna Historie.Moja kolezanka miala wychodzic za maz i koles ja zdradzil z inna,tamta "zaskoczyla" i zaszla w ciaze.To byly dawne czasy,ozenil sie z nia...dokladnie tego samego dnia,w tym samym kosciele,wktorym mial zenic sie z ta moja kolezanka.Ten sam ksiadz,orkiestra,sala,tyl ko nazwisko panny mlodej na zaproszeniu inne...Wziela dwa Relanium i poszla na slub.Jego rodzice w konsternacji,Mloda zaplakana...a koles jak ja zobaczyl na koncu kosciola wsrod gosci,nie wiedzial,czy ma zlozyc ta przysiege,czy uciec sprzed oltarza...chyba nie warto sie tak katowac...
Martini Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 13:20   #14
Martini Bianco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 595
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
ja już nie kocham ale wiem że jego ślub będzie mnie bolał (wszystko wskazuje na to, że to już niedługo..) bo kiedyś to ja kiedys mialam być jego żoną. bo to ja nosiłam pierścionek zaręczynowy. bo to ja go tak bardzo kochałam. bo jemu się ułożyło, a mnie nie.
Dawno temu sie rozstaliscie???
Martini Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 13:26   #15
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

Cytat:
Napisane przez Martini Bianco Pokaż wiadomość
Dawno temu sie rozstaliscie???
dawno temu, 3 lata. i nadal to we mnie siedzi, z wielu przyczyn..
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 14:05   #16
Martini Bianco
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 595
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
dawno temu, 3 lata. i nadal to we mnie siedzi, z wielu przyczyn..
Wiesz...my poznalismy sie 3,5 roku temu,bylismy rok,potem dwa lata przerwy i wrocil...na 7 miesiecy.A terazminie tez sporo czasu,zanim zapomne..Chyba jedziemy na tym samym wózku. I od tej pory nie bylas z nikim zwiazana?W ciagu tych 3 lat?Ja sie boje,ze juz do konca zycia tylko ON i nikt wiecej,ze nie zakocham sie,bo bede myslec tylko o nim.Stad ten strach jak zareaguje na jego slub w przyszlosci.On ma juz 28 lat...
Martini Bianco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 14:12   #17
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

Cytat:
Napisane przez Martini Bianco Pokaż wiadomość
Wiesz...my poznalismy sie 3,5 roku temu,bylismy rok,potem dwa lata przerwy i wrocil...na 7 miesiecy.A terazminie tez sporo czasu,zanim zapomne..Chyba jedziemy na tym samym wózku. I od tej pory nie bylas z nikim zwiazana?W ciagu tych 3 lat?Ja sie boje,ze juz do konca zycia tylko ON i nikt wiecej,ze nie zakocham sie,bo bede myslec tylko o nim.Stad ten strach jak zareaguje na jego slub w przyszlosci.On ma juz 28 lat...
tz. u mnie cała znajomość zaczęła się 6 lat temu. i u mnie to zamknięty rozdział. a byliśmy razem 3 lata. ja juz od dawna nie mysle o moim ex jako o TYM JEDYNYM i nie myślę o nim w ciepły, dobry sposób. on jest po prostu tylko wspomnieniem, czymś co zmieniło mnie bezpowrotnie. bo tego człowieka, ktorego kochałam już nie ma. od tamtego czasu spotykałam sie tylko z jednym facetem. ale to nie był związek. ale TAK - byłam w stanie zainteresować się kimś innym, i było to silne uczucie.. - choc sama nie wierzyłam, że ktokolwiek jest w stanie mnie jeszcze zauroczyć. nie pokochałam go, ale mogłabym-wiem o tym. nie wiem czy jakaś kobieta obojętnie przejdzie obok ślubu swojego byłego, na tyle obojętnie żeby w ogole ją to nie ruszyło, myślę że nie.. wiem że będzie strasznie boleć gdy zobaczę zapowiedzi przedślubne.
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 14:29   #18
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

nie wiem czy bym chciala sie zjawic. patrzac na druga strone, gdybym to ja wychodzila za maz i moj maz chcialby zaprosic swoja ex to nie wiem czy chcialabym ja miec na swoim slubie. to tez by zalezalo od ich stosunku do siebie. a wiec moim zdaniem to tez jest kwestia sytuacji.
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 15:20   #19
olita23
Raczkowanie
 
Avatar olita23
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Oxford
Wiadomości: 33
GG do olita23
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

ja przezylam slub ex....wzial slub z panna dla ktorej mnie zostawil.....2 lata pozniej...zabolalo tylko to ze ja znalam czlowieka ktory mowil ze kolo 30 wezmie slub, ze sie wyszalec musi itp...nic innego raczej nie boli, moze troche zazdrosci ale to ludzkie...mi lepiej bez niego, zaszlam tam gdzie chcialam robie to co uwielbiam, od tamtej pory (4 lata ponad) nie bylam w stalym zwiazku, same przelotne romanse, jeden troche dluzyszy bo poltora roczny ale dobrze mi z tym...nie szukam meza....jeszcze nie jeszcze sie musze wyszalec...
__________________
po czym poznac ze mezczyzna ma ochote na sex?
oddycha...
olita23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-11, 15:31   #20
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

Ja też przeżyłam ślub ex. Nie ruszyło mnie to ani trochę, bo "my" to stara historia. Na ślubie nie byłam, bo właściwie odkąd się rozstaliśmy nie utrzymujemy ze sobą kontaktu. Natomiast wiem , że bardzo zabolałby mnie ślub mojego ostatniego chłopaka, bo nadal coś do niego czuję. Na szczęście z tego co wiem na razie nie ma nikogo
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 21:56   #21
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
To normalne, że teraz sobie nie wyobrażasz go z inną. Pewnie zanim jakikolwiek jego ślub nastąpi - Ty już nie będziesz go kochać.

Ja chyba nie chciałabym być na ślubie exa, chyba, że na co dzień żylibyśmy w jakiejś przyjaźni.
albo nie było by już żadnych uczuć (w moim wypadku nie ma już do żadnego z eksów).
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 12:42   #22
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

Na pewno nie.Bo po co?Zeby psuc atmosfere na jego weselu?Jestem 7 m-cy po rozstaniu z facetem z ktorym bylam 7 lat.Mysle,ze dla niego i dla mnie samej byla by to glupia sytuacja.
Zycie musi toczy sie dalej.
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 13:03   #23
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

myśle sobie o tych znajomych którzy się będą żenić "na dniach".
jeden wieczny playboy,teraz skruszał i się żeni.
drugi to samo.
na taki ślub mogłabym spokojnie iść,pośmiać się i pobawić

jeśli chodzi o "ex" - nie wiem co u niego słychać,dziecko (chyba z wpadki) już ma.dziewczyne też (zakładam że dalej ze sobą są)
nie wiem czy mieli ślub,czy nie
z resztą naprawde,nic mnie to nie obchodzi.
wogóle mnie to nie rusza
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 15:47   #24
mescallina
Raczkowanie
 
Avatar mescallina
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

Ja osobiście nie poszła bym na ślub ex bo: " mnie to wali bo jestem na fali" co tu wspominać i z czego sie cieszyć? natomiast poznałam jedną ex dziewczynę i obecną mojego ex... i to był ubaw... wieżcie mi... po co ślub jak bez tego i zupełnie nieoczekiwanie można paść z wrazenia. zasaddniczo co to kogo moze obchodzic żeni sie tak czy siak kazdy żyje swoim życiem.
mescallina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 16:07   #25
SerenaVDW
Raczkowanie
 
Avatar SerenaVDW
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do SerenaVDW
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

Nie ma mowy. Nie chce miec z zadnym z nich nic wspólnego.
__________________
Kto nie ryzykuje ten nic nie ma
SerenaVDW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 10:27   #26
Piorunka
Raczkowanie
 
Avatar Piorunka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 211
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
tz. u mnie cała znajomość zaczęła się 6 lat temu. i u mnie to zamknięty rozdział. a byliśmy razem 3 lata. ja juz od dawna nie mysle o moim ex jako o TYM JEDYNYM i nie myślę o nim w ciepły, dobry sposób. on jest po prostu tylko wspomnieniem, czymś co zmieniło mnie bezpowrotnie. bo tego człowieka, ktorego kochałam już nie ma. od tamtego czasu spotykałam sie tylko z jednym facetem. ale to nie był związek. ale TAK - byłam w stanie zainteresować się kimś innym, i było to silne uczucie.. - choc sama nie wierzyłam, że ktokolwiek jest w stanie mnie jeszcze zauroczyć. nie pokochałam go, ale mogłabym-wiem o tym. nie wiem czy jakaś kobieta obojętnie przejdzie obok ślubu swojego byłego, na tyle obojętnie żeby w ogole ją to nie ruszyło, myślę że nie.. wiem że będzie strasznie boleć gdy zobaczę zapowiedzi przedślubne.
Ale dlaczego tak mowisz?? To zalezy od wielu czynnikow, od tego, kto zerwal, co sie czuje (moze juz nic?), ile czasu minelo.
Ja na slub mjego Ex bym nie poszla, bo z dnia na dzien przestalam go kochac i musialam odejsc. Ale to nie znaczy, ze zle mu zycze albo byloby mi przykro, ze bierze slub
__________________

Piorunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 11:33   #27
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

ja też bym nie poszła na ślub ex, oczywiście jeżeli ktoś przyjaźni się z ex-em i np. jeszcze do tego zna przyszłą pannę młodą, to czemu nie, ale w sytuacji gdy nie ma się żadnego kontaktu [jak np. ja], albo sporadyczny, to nie ma sensu na ślub się wybierać.
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 18:11   #28
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

A ja ide na slub nojego ex, mamy ze soba swietne kontakty a jego przyszla zona jest noja najwieksza przyjaciolka. Juz nie moge doczekac sie ich slubu
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 20:43   #29
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

nie.

był sobie jeden eksio, ale przeupierdliwy - wrzód na tyłku to eufrmizm w jego przypadku. niech się żeni i rozmnaża na zdrowie, ale mnie to nie interesuje.
znając życie musiałabym wynająć ochronę na ślub bo pewnie przeszedłby i wywinął jakiś numer

TŻ też ma eksinę sztuk jeden i nie utrzymuje z nią kontaktu. dopóki nie poznał mnie, był w niej okropnie zakochany pomimo dawnego rozstania. jej niby to przeszkadzało, ale taki adorator mile łechtał jej ego, bo kiedy TŻ rozmawiał z nią raz i drugi i przestał ją adorować ona przestała się odzywać, więc problemu nie ma.
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 11:53   #30
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Dziewczyna mojego chłopaka,czyli mój ex się żeni...

zdecydowanie ie... barziej obchodzi mnie mój obecny związek.... i po co mam pójść by zrobić przyjemność pannie młodej dla której mnie zostawił
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.