Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-28, 17:24   #31
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez agaaga0 Pokaż wiadomość
No nie sądzę żeby można było zgwałcic faceta. Jeśli seks wychodzi z inicjatywy tylko kobiety to pozycja kiedy meżczyzna sie nie rusza- na jeźdzca. A nie wiem jak to mozliwe jeśli facet nie ma wzwodu.. Nie chce seksu, nie ma ochoty, boi sie itp.- nie bedzie mial wzwodu i nici. Wiec to niemozliwe.

Reakcja ciała, a wola to dwie zupełnie inne kwestie. Bo jak np. wytłumaczysz, że są kobiety, które w trakcie gwałtu mają orgazm? A jest to gwałt i one go nie chciały. A potem to wszystko staje się fundamentem poczucia winy u owych kobiet.

Nie odmówił Ci nigdy facet seksu mimo, że miał erekcję? Nie stwierdził: kochanie nie mam ochoty się teraz kochać?

Jedno z drugim nie wiąże się super ściśle.

Co do opisanej konkretnie sytuacji. Nazwałabym to wykorzystaniem, nie gwałtem. Powiedział nie, ale jakoś fizycznie nie zaprotestował. A należy jeśli samo nie nie wystarczyło.

Natomiast gwałty na mężczyznach są jak najbardziej realne, i oszczędzając szczegółów często bolesne.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 17:56   #32
czarna1985
Raczkowanie
 
Avatar czarna1985
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: UĆ
Wiadomości: 467
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

No co ty... przecież przemocą wzwodu nie wywołasz... no chyba żehehehe...
__________________
PODZIWIAM TEGO, KTO ZAPROJEKTOWAŁ MÓJ ŻYCIORYS...GRATULUJĘ WYOBRAŹNI
czarna1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 18:43   #33
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

No oczywiście że zgodnie z Kodeksem Karnym można zgwałcić faceta
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 19:15   #34
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

może nie mam dziś nastroju do żartów, ale naprawdę nie wiem co was śmieszy w tym temacie..
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 19:47   #35
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
może nie mam dziś nastroju do żartów, ale naprawdę nie wiem co was śmieszy w tym temacie..
Właśnie Ja jestem naprawdę w szoku po przeczytaniu wypowiedzi tutaj
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 19:53   #36
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

To co opisałaś wydaje mi się wykorzystaniem - nie typowym gwałtem.
Facet pomimo słownego 'nie' nic więcej nie zrobił.
No chyba, że nie chciał jej z siebie ściągnąć, by nie zrobić jej krzywdy. (Chodzi o to, że mogłaby być to wtedy odebrane jako przemoc z jego strony).

Co do tematu - właściwie sama nie wiem. Bo facet który nie chce, nie ma ochoty - podnieca się? Gdy mnie jakaś osoba 'brałaby' siłą, nie czułabym się w żaden sposób podniecona.
A gwałt jest właśnie chyba wtedy, kiedy osoba nie chce, a druga osoba robi to na siłę?
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:06   #37
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Z niesmakiem przeczytałam wypowiedzi dziewczyn których temat wątku tak rozbawił.
Nie wiem co w tym zabawnego i nieprawdopodobnego, że mężczyzna też może stać się ofiarą.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 20:29   #38
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Właśnie Ja jestem naprawdę w szoku po przeczytaniu wypowiedzi tutaj
uff, myślałam, że przesadzam..
Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
Co do tematu - właściwie sama nie wiem. Bo facet który nie chce, nie ma ochoty - podnieca się? Gdy mnie jakaś osoba 'brałaby' siłą, nie czułabym się w żaden sposób podniecona.
A gwałt jest właśnie chyba wtedy, kiedy osoba nie chce, a druga osoba robi to na siłę?
wiesz, ja słyszałam relacje gwałcicieli, że kobieta którą zaatakowali była wilgotna, więc na pewno oznaczało to podniecenie z jej strony.. a jak podniecenie to i chęć odbycia stosunku. BREDNIE!

idąc tym tropem - czy jeśli mężczyzna dostanie wzwodu podczas badania prostaty w gabinecie lekarskim, to oznacza gotowość odbycia aktu płciowego?

NIE oznacza NIE. i nie rozumiem przekonywania kogoś w taki sposób i to w dodatku w tak intymnej kwestii. gwałt sam w sobie jest przeżyciem traumatycznym dla ofiary. niezależnie od wieku i płci. to uderzenie w najczulsze punkty, w naszą godność i intymność.

nie odwołuję się tu konkretnie do przytoczonej sytuacji, bo nie wiem jak to wyglądało naprawdę. chodzi mi raczej o reakcje niektórych z Was..
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 20:49   #39
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Moje drogie,ciota to nie znaczy gej,pedał.
Nie,gwałt jest niemożliwy.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:07   #40
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
uff, myślałam, że przesadzam..


wiesz, ja słyszałam relacje gwałcicieli, że kobieta którą zaatakowali była wilgotna, więc na pewno oznaczało to podniecenie z jej strony.. a jak podniecenie to i chęć odbycia stosunku. BREDNIE!

idąc tym tropem - czy jeśli mężczyzna dostanie wzwodu podczas badania prostaty w gabinecie lekarskim, to oznacza gotowość odbycia aktu płciowego?

NIE oznacza NIE. i nie rozumiem przekonywania kogoś w taki sposób i to w dodatku w tak intymnej kwestii. gwałt sam w sobie jest przeżyciem traumatycznym dla ofiary. niezależnie od wieku i płci. to uderzenie w najczulsze punkty, w naszą godność i intymność.

nie odwołuję się tu konkretnie do przytoczonej sytuacji, bo nie wiem jak to wyglądało naprawdę. chodzi mi raczej o reakcje niektórych z Was..
Dokładnie to samo mam na myśli

Cytat:
Napisane przez aga696 Pokaż wiadomość
Moje drogie,ciota to nie znaczy gej,pedał.
Nie,gwałt jest niemożliwy.
To jest po prostu żenujące
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:16   #41
agaaga0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
Co do tematu - właściwie sama nie wiem. Bo facet który nie chce, nie ma ochoty - podnieca się? Gdy mnie jakaś osoba 'brałaby' siłą, nie czułabym się w żaden sposób podniecona.
No właśnie. Ja miałam bardziej na myśli odbycie samego stosunku, wiadomo, że jesli kobieta probowalaby coś zrobic na sile to jest już to wykorzystanie- na pewno zostaje trauma. Tylko, że nie wydaje mi się żeby przestraszonego chłopaka można byłoby doprowadzic do takiego wzwodu żeby odbycie stosunku mogło być możliwe.
agaaga0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 21:23   #42
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez aga696 Pokaż wiadomość
Moje drogie,ciota to nie znaczy gej,pedał.
Nie,gwałt jest niemożliwy.
A oświecisz nas dlaczego nie jest możliwy? Czy mężczyzna to jest jakiś nadczłowiek, że nie można mu zrobić krzywdy? Nie można zmanipulować, zaszantażować i zastraszyć? Nie można do niczego zmusić?
To powiedz nam w takim razie, co takiego w tym mężczyźnie jest, że nie można go złamać. Ja się chętnie dowiem, może zastosuje to do siebie
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:30   #43
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez agaaga0 Pokaż wiadomość
No właśnie. Ja miałam bardziej na myśli odbycie samego stosunku, wiadomo, że jesli kobieta probowalaby coś zrobic na sile to jest już to wykorzystanie- na pewno zostaje trauma. Tylko, że nie wydaje mi się żeby przestraszonego chłopaka można byłoby doprowadzic do takiego wzwodu żeby odbycie stosunku mogło być możliwe.
pierwsze primo - jest możliwe. reakcje ciała są różne...
drugie primo - stosunek płciowy mężczyzny nie ogranicza się jedynie do jego aktywnej roli. mężczyzna może być też pasywny. dosadny, bolesny przykład przytaczany już przez dziewczyny..
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:54   #44
sam1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 190
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

taka by potrafiła
http://www.youtube.com/watch?v=pOGmA...layer_embedded
sam1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 22:05   #45
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Czytałam kiedyś opowiadanie oparte na prawdziwym procesie sądowym, o trzech starszych kobietach, siostrach, ktore więziły w domu upośledzonego chłopaka, zdaje się, że to był albo ich brat, albo może syn którejś. Zmuszały go do zaspokajania każdej z nich, pobudzały go na różne sposoby, chłopak nie chciał, ale one go zmuszały, groziły, biły go.
W pamięci utkwił mi fragment zeznań chłopaka, dokładnie o tym, że jedna z kobiet była strasznie sucha i stosunek z nią sprawiał mu szczególny ból.

Miałam chyba z 13 lat jak to czytałam i byłam zszokowana. Nie pamiętam ani tytułu, ani autora, ale skoro przez 8 lat zostały mi w głowie takie szczegóły, to znaczy, że opowiadanie było wstrząsające.

Każdej dziewczynie śmiejącej się z tego wątku i piszącej durne komentarze polecam lekturę czegoś takiego.

Owszem, mężczyzna może być zgwałcony. Już pomijając gwałty analne, co pewnie zdarza się częściej, facet może być zmuszony do stosunku. I to, czy ma wzwód, czy nie, nie świadczy o tym, czy ma ochotę, czy nie.
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 22:53   #46
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

OK, teraz taka moja luzna mysl.
Gdy mysle o "zgwalconym mezczyznie" - na mysl przychodzi mi A) pijany nastolatek, ktory uprawial seks z rownie pijaną nastolatką, (i po obudzeniu się na kacu stwierdzil ze jednak tego nie chcial) lub B) facet w wiezieniu.
Ewentualnie tak jak ktoras wyzej wspomniala: w rodzinie, ale to juz patologia wiec o tym nie mowie.

Edytowane przez shiava
Czas edycji: 2010-06-28 o 22:54
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 23:30   #47
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

opisana sytuacja to nie gwałt ale no można zgwałcić analnie, np butelką tak jak to kobiety gwałcą się w więzieniach
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 01:17   #48
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Ja kiedyś czytałam opowiadanie w jakimś kwartalniku literackim... związali gościa, szprycowali, że ledwo wiedział jaki mają rok. Wszystko grało i stało. Dziewczyny jeździły i jeździły i choć opowiadanie nie było na faktach to wyobrażam jak po kilkunastu turach taki biedny wymęczony członek mógł wyglądać. W każdym razie opis sam w sobie okropny.
Z facetemi faktycznie - takich gwałtów(też zależy jakich bo analnych aż tak mało to nie jest, młodzi chłopcy, faceci w więzieniu) jest mniej albo po prostu się o nich nie słyszy bo facet nie pójdzie na policję i nie powie: "zgwałcono mnie" bo jak to świadczy o jego męskości(ah, ta ich męskość). Jak dla mnie jak jakakolwiek osoba mówi "nie" to "nie". Przykład podany nie zakwalifikowałabym jednak jako gwałt bo ten chłopak mógł w każdej chwili odsunąć dziewczynę i wyjść z pokoju. Raczej jakieś nadużycie seksualne, bo dziewczyna pewnie wiedziała, że facet ulegnie i dlatego go tam molestowała. W każdym razie wg mnie dziewczyna i tak zachowała się nie fair.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 05:34   #49
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

dziewczyny, ale to, że czegoś nie jest w stanie objąć wasza wyobraźnia, nie oznacza, że tego nie ma ............
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)

Edytowane przez aktaga13
Czas edycji: 2010-06-29 o 07:11
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 07:08   #50
MyszkaMini
Raczkowanie
 
Avatar MyszkaMini
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 358
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
OK, teraz taka moja luzna mysl.
Gdy mysle o "zgwalconym mezczyznie" - na mysl przychodzi mi A) pijany nastolatek, ktory uprawial seks z rownie pijaną nastolatką, (i po obudzeniu się na kacu stwierdzil ze jednak tego nie chcial) lub B) facet w wiezieniu.
Ewentualnie tak jak ktoras wyzej wspomniala: w rodzinie, ale to juz patologia wiec o tym nie mowie.
Gwałt sam w sobie jest patologią!
__________________

MyszkaMini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 07:50   #51
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

CO za roznica czy to facet czy kobieta. Gwalt jest gwaltem. Jesli ktos mowi ze nie ma ochoty na stosunek, ze nie chce to znaczy NIE ROB NIC BO NIE CHCE TEGO!!! A jesli ktos robi cos wbrew naszej woli (czyt. zmusza nas do seksu) to jest to gwalt!!! I dla mnie jest to jasne|! I nie zrozumiem osob ktore uwazaja ze faceta nie mozna zgwalcic!
__________________
,,Wiesz Prosiaczku...miłość jest wtedy, kiedy kogoś lubimy...za bardzo"
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 09:16   #52
magdeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 200
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Czytałam wypowiedzi na podobne tematy na innych forach, mnóstwo facetów komentowało, że chciałoby być zgwałconym przez kobietę, pomijając męskie fantazje uważam, że brak zgody oznacza czerwone światło.
Jeżeli własna dziewczyna (a tak było w przytoczonej historii) zamiast pocieszyć chłopaka bo tego właśnie potrzebował, wymusiła na nim odbycie stosunku to kim od dla niej właściwie był? Zabawką?
magdeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 09:54   #53
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Pewnie że faceta nie można zgwałcić. Nie można go też okraść, oszukać, pobić, zabić ani nawet zprzeklinać. Poza tym całe mnóstwo facetów marzy o gwałcie. O pozostałych wymienionych rzeczach również.

Edytowane przez Stary_Pryk
Czas edycji: 2010-06-29 o 09:56
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 09:58   #54
lubiecukierki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 579
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Dziewczyny a ja wam powiem,że dla niektórych facetów to jest fantazja seksualna!!!Zostać zgwałconym przez kobietę.Wiem bo w pracy robiłam ankietę na ten temat.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

A ja się tak jeszcze zastanawiam czy on przy tym okrutnym gwałcie mial orgazm
lubiecukierki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 10:09   #55
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez lubiecukierki Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja wam powiem,że dla niektórych facetów to jest fantazja seksualna!!!Zostać zgwałconym przez kobietę.Wiem bo w pracy robiłam ankietę na ten temat.

No tak. Tylko wyobrażający to sobie faceci raczej nikłe pojęcie mają o tym jak gwałt na mężczyźnie może wyglądać.

Dla śmiejących się taki przykład, z psychologii sądowej, którą miałam w tym roku: młody chłopak, napadnięty przez 2 mężczyzn i 2 kobiety. Związany szybciej pobity, a potem oddany w ręce uroczych pań. Zgwałciły go analnie butelką, uprawiały z nim seks, a gdy przestał stać włożyły mu metalowy drucik w cewkę moczową. Ot tak dla żartu.

Myślę, że większość mężczyzn zupełnie inaczej widzi gwałt, tak samo jak kobiety śmiejące się tutaj. To jest żałosne i żenujące.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2010-06-29 o 10:10
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 10:22   #56
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez lubiecukierki Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja wam powiem,że dla niektórych facetów to jest fantazja seksualna!!!Zostać zgwałconym przez kobietę.Wiem bo w pracy robiłam ankietę na ten temat.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

A ja się tak jeszcze zastanawiam czy on przy tym okrutnym gwałcie mial orgazm
Jezus maria tak zabawne to zabawne wszystko, pośmiejmy się jeszcze Ja nie wiem czy ja jestem nienormalna ale zupełnie nie rozumiem tego ironizowania i śmiania się w tym wątku. Ludzie to jest wątek o GWAŁCIE tylko że gwałcie na facecie. Przestawcie sobie sytuacje że byłby to wątek o gwałcie na kobiecie: opinie byłyby pełne współczucia dla ofiary i potępiające tego, kto zgwałcił. A tu potraficie się tylko śmiać bo nie ogarniacie czegoś swoim rozumem.
Dla tych które piszą że faceta NIE DA się zgwałcić to jak nazwiecie sytuację typu: dwie dziewczyny podają na jakiejś imprezie facetowi viagrę, tabletkę gwałtu, zaciągają go w krzaki, albo do jakiegoś pokoju. On nie chce. Nie chce bo...nie chce. Dziwne nie? Po prostu ma prawo mimo że jest facetem(taaaak bo wszyscy faceci są zawsze i wszędzie chętni i gotowi), nie chce bo nie chce akurat z nimi, nie chce bo nie to miejsce, nie ten czas i może nie chcieć ze stu innych powodów bo to jest jego ciało, o którym ma prawo sam decydować. Ale ma wzwód bo np. dostał właśnie viagrę, albo po prostu go pobudziły odpowiednim dotykiem co jest bardzo proste żeby osiągnął wzwód nie chcąc tak naprawdę samego aktu. A nie ma siły się bronić bo albo go czymś naszprycowały albo związały albo są obie razem silniejsze albo jeszcze nie wiem co-nieważne w każdym razie już został doprowadzony do jakiejś czynności seksualnej, została podeptana jego godność, intymność-gwałt. No i co, to nie jest chore, to nie jest gwałt, bo on jest facetem?

Matko
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 10:29   #57
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

ja też was nadal nie rozumiem GWAŁT to nie jest odgrywanie scenek z partnerem. to nie jest zabawa na imprezie. to nie jest fantazja jako taka, tylko brutalne przestępstwo!

mężczyźni marzą o tym, żeby jakaś fajna dziewczyna zrobiła im dobrze podczas snu/oglądania meczu/jazdy samochodem. mogą marzyć o brutalnym seksie. ale mało kto marzy o byciu skrzywdzonym...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 10:39   #58
magdeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 200
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez lubiecukierki Pokaż wiadomość


A ja się tak jeszcze zastanawiam czy on przy tym okrutnym gwałcie mial orgazm
Osobiście bardzo dobrze znam tego chłopaka, więc wiem, że nie miał orgazmu.....bo panienka zrobiła sobie dobrze i było po sprawie...dla niej
magdeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 10:40   #59
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Czytam, czytam i po prostu jestem przerażona. Rzeczywiście, śmieszny temat, nie ma co. Po prostu leżę ze śmiechu. Ciekawe, jak byście reagowały, gdyby coś takiego spotkało waszego brata/chłopaka/przyjaciela. Oj, jakie to byłoby śmieszne...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 10:43   #60
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Czy facet może zostać zgwałcony przez kobietę?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Czytam, czytam i po prostu jestem przerażona. Rzeczywiście, śmieszny temat, nie ma co. Po prostu leżę ze śmiechu. Ciekawe, jak byście reagowały, gdyby coś takiego spotkało waszego brata/chłopaka/przyjaciela. Oj, jakie to byłoby śmieszne...
no dokładnie

drucik w cewkę, butelka w odbyt. ha, ha, ha jestem zniesmaczona..
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.