Moje nogi i figura-co zmienić?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 23:31   #1
iluzja84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15

Moje nogi i figura-co zmienić??


Witam i prosze was moje drogie o pomoc i rade..mam 171 cm i waze 55 kg. Niestety uwazam ze wygladam na wiecej pomimo ze biegam i duzo cwicze . jestem na diecie i staram sie zejsc do 53 kg. Niestety moim koszmarem sa nogi. Nigdy nie zaloze na zewnatrz tej sukienki ktora widac na zdjeciu poniewaz wstydze sie swoich nog. pominmy to ze sa cale w siniakach ale te kolana-czy to typowy tłuscz?nieksztaltne mam te nogi i nie wiem jak to zmienic. A figura w calosci? Co cwiczyc by uzyskac szczuplejsze i jedrniejsze DSC_5705.jpg

DSC_5718.jpgDSC_5705.jpg

DSC_5718.jpg

DSC_5722.jpgnogi i wieksze wciecie w talii/brzuch tutak akurat jest po sporej porcji fasoli wiec wzdety i wikekszy niz zwykle. Prosze o pomoc.
iluzja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 23:43   #2
iluzja84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

Tutaj cala sylwetka. zle sie ze soba czuje. przeszlam ed-od anoreksji po bulimie i chce teraz zdrowo wygladac . jednakze moja sylwetka jest taka nieladna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_5733.jpg (69,3 KB, 463 załadowań)
iluzja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 06:21   #3
uffiee
Raczkowanie
 
Avatar uffiee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 105
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

jejku.. wyglądasz super..!
__________________
Fuck the world and let's get high

65-60-55-53
uffiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 07:43   #4
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

Nogi masz bardzo szczupłe, resztę ciała również. Wręcz mogłabyś sobie dodać odrobinę kobiecości, za pomocą stroju - warstwowy, czasem jakaś falbanka - spokojnie możesz sobie pozwolić, bo przy takiej figurze nie będą Cię pogrubiać. Stawiaj na kobiecość, zwiewne bluzki, sukienki, delikatne dziewczęce wzory.
Masz swój styl w ubieraniu, jakiś ulubiony nurt, czy wybierasz ciuchy raczej przypadkowo?
W twoich nogach to najgorsze są siniaki, bo poza tym są bardzo ładne One są w związku z jakąś chorobą, czy wpadłaś na jakiś niski mebel? w każdym razie to jedyny mankament.
Czyli, podsumowując: figury nie musisz zmieniać w żaden sposób, ale może akurat twoje włosy wymagają fryzjera albo twarz makijażu - w końcu wpisałaś się na forum metamorfoz?
Albo twoja szafa przewietrzenia?

PS. Po tym, co piszesz, po twoim stosunku do figury i złym postrzeganiu siebie, widać, że jeszcze nie do końca sobie poradziłaś z ED - popracuj mocno nad samooceną, nad lubieniem swojego ślicznego ciała, pokochaj je i całą siebie. Jestem pod opieką poradni?
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 08:37   #5
Armitage
Rozeznanie
 
Avatar Armitage
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 664
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

Szukasz problemów na siłę . Masz śliczną figurę, a nogi poza tymi siniakami są piękne!
__________________
Wymiana
Armitage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 08:46   #6
My_blue
Rozeznanie
 
Avatar My_blue
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 818
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

gdybym miała tak wyglądać to byłabym najszczęśliwsza na świecie, czułabym się swobodnie. zazdroszczę.
__________________
My_blue - Alicja

Błękitek
określam siebie jako - realistka z marzeniami

ciągle niestabilna emocjonalnie
My_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 08:55   #7
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

ja nie wiem, masz super ciało więc o czym mówisz... .chcesz usłyszeć 10 raz 'jest super' ?
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 10:31   #8
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

jesteś bardzo chuda..ale widzisz gdzieś tłuszcz..no cóż jesteś na dobrej drodze do anoreksji! ja jestem niższa,ważę 5 kg więcej i jestem szczupła..a co dopiero Ty??
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 11:46   #9
iluzja84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

Dziekuje Wam dziewczyny z calego serca ale szcerze spoedziealam sie bardziej krytycznych wypowiedzi. Nie uporalam sie wciaz z ed-od kilku dni weganka a wazenie codzienne musi byc. Mam ostatnio sporo problemow i stresow wiec akceptacja swojego ciala zostala zachwiana w dziecinstwie a teraz i tak moja waga jest w porzadku w porownaniu do 41 kilo kilka lat temu. Nie pisze tu aby otrzymac poklaski, wrecz przeciwnie, myslalam ze zmotywuje sie do dzialania. Przesle jeszce kilka zdjatek pozniej .Najbardziej mi zalezy aby w koncu kiedys zalozyc sukienke krotsza bo takiej nigdy nie zalozylam amm juz 27 lat. Nie doszukuje sie, ja naprawde marze o nogach justyny steczkowskiej.. Czy te kolana u mnie to efekt otluscenia-chodzi mi o te poduszki-cos radzicie na to?? Dziekuje Wam serdecznie za pomoc, nalezy Wam sie order

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Poza tym waga nie swiadczy o sylwetce, mi odklada sie ewidentnie w noagach-masywne a zebra pod biustem lekko wystaja. Do tego brak wcieciea ktorego licze ze uzyskam tracac 2 kilo. Przepraszam za zasmiecanie forum.
iluzja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 11:52   #10
ElizaSch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 73
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

dokładnie! bardzo dobrze wyglądasz
ElizaSch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 12:14   #11
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

Mogłabyś trochę przytyć bo wyglądasz trochę "sucho".
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 12:15   #12
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

poduszki na kolanami?
przeciez Ty to masz od ćwiczeń, to są mięśnie. pooglądaj zdjęcia biegaczek, albo kulturystów, mają podobne od treningów tylko ze wieksze. daj sobie na luz z tym odchudzaniem, bo masz nogi cienkie jak patyki i nie mowie tego w złym tonie, do tego masz je bardzo kształtne, smukłe bez rozbudowanej łydki.

na czym ćwiczysz jesli wolno spytać?
sprawdź poziom żelaza we krwi, bo te siniaki wyglądają podejrzanie
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 13:14   #13
iluzja84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

Dziekuje za odpowiedzi. Holly85-od kilka lat ćwicze wspinaczke-zarówno na sztucznej sciance jak na zewnatrz. duzo chodze a od czerwca zaczelam znow biegac. Mam astme wiec troche mi zajelo dojsc do dluzczego czasu biegu ale jest coraz lepiej. Cwucze na silowni podnoszac ciezar nogami-ale to dopiero od krotkiego czasu, dodatkowo cwiczenia na zewnetrzna i wewnetrzna czesc ud. Ten miesien na d kolanami to ok choc uwazaj nie wyglada to ladnie ale te kolana? kiedys wazac kolo 50 kg tego nia mialam:/ . Czym to jeszce wysczuplic?Oto fotka wykonane gdy wazylam 57-58 kg. nie chce aby mi bylo widac twarz na zdjeciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0965.jpg (112,5 KB, 201 załadowań)
iluzja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 13:17   #14
iluzja84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

moze rzeczywiscie sprawdze te zelazo poniewaz jestem wegetarianka od 12 lat a teraz weganka wiec mam wieksze predyspozycje do anemii ktora juz kiedys mialam.
iluzja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 14:08   #15
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

Chyba musisz zmienić podejście i sposób myślenia...nogi masz zgrabne i ja tam tłuszczu nie widzę...zresztą jak widzę cała jesteś zgrabna. Tylko pozazdrościć figury, więc moim zdaniem strasznie (z naciskiem na strasznie)wyolbrzymiasz czegos czego nie ma...no ale...
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 20:04   #16
wredna baba
Raczkowanie
 
Avatar wredna baba
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 205
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

No cóż, to koło kolana, to torebka stawowa prawdopodobnie A te bułki nad kolanem, to mięsień czworogłowy uda - im bardziej będziesz ćwiczyć na siłowni i biegi tym mocniej będzie zarysowany (trenowałam lekkoatletykę 8 lat, możesz mi wierzyć )

Weganizm jest jednym z najmniej optymalnych sposobów żywienia, ale to twoja decyzja. Trzeba bardzo uważać i dokładnie komponować dietę, bo o braki mikroelementów, witamin i części składników odżywczych bardzo łatwo. A Ty już miałaś anemię, więc tym bardziej.

Uważam, że masz jeszcze duży problem i przydałby Ci się mocne, mocne podbudowanie samooceny - daleka droga przed Tobą. Trzymam kciuki, nie poddawaj się

Bo zdanie: "mi odkłada się ewidentnie w nogach - masywne" - pokazuje, jak kompletnie masz wykrzywiony obraz siebie. Bo twoje nogi są sporo bliżej do oceny "zbyt chude" niż "masywne" - w tym wątku masz 100% takich właśnie odpowiedzi, więc to nie jest tylko moja opinia.

PS. Krótkie spódnice i rurki jak najbardziej wskazane, zaraz po wygojeniu siniaków. Ewentualnie, w rajstopach, chociaż nie wiem, czy przy obecnej pogodzie wytrzymasz
wredna baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 20:58   #17
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 278
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

Ech na Twoim miejscu już bym się nie odchudzała, ponieważ będziesz zdecydowanie zbyt szczupła i mało kobieca. Nogi masz bardzo zgrabne i niejedna dziewczyna może Tobie pozazdrościć, czas je wreszcie pokazać
Żadnego tłuszczyku nie widzę na nogach, jedynie szczupłe, ładne kolanka
Zaburzone postrzeganie siebie, to ciężka sprawa i większość kobiet chyba szuka u siebie bardziej wad niż zalet.
Zaufaj Wizażankom, że jesteś szczuplutka i zgrabna i nie masz co poprawiać, a jedynie pielęgnować.
Życzę powodzenia
__________________
Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 21:49   #18
vepre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 40
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

Ogladam takie watki jak Twoj i jedyne co mnie natchniewa to przeczucie ze jestem spasiona krowa...
vepre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 21:58   #19
iluzja84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

dziekuje wam wszystkie za wypowiedzi. Ostatnia rzecza jaka chcialabym to wzbudzic u innych poczucie'' jaka ja spasiona jestem''.. Naprawde zle sie ze soba czuje a kazdy dzien zaczyna sie wazeniem i ciaglym pilnowaniem. Na zaburzenia odzywiania chorowalam od 15 roku zycia-mam teraz 27 i niestey cale leczenie poleczalo na utuczeniu mnie, nikt nie pomyslal o tym co siedzi mi w glowie.. Nie chce sie nad soba uzalac, moja samoocena i tak jest lepsza niz chociazby 3, 4 lata temu..Mowicie ze to miesnie? Coz zrobic, lepsze to niz sflaczale nogi...Pozdrawiam wszystkie kobitki-te pewne siebie i te mniej. Co do weganizmu to zdaje sobie sprawe ze logicznie patrzac wegetarianizm dostarcza wiecej skladnikow odzywczych-witaminab ale moje poglady i patrzenie na swiat nie pozwala mi na zjedzenie nnabialu ktory naszpikowanu jest hormonami, antybiotykami a zwierzeta wykorzystywane...Pozdrawi am wszystkich!!
iluzja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 22:20   #20
vepre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 40
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

Mnie od zawsze wszyscy mowili ze jestem brzydka, ze mam za pająkowate nogi, ze jestem corka Frankensteina itp itd... i jeszcze gadanie mamy że ja nigdy nie schudne...
vepre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 02:42   #21
iluzja84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

Vepre niezmiernie mi przykro ze nasluchalas sie takich niemilych i okrutnych komentarzy..Tez to przeszlam tylko ze strony ojca stad moje zaburzania odzywiania i niska ocena z ktora nie moge uporac sie po tylu latach..Smutne.. Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za wsparcie. Vepre-sciskam cie mocno
iluzja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:28   #22
ania9393
Rozeznanie
 
Avatar ania9393
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa
Wiadomości: 645
GG do ania9393 Send a message via Skype™ to ania9393
Wink Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

Cytat:
Napisane przez iluzja84 Pokaż wiadomość
Vepre niezmiernie mi przykro ze nasluchalas sie takich niemilych i okrutnych komentarzy..Tez to przeszlam tylko ze strony ojca stad moje zaburzania odzywiania i niska ocena z ktora nie moge uporac sie po tylu latach..Smutne.. Pozdrawiam wszystkich i dziekuje za wsparcie. Vepre-sciskam cie mocno
najgorsze co może być, to obelgi od własnych rodziców...
od najbliższych osób.
Mi na szczęście nikt nie mówi że nigdy nie schudnę, bo wg nich nie mam z czego, ale są inne sprawy, których wcale mi się nie chce tu pisać
btw, dziewczyny, wygląd to nie wszystko, sama mam krzywe nogi i od kilku lat je skrzętnie ukrywam, poza tym krzywy zgryz, i ogólnie nie mam co się chwalić za bardzo urodą xD
ale przecież nie będę sobie życia marnowac takimi głupotami, trzeba podnieść głowę do góry i iśc do przodu, jeśli komuś się nie podoba niech się nie patrzy! Dziewczyny, nie dajmy się modzie na patyczaki najważniejsze, by podobać się sobie pozdrawiam cieplutko
ania9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 10:09   #23
karolin_ka1807
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 61
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

jejku... oddałabym wiele, by wyglądać jak Ty... masz ekstra figurę i świetne długie nogi... Delikatne opalanko, pozbyć się siniaczków i laska jak marzenie...
karolin_ka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 15:52   #24
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

dziewczyno, idz na terapie, skoro nadal sie nie wyplatalac z ED. i nie radze sie bardziej odchudzac.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:37   #25
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Moje nogi i figura-co zmienić??

Świetne nogi i brzuch
Jestem twojego wzrostu mam moze 2 kg wiecej i cały czas staram sie przytyć, kompletnie nie rozumiem czemu chcesz być chudsza
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.