DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy? - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-27, 08:49   #661
noraLuca
Raczkowanie
 
Avatar noraLuca
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 313
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

hej Dziewczyny!

Czy możecie polecić jakiegoś dobrego dermatologa w WARSZAWIE, który zajmuje się problemami wypadania włosów?

[aniolek1]310112[/aniolek1]

Edytowane przez noraLuca
Czas edycji: 2010-12-27 o 08:51 Powód: podpis
noraLuca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 13:59   #662
jaz5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Czy może ktoś z forumowiczów korzystał z usług dermatologów pracujących w Krakowie na ul. fiołkowej w vadimedzie?? jeśli tak to proszę o opinie
jaz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 21:32   #663
Dommminika88
Przyczajenie
 
Avatar Dommminika88
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Redditch,UK
Wiadomości: 19
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

W Olsztynie polecam dr Magdalenę Nadolną-Raczkowską. Przyjmuje we wtorki w Lux-Medzie wiem, że jeszcze przyjmuje w innym miejscu. Jeśli ktoś nie ma karty Lux-Med wizyta tam kosztuje 110zł
__________________
11.12.2014 Nasz Synek jest już z nami
Dommminika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:43   #664
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Czy w Mińsku Mazowieckim jest ktoś kogo polecacie?
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 17:22   #665
Jannie3city
Przyczajenie
 
Avatar Jannie3city
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

BARDZO POLECAM dermatolog Elżbietę Kałużę-Maniewską z KALISZA. Moja mama poznała ją przypadkiem w szpitalu, leczyła mojego brata który nagle dostał dziwnej wysypki na całym ciele i nikt nie wiedział co mu jest. Pomogła mojemu bratu a teraz leczy mój trądzik. Pani Ela jest ordynatorem w szpitalu w Kaliszu (okrąglaku). Jest to starsza Pani, bardzo kompetentna, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, ogląda skórę (a nie jak niektórzy lekarze co nie patrzą na pacjenta tylko w biurko i piszą w ciemno receptę). Każdemu pacjentowi poświęca dużo czasu, wizyta trwa średnio 20minut. Wizyta kosztuje prywatnie 50zł, leki jakie przepisuje są tanie, często przepisuje leki recepturowe które są robione w aptece (koszt 5zł). Nie truje izotekiem ani niczym takim. Jedynie ja biorę antybiotyk Tetracyklinę ale tylko przez 8dni. A czytałam, że niektórzy brali to miesiącami. Zawsze z wizyty dostaje się- wydrukowaną na maszynie do pisania - kartkę (z pieczątką i datą) z wypisanym dawkowaniem leków.

Uważam, że to na prawdę świetny dermatolog. Ja mieszkam obecnie w Gdańsku a jezdzę do Kalisza do niej na wizyty. Moja rodzina tam mieszka więc załatwiam odwiedziny przy okazji

Dodam, że bardzo dużo ma pacjentów co również świadczy o tym, że jest dobra. Kiedyś czekałam na wizytę w poczekalni nawet do 4 godzin bo tyle było osób. Na szczęście teraz pani doktor umawia telefonicznie na konkretne godziny.

Edytowane przez Jannie3city
Czas edycji: 2011-01-08 o 17:25
Jannie3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 00:17   #666
zwierciadlo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 14
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy? /KRAKÓW

Witam ,

Przejrzałam ten wątek od roku 2009 i z waszych wpisów wynika że w Krk najelpiej wybrać się do :

1.Grażyna Trątnowiecka
2. Dr. Markiewicz
3. J. Piotrowicz

Borykam się z problemami w postaci trądziku, do której lekarki najlepiej się wybrać? Wiem o różnych portalach z rankingiem lekarzy ale pełno tam marketingu szeptanego więc zwracam się do Was
zwierciadlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 01:08   #667
chicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 106
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

a kogo polecicie z Poznania? Czy ktoś był u dr Aleksandra Karpisiewicza? Ma najwięcej pozytywnych opinii ale zastanawiam się czy większość nie jest podstawiona.
__________________
03.10.09 - nie palę
19.10.09 - codzienny rowerek
23.10.09 - dwa razy w tyg. siłownia + basen
26.10.09 - nie jem słodyczy, fast-foodów, nie pije gazowanego

Woda mineralna, czerwona herbata, marchew, jabłka, ciemne pieczywo.

Maturzystka 2010
chicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 13:26   #668
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

W Tarnowie polecam dr Wandę Cmunt z przychodni na Curie-Skłodowskiej W ciągu pół roku pozbyłam się trądziku
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 15:11   #669
julkapl75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cześć mam problemy z trądzikiem,mam 13 lat.Lekarz przepisał mi antybiotyk tetrysal.Ma dużo skutków ubocznych.Szukam dobrego dermatologa ty polecasz dr Kwieka?
julkapl75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 18:34   #670
martyskaa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

chcialabym sie dowiedziec jaka pani dermatolog z GDAŃSKA jest lepsza, czy MAJOR-SZEWCZYK EWA czy TOMASZEWSKA ANNA DANUTA??
prosze o odp
martyskaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 19:09   #671
iwonmaupa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Mam pytanie do bardziej doświadczonych koleżanek. Szukam dobrego dermatologa w Warszawie, jeżeli byłaby to osoba z LUX Medu, LIM, Promedsiu to byłoby super.

Odwiedziłam już kilka osób polecanych na innych stronach w internecie, jednak nic to nie dało. Moim problemem nie jest trądzik, a wypadające włosy... Znacie jakiegoś specjalistę właśnie od tego?

Edytowane przez iwonmaupa
Czas edycji: 2011-01-19 o 19:11
iwonmaupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 23:26   #672
Lagoon
Raczkowanie
 
Avatar Lagoon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 211
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Mam pytanie o namiary o dobrego dermatologa w Krakowie. Trądzik mam od roku, pojawia się głownie na linii żuchwy oraz w miejscu kości policzkowych i skroniach. I dość liczne zaskórniki.

Chodziłam do dermatologa w moim mieście (Skawina - niepubliczny Skaw-Med), doktor przepisała mi robione leki - półpłynna siara która jedyne co to wysusza i nie daje efektów na dłuższy czas oraz spirytus co spowodował łuszczenie się skóry, a także krem który miał niby to łagodzić ale niewiele pomógł. Do tego zbagatelizowała mój problem dotyczący swędzenia skóry głowy - stwierdziła że powodem jest zbyt częste mycie włosów, poleciła mi myć raz w tygodniu. No po prostu śmiech na sali... wolę sobie nie wyobrażać stanu mojej głowy po tygodniu niemycia - dosłownie by ociekały tłuszczem. Dopiero gdy zaczęłam używać szamponu Emolium, problem się rozwiązał.

Liczę na waszą pomoc. Przejrzałam większość wątku i co prawda spisałam sobie namiary niektórych lekarzy, ale liczę także na jak najbardziej aktualnie opinie ;)

Edytowane przez Lagoon
Czas edycji: 2011-01-22 o 23:27
Lagoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 08:27   #673
iwcia 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 44
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Myślę,że bardziej powinnaś się wybrać do endokrynologa. Możesz mieć zachwianą równowagę hormonalną stąd problemy ze skórą i włosami.
iwcia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 16:59   #674
blizniaczki09
Raczkowanie
 
Avatar blizniaczki09
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 193
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Witam
leczę się u dermatologa w Radomiu kilka lat ok 5 lat na trądzik i dermatolog mi jeszcze go nie wyleczyła mam już dość tego powinnam zmienić dermatologa bo ona twierdzi że trądziku nie da się wyleczyć tylko go można leczyć pomagają mi jej leki ale na krótko kto poleca dobrego dermatologa w Radomiu albo w Kielcach ??
blizniaczki09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 14:18   #675
judini
Raczkowanie
 
Avatar judini
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 52
Dot.: Dermatolog kraków

A jakiego dermatologa polecacie ze Szczecina w ramach NFZ? Chciałabym rozpocząć kurację retinoidami doustnie.
judini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 02:10   #676
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Szukam Dermatologa w LUBLINIE
Który powie mi w końcu co mi jest, a nie zmyje kremami lekami i dalej nie wiem co się dzieje, a jest coraz gorzej!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 20:10   #677
tosiajola
Rozeznanie
 
Avatar tosiajola
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 573
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Szukam dobrego dermatologa - ŚWIĘTOKRZYSKIE - Kielce, Ostrowiec Św, lub jakieś okolice, ewentualnie PODKARPACKIE - Tarnobrzeg etc.
Problem z okropnym łuszczeniem się skóry, a dodatkowo z przebarwieniami po trądziku, ogolnie mam masę problemów z cerą, z którymi nie mogę sobie poradzić.
tosiajola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 23:25   #678
katatarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 248
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Szukam dobrego dermatologa - ŚWIĘTOKRZYSKIE - Kielce, Ostrowiec Św, lub jakieś okolice, ewentualnie PODKARPACKIE - Tarnobrzeg etc.
Problem z okropnym łuszczeniem się skóry, a dodatkowo z przebarwieniami po trądziku, ogolnie mam masę problemów z cerą, z którymi nie mogę sobie poradzić.
dr Piłat, Stalowa Wola, Okulickiego 38, 15 844 59 70.
Przyjmuje zarówno na nfz, jak i prywatnie,
na nfz są oczywiście kolejki, trzeba więc się zarejestrować i czekać.
ale polecam, jest to najlepszy dermatolog jakiego znam w moim rejonie (pochodzę z tbg)
jedyny dermatolog którego leczenie przyniosło ulgę babci, jedyny dermatolog, który trafnie postawił diagnozę.
Zaś moje problemy ze skórą (podskórne zapalne krosty, pozostawiające blizny) wyleczyła w zasadzie po 1 wizycie (być może to fart, że tak się udało, ale i tak uważam, że kobieta naprawdę zna się na tym co robi)
__________________
mogłabym być
aniołem
ale
wyprałam skrzydła
w pralce automatycznej
z lenistwa
i nie są już
anielskie
katatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 18:49   #679
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Wrocław
dr Kierśnicka ul. Olszewskiego


Wspaniała osoba, która wyleczyła mi trądzik posterydowy i po chemii, z którym męczyłam się 5 lat i wyglądałam jak pizza
Jedyna Pani Doktor, której jak powiedziałam, że od czasu do czasu chodzę na solarium (wiem, wiem....), bo psychicznie mi po tym lepiej - nie wyrzuciła mnie z gabinetu Wyleczyła mnie tonikiem, robionym w aptece i jakimiś maściami Cieszę się ładną buzią bez blizn już tyle lat
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 20:28   #680
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

ja do tej pory chodziłam do dr. Politowskiej w Krakowie, jestem zadowolona (robiłam u niej peelingi kwasami), ale w tym roku cena peelingu skoczyła aż do 300 zł więc postanowiłam zmienić lekarkę na dr. Setkowicz, widzę że ma dobre opinie
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 16:55   #681
Lisq33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 165
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

A poznań i szczecin?
Lisq33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 18:58   #682
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
ja do tej pory chodziłam do dr. Politowskiej w Krakowie, jestem zadowolona (robiłam u niej peelingi kwasami), ale w tym roku cena peelingu skoczyła aż do 300 zł więc postanowiłam zmienić lekarkę na dr. Setkowicz, widzę że ma dobre opinie
Hej. Tez mialam isc do niej na peelingi, jakie wrazenia? Naciagala Cie na duza ilosc, czy zalecila wystarczajace minimum? Ja u niej tez bylam, ale nie odebralam jej zbyt entuzjastycznie, poniewaz jak mnie zobaczyla, to powiedziala, ze ona ne widzi problemu i chyba jestem przerwazliwiona na swoim punkcie... Dodatkowo spytala, czego obecnie uzywam, to odpowiedziala, ze nic innego mi nie zapisze, bo nie ma potrzeby i, ze ona mi poleca peelingi, oczywiscie u niej. Na peeling nie poszlam ostatecznie, poniewaz nie mialam kasy i pora juz nie ta, ale rozwazam, czy sie do niej jeszcze raz nie wybrac. Warto?
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 14:49   #683
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Szukam dobrego dermatologa w Legnicy
Ktoś ma jakieś doświadczenia??
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 17:25   #684
katherine87
Raczkowanie
 
Avatar katherine87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 171
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Czy któraś z Was zna dobrego dermatologa na NFZ w Łodzi? Ewentualnie prywatnie, ale w przystępnych cenach...
__________________
Uwierzyć w siebie
katherine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 21:10   #685
Inq_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Parę lat temu byłam u Pani Czernickiej-Kupras w Bytomiu.
Miałam wtedy serdecznie dość pojawiających się "kropek" na twarzy. Nie chodziłam do salonów kosmetycznych. Na necie przeczytałam że mikro-dermabrazja świetnie oczyszcza. Więc zadzwoniłam latem i umówiłam się na wizytę.
Pani dermatolog nie wspomniała ani słowem że nie powinnam wykonywać zabiegu latem. Przyjęła mnie szybko i bez żadnych wyjaśnień. Nie wspomniała, że mam unikać słońca, nawilżać skórę i pić wodę. Nic. (Próbowałam się wypytać)
Następnego dnia wystawiłam twarz do słońca i do teraz mam ślady na czole. Potem zaczęłam się bardziej interesować... jakoś wtedy nie natrafiłam na słowo przeciwwskazania...
Zresztą zobaczcie jak jest opisana mikrodermabrazja na jej stronie. Fakt, powinnam była przeczytać więcej o mikro....
Więc ja nie polecam p. B. Czernickiej - Kupras.
Inq_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 10:35   #686
nina1988
Przyczajenie
 
Avatar nina1988
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
GG do nina1988
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Witam wszystkich,
Poszukuje najlepszego dermatologa w Krakowie, nie musi byc na NFZ. Od pewnego czasu borykam sie z problemem suchej swędzącej skóry, na początku były to małe suche rózowate plamki w okolicy bioder i przedramion, teraz to cos rozsiało sie tez na plecach i posladkach i swędzi coraz bardziej a skóra nie jest juz gładka tylko szorstka i sucha. Z tego co zauwazyłam jest to zakaźne( zaraziłam chłopaka) a gorace i częste prysznice sprzyjaja rozprzestrzenianiu sie tej choroby.Poczatkowo myslalam ze atopowe zapalenie kóry ale przeciez AZS nie jest zarazliwe wiec podejrzewam świerzb. Na dodatek sprawa sie skomplikowala kiedy 3 dni temu po załozeniu nowej bluzki prosto ze sklepu wysokczyla mi jeszcze gorsza wysypka.Przez pierwsze 2 dni pieklo, teraz juz tylko swedzi no i jeszcze wieksza powierzchnia skóry jest sucha i swedząca.Podejrzewam ze bluzka byla prana w jakims detergencie i stad alergia. Pije codziennie wapno i smaruje sie mascia ochronna z wit A ale nie przynosi to zadnych skutków. Czy któraś z was miała podobny problem i może mi polecic jakiegos specjaliste??? bardzo prosze o pomoc.. podaje swoj nr gg: 8296906
pzdr
nina1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 18:48   #687
teacherpreacher
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: DG/BB
Wiadomości: 35
GG do teacherpreacher
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Witam serdecznie
Pięknie i gorąco proszę o namiary na naprawdę porządnego dermatologa z okolic Bielska-Białej, Katowic, Sosnowca lub Dąbrowy Górniczej. Chodzi za mną zrobienie sobie mikrodermabrazji diamentowej, ale myślę, że nie ma się co tak z biegu rzucać, tylko lepiej będzie skonsultować się z fachowcem z prawdziwego zdarzenia (bo przerabiałam już i takich, którzy nie ruszając się zza biurka przepisali mi antybiotyki, które nie dały absolutnie nic.. )

Z góry pięknie dziękuję, będę wdzięczna za wszelkie rady. Mój numer gg ewentualnie: 261 48 64
__________________
Moje biżu-stworki: galeriazazingi.blogspot.com
teacherpreacher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 18:56   #688
Tesori
Raczkowanie
 
Avatar Tesori
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 60
Lublin

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Szukam Dermatologa w LUBLINIE
Który powie mi w końcu co mi jest, a nie zmyje kremami lekami i dalej nie wiem co się dzieje, a jest coraz gorzej!
Osobiście polecam dr Annę Elżakowską.
Przyjmuje w przychodni skórnej na 3-maja i bodajże w swoim prywatnym przy ul. Czechowskiej chyba 4
Pozdrawiam.
Tesori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 22:10   #689
Biedronkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronkowa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łdz :)
Wiadomości: 2 032
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Dziewczyny czy któraś może była u którego z dermatologów w Dermoklinice na ul.Kościuszki 93? ŁÓDŹ
__________________
Jeśli nie wolno ale bardzo się chce to... MOŻNA!

-Przykro mi, ale nie ma między nami chemii...
-To fizyka Ci już nie wystarcza?




Biedronkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 20:05   #690
andzia_i
Rozeznanie
 
Avatar andzia_i
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 545
Dot.: DOBRY DERMATOLOG - kogo polecamy?

Dalej szukam dermatologa w OPOLU, pomocy!!
andzia_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 12:02:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.