Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-10, 10:05   #4531
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
testowałyście może podkłady Lily Lolo w kolorze Porcelan? doczytałam, że kilka osób pisze że biały i zaczaiłam sie na niego w Polskim sklepie internetowym
nie słyszałam o nich ale mają przyjemną nazwę a możesz podać, w jakim sklepie internetowym?

woda sodowa, bardzo chętnie zobaczyłabym swatcha, najlepiej w porównaniu z innymi podkładami
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 10:24   #4532
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny! dawno mnie tu nie było, bo miałam problemy z internetem... jednak podczytywałam Was ile mogłam.

potrzebuję Waszej pomocy! za niecały miesiąc studniówka, a ja wciąż nie mam sukienki. poważnie zastanawiam się nad satynową granatową bombką - wydaje mi się, że taki kolor świetnie wygląda z bladą skórą. szukałam wśród sukienek typu >japan style<, bo modelki prezentujące te ubrania również są białe co o tym myślicie?

btw ja też czekam na swojego Elemonga... pokładam w nim duże nadzieje

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2010-12-10 o 10:27
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:23   #4533
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

fiasco ja widziałam je tutaj http://reya.pl/ pewnie wsprowadzić z orginalnej strony wyjdzie taniej, ale ja niecierpliwa jestem.

Cieszę się ogromnie - bo moje bb creamy są juz na mojej poczcie i dziś je dostanę. Hura!
Jutro albo będę piać z zachwytu, albo będzie wielka rozpacz i duuża wymiana
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 11:55   #4534
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Natrix a Twoj typ cery to rozmumiem sucha/ normalna?
mój typ to raczej cera normalna z tendencją do mieszanej


Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość

Dzisiaj zrobiłam badania i mam cholerne zakażenie helikobacter pylori

Ja też miewam często dolegliwości żołądkowo-wątrobowe Więc łączę się ze wszystkimi Żołądkowo-Cierpiącymi!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:06   #4535
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kurcze, narobiłyscie mi nadziei na Manhattan ! Lubie ta firme, mialam raz podklad, ktory mial cudownie zoltawe tony costam costam cover . Niestety byl za ciemny (ale na lato w sam raz, chcac nie chcac cos mnie slonce zlapalo)
Anyway!
Czy te kolory ktore podalyscie tego pudru 3in1 ma zoltawe tony czy bardziej rozowe? Moja skora to total bialy + szyja (wybaczcie za wyrazenie) srakowate przeswity, taki zolty jak musztarda. Czyli a fe a fe! Jak niedomyty wyblakly samoopalacz ale mega jasny, taki jasny ze az bialo zolty ale do czego daze bo zaraz sama zgubie watek
Wiec szukam takiego z zoltymi tonami.
Kiedys w sklepie znalazlam Gosh X-ceptional wear, ale no wlasnie w sklepie - wszyscy wiemy jakie jest swiatlo w sklepach. Najjasniejszy kolor, wydawal sie idealnie cudowny, jasniutki. Ciekawa jestem jak to wyglada w swietle dziennym i czy faktycznie kryje dobrze... Mialyscie moze z nim stycznosc?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:30   #4536
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
fiasco ja widziałam je tutaj http://reya.pl/ pewnie wsprowadzić z orginalnej strony wyjdzie taniej, ale ja niecierpliwa jestem.

Cieszę się ogromnie - bo moje bb creamy są juz na mojej poczcie i dziś je dostanę. Hura!
Jutro albo będę piać z zachwytu, albo będzie wielka rozpacz i duuża wymiana
A jakie BB zamówiłaś?
Ja wkleiłam swatcha w wątku o BB
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 12:56   #4537
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

3 rodzaje Misshy - Cover #13, Real cośtam #13 i Vita Matt
swatche oglądałam i były obiecujące ale wiadomo monitor przekłamuje kolory
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 13:08   #4538
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość

Ja też miewam często dolegliwości żołądkowo-wątrobowe Więc łączę się ze wszystkimi Żołądkowo-Cierpiącymi!
Wiem, że średnio na temat, ale spróbuj siemię lniane pić codziennie- paskudne wyjątkowo, ale na prawdę działa Miałam kiedyś wrzody żołądka, żadne lekarstwa nie działały, a po pół roku picia tego paskudztwa się wyleczyłam całkowicie (mimo, ze pani doktor mówiła, że się nie da). Na wszelkie problemy z żołądkiem działa i przy okazji na włosy
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 13:35   #4539
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hura dotarły moje BB creamy
Mimo, że jestem w pracy nie omieszkałam już je wypróbować, co prawda tylko na dłoniach ale to zawsze coś.
Missha Cover #13 jasny beżyk jak dla mnie bez domieszki żółtego i różowego, neutralna barwa
Missha Signature Real Complet # 13 strasznie różowy i zdecydowanie ciemniejszy od Covera
Missha Vitta Matt - ciemno brązowy, na mojej ręce kropka wyglądała jak pacnięcie Nutellą
Posmarowałam wszystkimi po kawałku dłoni i o dziwo wszystkie ładnie się wtopiły i nawet trochę zyłki przykryły.. ale jednak to tylko ręce są ciemniejsza i bardzie żółte niż twarz
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 14:24   #4540
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Wiem, że średnio na temat, ale spróbuj siemię lniane pić codziennie- paskudne wyjątkowo, ale na prawdę działa Miałam kiedyś wrzody żołądka, żadne lekarstwa nie działały, a po pół roku picia tego paskudztwa się wyleczyłam całkowicie (mimo, ze pani doktor mówiła, że się nie da). Na wszelkie problemy z żołądkiem działa i przy okazji na włosy
tez to piłam! nazywałam to glutem z kosmosu, bo taką ma mniej wiecej konsystencję przed przelaniem przez sitko, ale śrendio pomogło. za to wrazenia smakowo-wzrokowe: niezapomniane :P
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 17:22   #4541
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wrzucam zdjecie lilylolo w porownaniu do revlona colorstay ivory. Niestety dopiero teraz wykopalam moja ladowarke i jest to najlepsze zdjecie jakie udalo mi sie zrobic w tym swietle. Ogolnie to ten lilylolo tak mi sie stopil ze skora, ze na zdjeciu prawie w ogole go nie widac.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_0676.jpg (58,1 KB, 117 załadowań)
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 17:37   #4542
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dagmara, z tego co pamietam, elianka używała tego podkładu i go sobie chwaliła - ale jakoś się ostatnio nie pojawia na wątku. ale chyba wystawiła mu recenzję na KWC
Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
fiasco ja widziałam je tutaj http://reya.pl/ pewnie wsprowadzić z orginalnej strony wyjdzie taniej, ale ja niecierpliwa jestem.
a jaka promocja na tej stronie na niektóre kolory podkładów: z 60 zł na 59
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 18:35   #4543
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Byłam dzisiaj w Rosmanie i był ten puder który polecalyscie z Manhattan'u, porcelain- niestety tylko probnik;( kolor piękny, neutralny z delikatnym żółtym odcieniem;( szczęśliwa jestem ze na pocieszenie znalazłam nowa edycje pseudomneralnego pudru z rimmel No ciekawe jak się przegryzie z moim buff revlona?
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 18:46   #4544
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Natrix, wiesz co, chyba sobie kupię tego Manhattana Potrzebuję jakiegoś mocniej kryjącego pudru, bo mam masakrę na twarzy i chyba będę zmuszona zrezygnować z podkładu.

Dziewczynyyy, myślicie, że jak od tygodnia nie tknęłam ani kawałeczka czekolady i ani jednego chipsa, chociaż wcześniej pożerałam je kilogramami, a zieloną herbatę piję litrami, to, hmm, no nie wiem, cera zaczęła mi się 'oczyszczać'? Bo wysypało mnie po prostu przeokrutnie i mam cichą nadzieję, że się wszystko odrodzi jak feniks z popiołów

Sintagma, też właśnie dziś w rossie przejrzałam Manhattana, ale najjaśniejszego koloru też nie było!

Edytowane przez saks
Czas edycji: 2010-12-10 o 18:48
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 19:55   #4545
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Kurcze, narobiłyscie mi nadziei na Manhattan ! Lubie ta firme, mialam raz podklad, ktory mial cudownie zoltawe tony costam costam cover . Niestety byl za ciemny (ale na lato w sam raz, chcac nie chcac cos mnie slonce zlapalo)
Anyway!
Czy te kolory ktore podalyscie tego pudru 3in1 ma zoltawe tony czy bardziej rozowe?
Z Manhattan 2in1 żółtawe tony ma kolor 15 Porcelain

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Wiem, że średnio na temat, ale spróbuj siemię lniane pić codziennie- paskudne wyjątkowo, ale na prawdę działa Miałam kiedyś wrzody żołądka, żadne lekarstwa nie działały, a po pół roku picia tego paskudztwa się wyleczyłam całkowicie (mimo, ze pani doktor mówiła, że się nie da). Na wszelkie problemy z żołądkiem działa i przy okazji na włosy
Dzięki za radę

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Rosmanie i był ten puder który polecalyscie z Manhattan'u, porcelain- niestety tylko probnik;( kolor piękny, neutralny z delikatnym żółtym odcieniem;(
Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Natrix, wiesz co, chyba sobie kupię tego Manhattana Potrzebuję jakiegoś mocniej kryjącego pudru, bo mam masakrę na twarzy i chyba będę zmuszona zrezygnować z podkładu.

Sintagma, też właśnie dziś w rossie przejrzałam Manhattana, ale najjaśniejszego koloru też nie było!
Dziewczyny kochane, tylko, żeby potem na mnie nie było, że za ciemny
Bo te Manhattany nie są takie super-jasne, słyszałam wiele opinii, że dla kogoś były za ciemne. U mnie jednak zarówno żółtawy Porcelain jak i różowawy Beige wtapiają się świetnie w skórę. Moja cera po prostu wyjątkowo dobrze z nimi współpracuje I ja też nie jestem z tych najekstremalniejszych Bladziochów W każdym razie darzę ten puder ogromną, dozgonną miłością A Wam, Dziewczyny radzę pomazać się chociaż testerami (bo o próbkę będzie trudno ) zanim zdecydujecie się na zakup, żebyście nie były potem czasem rozczarowane
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 19:59   #4546
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

oj, ja zachęcona opiniami jakiś czas temu kupiłam puder Manhattan, faktycznie jaśniutki niebiański, ale zapychał mnie tak niesamowicie, że każde użycie 'goiło' się przez 2 tygodnie...

proszę o rady co do sukienki (poprzedni post) <prosi>
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 20:14   #4547
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
oj, ja zachęcona opiniami jakiś czas temu kupiłam puder Manhattan, faktycznie jaśniutki niebiański, ale zapychał mnie tak niesamowicie, że każde użycie 'goiło' się przez 2 tygodnie...

proszę o rady co do sukienki (poprzedni post) <prosi>
No właśnie, nie każdemu pasuje... ja mam skórę baaardzo skłonną do wyprysków, a Manhattan nigdy nie przyczynił się do wysypu Niestety, to kwestia wysoce indywidualna i albo trzeba w jakiś sposób wypróbować, albo zaryzykować, albo zrezygnować

Co do Twojej sukienki, Maqua, to ja niestety nie umiem w takich kwestiach doradzać, ale granat na pewno podkreśli ślicznie bladą skórę
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 20:23   #4548
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ale namachałyście postów
No więc tak: ja miałam Manhattany (wersję transparentną, w czarnym pudełeczku z przezroczystą pokrywką i wersję 2 w 1 z pokrywką białą kolor porcelain) i jeden mnie na dłuższą metę zapychał, a drugi był za ciemny. Ale ten 2 w 1 fajnie krył, tylko kolor nie mój.
Teraz kwestia gosh-a. Miałam ten podkład - dla mnie własności rewelacyjne, mogłam im uzyskać niemal "photoshopową" buzię ale kolor znów za ciemny. Rozrabiałam go z białą bazą inglota. Jeśli chodzi o kolor to jest neutralny beż, może nawet troszkę w kierunku różowego. Żółty na pewno nie jest.
Maqua, uważam że to super pomysł. Sama byłam w granatowej sukience i moja bladość dawała po oczach Byłam chyba jedyną dziewczyną w klasie, która nie poszła na solarium. A i wtedy miałam jeszcze rudawe włosy... Krój też mi się podoba. W moich czasach - 5lat temu - modne były długie suknie z gorsetami, co mnie w sumie wnerwiało, bo wszystkie panny robiły za takie księżniczki
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 20:33   #4549
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Natrix pytałam bo właśnie na takim typie skóry jak Twój i mój (mieszana) podkłady lubią ciemnieć przez utlenianie i w rzeczywistości jedynym sposobem jest kupienie o ton jasniejszdego podkładu
Powiem Wam ze ten Rimmel nie jest taki zły kolor super i nie zapycha
o tutaj jest jego jakieś zdjęcie
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...0&tx=130&ty=96
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 21:05   #4550
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Z Manhattan 2in1 żółtawe tony ma kolor 15 Porcelain
Dziewczyny kochane, tylko, żeby potem na mnie nie było, że za ciemny
Bo te Manhattany nie są takie super-jasne, słyszałam wiele opinii, że dla kogoś były za ciemne. U mnie jednak zarówno żółtawy Porcelain jak i różowawy Beige wtapiają się świetnie w skórę. Moja cera po prostu wyjątkowo dobrze z nimi współpracuje I ja też nie jestem z tych najekstremalniejszych Bladziochów W każdym razie darzę ten puder ogromną, dozgonną miłością A Wam, Dziewczyny radzę pomazać się chociaż testerami (bo o próbkę będzie trudno ) zanim zdecydujecie się na zakup, żebyście nie były potem czasem rozczarowane
Ja czasem, czytając posty niektórych dziewczyn mam wrażenie, że jestem najciemniejszą (jakkolwiek to brzmi ) dziewczyną na forum. Z kolorem podkłądu nigdy nie miałam większych problemów, teraz mam Astora i kolor ma super, chociaż puder Bourjois i BioDetox z tej samej firmy są na chwilę obecną za ciemne.
Nie martw się, do głowy by mi nie przyszło, żeby mieć jakieś do ciebie pretensje
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:08   #4551
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Ja czasem, czytając posty niektórych dziewczyn mam wrażenie, że jestem najciemniejszą (jakkolwiek to brzmi ) dziewczyną na forum. Z kolorem podkłądu nigdy nie miałam większych problemów, teraz mam Astora i kolor ma super, chociaż puder Bourjois i BioDetox z tej samej firmy są na chwilę obecną za ciemne.
Nie martw się, do głowy by mi nie przyszło, żeby mieć jakieś do ciebie pretensje
hihi ja w wakacje nie dość że byłam ciemna to jeszcze blondynka
Zarcik
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:23   #4552
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

dziękuję za odzew Dziewczyny quench, masz może gdzieś zdjęcie w tej sukience? myślę, że nie tylko ja chciałabym Cię w niej zobaczyć

niestety nie dotarł do mnie jeszcze mój Elemong... mam nadzieję, że nacieszę się nim w poniedziałek.

w następną niedzielę robię imprezę urodzinową i bardzo żałuję, że nie mogę Was wszystkich pozapraszać (chyba, że planujecie być w Szczecinie w przyszłym tygodniu)
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:31   #4553
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
hihi ja w wakacje nie dość że byłam ciemna to jeszcze blondynka
Zarcik
Ech, ja jestem naturalną dośc jasną blondynką. Na wakacjach miałam rude z szamponetki (ale miał być brąz, nie wiem, gdzie ja miałam głowę, dawać brąz na blond i myśleć, że faktycznie będzie brąz) i do teraz został mi lekko rudawy odcień.
A marzy mi się zimny brąz, może być z dodatkiem czegoś rudego, co by mi bladość podkreśliło.
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:51   #4554
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
dziękuję za odzew Dziewczyny quench, masz może gdzieś zdjęcie w tej sukience? myślę, że nie tylko ja chciałabym Cię w niej zobaczyć
Niestety, z tamtych czasów nic się nie uchowało
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:53   #4555
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Teraz kwestia gosh-a. Miałam ten podkład - dla mnie własności rewelacyjne, mogłam im uzyskać niemal "photoshopową" buzię ale kolor znów za ciemny. Rozrabiałam go z białą bazą inglota. Jeśli chodzi o kolor to jest neutralny beż, może nawet troszkę w kierunku różowego. Żółty na pewno nie jest.
Ja też bardzo miło wspominam Gosha, faktycznie super krył i wygładzał twarz (też mieszałam go z białą bazą Inglota ) - pewnie jeszcze go kiedyś zakupię Przy czym na mnie z kolei wyglądał zdecydowanie żółtawo, ale ja mam chyba zupełnie inny typ kolorystyczny niż Ty, Quench

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Natrix pytałam bo właśnie na takim typie skóry jak Twój i mój (mieszana) podkłady lubią ciemnieć przez utlenianie i w rzeczywistości jedynym sposobem jest kupienie o ton jasniejszdego podkładu
Mnie Manhattan, mimo mieszanej cery, na szczęście nie ciemnieje nic a nic W ogóle, to ja o nim mogę mówić tylko w superlatywach Dla mnie po prostu jest pod każdym względem idealny.
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:56   #4556
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Saks taki zimny ciemny "szary"brąz cudnie wygląda przy jasnej cerze
Chociaż taki też ślicznie z refleksami
Naszała mnie chęć na zakup "żywo" czerwonej, krwistej szminki ale boję się o efekt przy baardzo jasnym blondzie i cerze? Jak myslicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy_brunetka.jpg (20,7 KB, 32 załadowań)
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2010-12-10 o 22:00
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 22:07   #4557
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Saks taki zimny ciemny "szary"brąz cudnie wygląda przy jasnej cerze
Chociaż taki też ślicznie z refleksami
Naszała mnie chęć na zakup "żywo" czerwonej, krwistej szminki ale boję się o efekt przy baardzo jasnym blondzie i cerze? Jak myslicie?
Ja osobiście uwielbiam połączenie bladej cery, blondu i krwistych ust Tylko tonację szminki trzeba dobrze dobrać
Zawsze można, starym sposobem, wklepać pomadkę w usta opuszkami palców, wtedy kolor będzie nadal piękny i wyrazisty, ale jakby lżejszy i delikatniejszy
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 22:36   #4558
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

No to chyba się skuszę i taką szminkę zakupię Jasną, krwistą czerwień
troszkę zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dita_von_teese_02.jpg (26,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dita-von-teese.jpg (31,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gwen-Stefani.jpg (19,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imagesCAUSC058.jpg (8,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg runway-beauty-paris-fashion-week-fall-2010-eyes.jpg (38,7 KB, 25 załadowań)
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 22:47   #4559
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

uwaga na Manhattan -zawiera talc,może zapchać,przynajmniej ja tak na niego reaguje... a jeżeli w rossie nie ma to warto zerknąć do natury
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 08:37   #4560
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Naszała mnie chęć na zakup "żywo" czerwonej, krwistej szminki ale boję się o efekt przy baardzo jasnym blondzie i cerze? Jak myslicie?
to bardzo dobre połączenie


Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Zawsze można, starym sposobem, wklepać pomadkę w usta opuszkami palców, wtedy kolor będzie nadal piękny i wyrazisty, ale jakby lżejszy i delikatniejszy
ja tak robię i polecam, tylko muszę jeszcze jakoś wybielić trochę zęby
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.