leki wspomagające - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-29, 14:57   #1
dancer_in_the_dark
Raczkowanie
 
Avatar dancer_in_the_dark
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 47

leki wspomagające


Hej
Czy przy kuracji odchudzającej stosujecie jakieś leki wspomagające które Wam naprawdę pomagają? Ja od ok 1miesiąca korzystam z systemu slim figura w 3 fazach tj: spalanie, oczyszczanie i stabilizacja, czuję jednak że idę w złym kierunku... Jem bardzo mało, mniej niż 1000kcal na dzień i czuję że jeszcze powinnam się ograniczyć. Liczę kalorie, a produkty które kupuję muszą mieć tablice ze składnikami odżywczymi (chodzi mi tu o węglowodany, białka, tłuszcze i oczywiście kalorie). Czytałam również na tym forum opinie na temat slim figury, niektóre są pozytywne ale są również i takie w których piszecie że przytyłyście po zaprzestaniu kuracji. Nie chcę aby tak stało się również i w moim przypadku. Szukam leku, który pomógł by mi w kuracji odchudzającej i co najważniejsze, który nie powoduje efektu jojo. Czekam na Wasze odpowiedzi

Pozdrawiam

Ania
dancer_in_the_dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 15:09   #2
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: leki wspomagające

Wątki podwieszone i wyszukiwarka

ps. tragiczna dieta - mniej niż 1000 kcal i chcesz jeszcze ograniczać - koniecznie poczytaj jak się powinno mądrze odchudzać, a nie zawracasz sobie głowę środkami wspomagającymi - to nie jest potrzebne. Po takiej "kuracji" - jojo murowane.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 15:24   #3
dancer_in_the_dark
Raczkowanie
 
Avatar dancer_in_the_dark
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 47
Dot.: leki wspomagające

Cytat:
Napisane przez italiaanka Pokaż wiadomość
Wątki podwieszone i wyszukiwarka

ps. tragiczna dieta - mniej niż 1000 kcal i chcesz jeszcze ograniczać - koniecznie poczytaj jak się powinno mądrze odchudzać, a nie zawracasz sobie głowę środkami wspomagającymi - to nie jest potrzebne. Po takiej "kuracji" - jojo murowane.
siedzę w dietetyce już od ok 2 lat i mimo tego co się Tobie może wydawać, doskonale wiem jak powinno się odchudzać. Jem 6 małych posiłków dziennie, piję dużo wody, ruszam się... A efektów nie było, więc postanowiłam skorzystać ze slim figury... i chciałabym ją odstawić, toteż tak zrobię
dancer_in_the_dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 15:27   #4
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: leki wspomagające

Efektów nie było bo marna dieta - dziewczyno, aby schudnąć trzeba jeść... Piszesz na forum publicznym i prosisz o rady, więc Ci ich udzelam - nie obruszaj się bo nie masz o co. Pozdrawiam.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 15:30   #5
dancer_in_the_dark
Raczkowanie
 
Avatar dancer_in_the_dark
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 47
Dot.: leki wspomagające

nawet nie próbowałam się obruszyć :P ok, dzięki za radę, napewno wezmę ją pod uwagę
dancer_in_the_dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 15:34   #6
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: leki wspomagające

Cytat:
Napisane przez dancer_in_the_dark Pokaż wiadomość
nawet nie próbowałam się obruszyć :P ok, dzięki za radę, napewno wezmę ją pod uwagę
To przepraszam, widocznie źle to odebrałam

Pozdrawiam jeszcze raz.
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 15:34   #7
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: leki wspomagające

Cytat:
Napisane przez dancer_in_the_dark Pokaż wiadomość
Jem bardzo mało, mniej niż 1000kcal na dzień i czuję że jeszcze powinnam się ograniczyć.

(...)
Szukam leku, który pomógł by mi w kuracji odchudzającej i co najważniejsze, który nie powoduje efektu jojo. Czekam na Wasze odpowiedzi
a na co Ci lek, bez niego będziesz miała efekt jo jo przy takim odżywianiu i kaloryczności. Szkodzisz sama sobie

Cytat:
Napisane przez dancer_in_the_dark Pokaż wiadomość
siedzę w dietetyce już od ok 2 lat i (...) doskonale wiem jak powinno się odchudzać. (...) A efektów nie było,
siedzisz w dietetyce od 2 lat a jeszcze jesteś w polu w takim razie. z Całym szacunkiem ale wygląda na to że niewiele wiesz na temat odchudzania skoro stosujesz tak drastyczną dietę + ruch skąd Ty czerpiesz energię...

Nikt nie chce Ci na źle. Italiaanka zna się na rzeczy, dobrze Ci radzi. Aby schudnąc musisz więcej jeść! Chyba nie chcesz aby Twój organizm przełączył się na tryb oszczędnościowy, prawda ?
Poczytaj podwieszone wątki. Tam znajdziesz wiele cennych wskazówek.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:02.