nawilżacz sauna do włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 21:09   #1
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483

nawilżacz sauna do włosów


dziewczyny w ramach prezentu gwiazdkowego chcę sobie zamówić nawilżacz saunę do włosów firmy fox ( dlatego tej firmy bo najtaniej inne są drozsze) u fryzjera nigdy nie miałam okazji siedzieć pod taką sauną w ramach pielęgnacji i mam do Was pytanko czy byłyście zadowolone z efektu pielęgnacji po takiej saunie? bo nie wiem czy warto inwestować pozdrawiam
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 09:40   #2
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: nawilżacz sauna do włosów

Ja mialam ostatnio taka okazje.... Nie powiem, bylo mi dosyc przyjemnie i wlosy byly takie inne elastyczne i sprezyste jednak fryzjerka zepsula caly ten efekt ''szorujac'' moje wlosy i skore podczas zmywania odzywki .....
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:11   #3
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: nawilżacz sauna do włosów

też bym się chętnie czegoś na ten temat dowiedziała . Mój fryzjer zakupił taką saunę, ale jednorazowy koszt to ok 25-30 zł
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 15:12   #4
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: nawilżacz sauna do włosów

dziewczyny, które były na takim zabiegu u fryzjera mam pytanie czy przed tym zanim usiadłyście juz z maską pod saunę fryzjer założył Wam jakiś czepek czy folię czy sauna działała bezpośrednio na włosy?
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 19:54   #5
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: nawilżacz sauna do włosów

pod saune czy inny nawilzacz nie zaklada sie czepka bo wlosy pozostaja wilgotne. natomiast jesli naklada sie odzywke i potem wystawia wlosy na dzialanie ciepla (np. suszarka stojąca czy klimazon) to nalezy zalozyc czepek lub jeszcze lpeij owinac glowe folia aluminiowa wlasnie po to by wlosy nie wyschly.
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:03   #6
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: nawilżacz sauna do włosów

Ja też zastanawiam się nad zakupem tej właśnie sauny ale trochę ona kosztuje...a może lepiej będzie kupić suszarkę stojącą tej firmy? Jest tańsza a wg mnie lepiej się opłaca bo pamiętam korzystałam z niej jak np fryzjerka nakładała mi odżywki lub zakładała wałki na moje syntetyki...Efekt był naprawdę powalający ale chodzi mi głównie o te odżywianie włosów...jak myślicie? może któraś z was posiada już saune bądź taka suszarkę do użytku domowego?
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 21:00   #7
adriianka
Raczkowanie
 
Avatar adriianka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 32
Talking Dot.: nawilżacz sauna do włosów

Witam!! Ja parę dni temu stałam się szczęśliwą posiadaczką nawilżacza z prawdziwego zdarzenia! bardzo bardzo chciałam go mieć bo wcześniej chodziłam na nawilżanie do mojej fryzjerki ( to już będzie jakieś 5 lat!!) i efekty były super!! (nakładała maski faruka) ale ta przyjemność kosztowała mnie 80 zł!!!! a chodziłam co miesiąc i dzięki temu moje włosy nie wykonczyły sie wiecznym prostowaniem ( a mam cienkie włoski).
Cóż mogę powiedzić o tej machinie: napewno nie jest to to samo co co suszarka... napewno nie bo tu chodzi o parę, wodę itp a nie o przegzewanie włosa.. pierwsze wrazenie było marne podczas odpalnia, bo chociaz zapłaciłam za niego 500 zł to wygląda tak prymitywnie- napewno nie jest taki jak mojej fryzjerki- to całkiem inna bajka ona ma taki lekko za 2000 zł.. nie mogłam go dobrze ustawić i miałam wrażenie że para jest za gorąca. ale za drugim razem było już super... nie chciało mi się spod niego wyłaźić!!! spełnia swoje zadanie. bardzo się ciesze że w końcu mam go na własność!! i polecam. nie bede tu sie rozpisywac o zaletach takiej sauny bo jest tego pełno... ale ja nie podejmuję takich drogich decyzji pochoponie lecz po latach doświadczeń!! a i jeszcze jedno- bardzo wazne jaką maskę się nałoży- ja juz wyprubowałam dwie- wella i placenta kallosa. bylo ok. ale zamierzam kupic biosilka i dolewać jedwabiu jak to robiła moja fryz!!
pozdrawiam!!!
adriianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 15:56   #8
fryzjerkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: nawilżacz sauna do włosów

Jak nawilżacz to drogi
ja kupiłam do swojego salonu z Kadusa jest super
na suchą parę co jest bardzo ważne
nie ma problemów z brzydkimi zapachami po czasie jak to często bywa z tańszymi nawilżaczami - zwrócił mi się po 4 m-cach stosowania w salonie
fryzjerkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 12:52   #9
adriianka
Raczkowanie
 
Avatar adriianka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 32
Wink Dot.: nawilżacz sauna do włosów

a mam takie pytanko do Fryjerekk: czy do takiego nawilżacza są jakieś specjalne konkretne maski przeznaczone własnie pod saunę? jesli tak to proszę Cię o podanie
adriianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 18:02   #10
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: nawilżacz sauna do włosów

ja chodziłam na saunę regularnie kilka razy co tydzień i owszem włosy się zregenerowały ale myślę że profesjonalne odżywki dają podobny efekt i chyba nie warto przepłacać.
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 15:49   #11
Alatka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8
Dot.: nawilżacz sauna do włosów

Zastanawiałam się nad takim zabiegiem>?
Napiszcie jaki jest najlepszy?Ile kosztuje?
I czy jest naprawdę dobry dla zniszczonych włosów?
A i ile trzeba ich zrobić i z jaką częstotliwością, by zregenerować je ?
Alatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 07:07   #12
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: nawilżacz sauna do włosów

Zakupiłam Nawilżacz FOX CONDITION. Włosy po nim są piękne nałożyłam odżywkę henna wax a na końcówki pantene program odnowy- maska i tak siedzialam 20 minut pod kopułą. Zastanawiam się czemu trzeba wlać wodę destylowaną...ja wlałam taką z kranu którą oczyszcza filtr i którą można pić. Słyszałam że można też dodać do tej wody jakiś olejków zapachowych. Włosy wypłukałam letnią wodą i mimo że mam suche i zniszczone są nawilżone i błyszczą. Dodatkowo nałożyłam na twarz maskę oczyszczającą i twarz też była super- gładka i oczyszczona- już bez zaskórników Chciałam kupic wersję z ozonem ale jest droższa i wyczytałam że ozon nie jest tak dobry dla zdrowia. Zamierzam przeprowadzic inensywną kurację z tym nawilżaczem(po każdym myciu) bo włosy mam bardzo w złym stanie ale po uzyciu tego urzadzenia jest bardzo dobrze. Trochę mnie skóra piekła to podniosłam kopułę troszkę do góry. Wygląda trochę prymitywnie- jak powiedziala adriianka ale tu efekt się liczy zobaczymy jak się dalej sprawdzi, jeśli któraś wie co można wlewać do tej wody niech powie
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:48   #13
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: nawilżacz sauna do włosów

Ja tez mam saune do wlosow
kupilam za 500 zl
super sprawa naprawde nie musze juz uzywac suszarki
kikam dodatkowo na przycisk ozone wiec pary jest wiecej

,ale czasem cos wypadnie i para leci na zewnatrz
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:56   #14
Gracja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
GG do Gracja
Dot.: nawilżacz sauna do włosów

Mi dzis też przyszła sauna -wersja z ozonem.Właśnie siedzę przed kompem i szukam jakich masek można używać do niej,bo czytałam gdzieś ,że jakieś specjalne.Zastanawiam się czy mogę użyć na swoją pierwszą próbę loraela absolut repair.Może podpowiecie dziewczyny jakich wy używacie.
I jeszcze jedno- na jaką temp mam nastawić i ile czasu trzymać
Gracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 06:59   #15
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: nawilżacz sauna do włosów

Ja nie mam ustawień temperatury w swojej saunie. Poprostu właczam i ustawiam na 20 minut. Głównie nakładam na włosy maseczke henna wax(na skórę głowy) a na resztę np loreal repair, pantene, sleek, obojętnie jaką tylko mam. Używam sauny po każdym myciu czyli po 3 dniach. Włosy mam z natury suche dlatego najpierw myję odżywką a pozniej skórę głowy szamponem. Aha i tych odżywek do sauny nakładam bardzo dużo Ostatnio kupiłam sobie maseczkę lorys shea butter i gloria ale jeszcze ich nie wypróbowałam.
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 22:17   #16
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: nawilżacz sauna do włosów

woda destylowana zapewne po to, aby kamień się nie osadzał

ja też planuję zakup FOX Condition ozone

i tylko zastanawiam się czy bardzo zapchałyby się te wszystkie przewody, gdybym wlewała wodę przecedzoną z zaparzenia pokrzywy, skrzypu lub rumianku

jak myślicie?
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 17:31   #17
Sitorasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 8
Dot.: nawilżacz sauna do włosów

Cześć dziewczyny. Powiedzcie mi proszę czy w tej saunie FOX Condition dołączony jest taki materiał który się ściąga na czole? Czy po prostu siedzimy pod ta sauną i wlosy mają bezpośrednie połączenie z powietrzem z zewnątrz? Bo u fryzjera zawsze miałam opaskę na czoło plus właśnie "to coś"I para kumulowała się po tym czepkiem a nie dmuchała na zewnątrz . Nawet nie wiem jak to się nazywa ;<
Sitorasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-25 18:31:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.