zdjecia fitnessowe, ktore was motywuja :) II - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-07, 21:20   #1321
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez alazif Pokaż wiadomość
To nie motywuje tylko wprawia w kompleksy nigdy nie bede miec takiego brzucha jak te laski;/
heh... nigdy nie mów nigdy
trzeba po prostu przyłożyć sie do cwiczen i wtedy nie ma rzeczy niemożliwych
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:20   #1322
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez alazif Pokaż wiadomość
To nie motywuje tylko wprawia w kompleksy nigdy nie bede miec takiego brzucha jak te laski;/
Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
heh... nigdy nie mów nigdy
trzeba po prostu przyłożyć sie do cwiczen i wtedy nie ma rzeczy niemożliwych
Otóż to. Z takim podejściem nikt nigdy jeszcze nic nie osiągnął . Jak będziesz wmawiać sobie, że nie będziesz mieć nigdy brzucha jak one to na pewno tak będzie. Trzeba się naprawdę postarać, jeśli się czegoś naprawdę chce- w przeciwnym razie po prostu nie chce się tego wystarczająco mocno.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:37   #1323
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

jeszcze kilka ode mnie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4q291f.jpg (11,8 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg girlabs-15-jpg.jpg (19,3 KB, 39 załadowań)
__________________



Edytowane przez ines25
Czas edycji: 2010-03-18 o 08:43
ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:38   #1324
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

cd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg highres_6813497.jpg (84,5 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iStock_000006198274XSmall.jpg (15,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg karenpang.jpg (32,1 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p4138759_main_dt.jpg (22,1 KB, 44 załadowań)
__________________



Edytowane przez ines25
Czas edycji: 2010-03-18 o 08:42
ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 23:40   #1325
alazif
Raczkowanie
 
Avatar alazif
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do alazif
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Wiem o tym Ale probuje setki razy i nic z tego.Eh.. zawsze od poniedzialku
__________________
1. Tamilee, uratuj mnie


A czym jest mobilizacja,hm?

cel-50.
obecnie-54
alazif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 23:40   #1326
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Dzzioewczyny, zamieszcząłma już tu te zdjecia

Jak myślicie co ona może ćwiczyć że tak wygląda ? ;>

Macie może jakioeś propozycje ? Jakie ćwiczenia na brzuch i na nogi ?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oo_15296.jpg (30,7 KB, 540 załadowań)
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 00:32   #1327
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
Dzzioewczyny, zamieszcząłma już tu te zdjecia

Jak myślicie co ona może ćwiczyć że tak wygląda ? ;>

Macie może jakioeś propozycje ? Jakie ćwiczenia na brzuch i na nogi ?

Ta kobieta wyglada strasznie. Serio, przeraza mnie. Juz ktorys raz ktos tu wkleja jej fote, a ja sie zastanawiam, co wy w niej widzicie, bo dla mnie ona wyglada prost KOSZMARNIE. Co cwiczy? Moim zdaniem niewiele, a jest to syndrom, o ktorym juz pisalam: kazdy praktycznie ma miesnie ,bo JAKOS sie przeciez RUSZA. Jesli sie odpowiednio wychudzisz to jest szansa, ze ci je bedzie bardziej widac, bo mniej bedzie na nich tluszczu, ale to nie znaczy, ze masz wyrobone miesnie. W szczegolnosci ta laska tak ma. Niby ten brzuch ALE: zero wyrobienia miesni skosnch wskazuje na to ,ze jakos powalajaco tego brzucha nie cwiczy (smiem twierdzic ,ze ja swoj cwicze DUZO wiecej). DO tego rece=zero miesni, klata=zero miesni, uda=mizerne miesnie (jak na kogos, kto niby ma cwiczyc to BARDZO mozerne, nawet samymi aerobami by sie jej wieksze wyrobily). Na moj gust dziewczyna cwiczy wielkie nic tub tyko troche, a glownie to sie glodzi (plus ewentualnie, zalozmy, taka ma naturalnie budowe, ma, zwracam uwage, naturalnie dlugi tlow - stawiam, ze jest dosc wysoka). Ale nie moze cwiczyc duzo, bo wyglada jak patyczak. Ja mam 3x tyle miesni na brzuchu ( o innych partiach ciala nie wspomne), a wcale nie cwicze duzo, tylko mam tez jakas tam wartswe tluszczu na nich, jak kazdy zdrowy czlowiek.

Ta laska jest koszmarna. Fuj Fuj Fuj.
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 08:22   #1328
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez alazif Pokaż wiadomość
Wiem o tym Ale probuje setki razy i nic z tego.Eh.. zawsze od poniedzialku
bo nie powinno zaczynac sie od poniedzialku tylko do DZIS
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 08:47   #1329
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Ta kobieta wyglada strasznie. Serio, przeraza mnie. Juz ktorys raz ktos tu wkleja jej fote, a ja sie zastanawiam, co wy w niej widzicie, bo dla mnie ona wyglada prost KOSZMARNIE. Co cwiczy? Moim zdaniem niewiele, a jest to syndrom, o ktorym juz pisalam: kazdy praktycznie ma miesnie ,bo JAKOS sie przeciez RUSZA. Jesli sie odpowiednio wychudzisz to jest szansa, ze ci je bedzie bardziej widac, bo mniej bedzie na nich tluszczu, ale to nie znaczy, ze masz wyrobone miesnie. W szczegolnosci ta laska tak ma. Niby ten brzuch ALE: zero wyrobienia miesni skosnch wskazuje na to ,ze jakos powalajaco tego brzucha nie cwiczy (smiem twierdzic ,ze ja swoj cwicze DUZO wiecej). DO tego rece=zero miesni, klata=zero miesni, uda=mizerne miesnie (jak na kogos, kto niby ma cwiczyc to BARDZO mozerne, nawet samymi aerobami by sie jej wieksze wyrobily). Na moj gust dziewczyna cwiczy wielkie nic tub tyko troche, a glownie to sie glodzi (plus ewentualnie, zalozmy, taka ma naturalnie budowe, ma, zwracam uwage, naturalnie dlugi tlow - stawiam, ze jest dosc wysoka). Ale nie moze cwiczyc duzo, bo wyglada jak patyczak. Ja mam 3x tyle miesni na brzuchu ( o innych partiach ciala nie wspomne), a wcale nie cwicze duzo, tylko mam tez jakas tam wartswe tluszczu na nich, jak kazdy zdrowy czlowiek.

Ta laska jest koszmarna. Fuj Fuj Fuj.
Santos w większości Twoich postów wyrażasz się dość agresywnie, ale to tak na marginesie

Wracając do tematu, ta dziewczyna (nie wiem dokładnie kto to jest) patrząc na sylwetkę, na pewno ćwiczy coś bo zarazy mięśni jest, o diecie trudno cokolwiek powiedzieć. nie każdy chce mieć aż tak wyrobione mięśnie skośne brzucha, żeby było je "widać" i wyraźnie się odznaczały. Niektóre kobiety ćwiczę 3 x tydzien niewielki zestaw ćwiczeń i to im wystarczy
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 09:31   #1330
Brenda_21
Zakorzenienie
 
Avatar Brenda_21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce czasem Stolica
Wiadomości: 3 425
GG do Brenda_21 Send a message via Skype™ to Brenda_21
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

tak oglądam i oglądam te zdjęcia i może zostane za to "okrzyczana" ze tak mówie.. ale fakt. Te zdjęcia są za równo motywujące jak i dołujące. Bo większośc z nich to jakieś dziewczyny uprawiające sport zawodowo, za pewne też wiekszośc z nich ma swojego trenera itp.. nie mówie że wszystkim nam. ale wiekszości z nas... zwykłym dziewczynom, które chcą mieć łądna figure, wyrzeźbioną itp..cięzko będzie do czegoś takiego dojść. Próćz ćwiczeń, potrzebna jest dobra dieta itp.. o której nie każda z nas ma pojęcie..
Może powrzucamy tez takie fotki, takich naturalnych dziewczyn.. które nie ćwicza zawodowo itp.. łatwiej będzie nie załamywać się .. z powodu tego, że cięzko to osiągnać...
Może nawet niektóre z Was mają już na koncie takie osiągniecia, ze maja juz ładny brzuszek czy coś i moga pochwalić się takimi efektami, realnymi i do zrobienia..
__________________
kliki
[luksjaa]219767[/luksjaa]
Brenda_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 09:40   #1331
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Brenda takich fotek tez jest pelno w tym watku
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 09:50   #1332
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez inch Pokaż wiadomość
Santos w większości Twoich postów wyrażasz się dość agresywnie, ale to tak na marginesie

Wracając do tematu, ta dziewczyna (nie wiem dokładnie kto to jest) patrząc na sylwetkę, na pewno ćwiczy coś bo zarazy mięśni jest, o diecie trudno cokolwiek powiedzieć. nie każdy chce mieć aż tak wyrobione mięśnie skośne brzucha, żeby było je "widać" i wyraźnie się odznaczały. Niektóre kobiety ćwiczę 3 x tydzien niewielki zestaw ćwiczeń i to im wystarczy
Nie iwem, co bylo agresywnego w akurat tym poscie ale do tematu.

Ja nie neguje, ze ona cos cwiczy, napisalam, ze niewiele (dla mnie 3x w tyg maly zestaw to jest bardzo malo po prostu). Poza tym, moim, zdaniem, ma po prostu tez taka budowe. Np ja gdybym cwiczyla "3x tydzien niewielki zestaw cwiczen" to nawet przy mojej restrykcyjnej diecie nie wygladalabym ja ta laska. Moim zdaniem, ona przede wszystkim ma taka budowe (dlugi tlow) i, druga sprawa, nie da sie zaprzeczyc ze laska jest wchudzona.

Brenda21- sa tez fotki normalnych lasek, nawet sie zdazaly wychudzone patyczaki A te fotki napakowanych kobiet zawsze mozna potraktowac na zasadzie " skoro mozna dosc do takiej mega rzezby to ja moge osiagnac swoj cel, ktory nie jest nawet w polowie taki". Sporo osob tu wcale nie chcialaby miec takich mega duzych bicepsow
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage

Edytowane przez santos
Czas edycji: 2009-03-08 o 09:52
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 10:36   #1333
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez inch Pokaż wiadomość
Santos w większości Twoich postów wyrażasz się dość agresywnie, ale to tak na marginesie

Wracając do tematu, ta dziewczyna (nie wiem dokładnie kto to jest) patrząc na sylwetkę, na pewno ćwiczy coś bo zarazy mięśni jest, o diecie trudno cokolwiek powiedzieć. nie każdy chce mieć aż tak wyrobione mięśnie skośne brzucha, żeby było je "widać" i wyraźnie się odznaczały. Niektóre kobiety ćwiczę 3 x tydzien niewielki zestaw ćwiczeń i to im wystarczy
Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Ta kobieta wyglada strasznie. Serio, przeraza mnie. Juz ktorys raz ktos tu wkleja jej fote, a ja sie zastanawiam, co wy w niej widzicie, bo dla mnie ona wyglada prost KOSZMARNIE. Co cwiczy? Moim zdaniem niewiele, a jest to syndrom, o ktorym juz pisalam: kazdy praktycznie ma miesnie ,bo JAKOS sie przeciez RUSZA. Jesli sie odpowiednio wychudzisz to jest szansa, ze ci je bedzie bardziej widac, bo mniej bedzie na nich tluszczu, ale to nie znaczy, ze masz wyrobone miesnie. W szczegolnosci ta laska tak ma. Niby ten brzuch ALE: zero wyrobienia miesni skosnch wskazuje na to ,ze jakos powalajaco tego brzucha nie cwiczy (smiem twierdzic ,ze ja swoj cwicze DUZO wiecej). DO tego rece=zero miesni, klata=zero miesni, uda=mizerne miesnie (jak na kogos, kto niby ma cwiczyc to BARDZO mozerne, nawet samymi aerobami by sie jej wieksze wyrobily). Na moj gust dziewczyna cwiczy wielkie nic tub tyko troche, a glownie to sie glodzi (plus ewentualnie, zalozmy, taka ma naturalnie budowe, ma, zwracam uwage, naturalnie dlugi tlow - stawiam, ze jest dosc wysoka). Ale nie moze cwiczyc duzo, bo wyglada jak patyczak. Ja mam 3x tyle miesni na brzuchu ( o innych partiach ciala nie wspomne), a wcale nie cwicze duzo, tylko mam tez jakas tam wartswe tluszczu na nich, jak kazdy zdrowy czlowiek.

Ta laska jest koszmarna. Fuj Fuj Fuj.
Pozwolę zgodzić się z inch i jednocześnie nie zgodzić z santos.

Gdyby ta dziewczyna ćwiczyła i się głodziła jednocześnie miałaby sflaczałe, zupełnie 'bezmięśniowe' ciało...a ona wyraźnie jest 'sztywna' od mięśni, jedynie ma bardzo mały % tłuszczu.
Co do tego, że aerobami większe mięśnie by jej się wyrobiły to wątpię- zależy od jej budowy. Mam 'zero' mięśni na rękach i 'klacie', a trenuję systematycznie od paru lat aeroby. poza tym nie uważam, żeby miała mizerne mięśnie na udach- ma całkiem ładne, widać- szczególnie na jej lewej nodze, że to nie jest tłuszcz, tylko zarys mięśnia, który nie jest 'ot tak', tylko trzeba go wyrobić (wiem po sobie jak zmieniał mi się kształt ud).
ps. Co to znaczy 'odpowiednio się wychudzić'?
Aha, no i wątpię, żeby miała taki kształt mięśni brzucha gdyby ich nie ćwiczyła.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 12:21   #1334
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Santos, mogłabyś wstawić fotkę swojej całej figurki? Dużo piszesz, że masz ładne mięśnie to pochwal się Będziesz dla wielu motywacją no i tak jak pisały dziewczyny "zwykłą", ćwiczącą i dbającą o diete i ruch kobietą a nie zawodowo uprawiającą fitness modelką
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 13:19   #1335
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez Brenda_21 Pokaż wiadomość
tak oglądam i oglądam te zdjęcia i może zostane za to "okrzyczana" ze tak mówie.. ale fakt. Te zdjęcia są za równo motywujące jak i dołujące. Bo większośc z nich to jakieś dziewczyny uprawiające sport zawodowo, za pewne też wiekszośc z nich ma swojego trenera itp.. nie mówie że wszystkim nam. ale wiekszości z nas... zwykłym dziewczynom, które chcą mieć łądna figure, wyrzeźbioną itp..cięzko będzie do czegoś takiego dojść. Próćz ćwiczeń, potrzebna jest dobra dieta itp.. o której nie każda z nas ma pojęcie..
Może powrzucamy tez takie fotki, takich naturalnych dziewczyn.. które nie ćwicza zawodowo itp.. łatwiej będzie nie załamywać się .. z powodu tego, że cięzko to osiągnać...
Może nawet niektóre z Was mają już na koncie takie osiągniecia, ze maja juz ładny brzuszek czy coś i moga pochwalić się takimi efektami, realnymi i do zrobienia..
No bez przesady.... Jest tu wiele zdjęć dziewczyn "normalnych", które mogą być motywacją...

Co do tego, że każdy chce być piękny, a nie każdy wie jak to osiągnąć, no to już w ogóle absurd - jak ktoś chce osiągnąć mpiękną sylwetkę, to czy problemem będzie poznanie kilku zasad odżywiania oraz podstaw dietetyki? Nie wydaje mi się. Podobnie jak problemem i kłopotem nie będzie dla takiej osoby pogłębianie wiezy na temat fitnessu - wiem, bo sama jkiedys nie miałam pojęcia co i jak, więc po prostu wystarczyło poczytać, a nie od razu lamentować że te wszystkie piekne laski maja trenerow i dietetykow, a ja nie mam, wiec nie dam rady
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 13:20   #1336
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
Santos, mogłabyś wstawić fotkę swojej całej figurki? Dużo piszesz, że masz ładne mięśnie to pochwal się Będziesz dla wielu motywacją no i tak jak pisały dziewczyny "zwykłą", ćwiczącą i dbającą o diete i ruch kobietą a nie zawodowo uprawiającą fitness modelką
O, podbijam. Santos często się porównuje więc chętnie zobaczymy.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 13:42   #1337
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
Santos, mogłabyś wstawić fotkę swojej całej figurki? Dużo piszesz, że masz ładne mięśnie to pochwal się Będziesz dla wielu motywacją no i tak jak pisały dziewczyny "zwykłą", ćwiczącą i dbającą o diete i ruch kobietą a nie zawodowo uprawiającą fitness modelką
wklejalam foty m.in. brzucha na odpowiednich watkach i podawalam wimary. Pupe tez. Zdjecie figury bym wstawila... gdybym takowe miala. Wklejam wam jedyna, na ktorej widac mniej wiecej jaka mam figure(mniej niz wiecej hehe), a raczej mialam (fota jest z czasow, w ktorych nie pozbylam sie jeszcze spuchniecia spowodowanego jedzeniem rzeczy, na ktore jak sie okazalo jestem uczulona. Nie pamietam ile wtedy wazylam ,bo waga mi od tego czasu wiele nie zeszla, natomiast cm tak). Jak bede miala okazje to zrobie fotke w sportowych ciuchach i wkleje.


Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Pozwolę zgodzić się z inch i jednocześnie nie zgodzić z santos.

Gdyby ta dziewczyna ćwiczyła i się głodziła jednocześnie miałaby sflaczałe, zupełnie 'bezmięśniowe' ciało...a ona wyraźnie jest 'sztywna' od mięśni, jedynie ma bardzo mały % tłuszczu.
Co do tego, że aerobami większe mięśnie by jej się wyrobiły to wątpię- zależy od jej budowy. Mam 'zero' mięśni na rękach i 'klacie', a trenuję systematycznie od paru lat aeroby. poza tym nie uważam, żeby miała mizerne mięśnie na udach- ma całkiem ładne, widać- szczególnie na jej lewej nodze, że to nie jest tłuszcz, tylko zarys mięśnia, który nie jest 'ot tak', tylko trzeba go wyrobić (wiem po sobie jak zmieniał mi się kształt ud).
ps. Co to znaczy 'odpowiednio się wychudzić'?
Aha, no i wątpię, żeby miała taki kształt mięśni brzucha gdyby ich nie ćwiczyła.
Co do pogrubionego- tak by bylo gdyby CHUDLA. JEsli cale zycie jest taka chuda to nie widze powodu dla ktorego cokolwiek mialoby jej obwisac.
I po raz kolejny pisze, ze nie twierdze ze ona W OGOLE nie cwiczy. Napisalam, ze cwiczy malo. I co z tego, ze ma ksztalt. Porownajcie ja z fotami britney, ktora miala tez odpowiednia ILOSC tych miesni.
Co do uda - nie kupuje tego. Zeby miec taki ksztalt uda wystarczy troche chodzic i byc chudym, wcale nie trzeba go nie wiadomo jak cwiczyc. Sama x lat temu jak bylam wyjatkowo chuda mialam taki ksztalt, a nawet na wfie nie cwiczylam. Zawsze pozostaje kwestia ilosci tluszczu, ktory te miesnie przykrywa. Ta laska ma go zero, to sila rzeczy widac rzezbe. Ale nie zmienia to faktu, ze ilosc miesni ma po prostu mizerna. I rozumiem, ze niektorym wystarcza cwiczyc maly zestaw 3x w tyg i taka figura sie podoba ok. Napisalam tylo, ze mnie ta laska w ogole sie nie podoba, bo wg mnie wyglada dziwno-strasznie, naprawde mnie przeraza, wyglada jak niezdrowa, dla mnie zajefajnie wyglada Brit na wklejonych fotkach, a wyglada mooooocno inaczej niz ta pani. Takie moje zdanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niedz.jpg (141,8 KB, 291 załadowań)
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 14:14   #1338
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Santos, na tej fotce niewiele widać Widać, że masz ładną figurę i tylko tyle... Wiem, że wstawiałaś "kawałki" siebie ale mówiłaś, że od tamtego czasu troszkę się już pozmieniało. Poza tym na całej sylwetce wszystko wygląda jakoś inaczej i ładniej w całokształcie Jeśli możesz to pstryknij sobie fotkę w jakimś topiku i krótkich spodenkach żebyśmy mogły Cię popodziwiać!
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 14:16   #1339
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
Santos, na tej fotce niewiele widać Widać, że masz ładną figurę i tylko tyle... Wiem, że wstawiałaś "kawałki" siebie ale mówiłaś, że od tamtego czasu troszkę się już pozmieniało. Poza tym na całej sylwetce wszystko wygląda jakoś inaczej i ładniej w całokształcie Jeśli możesz to pstryknij sobie fotkę w jakimś topiku i krótkich spodenkach żebyśmy mogły Cię popodziwiać!
Spoko, ale nie spodziewajcie sie wkrotce. Obecnie moj sport to nauka i wcinanie krowek . Krotkich spodenek to napewno nie ubiore, nawet takich nie mam. Wole swiatu nei pokazywac mojego celulitu
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 14:22   #1340
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Spoko, ale nie spodziewajcie sie wkrotce. Obecnie moj sport to nauka i wcinanie krowek . Krotkich spodenek to napewno nie ubiore, nawet takich nie mam. Wole swiatu nei pokazywac mojego celulitu
Hehe, trochę samokrytyki nikomu jeszcze nie zaszkodzilo
Mimo to w wakacje czekamy na dawkę świetnych zdjęć
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 15:35   #1341
ines25
Rozeznanie
 
Avatar ines25
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 794
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Obecnie moj sport to nauka i wcinanie krowek
a ja obecnie trzymam ścisłą dietę (nooo z jednym grzeszkiem raz w tygodniu w dzień nietreningowy ) i bardzo regularnie ćwiczę. Może za miesiąc - dwa ja wstawię swoje fotki oby było co... bardzo czekam na efekty! Jak mi się uda to wstawię fotki przed i po
__________________


ines25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 07:13   #1342
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

santos, no to czekamy na Twoje nowe zdjęcia
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 06:53   #1343
alazif
Raczkowanie
 
Avatar alazif
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do alazif
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
Dzzioewczyny, zamieszcząłma już tu te zdjecia

Jak myślicie co ona może ćwiczyć że tak wygląda ? ;>

Macie może jakioeś propozycje ? Jakie ćwiczenia na brzuch i na nogi ?


Tez tak chcę
__________________
1. Tamilee, uratuj mnie


A czym jest mobilizacja,hm?

cel-50.
obecnie-54
alazif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 09:18   #1344
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
jeszcze kilka ode mnie...
PIĘĘĘĘĘKNE
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 21:23   #1345
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 499df9fa7a736.jpg (67,9 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 499dfa6d1bf34.jpg (38,2 KB, 55 załadowań)
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 09:59   #1346
.ups
Wtajemniczenie
 
Avatar .ups
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 848
GG do .ups
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Mnie ostatnio motywują te zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oreiro17pf.jpg (141,5 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg camila_alves-bikini.jpg (44,2 KB, 221 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg evangeline_lilly_lost.jpg (43,7 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg matthewmcconaughey-oct17.jpg (33,7 KB, 230 załadowań)
__________________
wymiana: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=757166
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

[/I][/COLOR]
.ups jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 10:49   #1347
methka5
Raczkowanie
 
Avatar methka5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 189
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

camila alves jest cudowna!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mathew_mcconaughey_070624_2.jpg (39,6 KB, 273 załadowań)
methka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 11:16   #1348
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez methka5 Pokaż wiadomość
camila alves jest cudowna!!
Na tym zdjęciu wygląda nieszczególnie, talii brak, jakies te nogi nieproporcjonalne, dziwne biodra
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 11:17   #1349
methka5
Raczkowanie
 
Avatar methka5
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 189
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Na tym zdjęciu wygląda nieszczególnie, talii brak, jakies te nogi nieproporcjonalne, dziwne biodra
moze to z czasow, gdy wracala do formy po ciazy?
methka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 11:21   #1350
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: zdjecia, ktore was motywuja :) II

Cytat:
Napisane przez methka5 Pokaż wiadomość
moze to z czasow, gdy wracala do formy po ciazy?
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia kto to w ogóle jest, więc tym bardziej nic o ciązy nie wiem
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-27 13:57:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.