Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-02, 18:32   #2941
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja szukam dobrego fryzjera, który pozwoli mi wrócić do naturalnego koloru włosów, bo w tej chwili mam jakiś rudo-wypłowiały jasny brąz a jestem blondynką Nie chcę już farbować włosów, mam nadzieję, że jakimś cudem uda się przywrócić mój naturalny kolor włosów. Myślałam wlaśnie o salonie Jot, ale... nie mogłam go znaleźć i trafiłam do miejsca, które się zwie Salon z pasją, jest zaraz obok, tez na ulicy Kochanowskiego. Zapisałam się i za kilka dni się okaże, czy mi tam pomogą. Mam nadzieję, że gorzej być nie może
Na tej ulicy w ogóle jest jakieś fryzjerskie zagłębie, bo zaraz obok jest salon Imago. Ale tam nie wchodziłam, bo było zamknięte. Jestem bardzo ciekawa, co mnie spotka w Salonie z pasją, bo od lat chodziłam tylko i wyłącznie do jednego fryzjera, bo jakoś nie mam zaufania do innych osób i boję się oddawać w cudze ręce. Jeszcze cięcie to pół biedy jak dla mnie, ale np. taki okropny kolor, jaki mam teraz - masakra. Jak tu się go pozbyć Włosy zawsze można podciąć jeszcze raz.
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 10:28   #2942
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
o, to ja pisałam o salonie Jot
sama osobiście mam włosy cienkie, rzadkie, oklapnięte. p. Aneta zawsze stara się je tak obciąć, aby unosiły się u nasady i aby po ułożeniu było ich optycznie więcej. generalnie wie jak uzyskać oczekiwany przez nas efekt, wie jak obciąć konkretny rodzaj włosów.
z tym, że ja mam włosy raczej długie, trudno mi więc stwierdzić jak poradziłaby sobie z bobem.
Hmm, trochę mnie pocieszyłaś. Mniej więcej wiem, jaką fryzurę powinnam nosić i umiem ją wytłumaczyć. A jeżeli fryzjer umie dobrze wycieniować, to może będzie sukces.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 10:32   #2943
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
Hmm, trochę mnie pocieszyłaś. Mniej więcej wiem, jaką fryzurę powinnam nosić i umiem ją wytłumaczyć. A jeżeli fryzjer umie dobrze wycieniować, to może będzie sukces.
zawsze można wziąć ze sobą zdjęcie
ja idąc do niej nigdy nie wiem, czego tak dokładnie chce, może też z tego powodu nie jestem nigdy niezadowolona, że mam coś innego, niż chciałam

ale muszę niestety wspomnieć, że ostatnio byłam zadowolona mniej, niż zazwyczaj, bo mimo prośby o zmianę fryzura nie zmieniła się zbytnio.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 13:41   #2944
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
zawsze można wziąć ze sobą zdjęcie
ja idąc do niej nigdy nie wiem, czego tak dokładnie chce, może też z tego powodu nie jestem nigdy niezadowolona, że mam coś innego, niż chciałam

ale muszę niestety wspomnieć, że ostatnio byłam zadowolona mniej, niż zazwyczaj, bo mimo prośby o zmianę fryzura nie zmieniła się zbytnio.
Aha. Ja na razie mam jeszcze czas - niedawno byłam na ścięciu. Ale bardzo poważnie wezmę ten salon pod rozwagę. Dzięki za szczegółowe informacje.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 19:18   #2945
natural woman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Beauty Hair Expert w Warszawie na Włościańskiej.
Byłam tam jeden raz z kuponem zakupionym na gruperze i z przyjemnością stwierdzam, że Pani, która się mną zajęła znała się na rzeczy. Uważnie obejrzała zdjęcia, które przyniosłam i zrobiła dokładnie tak jak chciałam. Nie za krótko (uff), bo to jest najczęstszy problem, skrócenie o 10 cm zamiast 2cm.
Cięcie było staranne i profesjonalne. Ponieważ miałam odrastającą grzywkę, a pożądana fryzura nie, Pani, wycieniowała ją tak sprytnie, że wygląda jakby jej nie było (jakoś tak się ładnie układa z włosami z boku).
Bardzo miło, choć miałam obawy, ponieważ zdarza się podobno (na szczęście nie tu) trochę mniej uprzejmości dla klientów z kuponami.
Byłam u Pani, która jest właścicielką salonu.
natural woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 08:44   #2946
dorota_bbb
Przyczajenie
 
Avatar dorota_bbb
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
A pytałaś ile teraz biorą za strzyżenie? Już dawno tam nie byłam. Niestety 15 itp. godziny nie dla mnie, a wieczorem ciężko się dopchać.

Kolor mi bardzo dobrze dobrała. Ona i Kamila.
Ami - nie spytałam, ile biorą za strzyżenie, ale mam sytuację podbramkową, bo już mega dawno nie byłam u fryzjera, a w piątek jadę na ślub, więc jestem w stanie zapłacić trochę więcej. zresztą mam nadzieję, że zamknę się w 300 - 350 zł. Dam znać po

Cieszę się, że Ty byłaś zadowolona, mam nadzieję że u mnie też będzie OK - zdam relację.

A co do godziny 15 - wzięłam pół dnia wolnego z pracy...

Edytowane przez dorota_bbb
Czas edycji: 2011-04-04 o 12:33
dorota_bbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:22   #2947
Justyna_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Polecam studio A&A na Ursynowie (ul. Surowieckiego 2), miałam wcześniej dready i kiedy ostatnio mi się znudziły postanowiłam je rozplątać bo nie wyobrażałam sobie siebie w krótkich włosach, to był koszmar, wyrwałam chyba połowę włosów, wyglądałam strasznie, znajoma poleciła mi to studio i tam mnie doprowadzili do porządku aż byłam zaskoczona że to możliwe http://f.kafeteria.pl/emotikony/oczko.gif zapłaciłam wtedy chyba 90zł, naprawdę było warto, teraz trafiłam na promocję "49 zł zamiast 170 zł za strzyżenie z modelowaniem i maską oraz 25% zniżki na koloryzację lub balejaż" na groupon, naprawdę warto skorzystać, tu jest link do oferty,

http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/aa-wars zawa/319737/.Tsrdm0

widzę że dużo osób sie już skusiło, oferta jest ważna 35h od teraz, ja już sobie kupiłam i polecam bo jest teraz dużo taniej niż ja dałam za samo strzyżenie
Justyna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 19:50   #2948
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Justyna_88 Pokaż wiadomość
Polecam studio A&A na Ursynowie (ul. Surowieckiego 2), miałam wcześniej dready i kiedy ostatnio mi się znudziły postanowiłam je rozplątać bo nie wyobrażałam sobie siebie w krótkich włosach, to był koszmar, wyrwałam chyba połowę włosów, wyglądałam strasznie, znajoma poleciła mi to studio i tam mnie doprowadzili do porządku aż byłam zaskoczona że to możliwe http://f.kafeteria.pl/emotikony/oczko.gif zapłaciłam wtedy chyba 90zł, naprawdę było warto, teraz trafiłam na promocję "49 zł zamiast 170 zł za strzyżenie z modelowaniem i maską oraz 25% zniżki na koloryzację lub balejaż" na groupon, naprawdę warto skorzystać, tu jest link do oferty,

http://www.groupon.pl/oferty/warszawa/aa-wars zawa/319737/.Tsrdm0

widzę że dużo osób sie już skusiło, oferta jest ważna 35h od teraz, ja już sobie kupiłam i polecam bo jest teraz dużo taniej niż ja dałam za samo strzyżenie
takie mam uczucie że polecasz własny salon

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Widzę że dużo osób reklamuje swój salon a reklama na wizażu jest chyba płatna
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:38   #2949
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
takie mam uczucie że polecasz własny salon

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Widzę że dużo osób reklamuje swój salon a reklama na wizażu jest chyba płatna
jest płatna jest i chyba jakoś powinien ten problem zostać rozwiązany marketing szeptany...
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:45   #2950
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja też to zauważam, albo salon albo sam fryzjer się reklamuje??
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 18:11   #2951
Isanti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Uwaga dziewcząta zdaję relację z poniedziałkowego pobytu u fryzjera. ;-)Robiłam balejaż i ścinałam włoski. Fryzjerka zdecydowanie zdała egzamin i udało się jej osiągnąć zamierzony przeze mnie efekt. W sumie balejaż kosztował mnie 170 zł za dwa kolory i jest śliczny. ;-) Co prawda drastycznych zmian we fryzurze nie robiłam ale włoski zostały ścięte fajnie bo same się układają.;-) Jednym słowem super, ;-) salon godny polecenia.

Edytowane przez Isanti
Czas edycji: 2011-04-06 o 18:12
Isanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 08:57   #2952
dorota_bbb
Przyczajenie
 
Avatar dorota_bbb
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja też zdaję relację - byłam w salonie Trend na Kabatach i jestem bardzo zadowolona. Miło, profesjonalnie, dokładnie. Mam bardzo delikatne blond pasemka na grzywce - wyglądają naturalnie, a jednocześnie twarz jest rozświetlona. Otrzymałam sporo wskazówek co do pielęgnacji włosów, pani Renata ma pomysł i inwencję, fajnie mnie obcięła.

Jedyny minus to cena - za pasemka na grzywce, maseczkę i ścięcie zapłaciłam 195 zł. Fakt, spędziłam tam 3h, więc uważam że warto.

A, no i terminy do p. Renaty są bardzo odległe, trzeba około 1,5 miesiąca czekać, więc lepiej umawiać się z wyprzedzeniem.
dorota_bbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 19:11   #2953
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja od lat korzystam z APH fryzjer Krzysztof nie wiem może to moje widzie misie ale według mnie czyta w myślach, ale jedyny minus cena, więc redukując ceny poszłam do Pana Pawła z H Time i jestem również zadowolona w maju idę na farbowanko zobaczymy opowiem jak wyszło
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 17:10   #2954
maja-rossi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Trieste
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

szukam i szukam i znalezc nie moge.......szukam fryzjera w Warszawie (najlepiej gdzies w centrum, ale niekoniecznie) ktory SWIETNIE robi chlodne BLONDY i jednoczesnie nie 'pali' wlosow, nie wymadrza sie, nie komentuje poprzednich fryzjrow blondynki, pomozcie!
maja-rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 21:24   #2955
cninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

blue_apple a ile płacisz za strzyżenie u Pani Anety? Wiesz może czy ona również dobrze koloryzuje włosy?
cninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 08:23   #2956
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cninka Pokaż wiadomość
blue_apple a ile płacisz za strzyżenie u Pani Anety? Wiesz może czy ona również dobrze koloryzuje włosy?
70-76 zł, to chyba w zależności od użytych kosmetyków.

co do koloryzacji, to nic na ten temat nie wiem.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 13:51   #2957
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorota_bbb Pokaż wiadomość
Ja też zdaję relację - byłam w salonie Trend na Kabatach i jestem bardzo zadowolona. Miło, profesjonalnie, dokładnie. Mam bardzo delikatne blond pasemka na grzywce - wyglądają naturalnie, a jednocześnie twarz jest rozświetlona. Otrzymałam sporo wskazówek co do pielęgnacji włosów, pani Renata ma pomysł i inwencję, fajnie mnie obcięła.

Jedyny minus to cena - za pasemka na grzywce, maseczkę i ścięcie zapłaciłam 195 zł. Fakt, spędziłam tam 3h, więc uważam że warto.

A, no i terminy do p. Renaty są bardzo odległe, trzeba około 1,5 miesiąca czekać, więc lepiej umawiać się z wyprzedzeniem.
Cieszę się, że jesteś zadowolona.
Może ja też przeboleję jakoś te terminy i do nich wrócę. Już zupełnie nie mam pomysłu na siebie.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 08:29   #2958
MagdalenaMonka
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaMonka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Emokah
Wiadomości: 66
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
jest płatna jest i chyba jakoś powinien ten problem zostać rozwiązany marketing szeptany...

no w tym wątku to aż oczy bolą od krypto reklam
to nawet widać po sposobie pisania postu - żenada . ale nie wiem jak można by temu zaradzić, bo wszyscy są tak naprawdę anonimowi.

ja mogę polecić mojego fryzjera, co robiłam tu nie raz przy różnych pytaniach, i mogę to robić z czystym sumieniem, bo chodzę do niego już od dłuższego czasu i jest moim ideałem , polecałam także innych, np. takich co upinają koki - czyli coś od święta, a nie strzyżenie i farbowanie (co interesuje większość z nas).
Myślę, że jedyny sposób to, aby moderator śledził kto co pisze - a to jest wiadomo niemożliwe przy takiej ilości postów.
Wydaje mi się, że trzeba się nauczyć "czytać" posty i segregować te wartościowe opinie od reklam.. ehh..
MagdalenaMonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 08:39   #2959
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez MagdalenaMonka Pokaż wiadomość
no w tym wątku to aż oczy bolą od krypto reklam
to nawet widać po sposobie pisania postu - żenada . ale nie wiem jak można by temu zaradzić, bo wszyscy są tak naprawdę anonimowi.

ja mogę polecić mojego fryzjera, co robiłam tu nie raz przy różnych pytaniach, i mogę to robić z czystym sumieniem, bo chodzę do niego już od dłuższego czasu i jest moim ideałem , polecałam także innych, np. takich co upinają koki - czyli coś od święta, a nie strzyżenie i farbowanie (co interesuje większość z nas).
Myślę, że jedyny sposób to, aby moderator śledził kto co pisze - a to jest wiadomo niemożliwe przy takiej ilości postów.
Wydaje mi się, że trzeba się nauczyć "czytać" posty i segregować te wartościowe opinie od reklam.. ehh..
zawsze można jeszcze zgłaszać zły post, ale to zazwyczaj w tym wątku pozostaje bez odpowiedzi, no bo... trudno czasem się zorientować, nie zawsze taka osoba ma tyko 1 posta, a czasem nawet mając 1, nie można z góry założyć, że to marketing szeptany, chociaż niewielkie są szanse, że nie...
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 10:37   #2960
Jasminiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dzisiaj pojawiła się oferta na Grouponie do salonu Perfect You w Al. Stanów Zjednoczonych. Była któraś z Was w tym salonie?
Jasminiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 16:50   #2961
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Jasminiak Pokaż wiadomość
Dzisiaj pojawiła się oferta na Grouponie do salonu Perfect You w Al. Stanów Zjednoczonych. Była któraś z Was w tym salonie?
Przyłączam się do pytania
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 10:32   #2962
dorota_bbb
Przyczajenie
 
Avatar dorota_bbb
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Cieszę się, że jesteś zadowolona.
Może ja też przeboleję jakoś te terminy i do nich wrócę. Już zupełnie nie mam pomysłu na siebie.
Pani Renata wygląda na osobę z pomysłem, więc może coś Ci doradzi
ja niedługo znowu będę się do niej umawiać, mam zamiar uderzać w intensywniejszy blond
dorota_bbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:35   #2963
Tak_To_Ona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 564
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej, musze isc do fryzjera ogarnac jakies dobre cięcię dla moich krnąbrnych wlosow ktore pusza sie i faluja po myciu a potem opadaja w gestą mase z czasem ;P Nie mam juz na nie pomyslu i potrzebuje kogos, kto by mi dobral fryzure do nich i do twarzy. Przegladajac rozne oferty zakupow grupowych trafilam na 2 salony

-Babiniec na Pięknej

-Nefertari na Ostaszewskiej

-Piękne Włosy na Pięknej

Czy ktos moze sie podzielic opiniami na temat ktoregos z nich?

Edytowane przez Tak_To_Ona
Czas edycji: 2011-04-20 o 09:03
Tak_To_Ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 07:41   #2964
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

blue_apple właśnie zadzwoniłam do salonu JOT i już jutro rano idę testować...panią Anię...zobaczymy czy się uda
zapytałam o cenę strzyżenia - włosy do łopatek, z tendencją do kręcenia nawet do 90zł - cennik na stronie mają przynajmniej od 25zł niższy...(zaczęłam się zastanawiać co one mogą chcieć zrobić za taką $ na moich włosach... )
Dam znać jak "poszło"
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 18:41   #2965
cninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Blue_apple dziękuję za odpowiedź. _Maya_ a czemu do pani Ani a nie do pani Anety? Z terminami nie ma problemu?
cninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 19:43   #2966
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez _Maya_ Pokaż wiadomość
blue_apple właśnie zadzwoniłam do salonu JOT i już jutro rano idę testować...panią Anię...zobaczymy czy się uda
zapytałam o cenę strzyżenia - włosy do łopatek, z tendencją do kręcenia nawet do 90zł - cennik na stronie mają przynajmniej od 25zł niższy...(zaczęłam się zastanawiać co one mogą chcieć zrobić za taką $ na moich włosach... )
Dam znać jak "poszło"
bardzo możliwe, mi się zdaje, że ceny podniosły się po prostu po nowym roku
może ja płacę starą stawkę, bo chodzę do niej już dłuuuugo? albo ostatnio się podniosły?
o, to daj znać jak ta pani, bo nie znam jej, chociaż te inne fryzjerki w salonie też WYDAJĄ się być ok

Cytat:
Napisane przez cninka Pokaż wiadomość
Blue_apple dziękuję za odpowiedź. _Maya_ a czemu do pani Ani a nie do pani Anety? Z terminami nie ma problemu?
do tych innych pań nie ma raczej problemu z terminami, do pani Anety tylko zazwyczaj miesiąc-1,5, aczkolwiek można umówić się, że zadzwonią, jak coś się zwolni i zawsze się zwalnia
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 20:17   #2967
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez cninka Pokaż wiadomość
Blue_apple dziękuję za odpowiedź. _Maya_ a czemu do pani Ani a nie do pani Anety? Z terminami nie ma problemu?
ja dzwoniłam dzisiaj rano...wizyta na jutro
Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
bardzo możliwe, mi się zdaje, że ceny podniosły się po prostu po nowym roku
może ja płacę starą stawkę, bo chodzę do niej już dłuuuugo? albo ostatnio się podniosły?
o, to daj znać jak ta pani, bo nie znam jej, chociaż te inne fryzjerki w salonie też WYDAJĄ się być ok


do tych innych pań nie ma raczej problemu z terminami, do pani Anety tylko zazwyczaj miesiąc-1,5, aczkolwiek można umówić się, że zadzwonią, jak coś się zwolni i zawsze się zwalnia
teraz to się dopiero zaczęłam zastanawiać czy warto iść do kogoś innego niż p. Aneta... sama nie wiem czy ryzykować...
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 20:33   #2968
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez _Maya_ Pokaż wiadomość
ja dzwoniłam dzisiaj rano...wizyta na jutro


teraz to się dopiero zaczęłam zastanawiać czy warto iść do kogoś innego niż p. Aneta... sama nie wiem czy ryzykować...
wydają w takim sensie, że nigdy nie korzystałam, zawsze tylko widziałam i z boku było ok, ale jakie ktoś miał odczucia, niestety nie wiem.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 12:44   #2969
cninka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 31
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

_Maya_ i jak wrażenia po wizycie? Jesteś zadowolona?
cninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 16:09   #2970
megara89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Przyłączam się do pytania o Babiniec na Pieknej
megara89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.