Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-02, 18:28   #811
malolama4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Spóźnia mi się okres 3 dni. Kochałam się w 21 dniu cyklu.Nie pękła prezerwatywa...pewnie zauważylibyśmy. Teraz przeżywam wielki stres, przenoszę się do innej szkoły, bolą mnie piersi i kiepsko się czuję. Czy istnieje jakiekolwiek prawdopodobieństwo? z reguły okres miałam regularnie. Śluz mam niepłodny. Dodam,że już sama nie wiem jak mogło być z prezerwatywą.. zaczynam wątpić.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez malolama4 Pokaż wiadomość
Spóźnia mi się okres 3 dni. Kochałam się w 21 dniu cyklu.Nie pękła prezerwatywa...pewnie zauważylibyśmy. Teraz przeżywam wielki stres, przenoszę się do innej szkoły, bolą mnie piersi i kiepsko się czuję. Czy istnieje jakiekolwiek prawdopodobieństwo? z reguły okres miałam regularnie. Śluz mam niepłodny. Dodam,że już sama nie wiem jak mogło być z prezerwatywą.. zaczynam wątpić.
no i okropnie schizuję...
malolama4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 18:52   #812
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Odp: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Dziewczyny spóźnia mi się okres 6 dni to już 34 dzień i nic. Kochałam się z partnerem jakies 15 dni temu zrobiłam test 3 dni temu i wczoraj dwa wyszly negatywne , czy test zrobiony 25 dni po stosunku jest wiarygodny? Jak uważacie? Strasznie się martwię

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

25 dni temu* Sorki ten błąd przez słownik w telefonie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 19:07   #813
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez carrpediem Pokaż wiadomość
dziewczyny czy jesli zrobiłam test ciązowy strumieniowy i trzymałam go w ręce to dał mi dobry wynik ? (negatyw na szczescie) bo ja sie tutaj ciesze a przeczytałam niedawno ze trzeba nałożyć ta nasadke i położyc test na płaskiej powierzchni... http://www.amil.com.pl/?id=4&lang=PL
Jeśli użyłaś testu niezgodnie z instrukcją, to jego wynik jest niewiarygodny. Zrób test jeszcze raz, punkt po punkcie jak jest w instrukcji i wtedy będziesz miała pewność Albo idź na betę.

Cytat:
Napisane przez malolama4 Pokaż wiadomość
Spóźnia mi się okres 3 dni. Kochałam się w 21 dniu cyklu.Nie pękła prezerwatywa...pewnie zauważylibyśmy. Teraz przeżywam wielki stres, przenoszę się do innej szkoły, bolą mnie piersi i kiepsko się czuję. Czy istnieje jakiekolwiek prawdopodobieństwo? z reguły okres miałam regularnie. Śluz mam niepłodny. Dodam,że już sama nie wiem jak mogło być z prezerwatywą.. zaczynam wątpić.
Jeśli prezerwatywa nie pękła i nie zsunęła się, to nie ma ciąży Skoro przenosisz się do innej szkoły to stres z tym związany może przesuwać okres.
A w ogóle to nie wiem, czy nie byłoby głupie dodanie do pierwszego postu punktu o tym, że stres, antybiotyki, choroby i inne zawirowania mogą przesuwać okres i nie ma co się tym przejmować.

Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny spóźnia mi się okres 6 dni to już 34 dzień i nic. Kochałam się z partnerem jakies 15 dni temu zrobiłam test 3 dni temu i wczoraj dwa wyszly negatywne , czy test zrobiony 25 dni po stosunku jest wiarygodny? Jak uważacie? Strasznie się martwię
Po takim czasie test jest raczej wiarygodny. Jeśli przez kolejny tydzień nie dostaniesz okresu, to idź na betę.
W ogóle nic nie napisałaś o zabezpieczeniu, stosowaliście coś? Zawiodło?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 19:49   #814
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Odp: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Wlasnie nie stosowalismy nic, pierwszy raz tak postapilismy przez 2lata zawsze kochalismy się z zabezpieczeniem a ostatnio mielismy chwilę słabości.:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Strasznie się stresuje moze to też ma na to wpływ
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 20:10   #815
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Odp: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Tak, może mieć. A skoro nie stosowaliście zabezpieczenia, to niestety, ale zawsze musisz zakładać, że możesz być w ciąży. Jak już mówiłam - jeśli w ciągu tygodnia nie dostaniesz okresu to idź na betę, ona rozwieje wszelkie wątpliwości.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:04   #816
carrpediem
Raczkowanie
 
Avatar carrpediem
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 136
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

2 dni przed tamtym testem robiłam płytkowy i tez był negatywny(tylko ze z popołudniowego moczu) wiec sama nie wiem
__________________
18.07.2011
carrpediem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 21:34   #817
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Skoro robisz testy nieprawidłowo to licz się z tym, że mogą być niewiarygodne Zrób jeden porządnie, zgodnie z instrukcją i z porannego moczu.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 13:43   #818
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Smile Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Dziewczyny nareszcie dostałam okres, życzę Wam tego samego trzymajcie się cieplutko
stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 13:45   #819
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny nareszcie dostałam okres, życzę Wam tego samego trzymajcie się cieplutko
Nie zycz mi okresu! Dopiero mi się skończył!
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 14:03   #820
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Odp: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Kieruje to do dziewczyn które były w podobnej sytuacji :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
1.01.2008






stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 14:48   #821
agata8899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
wynik testu po czasie

Witam. Zrobilam test ciazowy,poniewazspoznia mi sie okres 3 dni. Test pokazal 1 kreske,po 3-4minutach bardzo blada 2 kreske. Rano po ok 10godinach kreska jest wyrazniejsza(foto). Czy to oznaczamze jestem w ciazy?Pytam bo nie wiem czy liczy sie ta minimalnie 2 blada kreska czy ta ciemniejsza z rana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20040102339.jpg (77,5 KB, 72 załadowań)

Edytowane przez agata8899
Czas edycji: 2013-04-03 o 14:51
agata8899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 16:44   #822
zuzat
Raczkowanie
 
Avatar zuzat
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: południe, głębokie południe
Wiadomości: 125
Dot.: wynik testu po czasie

Przeczytaj instrukcje obslugi testu, zwroc uwage na czas po ktorym nalezy odczytac wynik.
__________________
Życie jest moczopędne
zuzat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 17:11   #823
Ettienette
Raczkowanie
 
Avatar Ettienette
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 352
Dot.: wynik testu po czasie

po 10 godzinach nie ma co patrzeć na test
jeśli chcesz się upewnić , zrób kolejny
__________________
Teraz czytam : Paulina Wilk ,, Lalki w ogniu "
Ettienette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 18:32   #824
agata8899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
Dot.: wynik testu po czasie

zrobilam 2 wlasnie...na p-ocatku nic po 5minutach bardz slaba 2 kreska ale jasniutka-jasny roz ledwo widoczna ale ja ja widze i partner tez....
agata8899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 18:34   #825
agata8899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
Dot.: wynik testu po czasie

moze jest za wczesnie na test? bob bo ostatnia mies mialam od 3.03 i mam 28dniowy cykl..spoznienie 3dni narazie.... 2test robilam wlasnie teraz...jest 2 bardzo jasna-jasny roz ledwo widoczna po 4minutach od zrobienia(wynik2-5min).

Edytowane przez agata8899
Czas edycji: 2013-04-03 o 18:36
agata8899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 18:50   #826
syrenka1982
Raczkowanie
 
Avatar syrenka1982
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 440
Dot.: wynik testu po czasie

Cytat:
Napisane przez agata8899 Pokaż wiadomość
Witam. Zrobilam test ciazowy,poniewazspoznia mi sie okres 3 dni. Test pokazal 1 kreske,po 3-4minutach bardzo blada 2 kreske. Rano po ok 10godinach kreska jest wyrazniejsza(foto). Czy to oznaczamze jestem w ciazy?Pytam bo nie wiem czy liczy sie ta minimalnie 2 blada kreska czy ta ciemniejsza z rana
Po zrobieniu testu i odczytaniu wyniku (ok 5 minut w większości testów) należy go wyrzucić i nie kierować się tym co później się na nim pojawi. Liczy się tylko to co pojawi się w czasie o jakim pisze producent.
__________________
język angielski
syrenka1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 19:13   #827
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: wynik testu po czasie

Cytat:
Napisane przez agata8899 Pokaż wiadomość
Witam. Zrobilam test ciazowy,poniewazspoznia mi sie okres 3 dni. Test pokazal 1 kreske,po 3-4minutach bardzo blada 2 kreske. Rano po ok 10godinach kreska jest wyrazniejsza(foto). Czy to oznaczamze jestem w ciazy?Pytam bo nie wiem czy liczy sie ta minimalnie 2 blada kreska czy ta ciemniejsza z rana
Niezaleznie od intensywności, jesli w ciągu 5 minut pojawi się druga kreska jesteś w ciąży, po tym czasie nalezy wyrzucić test bo może dać fałszywy wynik.
apows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 20:46   #828
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: wynik testu po czasie

zazwyczaj testy pokazują wynik po ok 5 min, jeśli w tym czasie pojawiła się ta druga kreska to prawdopodobnie jesteś w ciąży, po upływie tego czasu nie odczytuje się wyniku
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-03, 21:07   #829
agata8899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
Dot.: wynik testu po czasie

nawet jezelipo5minjest 2kreska ledwo widoczna
agata8899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 21:35   #830
meta_morfoza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 369
Dot.: wynik testu po czasie

Cytat:
Napisane przez agata8899 Pokaż wiadomość
nawet jezelipo5minjest 2kreska ledwo widoczna
intensywność kreski nie ma znaczenia, jak są 2 to jest ciąża
meta_morfoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 13:49   #831
urwisek
Raczkowanie
 
Avatar urwisek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 269
Dot.: Brzuch boli, a okresu brak.

Cytat:
Napisane przez urwisek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co myślicie o tym?
W 10 dniu cyklu (a mam 27-30 dniowe cykle) odbyłam stosunek przerywany, ale w ogóle do wytrysku nie doszło. Dziś miałam mieć okres i od kilku dni mam wzdęty brzuch (jak przy okresie też tak mam), lekkie mdłości szczególnie wieczorami i czuje się hm... "dziwnie". Po 1,5 tyg. zrobiłam test - negatywny, dziś jest dzień spodziewanej miesiączki - test negatywny, przedwczoraj brązowo-różowe plamienie, dziś już prawie niewidoczne. Martwi mnie to, wiem muszę cierpliwie czekać na ten okres. Myślicie że jest duże prawdopodobieństwo ciąży? Dodam, że od 3 cykli nie biorę już tabletek, a jakieś pół roku temu nie miałam okresu i wywołany był luteiną, ponadto jestem 15 miesięcy po porodzie.
No i dwa dni od spodziewanej miesiączki pojawiła się i ona. Ale jakaś inna niż zawsze. Już z tydzień jej nie mam, a te objawy ciągle są. Nie umiem spać w nocy, jest mi gorąca, mdłości, osłabienie. Do lekarza mam za tydzień a już z siebie wychodzę.
__________________
jestem kobietą
urwisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 16:07   #832
Il030na
Przyczajenie
 
Avatar Il030na
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 28
Dot.: wynik testu po czasie

Cytat:
Napisane przez agata8899 Pokaż wiadomość
Witam. Zrobilam test ciazowy,poniewazspoznia mi sie okres 3 dni. Test pokazal 1 kreske,po 3-4minutach bardzo blada 2 kreske. Rano po ok 10godinach kreska jest wyrazniejsza(foto). Czy to oznaczamze jestem w ciazy?Pytam bo nie wiem czy liczy sie ta minimalnie 2 blada kreska czy ta ciemniejsza z rana

Jak dla mnie ta kreska to nie kreska szczerze powiedziawszy, ja ten test oceniłabym jako negatywny. Przy ciąży kreska jest wyraźna i różowego koloru według mnie. Nie popadajmy w skrajności i wyrażnie czytajmy instrukcje. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Jeśli masz wątpliwości i rzczywiście nie masz okresu a kolejny test według Ciębie nadal nie rozwiewa wątpliwości udaj się do ginekologa test beta HCG rozwieje wszelkie wątpliwości. Daj znać co i jak
__________________
30.09.2013 - Jeszcze Cię nie znam a już Cię kocham...

"KAŻDY Z NAS CZEGOŚ ŻAŁUJE. KAŻDY Z NAS W NIEODPOWIEDNIM MOMENCIE POWIEDZIAŁ KILKA SŁÓW ZA DUŻO. KAŻDY Z NAS, CHOCIAŻ RAZ POWIEDZIAŁ 'NIE, WTEDY, GDY SERCE TAK CHOLERNIE BŁAGAŁO O TAK."
-veriolla.moblo.pl
Il030na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 16:44   #833
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: wynik testu po czasie

Cytat:
Napisane przez Il030na Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ta kreska to nie kreska szczerze powiedziawszy, ja ten test oceniłabym jako negatywny. Przy ciąży kreska jest wyraźna i różowego koloru według mnie. Nie popadajmy w skrajności i wyrażnie czytajmy instrukcje. Pozdrawiam
niekoniecznie. druga kreska, mimo że znacznie jaśniejsza, pojawia się u wielu kobiet we wczesnej fazie ciąży, kiedy poziom bety nie zdążył jeszcze znacząco wzrosnąć.

w przypadku niejasności najlepiej powtórzyć test za kilka dni lub zrobić badanie krwi- wtedy wynik będzie pewny
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 18:13   #834
justinemarie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 85
Dot.: wynik testu po czasie

Proponuje zrobić test po 10 dniach. Będzie pewność.
justinemarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 18:34   #835
agata8899
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 55
Dot.: wynik testu po czasie

Kolejne testy wychodza tak samo-melenka ledwo widoczna 2 kreska. Dalej brak okresu(mial byc 31.03) ....13 zrobie badanie z krwii...dodaje foto z dzisiejszego testu po 5minutach wynik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19571002341.jpg (15,6 KB, 51 załadowań)

Edytowane przez agata8899
Czas edycji: 2013-04-04 o 18:40
agata8899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 19:02   #836
marysia23041991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Witam.
Przypominam moją historię.

Hejka dziewczyny!
Więc sprawa wygląda tak:
04.02 miałam ostatnią miesiączkę współżyłam z narzeczonym 22.02 a owulacja (ciągnący się przeźroczysty śluz wystąpił od poniedziałku czyli 25.02 i trwało to ok 3-4 dni). Wcześniej zauważyłam, że @ mam raz co 32 raz co 24 dni. Oczywiście było zabezpieczenie aczkolwiek nie mam pewności czy nic się nie wydostało. A od dnia kiedy skończyła się owulacja odczuwam kłucie w prawym jajniku. Na Wasze oko kiedy mogę spodziewać się @? I czy Waszym zdaniem jest jakaś szansa na ciążę?
Wiem, że banalne, ale jakoś nie daje mi spokoju czy zabezpieczenie nie zwiodło.

Więc dostałam wtedy okres 07.03 i trwał do wtorku 12.03. Teraz okres mi się spóźnia tzn w sumie nie wiem czy się spóźnia, ale zazwyczaj miałam że raz co 31 raz co 26 dni teraz powinnam dostać co 26 dni czyli w poniedziałek 01.04 i nie dostałam, czekam dalej. Zrobiłam test we wtorek i wyszedł negatywny, ale ciągle coś mnie niepokoi. Ogólnie przez ten miesiąc miałam dziwne bóle, kłucia jajnika, teraz czuję, że mam takie nabrzmiałe piersi, miałam bardzo, ale to bardzo małą ilość śluzu płodnego wręcz niezauważalną.. Możecie mi coś doradzić, podnieść na duchu? Bardzo proszę!
marysia23041991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 19:07   #837
Picachu
Raczkowanie
 
Avatar Picachu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 32
Dot.: wynik testu po czasie

Według mnie jesteś w ciąży.Kreseczka jest blada ale jest, a to zwykle oznacza ciąże.Ja robiłam trzy testy i wszystkie miały bardzo bladą drugą kreseczkę.I ta kreseczka ma już prawie półtora roku.
Nie chce Cię jednak stresować bo u każdej kobiety może być inaczej.Zrób betę i wtedy będziesz miała pewność.
Pozdrawiam.
Picachu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:17   #838
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez marysia23041991 Pokaż wiadomość
Witam.
Przypominam moją historię.

Hejka dziewczyny!
Więc sprawa wygląda tak:
04.02 miałam ostatnią miesiączkę współżyłam z narzeczonym 22.02 a owulacja (ciągnący się przeźroczysty śluz wystąpił od poniedziałku czyli 25.02 i trwało to ok 3-4 dni). Wcześniej zauważyłam, że @ mam raz co 32 raz co 24 dni. Oczywiście było zabezpieczenie aczkolwiek nie mam pewności czy nic się nie wydostało. A od dnia kiedy skończyła się owulacja odczuwam kłucie w prawym jajniku. Na Wasze oko kiedy mogę spodziewać się @? I czy Waszym zdaniem jest jakaś szansa na ciążę?
Wiem, że banalne, ale jakoś nie daje mi spokoju czy zabezpieczenie nie zwiodło.
Więc dostałam wtedy okres 07.03 i trwał do wtorku 12.03. Teraz okres mi się spóźnia tzn w sumie nie wiem czy się spóźnia, ale zazwyczaj miałam że raz co 31 raz co 26 dni teraz powinnam dostać co 26 dni czyli w poniedziałek 01.04 i nie dostałam, czekam dalej. Zrobiłam test we wtorek i wyszedł negatywny, ale ciągle coś mnie niepokoi. Ogólnie przez ten miesiąc miałam dziwne bóle, kłucia jajnika, teraz czuję, że mam takie nabrzmiałe piersi, miałam bardzo, ale to bardzo małą ilość śluzu płodnego wręcz niezauważalną.. Możecie mi coś doradzić, podnieść na duchu? Bardzo proszę!
Nie wiesz, czy Ci się spóźnia, bo nie masz regularnego cyklu. Idź do lekarza, pomyśl o jakimś konkretym zabezpieczeniu. Chcesz co miesąc stresować się, czy nie jesteś przypadkiem w ciąży? A test zrób w 31 dniu cyklu. Powinien być wiarygodny.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:25   #839
marysia23041991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 11
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Więc ten test, który zrobiłam 7 tygodni po stosunku może być niewiarygodny?
marysia23041991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:35   #840
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.9

Cytat:
Napisane przez marysia23041991 Pokaż wiadomość
Więc ten test, który zrobiłam 7 tygodni po stosunku może być niewiarygodny?
A w tym cyklu nie było stosunku?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:13:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:44.