Mężczyźni z krajów arabskich. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-19, 10:12   #361
...:Rammka:...
Raczkowanie
 
Avatar ...:Rammka:...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: المدينة القديمة
Wiadomości: 228
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
W Europie nie wszedzie sa dostosowane kible dla nich, więc muszą byc debilami, bo paru i tak staje zapewne
Dlaczego wyglaszasz jakiekolwiek opinie na ten temat skoro wszystko przez ciebie napisane poparte jest slowami typu " zapewne, chyba, no nie wiem, slyszalam" skoro nie wiesz to po co pisac? nie lepiej pytac? kto nie pyta ten bladzi . No coz niewiedza nie boli ...podazajac za twoim tokiem myslenia: powodzenia w krajach arabskich bo wyglada na to ze jako niedostosowana do tamtejszych warunkow europejka/europejczyk robi pod siebie.
__________________
"Nie polemizuj z idiota - najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pobije doswiadczeniem."


...:Rammka:... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:19   #362
...:Rammka:...
Raczkowanie
 
Avatar ...:Rammka:...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: المدينة القديمة
Wiadomości: 228
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Cytat:
Napisane przez xLeffusHx Pokaż wiadomość
Co do flagi, to już sobie załatwiłam, jednak nie wiem co to znaczy.
xLeffusHx co do flagi looknij na str.11 a rozwiniecia tematu polecam poszukac w ksiazkach J. Daneckiego albo J.Zdanowskiego
__________________
"Nie polemizuj z idiota - najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pobije doswiadczeniem."


...:Rammka:... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:35   #363
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: arabski kochanek...

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Benito jak kręcą się wokół Ciebie patałachy to może warto się nad sobą zastanowić ? Coś ich w końcu musi przyciągać. Jest takie przysłowie co mówie że .... no wiesz
że przeciwieństwa się przyciągają??

nie wiem ile razy mam Ci to pisać, żebyś w końcu przyswoił, ale niech będzie, poświęcę te 2 minuty mojego cennego czasu i napiszę jeszcze raz

jestem jednostką wybitną pod każdym względem, od urody przez inteligencję, poczucie humoru, wykształcenie, aż po wszechstronność zainteresowań i ilość znajomych bliższych i dalszych

to nie moja wina, że przeciętny facet (niezależnie jakiej narodowości) do pięt mi nie dorasta ktoś, kto dla Ciebie jest super samcem, dla mnie będzie patałachem - ot, różnica wymagań i poziomów

i możesz sobie stawać na rzęsach i za każdym razem wmawiać mi, że to moja wina, że współcześni mężczyźni to w większości obraz nędzy i rozpaczy - a ja i tak swoje wiem
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:57   #364
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
że przeciwieństwa się przyciągają??

nie wiem ile razy mam Ci to pisać, żebyś w końcu przyswoił, ale niech będzie, poświęcę te 2 minuty mojego cennego czasu i napiszę jeszcze raz

jestem jednostką wybitną pod każdym względem, od urody przez inteligencję, poczucie humoru, wykształcenie, aż po wszechstronność zainteresowań i ilość znajomych bliższych i dalszych

to nie moja wina, że przeciętny facet (niezależnie jakiej narodowości) do pięt mi nie dorasta ktoś, kto dla Ciebie jest super samcem, dla mnie będzie patałachem - ot, różnica wymagań i poziomów

i możesz sobie stawać na rzęsach i za każdym razem wmawiać mi, że to moja wina, że współcześni mężczyźni to w większości obraz nędzy i rozpaczy - a ja i tak swoje wiem
Nic sie nie martw tez tak kiedys mialam.
Przyciagalam samych.......
Ale raz przyciagnelam mojego obecnego meza i jest dobrze.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:03   #365
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Nic sie nie martw tez tak kiedys mialam.
Przyciagalam samych.......
Ale raz przyciagnelam mojego obecnego meza i jest dobrze.
dzięki
ale ja się nie martwię
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:07   #366
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Cytat:
Napisane przez ...:Rammka:... Pokaż wiadomość
Dlaczego wyglaszasz jakiekolwiek opinie na ten temat skoro wszystko przez ciebie napisane poparte jest slowami typu " zapewne, chyba, no nie wiem, slyszalam" skoro nie wiesz to po co pisac? nie lepiej pytac? kto nie pyta ten bladzi . No coz niewiedza nie boli ...podazajac za twoim tokiem myslenia: powodzenia w krajach arabskich bo wyglada na to ze jako niedostosowana do tamtejszych warunkow europejka/europejczyk robi pod siebie.

Jak by nie było pracowałam w fabryce, gdzie około 30% pracowników to byli Arabowie więc ich w jakiś sposób poznałam. Nawet paru polubiłam a paru wręcz odwrotnie
To że tak tutaj srają, to powiedziało mi dwóch facetów którzy mieli przyjemność widzieć jak oni to robią, bo sie dwaj rózni Arabowie nie zamkneli odpowiednio dobrze w kiblu
wiem, że nie którzy sie dostosowuja i tak nie robia, ale wiadomo sa wyjatki.

A do krajów arabskich sie nie wybieram, choc chyba w jednym juz jestem
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 18:08   #367
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: arabski kochanek...

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
że przeciwieństwa się przyciągają??

nie wiem ile razy mam Ci to pisać, żebyś w końcu przyswoił, ale niech będzie, poświęcę te 2 minuty mojego cennego czasu i napiszę jeszcze raz

jestem jednostką wybitną pod każdym względem, od urody przez inteligencję, poczucie humoru, wykształcenie, aż po wszechstronność zainteresowań i ilość znajomych bliższych i dalszych

to nie moja wina, że przeciętny facet (niezależnie jakiej narodowości) do pięt mi nie dorasta ktoś, kto dla Ciebie jest super samcem, dla mnie będzie patałachem - ot, różnica wymagań i poziomów

i możesz sobie stawać na rzęsach i za każdym razem wmawiać mi, że to moja wina, że współcześni mężczyźni to w większości obraz nędzy i rozpaczy - a ja i tak swoje wiem

Benito no co Ty "supersamcem" ? Toz ja facet jestem: ) . I chodziło mi raczej o to że swój do swego ciągnie . Beni gdybys była taka jak piszesz to musiałbys być strasznym dziwolągiem i strasznie bym Ci współczuł.

Może wiekszość facetów to i patałachy, ale jesłi weźmiemy np tresc reklam przeznaczonych dla kobiet lub meżczyzn (zgodzisz się że reklama produktów FMCG musi trafić do jak najwiekszej liczby odbiorców) to co w takim razie powiedzieć o kobietach
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 19:32   #368
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Jak by nie było pracowałam w fabryce, gdzie około 30% pracowników to byli Arabowie więc ich w jakiś sposób poznałam. Nawet paru polubiłam a paru wręcz odwrotnie
To że tak tutaj srają, to powiedziało mi dwóch facetów którzy mieli przyjemność widzieć jak oni to robią, bo sie dwaj rózni Arabowie nie zamkneli odpowiednio dobrze w kiblu
wiem, że nie którzy sie dostosowuja i tak nie robia, ale wiadomo sa wyjatki.

A do krajów arabskich sie nie wybieram, choc chyba w jednym juz jestem
Masz na mysli Anglie????
Nie ,no bez przesady....

Mialam sie juz nie odzywac na ten temat ,no ale coz...

Wiele razy spotkalam sie przykrymi czy niemilymi opiniami o Polakach ,dokladnie tak jak czytam tu niektore opinie o Arabach podobne slysze o Polakach (no moze oprocz sposobu zalatwiania sie).
A ,ze Polacy sa brudni ,bo w ogrodku nie sprzataja ,a bo wynajomwane mieszkanie doprowadzili do ruiny.A bo pija ,czesto nawet w pracy ,a bo przeklinaja ,a bo pluja na ulice ,krzycza na glos w sklepach do drugiego Polaka na koniec sklepu ,a bo sa rasistami ,nie potrafia sie zintegrowac itp
A czy naprawde WSZYSCY tacy sa Polacy?
Nie sadze.

Drugi fakt ,co mnie zastanawia to coraz wieksza niechec Brytyjczykow do Polakow ,naprawde jeszcze szesc lat temu bylo inaczej ,Polak budzil respekt.
A teraz sytuacja sie zmienia.

Wiec moze zanim zaczniemy oceniac to spojrzmy na siebie i ocenmy pierw siebie.
A pozatym stereotypy wyrzadzaja strasznie duzo krzywdy.
Czlowek to czlowiek i trzeba oceniac obiektywnie.
ja spotkalam sie z Arabami milymi i niemilymi ,ale nigdy nie wyciagne wnioskow ogolnych i nie powiem ,ze tacy sa itp bo to samo musialabym powiedziec o Polakach ,Francuzach itd a przeciez roznimy sie ,kazdy z nas ma inny charakter.
Czasami trzeba zrozumiec czyjas kulture ,ja szanuje Arabow a omi szanuja mnie.
Jesli zdarzy sie jakis ,ktory mnie ie uszanuje to trudno ,jest glupi i tyle ale napewno nie powiem ,ze WSZYSCY sa tacy.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 21:05   #369
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: arabski kochanek...

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Benito no co Ty "supersamcem" ? Toz ja facet jestem: ) . I chodziło mi raczej o to że swój do swego ciągnie . Beni gdybys była taka jak piszesz to musiałbys być strasznym dziwolągiem i strasznie bym Ci współczuł.

Może wiekszość facetów to i patałachy, ale jesłi weźmiemy np tresc reklam przeznaczonych dla kobiet lub meżczyzn (zgodzisz się że reklama produktów FMCG musi trafić do jak najwiekszej liczby odbiorców) to co w takim razie powiedzieć o kobietach
no to możesz mi współczuć

no i rzeczywiście, treść reklam najlepszym wskaźnikiem inteligencji długo nad tym myślałeś??
a może reklamy FMCG dlatego są skierowane do kobiet bo faceci i tak nie byliby w stanie używać tych produktów (w końcu wypranie sobie gaci i ugotowanie czegokolwiek to taaaakiiiiii wysiłek )
"i co w takim razie możesz powiedzieć o mężczyznach "

Cytat:
Napisane przez traci
Wiele razy spotkalam sie przykrymi czy niemilymi opiniami o Polakach ,dokladnie tak jak czytam tu niektore opinie o Arabach podobne slysze o Polakach (no moze oprocz sposobu zalatwiania sie).
A ,ze Polacy sa brudni ,bo w ogrodku nie sprzataja ,a bo wynajomwane mieszkanie doprowadzili do ruiny.A bo pija ,czesto nawet w pracy ,a bo przeklinaja ,a bo pluja na ulice ,krzycza na glos w sklepach do drugiego Polaka na koniec sklepu ,a bo sa rasistami ,nie potrafia sie zintegrowac itp
A czy naprawde WSZYSCY tacy sa Polacy?
Nie sadze.
ja też mnóstwo razy słyszałam, że Polacy to ksenofobi, rasiści, katole i homofobi
zawsze próbowałam tłumaczyć, że niekoniecznie

ale patrząc na ten wątek - zaczynam się zastanawiać czy regularnie nie robie z siebie idiotki przed moimi zagranicznymi znajomymi
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 22:31   #370
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Traci, ja wiem co tutaj ludzie sadza o Polakach i czesto maja niestety racje.



a co do Polaków to ostatnio rejestrując sie w jeden agencji dowiedziałm sie od Anglika tam pracujacego, że wszyscy Polacy palą, wiec się bardzo zdziwił, że ja i kolezanki nie palimy
To samo w szkole, według osób które sie ze mna ucza to wszyscy Polacy piją w weekendy, uwierzyć nie mogli, ze co weekend tego nie robie

Sama pare razy odczułam na sobie co o znaczy rasizm
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 14:59   #371
...:Rammka:...
Raczkowanie
 
Avatar ...:Rammka:...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: المدينة القديمة
Wiadomości: 228
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

To po co bylo przez 2 okeslac cala populacje? bez sensu...co do Polakow to pocieszam sie ze tu gdzie ja malo kto o Polakach cokolwiek slyszal wiec zadnych negatywnych opinii nie ma
__________________
"Nie polemizuj z idiota - najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pobije doswiadczeniem."


...:Rammka:... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 15:47   #372
shayen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 8
Dot.: arabski kochanek...

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
ja też mnóstwo razy słyszałam, że Polacy to ksenofobi, rasiści, katole i homofobi
zawsze próbowałam tłumaczyć, że niekoniecznie

ale patrząc na ten wątek - zaczynam się zastanawiać czy regularnie nie robie z siebie idiotki przed moimi zagranicznymi znajomymi
Tak na marginesie...to nie mowi sie homofobi... tylko HOMOFOBOWIE brzmi wprawdzie smiesznie ... ale tak jest poprawnie.


A tu mam cytat m. Kundera, ktory wspaniale pasuje do tematu:

"Być kobietą oznacza los, którego sobie nie wybieramy. To czegośmy nie wybrali, nie jest naszą zasługą ani naszą winą. Do przydzielonego nam losu należy mieć stosunek godny. Buntować się przeciw faktowi, że urodziło się kobietą, wydaje się równie niemądre, jak uważać to za wartość."



Uwazam to za bardzo madre slowa...jezeli pod slowo kobieta podstawimy np. mezczyzna, Polak lub Arab...to i tak zachowa to sens...

Edytowane przez shayen
Czas edycji: 2008-06-22 o 17:34
shayen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 18:52   #373
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: arabski kochanek...

Cytat:
Napisane przez shayen Pokaż wiadomość
Tak na marginesie...to nie mowi sie homofobi... tylko HOMOFOBOWIE brzmi wprawdzie smiesznie ... ale tak jest poprawnie.
nie

http://www.sjp.pl/co/homofob

zanim się strzeli pouczenie polecam najpierw sprawdzić
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 19:07   #374
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: arabski kochanek...

no nie znów pojedynek(chyba nie musze dodawać komu kibicuję)

mnie sie wydaje,ze uprzedzenia rodza się z niewiedzy,nieznajomości i strachu.
łatwiej jest przypiąc komus łatkę,żeby samemu się wybielic.nieznane budzi lęk i strach,więc prościej jest okrzyknąć 'TO" złem.a plotka jak plotka sama się rozwija i historia urasta do granic absurdu.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 20:43   #375
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Traci, ja wiem co tutaj ludzie sadza o Polakach i czesto maja niestety racje.



a co do Polaków to ostatnio rejestrując sie w jeden agencji dowiedziałm sie od Anglika tam pracujacego, że wszyscy Polacy palą, wiec się bardzo zdziwił, że ja i kolezanki nie palimy
To samo w szkole, według osób które sie ze mna ucza to wszyscy Polacy piją w weekendy, uwierzyć nie mogli, ze co weekend tego nie robie

Sama pare razy odczułam na sobie co o znaczy rasizm
Odpisalam ostatnio ale ten post nie wszedl ,dziwne.

Czy maja racje?
Nie sadze ,bo znaja tylko zle przypadki na dobre nie zrwaca sie az takiej uwagi.

Ja tez spotkalam sie z rasizmem ,u Polakow , w stosunku do mojego dziecka ,nazwano "kundlem" a mnie ,ze zbrudzilam "boska rase biala" ,ze bede zyc w potepieniu przez Boga.....autentycznie takie teksty ,bylo jeszcze cos o rasie aryjskiej.
I szczerze nigdy nie spotkalam sie z takim zachowaniem u Anglikow ,Amerykanow czy Francuzow.
Zaznaczam ,ze napewno tacy sa ,ale nie ma ich az tak duzo ,sa moze mniej widoczni.
Mimo wszystko wcale nie uwazam Polakow za takich poprostu trafilam na debili i koniec na zle przyklady ,trafiam tez na dobre i potrafie je odroznic.Wiem ,ze sa ludzie dobrzy i zli niezaleznie od POCHODZENIA ,KOLORU SKORY I RELIGI.

Znam wiele kobiet europejek w zwiazkach z muzlumanami ,niektore sa w tych zwiazkach 20 ,30 lat.....i sa w nich nadal szczesliwe.
To wszystko zalezy na kogo sie trafi ,jaki ten nasz bedzie mial charakterek.
Czesto trafiam na artykuly np pobil zone ,i wcale nie muzlumanin tylko katolik np.
Wiec raczej wykaz ksiazek kobiet ktore byly w takich zwiazkach do mnie nie przemawia ,bo rownie dobrze mozna sie przejechac po Polsce ,poszukac kobiety ,ktore cierpia w ukryciu i namowic j do zwierzen ,tez by pewnie powstalo duzo ksiazek z opisem zycia pelnego przemocy w zawazku z POLSKIM KATOLIKIEM.

Druga sprawa to taka ,ze maja inna kulture inaczej sa zycia nauczeni.
To co nam wydaje sie naturalne i normalne im nie i na odwrot.
Jeszcze nawet calkiem niedawno kobieta ,w takiej teraz wyzwolonej Ameryce ,nie miala prawa glosowac.Miala jedynie obowiazek siedziec w domu i zajomwac sie dziecmi.

Ja szanuje inne kultury ,staram sie zrozumiec i nie bede oceniac pisac ,ze to dobre czy zle.Poprostu nie musze sie do tego stosowac.

I nie powiem nic zlego na muzlumanow ,tak ogolnie bo to samo bym musiala powieziec o innych.
Kolor skory ,pochodzenie czy religia nie ma znaczenia liczy sie charakter i to jaki czlowiek jest.
Nie zwiazalabym sie z muzlumaninem ,ale to tylko dlatego ,ze jestem chrzescijanka i jakos mogloby to byc ciezkie do pogodzenia.Chociaz znam troche takich ludzi co sa miksowanego wyznania.
Napewno nigdy nie zmienie swojej religii i nie zaloze burki ani nie bede sie tak ubierac.

Od
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 18:02   #376
...:Rammka:...
Raczkowanie
 
Avatar ...:Rammka:...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: المدينة القديمة
Wiadomości: 228
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

traci :Wiem ,ze sa ludzie dobrzy i zli niezaleznie od POCHODZENIA ,KOLORU SKORY I RELIGI.


traci
Ty to wiesz ....
ja to wiem...
mnostwo ludzi o tym wie...
ale sa tacy ktorzy o tym wiedziec nie chca.
__________________
"Nie polemizuj z idiota - najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pobije doswiadczeniem."


...:Rammka:... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 08:19   #377
xLeffusHx
Raczkowanie
 
Avatar xLeffusHx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Saudi Arabia, Dammam, P.Mohammad Fahad St.
Wiadomości: 138
GG do xLeffusHx Send a message via Skype™ to xLeffusHx
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Cytat:
Napisane przez ...:Rammka:... Pokaż wiadomość
xLeffusHx co do flagi looknij na str.11 a rozwiniecia tematu polecam poszukac w ksiazkach J. Daneckiego albo J.Zdanowskiego


no tak, dzieki
juz wiem.
__________________
hhhh...

انا احبك حبيب
ي

..Subhana Allah.. :


xLeffusHx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 08:20   #378
xLeffusHx
Raczkowanie
 
Avatar xLeffusHx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Saudi Arabia, Dammam, P.Mohammad Fahad St.
Wiadomości: 138
GG do xLeffusHx Send a message via Skype™ to xLeffusHx
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Cytat:
Napisane przez ...:Rammka:... Pokaż wiadomość
traci :Wiem ,ze sa ludzie dobrzy i zli niezaleznie od POCHODZENIA ,KOLORU SKORY I RELIGI.

racja...
__________________
hhhh...

انا احبك حبيب
ي

..Subhana Allah.. :


xLeffusHx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 19:29   #379
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Rammka jak nie oceniałam całej populacji Arabskiej na podstawi tych dwóch przypadków. Tylko wiem , ze u nich zdarzaja sie tacy, ale wiem ze sa tez tacy co tego nie robia.

Traci my piszemy tu o Arabach czy o Muzłumanach
Sama była i nawet teraz znowu jest w związku z Muslim Obaj sa z dwóch różnych krajów, zaden nie jest z Arabem
. I naprawdę podejście do religii zmienia sie wraz z krajem z którego pochodza.
ale kazdego Musli jedno łączy, nie wazne co robia, oni są najlepszymi Muslimami
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 20:57   #380
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Rammka jak nie oceniałam całej populacji Arabskiej na podstawi tych dwóch przypadków. Tylko wiem , ze u nich zdarzaja sie tacy, ale wiem ze sa tez tacy co tego nie robia.

Traci my piszemy tu o Arabach czy o Muzłumanach
Sama była i nawet teraz znowu jest w związku z Muslim Obaj sa z dwóch różnych krajów, zaden nie jest z Arabem
. I naprawdę podejście do religii zmienia sie wraz z krajem z którego pochodza.
ale kazdego Musli jedno łączy, nie wazne co robia, oni są najlepszymi Muslimami
Juz mi sie to wszystko myli ,wiesz ,sorry za to.
O Arabach jest ten watek fakt ,nie o Muslimach.Sorry jeszcze raz.
To przez ta nagonke na Muslumanow tak ogolnie ,bo ciagle cos slysze ,ze oni tacy siacy itp.

Jasne ,ze Muslim nie oznacza Araba ,wiem to.
Wiem tez ,ze co Muslim to inne podejcie.

A tak wracajac do tematu ,to nie uwazam Arabow za gorszych itp ,to sa tacy sami ludzie jak i my.

A tak do przykladu ,jesli taki Anglik pozna kliku Polakow ktorzy sa ,powiedzmy ,nie zaciekawymi przykladami to czy daje mu to prawo osadzanie calego narodu Polskiego???
Nie.

ps.Z jakiego kraju jest twoj facet?
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 22:21   #381
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

nie masz za co przepraszac
wiem , ze jak Arab to zaraz to zaraz sie nasuwa Muzłumanin na myśl.



No niestety to to jest na świece, że ocenia sie caly naród na podstawie paru przypadów
no coz tego sie nie zmieni

Moj obecny jest z Macedonii jakby nie było jest to Europa
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 22:34   #382
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
nie masz za co przepraszac
wiem , ze jak Arab to zaraz to zaraz sie nasuwa Muzłumanin na myśl.



No niestety to to jest na świece, że ocenia sie caly naród na podstawie paru przypadów
no coz tego sie nie zmieni

Moj obecny jest z Macedonii jakby nie było jest to Europa
Wiesz tak mnie to wkurza jak sie jedzie na tych Muzlumanow ,bo katolicy sami nie lepsi.
Jak slysze ,ze Islam to agresja ,bo terrorysci to Muzlumanie to mi sie noz w kieszeni otwiera....

(a przeciez tak naprawde to wiadomo ,ze najwiekszymi terrorystami to USA i IZRAEL)
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 22:50   #383
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

A no bo oni zapomnieli jacy byli Chrzescijanie 500 lat temu
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 22:58   #384
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
A no bo oni zapomnieli jacy byli Chrzescijanie 500 lat temu
Dokladnie.
Powiedza Ci ,ze co ich to obcgodzi bo Oni w tych czasach nie zyja.
Tak mi kiedys odpowiedzial taki jeden....
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 23:49   #385
teranka
Raczkowanie
 
Avatar teranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 78
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Zgadzam sie w 100% z przedmowczynia! traci ma racje
teranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 08:11   #386
sysecka
Raczkowanie
 
Avatar sysecka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia ;)
Wiadomości: 242
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Ja bym chciała zauważyć, że terroryzm w wielu przypadkach urodził się w szkołach koranicznych. Gdyby mi przez parę lat w małej klitce robili wodę z mózgu też pewnie nie byłabym normalna. Dobrze, że w większości są już zlikwidowane.

Zresztą, oj taki terroryzm wielki. Tak naprawdę gdyby porównać ilość samochodów pułapek, porwanych samolotów, zakładników itd. nie wiem czy nie przegrali by z europejskimi debilami, którzy mordują swoje żony, katują dzieci, murują teściowe. Mało takich przypadków widać w mediach? To pomyślcie ilu dopiero nie widać.
__________________
Habibi ya nour el-ain, ya sakin khayali, A’ashek bakali sneen wala ghayrak bibali
sysecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 23:21   #387
perelka20
Raczkowanie
 
Avatar perelka20
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 236
GG do perelka20
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Arabi, Turcy i Kurdzi to sa bajeranci i wykorzystywacze, mnie juz jeden wykorzystal niezle wiec mam uraz to tego typu chlopow.Brak slow.
__________________
Kwiatek chce wody, motyl kwiatuszka, a ja od Ciebie tylko serduszka
perelka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 07:45   #388
jellon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 28
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Cytat:
Napisane przez perelka20 Pokaż wiadomość
Arabi, Turcy i Kurdzi to sa bajeranci i wykorzystywacze, mnie juz jeden wykorzystal niezle wiec mam uraz to tego typu chlopow.Brak slow.


nie oceniaj wszystkich na podstawie twoich doswiadczen z JEDNYM arabem, turkiem czy kurdem.
wykorzystal cie, bo moze sie nie opieralas?
jellon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 10:53   #389
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Cytat:
Napisane przez jellon Pokaż wiadomość
nie oceniaj wszystkich na podstawie twoich doswiadczen z JEDNYM arabem, turkiem czy kurdem.
wykorzystal cie, bo moze sie nie opieralas?
Dokladnie.Racja.

Ja rozumiem przez te posty ,ze Polacy nie wykorzystuja ,i nie zdradzaja?
Kurcze to chodzace idealy.....
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 11:51   #390
...:Rammka:...
Raczkowanie
 
Avatar ...:Rammka:...
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: المدينة القديمة
Wiadomości: 228
Dot.: Mężczyźni z krajów arabskich.

Cytat:
Napisane przez sysecka Pokaż wiadomość
Ja bym chciała zauważyć, że terroryzm w wielu przypadkach urodził się w szkołach koranicznych. Gdyby mi przez parę lat w małej klitce robili wodę z mózgu też pewnie nie byłabym normalna. Dobrze, że w większości są już zlikwidowane.
....No prosze Cie......
__________________
"Nie polemizuj z idiota - najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a potem pobije doswiadczeniem."


...:Rammka:... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-25 17:45:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.