Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-07, 14:23   #61
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

gogha,

nie przejmuj sie nieznajomoscia jezykow, tzn, przeciez znasz angielski i troche niemieckiego. nie wiem jak na kubie i w meksyku, ale na dominikanie przewazaja niemcy i amerykanie amerykanow i kanadyjczykow jest strasznie duzo. personel hotelowy mowi po angielsku, po niemiecku niewiele. oczywiscie najlepiej byloby gdyby ktos z was mowil po hiszpansku, poniewaz dominikanczycy w miastach bardzo slabo mowia po angielsku. w hotelach jednak dogadasz sie bez problemu. aaaaa no i polacy tez sa co prawda wiekszosc to amerykanska polonia, ale akurat ci najbardziej sie ciesza kiedy moga polakow spotkac.
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 20:36   #62
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

mam juz kilka dobrych ofert na Kube wyloty w dniu 27 sierpnia lub 24 sierpnia
musze podjac decyzje bo TZ , ze to ja w tym roku wybieram a ja zdecydowac sie nie moge jednego jestem pewna zima tez polece na karaiby
pozdrawiam goraco
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 06:32   #63
gogha77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

bienioka, dziękuję za słowa pocieszenia może jakoś damy rade jeszcze tylko musimy podjąć decyzje który kraj wybrać ja chcialabym jechac na kubę, mąz do meksyku, ale dominikana tez nam się podoba. pozdrawiam serdecznie
gogha77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 12:18   #64
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

dziewczyny kupilam wycieczke tyle sie zastanawialam ,czytalam wylot mam 27 sierpnia 16 di do Varadero przeczytalam tysiace opinii poznalam kobiete ktora od 12 lat lata na karaiby 3 razy w roku zdjecia jej opowiesci mnie przekonaly
dodam tylko, ze polskie biura podrozy sa..straszne
te dodatkowe oplaty jakie sobie doliczaja...hmm..brak slow
oczywiscie jak juz kupilam wycieczke na jednym z forow zostalam przestraszona powaznie Wizjami ambasada itd itp (napisali mi, ze musze paszport wyslac do ambasady i 4 tyg dostane wize +250zl bzdura !!!)a nie mieszkam w Polsce i co sie okazalo angielskie biura wszystko zalatwiaja same i wizy sa juz wliczone w cene wycieczki dostaje sie ja razem z biletem!!...a ja tak sie wystraszylam!!!
mamy tez samochod na 5 dni wiec troszke zwiedzimy na wlasna reke (zawsze tak robimy)
mam nadzieje, ze bedzie cudownie
odliczam juz dni do urlopu


ps. WWW.HOLIDEYCHECK polecam ta stronke aby sprawdzic sobie wszystkie hotele bo na wszystkich poratalach, forach ciagle pytania o hotele a to jest swietna stronka wypowiedzi, zdjecia ludzi nie tylko z polski
ale co zauwazylam Polacy zawsze niezadowoleni , zawsze cos nie tak!!ziemniaki za grubo pokrojone brak coli light

i problem maja...

pozdrawiam wszystkich goraco
napewno dam znac WAM wszystkich zakochanym w Kubie po powrocie
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 20:16   #65
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

super udanego wyjazdu zycze!!! i czekmay na zdjecia a i mam pytanie jaka cena za osobe i to na tydzien czy dwa? i jaki hotel bedziecie miec? jak nie chcesz pisac to prosze na pm wyslac
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 22:02   #66
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

lece na 16 dni podaja 17 dni ale jeden to podroz 10 h lot ale jakos go zniose..
lece z biurem first choice
dla tych ktorzy marza o Kubie polecam biura zagraniczne oferty maja o niebo lepsze..
pozdrawiam
zdjecia postaram sie wrzucic po powrocie...
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 22:55   #67
DeBourbon
Wtajemniczenie
 
Avatar DeBourbon
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 210
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
lece na 16 dni podaja 17 dni ale jeden to podroz 10 h lot ale jakos go zniose..
lece z biurem first choice
dla tych ktorzy marza o Kubie polecam biura zagraniczne oferty maja o niebo lepsze..
pozdrawiam
zdjecia postaram sie wrzucic po powrocie...
nie chcę Cię martwić ale ja leciałąm 14godzin
DeBourbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-10, 20:51   #68
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

ja lece z londynu ma byc 10h
planowo tak zawsze lataja
9-10h bezposrednio
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 21:10   #69
DeBourbon
Wtajemniczenie
 
Avatar DeBourbon
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 210
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

ja miałam planowo 11.... ale w druga storn bylo 2 godziny krocej mam nadzieje ze minie Ci szybko... mi minelo jak 2 godzinki, caly czas filmy muzyka itd...
DeBourbon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 10:35   #70
Lagaffe
Raczkowanie
 
Avatar Lagaffe
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 82
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
ps. WWW.HOLIDEYCHECK polecam ta stronke aby sprawdzic sobie wszystkie hotele bo na wszystkich poratalach, forach ciagle pytania o hotele a to jest swietna stronka wypowiedzi,
Ja przed rezerwacją sprawdzam na www.tripadvisor.com. Jest tam dużo informacji i opinii o hotelach, ośrodkach wypoczynkowych i innych "miejscach turystycznych" na świecie. Są też zdjęcia hoteli / ośrodków zrobione przez turystów.

Co do lotu, to warto pamiętać że niektóre czarterowe linie lotnicze za (w miarę) niewielką opłatą oferują coś w stylu "comfort class". Czyli dodatkowe posiłki, więcej miejsca i (czasami) wygodniejsze fotele. Na pewno jest to warte rozważenia przy locie transatlantyckim szczególnie na trasie z Kuby do Europy. Wtedy leci się przez noc i wygodniejsze siedzenie + więcej miejsca mogą okazać się bezcenne

Co do wiz -- z tego co wiem wizy turystyczne na Kubę są najmniejszym problemem. Nasze wizy kupiliśmy biurze podróży razem z rezerwacją hoteli (wycieczkę wykupilismy w "oficjalnym", państwowym, kubańskim biurze podróży -- w sumie okazali się bardzo pomocni i elastyczni przy ustalaniu planu pobytu). Wizy odebraliśmy na lotnisku tuż przed odlotem na Kubę.
Lagaffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 17:14   #71
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

dokladnie za doplata 15 funtow cos jak pierwsza klasa + 3 daniowy posilek i wygodne fotele rok temu lecialam z tego samego biura tez robilam doplate i nawet alkohol byl w cenie
pozdrawiam wszystkich
lot jakos zniose nie pierwszy raz wiec dam rade..
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 09:01   #72
Lagaffe
Raczkowanie
 
Avatar Lagaffe
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 82
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

Cytat:
Napisane przez lida82 Pokaż wiadomość
dokladnie za doplata 15 funtow (...)
Piętnaście funtów za "comfort class" to moim skromnym zdaniem bardzo (wyjątkowo!!!) dobra cena. Czy można wiedzieć jaka to linia lotnicza?

Ja jak dotąd natykałem się na nieco droższe dopłaty do "economy plus". W liniach czarterowych było to między 50 euro (Martinair) a 100 (Air Transat). Podróżując na Kubę lecieliśmy jedank "normalną" linią lotniczą (AirFrance) i tam za dopłatę do takiej "economy plus" (nazwną tam Alizé) zażyczono sobie od nas po 700 (siedemset!) euro od osoby (samej dopłaty!). Zrezygnowaliśmy i w sumie mieliśmy szczęście bo podczas lotu powrotnego był 'overbooking' w klasie ekonomicznej i dano nam dwa miejsca w "Alizé"
Lagaffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 20:18   #73
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

to sa samoloty first choice ja mam tak mala doplate bo zawsze ja robie czesto latam z tym biurem i mam znizki
chyba normalnie jest to 35f doplaty
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 21:40   #74
karolka21
Raczkowanie
 
Avatar karolka21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 127
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

Hej ja wlasnie lece 27.08 na 14 dni all inclusive na holgiun lece z moim chlopakiem za wycieczke zaplacilismy 2100zl
lidia powiedz mi bo widze ze ty lecisz z londynu czy te wizy co ci wyslalo first chocie sa dobre dla polakow, bo ja lece z thomasa cooka tez mamy wizy ylko wlansie ktos mi mowil ze one nie sa dobre dla polakow.
hmm i juz sama nie wiem napisz mi co tobie powiedzieli.
karolka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 21:43   #75
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

2100? o kurcze a z jakiego biura tak tanio? to last minute czy jak?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 21:57   #76
karolka21
Raczkowanie
 
Avatar karolka21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 127
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

biuro podrozy nazywa sie Thomas Cook, ale my bukowalismy przez strone teletextholidays.co.uk, ja siedze w szkocji wiec wiesz tu ceny i warunki wyjazdow sa zupelnie inne niz w Polsce w sumie nie last minute bo bukowalismy 3 tygodnie przed wyjazdem dodam ze teraz ta sama wycieczka 12 dni przed wylotem kosztuje 2500, ale to wciaz malo w porownaniu do tego ile za takie warunki trzeba zaplacic w Polsce, do lotu nie musielismy nic doplacac posilek i comfort class mamy za darmo takze udalo nam sie
tylko wlasnie nie iwem co z ta karta turystyczna ktora nam przyslali czy mozemy na nia leciec czy musimy sobie zalatwic wize z konsulatu kuby w londynie
karolka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 22:06   #77
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

oczywiscie, ze mozesz na ta karte leciec
na lotnisku dadza Ci jeszcze pieniadze na wize 15f ma to byc tak mi powiedziano
dlatego, ze jedziesz na wypoczynek zorganizowany a nie na wlasna reke podrozujesz..ale zapytaj jak sie czujesz niepewna masz chyba info linie
tak ja lece z londynu
nie sluchaj wszystkich zyczliwych ktorzy tylko wyolbrzymiaja wszystko
udanego urlopu zycze mozliwe,, ze sie gdzies spotkamy
ps. fakt polskie biura kasuja tyle kasy za prawie o polowe nizszy standard wycieczek..ale mam cicha nadzieje, ze kiedys i w Polsce da sie podrozowac po normalnych cenach...

pozdrawiam
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 19:56   #78
GrandWhinemea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

Podzielam Twoją fascynacje Kubą Kocham tą wyspe , mino,że nigdy na niej nie byłam i prawdopodobnie nie bede , chodź jestem jeszcze bardzo młoda.. Moją Miłość do Kuby zapoczątkowała się od filmy 'Dirty Dancing:Hawana Nights' <33 Od tamtej pory na mojej tapecie wciąż widnieje krajobraz okolic Starej Hawany Zawsze w Kubie zastanawiało mnie to,że mino iż na tej wyspie nie ma nic , to jest wszystko. Ludzie sa szczęśliwi mino,iż warunki do życia są , delikatnie mówiąć takie sobie.. Napisze jeszcze cos o mojej ukochanej Kubie , lecz narazie kończe. Życze miłego opisywania Kuby <33
GrandWhinemea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 20:53   #79
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

wlasnie czytam wiadomosc i ponoc jutro ma byc huragan na kubie i florydzie jeszcze 10 dni do wylotu mam...
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-22, 13:52   #80
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

Byliśmy dwa razy na Kubie. Moje odczucia są bardzo pozytywne! Lokalni ludzie bardzo mili, cieszą się życiem, tańczą Ich muzyka jest wspaniała do tego mohito i pina colada słonce, palmy, plaza, morze - żyć i nie umierać!
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 22:00   #81
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

ja wróciłam wlasnie niedawno z Kuby, zdjecia mozna zobaczyc w podpisie. mielismy wycieczke "Kuba na rozmiar" :wynajety samochód i vouchery na hotele w kazdej czesci wyspy. bylo bosko odpowiem na pytania jezeli ktos byłby zainteresowany!!

generalnie, było absolutnie bosko!!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 22:03   #82
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

aha i ktos tu pisał ze na Kubie plaże sa bielsze niz na dominikanie....hm ja bym sie kłóciła ale to kwestia postrzegania kolorów chyba
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 07:52   #83
kkulczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
witam, tez wybieram sie z mezem na kube. termin jeszcze nie jest ustalony, ale ostatni kwartal tego roku. musimy najpierw znalezc jak najtanszy przelot, hotel dokupimy osobno. nie chcemy typowej objazdowki. moze i z kuby niewiele zobaczymy, ale nastawiamy sie na odpoczynek. chcemy na 2-3 dni wynajac samochod i na wlasna reke pozwiedzac okolice havany. hotel planujemy w varadero. no wlasnie i z tym mamy maly problem. czy ktos z was moze polecic cos fajnego i przede wszystkim sprawdzonego? podobno plaze w okolicach varadero sa bielusienkie i o wiele szersze niz na dominikanie. mysle, ze dominikanskiej saony plazowo kuba nie przebije, ale nie chcialabym natrafic na hotelik przy sztucznej plazy.

moze wiele z was napisze: glupia, tak daleko jedzie, a nie robi objazdowki. nie, tak do konca nie jest. oczywiscie, ze chcemy cos zobaczyc. nie nastawiamy sie jednak na 14dniowe zwiedzanie. jestem wielka fanka plaz. chcialabym w moim zyciu zwiedzic najlpekniejsze plaze swiata. tych karaibskich chyba nic nie przebije (no moze seszele i malediwy, ale to inna historia). po pobycie na dominikanie zakochalam sie w karaibskim klimacie, ich muzyce i ich luzie. zobaczymy ja jaka plaze przyjdzie czas po varadero...
Witam

815 euro / 14 dni allinclusive z przelotem to cena ltur.de, taniej trudno będzie znaleść

pisałem już info w poprzednich postach, dla zainteresowanych mam namiar na nocleg w Hawanie w prywatnym mieszkaniu.

Raczej nie opłaca się wyjazd osobno i zakup noclegów osobno, zawsze można skoczyć na kilka dni do Hawany czy Pinar del Rio.
kkulczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 19:29   #84
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

815 to super tanio....a zamiast Pinar del rio polecam bardziej Trinidad...cudownie..lepi ej sto razy niz w Havanie
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 22:08   #85
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

opiumalfa a jak taka wycieczke wypic mozna " KUBA NA ROZMIAR" ? w jakim biurze> czy wtedy tylko sie zwiedza wyspe?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 08:37   #86
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

mysmy kupili w Neckermanie w amsterdamie, oryginalnie to sie nazywa "Cuba od maat", moze w PL tez oferuja taka wersje. zaplacilismy 1200E/os. w tym jest wynajecie samochodu, vouchery na hotele (lista hoteli do wyboru w kazdej prowincji) ze sniadaniem, przelot. cena nie zawierała obiadów, ubezpieczenia za samochód (wyszlo koło 200E) i paliwa. no i wydatkow wlasnych. w wiekszosci hoteli mozna bylo wykupic opcje all inclusiv za 8 peso/os z alkoholami, wiec suuper tanio jak na droga Kube.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 16:23   #87
lida82
Rozeznanie
 
Avatar lida82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 790
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

moje kochane wrocilam z KUBY i nie zaluje wyjazdu!! cudowne chwie zapisane na kartach wspomnien..kazdemu goraco polecam Kube
...jak tylko sie ogarne napisze wiecej..
lida82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 00:34   #88
kkulczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

Tydzień temu opuściliśmy z żoną ten piękny kraj. Szkoda nam, ale od czego sa powroty.

Szukam kogoś kto w najbliższym czasie zamierza jechać na Kubę/Varadero.

Potrzebuję podać kilka rzeczy dla znajomych Kubańczyków, pisze poważnie nie dla żartu, kto był ten wie jak ciężko się tam żyje miejscowym .
kkulczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 10:19   #89
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

kkulczyk a jaka pogoda byla? co do podania paczki moze spytaj sie na goldenline watek "Kuba " tam duzo osob jezdzi
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 06:26   #90
kkulczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Czy ktoś był na Kubie lub jest nia tak zafascynowany jak ja?!

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
kkulczyk a jaka pogoda byla? co do podania paczki moze spytaj sie na goldenline watek "Kuba " tam duzo osob jezdzi
Pogoda była świetna, zresztą każda będzie dla nas Polaków taka w porównaniu z naszym krajem. Kilka razy padał deszcz ale był to wspaniały deszcz, od którego fajnie było zmoknąć.
W ostatnim dniu padało przez cały czas, ale nas to już nie martwiło.
A co to goldenline?

pozdrawiam

KK
kkulczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.