Mamusie październikowe 2015, część 9 :) ! - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-25, 08:04   #2311
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez niud Pokaż wiadomość
Też mnie jakoś to mierzi, że się wszystkie na fb przeniosły - miałyśmy go używać tylko do zdjęcia...
Też jutro idę do pediatry zobaczymy jak nam idzie. Pępek się trzyma - jutro będziemy kończyć 2 tygodnie ))

Btw. Polecam Wam poniższy filmik - u nas 4s się sprawdza. Nie mam co prawda w co kokonić i owijamy go w kocyk, ale już zamówiłam dużą pieluchę
http://youtu.be/rwO64sv7usw
Ja się nie umiem wbić w rozmowy na FB, same cycki/dzidzie/kupki, tam jakoś wszystko inaczej wygląda, nie ma opcji cytowania, ciężko coś znaleźć, poza tym jakbym wyleciala z tekstem o brzuchu to mam wrażenie że rozwalę tym zwarta dyskusję Może jak w końcu urodzę sie to zmieni ale slabo to widzę...
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 08:05   #2312
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Ej, ale Iza już urodziła Pisze o swoim klocku, że ledwo urodzony a już teraz urósł taki duży, na zewnątrz

Ale miałam dziś sen, śniło mi się, że olibar i kasiaa zaczęły rodzić razem I tym samym zostałam tylko z maggie i królewna

Też jestem ciekawa, jak u mnie w szpitalu jest z wywoływaniem, jedyne co wiem to to, że nie bawia się dlugo, jakos jak w ciagu max 10h od rozpoczęcia akcji się nie urodzi to nie kombinują i robia cc. Najbardziej to sie boję, że ogóle nie działa na mnie oxy i mi np. założą ten cholerny balonik, namęczę się robieniem rozwarcia a i tak nic nie ruszy jak skurczy nie będzie
Haha no widzisz juz sie pogubilam





Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Kurczę, nie mogę się przyzwyczaić że wchodzę tu rano, a tu jedna strona do nadrobienia


U nas też, jutro mamy wizytę u pediatry na ważenie i mierzenie i ciekawe czy odpadnie przed Chyba moja młoda pobiła wszelkie możliwe rekordy, 25 dni a kikut jeszcze dynda



o masz 25dni u mnie dzis 11


Cytat:
Napisane przez niud Pokaż wiadomość
Też mnie jakoś to mierzi, że się wszystkie na fb przeniosły - miałyśmy go używać tylko do zdjęcia...
Też jutro idę do pediatry zobaczymy jak nam idzie. Pępek się trzyma - jutro będziemy kończyć 2 tygodnie ))

Btw. Polecam Wam poniższy filmik - u nas 4s się sprawdza. Nie mam co prawda w co kokonić i owijamy go w kocyk, ale już zamówiłam dużą pieluchę
http://youtu.be/rwO64sv7usw
Tez moge filmik polecic takie owijanie przy Indze mi sie sprawdzilo
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 08:31   #2313
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Ja nie lubię fb, bo przy długiej dyskusji się robi po prostu nieczytelny. A teraz jeszcze w ogóle dziewczyny zrobiły ułatwienie, które mi mega utrudniło czytanie - jedna dyskusja każdego dnia.


Ciekawy filmik Facet z tym swoim uspokajaniem dzidzioli w ciągu paru sekund wygląda jak jakiś szaman, czy inny magik
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 08:52   #2314
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość

Ale miałam dziś sen, śniło mi się, że olibar i kasiaa zaczęły rodzić razem I tym samym zostałam tylko z maggie i królewna
hehehe, ojj weź, Wam sie należy pierwszeństwo jakby nie było , choć nie ukrywam że miło by było mieć juz to za sobą

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Ja się nie umiem wbić w rozmowy na FB, same cycki/dzidzie/kupki, tam jakoś wszystko inaczej wygląda, nie ma opcji cytowania, ciężko coś znaleźć, poza tym jakbym wyleciala z tekstem o brzuchu to mam wrażenie że rozwalę tym zwarta dyskusję Może jak w końcu urodzę sie to zmieni ale slabo to widzę...
mi się też ciezko tam wbić z rozmową :/ może jak juz będziemy wszystkie rozpakowane to będzie nam lepiej, zobaczymy.

Wogole to też mi się coś śniło że urodziłam juz...
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 09:18   #2315
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja nie lubię fb, bo przy długiej dyskusji się robi po prostu nieczytelny. A teraz jeszcze w ogóle dziewczyny zrobiły ułatwienie, które mi mega utrudniło czytanie - jedna dyskusja każdego dnia.


Ciekawy filmik Facet z tym swoim uspokajaniem dzidzioli w ciągu paru sekund wygląda jak jakiś szaman, czy inny magik
Oj tez mi to przeszkadza nie wiem kto komu odpisuje , komentarz pod komentarzem :P wole pisac tu ale aby byc na bierzaco ze wszystkiemi musze tu i tu zagladac
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 09:46   #2316
niud
Wtajemniczenie
 
Avatar niud
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2 135
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja nie lubię fb, bo przy długiej dyskusji się robi po prostu nieczytelny. A teraz jeszcze w ogóle dziewczyny zrobiły ułatwienie, które mi mega utrudniło czytanie - jedna dyskusja każdego dnia.


Ciekawy filmik Facet z tym swoim uspokajaniem dzidzioli w ciągu paru sekund wygląda jak jakiś szaman, czy inny magik
Z tym fb to wszystko wina małej bo wstaję rano i zakłada te nowe posty :

No jak szman ale działa - wczoraj tz z 7 razy go motal zanim wyszło. Śmiałam się z niego, że Wiktor zasnął za 1 razem już z tego zmęczenia bycia królikiem doświadczalnym. Ale w nocy też zadziałało - ja padłam po karmieniu a tz go dość sprawnie uśpił. Polecam spróbować.
niud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 10:01   #2317
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez littlevenus Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, że kolejną serię rozpocznę ja! Mimo, że to mam dopiero na piatek, to już przysięgam - mam dość. Te, które mnie pamiętają, wiedzą, że mam problem z dłońmi. Ucisk na kręgosłup jest coraz większy, ale o dziwo czasami ręce bolą mnie mniej. Czuję się jak wieloryb, niby tylko 12 kg na +, ale okropnie mi to ciąży przy moim 150 cm wzrostu. Tak bardzo chciałabym mieć Kingusię przy sobie... Chociaż boję się okrutnie porodu!!!
Rozumiem jak sie czujesz ja tex mam dosc i mimo 2giego porodu boje sie :/ pamietam jak pare dni temu mialam skurcze i ryczalam ze nie chce rodzic lol
Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Ej, ale Iza już urodziła Pisze o swoim klocku, że ledwo urodzony a już teraz urósł taki duży, na zewnątrz

Ale miałam dziś sen, śniło mi się, że olibar i kasiaa zaczęły rodzić razem I tym samym zostałam tylko z maggie i królewna

Też jestem ciekawa, jak u mnie w szpitalu jest z wywoływaniem, jedyne co wiem to to, że nie bawia się dlugo, jakos jak w ciagu max 10h od rozpoczęcia akcji się nie urodzi to nie kombinują i robia cc. Najbardziej to sie boję, że ogóle nie działa na mnie oxy i mi np. założą ten cholerny balonik, namęczę się robieniem rozwarcia a i tak nic nie ruszy jak skurczy nie będzie
Taaaaa niedoczekanie z moim porodem moze bedzie jak za 1szym razem i bedzie 16 dni po tp..
Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Ja się nie umiem wbić w rozmowy na FB, same cycki/dzidzie/kupki, tam jakoś wszystko inaczej wygląda, nie ma opcji cytowania, ciężko coś znaleźć, poza tym jakbym wyleciala z tekstem o brzuchu to mam wrażenie że rozwalę tym zwarta dyskusję Może jak w końcu urodzę sie to zmieni ale slabo to widzę...
Wlasnie ja tez nie potrafie sie wbic. Ale fajnie bo mozna cos napisac bardziej prywatnego no i zdjecia wstawiac fajnie


Na cale szczescie po wczorajszym deszczowym wypadzie nie jestem przeziebiona no ale bylam tydzien temu ponad chora wiec wystarczy
Wogole cos mnie boli w tylku na zewnatrz hemoroid ale cos jakby wewnatrz mnie dzis uciska. Czasami czuje ze przy porodzie moj organizm sie posypie.

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
olibar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-25, 10:17   #2318
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Aaaaa odpadło to dziadostwo!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Cytat:
Napisane przez niud Pokaż wiadomość
No jak szman ale działa - wczoraj tz z 7 razy go motal zanim wyszło. Śmiałam się z niego, że Wiktor zasnął za 1 razem już z tego zmęczenia bycia królikiem doświadczalnym. Ale w nocy też zadziałało - ja padłam po karmieniu a tz go dość sprawnie uśpił. Polecam spróbować.
Moja córa ostatnio jest na etapie focha na wszelkie motanie, odkrywa się jak może, więc szpitalne kokony popadły w niełaskę Ale fakt, na początku to kokon uspokajał, położne w szpitalu mnie uczyły jak się to cholerstwo zawiązuje (i tak mi nie wychodziło, bo miałam ciągle wrażenie że za bardzo związuję nóżki ). Ale pozostałe metody uspokajania jak najbardziej działają
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 10:19   #2319
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Ja się nie umiem wbić w rozmowy na FB, same cycki/dzidzie/kupki, tam jakoś wszystko inaczej wygląda, nie ma opcji cytowania, ciężko coś znaleźć, poza tym jakbym wyleciala z tekstem o brzuchu to mam wrażenie że rozwalę tym zwarta dyskusję Może jak w końcu urodzę sie to zmieni ale slabo to widzę...
Zmieni się, zmieni

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Nie działa mi ten film ;(((
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 10:26   #2320
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

No i stało się. .
Jak nie urodze dzisiaj to jutra czeka mnie test z oksytocyny
W związku z tym mam pytanie dużo z Was zaczęło rodzic po tym teście, a może u niektórych nic się nie działo??

Ja też nie lubię fcb bo źle się tam czyta :

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Co do sposobów wywoływania u mnie porodów to jest jedynie oksy.. balonik to był stosowany 2 razy tak mi położna mówiła. .
Boje się tej nie wiedzy jaki to jest ból. .
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 10:30   #2321
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
No i stało się. .
Jak nie urodze dzisiaj to jutra czeka mnie test z oksytocyny
W związku z tym mam pytanie dużo z Was zaczęło rodzic po tym teście, a może u niektórych nic się nie działo??

Ja też nie lubię fcb bo źle się tam czyta :

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Co do sposobów wywoływania u mnie porodów to jest jedynie oksy.. balonik to był stosowany 2 razy tak mi położna mówiła. .
Boje się tej nie wiedzy jaki to jest ból. .
Ja juz tak nie pamietam do konca ale mi podano dwa razy dozylnie cos i nie zadzialalo.

Nie boj sie. Moze masuj sobie sutki dzisiaj sukcesywnie

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
olibar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-25, 10:39   #2322
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Boje się tej nie wiedzy jaki to jest ból. .
Każdy poród to niewiedza, bez względu na to jaką metodą i przy jakich wspomagaczach...i każda z nas może zareagować inaczej, nawet jeśli byśmy wszystkie rodziły tak samo Będzie dobrze
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 10:45   #2323
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

U mnie po teście nic się nie działo. Na drugi dzień dali kroplówkę i po 4 godzinach zaczęły się skurcze
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 10:49   #2324
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Dzięki laski za słowa otuchy..
Najgorsza cholera jest ta niewiedza.
Musze się dzisiaj jakoś psychicznie nastawić. Chyba wezmę sobie muzykę na porodowke
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 11:26   #2325
AgatkaSz
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaSz
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 824
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Aaaaa odpadło to dziadostwo!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Moja córa ostatnio jest na etapie focha na wszelkie motanie, odkrywa się jak może, więc szpitalne kokony popadły w niełaskę Ale fakt, na początku to kokon uspokajał, położne w szpitalu mnie uczyły jak się to cholerstwo zawiązuje (i tak mi nie wychodziło, bo miałam ciągle wrażenie że za bardzo związuję nóżki ). Ale pozostałe metody uspokajania jak najbardziej działają
Niech i u nas odpadnie bo mi sie falki przewracaja jak musze przebrac papmersa i on tak wisi





Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Dzięki laski za słowa otuchy..
Najgorsza cholera jest ta niewiedza.
Musze się dzisiaj jakoś psychicznie nastawić. Chyba wezmę sobie muzykę na porodowke
Kolezanka urodzila 4h po podaniu
__________________
16.01.2014r. Inga
14.10.2015r. Nel <3
02.2017r. maleństwo <3
AgatkaSz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 12:08   #2326
niud
Wtajemniczenie
 
Avatar niud
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2 135
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
No i stało się. .
Jak nie urodze dzisiaj to jutra czeka mnie test z oksytocyny
W związku z tym mam pytanie dużo z Was zaczęło rodzic po tym teście, a może u niektórych nic się nie działo??

Ja też nie lubię fcb bo źle się tam czyta :

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Co do sposobów wywoływania u mnie porodów to jest jedynie oksy.. balonik to był stosowany 2 razy tak mi położna mówiła. .
Boje się tej nie wiedzy jaki to jest ból. .
U mnie po pełnej oxy 6h nic a nic się nie zadziało Próba jest krótka i delikatna z tego co wiem i sprawdzają jak Ty i dziecko będziecie reagować. Pamiętaj że zawsze mogą Ci ją odłączyć na Twoje żądanie.
Jak widać co szpital co obyczaj, u mnie standardem jest na początku balonik.
niud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 12:12   #2327
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez niud Pokaż wiadomość
U mnie po pełnej oxy 6h nic a nic się nie zadziało Próba jest krótka i delikatna z tego co wiem i sprawdzają jak Ty i dziecko będziecie reagować. Pamiętaj że zawsze mogą Ci ją odłączyć na Twoje żądanie.
Jak widać co szpital co obyczaj, u mnie standardem jest na początku balonik.
No co szpital to obyczaj.

Zobaczymy jak to jutro będzie.

Niedawno głosowałam w szpitalu :
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 12:54   #2328
niud
Wtajemniczenie
 
Avatar niud
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2 135
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
No co szpital to obyczaj.

Zobaczymy jak to jutro będzie.

Niedawno głosowałam w szpitalu :
Będzie dobrze - to jedyny możliwy scenariusz
niud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 13:52   #2329
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja nie lubię fb, bo przy długiej dyskusji się robi po prostu nieczytelny. A teraz jeszcze w ogóle dziewczyny zrobiły ułatwienie, które mi mega utrudniło czytanie - jedna dyskusja każdego dnia.
D
Mam tak samo
FB dla mnie raczej na krótkie konkrente dyskusje, typu rodze/foto/chłop mnie wqrwil itp.

olibar, 16dni po TP? Ło matko, oszalałabym z tego czekania. Choć i może oszaleję, bo dzis już 7 dni po TP i nic się nie zapowiada A już tak brzuch mi napęczniał że jest twardy jak kamień, no i rozstępow coraz więcej...

A my już po wyborach. Wracając weszliśmy do ulubionej chińskiej knajpy i lecę wcinać moje ukochane tofu

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Co do sposobów wywoływania u mnie porodów to jest jedynie oksy.. balonik to był stosowany 2 razy tak mi położna mówiła. .
To w sumie dobrze - mniej narzędzi tortur, szybsza wizja na cc zamiast tego

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Dzięki laski za słowa otuchy..
Najgorsza cholera jest ta niewiedza.
Musze się dzisiaj jakoś psychicznie nastawić. Chyba wezmę sobie muzykę na porodowke
Dobry pomysl, załoz sluchawki i chilloucik, szybciej zleci

A mój dzis po jezdzie autem tak się rozpycha, ze sie dziwie że mi jeszcze pęcherza nie przebił, aż mnie szyjka rozbolała
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-25, 13:59   #2330
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez niud Pokaż wiadomość
Będzie dobrze - to jedyny możliwy scenariusz


---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Mam tak samo
FB dla mnie raczej na krótkie konkrente dyskusje, typu rodze/foto/chłop mnie wqrwil itp.

olibar, 16dni po TP? Ło matko, oszalałabym z tego czekania. Choć i może oszaleję, bo dzis już 7 dni po TP i nic się nie zapowiada A już tak brzuch mi napęczniał że jest twardy jak kamień, no i rozstępow coraz więcej...

A my już po wyborach. Wracając weszliśmy do ulubionej chińskiej knajpy i lecę wcinać moje ukochane tofu

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------


To w sumie dobrze - mniej narzędzi tortur, szybsza wizja na cc zamiast tego


Dobry pomysl, załoz sluchawki i chilloucik, szybciej zleci

A mój dzis po jezdzie autem tak się rozpycha, ze sie dziwie że mi jeszcze pęcherza nie przebił, aż mnie szyjka rozbolała :
No może masz rację ale muza będzie dobrym rozwiązaniem i z niego nie chce rezygnować

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Fryteczko Ty na którą jutro masz ktg ?
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 14:33   #2331
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Fryteczko Ty na którą jutro masz ktg ?
Na 10:00 Jak bedzie wszystko ok., to czekamy jeszcze do wtorku i środa rano szpital.
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 14:48   #2332
EMI2014
Rozeznanie
 
Avatar EMI2014
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 542
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Meggi ja szybko urodzilam po oxy. Nie pamiętam dokładnie po jakim czasie ale po 7 bylam na izbie, papiery, badania, zmiana dra dyz, badania, oxy i 11.55 malutka wyskoczyla. Bolalo ale za to szybko szlo. No i jak przyszlam do szpitala to juz szyjki nie mialam i 2 palce rozwarcia. A ty masz rozwarcie?

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Niud chyba 3 dzien smaruja ta mascia i jakby mniej bolal. Jesli chodzi o wielkosc to z 3 cm ma, prawie cale"brzydkie oczko"zakrywa. Daj znac jak z czopkami i powiedz one się schowaja po tych medykamentach?czy juz zostana na ever?
EMI2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 15:13   #2333
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Aaaaa odpadło to dziadostwo!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
super, w końcu

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Boje się tej nie wiedzy jaki to jest ból. .
będzie dobrze, zobaczysz

dziewczynki z hiperprolaktynemią, czy wy też macie taki nawał pokarmu?????????????????? ? moja gwiazda jednak się z cycusiem przeprosiła, ale przed każdym karmieniem muszę odciągnąć od 20 do 60ml, żeby w ogóle mała była w stanie chwycić cyca, bo są takie twarde jakbym kamienie tam miała, później ssa 5-10minut i ma gdzieś, położna kazała karmić co 3h ale ona nieraz jest tak zaspana, że nie mogę jej dobudzić, ani zmianą pieluchy ani przecieraniem buźki wacikiem, a jak już się trochę przebudzi to i tak przy cycku zasypia... koleżanka mówiła żebym spróbowała na żądanie to nieraz woła co pół godziny lub godzinę, a nieraz nawet 5godzin śpi i ma jedzenie w d..ce... jak często Wasze pociechy jedzą?!?!?!? i co mam zrobić z tymi piersiami????????????? odciagać nie chcę, bo się produkuje jeszcze więcej, kapusta i picie szałwi 2xdziennie nie pomaga, są jeszcze jakieś inne sposoby???? i jak mała possie np.prawą pierś 7minut, a za pół godziny chce znowu to dać jej lewą, czy podstawić aby bardziej opróżniła tą pierwszą???????????? pomóżcie please
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 16:04   #2334
gosiek0388
Zadomowienie
 
Avatar gosiek0388
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 868
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Daisy słyszałam w szpitalu jak laktacyjna tłumaczyla dziewczynie zeby osciagnela tylko tyle zeby poczula ulge .Nie wiecej bo wlasnie naprodukuje sie wiecej pokarmu. A mloda spi mi od ok 2 do 3,5h

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Ale tu cisza... Najwieksze gaduly rozpakowane to nie ma kto gadulic 😆
__________________
Lenka 07.10.2015
nasze 2620 gram szczęścia
gosiek0388 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 16:07   #2335
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
super, w końcu



będzie dobrze, zobaczysz

dziewczynki z hiperprolaktynemią, czy wy też macie taki nawał pokarmu?????????????????? ? moja gwiazda jednak się z cycusiem przeprosiła, ale przed każdym karmieniem muszę odciągnąć od 20 do 60ml, żeby w ogóle mała była w stanie chwycić cyca, bo są takie twarde jakbym kamienie tam miała, później ssa 5-10minut i ma gdzieś, położna kazała karmić co 3h ale ona nieraz jest tak zaspana, że nie mogę jej dobudzić, ani zmianą pieluchy ani przecieraniem buźki wacikiem, a jak już się trochę przebudzi to i tak przy cycku zasypia... koleżanka mówiła żebym spróbowała na żądanie to nieraz woła co pół godziny lub godzinę, a nieraz nawet 5godzin śpi i ma jedzenie w d..ce... jak często Wasze pociechy jedzą?!?!?!? i co mam zrobić z tymi piersiami????????????? odciagać nie chcę, bo się produkuje jeszcze więcej, kapusta i picie szałwi 2xdziennie nie pomaga, są jeszcze jakieś inne sposoby???? i jak mała possie np.prawą pierś 7minut, a za pół godziny chce znowu to dać jej lewą, czy podstawić aby bardziej opróżniła tą pierwszą???????????? pomóżcie please
Ja bym na Twoim miejscu karmiła na żądanie, raz co pół godziny, raz co 5. Odciagaj jak najmniej się da.
Po tych 7 minutach na prawej daj lewą bo jak z znowu prawą to prawa dużo wyprodukuje na następny raz. Bardzo dużo musisz mieć tego pokarmu, tyle dni po porodzie i jeszcze piersi twarde...mam nadzieję że to minie
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 16:52   #2336
izabela596
Raczkowanie
 
Avatar izabela596
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: domek
Wiadomości: 302
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

U mnie też od wczoraj tyle pokarmu cyce aż bolą jak przy nawale w 3 dobie.nie wiem czym to spowodowane ale wczoraj i dziś pilam herbatke z kopru wloskiego ale raczej to nie przez to?
__________________
TP 10.10.2015
izabela596 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 16:57   #2337
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez Pasztetnik Pokaż wiadomość
Na 10:00 Jak bedzie wszystko ok., to czekamy jeszcze do wtorku i środa rano szpital.
Trzymam za Ciebie kciuki
Mi jutro około 9 - 10 podłączą ten test

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------

Cytat:
Napisane przez EMI2014 Pokaż wiadomość
Meggi ja szybko urodzilam po oxy. Nie pamiętam dokładnie po jakim czasie ale po 7 bylam na izbie, papiery, badania, zmiana dra dyz, badania, oxy i 11.55 malutka wyskoczyla. Bolalo ale za to szybko szlo. No i jak przyszlam do szpitala to juz szyjki nie mialam i 2 palce rozwarcia. A ty masz rozwarcie?

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Niud chyba 3 dzien smaruja ta mascia i jakby mniej bolal. Jesli chodzi o wielkosc to z 3 cm ma, prawie cale"brzydkie oczko"zakrywa. Daj znac jak z czopkami i powiedz one się schowaja po tych medykamentach?czy juz zostana na ever?
No właśnie a ja nie mam rozwarcia i tu jest pies pogrzebany :/ :/ co innego jakby rozwarcie było. .
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 17:14   #2338
Pasztetnik
Zadomowienie
 
Avatar Pasztetnik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez EMI2014 Pokaż wiadomość
Meggi ja szybko urodzilam po oxy. Nie pamiętam dokładnie po jakim czasie ale po 7 bylam na izbie, papiery, badania, zmiana dra dyz, badania, oxy i 11.55 malutka wyskoczyla. Bolalo ale za to szybko szlo. No i jak przyszlam do szpitala to juz szyjki nie mialam i 2 palce rozwarcia. A ty masz rozwarcie?
Ale Tobie o ile się nie mylę chyba najpierw wody odeszły? Generalnie samo ruszyło; a u nas z Maggie ani widu ani słychu porodu...

Ogólnie dyskusja mojego umysłu z ciałem wygląda tak::
* Umysł: "Weź urodź w końcu to dziecko! "
* Ciało: " Jestem ciężarne. Pród? A co to poród?? To ja mam po 9 miesiącach udręki teraz jeszcze to dziecko wypychać?! Pfff, niedoczekanie! Nie zgadzam się, będziecie musieli siłą mnie zmusić!! "...
* Umysł: Aha...

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Trzymam za Ciebie kciuki
Mi jutro około 9 - 10 podłączą ten test
A ja za Twój test
Tylko nie rodź beze mnie, plizz bo się tu zapłaczę Nie zostawiaj mnie samej z tym ciężarem
__________________
Maks 30.10.2015, 21:30

42 ->...->56,2->57,5->...70cm
Pasztetnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 17:14   #2339
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez gosiek0388 Pokaż wiadomość

Ale tu cisza... Najwieksze gaduly rozpakowane to nie ma kto gadulic 😆
Ja od 10 walczę z młodą żeby zasnęła...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-25, 17:18   #2340
izabela596
Raczkowanie
 
Avatar izabela596
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: domek
Wiadomości: 302
Dot.: Mamusie październikowe 2015, część 9 :) !

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja od 10 walczę z młodą żeby zasnęła...
O kurcze tak długo nie śpi? Mój tez w dzień nie chce i marudzi a dziś dźwięk suszarki poszedł w ruch i zasypia przy nim: )
__________________
TP 10.10.2015
izabela596 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-17 07:25:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.