Straszny Wątek ;) - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-24, 18:24   #2971
Atramella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubliniec ;)
Wiadomości: 15
GG do Atramella
Dot.: Straszny Wątek ;)

:conf used: ro zdupoiel!ROZDUPIEL!ROZDUP IEL!!:b rzydal::hah aha:
Atramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:25   #2972
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Atramella Pokaż wiadomość
:conf used: ro zdupoiel!ROZDUPIEL!ROZDUP IEL!!:b rzydal::hah aha:
zp
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:26   #2973
Atramella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubliniec ;)
Wiadomości: 15
GG do Atramella
Dot.: Straszny Wątek ;)

troll

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-11-24 o 18:34
Atramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:26   #2974
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez ira21 Pokaż wiadomość
nie ma to jak 12latka sama w domu
a potem nie dziwota, że dzieciaki mają pstro w głowie
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:27   #2975
Atramella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubliniec ;)
Wiadomości: 15
GG do Atramella
Dot.: Straszny Wątek ;)

troll

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-11-24 o 18:34
Atramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:27   #2976
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
a potem nie dziwota, że dzieciaki mają pstro w głowie
dokładnie.
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:29   #2977
Atramella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubliniec ;)
Wiadomości: 15
GG do Atramella
Dot.: Straszny Wątek ;)

troll

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-11-24 o 18:34
Atramella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 18:29   #2978
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Atramella Pokaż wiadomość
A CO TO ZP?
pS:ROZDUPIEL RZĄDZI!
Niedługo się pożegnamy Twój profil właśnie został zgłoszony

a żeby nie odchodzić od tego strasznego wątku, to właśnie przerażają mnie takie dzieci :zonk:
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:31   #2979
Atramella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubliniec ;)
Wiadomości: 15
GG do Atramella
Dot.: Straszny Wątek ;)

troll

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-11-24 o 18:35
Atramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:35   #2980
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Atramella Pokaż wiadomość
to znaczy ze z nudow sie klocimy,gadamy nie na temat itp.Nie nie pojde do pokoju sprawdzic czy mnie nie ma bo nie jestem blondynką


---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

To robimy ten brozdupiel czy nie?

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

No mada-faka rozdupiel czy nier?Czasu mało,sama w domu,nudze się.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

tak wiem ze jestem głupia.ROZDUPIEL RZĄDZI!

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

ROZDUPIEL!ROZDUPIEL!ROZDU PIEL!,dZISIAJ BYŁAM NA WAGARACH I ŁAZIŁYŚMY Z DZIEWCZYNAMI PO JAKIEJS RUDERZE!
Kolejny taki post i będzie ban.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

I jest ban.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:36   #2981
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Straszny Wątek ;)

ręce opadają

nie obrażaj osób z downem! potrafią mądrzej zachowywać się od Ciebie !
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 18:40   #2982
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Straszny Wątek ;)

było strasznie przez moment, nie powiem
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 18:47   #2983
szpila59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 88
Dot.: Straszny Wątek ;)

OMG.... co tu się dzieje... jeny
szpila59 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 07:59   #2984
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Straszny Wątek ;)

Się dziewczątko samo zaplątało w swoje opowiastki i pewnie zły duch ja opętał
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 13:39   #2985
szpila59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 88
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Się dziewczątko samo zaplątało w swoje opowiastki i pewnie zły duch ja opętał
Moim zdaniem, ktoś tu kogoś upuścił na podłogę, jak się urodził
szpila59 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 14:25   #2986
Karola20
Zakorzenienie
 
Avatar Karola20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Prowincja ;) Prawie Wawa
Wiadomości: 22 746
GG do Karola20
Dot.: Straszny Wątek ;)

Dlaczego na komunię już dzieci nie dostają rowerów i zegarków tylko komputer z dostępem do Internetu... Ja sie pytam! Gdzie są rodzice takich dzieci!?
__________________
Mani

"Nie mam chłopaka, bo kocham polskich siatkarzy"

Skra
Wrona,Qrek


Karola20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-25, 17:13   #2987
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość


Polalam sie teraz ze smiechu.

Wchodzi Kostucha tu juz mdlejesz, zamierasz, serce Ci staje a ona 'K... znow sie pomylilam'

A ta wasza to sie moze tylko odlac wpadla?


Cytat:
Napisane przez Atramella Pokaż wiadomość
Otwieram oczy szerzej a to coś znikło.Za chwilę patrzę a spod łóżka wyszły czarne ręce i było słychać jak to coś mówi:Robiłam się coraz bardziej senna i jak już miałam zasnąć zerwałam się z łóżka....Kto wie?
mdleję,
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:41   #2988
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Straszny Wątek ;)

Och pechu mój, nie zaglądałam na wątek zaledwie od miesiąca i ominęły mnie takie atrakcje xD
Przez te kilka dni, musiało być tutaj tutaj straszniej niż w niejednym, nawiedzonym zamczysku
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 08:53   #2989
wild girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 408
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Atramella Pokaż wiadomość
:conf used: ro zdupoiel!ROZDUPIEL!ROZDUP IEL!!:b rzydal::hah aha:

acha...
jej...co tu sie dzieje?

a na temat to: dolacze sie ze swoja opowiastka,nie wiem czy taka az straszna,ale ja o malo nie zemdlalam jak mi sie to dzialo
ogladalam ostatnio z kolezanka taki horror "Telefon",niby lajcik jak ktos lubi horrory,ale ja nie lubie ona tez nie,tylko tak z glupoty ogladalysmy bo akutat taka plyta w dvd byla...film byl o duchu zamurowanej nastolatki(zabila ja i zamurowala we wlasnym domu kobieta ktora zdradzal maz wlasnie z ta nastolatka i w dodatku byla z nim w ciazy) Duch tej dziewczyny dzwonil z zaswiatow na swoj dawny nr ktory miala teraz inna osoba-kolezanka tej ktora ja zabila.W jednej ze scen bylo jak trup tej nastolatki wylazi ze sciany-sama glowa,albo jak w domu rozlega sie muzyka bo duch gral na pianinie,ukazywal sie w lustrze,i siadal a lozku...

po obejrzeniu,mialysmy niezlego stracha(bylo ok 19:00),siedzimy w ciszy,a tu nagle dzwoni moj tel i otwieraja sie drzwi...zaczelysmy wrzeszczec jak glupie,a to tylko jej maz wrocil do domu...

pozniej jak pojechalam do siebie to balam sie patrzec na sciane w pokoju i pojsc do lazienki,a tel wylaczylam -siedzialam w kuchni dopoki Tz nie wrocil...

wiem,ze sa gorsze horrory ale ja wymiekam na byle czym,co ma zwiazek z duchami...
__________________
Wystepek jest malowniczy, cnota - jakze bezbarwna...
wild girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 10:55   #2990
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Straszny Wątek ;)

kurcze weszłam tu przeczytać coś nowego, ale niestety posty wyżej mnie rozśmieszyły, także nici z wprowadzenia się w odpowiedni nastrój
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 19:25   #2991
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Immaginary Pokaż wiadomość
Przez te kilka dni, musiało być tutaj tutaj straszniej niż w niejednym, nawiedzonym zamczysku
Doskonale to ujęłaś.
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 21:36   #2992
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ostatnio babcia mi opowiedziała historię:

Po wojnie dwóch moich wujów X i Y szukało mieszkania dla jednego z nich (powiedzmy X-a). No i znaleźli przyzwoite mieszkanie, tyle że w kuchni były ślady i wgniecenie na ścianie, jakby ktoś uderzył czyjąś głową w ścianę i mózg się rozprysł (tak mi to babcia opowiadała). No ale wiadomo, jak to było po wojnie... Poglądali we dwóch te mieszkanie, potem X chciał zostac i zaczac działac w mieszkaniu, Y poszedł do domu. No ale idzie idzie i widzi, że X siedzi na balkonie i duma (czy potem przechodził w okolicy? umnknęło mi), także wrócił się do X-a. Zaczął kręcic po mieszkaniu, nagle słyszy, jak ktoś w ciężkich butach chodzi po mieszkaniu, jak coś wpada do wanny i się po niej telepie, jakieś pomruki itp... Poszedł ma balkon do X-a, posiedzieli razem, a ten wujek X zadumany do Y-a: wiesz co, coś mi się nie podoba to mieszkanie....
Potem okazało się, że obaj to słyszeli, ale dopiero po latach się przyznali, że obaj się zestrachali i dlatego zrezygnowali z tego mieszkania

Historia znajomej, powiedzmy, że Ani : założyła się, że o północy pójdzie sama na cmentarz i wbije kredkę w ziemię w charakterystycznym miejscu (pod drzewem jakimś?) po drugiej stronie od wejścia. Także idzie, dzierży kredkę... Doszła, poszukała dobrego miejsca i wbija... ledwo dotknęła ziemii, a słyszy: Ania.... Ania?! Zdziwiła się, przestała, ponadsłuchiwała, ale nic nie słyszy, to wbija. I znowu: Ania! Ania!! Przestraszona wbija kredkę i zwiewa. Co się okazało?




Że świeciła sobie komórką i niechcący zadzwoniła do kolegi
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 21:51   #2993
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez panierrka Pokaż wiadomość
Ostatnio babcia mi opowiedziała historię:

Po wojnie dwóch moich wujów X i Y szukało mieszkania dla jednego z nich (powiedzmy X-a). No i znaleźli przyzwoite mieszkanie, tyle że w kuchni były ślady i wgniecenie na ścianie, jakby ktoś uderzył czyjąś głową w ścianę i mózg się rozprysł (tak mi to babcia opowiadała). No ale wiadomo, jak to było po wojnie... Poglądali we dwóch te mieszkanie, potem X chciał zostac i zaczac działac w mieszkaniu, Y poszedł do domu. No ale idzie idzie i widzi, że X siedzi na balkonie i duma (czy potem przechodził w okolicy? umnknęło mi), także wrócił się do X-a. Zaczął kręcic po mieszkaniu, nagle słyszy, jak ktoś w ciężkich butach chodzi po mieszkaniu, jak coś wpada do wanny i się po niej telepie, jakieś pomruki itp... Poszedł ma balkon do X-a, posiedzieli razem, a ten wujek X zadumany do Y-a: wiesz co, coś mi się nie podoba to mieszkanie....
Potem okazało się, że obaj to słyszeli, ale dopiero po latach się przyznali, że obaj się zestrachali i dlatego zrezygnowali z tego mieszkania

Historia znajomej, powiedzmy, że Ani : założyła się, że o północy pójdzie sama na cmentarz i wbije kredkę w ziemię w charakterystycznym miejscu (pod drzewem jakimś?) po drugiej stronie od wejścia. Także idzie, dzierży kredkę... Doszła, poszukała dobrego miejsca i wbija... ledwo dotknęła ziemii, a słyszy: Ania.... Ania?! Zdziwiła się, przestała, ponadsłuchiwała, ale nic nie słyszy, to wbija. I znowu: Ania! Ania!! Przestraszona wbija kredkę i zwiewa. Co się okazało?




Że świeciła sobie komórką i niechcący zadzwoniła do kolegi
nareszcie straszne historie a ta z komórką boska

kiedyś tu pisałam, że cieszę się, że wprowadzam się do nowego mieszkania, bo tu raczej nic nie będzie straszyło, a teraz się wyprowadzam i tak rzuciłam do współlokatorki, że miałyśmy głośnych sąsiadów z góry,wieczorem ciągle tupanie, śmiechy albo płacz dziecka, a ona na to, że na górze są same biura, nikt tam nie mieszka
ale pewnie się niesie z innych pięter czy coś
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 14:05   #2994
niewolno19
Zadomowienie
 
Avatar niewolno19
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: DR
Wiadomości: 1 124
Dot.: Straszny Wątek ;)

Noo nareszcię znalazłam taki watek. . Nie wiem jak wy ale ja wierzę w duchy. Znam dużo historii więc je napisze.

1. Mojej przyjaciółki mama jak jeszcze była młoda wracała ze swoja mamą w nocy z jakiejś miejscowości do domu. Było ok 11 w nocy. Po drodze spotkały znajomą i tak się zagadały obok starego, opuszczonego domu w którym dawniej powiesił się chłop. Po chwili z rowu wyleciał czarny kłębek i wił się koło ich nóg po czym wrócił do rowu, za chwilę usłyszały dzwoniące łańcuchy. Postanowiły szybko wracać do domu. Gdy już były nie daleko domu za sobą słyszały czyjś oddech i do uszu ktoś głośno krzykną. przyjaciółki mama schowała się pod spódnicę mamy i do tej pory nie wiedzą jak wrociły.

2. Tej samej przyjaciółki kuzyn wracał w sobotę z dyskoteki do domu. Po drodze zachciało mu się sikać więc się zatrzymał i poszedł za kapliczkę lecz nie wiedział o tym, że są pod nią pochowani żydzi. Gdy wszedł do auta nie chciało odpalić wiec poszedł zajrzeć pod klapę, sytuacja się powtórzyła, gdy za trzecim razem wsiadał do auta na siedzeniu pasażera siedziała biała postać która po chwili wyszła z auta i trzasła drzwiami. Chłopak nie wie jak dojechał do domu, w domu przez dwa tygodnie nie mogli się z nim dogadać.

3. Któregoś dnia babcia myła talerze w kuchni i usłyszała jakieś głosy u siebie w pokoju poszła sprawdzić bo myślała, że nie wyłączyła tv. Telewizor był wyłączony. Wróciła do kuchni. Po chwili znów to samo. Otworzyła drzwi od pokoju i usłyszała trzy osoby rozmawiające miedzy sobą: jej męża, mojego taty tatę i mojego brata. Po paru sekundach ucichło.
Innym razem myjąc talerze ktoś pukał w drzwi od spiżarni babcia sprawdzała ale nikogo nie było i tak po3 razy.
Raz oglądając coś na komputerze usłyszałam szept oraz gwizd brata i drzwi się zamkły same. Teraz wiem, że to bliscy proszą o modlitwę.

To tylko nie które historie, mieszkam na wsi więc dużo rzeczy się dzieje. Jak będę miała czas to jeszcze napisze.
__________________

Wymiana
niewolno19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-03, 20:49   #2995
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez niewolno19 Pokaż wiadomość
Noo nareszcię znalazłam taki watek. . Nie wiem jak wy ale ja wierzę w duchy. Znam dużo historii więc je napisze.

1. Mojej przyjaciółki mama jak jeszcze była młoda wracała ze swoja mamą w nocy z jakiejś miejscowości do domu. Było ok 11 w nocy. Po drodze spotkały znajomą i tak się zagadały obok starego, opuszczonego domu w którym dawniej powiesił się chłop. Po chwili z rowu wyleciał czarny kłębek i wił się koło ich nóg po czym wrócił do rowu, za chwilę usłyszały dzwoniące łańcuchy. Postanowiły szybko wracać do domu. Gdy już były nie daleko domu za sobą słyszały czyjś oddech i do uszu ktoś głośno krzykną. przyjaciółki mama schowała się pod spódnicę mamy i do tej pory nie wiedzą jak wrociły.

2. Tej samej przyjaciółki kuzyn wracał w sobotę z dyskoteki do domu. Po drodze zachciało mu się sikać więc się zatrzymał i poszedł za kapliczkę lecz nie wiedział o tym, że są pod nią pochowani żydzi. Gdy wszedł do auta nie chciało odpalić wiec poszedł zajrzeć pod klapę, sytuacja się powtórzyła, gdy za trzecim razem wsiadał do auta na siedzeniu pasażera siedziała biała postać która po chwili wyszła z auta i trzasła drzwiami. Chłopak nie wie jak dojechał do domu, w domu przez dwa tygodnie nie mogli się z nim dogadać.

3. Któregoś dnia babcia myła talerze w kuchni i usłyszała jakieś głosy u siebie w pokoju poszła sprawdzić bo myślała, że nie wyłączyła tv. Telewizor był wyłączony. Wróciła do kuchni. Po chwili znów to samo. Otworzyła drzwi od pokoju i usłyszała trzy osoby rozmawiające miedzy sobą: jej męża, mojego taty tatę i mojego brata. Po paru sekundach ucichło.
Innym razem myjąc talerze ktoś pukał w drzwi od spiżarni babcia sprawdzała ale nikogo nie było i tak po3 razy.
Raz oglądając coś na komputerze usłyszałam szept oraz gwizd brata i drzwi się zamkły same. Teraz wiem, że to bliscy proszą o modlitwę.

To tylko nie które historie, mieszkam na wsi więc dużo rzeczy się dzieje. Jak będę miała czas to jeszcze napisze.
świetne!
Tak z innej beczki opowiem wam co się przydarzyło mojej mamie.
Gdy mnie rodziła doznała śmierci klinicznej i widziała swoich dziadków . Chciała iść z nimi , czuła się strasznie szczęśliwa.Ale oni powiedzieli do niej że jeszcze nie czas i żeby wracała


Na wakacjach koło godziny 2 w nocy zaczęły mi żaluzje się ruszać chociaż nie było wiatru I usłyszałam skowyt z daleka To na pewno nie był skowyt żadnego zwierzęcia ani człowieka bo bym od razu poznała . Do teraz nie wiem co to było.
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 19:08   #2996
Roztanczona
Raczkowanie
 
Avatar Roztanczona
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 66
Dot.: Straszny Wątek ;)

Chcecie nie spać w nocy?

Jak miałam 17 lat (czyli trzy lata temu ) moja mama miewała takie dni dziwne, potrafiła jednego cały dzień na mnie krzyczeć wydzierać się, szarpać i popychać a następnego nic nie pamiętała ..... :?

Ogólnie mieszkam w starej kamienicy. Umarło w niej dużo osób, jednak na strychu ponoć ktoś się powiesił.....historia ta owiana jest tajemnicą i dowiedziałam się o niej przez przypadek. No więc moje mieszkanie jest centralnie pod strychem. To że często słychać kroki to tam ok, bo przecież każdy może tam wejść......nawet o drugiej w nocy i skakać mocno tupiąc no nie? Kiedyś chciałam tam wejść powiesić pranie. Drzwi były zamknięte na zamek. Więc wkładam klucz, przekręcam, chwytam za klamkę otwieram. Wtedy......jak 'coś' tych drzwi nie pociągnęło z drugiej strony. Z hukiem się zamknęły a ja stałam jak wryta przed nimi..... :/ Później taka historia zdarzyła mi się z drzwiami do piwnicy....Ale, że mam takie usposobienie złośnicy psotnicy to z drzwiami od piwnicy się siłowałam ..... Myślałam w pierwszej chwili, że ktoś sobie jaja robi i krzyknęłam ..... 'jak cie dorwę to zabije, zostaw te pier.....ne dzwi' to puściło jak ręką odjął

W ogóle drzwi są chyba najbardziej pechowe. Wiele razy zdarzało się, że drzwi od pokoju moich rodziców otwierały się .... a raczej 'odskakiwały' wyglądało to tak jakby ktoś się na nie rzucił....mimo, że moi rodzice spali bądź oglądali tv.

Światło w łazience....ile razy je gasiłam, bo ogólnie zawsze gaszę za sobą wszystkie światła (wiecie ekologia ;-) ) no więc gasiłam je, a wracając po chwili było zapalone

Paliłam w piecu, bo mam takie stare kaflowe, paliłam węglem (to ważne!). Dołożyłam dosyć sporo tak na 40 min palenia. Poszłam się kąpać, minęło 15 min, idę zobaczyć do pieca.....ciemno i głucho....nic się nie paliło...nie mogło tak po prostu zgasnąć.

Często mam takie sny, że wiem, że śpię, zachowuję pełną świadomość. Przeważnie miałam fajne sny tam takie ale raz śniło mi się, że jestem w jakimś pokoju i siedzę na czarnym masywnym krześle. Obok mnie stała osoba, której twarzy nie mogłam dostrzec .... nie wiem dlaczego, po prostu jej nie widziałam (Twarzy). Czułam zaciekawienie, jednocześnie wiedziałam, że śpię i nic złego nie może mi się stać. Ta osoba zaczęła mówić coś w języku obcym, ni w ząb ją rozumiałam, przyszli jacys ludzie...'powykręcani' tacy dziwni, stanęli w kółku dookoła mnie chwycili się za ręce. Przypominało mi to jakiś rytuał. Zapytałam się co będą robić ale nie uzyskałam odpowiedzi. Nagle krzesło na którym siedziałam zaczęło unosić się nad ziemią.......ludzie zaczeli robic się coraz groźniejsi....chciałam zejść ale nie moglam, byłam jakby przyczepiona do niego........ :? zaczęłam się szarpać udało mi się zeskoczyć chciałam się obudzić ale nie mogłam, płakałam a ten guru całego zamieszania biegl za mną biegłam poprzez jakiś czarny tunel nie miałam już siły, wiedziałam że ten gnojek zaraz mnie dogoni :/ chciałam przeskoczyc przez jakąś dziurę ale te upiór mnie złapał dokładnie chwycił za przedramię....koniec snu. To było straszne i ta świadomość że nie mogę się obudzić a muszę!
Dokładnie kikla dni później w miejscu w którym ta zjawa mnie złapała wyszedł mi gromny siniak.... nie we śnie,,,,na prawdę.



Jak mi się coś przypomni to dopiszę....
__________________
27.01.2008 -> włosy w najdłuższym miejscu 56cm...mało!
27.01.2008 -> 67kg ! Duuuużo

69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59, 58, 57, 56, 55 KG

Prawdziwa wizażanka wychodzi na dwór, kiedy nie ma prądu
Roztanczona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 11:36   #2997
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Chyba bym sie posikala.

A co to za budynek - moze on sam nowy a co z terenem na ktorym jest wybudowany?
A kolezanka sie nie bawila czasem w cos? Nie sciagneli na siebie czegos?
Ja to bym sie najpierw zsikala a potem zeszla na zawal ,zwlaszcza po tych szyderczych glosach...

Byc moze kiedys na tym terenie byl jakis cmentarz.

Ja jak jezdze do pracy wczesnie ranoto stoje w korku tuz przed sama praca i na rogu dwoch ulic jest stary cmentarz i kosciol ,czynny.
I rano jak tam stoje w tym korku to stoje tez kolo tego cmentarza.
I raz otworzylam sobie okno bo mi sie goraco zrobilo ,i stalam akurat kolo tego cmentarza ,nagle poczulam taki chlod ,straszny az tak zimno na dworze nie bylo ,ten chold potrwal z pol minuty moze ae byl przerazliwy no i poczulam sie nieswojo strasznie ,spojrzalam na ten cmenatrz a on taki tajmnieniczy z mgla i jeszcze klimatu dodaja reflektory ustawione na ziemi zeby oswietlic kosciol.

Od tego czasu jade dluzasza droga ale nie chce rano stac kolo niego ,popoludniu moge sobie wracac tamtedy ale rano nie ,mimo ,ze w korku stoi ze mna pelno samochodow to i tak czuje sie jakbym byla tam sama.

Ale fantstycznie to wyglada rano jak jest ciemno lub wieczorem ,teraz w okresie swiat ubrali na tym cmentarzu chionke i w poloczeniu z poranna mgielka daje to niesamowity efekt.
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 11:50   #2998
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Straszny Wątek ;)

ja ostatnio koszmar w nocy przeżyłam zanim poszłam spać ZAMKNĘŁAM drzwi od pokoju. zasnęłam i śniło mi się, że drzwi zaczęły się otwierać i zamykać a ja nie mogłam krzyczeć i ledwo się poruszałam .. doczołagałam się do ubikacji i nagle wszystko ucichło :O no to poszłam spać nie zamykając już ich. o 3 nad ranem budze się , patrze a moje DRZWI SĄ OTWARTE !!
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:10   #2999
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Straszny Wątek ;)

Mam nadzieję, że tej historii nie opowiadałam wcześniej. Jak tak, to wybaczcie

Kiedyś siedziałam sama w pokoju, w pobliżu okna. Okno było zasłonięte zasłoną. I nagle słychać stukanie w parapet. Od zewnątrz! No ale nic, po jakimś czasie ustało, uznałam, że jakaś sucha gałązka spadła, albo orzech. Ale po jakimś czasie to się powtórzyło! To ja już lekka panika, idę do rodziców, wołam ich. Przychodzą, ale nic nie słychać. Poszli. Znowu! To znów wołam mamę. I tak siedzimy, siedzimy i nagle... znów stukanie w parapet, jakby po nim coś chodziło! Mama gasi światło, wygląda przez okno (ja się bałam ) - nic nie widzi. Dopiero po chwili woła mnie i pokazuje...


...wielkiego żuka, który łaził sobie po parapecie. Ufff. Miałam stracha wtedy
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 19:35   #3000
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Straszny Wątek ;)

Przeprowadziliśmy się z TŻetem ostatnio do nowego mieszkanka w bloku, spokojna okolica, plac zabaw przed blokiem... Tylko dlaczego w nocy (nie w każdą) huśtawka potrafi skrzypić do rana? przecież nikt się na niej nie buja ;| Wiem, wiem, to może być wiatr, ale wychodzę czasami późno na papierosa na balkon i w ogóle nie wieje, a jak wracam do mieszkania to od razu skrzypieć zaczyna. A na blokowisku jest straaasznie cicho.

Poza tym muszę sobie zrobić bana na horrory, ostatnio obejrzałam paranormal activity, może nie był jakoś straszny, ale TŻ teraz wyjeżdża na 3 dni i zostaję sama. Fuckt, czuję się nieswojo :/

Poza tym horrory, zwłaszcza te które jadą na psyche, stwarzane są pod okiem specjalistów. Świetnie dobrane odgłosy, piski, muzyka, częstotliwości..Niezdrowo jest sobie ryć bańkę :/ Wolę już typową Piłę
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-04 17:12:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.