Dodatki ślubne/akcesoria do włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-02, 12:58   #1
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Red face

Dodatki ślubne/akcesoria do włosów


Witam!
Powiem wprost bez ściemiania, że chcę założyć firmę zajmującą się ww. zagadnieniem.
Jestem ciekawa waszych opinii w tym temacie. Czy uważacie, że w Polsce jest łatwo znaleźć takie produkty, czy spełniają wasze wymagania pod względem estetycznym, jakościowym czy nadążają za tredndami z zagranicy?
Szczerze, ja wpisując w google hasło 'dodatki ślubne' bądź 'akcesoria do włosów', 'akcesoria ślubne' (naprawdę kombinowałam na różne sposoby) znajduję mało rzeczy, bądź tandetne, lub strona nie jest przejrzysta/ładna, lub zdjęcia są marnej jakości. Po prostu nie dorastają do pięt stronom np. amerykańskim. Chciałam wiedzieć czy też macie takie problemy? Czy wolicie kupować stacjonarnie czy przez internet? Czy uważacie że cena jest adekwatna do jakości/ prezentowanego produktu?
Szukam opinii i waszych rad drogie przyszłe PM, gdyż zależy mi na bezpośrednim kontakcie ew. klientem.
Jeśli jestem w błędzie proszę pdajcie mi jakies dobre strony internetowe z polskiego podwórka, którymi będę się mogła zainspirować.
Załączam zdjęcia stron które znalazłam na 1 stronie google bez przebierania i uważam, że nie są zachwycające i mogły by postarać się i dać Wam więcej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (67,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (66,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (113,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (291,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (269,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (200,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (116,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (130,7 KB, 18 załadowań)
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 13:00   #2
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Poniżej daję przykłady zagranicznych stron, które wyglądają schludniej, profesjonalnie po prosu lepiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (67,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (220,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (208,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (291,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (42,8 KB, 21 załadowań)
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 13:28   #3
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa waszych opinii w tym temacie. Czy uważacie, że w Polsce jest łatwo znaleźć takie produkty, czy spełniają wasze wymagania pod względem estetycznym, jakościowym czy nadążają za tredndami z zagranicy?
Szczerze, ja wpisując w google hasło 'dodatki ślubne' bądź 'akcesoria do włosów', 'akcesoria ślubne' (naprawdę kombinowałam na różne sposoby) znajduję mało rzeczy, bądź tandetne, lub strona nie jest przejrzysta/ładna, lub zdjęcia są marnej jakości. Po prostu nie dorastają do pięt stronom np. amerykańskim. Chciałam wiedzieć czy też macie takie problemy? Czy wolicie kupować stacjonarnie czy przez internet? Czy uważacie że cena jest adekwatna do jakości/ prezentowanego produktu?
Pierwszą część zadania domowego odrobiłaś - czyli zrobiłaś analizę konkurencji. Zerknij jeszcze na frazy "toczki/ fascynatory".
Jeśli chodzi o mnie, to akcesoria kupiłam w internecie - dostępne stacjonarnie dodatki były albo kiepskiej jakości, albo zwyczajnie tandetne. Poszukiwałam ich przez all, ebay lub portale z rękodziełem - dawanda, etsy. Myślę, że w kwestii stacjonarnej dostępności Twoich produktów świetnym rozwiązaniem może być nawiązanie współpracy z dobrymi salonami sukien ślubnych.
Polecam zainwestować w dobre wypozycjonowanie Twojej strony (no i oczywiście piękne akcesoria) - jak sama widzisz, na pierwszym miejscu w wyszukiwarce wyskakują rzeczy, ktore nie powalają wyglądem.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 13:31   #4
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Ja jeszcze nie szukałam akcesorów na ślub, więc wypowiem się tylko na jeden temat, na który mam opinię Wolałabym takie rzeczy kupować stacjonarnie, a przez internet kupiłabym wyłącznie, gdyby przesyłka oraz zwrot były gratis. Wynika to z tego, że takie rzeczy na zdjęciu i w rzeczywistości mogą wyglądać zupełnie inaczej, w przypadku welonu bardzo liczy sie rodzaj materiału itp. Po prostu, duże szanse, że kupiony przez internet produkt i tak musiałabym zwrócić, więc w żadnym razie nie chciałabym się pakować z tego powodu w dodatkowe koszty.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 14:05   #5
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Mi podobają się jedynie opaski i dodatki wystawiane na zagranicznych stronach internetowych, chyba to w dużej mierze kwestia odpowiednich zdjęć i ogólnego wyglądu strony, który bardziej zachęca do zakupu. Mimo wszystko uważam, że ceny za takie dodatki są zbyt wygórowane - zarówno w Polsce jak i zagranicą. Myślę więc, że jakbyś stworzyła piękną przejrzystą stronę na wzór tych zagranicznych i miałabyś konkurencyjne ceny, to mogłoby wypalić
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 16:50   #6
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Pierwszą część zadania domowego odrobiłaś - czyli zrobiłaś analizę konkurencji. Zerknij jeszcze na frazy "toczki/ fascynatory".
Jeśli chodzi o mnie, to akcesoria kupiłam w internecie - dostępne stacjonarnie dodatki były albo kiepskiej jakości, albo zwyczajnie tandetne. Poszukiwałam ich przez all, ebay lub portale z rękodziełem - dawanda, etsy. Myślę, że w kwestii stacjonarnej dostępności Twoich produktów świetnym rozwiązaniem może być nawiązanie współpracy z dobrymi salonami sukien ślubnych.
Polecam zainwestować w dobre wypozycjonowanie Twojej strony (no i oczywiście piękne akcesoria) - jak sama widzisz, na pierwszym miejscu w wyszukiwarce wyskakują rzeczy, ktore nie powalają wyglądem.
Oczywiście i toczki i fascynatory i welony i wianki i wszystko przeglądałam Szukam inspiracji, żeby dopieścić swój produkt Branża ślubna w Polsce chyba od dawna znajduje się w podobnym miejscu, a PM mają nowe wymagania gdyż w dostępnym dla każdego i wszędzie internecie widzą jak wyglądają nowe trendy na zachodzie. Tak też myślałam o sprzedaży stacjonarnej właśnie w taki sposób, aby wystawiać je u kogoś w salonie.
Wypozycjonowanie strony też mam oczywiście zaplanowane i jak najlepszą stronę i zdjęcia. Dzięki za odpisanie

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie szukałam akcesorów na ślub, więc wypowiem się tylko na jeden temat, na który mam opinię Wolałabym takie rzeczy kupować stacjonarnie, a przez internet kupiłabym wyłącznie, gdyby przesyłka oraz zwrot były gratis. Wynika to z tego, że takie rzeczy na zdjęciu i w rzeczywistości mogą wyglądać zupełnie inaczej, w przypadku welonu bardzo liczy sie rodzaj materiału itp. Po prostu, duże szanse, że kupiony przez internet produkt i tak musiałabym zwrócić, więc w żadnym razie nie chciałabym się pakować z tego powodu w dodatkowe koszty.
Dziękuję za odpowiedź, dobrze, że napisałaś o tych sprawach z przesyłką, też nienawidzę kupować w internecie jeśli muszę płacić za dużo za przesyłkę i nie ma możliwości zwrotu. Zobaczę jak to będzie funkcjonować na początku, ale oczywiście chciałabym aby jakość była jak najlepsza, a także zdjęcia aby jak najlepiej oddawały wygląd produktu.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Mi podobają się jedynie opaski i dodatki wystawiane na zagranicznych stronach internetowych, chyba to w dużej mierze kwestia odpowiednich zdjęć i ogólnego wyglądu strony, który bardziej zachęca do zakupu. Mimo wszystko uważam, że ceny za takie dodatki są zbyt wygórowane - zarówno w Polsce jak i zagranicą. Myślę więc, że jakbyś stworzyła piękną przejrzystą stronę na wzór tych zagranicznych i miałabyś konkurencyjne ceny, to mogłoby wypalić
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią, też właśnie podobają mi się tylko te zagraniczne, mam wrażenie, że polskie są trochę zacofane xD Co do ceny nie chciałabym nikogo odstraszyć przesadnymi kwotami, mam wrażenie, że producenci takich rzeczy myślą, że jak coś jest ręcznie robione to od razu może kosztować 800 zł albo i więcej, bądź jeśli wydajesz 10 tysięcy na ślub i jeszcze kilka na suknię to taki wianek za kilka stów nie zrobi różnicy. Ja to rozumiem jeżeli jakość jest naprawdę powalająca. Chciałabym osobiście trafić do tej średniej klasy (brr brzydko to brzmi) i wyższej. Zaproponować coś aby każdy był zadowolony. No ok wszystkich nie uszczęśliwię, wiem

Dziękuję dziewczyny za Wasze opinie i rady, jeśli ktoś ma ochotę dodać zwoje 3 grosze zachęcam
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'




Edytowane przez mathilda
Czas edycji: 2015-10-02 o 16:52
mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 17:16   #7
weronika9999
Zadomowienie
 
Avatar weronika9999
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 083
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Dziewczyny napisały już chyba wszystko, myślę że współpraca z salonami sukien ślubnych jest super pomysłem, bo można sobie wszystko pomacać i pooglądać na żywo - aja lubię
Ja tylko dołożę coś od siebie w temacie biżuterii, a mianowicie...klipsy. Uszy niby miałam przekuwane ale generalnie kolczyków długo nie nosiłam, zamówiłam sobie kolczyki ślubne jakoś w styczniu i jak je przymierzyłam to weszły, ale z oporem. Na szczęście postanowiłam je przymierzyć jeszcze jakoś miesiąc przed ślubem razem z bransoletką i niestety tym razem przejść przez dziurkę nie chciały. Nie miałam już na czasu na powtórne przekłuwanie i zaczęłam intensywnie poszukiwać ładnych klipsów ślubnych - w internecie straszna posucha, w galeriach typu pakamera czy modna.pl baaaaardzo mały wybór. Nawet na aliexpres nie było nic ciekawego! Ładne egzemplarze widziałam tylko na etsy, ale nie chciało mi się np. płacić 10$ za przesyłkę. W końcu trafiłam jakieś na allegro, ale nie były do końca takie jak chciałam. Tak uwzględnij w swojej ofercie klipsy, bo sporo dziewczyn nie ma dziurek w uszach albo miały przekłuwane w dzieciństwie, a kolczyki/klipsy to wg mnie najważniejszy element ślubnej biżuterii, szczególnie że dużo PM teraz już rezygnuje z naszyjników.

Edytowane przez weronika9999
Czas edycji: 2015-10-02 o 17:17
weronika9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-02, 17:24   #8
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Ja swój grzebień z piórami ściągałam z USA, bo w Polsce nie znalazłam nic ciekawego. Masz fajny pomysl, natomiast uważam. Ze przydałoby się na rynku więcej rzeczy oryginalnych, o nietypowych zestawieniach kolorystycznych lub nawiązujących do poszczególnych epok, np.lata 50, 20, itp.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 07:39   #9
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Cytat:
Napisane przez weronika9999 Pokaż wiadomość
Dziewczyny napisały już chyba wszystko, myślę że współpraca z salonami sukien ślubnych jest super pomysłem, bo można sobie wszystko pomacać i pooglądać na żywo - aja lubię
Ja tylko dołożę coś od siebie w temacie biżuterii, a mianowicie...klipsy. Uszy niby miałam przekuwane ale generalnie kolczyków długo nie nosiłam, zamówiłam sobie kolczyki ślubne jakoś w styczniu i jak je przymierzyłam to weszły, ale z oporem. Na szczęście postanowiłam je przymierzyć jeszcze jakoś miesiąc przed ślubem razem z bransoletką i niestety tym razem przejść przez dziurkę nie chciały. Nie miałam już na czasu na powtórne przekłuwanie i zaczęłam intensywnie poszukiwać ładnych klipsów ślubnych - w internecie straszna posucha, w galeriach typu pakamera czy modna.pl baaaaardzo mały wybór. Nawet na aliexpres nie było nic ciekawego! Ładne egzemplarze widziałam tylko na etsy, ale nie chciało mi się np. płacić 10$ za przesyłkę. W końcu trafiłam jakieś na allegro, ale nie były do końca takie jak chciałam. Tak uwzględnij w swojej ofercie klipsy, bo sporo dziewczyn nie ma dziurek w uszach albo miały przekłuwane w dzieciństwie, a kolczyki/klipsy to wg mnie najważniejszy ślubnej biżuterii, szczególnie że dużo PM teraz już rezygnuje z naszyjników.
Dzięki za odpowiedź i przemyślę Twoją propozycję. Muszę zrobić rozeznanie w rynku, bo nad tym nie myslalam. W miarę możliwości chcę rozszerzać asortyment więc dzięki za podpowiedź

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Ja swój grzebień z piórami ściągałam z USA, bo w Polsce nie znalazłam nic ciekawego. Masz fajny pomysl, natomiast uważam. Ze przydałoby się na rynku więcej rzeczy oryginalnych, o nietypowych zestawieniach kolorystycznych lub nawiązujących do poszczególnych epok, np.lata 50, 20, itp.
Ok przemyślę Twoje uwagi, dzięki za odpowiedź
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 08:04   #10
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Masz świetny cytat w podpisie Skąd pochodzi?

Mnie podobają się koronkowe opaski na włosy i eleganckie ozdoby wpinane w upięte włosy.
Niestety w Polsce dalej sporo jest ślubnej tandety (szczególnie na sztuczna biżuteria brrr).
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 12:03   #11
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Cytat:
Napisane przez beautyq Pokaż wiadomość
Masz świetny cytat w podpisie Skąd pochodzi?

Mnie podobają się koronkowe opaski na włosy i eleganckie ozdoby wpinane w upięte włosy.
Niestety w Polsce dalej sporo jest ślubnej tandety (szczególnie na sztuczna biżuteria brrr).
Hahha dzieki, to było z 9 lat temu i nie pamiętam skąd ten cytat się wziął xD
Dzięki za komentarz
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 13:42   #12
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 404
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Daj znać, jak ruszysz z biznesem, będę pierwszą klientką

Jestem na etapie poszukiwania opaski do włosów i nie mogę znaleźć absolutnie nic. Jeśli już, to na stronach amerykańskich i w takich cenach, że szczęka opada ($300 i w górę). Rozumiem, że ktoś może chcieć opaskę czy inne świecidełka do włosów z najwyższej półki, ale coś tańszego też by rzucili Chętnie zobaczyłabym coś ładnego, ale nadal w miarę przystępnej cenie, to znaczy do średniej ceny welonu na przykład. Coś, co ciężko znaleźć to dodatki w różowym złocie (rose gold). Jest coraz bardziej modne i popularne, ale z akcesoriami do włosów ciężko w tym kolorze. Szukam właśnie w różowym złocie, na etsy trochę tego jest, ale nie do końca mi się podoba, a jak już, to cena zabija.

Pomysł z salonami z sukniami jest świetny, tam ze świecą szukać jakichkolwiek dodatków poza średnio ładnymi welonami typu 'kawałek szmatki za 400zł).
Blaires jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 19:44   #13
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Cytat:
Napisane przez Blaires Pokaż wiadomość
Daj znać, jak ruszysz z biznesem, będę pierwszą klientką

Jestem na etapie poszukiwania opaski do włosów i nie mogę znaleźć absolutnie nic. Jeśli już, to na stronach amerykańskich i w takich cenach, że szczęka opada ($300 i w górę). Rozumiem, że ktoś może chcieć opaskę czy inne świecidełka do włosów z najwyższej półki, ale coś tańszego też by rzucili Chętnie zobaczyłabym coś ładnego, ale nadal w miarę przystępnej cenie, to znaczy do średniej ceny welonu na przykład. Coś, co ciężko znaleźć to dodatki w różowym złocie (rose gold). Jest coraz bardziej modne i popularne, ale z akcesoriami do włosów ciężko w tym kolorze. Szukam właśnie w różowym złocie, na etsy trochę tego jest, ale nie do końca mi się podoba, a jak już, to cena zabija.

Pomysł z salonami z sukniami jest świetny, tam ze świecą szukać jakichkolwiek dodatków poza średnio ładnymi welonami typu 'kawałek szmatki za 400zł).
Spoko, postaram się ogarnąć z tym jak najszybciej
Co do rose gold to dzięki za podpowiedź, pomyślę nad tym. To wszystko zależy czego będę używać, zależy mi na francuskiej koronce, kryształkach Svarowski lub czeskich Preciosa, gipurach itd. Jeśli chodzi o druty/opaski do wianków itp prawdopodobnie będą metalowe w różnych odcieniach (chociaż nie wiem na 100%) gdyż chcąc wprowadzić posrebrzane/ pozłacane elementy trzeba inaczej rejestrować firmę, być VATowcem i mieć kasę fiskalną. Muszę skonsultować wszystko z radcą prawnym i wybrać jak najlepszą opcję.
Dam znać na priv jak ruszę, bo chyba nie mogę zamieszczać reklamy na forum

W takim razie jeszcze jedno pytanie jaka cena była by dla was przystępna np za wianek, fascynator, wianek +welon, spinkę, opaskę, woalkę itp (nie wiem jakie macie preferencje, wiadomo też, że to zależy od ilości zdobień na danym produkcie)
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'




Edytowane przez mathilda
Czas edycji: 2015-10-03 o 19:49
mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 20:48   #14
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 404
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
W takim razie jeszcze jedno pytanie jaka cena była by dla was przystępna np za wianek, fascynator, wianek +welon, spinkę, opaskę, woalkę itp (nie wiem jakie macie preferencje, wiadomo też, że to zależy od ilości zdobień na danym produkcie)
Za taką np. opaskę do włosów (mam na myśli coś w tym stylu):

Byłabym skłonna zapłacić max 150-180zł, max 200 ale to już tak max Jak teraz patrzę na tego typu ozdoby to średnio mnie interesuje, czy to jest sztuczna perła czy prawdziwa, czy tasiemka jest z pasmanterii czy od królowej angielskiej, zależy mi tylko na tym, żeby wyglądało to ładnie, estetycznie i było w miarę niskiej cenie - bo powiedzmy sobie szczerze, więcej tego na głowę raczej nie założę, a jest dużo trudniej sprzedać, bo nie jest aż tak popularne jak zwykłe welony. Mogłabyś zdradzić, jakie mniej więcej planujesz ceny? Ja się na tym nie znam i być może podałam mocno zaniżoną cenę.


Blaires jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 00:01   #15
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Cytat:
Napisane przez Blaires Pokaż wiadomość
Za taką np. opaskę do włosów (mam na myśli coś w tym stylu):

Byłabym skłonna zapłacić max 150-180zł, max 200 ale to już tak max Jak teraz patrzę na tego typu ozdoby to średnio mnie interesuje, czy to jest sztuczna perła czy prawdziwa, czy tasiemka jest z pasmanterii czy od królowej angielskiej, zależy mi tylko na tym, żeby wyglądało to ładnie, estetycznie i było w miarę niskiej cenie - bo powiedzmy sobie szczerze, więcej tego na głowę raczej nie założę, a jest dużo trudniej sprzedać, bo nie jest aż tak popularne jak zwykłe welony. Mogłabyś zdradzić, jakie mniej więcej planujesz ceny? Ja się na tym nie znam i być może podałam mocno zaniżoną cenę.

Ciężko jest to ocenić jakie planuję ceny. Tak jak pisałam wcześniej chcę trafić do klientów ze średniej i wyższej półki, dlatego, że będę robić różne rodzaje ozdób i wszytsko zależy ile i jakiego materiału na to zużyję. Np taka opaska jak wyslalas zależy z jakich perełek i kryształków będzie zrobiona, do tego doliczyć trzeba czas na zrobienie, koszt przesyłki i ew. VAT
. Ale myślę, że 150 zł to jest naprawdę cena adekwatna do takiego produktu. Jutro spróbuję policzyć ile tam jest tych perełek itd i ile to wg mnie mogło by kosztować
Ps. pisząc średnia półka nie mam na myśli osób, które zarabiają tzw. średnią krajową, bo szczerze ja znam takich niewiele



Ok. policzyłam mniej więcej ile by wyszło za tą opaskę i myślę, że tak za ok 160zł mogła by pójść
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'




Edytowane przez mathilda
Czas edycji: 2015-10-04 o 19:33
mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 13:52   #16
ManiaczkaPiekna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 22
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Widzę że wątek wymarł. Ja mam taki problem że poszukuję spinki do włosów. Nie chce czegoś co na pierwszy rzut oka wygląda na tania błyskotkę jak te rzeczy z plastikowymi przezroczystymi koralikami. Czy któraś z was drogich Wizażanek miała fajną sporą spinkę ślubną? Coś co wygląda biżuteryjne. Może z jakimiś perełkami. Mogą być koraliki, ale z gustem Szukam inspiracji...ale czegoś osiągalnego a nie zdjęcia na pintereście, których to rzeczy nie można nigdzie znaleźć.
ManiaczkaPiekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 13:59   #17
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Wkleisz przykładowe zdjęcia?
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 14:12   #18
ManiaczkaPiekna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 22
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Bardzo podobahją mi się takie kamyki:
http://img22.staticclassifieds.com/i...nie-zywiec.jpg tylko wolałabym coś większego .

http://fryzurki.blox.pl/resource/483...1614254_n1.png
może coś podobnego do tego (bez tych nitów) http://p.alejka.pl/i2/p_new/15/47/sp...-hb364_0_b.jpg

Przepraszam, że linki, ale nie wiem jak wklejać zdjęcia na Wizazu
ManiaczkaPiekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 00:57   #19
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 404
Dot.: Dodatki ślubne/akcesoria do włosów

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Ciężko jest to ocenić jakie planuję ceny. Tak jak pisałam wcześniej chcę trafić do klientów ze średniej i wyższej półki, dlatego, że będę robić różne rodzaje ozdób i wszytsko zależy ile i jakiego materiału na to zużyję. Np taka opaska jak wyslalas zależy z jakich perełek i kryształków będzie zrobiona, do tego doliczyć trzeba czas na zrobienie, koszt przesyłki i ew. VAT
. Ale myślę, że 150 zł to jest naprawdę cena adekwatna do takiego produktu. Jutro spróbuję policzyć ile tam jest tych perełek itd i ile to wg mnie mogło by kosztować
Ps. pisząc średnia półka nie mam na myśli osób, które zarabiają tzw. średnią krajową, bo szczerze ja znam takich niewiele



Ok. policzyłam mniej więcej ile by wyszło za tą opaskę i myślę, że tak za ok 160zł mogła by pójść

Napisałam do Ciebie wiadomość prywatną (konkretnie dwie ), być może nie zauważyłaś, więc może tym postem zwrócę na siebie uwagę. Bardzo proszę Cię o kontakt, zależy mi na czasie
Blaires jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-12 01:57:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.