Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-12, 09:54   #2221
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

dziewczyny, często czytam o serum z wtiaminą C. Czy możecie mi powiedzieć co to takiego? i ile kosztuje nie potrafie nigdzie znaleźć tych informacji
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 13:57   #2222
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

chodzi ci o serum Flavo C Auriga? jeśli tak to 8% kosztuje ok 67 zł a 15% - 96 zł. można je kupic w aptece
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 14:16   #2223
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
dziewczyny, często czytam o serum z wtiaminą C. Czy możecie mi powiedzieć co to takiego? i ile kosztuje nie potrafie nigdzie znaleźć tych informacji
Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
chodzi ci o serum Flavo C Auriga? jeśli tak to 8% kosztuje ok 67 zł a 15% - 96 zł. można je kupic w aptece

Chyba,ze chodzi Ci o serum samorobione badz z BU
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html


************************* ************************* ****************

Mam przy okazji pytanie,bo moze ktoras z Was zetknela sie z nowym kremem na naczynka z Bielendy profesjonalej?
Probuje dorwac sklad ale narazie z mizernym efektem,choc napisalam maile do osob i firmy,ktora zajmuje sie dystrybucja.

Bylabym wdzieczna za info
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 19:04   #2224
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny, czy oprócz Rutinoscorbinu oraz tabletek z wyciągiem z kasztanowca, stosujecie jeszcze jakie tabletki typu Detralex bądź Diosminex?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 07:19   #2225
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Podnosze wątek
Dziewczyny, chciałabym co drugą noc stosować krem Diroseal, dlatego też zastanawiam się czy moge na ten krem nałożyć, jakiś krem nawilżający (np. krem biolipidowy z Ziaji)?

Oraz czy mogłabym na zmiane używać diraseal oraz skinoren? Czy ma to jakieś znaczenie, że dzień wcześniej posmarowałam się dirasealem?

Czy podczas tej kuracji dirosealem moge czasmi posmarować się Ruborilem bądź Rilastilem? Czego właściwie nie można używać?
Przepraszam, za tak szczegółowe pytania, ale nigdzie nie znalazłam odpowiedz na moje pytania, a nie chciałabym sobie zaszkodzić.

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2008-07-21 o 09:48
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 12:28   #2226
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Mam dobrą wiadomość. Farmona znów wypuściła na rynek swoje słynne już, na tym forum, serum z kasztanowcem, tym razem jednak zamiast wit. K jest rutyna. Cena zdaje się bez zmian
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 13:27   #2227
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Mam dobrą wiadomość. Farmona znów wypuściła na rynek swoje słynne już, na tym forum, serum z kasztanowcem, tym razem jednak zamiast wit. K jest rutyna. Cena zdaje się bez zmian
czy mogłabyś podać jakiś link do tego nowego koncentratu?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 17:02   #2228
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Tu jest skład i pierwsza opinia:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...drazelowa.html

i tutaj

http://urodaonline.pl/farmona-dermac...na-p-1814.html

Osobiście jeszcze go nie widziałam ani w aptekach, ani w zielarskim, ale jak mi się skończy serum z wit. K3% to na pewno zakupię.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 11:56   #2229
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

dziewczyny, czy próbowałyście kropli Juvit?
Podobno są bardzo skuteczne.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 11:29   #2230
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

czy wszystkie naczynkowe wizażanki wyjechały na wakacje?
Dziewczyny, znalazłam taką serie
czy ktoś oniej słyszał http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/s0-Szukaj ?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 11:52   #2231
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
czy wszystkie naczynkowe wizażanki wyjechały na wakacje?
Dziewczyny, znalazłam taką serie
czy ktoś oniej słyszał http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/s0-Szukaj ?
pod podanym linkiem nie ma żadnych produktów

a o Juwicie już bylo, nawet w tym wątku
http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=10099769
a ponadto
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=juwit
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=cebion
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=cebion
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 13:16   #2232
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

W takim razie wpiszcie do tej wyszukiwarki http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/s0-Szukaj "Rosakalm"

Dziewczyny, mam zamiar rozpocząć kuracje dirosealem.
Słyszałam, ze krem bardzo wysusza, dlatego też mam zamiar stosować go na noc na zmiane z kremem Antirougeus Creme Rich.
Przeczytałam wszystko co jest napisane o tym kremie na wizażu, ale jednak odnosze wrażenie, że nie było tego za dużo.
Jakie reakcje skóry, powinny mnie niepokoić, a jakie sa zupłnie normalne? Czytałam, ze wysuszenia jest normalne, natomiast pieczenie skóry już nie, co jeszcze?
Czy diroseal, wpływa nie tylko na pogrubienie naskórka, ale również na rumień? Niby tak, ale co o tym myślicie?
Czy retinol jest rzeczywiście polecany przy trądziku różowatym?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2008-07-24 o 13:45
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 17:19   #2233
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Wszystkim naczynkowcoma naprawde polecam neostrate bionic krem do twarzy. Na mojej skórze krem ten zdziałam cuuda Załuje że wczesniej go nie kupiłam ale zastanawiałam sie ze względu na cenę 109zł no ale skoro jedno opakowanie kremu starcza na codzienne dwukrotne smarowanko to teraz wiem, że warto Zwalczył mi już prawie całkowicie rumień na warzy a naczynka już prawie niwidoczne Naprawde gorąco polecam!!!
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 20:47   #2234
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez seszen5 Pokaż wiadomość
Wszystkim naczynkowcoma naprawde polecam neostrate bionic krem do twarzy. Na mojej skórze krem ten zdziałam cuuda Załuje że wczesniej go nie kupiłam ale zastanawiałam sie ze względu na cenę 109zł no ale skoro jedno opakowanie kremu starcza na codzienne dwukrotne smarowanko to teraz wiem, że warto Zwalczył mi już prawie całkowicie rumień na warzy a naczynka już prawie niwidoczne Naprawde gorąco polecam!!!
Ile czasu już stosujesz? Kurczę no, drogie to cholerstwo
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 07:22   #2235
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

dziewczyny, czy przy cerze naczynkowej, możnma użwać maseczki z miodem i migdałami np z dax cosmetics? Czy to są składniki które nie podrażniają naczynek?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 08:09   #2236
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
Ile czasu już stosujesz? Kurczę no, drogie to cholerstwo
Krem stosuje troche ponad 2 miesiące. I jestem dopiero po jednym opakowaniu. Wcześniej zapomniałam dodać że starcza jedno opakowanie na taki długi okres użytkowania ale przez 2 osoby !! Stosuje go razem z mamą która tez jest okropnie z niego zadowolona Także dla jednej osoby to na ponad 3 miesiące powinien starczyć
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 08:10   #2237
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy przy cerze naczynkowej, możnma użwać maseczki z miodem i migdałami np z dax cosmetics? Czy to są składniki które nie podrażniają naczynek?
słyszałam, że miodu nie powinno się stosować przy naczynkach bo własnie podraznia ...
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 09:11   #2238
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny, które kremy z dermokosmetyków wypadają najlepiej pod względem składu? I jak wypada Ruboril w porównaniu z innymi tego typu kremami?

Czy można powiedzieć że koncentrat Dermacos Farmony działa leczniczo, czy jedynie pielęgnacyjnie?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 09:20   #2239
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Czy można powiedzieć że koncentrat Dermacos Farmony działa leczniczo, czy jedynie pielęgnacyjnie?
Dla mnie wyłącznie pielęgnacyjnie i dlatego nie rozumiem zachwycania się tym koncentratem
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 09:31   #2240
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które kremy z dermokosmetyków wypadają najlepiej pod względem składu? I jak wypada Ruboril w porównaniu z innymi tego typu kremami?

Czy można powiedzieć że koncentrat Dermacos Farmony działa leczniczo, czy jedynie pielęgnacyjnie?
Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
Dla mnie wyłącznie pielęgnacyjnie i dlatego nie rozumiem zachwycania się tym koncentratem
A może umiałabyś powiedzieć coś na temat mojego pierwszego pytania?
Jak wypada Ruboril (jeśli chodzi o skład) w porównaniu z innymi tego typu kosmetykami?
Jeśli chodzi o koncentrat to ja również byłam z niego zadowolona. Dopóki go używałam moje naczynka w miare się trzymały, może nie było lepiej, ale napewno nie gorzej. A jak wycofali ten koncentrat i przestałam go używać, to nastąpiło natychmiastowe pogorszenie
Narazie nie potrafie się zdecydować na jakiś konkreetny krem. Zdobyłam próbki prawie wszystkich leczniczych kremów (w cenach 50-70 zł) i jestem na etapie wypróbowywania ich. Jak narazie bardzo spodobał mi się ruboril i chyba przy nim zostane
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 22:57   #2241
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
A może umiałabyś powiedzieć coś na temat mojego pierwszego pytania?
Jak wypada Ruboril (jeśli chodzi o skład) w porównaniu z innymi tego typu kosmetykami?
J
Niestety nie
Natomiast z moimi naczynkami jest coraz gorzej, już nie wiem co kupować, bo i tak nic nie pomaga. Chciałabym strzelić sobie laser, ale przerażają mnie skrajne opinie
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 06:34   #2242
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
Niestety nie
Natomiast z moimi naczynkami jest coraz gorzej, już nie wiem co kupować, bo i tak nic nie pomaga. Chciałabym strzelić sobie laser, ale przerażają mnie skrajne opinie
co takiego czytałaś o laserze?
Ja czytałam same dobre opinie, traktuje laser jako ostatnią dekse ratunku. Jeśli sytuacjia będzie tragiczna a wszystko inne zawiedzie...
Wag powiedz, jakie masz problemy z naczynkami? Pękają ci, czy mocno się rozszeżają, powodując rumień?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 09:29   #2243
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
co takiego czytałaś o laserze?
Ja czytałam same dobre opinie, traktuje laser jako ostatnią dekse ratunku. Jeśli sytuacjia będzie tragiczna a wszystko inne zawiedzie...
Wag powiedz, jakie masz problemy z naczynkami? Pękają ci, czy mocno się rozszeżają, powodując rumień?
A ja nie, dużo osób pisze, że np. zostali poparzeni laserem, wyglądają gorzej niż przed zabiegiem, albo że na początku wszystko pięknie, a potem znowu zaczęły pękać. Także wcale mi się nie podoba ta skrajność, bo jednak ten laser 5 zł nie kosztuje, a nie chciałbym gorzej wyglądać

Ostatnimi czasy naczynka zaczynają pękać, mam parę takich widocznych, jednak dla mnie największym problemem jest rumień i to bym chciała zwalczyć
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 12:58   #2244
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
A ja nie, dużo osób pisze, że np. zostali poparzeni laserem, wyglądają gorzej niż przed zabiegiem, albo że na początku wszystko pięknie, a potem znowu zaczęły pękać. Także wcale mi się nie podoba ta skrajność, bo jednak ten laser 5 zł nie kosztuje, a nie chciałbym gorzej wyglądać

Ostatnimi czasy naczynka zaczynają pękać, mam parę takich widocznych, jednak dla mnie największym problemem jest rumień i to bym chciała zwalczyć
To, ze na początku buzia jest piękna a później wszystko wraca, to jest normalne. Laser nie daje efektów na całe życie. Później regularnie powinno się poddawać zabiegom raz na pół roku, bądź raz na rok.
A z tym poparzeniem to trudna sprawa, jest to spowodwane tylko niekompetencją lekarzy, ponieważ żle dobrali moc laseru, a przed zabiegiem powinni go wypróbować w mało widocznym miejscu.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 19:11   #2245
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
To, ze na początku buzia jest piękna a później wszystko wraca, to jest normalne. Laser nie daje efektów na całe życie. Później regularnie powinno się poddawać zabiegom raz na pół roku, bądź raz na rok.
A z tym poparzeniem to trudna sprawa, jest to spowodwane tylko niekompetencją lekarzy, ponieważ żle dobrali moc laseru, a przed zabiegiem powinni go wypróbować w mało widocznym miejscu.
Jasne, że nie daje efektów na całe życie, ale bez przesady, żeby np. po 2 miesiącach wyglądać tak, jak przed zabiegiem. Póki co miałabym hajs tylko na 1 bądź 2 zabiegi, więc chyba sobie teraz daruję, skoro trzeba to często powtarzać. Tyle, że kremy mi nic nie dają, a naczynka pękają, a rumień jak był, tak nie znika Także nie wiem co już z tą moją cerą robić
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 19:12   #2246
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Pytałam się już o to w innym wątku ale w sumie tu też jest na temat .
Mam nadzieje, że pomożecie. Jak w tym wątku, mam cere skłonną do naczynek i rumienia no i ciut do przebarwień. Niedługo jade do Bułgarii, wiadomo duuuużo słońca. Znalazłam bardzo fajny filtr dla siebie, działa świetnie na skóre Iwostin na naczynka ale ma SPF 30...filtry ma stabilne i nie wiem czy bedzie on wystarczający ????
Mam w domu tak do stosowania na codzień https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=2470 46 filtr lirene. Chyba tez ma stabilne filtry...? Jego kosystencja też mi odpowiada ale bardziej jednak ten Iwostin. Jak myślicie, wystarczy 30 czy zabrać ten drugi??
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 10:42   #2247
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez seszen5 Pokaż wiadomość
Pytałam się już o to w innym wątku ale w sumie tu też jest na temat .
Mam nadzieje, że pomożecie. Jak w tym wątku, mam cere skłonną do naczynek i rumienia no i ciut do przebarwień. Niedługo jade do Bułgarii, wiadomo duuuużo słońca. Znalazłam bardzo fajny filtr dla siebie, działa świetnie na skóre Iwostin na naczynka ale ma SPF 30...filtry ma stabilne i nie wiem czy bedzie on wystarczający ????
Mam w domu tak do stosowania na codzień https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=2470 46 filtr lirene. Chyba tez ma stabilne filtry...? Jego kosystencja też mi odpowiada ale bardziej jednak ten Iwostin. Jak myślicie, wystarczy 30 czy zabrać ten drugi??
Lirene podobno ma stabilne filtry - ale dziewczyny pisały o kilku zastrzeżeniach co do faktycznej ochrony:od postu 1034
Sugeruję jednak ochronę wyższą niż 30, a może skusiłabyś sie na Iwostin ale 50?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 12:21   #2248
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Lirene nie ma stabilnych filtrów-tylko spf 30 dla dzieci jest stabilna.
Jak najbardziej polecam filtry iwostinu, ale do bułgari lepsza bedzie 50 niz 30.

Co do Neostraty ja używam Renewalu (poleconego przez dermatolog) - też koszt ponad 100 zł ale spokojnie starcza na rok. Wg mojej lekarki w kremach tej firmy jest wiele aktywnych składników i wystarczy niewielka ilość na twarz, wręcz cieniutka warstewka.ALe moze zaczaje sie na ten na naczynka
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 16:29   #2249
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny, czy przy cerze naczynkowej można używać podkładów rozświetlających? Wiem, że cerze naczynkowej szkodzą wszelkie ostre pilingi, nakładanie pudru pędzlem itp. ale czy drobinki, których nie czuje gdy rozprowadzam podkład, również mogą podrażniac taką cere?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 16:44   #2250
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

nigdy o czyms takim nie slyszalam szczerze mówiąc. Sama uzywam różnych podkładów i nie zauwazylam korelacji pomiedzy naczynkami a podkladem rozswietlajacynm
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.