Co ostatnio upolowałyście? :D - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-07, 14:10   #601
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Kurczę, testuję właśnie oba HC (resztkę mojej mini i nowy nabytek), niby się generalnie nie różnią, choć mini wydaje mi się intensywniejsza (ale może to przez odparowanie alku z jej zawartości, korek nie jest tak szczelny jak atomizer...) No nie wiem sama, co o tym myśleć. Jak się wnerwię, to kupię wersję w pudełku z napisem "Collection No 1" od tego samego gościa (ma, tyle że mniejszą pojemność). To się nazywa nałóg, swoją drogą!

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2005-12-07 o 14:32
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 17:02   #602
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Pixie, ja jestem fanką Hot Couture EDP i jakiś czas temu robilam wywiad u tych co się orientują. To co masz to na pewno normalna EDP tylko Givenchy zmieniło po jakimś czasie flakon - osobiście wolałam ten flakon z kobietą zapach nie uległ zmianie, tylko opakowanie. White Collection to inna bajka, przeznaczona na rynek amerykański, zupełnie inny zapach. Te z napisem Collection no 1 widzialam w sieci na fotce i to by było na tyle (nie wąchalam i nie kupiłabym ich, bo a nuż to znów coś dla Amerykanów?).
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 18:45   #603
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Niniejszym odrzucam maske Chomika Konspiratora i skladam najserdeczniejsze podziekowania Sauvignon za wypatrzenie i Pixie7 za zakup, zaufanie i blyskawiczna wysylke upragnionego i wytesknionego LE FEU
Agatko, trzymam wlasnie w dloniach moja piekna czerwona kule i... chyba nie pozwole zaopiekowac sie nia nikomu innemu
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 19:16   #604
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Szumak
Niniejszym odrzucam maske Chomika Konspiratora i skladam najserdeczniejsze podziekowania Sauvignon za wypatrzenie i Pixie7 za zakup, zaufanie i blyskawiczna wysylke upragnionego i wytesknionego LE FEU
Agatko, trzymam wlasnie w dloniach moja piekna czerwona kule i... chyba nie pozwole zaopiekowac sie nia nikomu innemu
Iwonko, gratulacje!!!
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 19:31   #605
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez joasiak1
Iwonko, gratulacje!!!
Dziekuje pieknie
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 21:15   #606
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Szumaku, cieszę się, że Le Feu Cię nie zawiódł.

Smoczu-Olu kochana , kamień mi z serca spadł, bo skoro Ty mówisz, że ok, to znaczy że ok. We wrocławskim Super-Pharmie jest bowiem wszystko: "White Collection" i "Collection No 1", w wersjach EDT i EDP, dlatego zgłupiałam... No ale teraz pozostaje mi się cieszyć nowiuteńką HC.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 21:29   #607
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Szumak
Niniejszym odrzucam maske Chomika Konspiratora i skladam najserdeczniejsze podziekowania Sauvignon za wypatrzenie i Pixie7 za zakup, zaufanie i blyskawiczna wysylke upragnionego i wytesknionego LE FEU
Agatko, trzymam wlasnie w dloniach moja piekna czerwona kule i... chyba nie pozwole zaopiekowac sie nia nikomu innemu
Uczucie posiadania właśnej ognistej kuli jest jedyne w swoim rodzaju - serdecznie Ci gratuluje udanych łowów
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-07, 21:53   #608
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez pixie7
Szumaku, cieszę się, że Le Feu Cię nie zawiódł.

Smoczu-Olu kochana , kamień mi z serca spadł, bo skoro Ty mówisz, że ok, to znaczy że ok. We wrocławskim Super-Pharmie jest bowiem wszystko: "White Collection" i "Collection No 1", w wersjach EDT i EDP, dlatego zgłupiałam... No ale teraz pozostaje mi się cieszyć nowiuteńką HC.
No i ja Ci, Agatko, gratuluje - widze, ze Theorema chudzinka rzeczywiscie Givenchy nie dala rady
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 21:55   #609
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez hybris
Uczucie posiadania właśnej ognistej kuli jest jedyne w swoim rodzaju - serdecznie Ci gratuluje udanych łowów
Oj tak, tak..
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 23:32   #610
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Szumak
No i ja Ci, Agatko, gratuluje - widze, ze Theorema chudzinka rzeczywiscie Givenchy nie dala rady
Nooo... Co się odwlecze, to nie uciecze. A na dziś rzeczywiście faworyzuję HC.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 08:09   #611
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Szumak
Niniejszym odrzucam maske Chomika Konspiratora i skladam najserdeczniejsze podziekowania Sauvignon za wypatrzenie i Pixie7 za zakup, zaufanie i blyskawiczna wysylke upragnionego i wytesknionego LE FEU
Agatko, trzymam wlasnie w dloniach moja piekna czerwona kule i... chyba nie pozwole zaopiekowac sie nia nikomu innemu
Gratulacje!!!
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 08:15   #612
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

No to ja wreszcie mogę się trochę pochwalić, jako, że moje skarby do mnie dotarły

1. Fendi Asja
2. Cartier Must
3. Cartier Must Clair de Jasmin
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 08:33   #613
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
No to ja wreszcie mogę się trochę pochwalić, jako, że moje skarby do mnie dotarły

1. Fendi Asja
2. Cartier Must
3. Cartier Must Clair de Jasmin
Hi, hi, Ewus, ja od razu wiedzialam, ze to Asja, ale nie chcialam Ci zapeszac i trzymalam kciuki za poczte. Bardzo sie ciesze i gratuluje, i oczekuje szczegolowych relacji - skoro nie moge na razie miec, to chociaz niech sobie poczytam Sama mialam na nia chrapke, jak ja na aukcji u 4duch (bo to chyba ta sama?) zobaczylam, ale zanim zdazylam zareagowac juz bylo po, a potem EC ukradla pule na nia przeznaczona. Mam nadzieje, ze w nowym roku uda mi sie ja zdobyc wreszcie.
A napisz nam tu spragnionym wiesci cos o Must Claire de Jasmin - bardzo mnie intryguje ta wersja Must
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 08:45   #614
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
No to ja wreszcie mogę się trochę pochwalić, jako, że moje skarby do mnie dotarły

1. Fendi Asja
2. Cartier Must
3. Cartier Must Clair de Jasmin
No widzisz, już doszły, jeszcze raz Ci powtórzę, że zazdroszczę, że to było tylko 2 dni czekania. To fajne uczucie mieć Asję, prawda? Dla mnie może nie aż tak fajne, jak w przypadku Le Feu, bo jednak czerwona kula bije wszystko na główę, ale jak do mnie przyfrunęła, to też czułam, że już mam te "ważne" perfumy BTW w Asji rzeczywiście nie ma kardamonu, za to jest cynamon i miód (które ja czuję jako "dymek" do wyimaginowanej śliwki"
Zresztą, sama zobacz opis:
Top note :
Bergamot, Peach, Apricot, Raspbery Middle note :
Lily of the valley, Orris, Cinnamon, Honey Base note :
Vanilla, Benzoin, Styrax, Sandal
przepraszam, czy ktoś wie, co to Benzoin i Styrax?
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 09:05   #615
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Szumak
Hi, hi, Ewus, ja od razu wiedzialam, ze to Asja, ale nie chcialam Ci zapeszac i trzymalam kciuki za poczte. Bardzo sie ciesze i gratuluje, i oczekuje szczegolowych relacji - skoro nie moge na razie miec, to chociaz niech sobie poczytam Sama mialam na nia chrapke, jak ja na aukcji u 4duch (bo to chyba ta sama?) zobaczylam, ale zanim zdazylam zareagowac juz bylo po, a potem EC ukradla pule na nia przeznaczona. Mam nadzieje, ze w nowym roku uda mi sie ja zdobyc wreszcie.
A napisz nam tu spragnionym wiesci cos o Must Claire de Jasmin - bardzo mnie intryguje ta wersja Must

Iwonko, Asja to zapach w 100, co ja mówię, w 200% mój Jest cudowny ale na pewno nie dla każdego Zapach mocny, ciężki, charakterystyczny tak bardzo, że nie można pomylić z niczym innym. Ja w nim wyraźnie czuję kardamon, Hybris suszone śliwki (a ponoć żadnego z nich tam nie ma).
Szumaczku drogi, pamiętam o Tobie i nie rzucam słów na wiatr Stanę na głowie, byś zdobyła też swoją własną flaszeczkę Ja zresztą też pragnę zrobić zapasy

Must Claire de Jasmin jest piękny, znacznie lżejszy niż Must. Czuję w nim cynamon i jaśmin Niestety nie gra najlepiej z moją skórą to chyba ta paczula
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 09:11   #616
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez hybris
No widzisz, już doszły, jeszcze raz Ci powtórzę, że zazdroszczę, że to było tylko 2 dni czekania. To fajne uczucie mieć Asję, prawda? Dla mnie może nie aż tak fajne, jak w przypadku Le Feu, bo jednak czerwona kula bije wszystko na główę, ale jak do mnie przyfrunęła, to też czułam, że już mam te "ważne" perfumy BTW w Asji rzeczywiście nie ma kardamonu, za to jest cynamon i miód (które ja czuję jako "dymek" do wyimaginowanej śliwki"
Zresztą, sama zobacz opis:
Top note :
Bergamot, Peach, Apricot, Raspbery Middle note :
Lily of the valley, Orris, Cinnamon, Honey Base note :
Vanilla, Benzoin, Styrax, Sandal
przepraszam, czy ktoś wie, co to Benzoin i Styrax?

Co nos to inne odczucia moje dwa największe odkrycia roku to właśnie Asja i Theorema Już sama nie wiem, która podoba mi się bardziej

Jak zobaczyłam awizo w skrzynce, to aż podskoczyłam z radości Nie mogłam dojść do domu by spokojnie otworzyć paczkę

A przy okazji poznałam przesympatyczną dziewczynę, która podczytuje Wizaż, a i kolekcję ma naprawdę pokaźną
Sylwio, ujawnij się!!!
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 09:26   #617
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Laski, benzoina to taki aromatyczny związek chemiczny. Naturalnie występuje m.in. w żywicy drzewa Styrax, więc pewnie o to tu chodzi.
A drzewo ma też kwiatki jak na obrazku i po polsku nazywa się Styrak Okrągłolistny. Tak przynajmniej twierdzi google.

Ewcia, czy ja bym się mogła uśmiechnąć o kropelkę tej jaśminowej wersji Must i kropelkę Asji?... Must w wersji orginalnej poznałam przedwczoraj, bodajże, bo Douglas wstawił kilka Cartierów na swoje półki, dosyć mi się spodobał, ale chyba nie na tyle żeby kupić... Chętnie poznałabym tą inną wersję! O Asji czytam wciąż same zachwyty, bardzo jestem ciekawa co to za cudo! Oczywiście czymś się odwdzięczę - moja lista jest w wątku o rozpaczliwych poszukiwaniach (no i teraz mam jeszcze Hot Couture ).

A żeby nie całkiem schodzić z tematu: właśnie "kliknęło się" na Theoremę, w bardzo korzystnej cenie, już nawet zapłaciłam, teraz modlę się żeby to oryginał był...!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg styrax1.jpg (57,0 KB, 4 załadowań)
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 09:36   #618
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez pixie7

Ewcia, czy ja bym się mogła uśmiechnąć o kropelkę tej jaśminowej wersji Must i kropelkę Asji?...

[...]

A żeby nie całkiem schodzić z tematu: właśnie "kliknęło się" na Theoremę, w bardzo korzystnej cenie, już nawet zapłaciłam, teraz modlę się żeby to oryginał był...!
O Asję się nie musisz do Ewy uśmiechać, bo wczoraj wysłałam Ci wreszcie póbki, o których mówiłysmy, Micallefy, Asję, różę absolutną Stelli i... niespodziankę. Dojdzie pewnie na poczatku przyszłęgo tygodnia, bo mój narzeczony w napadzie kretynizmu miał w d... fakt, że kazałam wysłać poleconym priorytetyem i wysłał poleconym zwyłkym... więc może sie sprawa trochę zwlec

A tę Theoremę mi łaskawa Pani sprzed nosa świsnęła... Na pewno jest oryginalna.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 09:37   #619
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez pixie7
Laski, benzoina to taki aromatyczny związek chemiczny. Naturalnie występuje m.in. w żywicy drzewa Styrax, więc pewnie o to tu chodzi.
A drzewo ma też kwiatki jak na obrazku i po polsku nazywa się Styrak Okrągłolistny. Tak przynajmniej twierdzi google.

Ewcia, czy ja bym się mogła uśmiechnąć o kropelkę tej jaśminowej wersji Must i kropelkę Asji?... Must w wersji orginalnej poznałam przedwczoraj, bodajże, bo Douglas wstawił kilka Cartierów na swoje półki, dosyć mi się spodobał, ale chyba nie na tyle żeby kupić... Chętnie poznałabym tą inną wersję! O Asji czytam wciąż same zachwyty, bardzo jestem ciekawa co to za cudo! Oczywiście czymś się odwdzięczę - moja lista jest w wątku o rozpaczliwych poszukiwaniach (no i teraz mam jeszcze Hot Couture ).

A żeby nie całkiem schodzić z tematu: właśnie "kliknęło się" na Theoremę, w bardzo korzystnej cenie, już nawet zapłaciłam, teraz modlę się żeby to oryginał był...!


Agatko, wychodzi na to, że dmuchnęłaś tę Theoremę Hybris sprzed nosa

Jasne, ze wyślę Tylko kiedy to nastąpi - bladego pojęcia nie mam, bo fiolek niet Na gwałt mi potrzebne 12 szt.

Widzi mi się, ża jaśminowy Must może Ci się spodobać, a Asja nie bardzo. Chociaż z drugiej strony, jeśli podoba Ci się Theorema... to kto wie...
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 09:42   #620
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Agatko, czyli wychodzi na to, że zostajemy przy Alchimie i Must Clair de Jasmin?
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 09:47   #621
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez hybris
O Asję się nie musisz do Ewy uśmiechać, bo wczoraj wysłałam Ci wreszcie póbki, o których mówiłysmy, Micallefy, Asję, różę absolutną Stelli i... niespodziankę. Dojdzie pewnie na poczatku przyszłęgo tygodnia, bo mój narzeczony w napadzie kretynizmu miał w d... fakt, że kazałam wysłać poleconym priorytetyem i wysłał poleconym zwyłkym... więc może sie sprawa trochę zwlec

A tę Theoremę mi łaskawa Pani sprzed nosa świsnęła... Na pewno jest oryginalna.
Kasia, ja myślałam, że Ty zapomniałaś o tej Asji i już nie chciałam męczyć, szczególnie w obliczu świśnięcia sprzed nosa Theoremy byłoby to nietaktem. To była błyskawiczna akcja - zobaczyłam i kliknęłam, jako ostatnia z resztą. Ale może ta dziewczyna ma więcej butelek? Może warto z nią pogadać?... Kurczę, gdyby to inny zapach był, odstąpiłabym, ale szczerze mówiąc też się na Theoremę zasadzałam od dłuższego czasu...
Kasia, za to Ty też masz u mnie niespodziankę, taką mikołajowo-gwiazdkową, dziś postaram się wysłać.

Ewcia, no to już tylko o jaśminowy Must się uśmiecham. To jakaś limitowanka była? Fiolek też na razie u mnie niet, czekam na dostawę (i doczekać się nie mogę ), jak przybędą, to Ci po prostu jedną pustą wyślę, oki?
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 09:48   #622
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Agatko, czyli wychodzi na to, że zostajemy przy Alchimie i Must Clair de Jasmin?
A tak, jeszcze Alchimie, tzn. wyślę dwie puste. Dziękuję! Ty też coś wybierz ode mnie!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 09:51   #623
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
No to ja wreszcie mogę się trochę pochwalić, jako, że moje skarby do mnie dotarły

1. Fendi Asja
2. Cartier Must
3. Cartier Must Clair de Jasmin
Gratuluję Ewciu tak wspaniałych zdobyczy . Przyznać jednak muszę, że o ile bardzo podoba mi się Must i mam pewne wyobrażenie o Must Clair de Jasmin , to Asji zupełnie nie znam . A takie wspaniałości o niej piszecie...
demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 09:56   #624
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez pixie7
A tak, jeszcze Alchimie, tzn. wyślę dwie puste. Dziękuję! Ty też coś wybierz ode mnie!
Oj Agatko, chyba by było lepiej dla mnie ( a może raczej dla portfela), żebym żadnych nowych rzeczy nie poznawała

Agatko, a Ty nie masz przypadkiem Cinnabar, AS Lutensa lub Kenzo Jungle Tygrys (ten ostatni stał się obiektem pożądania Mad, a skoro tak, to ja na pewno będe też zauroczona )? Zresztą, ja jeszcze tylu pięknych zapachów jeszcze nie znam...
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 10:12   #625
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez pixie7
Kasia, ja myślałam, że Ty zapomniałaś o tej Asji i już nie chciałam męczyć, szczególnie w obliczu świśnięcia sprzed nosa Theoremy byłoby to nietaktem. To była błyskawiczna akcja - zobaczyłam i kliknęłam, jako ostatnia z resztą. Ale może ta dziewczyna ma więcej butelek? Może warto z nią pogadać?... Kurczę, gdyby to inny zapach był, odstąpiłabym, ale szczerze mówiąc też się na Theoremę zasadzałam od dłuższego czasu...
Kasia, za to Ty też masz u mnie niespodziankę, taką mikołajowo-gwiazdkową, dziś postaram się wysłać.
Agatka, nie zapomniałam, tylko nie miałam fiolek - poza tym nie mogłam się potem zabrać za odpachnianie.
Co do Allegro, to się nie przyjmuj, zawsze się złoszczę, jak mi coś przejdzie koło nosa. Do panny pisałam, twierdzi, że już więcej nie ma. Nic to, pozostaje nadzieja, że jeszcze ją sobie kiedys odkupię.
Za niespodziankę dziękuję - ale co to jest?
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 10:17   #626
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Iwonko, Asja to zapach w 100, co ja mówię, w 200% mój Jest cudowny ale na pewno nie dla każdego Zapach mocny, ciężki, charakterystyczny tak bardzo, że nie można pomylić z niczym innym. Ja w nim wyraźnie czuję kardamon, Hybris suszone śliwki (a ponoć żadnego z nich tam nie ma).
Szumaczku drogi, pamiętam o Tobie i nie rzucam słów na wiatr Stanę na głowie, byś zdobyła też swoją własną flaszeczkę Ja zresztą też pragnę zrobić zapasy

Must Claire de Jasmin jest piękny, znacznie lżejszy niż Must. Czuję w nim cynamon i jaśmin Niestety nie gra najlepiej z moją skórą to chyba ta paczula
Ewus, strasznie sie ciesze, ze Ci sie tak Asja podoba i ze ja wreszcie masz, i dziekuje serdecznie za wsparcie i te intensywne mysli. Tak podbudowana czekam tylko na swieze finanse, niestety dopiero na koniec miesiaca przybeda Dla mnie Asja pachnie i sliwkami i wisniami zaprawionymi korzennie, gozdzikowo i cynamonowo. Piekny zapach, zawsze mi sie podobal, nawet jak takich nie uzywalam
Ewus, a czy ja przy okazji tez moge ustawic sie w kolejeczce po kropelke Jasminowego Musta? Chyba ze to malenka pojemnosc, to nie rob sobie klopotu
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 10:22   #627
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Oj Agatko, chyba by było lepiej dla mnie ( a może raczej dla portfela), żebym żadnych nowych rzeczy nie poznawała

Agatko, a Ty nie masz przypadkiem Cinnabar, AS Lutensa lub Kenzo Jungle Tygrys (ten ostatni stał się obiektem pożądania Mad, a skoro tak, to ja na pewno będe też zauroczona )? Zresztą, ja jeszcze tylu pięknych zapachów jeszcze nie znam...
Ewcia, ja tam chętnie poznaję, bo lubię szperanie samo w sobie.

Cinnabar mam nadzieję w końcu mieć, będę o Tobie pamiętała jak się zmaterializuje. Natomiast Tygrysa ani AS nie mam ale poznałam, kto wie, może kiedyś?... AS jest bardzo waniliowy, niemal ciasteczkowy, ale nie mdły. Tygrys przypomina mi trochę Safari, choć jest od niego zdecydowanie "wilgotniejszy", zielony i ciepły, trochę duszny, bardzo nietypowe połączenie. Też bym chętnie bym go widziała w swojej kolekcji.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 10:24   #628
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Szumak
Ewus, strasznie sie ciesze, ze Ci sie tak Asja podoba i ze ja wreszcie masz, i dziekuje serdecznie za wsparcie i te intensywne mysli. Tak podbudowana czekam tylko na swieze finanse, niestety dopiero na koniec miesiaca przybeda Dla mnie Asja pachnie i sliwkami i wisniami zaprawionymi korzennie, gozdzikowo i cynamonowo. Piekny zapach, zawsze mi sie podobal, nawet jak takich nie uzywalam
Ewus, a czy ja przy okazji tez moge ustawic sie w kolejeczce po kropelke Jasminowego Musta? Chyba ze to malenka pojemnosc, to nie rob sobie klopotu
Szumaczku, nie wiem, w jak dalekiej perspektywie masz zakup Asji, ale... mam miniaturkę, którą kupiłam w Akcie rozpaczy, kiedy normalna full-size butelka wydawała mi się niedostępna - mogę Ci tę miniaturkę odstąpić (nienawidzę miniatur ).
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 10:28   #629
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez hybris
Agatka, nie zapomniałam, tylko nie miałam fiolek - poza tym nie mogłam się potem zabrać za odpachnianie.
Co do Allegro, to się nie przyjmuj, zawsze się złoszczę, jak mi coś przejdzie koło nosa. Do panny pisałam, twierdzi, że już więcej nie ma. Nic to, pozostaje nadzieja, że jeszcze ją sobie kiedys odkupię.
Za niespodziankę dziękuję - ale co to jest?
No coś Ty, nie mogę powiedzieć, bo by niespodzianki nie było! Jutro się dowiesz i myślę, że Ci się spodoba.

Theorema stoi ciągle w kilku wrocławskich perfumeriach, ale niestety 140zł to kosztuje 30-stka. Kasia, a może na ebay zajrzyj? Ja byłam taka zła, jak mi Gentiana sprzed noisa uciekła, ale niedługo potem udało mi się w końcu ją kupić.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-08, 10:29   #630
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez pixie7
A żeby nie całkiem schodzić z tematu: właśnie "kliknęło się" na Theoremę, w bardzo korzystnej cenie, już nawet zapłaciłam, teraz modlę się żeby to oryginał był...!
Widze, ze Theroma nie dala dlugo soba pomiatac Gratulacje!
A skoro juz Cie tu Agatko widze - bo mam juz na stanie Must w wersji perfum, ktory Ci obiecalam i puste fiolki dwie tez sie znajda, to jak - chcesz poniuchac sobie jeszcze Must w zaciszu domowym czy te testy w Douglasie Cie odstreczyly? Do drugiej pakuje obiecany Byzance
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.