bezinteresowna uprzejmość na wagę złota :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-01, 08:21   #1
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Talking

bezinteresowna uprzejmość na wagę złota :D


Dziewczyny, przepraszam, że zakładam wątek osobisty, ale chciałam tutaj, publicznie, podziękować Ewie (Evee), która pożyczyła mi swój flakonik Flowerbomba na dni kilka, żebym mogła potestować Wiele razy słyszałam i czytałam, że wśród Wizażanek to tak, jak w rodzinie, a teraz przekonałam się o tym na własnej skórze

dzięki, Ewa
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 08:34   #2
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: bezinteresowna uprzejmość na wagę złota :D

Kasiu, ja już wiele razy przekonałam się, że wiele dziewczyn, zupełnie bezinteresowanie sobie pomaga, czy wyświadcza uprzejmości Ty też wyświadczyłaś mi wielka grzeczność, chociaż pewnie już o tym nie pamiętasz!

Mam nadzieję, że się nie pogniewasz, że zaśmiecam (ale tylko troszkę ) wątek
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 08:40   #3
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: bezinteresowna uprzejmość na wagę złota :D

Cytat:
Napisane przez E
Kasiu, ja już wiele razy przekonałam się, że wiele dziewczyn, zupełnie bezinteresowanie sobie pomaga, czy wyświadcza uprzejmości Ty też wyświadczyłaś mi wielka grzeczność, chociaż pewnie już o tym nie pamiętasz!

Mam nadzieję, że się nie pogniewasz, że zaśmiecam (ale tylko troszkę ) wątek
Ewunia (E), niczego mi nie zaśmiecasz Pewnie, że pamiętam, bo byłas w ogóle pierwszą osobą, z którą handlowałam na wizażowym Targowisku A nasze uprzejmości były, że tak powiem, bilateralne
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 08:44   #4
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: bezinteresowna uprzejmość na wagę złota :D

Kasiu ja Ci zazdroszcze szalenie, że u siebie w Warszawie masz pod ręką tyle cudownych Wizażanek
Nie zapominaj że ja mam u Ciebie olbrzymi dług wdzięczności, po pierwsze za mój pomarańczowy przedmiot poządania no i ostatnio za Angela
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 08:45   #5
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: bezinteresowna uprzejmość na wagę złota :D

Chyba muszę teraz zabawnie wyglądać Siedzę w pracy i uśmiecham się do komputera

E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 21:18   #6
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: bezinteresowna uprzejmość na wagę złota :D

O tak! Bezinteresowność to rzecz często tu spotykana.Choć na ogół niepopularna, dlatego zawsze budzi we mnie zażenowanie, robi mi się zwyczajnie "głupio", gdy ktoś jest na wizażu tak po prostu uczynny i miły. Wielokrotnie mnie to spotkało ze strony Wizażanek, za co serdecznie dziekuję!
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 08:05   #7
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: bezinteresowna uprzejmość na wagę złota :D

Cytat:
Napisane przez hybris
Dziewczyny, przepraszam, że zakładam wątek osobisty, ale chciałam tutaj, publicznie, podziękować Ewie (Evee), która pożyczyła mi swój flakonik Flowerbomba na dni kilka, żebym mogła potestować Wiele razy słyszałam i czytałam, że wśród Wizażanek to tak, jak w rodzinie, a teraz przekonałam się o tym na własnej skórze

dzięki, Ewa
Mam rumience, kreci mi sie w glowie, nie moge sie skupic zawstydzilas mnie..
Dla mnie to sama przyjemnosc podzielic sie z kims i poznac jego odczucia na temat zapachu.Oczywiscie -oczekuje w zamian- przy nastepnym spotkaniu- obowiazkowo oceny zapaszku!
pozdrawiam
Ewa
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-02, 08:45   #8
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: bezinteresowna uprzejmość na wagę złota :D

Mnie bardzo często spotykają takie beinteresowne akcje od wizażanek - od Joannei, która wytropiła już dla mnie raz zapasy wycofywanego zapachu i którą ciągle podle wykorzystuję do zakupu różnych rzeczy niedostępnych u nas; Cleo wysłała swoją przyjaciółkę w Francji do Fragonarda po to bym miała jeden wytęskniony ekstrakt; masa dobroci spotkała mnie od Asinka i Moniki T, ktore poprzysyłały mi masę fajnych rzeczy, od Svenji, Magi i całej masy innych dziewczyn, ktore zupełnie bezinteresownie zadają sobie trud, żeby ktoś mógł się czymś cieszyć - strasznie mnie to wzrusza
Ty Hybrisku, też sie ze mną podzieliłaś pewnym łupem Diorlightowym...

Buziaki dla wszystkich
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 09:02   #9
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: bezinteresowna uprzejmość na wagę złota :D

Oj dziewczyny ja Wam tez bardzo dziekuje. Dzieki Hibris i E mam super rzeczy!
Mysle, ze trzeba propagoać taką bezinteresowną rzyczliwosc. Swiat bedzie jakby troche przyjemniejszy!
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 09:16   #10
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: bezinteresowna uprzejmość na wagę złota :D

A mnie Koko wyśle próbki Dragona i Belle de Minuit Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę I jak bardzo doceniam I dziękuję!!!!

Ostatnio też Madlaine podzieliła się swoim "pachnącym szczęściem" i wysłała mi próbeczkę Flowerbomb i... zachorowałam Dziękuję!!!

Takie miłe gesty spotykaja mnie na Wizażu często Regularnie dzieli się swoimi skarbami Vilandra MagdaleknaK2 upolowała mi pędzelki u pana Pędzelka Hybris wysłała mi cienie Chanel bym mogła je obejrzeć i zdecydować, czy kupuję Svenja zaoferowała kupno L'Occitane, gdybym miała trudności z dostaniem u mnie Nefretete była gotowa też pognać popędzelki
Ja już nawet nie wspominam o radach Pixie, Smoczycy, Justy i innych dziewczyn - których udzielały mi poświęcając swój cenny czas
I dziękuję wszystkim innym dziewczynom, których nie wymieniłam, a które wyświadczyły mi mnóstwo uprzejmości

I naprawdę to mnie tak pozytywnie nastraja
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-03, 08:43   #11
kocie_oko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 72
Dot.: bezinteresowna uprzejmość na wagę złota :D

Moim skromnym zdaniem strona forum wizażu powinna mieć w nazwię "bezinteresowne rady i porady" (czy coś w tym stylu). Mówię zupełnie szczerze i poważnie.
Niestety z doświadczenia wiem, że kobiety są przeważnie rywalkami. Rzadko któraś z dziewczyn szczerze podzieli się swoimi doświadczeniami, wymieni uwagi na temat pielęgancji skóry, makijażu, podpowie coś czy zasugeruje zmianę, korektę szeroko pojętego wyglądu.
Najfajniejsze jest to, że o tej stronie powiedziała mi koleżana. A w zasadzie wygadała się i nigdy tak z dobrego serca by mi o niej nie powiedziała.
Dzieki tej stonie przekonałam się, że są bezinteresowni ludzie.

Chylę głowę przed każdą z Was.

Kłaniam się sczególnie nisko Smoczycy.
kocie_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.