Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-11, 06:50   #421
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

SceneQueene---> o jakiej marce mowila¶ z t± farb± 7.0 i 7.4?
iska149 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-11, 08:23   #422
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / £ód¼
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym chyba trochê przyciemni³a.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
mogê liczyæ na jak±¶ podpowied¼ czym na przyk³ad?
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-11, 09:34   #423
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NewFaceOfToday Poka¿ wiadomo¶æ
A jaka to ró¿nica z czego wys³ane, jestem nowy i nie rozumiem.
Mo¿na pisaæ i z komputera i z innych urz±dzeñ. Ja czêsto piszê te¿ z telefonu, ale niestety nie zawsze pokazuj± mi siê tu zdjêcia, czasem wskoczy literowka etc.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez iska149 Poka¿ wiadomo¶æ
SceneQueene---> o jakiej marce mowila¶ z t± farb± 7.0 i 7.4?
W³a¶ciwie ka¿dej, chodzi³o o zachowanie w³a¶ciwego refleksu.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez baajkowa Poka¿ wiadomo¶æ
mogê liczyæ na jak±¶ podpowied¼ czym na przyk³ad?
My¶lisz o farbie czy czym¶ innym?

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-11, 09:35   #424
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / £ód¼
Wiadomo¶ci: 331
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lisz o farbie czy czym¶ innym?

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
Raczej o czym¶ delikatniejszym, bez amoniaku.

Chocia¿ podobaj± mi siê kolory Loreal Preference - 7.1 lub 6.0, takie naturalne.
__________________

06.11.2011r.

Edytowane przez baajkowa
Czas edycji: 2014-09-11 o 11:29
baajkowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-12, 13:46   #425
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Hej!
Znow zawracam g³owê, ale chcialam zapytaæ, jak uzyskaæ kolor ze zdjêcia? To chyba nie jest taki platynowy blond?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg v.jpg (21,1 KB, 41 za³adowañ)
iska149 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-12, 21:57   #426
julka22g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 20
Wybór farby po dekoloryzacji

Hej kobietki
Mam pytanie do dziewczyn maj±cych jak±kolwiek chocia¿by wiedzê na temat dekoloryzacji i farbowania. Z czarnego bzu Joanny (farbowane ok. 4 lata t± sam± farb±) sama postanowi³am zej¶æ do br±zu. Obecnie jestem po trzech k±pielach rozja¶niaj±cych i na g³owie mam fajny rudy kolor nawet równomiernie rozja¶ni³o. (dodam ¿e mój naturalny to jasny blond)

Powiedzcie proszê jak± farb± pomalowaæ w³osy ¿eby by³ taki efekt:

http://www.fryzury-galeria.net/Image...ie-wlosy-2.jpg

Jestem po nieudanej dekoloryzacji u fryzjera - czarny pigment wróci³ po na³o¿eniu br±zu. Idê w zaparte i sama zrobiê sobie dobrze
julka22g jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-13, 10:40   #427
201609270959
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 981
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

hej! chcia³abym uzyskaæ kolor jak na zdjêciach (koczek Brodki ).. czym farbowaæ? ostatnio na³o¿y³am farbê Matrix Socolor 7.AV, w³osy wysz³y br±zowe (ciemne mocno) z ¿ó³tawymi, ciep³ymi refleksami (¿ó³æ mia³a siê schowaæ w³a¶nie..) i po 2 tygodniach codziennego mycia mam to, co widaæ .
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (51,4 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (14,9 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (11,9 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (11,2 KB, 7 za³adowañ)
201609270959 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-09-13, 11:58   #428
expertovo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Wybór farby po dekoloryzacji

Cytat:
Napisane przez julka22g Poka¿ wiadomo¶æ
Hej kobietki
Mam pytanie do dziewczyn maj±cych jak±kolwiek chocia¿by wiedzê na temat dekoloryzacji i farbowania. Z czarnego bzu Joanny (farbowane ok. 4 lata t± sam± farb±) sama postanowi³am zej¶æ do br±zu. Obecnie jestem po trzech k±pielach rozja¶niaj±cych i na g³owie mam fajny rudy kolor nawet równomiernie rozja¶ni³o. (dodam ¿e mój naturalny to jasny blond)

Powiedzcie proszê jak± farb± pomalowaæ w³osy ¿eby by³ taki efekt:

http://www.fryzury-galeria.net/Image...ie-wlosy-2.jpg

Jestem po nieudanej dekoloryzacji u fryzjera - czarny pigment wróci³ po na³o¿eniu br±zu. Idê w zaparte i sama zrobiê sobie dobrze

Hej . Napisz jak d³ugie masz te w³osy. Napisz te¿ czy czasem nie s± trochê ja¶niejsze od skóry. To ma znaczenie. To dobiorê idealnie kolor. Napisz co¶ wiêcej o tej k±pieli. jakiego produktu, jakiej wody utlenionej i jakiego rozja¶niacza u¿y³a¶.

Edytowane przez expertovo
Czas edycji: 2014-09-13 o 11:59
expertovo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-13, 15:31   #429
julka22g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Wybór farby po dekoloryzacji

o cieszê siê ¿e napisa³a¶
K±piel rozja¶niaj±ca robi³am z Joanny rozja¶niaczem Blond do pasemek i baleja¿u, utleniacz - 9%. Dwa razy po pó³ opakowania (s³abo bra³o), wczoraj ca³e opakowanie + ³y¿ka szamponu i trochê mniej maski Wax.

Co do d³ugo¶ci w³osów i koloru to wrzucam zdjêcia, sama zobacz:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0175111.jpg (80,6 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0162111.jpg (53,0 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0180111.jpg (38,4 KB, 24 za³adowañ)

Edytowane przez julka22g
Czas edycji: 2014-09-13 o 15:34
julka22g jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-13, 15:38   #430
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Ja te¿ proszê o poradê
Mam ombre ale chcê siê go pozbyæ bo niestety w³osy s± mocno przesuszone i ju¿ nie radzê sobiê z nimi. Pierwsze dwa zdjêcia to obecna sytuacja- koñcówki rozja¶nione, reszta ciemny br±z farbowane i sprane mocno, ok 3 cm odrost moich naturalek w ciemnym br±zie ale ch³odnym.
Chcia³abym uzyskaæ kolor jak na 3 zdjêciu- ciemny br±z ale ch³odny/neutralny. Byle nie rudawy b±d¼ ¿ó³tawy! Kupi³am farbê profejsonaln± allwaves 5.1 ale obawiam siê ¿e jak na³o¿e na ten blond to zzieleniej± albo jakie¶ bardzo szare wyjd±. Jakie¶ sugestie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_3376.jpg (111,7 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Plener_086=800_6155a.jpg (19,0 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6004.jpg (40,8 KB, 25 za³adowañ)
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-14, 12:18   #431
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

iska, fakt- nie jest. To blond s³oneczny/piaskowy.
zomzom, ona ma bardzo ciemny br±z (poziom 4 lub 3) na który trzeba bardzo uwa¿aæ, czêsto wychodzi czarny. ¯eby zlikwidowaæ ¿ó³æ, po³ó¿ co¶ z per³± (2 po kropce).
abercrombie&fitch, poziom 5 jest trafny, ale faktycznie nie k³ad³abym na ombre .1, poniewa¿ jest ciep³e, z³otawe i jest ryzyko zieleni. .0 lub .2
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 12:19   #432
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Wybór farby po dekoloryzacji

szukaj mahoniowego br±zu
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-14, 12:44   #433
julka22g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Wybór farby po dekoloryzacji

A z jakiej firmy szukaæ farby ¿eby kolor tak szybko sie nie wyp³ukiwa³?
Tak jak pisa³am odk±d zacze³am farbowaæ w³osy to tylko joann±, ale bardzo szybko kolor robi³ siê nijaki i tak co miesi±c malowa³am :/
julka22g jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-14, 13:22   #434
expertovo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Wybór farby po dekoloryzacji

Cytat:
Napisane przez julka22g Poka¿ wiadomo¶æ
o cieszê siê ¿e napisa³a¶
K±piel rozja¶niaj±ca robi³am z Joanny rozja¶niaczem Blond do pasemek i baleja¿u, utleniacz - 9%. Dwa razy po pó³ opakowania (s³abo bra³o), wczoraj ca³e opakowanie + ³y¿ka szamponu i trochê mniej maski Wax.

Co do d³ugo¶ci w³osów i koloru to wrzucam zdjêcia, sama zobacz:

Które zdjêcie obecny stan ? I obecny kolor ?
expertovo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-14, 13:27   #435
julka22g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Wybór farby po dekoloryzacji

Cytat:
Napisane przez expertovo Poka¿ wiadomo¶æ
Które zdjêcie obecny stan ? I obecny kolor ?
Wszystkie s± robione wczoraj, pierwsze w s³oñcu, drugie i trzecie w domu przy dobrym ¶wietle. To trzecie to chcia³am pokazaæ odrosty, ale chyba zdjêcie nie bardzo :/

Najbardziej to pierwsze zdjêcie pasuje, bo w³a¶nie w taki trochê ¿ó³ty kolor wpadaj±...

Edytowane przez julka22g
Czas edycji: 2014-09-14 o 13:30
julka22g jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-14, 13:37   #436
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
abercrombie&fitch, poziom 5 jest trafny, ale faktycznie nie k³ad³abym na ombre .1, poniewa¿ jest ciep³e, z³otawe i jest ryzyko zieleni. .0 lub .2
Dziêki, ju¿ mi pomog³a¶ przed ombre a teraz pomagasz pozbyæ siê ombre Mo¿e jeszcze uda mi siê zmieniæ zamówienie bo nie wys³ane i wymieni± mi to 5.1 na 5.0. Jak nie to zostanie na nastêpne farbowanie gdyby kolor siê sp³uka³ do rudawego po³ysku.
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-14, 13:52   #437
expertovo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Wybór farby po dekoloryzacji

Cytat:
Napisane przez julka22g Poka¿ wiadomo¶æ
Wszystkie s± robione wczoraj, pierwsze w s³oñcu, drugie i trzecie w domu przy dobrym ¶wietle. To trzecie to chcia³am pokazaæ odrosty, ale chyba zdjêcie nie bardzo :/

Najbardziej to pierwsze zdjêcie pasuje, bo w³a¶nie w taki trochê ¿ó³ty kolor wpadaj±...

Ok to wiemy wiêcej. W³osy po dekoloryzacji - do tego podwójnej, s± mocno uwra¿liwione. Do tego s± lekko falowane a wiêc podejrzewam ze z natury s± juz suche. Poniewa¿ masz kilka kolorów na g³owie trzeba tak zadzialaæ aby to ³adnie wyrównaæ. Jedna farba na ca³o¶æ sprawy nie za³atwi. Zaraz rozpisze co masz zrobic krok po kroku. I bêdzie bronzik jak ze zdjêcia. Powiedz mi tylko to przy skórze g³owy to siwki ? Ile% Siwizny ? Na zdjêciu wygl±da na ponad 80. Lub to twoje blond w³osy w tym ¶wietle tak wysz³y

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
szukaj mahoniowego br±zu
Hej. My¶lê ze mahoniowy br±z wiêc pochodny czerwieni, na takie rude w³osy podbij± ciep³y subton. Kolor wyjdzie opalizuj±co czerwony br±z. Do tego mamy co najmniej trzy kolory na g³owie. Je¿eli polozymy farbe w jednym kolorze na ca³o¶c to w kazdym miejscu wyjdzie inaczej. Do tego ja¶niej przy skórze a ciemniej na koñcach. My¶lê ¿e nie o taki efekt chodzi³o.

Edytowane przez expertovo
Czas edycji: 2014-09-14 o 13:46
expertovo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-14, 13:56   #438
julka22g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Wybór farby po dekoloryzacji

Te fale to od zawi±zania gumk± - sorki ¿e wcze¶niej nie napisa³am. W³osy mam proste jak druty!
Od jakiego¶ czasu przyk³adam im wiecej uwagi - maski, oleje, jedwab i raczej suche nie s±. Owszem - ostatni± k±piel odczu³y i to dobrze.

Te siwki to mój naturalny kolor Mia³am kiedy¶ ³adny jasny blond a teraz po farbowaniu tyle lat, odrastaj± dos³ownie siwe:/

Dodam jeszcze ¿e zanim zrobi³am trzeci± k±piel to zamówi³am z allegro dekoloryzator Renee Blanche (bo nie chcia³o braæ czarnego :P i w nim mia³am nadziejê) Jeszcze nie przyszedl bo akurat weekend, jutro bêdzie. No ale trzecia k±piel, troche 'drastyczniejsza' da³a radê. Mysla³am, ¿eby waln±c go na chwile ¿eby wyrównaæ w³a¶nie kolor. (naczyta³am siê ¿e nie niszczy w³osów)
Ale jestem bardzo ciekawa co Ty mi doradzisz
julka22g jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-14, 15:46   #439
expertovo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Wybór farby po dekoloryzacji

Cytat:
Napisane przez julka22g Poka¿ wiadomo¶æ
Te fale to od zawi±zania gumk± - sorki ¿e wcze¶niej nie napisa³am. W³osy mam proste jak druty!
Od jakiego¶ czasu przyk³adam im wiecej uwagi - maski, oleje, jedwab i raczej suche nie s±. Owszem - ostatni± k±piel odczu³y i to dobrze.

Te siwki to mój naturalny kolor Mia³am kiedy¶ ³adny jasny blond a teraz po farbowaniu tyle lat, odrastaj± dos³ownie siwe:/

Dodam jeszcze ¿e zanim zrobi³am trzeci± k±piel to zamówi³am z allegro dekoloryzator Renee Blanche (bo nie chcia³o braæ czarnego :P i w nim mia³am nadziejê) Jeszcze nie przyszedl bo akurat weekend, jutro bêdzie. No ale trzecia k±piel, troche 'drastyczniejsza' da³a radê. Mysla³am, ¿eby waln±c go na chwile ¿eby wyrównaæ w³a¶nie kolor. (naczyta³am siê ¿e nie niszczy w³osów)
Ale jestem bardzo ciekawa co Ty mi doradzisz
Zatem tak odniosê siê najpierw do tego co piszesz

1. Piszesz ¿e u¿ywasz maski oleje itp. Nie wspominasz o szamponie. To podobnie jak wiele kobiet- u¿ywaj± czêsto szamponu który powoduje, wywo³uje problem a potem szukaj± masek olejków itp, aby ten problem rozwi±zaæ. Bo szampon jest przecie¿ nie istotny
Moim zdaniem dobry szampon to podstawa - dobrze dobrany powoduje ze prawie nie musimy u¿ywaæ na co dzieñ od¿ywek i masek. Ale o pielêgnacji pó¼niej - najpierw kolor

2. Siwe w³osy nie maj± nic wspólnego z ilo¶ci± farbowañ. Tak po prostu jest. Siwiejemy coraz szybciej. To te¿ podstawowy powód koloryzacji w³osów.
Moje klientki czasem maj± tzw pierwsze siwki ju¿ w wieku 25 lat .
Je¿eli naturalnie by³a¶ blondynk± to najprawdopodobniej dobrze ci w jasnych kolorach w³osów. - natura siê raczej nie myli . I je¿eli da³a ci jasny kolor wiedzia³a co robi
Wiêc doradzi³ bym aby¶ przechodzi³a raczej do ³adnego sarniego br±zu a mo¿e i ja¶niej. Wiesz ciemny kolor i siwy odrost to konieczno¶æ czêstego farbowania.
3. Dekoloryzator - firma nie ma znaczenia. Wszystkie dzia³aj± podobnie. Ró¿ni je tylko odcieñ po dekoloryzacji i jako¶æ w³osów ze wzglêdu na ilo¶æ elementów pielêgnuj±cych. Tu chodzi raczej o to aby w³osów nie potrzebnie nie przeja¶niaæ. A najlepiej zmieniaæ stê¿enie wody dodawanej do proszku. U ciebie dobra dekoloryzacja by³aby taka:
- na odrost proszek z wod± 3% - bo tam jest najcieplej - temperatura przy skórze jest 36, 6 stopni i najmniej kosmetycznego pigmentu wiêc w³osy rozja¶ni± siê najszybciej.
- ¶rodek z wod± 6% - k±
- i koñce z 9 tk± - wtedy by by³o perfekt!!!!!!!! Ale to nastêpnym razem.


Teraz recepta na Twój upatrzony br±z

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Przes³ane zdjêcia trochê mnie martwi±. Wszystkie powinny byæ zrobione w jednym miejscu, pomieszczeniu , czasie.
Co do farb wybra³bym jak±¶ z profesionalnych których du¿o na necie. Znam ich bardzo du¿o i w sumie wszystkie s± dobre. Kwestia dobrego dobrania i wiedzy. nie ma z³ej farby. ) Jak kto¶ siê zna na koloryzacji wyjdzie ka¿dy kolor i do tego taniej
Loreal Matrix Montibello Goldwell Wella Rene Blanche By Famma Artego.
Jest tego bardzo du¿o rynku.
U ciebie nale¿y wybraæ co¶ delikatnego. Nie mo¿emy k³a¶æ chemiê na chemiê i znowu chemiê bo kolor szybko ci siê wyp³ucze. Delikatna koloryzacja wyjdzie lepiej, d³u¿ej bêdzie siê trzymaæ, nab³yszczy w³os, i wyrówna porowato¶æ.

U ciebie Oalia z Montibello
1. na odrost 4/60 - woda 6/6 % - ze wzglêdu na siwe w³osy zrób w proporcji 1 do 1 - a nie 1 do 1,5 - jak podaje producent. Tubka wystarczy na dwa razy.
Po na³o¿eniu farby na odrost zrób drug± mieszankê 4/61 - z wod± 3,3% . .../61 to z domieszk± popielu. Zgasi nam miedziany subton. Ale to ju¿ zrób w proporcji 1 do pó³tora. Ca³o¶æ sp³ucz po 30 min od na³o¿enia drugiej mieszanki.
koszt produktów chyba ok 80 z³. dwie farby i dwie ma³e wody. Ale masz na 2 lub 3 koloryzacje. I idealny b³yszcz±cy bronzik
Potem ju¿ tylko odrosty
Jak dobraæ pielêgnacjê pisz


Firmy mo¿esz wybraæ inne. Pamiêtaj tylko ¿e na odrost potrzebny jest kolor kryj±cy siwe w³osy i nie k³ad¼ jednej farby na ca³o¶æ bo odrost wyjdzie jasny a koñce ciemne. jak wybierzesz inn± markê - nie wiem mo¿e tañsz± daj znaæ dobiorê odcienie. pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

aaaaa nie rozja¶niaj ju¿ tym prochem. I jak zrobisz w³osy wy¶lij fotkê

Edytowane przez expertovo
Czas edycji: 2014-09-14 o 15:31
expertovo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-14, 16:42   #440
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, ju¿ mi pomog³a¶ przed ombre a teraz pomagasz pozbyæ siê ombre Mo¿e jeszcze uda mi siê zmieniæ zamówienie bo nie wys³ane i wymieni± mi to 5.1 na 5.0. Jak nie to zostanie na nastêpne farbowanie gdyby kolor siê sp³uka³ do rudawego po³ysku.
pamiêtam Ciê, pamiêtam powodzenia.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-14, 17:33   #441
expertovo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ proszê o poradê
Mam ombre ale chcê siê go pozbyæ bo niestety w³osy s± mocno przesuszone i ju¿ nie radzê sobiê z nimi. Pierwsze dwa zdjêcia to obecna sytuacja- koñcówki rozja¶nione, reszta ciemny br±z farbowane i sprane mocno, ok 3 cm odrost moich naturalek w ciemnym br±zie ale ch³odnym.
Chcia³abym uzyskaæ kolor jak na 3 zdjêciu- ciemny br±z ale ch³odny/neutralny. Byle nie rudawy b±d¼ ¿ó³tawy! Kupi³am farbê profejsonaln± allwaves 5.1 ale obawiam siê ¿e jak na³o¿e na ten blond to zzieleniej± albo jakie¶ bardzo szare wyjd±. Jakie¶ sugestie?

Hej. Zielone wyjd± w obu przypadkach. 5.1 i 5.0 to odcienie ch³odne. Jak polozysz na blond bedzie koperkowy khaki. Do tego szybko sie wyp³ucze. Bedzie tak dlatego ze pigment niema sie czego chwycic. Najlepiej by³oby zrobic pigmentacje czym¶ pomarañczowym. Np szaponem miedzianym . Potem kolor 5.0 lub 5.1. Ewentualnie po³ó¿ kolor 5.3 czyli ze zlotem. On nie wyjdzie zielony ale bedzie cieply. Najlepiej jednak jak efekt koñcowy ma byc chlodniejszy we¼ 5/31 albo 5/13

Edytowane przez expertovo
Czas edycji: 2014-09-14 o 17:34
expertovo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-14, 18:20   #442
julka22g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Wybór farby po dekoloryzacji

Cytat:
Napisane przez expertovo Poka¿ wiadomo¶æ
Zatem tak odniosê siê najpierw do tego co piszesz

1. Piszesz ¿e u¿ywasz maski oleje itp. Nie wspominasz o szamponie. To podobnie jak wiele kobiet- u¿ywaj± czêsto szamponu który powoduje, wywo³uje problem a potem szukaj± masek olejków itp, aby ten problem rozwi±zaæ. Bo szampon jest przecie¿ nie istotny
Moim zdaniem dobry szampon to podstawa - dobrze dobrany powoduje ze prawie nie musimy u¿ywaæ na co dzieñ od¿ywek i masek. Ale o pielêgnacji pó¼niej - najpierw kolor

2. Siwe w³osy nie maj± nic wspólnego z ilo¶ci± farbowañ. Tak po prostu jest. Siwiejemy coraz szybciej. To te¿ podstawowy powód koloryzacji w³osów.
Moje klientki czasem maj± tzw pierwsze siwki ju¿ w wieku 25 lat .
Je¿eli naturalnie by³a¶ blondynk± to najprawdopodobniej dobrze ci w jasnych kolorach w³osów. - natura siê raczej nie myli . I je¿eli da³a ci jasny kolor wiedzia³a co robi
Wiêc doradzi³ bym aby¶ przechodzi³a raczej do ³adnego sarniego br±zu a mo¿e i ja¶niej. Wiesz ciemny kolor i siwy odrost to konieczno¶æ czêstego farbowania.
3. Dekoloryzator - firma nie ma znaczenia. Wszystkie dzia³aj± podobnie. Ró¿ni je tylko odcieñ po dekoloryzacji i jako¶æ w³osów ze wzglêdu na ilo¶æ elementów pielêgnuj±cych. Tu chodzi raczej o to aby w³osów nie potrzebnie nie przeja¶niaæ. A najlepiej zmieniaæ stê¿enie wody dodawanej do proszku. U ciebie dobra dekoloryzacja by³aby taka:
- na odrost proszek z wod± 3% - bo tam jest najcieplej - temperatura przy skórze jest 36, 6 stopni i najmniej kosmetycznego pigmentu wiêc w³osy rozja¶ni± siê najszybciej.
- ¶rodek z wod± 6% - k±
- i koñce z 9 tk± - wtedy by by³o perfekt!!!!!!!! Ale to nastêpnym razem.


Teraz recepta na Twój upatrzony br±z

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Przes³ane zdjêcia trochê mnie martwi±. Wszystkie powinny byæ zrobione w jednym miejscu, pomieszczeniu , czasie.
Co do farb wybra³bym jak±¶ z profesionalnych których du¿o na necie. Znam ich bardzo du¿o i w sumie wszystkie s± dobre. Kwestia dobrego dobrania i wiedzy. nie ma z³ej farby. ) Jak kto¶ siê zna na koloryzacji wyjdzie ka¿dy kolor i do tego taniej
Loreal Matrix Montibello Goldwell Wella Rene Blanche By Famma Artego.
Jest tego bardzo du¿o rynku.
U ciebie nale¿y wybraæ co¶ delikatnego. Nie mo¿emy k³a¶æ chemiê na chemiê i znowu chemiê bo kolor szybko ci siê wyp³ucze. Delikatna koloryzacja wyjdzie lepiej, d³u¿ej bêdzie siê trzymaæ, nab³yszczy w³os, i wyrówna porowato¶æ.

U ciebie Oalia z Montibello
1. na odrost 4/60 - woda 6/6 % - ze wzglêdu na siwe w³osy zrób w proporcji 1 do 1 - a nie 1 do 1,5 - jak podaje producent. Tubka wystarczy na dwa razy.
Po na³o¿eniu farby na odrost zrób drug± mieszankê 4/61 - z wod± 3,3% . .../61 to z domieszk± popielu. Zgasi nam miedziany subton. Ale to ju¿ zrób w proporcji 1 do pó³tora. Ca³o¶æ sp³ucz po 30 min od na³o¿enia drugiej mieszanki.
koszt produktów chyba ok 80 z³. dwie farby i dwie ma³e wody. Ale masz na 2 lub 3 koloryzacje. I idealny b³yszcz±cy bronzik
Potem ju¿ tylko odrosty
Jak dobraæ pielêgnacjê pisz


Firmy mo¿esz wybraæ inne. Pamiêtaj tylko ¿e na odrost potrzebny jest kolor kryj±cy siwe w³osy i nie k³ad¼ jednej farby na ca³o¶æ bo odrost wyjdzie jasny a koñce ciemne. jak wybierzesz inn± markê - nie wiem mo¿e tañsz± daj znaæ dobiorê odcienie. pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

aaaaa nie rozja¶niaj ju¿ tym prochem. I jak zrobisz w³osy wy¶lij fotkê
Dziêki Ci bardzo !!!! Powiem szczerze ¿e ja bladego pojêcia nie mam o farbach profesjonalnych i bojê siê ¿e co¶ spierdzielê :/ bêdê musia³a znajom± pomêczyæ ¿eby mi pomog³a.
Chyba ¿e je¶li masz ochotê i czas dobraæ mi farby drogeryjne to by³o by mi du¿o pro¶ciej po³apaæ siê w tym (tak my¶lê)
julka22g jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-14, 20:32   #443
expertovo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Wybór farby po dekoloryzacji

Wiesz co to jest prostsze. I lepszy efekt. Zrób dok³adnie jak piszê.
1. Zamów gdziekolwiek 2 tubki farby i dwie ma³e wody
kolor 4/60 i 4/61. Wodê 90ml 6,6 % i 3,3 % . To tak samo jak w drogerii. W pude³ku masz tubkê farby i wodê. I tu tez - tubkê farby i wodê.
2. Pomieszaj w miseczce kolor 4/60 30 ml ( po³owa tubki ) i 30 ml wody 6,6 % z buteleczki.
3. Na³ó¿ na odrosty.
4. Rozmieszaj w miseczce kolor 4/61 ca³a tubka i dodaj ca³± wodê 3,3%. Rozmieszaj razem. Na³ó¿ na w³osy od góry do do³u. Po na³o¿eniu 30 min i sp³ucz. I br±zik masz

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Jak bêdziesz chcia³a z detalicznych to we¼ 4/0 Olia Garniera br±z na odrost a na d³ugo¶æ i koñce we¼ 5.25 mro¼ny kasztan. I te¿ powinno byæ ok[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------
expertovo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-14, 20:56   #444
julka22g
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

No w³a¶nie na temat farbowania to mi trzeba najpro¶ciej jak tylko to mo¿liwe Wiesz... do tej pory ca³e ¿ycie jedna farba od razu na ca³o¶æ i takie by³o moje farbowanie... dzi¶ ju¿ wiem ¿e to b³±d.
Obiecuje pokazaæ efekt koñcowy

Wielkie dziêki
julka22g jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 00:05   #445
expertovo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julka22g Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie na temat farbowania to mi trzeba najpro¶ciej jak tylko to mo¿liwe Wiesz... do tej pory ca³e ¿ycie jedna farba od razu na ca³o¶æ i takie by³o moje farbowanie... dzi¶ ju¿ wiem ¿e to b³±d.
Obiecuje pokazaæ efekt koñcowy

Wielkie dziêki


super. czekam na efekt. Ci±g³e nak³adanie jednego koloru i to na ca³o¶æ to przepigmetnowanie murowane. W³osy trac± po³ysk , robi± siê ciemne koñce i matowe na d³ugo¶ci. - takie bez wyrazu. Po wszystkim podetnij koñce

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

Cytat:
Napisane przez zomzom Poka¿ wiadomo¶æ
hej! chcia³abym uzyskaæ kolor jak na zdjêciach (koczek Brodki ).. czym farbowaæ? ostatnio na³o¿y³am farbê Matrix Socolor 7.AV, w³osy wysz³y br±zowe (ciemne mocno) z ¿ó³tawymi, ciep³ymi refleksami (¿ó³æ mia³a siê schowaæ w³a¶nie..) i po 2 tygodniach codziennego mycia mam to, co widaæ .
Hej. Przed zabiegiem jestes czy juz po ?
expertovo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 08:56   #446
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 864
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
pamiêtam Ciê, pamiêtam powodzenia.
Hehe to mi³o Musze sobie wybiæ rozja¶nianie z g³owy bo przy moich naturalnie suchych i falowanych w³osach to zniszczenia predzej czy pó¼niej.

Cytat:
Napisane przez expertovo Poka¿ wiadomo¶æ
Hej. Zielone wyjd± w obu przypadkach. 5.1 i 5.0 to odcienie ch³odne. Jak polozysz na blond bedzie koperkowy khaki. Do tego szybko sie wyp³ucze. Bedzie tak dlatego ze pigment niema sie czego chwycic. Najlepiej by³oby zrobic pigmentacje czym¶ pomarañczowym. Np szaponem miedzianym . Potem kolor 5.0 lub 5.1. Ewentualnie po³ó¿ kolor 5.3 czyli ze zlotem. On nie wyjdzie zielony ale bedzie cieply. Najlepiej jednak jak efekt koñcowy ma byc chlodniejszy we¼ 5/31 albo 5/13
Spróbujê 5.0 bo ju¿ kilka razy niwelowa³am ombre farbami z kategorii natura i nie mia³am nigdy zielonych A jak siê lekko wyp³ucze na koñcach to nie mam nic przeciwko.
abercrombie&fitch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 09:25   #447
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Witam
Piszê,bo w³a¶ciwie mam problem z wyborem koloru pasuj±cego do mnie,ci±gle szukam tego swojego imid¿u...Naturalne w³osy mam jasny blond,ale taki jakby ¿ó³tawy (nazywano mnie przez to "kurczaczkiem"), malowa³am je na rudo 2 razy,kiedy¶ to by³ jasny rudy,a niedawno pomalowa³am sobie na rudy ciemny miedziany i rzekomo podkre¶la³ mój kolor oczu (szaro-niebieski), ale niezbyt dobrze siê w nim czu³am. Obecnie jak widaæ na zdjêciu jest to taki sp³ukany rudy zmieszany z marion 82 ciemny blond,bo chcia³am zakryæ trochê odrost i szamponetka okaza³a siê nie ciemnym blondem,a jakim¶ br±zem z rudym refleksem,ale z tego co widzê to siê zmywa. Tak wiêc wysy³am zdjêcie obecnego stanu w³osów (zdjêcie gdzie widaæ tylko w³osy z boku) i w³a¶ciwie chcia³abym prosiæ o poradê- jaki kolor by mi pasowa³? Plus wysy³am zdjêcia kolorów,które mi siê podobaj±. Bêdê niezmiernie wdziêczna za pomoc!
3 zdjêcia - ja
3 inspiracje
ps; by³am u kosmetyczki kiedys i powiedzia³a,¿e mój typ urody to jaka¶ tam wiosna..nie pamiêtam jaki to by³ epitet..w ka¿dym razie mówi³a,¿e taki typ bo mam jak brzoskwinia meszek na twarzy...o ile to pomo¿e
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-09-15 10.10.18.jpg (117,7 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 998308_591119114265292_985005246_n.jpg (86,6 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140506_2.jpg (57,6 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0180-copym-630x961.jpg (89,0 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg v.jpg (21,1 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg large (3).jpg (21,6 KB, 11 za³adowañ)
iska149 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 18:46   #448
expertovo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iska149 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam
Piszê,bo w³a¶ciwie mam problem z wyborem koloru pasuj±cego do mnie,ci±gle szukam tego swojego imid¿u...Naturalne w³osy mam jasny blond,ale taki jakby ¿ó³tawy (nazywano mnie przez to "kurczaczkiem"), malowa³am je na rudo 2 razy,kiedy¶ to by³ jasny rudy,a niedawno pomalowa³am sobie na rudy ciemny miedziany i rzekomo podkre¶la³ mój kolor oczu (szaro-niebieski), ale niezbyt dobrze siê w nim czu³am. Obecnie jak widaæ na zdjêciu jest to taki sp³ukany rudy zmieszany z marion 82 ciemny blond,bo chcia³am zakryæ trochê odrost i szamponetka okaza³a siê nie ciemnym blondem,a jakim¶ br±zem z rudym refleksem,ale z tego co widzê to siê zmywa. Tak wiêc wysy³am zdjêcie obecnego stanu w³osów (zdjêcie gdzie widaæ tylko w³osy z boku) i w³a¶ciwie chcia³abym prosiæ o poradê- jaki kolor by mi pasowa³? Plus wysy³am zdjêcia kolorów,które mi siê po
dobaj±. Bêdê niezmiernie wdziêczna za pomoc!
3 zdjêcia - ja
3 inspiracje
ps; by³am u kosmetyczki kiedys i powiedzia³a,¿e mój typ urody to jaka¶ tam wiosna..nie pamiêtam jaki to by³ epitet..w ka¿dym razie mówi³a,¿e taki typ bo mam jak brzoskwinia meszek na twarzy...o ile to pomo¿e
Hej. Natura rzadko siê myli Je¿eli obdarowa³a ciê jasnym odcieniem to tego powinna¶ siê trzymaæ. W miedziach i czerwieniach bêdziesz czu³a siê " blado. " Ale ju¿ odcienie piaskowe na poziomie 8 to naprawdê super. I tu masz spory wybór. Trzyma³ bym siê jednego odcienia ale miesza³ go z dwoma wodami aby na odro¶cie i u nasady by³ ciemniejszy , a koñce powiedzmy lekko ja¶niejsze. Ale w tej samej tonacji. Jak pomys³ ci siê spodoba daj znaæ to co¶ dobierzemy. Przed kolorem trzeba zrobiæ lekki peeling tych pozosta³o¶ci.
expertovo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 22:25   #449
iska149
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Bardzo dziêkujê za pomoc! Pomys³ mi siê bardzo podoba,a mog³abym prosiæ o przyk³adowe zdjêcie koloru, którego powinnam siê trzymaæ? Jak to mniej wiêcej powinno wygl±daæ,bo zazwyczaj malowa³a mi fryzjerka, ja niedawno pierwszy raz spróbowa³am szamponetk±,ale to by³ niewypa³..musia³abym krok po kroku wiedzieæ, jak siê do tego malowania zabraæ?
iska149 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-16, 20:00   #450
expertovo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 27
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor ....cz; II - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iska149 Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo dziêkujê za pomoc! Pomys³ mi siê bardzo podoba,a mog³abym prosiæ o przyk³adowe zdjêcie koloru, którego powinnam siê trzymaæ? Jak to mniej wiêcej powinno wygl±daæ,bo zazwyczaj malowa³a mi fryzjerka, ja niedawno pierwszy raz spróbowa³am szamponetk±,ale to by³ niewypa³..musia³abym krok po kroku wiedzieæ, jak siê do tego malowania zabraæ?

Hej. Ok podam krok po kroku. Spróbujê foty dodaæ

Ok uda³o siê. Co¶ w ten deseñ. Tylko kolor równomiernie ja¶niejszy by³by id±c od nasady po koñce
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 10385293_288641174668482_5632867776480577089_n.jpg (80,8 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 7075_288634741335792_265542426771018843_n.jpg (114,8 KB, 35 za³adowañ)
__________________
Kolor niemo¿liwy uzyskasz w 5 minut, na cud chwilê poczekasz

Edytowane przez expertovo
Czas edycji: 2014-09-16 o 20:02
expertovo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-04-15 15:41:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.