Zuzana Light - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 17:50   #1801
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Paleo ma swoich zwolenników i przeciwników, jak każdy sposób odżywiania się, ale wydaje mi się być w miarę rozsądna w swoich zasadach
Muszę poszukać czegoś na ten temat z czystej ciekawości ;-)
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 18:31   #1802
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

Melduję dzisiaj Zuzkę - Zwow 1


A paleo mi się najbardziej kojarzy z takim powrotem do najbardziej naturalnych produktów. I to nie jest dieta cud, w sensie coś w stylu Dukan, itp. Pod tym względem jest to po prostu styl odżywiania.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 19:01   #1803
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez tygryskowym_okiem Pokaż wiadomość
Melduję dzisiaj Zuzkę - Zwow 1


A paleo mi się najbardziej kojarzy z takim powrotem do najbardziej naturalnych produktów. I to nie jest dieta cud, w sensie coś w stylu Dukan, itp. Pod tym względem jest to po prostu styl odżywiania.
Też chce robić dzisiaj #1 ale przez @ mam takie skorcze że nie wiem czy dam radę.
Jeśli chodzi o dietę to poczytałam trochę i najbardziej zadziwił mnie napój gazowany w jakimś przykladowym jadłospisie ale nie zagłebiałsm sie nad tym bardziej.
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 20:03   #1804
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Leć po kolei- to dobry patent -nie trzeba szukać i się zastanawiać- co dziś co dziś???, poza tym można trafić na zwowy które są fajne jak tj. 3- a których aktualnie nie polecacie.
zrobiłam Zwow 41 3 rundy z modyfikacjami+ moje challenges+abs ripper..to był ostatni dzień z dłuższymi ćwiczeniami, po weekendzie (weekend off lecę wszystkie 'krótkie' Zwowy po kolei- a to że są one z różnych dziesiątek to nie będzie monotoni

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
cz któraś z Was jest i poleca dietę paleo?
można powiedzieć, ze testowałam dietę paleo, kiedy miałam ogromne problemy żołądkowo-jelitowe, myślałam, że to gluten mi szkodzi (ale wtedy nawet kaszka dla dzieci bezglutenowa i bezlaktozowa wywoływała bóle ogólnie fajnie, napewno nie można nazwać tego sposobu żywienia niezdrowym- masa warzyw, mięsa, orzechy..Jednak za krótko byłam na paleo, żeby stwierdzić jak działa i wpływa na organizm.

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o dietę to poczytałam trochę i najbardziej zadziwił mnie napój gazowany w jakimś przykladowym jadłospisie ale nie zagłebiałsm sie nad tym bardziej.
właśnie samo takie ustalanie jadłospisów nie jest paleo- to możesz, tamtego nie .. tygryskowe oko słusznie zauważyło, że to nie dieta, a styl życia- w założeniach jesz kiedy jesteś głodna (2 razy dziennie? pod wieczór?) ale jak ktoś dba o rozkład 5 posiłków i są one paleo to przecież też jest paleo, pomimo, że nie wywiązuje się z założeń. bo to styl życia

paleo jest bardzo rozpowszechniony wśród crossfitwców..ale nie wiem dlaczego
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 20:08   #1805
charlizeee
Zakorzenienie
 
Avatar charlizeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10 094
Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
zrobiłam Zwow 41 3 rundy z modyfikacjami+ moje challenges+abs ripper..to był ostatni dzień z dłuższymi ćwiczeniami, po weekendzie (weekend off lecę wszystkie 'krótkie' Zwowy po kolei- a to że są one z różnych dziesiątek to nie będzie monotoni


można powiedzieć, ze testowałam dietę paleo, kiedy miałam ogromne problemy żołądkowo-jelitowe, myślałam, że to gluten mi szkodzi (ale wtedy nawet kaszka dla dzieci bezglutenowa i bezlaktozowa wywoływała bóle ogólnie fajnie, napewno nie można nazwać tego sposobu żywienia niezdrowym- masa warzyw, mięsa, orzechy..Jednak za krótko byłam na paleo, żeby stwierdzić jak działa i wpływa na organizm.


właśnie samo takie ustalanie jadłospisów nie jest paleo- to możesz, tamtego nie .. tygryskowe oko słusznie zauważyło, że to nie dieta, a styl życia- w założeniach jesz kiedy jesteś głodna (2 razy dziennie? pod wieczór?) ale jak ktoś dba o rozkład 5 posiłków i są one paleo to przecież też jest paleo, pomimo, że nie wywiązuje się z założeń. bo to styl życia

paleo jest bardzo rozpowszechniony wśród crossfitwców..ale nie wiem dlaczego
Ja też nie wiem hehe może jakbym sie bardziej zagłębiła w temat to bym wiedziała.

Jak sie skończy mecz to zabieram sie za trening
__________________
Nigdy nie przyjmuj rad od osób,które nie osiągnęły tego, co Ty chcesz osiągnąć.
charlizeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 20:29   #1806
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez charlizeee Pokaż wiadomość
Też chce robić dzisiaj #1 ale przez @ mam takie skorcze że nie wiem czy dam radę.
Jeśli chodzi o dietę to poczytałam trochę i najbardziej zadziwił mnie napój gazowany w jakimś przykladowym jadłospisie ale nie zagłebiałsm sie nad tym bardziej.
Napój gazowany niekonieczni musiał oznaczać taki kupny, tylko to mógł być taki robiony na ziarnie kefirowym. Ale nie widziałam tego co Ty więc gdybam sobie

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
paleo jest bardzo rozpowszechniony wśród crossfitwców..ale nie wiem dlaczego
Bo chyba osoby będące takimi guru w tym sporcie ją rozpowszechnili i wiadomo, że jak odgórnie idzie przykład to inni powielają (tak myślę, ale nie zagłębiałam się w historię połączenia crossfitu i paleo). Ale wydaje mi się, że popularność bierze się też z tego, że właśnie jest dość naturalną dietą, inaczej ujmując pasującą do takiego zdrowego, aktywnego trybu życia.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 09:15   #1807
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Ja zrobiłam wczoraj 4..ale w strasznych męczarniach- to jest wytrzymałościowa rzeźnia- za słaba jestem na to Mam wyzwanie- za miesiąc zrobić to bez żadnych problemów
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 09:50   #1808
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam wczoraj 4..ale w strasznych męczarniach- to jest wytrzymałościowa rzeźnia- za słaba jestem na to Mam wyzwanie- za miesiąc zrobić to bez żadnych problemów
Ja też wczoraj ćwiczyłam w męczarniach, zrobiłam #42. Jakoś mi nie podszedł, niby fajny, ale coś mi nie szło. W ogóle zdecydowanie bardziej kręcą mnie ostatnio te siłowe, zamiast tych 'skakanych'. A dzisiaj mam zamiar zrobić ten najnowszy - #61.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 09:53   #1809
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Ja też wczoraj ćwiczyłam w męczarniach, zrobiłam #42. Jakoś mi nie podszedł, niby fajny, ale coś mi nie szło. W ogóle zdecydowanie bardziej kręcą mnie ostatnio te siłowe, zamiast tych 'skakanych'. A dzisiaj mam zamiar zrobić ten najnowszy - #61.
też wolę siłowe Nie ma kondycji na te skakane. Przy tej 4 to ze 3 razy na zawał zeszłam
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 13:46   #1810
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Uwaga, uwaga! Od dzisiaj mam swojego ulubionego zwow`a, absolutny nr 1. Zwow #61. Perfekcyjny dobór ćwiczeń, wszystkie proste, ale dające w kość. Pracują nogi, pupa i brzuch. Można się konkretnie zmęczyć, ale to jest takie fajne pozytywne zmęczenie, a nie frustrujące wynikające z kulejącej techniki, czy braku sił na wykonanie jakiegoś ćwiczenia (mnie zawsze zniechęcająco męczą pompki i burpees). Szłam cały trening łeb w łeb z Zuzką, następnym razem mam zamiar ją pobić. Ostatnie ćwiczenie jest bardzo fajne, wygląda niewinnie, a konkretnie targa mięśnie brzucha, mega palą. No i Bruce Lee jumps, rewelacja. Bardzo Wam polecam tego zwowa.
Brzmi to jakbym pisała to na jakimś haju, ale właśnie taki entuzjazm budzi w człowieku dobry trening.

Edytowane przez koko
Czas edycji: 2013-03-23 o 13:54
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 15:29   #1811
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Zuzana Light

a ja przyszłam się pożalić, od jakiegoś czasu narzekałam , że ćwicząc się ślizgam, rozjeżdżam itp poleciłyście mate do jogi. No więc z samego rana - jestem już po wypłacie - takową zamówiłam. Zapłaciłam ok 60 zł, po 2 godz jestem w rossmanie, a tak śliczne, różowe ,przecenione maty do jogi za 29 zł, myślałam, że mnie krew zaleje a jeśli chodzi o hantle 2 x 20 kg z hop sport, to można kupić w dość przystępnej cenie 199zł i odebrać osobiście w sklepie w krakowie jakby ktoś był zainteresowany.
aven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-23, 17:15   #1812
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

ja zrobilam dzis swoja kombinacje, glownie na brzuch i nogi, ale rece tez troche pocwiczyly.
doskonale sie w pompkach na wasko rozstawionych rekach, ach ciezkie sa...a na nast zajeciach z kettli mamy sie uczyc robic na jednej rece
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 17:41   #1813
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
a jeśli chodzi o hantle 2 x 20 kg z hop sport, to można kupić w dość przystępnej cenie 199zł i odebrać osobiście w sklepie w krakowie jakby ktoś był zainteresowany.
eee , 199zł to nie jest przystępna cena - ja zamawiałam ze sklepu internetowego dokładnie taki zestaw i płaciłam niecałe 90 zł, także tego ...
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 18:35   #1814
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

u mnie dzisiaj 21, ale to byl wlasciwie moj wlasy zwow, bo bardzo zmieniony.. nie dalam rady zrobic drugiego cwiczenia bo za bardzo obciaza kolana. w pierwszym cwiczeniu jest stanie na rekach. boje sie to po pierwsze a po drugie to mama by mnie zabila za slady na scianie :p

no i cos mnie bierze przez wlasna glupote ;/
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 22:33   #1815
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga! Od dzisiaj mam swojego ulubionego zwow`a, absolutny nr 1. Zwow #61. ..
Brzmi to jakbym pisała to na jakimś haju, ale właśnie taki entuzjazm budzi w człowieku dobry trening.
dobra reklama robię po weekendzie!!!
..a że to nowy Zwow to pewnie mi zejdzie na dopracowanie techniki itp, a miałm już w planach krótkie Zwowy i streszczanie sie z ćwiczeniami
no ale reklama robi swoje


Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
a ja przyszłam się pożalić, od jakiegoś czasu narzekałam , że ćwicząc się ślizgam, rozjeżdżam itp poleciłyście mate do jogi. No więc z samego rana - jestem już po wypłacie - takową zamówiłam. Zapłaciłam ok 60 zł, po 2 godz jestem w rossmanie, a tak śliczne, różowe ,przecenione maty do jogi za 29 zł, myślałam, że mnie krew zaleje a jeśli chodzi o hantle 2 x 20 kg z hop sport, to można kupić w dość przystępnej cenie 199zł i odebrać osobiście w sklepie w krakowie jakby ktoś był zainteresowany.
a może te z rossmana by się ślizgały i szybko zużyły (no wiem, że takie fajne różowe, a ta co Ty zamówiłaś jest porządna? ..odetchnij już

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
ja zrobilam dzis swoja kombinacje, glownie na brzuch i nogi, ale rece tez troche pocwiczyly.
doskonale sie w pompkach na wasko rozstawionych rekach, ach ciezkie sa...a na nast zajeciach z kettli mamy sie uczyc robic na jednej rece
wow! pewnie są jakieś techniczne wskazówki, a nie tylko siła w rękach (ręce)- zdradzisz nam po zajęciach?

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj 21, ale to byl wlasciwie moj wlasy zwow, bo bardzo zmieniony.. nie dalam rady zrobic drugiego cwiczenia bo za bardzo obciaza kolana. w pierwszym cwiczeniu jest stanie na rekach. boje sie to po pierwsze a po drugie to mama by mnie zabila za slady na scianie :p

no i cos mnie bierze przez wlasna glupote ;/
robiłaś Zwow 21 na podwórku???
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 14:40   #1816
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
dobra reklama robię po weekendzie!!!
..a że to nowy Zwow to pewnie mi zejdzie na dopracowanie techniki itp, a miałm już w planach krótkie Zwowy i streszczanie sie z ćwiczeniami
no ale reklama robi swoje



a może te z rossmana by się ślizgały i szybko zużyły (no wiem, że takie fajne różowe, a ta co Ty zamówiłaś jest porządna? ..odetchnij już


wow! pewnie są jakieś techniczne wskazówki, a nie tylko siła w rękach (ręce)- zdradzisz nam po zajęciach?


robiłaś Zwow 21 na podwórku???
nieeee, tam gdzie
skad ten wniosek?
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 14:47   #1817
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
nieeee, tam gdzie
skad ten wniosek?
to był żart ..bo napisałaś, że Cię coś bierze (rozumiem, ze przeziębienie?)
ja dzisiaj bez ćwiczeń, i mnie nosi. Ale odpuszczę- chałpa pełna ludzi
będę mieć więcej siły na jutro
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 15:11   #1818
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
to był żart ..bo napisałaś, że Cię coś bierze (rozumiem, ze przeziębienie?)
ja dzisiaj bez ćwiczeń, i mnie nosi. Ale odpuszczę- chałpa pełna ludzi
będę mieć więcej siły na jutro
taaaak, podziebiona jestem bo wyszlam na -15 bez czapki i w legginsach

glupota nie boli

ale wczoraj jako przyszla pielegniarka szybko zareagowalam i dzisiaj jest juz w porzadku
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-24, 17:31   #1819
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Odp: Zuzana Light

Hej
Znowu miałam długa przerwę, bo noszac wózek nabawilam się kontuzji nadgarstka i mogłam tylko robić ćwiczenia nieangazujace rąk. A potem chorobsko mnie dopadlo, więc w ogóle się rozlozylam. Ale zamierzam wrócić do Zuzki i pewnie zlukam, co nowego wymyśliła Tak na pocieszenie, to wreszcie rzucilam słodycze, bo ostatnimi czasy ostro z nimi przeginalam
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 20:35   #1820
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
wow! pewnie są jakieś techniczne wskazówki, a nie tylko siła w rękach (ręce)- zdradzisz nam po zajęciach?
no jasne, zawsze mamy sporo teorii o jakiejs odwroconej sile miesni i tym podobnych cudach. np
1. przysiad - wyobrazac sobie ze chce przycianac nogi do brzucha przy wstawaniu,
2. przy wyciskaniu czegokolwiek jedna reka druga cala sie napina, brzuch, posladki i nogi tez i wyobraza sie sobie ze probujesz chwycic podloge palcami stop, i jeszcze jak sie wyciska to mamy sobie wyobrazac ze nie dlonia to robimy tylko jakbysmy mieli przedramie w polowie uciete i takim kikutem wyciskali (ja dzieki temu wyciskalam o 4kg wiecej jedna reka od razu na zajeciach)
3. podciaganie- napiac brzuch, nogi i posladki i wyobrazac sobie ze chce sie przyciagnac lokcie do bokow brzucha
4. pompki - wyobrazac sobie ze chce sie odepchnac podloge od siebie jak cos obrzydliwego, mozna poprobowac przy parapecie lub scianie, nie ze sie cos pcha tylko "odpycha". mozna wykorzystac przy pchaniu samochodu w zimie
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."

Edytowane przez malvinus
Czas edycji: 2013-03-24 o 20:37
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 10:18   #1821
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Hej
Znowu miałam długa przerwę, bo noszac wózek nabawilam się kontuzji nadgarstka i mogłam tylko robić ćwiczenia nieangazujace rąk. A potem chorobsko mnie dopadlo, więc w ogóle się rozlozylam. Ale zamierzam wrócić do Zuzki i pewnie zlukam, co nowego wymyśliła Tak na pocieszenie, to wreszcie rzucilam słodycze, bo ostatnimi czasy ostro z nimi przeginalam
wracaj do ćwiczeń! tym bardziej będą efektywne jak wyrzuciłaś słodycze z diety

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
no jasne, zawsze mamy sporo teorii o jakiejs odwroconej sile miesni i tym podobnych cudach. np
1. przysiad - wyobrazac sobie ze chce przycianac nogi do brzucha przy wstawaniu,
2. przy wyciskaniu czegokolwiek jedna reka druga cala sie napina, brzuch, posladki i nogi tez i wyobraza sie sobie ze probujesz chwycic podloge palcami stop, i jeszcze jak sie wyciska to mamy sobie wyobrazac ze nie dlonia to robimy tylko jakbysmy mieli przedramie w polowie uciete i takim kikutem wyciskali (ja dzieki temu wyciskalam o 4kg wiecej jedna reka od razu na zajeciach)
3. podciaganie- napiac brzuch, nogi i posladki i wyobrazac sobie ze chce sie przyciagnac lokcie do bokow brzucha
4. pompki - wyobrazac sobie ze chce sie odepchnac podloge od siebie jak cos obrzydliwego, mozna poprobowac przy parapecie lub scianie, nie ze sie cos pcha tylko "odpycha". mozna wykorzystac przy pchaniu samochodu w zimie
super, dzieki!
..no a co z tą pompką na jednej ręce?

dzisiaj Zwow 57 bo lubię 'odpracować' leniwy weekend
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 10:19   #1822
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Raport weekendowy:
zwow 55 i 61 - żaden mnie nie porwał mówiąc oględnie Fajne Zuzka ma te spodnie moro

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
J zamiast tych 'skakanych'. A dzisiaj mam zamiar zrobić ten najnowszy - #61.
Ale przecież tam skoki w przewadze

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
też wolę siłowe Nie ma kondycji na te skakane. Przy tej 4 to ze 3 razy na zawał zeszłam
No ten 61 to dopiero jest skakany - te podskoki bruce lee z hantami - masakra. Nie cierpie skakanych
Na dzisiaj szukam czegos zupełnie innego... tylko który

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ka szybko zareagowalam i dzisiaj jest juz w porzadku
Zdradzisz przepis?

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Tak na pocieszenie, to wreszcie rzucilam słodycze, bo ostatnimi czasy ostro z nimi przeginalam
Dobry krok :oklaski:

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
jeszcze jak sie wyciska to mamy sobie wyobrazac ze nie dlonia to robimy tylko jakbysmy mieli przedramie w polowie uciete i takim kikutem wyciskali (ja dzieki temu wyciskalam o 4kg wiecej jedna reka od razu na zajeciach)
toż to sie może na psychice odbić
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 12:42   #1823
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Raport weekendowy:
zwow 55 i 61 - żaden mnie nie porwał mówiąc oględnie


Ale przecież tam skoki w przewadze

No ten 61 to dopiero jest skakany - te podskoki bruce lee z hantami - masakra. Nie cierpie skakanych

Na dzisiaj szukam czegos zupełnie innego... tylko który
Kurde, to chyba po prostu mamy inny gust zwow`owy. Te dwa numery to jedne z moich ulubionych.
A co do skakania w 61, no to fakt, coś tam się skacze, ale tych w pierwszym ćwiczeniu to jest raptem pięć (swoją drogą rozpędziłam się i zorientowałam przy swoim 7 powtórzeniu, że Zuzka już leży na podłodze i robi co innego). A te Bruce Lee jumps strasznie mi się spodobały z kolei...
Ja mam zamiar zrobić dzisiaj #7, tylko tam jest skakanka, więc zniechęconym do podskoków nie polecam.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 12:57   #1824
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Zuzana Light

nie udało sie zrobic zwowa
miałam sie pożalić,ale to nie ma sensu
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2013-03-25 o 12:58
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 14:15   #1825
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Raport weekendowy:
zwow 55 i 61 - żaden mnie nie porwał mówiąc oględnie Fajne Zuzka ma te spodnie moro


Ale przecież tam skoki w przewadze


No ten 61 to dopiero jest skakany - te podskoki bruce lee z hantami - masakra. Nie cierpie skakanych
Na dzisiaj szukam czegos zupełnie innego... tylko który


Zdradzisz przepis?


Dobry krok :oklaski:


toż to sie może na psychice odbić

od razu po powrocie do domu ciepla herbata, nogi do goracej wody i dolewam do niej wrzatku a trakcie wypijam ta herbatke. pozniej poce sie jak szczur ale wieczorem juz stoje na wlasnych nogach
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 14:28   #1826
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
super, dzieki!
..no a co z tą pompką na jednej ręce?
dopiero dzis o 18 beda napisze wrazenia. chyba ze instruktor cos zmieni, bo czasem w weekend doznaje jakiegos olsnienia i robimy calkiem cos innego niz zapowiadal
konspiracja: "toż to sie może na psychice odbić" - jest sporo smiechu na tych zajeciach, zawsze wychodze pozytywnie nastawiona. szybko zapominam o tych kikutach itp

"od razu po powrocie do domu ciepla herbata, nogi do goracej wody i dolewam do niej wrzatku a trakcie wypijam ta herbatke. pozniej poce sie jak szczur ale wieczorem juz stoje na wlasnych nogach " - ja znalazlam gdzies super przepis na herbatke na przeziebienie, powinno sie ja pic kilka razy dziennie. zaparzamy zielona herbate (najlepiej lisciasta, ta z torebek to jakies zmiotki z produkcji...), dodajemy plasterek imbiru, troche cynamonu i pol lub cala lyzeczke kurkumy. nie pilam bo jestem zdrowa ale ponoc pomaga. no i jest naturalne, ja gripexow nie uznaje...
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 17:03   #1827
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
dopiero dzis o 18 beda napisze wrazenia. chyba ze instruktor cos zmieni, bo czasem w weekend doznaje jakiegos olsnienia i robimy calkiem cos innego niz zapowiadal
udanych wyczynowo zajęć życzę! (już 18-sta!
Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Kurde, to chyba po prostu mamy inny gust zwow`owy. Te dwa numery to jedne z moich ulubionych.
A co do skakania w 61, no to fakt, coś tam się skacze, ale tych w pierwszym ćwiczeniu to jest raptem pięć (swoją drogą rozpędziłam się i zorientowałam przy swoim 7 powtórzeniu, że Zuzka już leży na podłodze i robi co innego). A te Bruce Lee jumps strasznie mi się spodobały z kolei...
Ja mam zamiar zrobić dzisiaj #7, tylko tam jest skakanka, więc zniechęconym do podskoków nie polecam.
A ja ze skakanką lubię (bo lubię podskakiwać natomiast te Brucee Lee jumps czy inne jump tucks sa dla mnie..trudne
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 19:08   #1828
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

imbir to istny zabojca
po jego zjedzeniu myslalam ze bede pluc ogniem
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 08:28   #1829
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Zuzana Light

Dziś ZWOW 42, czas miałam szybszy o 30 sekund niż Zuzka pierwszy raz udało mi się ją pobić .
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:58   #1830
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Kurde, to chyba po prostu mamy inny gust zwow`owy. Te dwa numery to jedne z moich ulubionych.
A co do skakania w 61, no to fakt, coś tam się skacze, ale tych w pierwszym ćwiczeniu to jest raptem pięć (swoją drogą rozpędziłam się i zorientowałam przy swoim 7 powtórzeniu, że Zuzka już leży na podłodze i robi co innego). A te Bruce Lee jumps strasznie mi się spodobały z kolei...
Ja mam zamiar zrobić dzisiaj #7, tylko tam jest skakanka, więc zniechęconym do podskoków nie polecam.
A ja dla odmiany skakanke bardzo lubię, czesto rozgrzewam sie na skakance
natomiast Bruce Lee- tragedjoza z moimi 5,5 kg hantlami...

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
od razu po powrocie do domu ciepla herbata, nogi do goracej wody i dolewam do niej wrzatku a trakcie wypijam ta herbatke. pozniej poce sie jak szczur ale wieczorem juz stoje na wlasnych nogach
O warto zapamiętać, dzięki!
Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
est sporo smiechu na tych zajeciach, zawsze wychodze pozytywnie nastawiona. szybko zapominam o tych kikutach itp
To super, a co to za zajęcia jesli zdradzisz?

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
A ja ze skakanką lubię (bo lubię podskakiwać natomiast te Brucee Lee jumps czy inne jump tucks sa dla mnie..trudne
Ja to samo


A ja wczoraj zrobiłam zwow 50 i to było 25 min dobrej roboty. Spociłam sie jak mysz i poczułam po co ćwiczę! Ajlajkit!
Bardzo fajny zwow z krzesłem, zakwalifikowany u mnie jako kondycyjny bo dużo burpeesów i przeskoków.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.