Jaki audiobook do słuchania w pracy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-06, 20:17   #1
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542

Jaki audiobook do słuchania w pracy?


Hej dziewczyny niestety radio kiepsko łapie, więc pomyślałam sobie, że mogę słuchać audiobooków. Szukam czegoś niezbyt wymagającego. Tak abym dała radę połapać się w akcji nawet jeśli się rozproszę Co polecacie?
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 10:53   #2
Sabasza
Rozeznanie
 
Avatar Sabasza
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 552
Dot.: Jaki audiobook do słuchania w pracy?

Ciezka sprawa, w pracy jednak czlowiek czasem wylaczy sie z sluchania na tak dlugo, ze najbardziej lekkostrawny audiobook nie udzwignie Mowie z doswiadczenia, sama duzo slucham w pracy. Z wlasnego doswiadczenia mam dwie sugestie:

Podcasty - sa krotkie, wiec historia zamyka sie powiedzmy w godzinie. Dzieki temu mamy poszatkowane informacje i nie musimy sie tak dlugo koncentrowac. Osobiscie uwielbiam historie typu 'true crime', i glownie tego slucham (ale nie tylko).

Ksiazki, ktore dobrze znasz - jesli lubisz jakas ksiazke, juz ja czytalas, albo sluchalas, i nie przeszkadza ci przesluchac kolejny raz to idealna sytuacja. Jak sie zgubisz, to nie ma problemu Poza tym mozesz np sluchac jej w innym jezyku, zeby sie jeszcze czegos poduczyc. Sama mam taka jedna ksiazke kilkutomowa, ktorej moge sluchac w kolko. Jak nie mam juz zadnego innego pomyslu to slucham wlasnie jej. I nie przeszkadza mi, ze nagle przerwe, ze cos pomine

Daj znac na co sie ostatecznie zdecydowalas
Sabasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 13:55   #3
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Jaki audiobook do słuchania w pracy?

Cytat:
Napisane przez Sabasza Pokaż wiadomość
Ciezka sprawa, w pracy jednak czlowiek czasem wylaczy sie z sluchania na tak dlugo, ze najbardziej lekkostrawny audiobook nie udzwignie Mowie z doswiadczenia, sama duzo slucham w pracy. Z wlasnego doswiadczenia mam dwie sugestie:

Podcasty - sa krotkie, wiec historia zamyka sie powiedzmy w godzinie. Dzieki temu mamy poszatkowane informacje i nie musimy sie tak dlugo koncentrowac. Osobiscie uwielbiam historie typu 'true crime', i glownie tego slucham (ale nie tylko).

Ksiazki, ktore dobrze znasz - jesli lubisz jakas ksiazke, juz ja czytalas, albo sluchalas, i nie przeszkadza ci przesluchac kolejny raz to idealna sytuacja. Jak sie zgubisz, to nie ma problemu Poza tym mozesz np sluchac jej w innym jezyku, zeby sie jeszcze czegos poduczyc. Sama mam taka jedna ksiazke kilkutomowa, ktorej moge sluchac w kolko. Jak nie mam juz zadnego innego pomyslu to slucham wlasnie jej. I nie przeszkadza mi, ze nagle przerwe, ze cos pomine

Daj znac na co sie ostatecznie zdecydowalas
O tym samym pomyślałam
a jakie podcasty masz na myśli ?
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 16:46   #4
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Jaki audiobook do słuchania w pracy?

No właśnie, już wiem, że to był głupi pomysł Przesłuchałam może 30 min. i nawet tytułu nie zapamiętałam... ech.
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 21:15   #5
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jaki audiobook do słuchania w pracy?

Jakie podcasty? Zarzuć linkiem
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 10:09   #6
Sabasza
Rozeznanie
 
Avatar Sabasza
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 552
Dot.: Jaki audiobook do słuchania w pracy?

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
No właśnie, już wiem, że to był głupi pomysł Przesłuchałam może 30 min. i nawet tytułu nie zapamiętałam... ech.
Sprobuj ze znana sobie, ulubiona ksiazka

A co do podcastow, to moje dwa ulubione:

http://serialpodcast.org/ - Sprawa Adnana Sayeda, ktory dostal dozywocie za zamordowanie swojej bylej dziewczyny w 1999. Ta sprawa zostala bardzo rozdmuchana dzieki temu podcastowi. Powstalo tez duzo innych podcastow analizujacych te sprawe.
http://swordandscale.com/ - W kazdym odcinku przedstawiaja inna sprawe. Moc tego podcastu lezy w tym, ze autorzy nie analizuja, tylko przedstawiaja np. nagrania przesluchan, wywiadow, etc. Uwaga, niektore odcinki Sword and Scale sa bardzo poruszajace i trudne do sluchania.

Poza tym:

Unsolved
Missing Maura Murray
What Happened to Vishal

I moze dziewczyny spodoba wam sie Strangers. Rozumiem popularnosc tego podcasta, probowalam go nawet sluchac, ale nie moge zniesc glosu prowadzacej. Przez kilka pierwszych odcinkow myslalam, ze to mezczyzna, i to jeszcze jakis podejrzany
Sabasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 11:09:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.