Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 10:16   #1
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784

Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)


linia VIVADERM, AntiAcne, zdrowa i czysta cera wyciąg z drożdży+cynk, antybakteryjna pianka do mycia, skóra tłusta i mieszana ze skłonnością do zmian trądzikowych

Do tego antybakteryjny tonik

Ostatnio będąc w aptece zauważyłam nową serię kosmetyków do twarzy po atrakcyjnej cenie. Pianka do mycia za ok 8 zł, tonik za około 8 zł, peeling za około 8 zł. Aptekarka poinformowała mnie, że promocja tych kosmetyków trwa do końca września, a potem będą one po normalnych cenach aptecznych czyli powyżej 30 zł. Jakaś firma wprowadzić chce nową serię i zrobiła promocję.
Kupiłam więc piankę do mycia i tonik i muszę przyznać, że pryszczy mam mniej. Po piance cera nie jest naciągnięta. Jestem zadowolona, dlatego chciałam się z wami podzielić tą informacją. Cena jest przyzwoita, można spróbować, a nuż komuś spasuje

Może ktoś już też wypróbował?
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 18:04   #2
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

a w jakiej aptece kupiłaś te kosmetyki?
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 19:09   #3
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

Kupiłam to w aptece, gdzie są same kosmetyki apteczne, bez leków. Jest to mała apteka w centrum mojego miasta.

Jutro zrobię zdjęcie tych kosmetyków, jak ktoś jest zainteresowany jak to wygląda.

Znalazłam jeszcze w necie fluid z tej firmy na jednym z blogów.
http://xxannxx28.pinger.pl/

Edytowane przez My Life
Czas edycji: 2011-09-20 o 19:14
My Life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 12:15   #4
anioleeek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 82
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

U mnie w miejscowości w jednej aptece też jest promocja na te kosmetyki. Kupiłam sobie żel, krem, peeling i podkład. Ten pelling jest inny niż te które miałam do tej pory. Nie ściera, tylko powoduje coś takiego, że te wągry, nawet te stare wychodzą na zewnątrz.
anioleeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 19:03   #5
kakabaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

a ja dowiedziałem się że to nowa seria kosmetyków i nie wiadomo czy faktycznie później będą w cenie ok. 30 zł w każdym razie puki co mogę polecić żel piankę i peeling do mycia twarzy. wszystkie produkty po ok. 8 zł jeśli chodzi o kremy z tej serii to raczej się nie nadają bo się kawalą i są jak by z domieszką jakiegoś pudru. Jeśli ktoś chce dobry krem matujący to polecam garniera "długotrwały efekt matujący" cena ok.15 zł
kakabaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 22:06   #6
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

A czy we Wrocławiu są gdzieś te kosmetyki?

Może macie ich składy??
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 06:12   #7
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

Ja ostatnio kupiłam peeling enzymatyczny, użyłam go raz i muszę powiedzieć, że miałam super gładką skórę Zależy mi na rozjaśnianiu przebarwień więc zobaczymy co będzie po dłuższym stosowaniu.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 20:04   #8
david565
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

Kupiłem pianke antybakteryjną przez przypadek gdyż szukałem vichy normaderm ale aptekarka zaproponowała mi promocje na produkty z firmy Blaufarma, powiedziała że to promocja gdyż te kosmetyki w cenie normalnej kosztuja 30 zł. Jak 8 zł za produkt to spoko. Uzywam pianki ale niestety mam po niej wysuszona twarz i musze stosować krem gdyż schodzi mi skóra z twarzy. Pianka ma przyjemny zapach. Ogólnie fajny produkt. Myśle że skusze się w promocji jeszcze na inne produkty z tej serii.
david565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 17:18   #9
lusiaa1982
Przyczajenie
 
Avatar lusiaa1982
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

Hej
Ja ostatnio też kupiłam sobie kilka kosmetyków z tej serii - żel do mycia, tonik, krem i przedwczoraj make - up.
Generalnie jestem z nich bardzo zadowolona. Po umyciu twarzy żelem skóra nie ściąga się jak w przypadku innych tego typu, tonik jest z alkoholem, więc odkaża też buźkę, ale nie wysusza, no a krem wcale nie jest zbrylony, dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania.
Skóra rzeczywiście jest w lepszej kondycji, mniej pryszczy (chociaż w moim przypadku musiałabym jeszcze zadziałać czymś od wewnątrz - jakiś preparat np. witaminowy), a jak już coś się pojawia, to szybciej wychodzi i łatwiej się go pozbyć.
Poza tym nie powstają zaczerwienienia i stany zapalne.
Zapach miły, delikatny
Make - up kupiłam w ciemno, bo nie mają testerów, ale udało się Kolor naturalny, jest nie wiem jak to dokładnie opisać, ale chyba raczej pasujący do większości cer, taki uniwersalny Ja mam "normalny" kolor cery i idealnie podpasował mi Nie tworzy maski, całkiem nieźle kryje (ja i tak zawsze stosuję jeszcze puder w kamieniu), a w ciągu dnia skóra nie świeci się prawie wogóle
Jestem z Łodzi i swoje kosmetyki kupiłam z aptece Mediq.

Jak tam zachwalacie, to kupię jeszcze peeling enzymatyczny
lusiaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 09:05   #10
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

peelingu używałąm już kilka razy, zawsze kiedy go zastosuję cera jest gładka i miła w dotyku, nie zauważyłam rozjaśnienia blizn i przebarwień ;(
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 09:20   #11
david565
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

Też kupiłem w mediq w Suwałkach.
david565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 13:34   #12
limonka119
Raczkowanie
 
Avatar limonka119
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

Dziewczyny i jak wam sie te kosmetyki sprawuja? Kupilam dzisiaj tonik i piling,zel do twarzy i krem - kazdy po 2.99 Za taka cene warto wyprobowac
limonka119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 20:59   #13
lusiaa1982
Przyczajenie
 
Avatar lusiaa1982
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

Generalnie jestem zadowolona, chociaż nie powiem, żeby kosmetyki te miały jakiś cudowny wpływ na moje pryszcze, które czasami pojawiają się.
To jest tak, że ogólnie moja cera znacznie się poprawiła, nie przetłuszcza się tak, nie ściąga po myciu, widać, że jest zdrowsza. Pryszcze czasami są - raz mniej, raz więcej...niestety. Ale gdybym kupiła te kosmetyki w sugerowanej cenie, czyli za 30zł, byłabym wkurzona, że tyle kasy poszło Wszystkie mi podpasowały, wogóle jestem bardzo zadowolona z make - up'u Jest bardzo gęsty, super się rozprowadza
W cenie, jaką zapłąciłam, napewno kupowałabym je regularnie.
lusiaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 11:56   #14
Aniol po tuningu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 55
GG do Aniol po tuningu
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

Cytat:
Napisane przez limonka119 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i jak wam sie te kosmetyki sprawuja? Kupilam dzisiaj tonik i piling,zel do twarzy i krem - kazdy po 2.99 Za taka cene warto wyprobowac


a gdzie kupiłaś te kosmetyki w tak rewelacyjnych cenach... ?
Aniol po tuningu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 07:56   #15
oggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Ciemnogród
Wiadomości: 36
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

U mnie kosztują już 10 zł, ale nie sądzę, żeby doszły do ponad 30, bo kto by im to kupił Mam tonik, jest ok, make-up on mnie akurat rozczarował bardzo(ale w tym przypadku jestem wymagająca i nic nie przebije Avene), peeling(tu jakoś nie mam zdania, nie widze efektu) myślę jeszcze nad maseczką za tą cenę mogę spróbować
oggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 19:06   #16
lusiaa1982
Przyczajenie
 
Avatar lusiaa1982
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

Im dłużej używam tych kosmetyków, to moja opinia jest bardziej miarodajna
Otóż tak, połączenie mycia twarzy żelem, potem tonik a następnie krem - nie za bardzo, bo po tych dwóch ostatnich mam klejącą cerę, tak trochę za dużo tego na tej gębie.
Żel do mycia i tylko krem jest ok, ale za to krem wsiąka tak bardzo, że nie czuję żadnego nawilżenia, tylko zmatowiona, lekko ściągnięta skóra - ale tu chyba o to chodzi - generalnie nie narzekam.
I ostatni wariant - żel do mycia twarzy i tonik - też ok, tyle że nie ściąga mi tak twarzy.
Niedoskonałości nadal wyskakują, jednak sama jakość skóry znacznie poprawiona.
Make up - dla mnie genialny. Gęsty, ładny kolor, super kryje, nie świeci się twarz, anprawdę najlepszy jaki miałąm do tej pory.

Cena nadal 7,99zł, dokupiłam drugą tubkę żelu i make-up'u, kusi mnie peeling i maseczka.
lusiaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 09:49   #17
oggy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Ciemnogród
Wiadomości: 36
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

hmm, wróciłam do make-upu dając mu drugą szansę, i tym razem jestem zachwycona, dziwna sprawa generalnie w porównaniu z innymi aptecznymi markami te kosmetyki wypadają dość dobrze, tylko że w mojej aptece już ich nie ma eh, mam nadzieje, że ich nie wycofali
oggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 22:08   #18
ladykisss
Przyczajenie
 
Avatar ladykisss
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 13
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

Ja właśnie wracam, z apteki w Bytomiu , z antybakteryjnym żelem punktowym i tonikiem. Stwierdziłam również,że warto wypróbować, zwłaszcza że każdy produkt z tej serii jest w promocji i kosztuje 3.99, żel faktycznie zmiesza zaczerwienia wokół pryszcza, ale na razie zaczynam testowanie, a jest na czym
__________________
*Nasze życie to książka, która pisze się sama. Jesteśmy bohaterami powieści, którzy nie zawsze rozumieją intencje autora.

*Carpe diem

*Jest 58 kg a będzie 50 kg
ladykisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 02:43   #19
nikttaki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

Mam pytanie orientujecie się może czy można dostać kosmetyki z tej serii w jakiejś aptece w trójmieście? Bo byłam już w paru aptekach ale ich nie mają. Szukałam też w aptekach internetowych ale nic nie znalazłam. Może ktoś z was kupował je przez internet? Jakiś czas temu dostałam żel i krem z tej serii i bardzo mi podpasowały ale niestety już się skończyły
nikttaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 09:02   #20
lusiaa1982
Przyczajenie
 
Avatar lusiaa1982
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

Cytat:
Napisane przez nikttaki Pokaż wiadomość
Mam pytanie orientujecie się może czy można dostać kosmetyki z tej serii w jakiejś aptece w trójmieście? Bo byłam już w paru aptekach ale ich nie mają. Szukałam też w aptekach internetowych ale nic nie znalazłam. Może ktoś z was kupował je przez internet? Jakiś czas temu dostałam żel i krem z tej serii i bardzo mi podpasowały ale niestety już się skończyły

Ja kupiłam w aptece Mediq, więc popatrz tam
lusiaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 23:34   #21
nikttaki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

Hej, a w której? Bo w trójmieście jest parę aptek tej sieci
nikttaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 10:53   #22
lusiaa1982
Przyczajenie
 
Avatar lusiaa1982
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Viva Derm- Anti Acne (Drożdże+cynk)

Cytat:
Napisane przez nikttaki Pokaż wiadomość
Hej, a w której? Bo w trójmieście jest parę aptek tej sieci
Nie wiem Musisz popatrzeć, czy jeszcze będą.
Ja jestem z Łodzi i kilka dni temu byłam w swojej aptece kupić sobie make - up, ale nie mają już w sprzedaży tych kosmetyków.
Dowiedziałam się, że to była seria pilotażowa i w tej chwili nie wiadomo, czy firma wprowadzi je na rynek do stałej sprzedaży. Więc trzeba będzie sprawdzać
lusiaa1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.