Lublin - Siłownia i Fitness - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-05, 20:15   #271
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Jak ja chodziłam do Strefy, to zajęcia były od 3 osób. I tylko raz było tak, że na pilates były tylko 3 [zajęcia więc się odbyły], na innych było oblężenie
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 11:21   #272
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

dziewczyny planuję zapisać się w przyszłym tygodniu do Miasta Kobiet na siłkę, wiecie może czy tam tez jest tłok i długie oczekiwania na sprzęt itd. , z góry dzięki za odpowiedź
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 11:55   #273
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
dziewczyny planuję zapisać się w przyszłym tygodniu do Miasta Kobiet na siłkę, wiecie może czy tam tez jest tłok i długie oczekiwania na sprzęt itd. , z góry dzięki za odpowiedź
Kilka postów wyzej chyba ktoś pisał, ze straszny tłok...

Gdzieś też czytałam, ze b. dużo ludzi i nie warto teraz tam sie zapisywać.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 14:05   #274
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

tez slyszalam ze tlok
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 17:49   #275
annie61
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 44
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Szkoda,że w mieście taki tłok, bo fitness prowadzony jest bardzo fajnie.Ja się teraz zapisuje do strefy, zobaczymy jak tam będzie.
annie61 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:01   #276
bitchy
Raczkowanie
 
Avatar bitchy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn/Lublin
Wiadomości: 328
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez freykaa Pokaż wiadomość
Chodzę do miasta kobiet i rano już o 8.50 wszystkie aerobowe przyrządy są zajęte, chociaż klub czynny jest od 9 ... w dodatku kobiety zazwyczaj bieżnię okupują co najmniej przez godzinę ... masakra
bo tyle nalezy biegac by osiagnac zadowalajace efekty. do tego trener taki program rozpisuje, zaczyna sie od 40 minut, na 70 konczac...
bitchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:05   #277
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Dziewczyny teraz wszędzie jest tłok. !
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 18:15   #278
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Ja w zeszlym roku o tej porze chodzilam do extreeme i puchy byly
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 18:38   #279
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Mało jest osób które chcą ćwiczyć z Adamem ;p

Ja pocieszam się tym, że do wakacji niedaleko i będzie mniej ludzi i tak aż do lutego
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 19:51   #280
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

tak to co sie dzieje na wiosne w klubach fitness to masakra kiedys chodzilam do Paco i w marcu juz brakowalo stepow i ciezarkow dla dziewczyn i tlok straszny byl
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 20:52   #281
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Bo zamiast dbać o siebie systematycznie przed wakacjami każda sobie przypomina o tym, że warto byłoby coś ze sobą zrobić. Na szczęście niektóre kluby po swiętach nie sprzedają już karnetów
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 15:55   #282
rudzia62
Raczkowanie
 
Avatar rudzia62
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łęczna/Lublin
Wiadomości: 31
GG do rudzia62
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

co do wypowiedzi zbecki-racja, ale w zimie tak się nie chce zdomu ruszać że szok
Czy któraś z Was wybiera się może do Pałacu Parysów? Potrzebuję pilnie coś ze sobą zrobić (względy zdrowotne) i przyjemnie byłoby gdyby ktoś się przyłączył )
rudzia62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:32   #283
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez rudzia62 Pokaż wiadomość
co do wypowiedzi zbecki-racja, ale w zimie tak się nie chce zdomu ruszać że szok
Czy któraś z Was wybiera się może do Pałacu Parysów? Potrzebuję pilnie coś ze sobą zrobić (względy zdrowotne) i przyjemnie byłoby gdyby ktoś się przyłączył )
Ja chodziłam do PP w lipcu/siepniu/wrześniu, [dziś zapisałam się do K1 ].
Kup sobie duży zapas karczku ;-)

BTW, wątek o Magnum [sił. w Pałacu Parysów] http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=348627
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2010-04-08 o 18:01
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 18:26   #284
rudzia62
Raczkowanie
 
Avatar rudzia62
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łęczna/Lublin
Wiadomości: 31
GG do rudzia62
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

layla-dzięki, poczytałam trochę i przeraża mnie ten karczek ;d ale jak mus, to mus
rudzia62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 22:41   #285
paolaa07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 30
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Ja chodzę do Strefy na Zana ...4 miesiąc, ostatni miesiąc/półtora to katorga, dziki tłum. Ale chbya trzeba się przyzwyczaić..w końcu idzie lato, tak? Panie się wreszcie w lustrze dostrzegły! Nigdzie nie ma miejsca, Strefa jest bardzo mała. Sala z cardio jak niewielki pokój, sama siłownia tak samo. do tego "słynne" dwie sale...Jedna taka średnia, druga maleńka. Mimo, tych całych zapisów (trzeba już przynajmniej 4-5 dni przed) na zajęcia, ledwo da się ćwiczyć, obracać, machać nogami, że nie wspomnę o wyłożeniu się na macie np. na płaskim brzuchu) ale cóż gdzie indziej pewnie jest tak samo, albo i gorzej, ( również nie uważam, żeby ceny były adekwatne, bo nie są, nie oszukujmy się - jest dość drogo).

Faktycznie jest szeroki zakres zajęć, można wybierać. Ja byłam w szoku po zajęciach z Eweliną (która ostatnio kazała na koniec zajęć umyć po sobie maty, wyobrażacie sobie? rzekomo z butów się nasypało na sali) płacę 160 zł miesięcznie i mam myć i sprzątać po sobie matę? Na szczęście moje były czyściutkie. A z kolei po zajęciach z niejaką Elą miałam wrażenie, że cofam się do liceum, kiedy Pani nauczycielka krzyczy, zwraca uwagę, cytuję: "Jak można się tak krzywić, to nie naturalne dla człowieka" (przy jednym z ćwiczeń, dziewczyna nie odpowiednio wyprostowała plecy) Dla mnie to było trochę przegięcie. Jasne, jest od tego, żeby instruować, poprawiać, pokazywać, ale jak można powiedzieć do dorosłej osoby w ten sposób? Miałam wrażenie, ze Pani Ela się zapomniała, w jakim miejscu się znajduje...a na pewno chwilami.

Uwielbiam Agę A. i Ewę, sympatyczne, zawsze uśmiechnięte. Wychodzę zadowolona, zmęczona i co najważniejsze w świetnym humorze. Nie martwiąc się czy mam myć po sobie matę, czy może już pora odkupić.
Ale wiadomo, każdemu może podobać się co innego...

Myślę, że dziewuszki lada moment po wymiękają i znów będzie mniej tłoczno ) Bo same warunki są okej...łazienki, szatnie, prysznice etc. Trzeba tylko znaleźć instruktorki "odpowiednie" dla siebie..

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Bo zamiast dbać o siebie systematycznie przed wakacjami każda sobie przypomina o tym, że warto byłoby coś ze sobą zrobić. Na szczęście niektóre kluby po swiętach nie sprzedają już karnetów

O właśnie, dokładnie przeczytałam twój wpis. No dokładnie, nie sprzedają już karnetów, i uważam, że to "ukłon" dla wcześniejszych klientów, (których to na pewno zachęci w przyszłości) a w Strefie? Dziki Szał.. tylko ręce zacierają, a na bieżnie trafić, pff.. godzina czekania.. ostatnio byłam świadkiem "zaklepywania" po sobie... więc jak się nie ma znajomych, którzy zaklepią, to zapomnij człowieku..(?) smiech na salii
paolaa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 23:24   #286
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez paolaa07 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------




O właśnie, dokładnie przeczytałam twój wpis. No dokładnie, nie sprzedają już karnetów, i uważam, że to "ukłon" dla wcześniejszych klientów, (których to na pewno zachęci w przyszłości) a w Strefie? Dziki Szał.. tylko ręce zacierają, a na bieżnie trafić, pff.. godzina czekania.. ostatnio byłam świadkiem "zaklepywania" po sobie... więc jak się nie ma znajomych, którzy zaklepią, to zapomnij człowieku..(?) smiech na salii
Wiele klubów straciło w taki sposób stałych klientów. Mnie naprawdę zadziwiają ludzie którzy myślą , ze w 2-3 miesiące schudną niewiadomo ile. Taka sytuacja strasznie też wku***a instruktorów, tylko właściciele klubów się cieszą.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 08:22   #287
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Chodziłam do Strefy, ale chyba 2 lata temu, nie było jeszcze takiej tragedii, ale na aerobicku często było kupe ludzi, najcześciej w ogóle nie zapisanych i takich, które karnet miały na samą siłownię! Moim zdaniem powinni przyjmować na listę taką liczbę osób jaką tam sobie ustalili [bo i tak połowa nie przyjdzie] i sprawdzać liste przed wejściem.

Co do mat, cóż, niektórzy pocą się jak dzikie świnie na tym aerobicu! Albo przychodzą zapoceni po siłowni, a ja nie miałąbym ochoty na czyimś pocie leżeć, ale jak Ty lubisz, to ok, każdy ma swoje upodobania

A i ja sama kupiłam sobie karnet, ale na szczęście nie w strefie, jak byłam koło 12, to tylko kilka osób ćwiczyło, mam nadzieję, że nikt nie będzie się na mnie rzucał, bo dopiero się zapisałam, wcześniej chodziłam do innych siłowni [Magnum, Extreeme, Strafa].

A w jakiej siłowni nie sprzedają karnetów po świętach?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2010-04-10 o 08:26
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 10:41   #288
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

przez pot roznosza sie bakterie wiec najlepiej na mate klasc np.swoj recznik
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 10:54   #289
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Ja zawsze np na siłowni swój ręcznik kładę pod tyłek/plecy, chociaz jak wychodzę to nie mam całej mokrej koszulki. Czasem się zastanawiam, co ci niektórzy ludzie roba, że wychodzą mokrzy jakby spod prysznica wyszli po 0.5godzinnej jezdzie na rowerku
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 12:15   #290
paolaa07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 30
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

layla_lbn - wiesz co lubię naaajbardzieej?? Jak ktos czyta ze zrozumieniem! a jeśli nie potrafi tego robić, to uwielbiam jak w ogóle nie zabiera głosu!
Cytuje: "kazała na koniec zajęć umyć po sobie maty, wyobrażacie sobie? rzekomo z butów się nasypało na sali" na Sali nie było "zamiecione" po wcześniejszych ćwiczeniach, o ile w ogóle tego dnia było... później wg. Ewelci z podłogi naniosło się na maty, więc dziewczynki ustawiły się pod nakazem w kolejce do łazienki i szorowały po sobie maty . Pot to całkiem inna bajka...zawsze kładę swój ręcznik, to już chyba kwestia przyzwyczajenia, nawet zastanawiałam się, żeby z własną chodzić..ale kurczę jednak nie będzie mi się chciało jej wozić i ciągle tam nosić...

aa layla_lbn uważaj na pewno się ktoś na Ciebie rzuci, pewnie nie bez powodu ciągle siłownie zmieniasz.. Pozdrawiaam
paolaa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 12:52   #291
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez paolaa07 Pokaż wiadomość
layla_lbn - wiesz co lubię naaajbardzieej?? Jak ktos czyta ze zrozumieniem! a jeśli nie potrafi tego robić, to uwielbiam jak w ogóle nie zabiera głosu!

aa layla_lbn uważaj na pewno się ktoś na Ciebie rzuci, pewnie nie bez powodu ciągle siłownie zmieniasz.. Pozdrawiaam
Daruj sobie takie teskty, malo mnie obchodzi co uwielbiasz, a czego nie

To kiedy i jak zmieniam siłownie, to jest moja sprawa i nie widzę powodu, dla którgo miałoby to kogokolwiek obchodzić i ktoś miałby się czepiać?

Nie musiałas myc tej maty, to co się tak gorączkuejsz? Ja bym ją wyśmiała i sama by myła, bo zawsze zmieniam buty i kładę ręcznik, a na zajęcia więcej bym nie poszła i już.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 17:35   #292
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Szczerze mówiąc, to nie wyobrażam sobie tego zbiorowego szorowania mat. Chyba padłabym ze śmiechu.

Co do liczby osób, to faktycznie kiedys w Strefie zajęcia były od 3 osob, a teraz już od 5.
Oczywiście osoby, ktore były obecne mogły poczekac na nastepne zajęcia, albo miały wykreslone je z karnetu. Ale co z tego jak straciłam w sumie godzinę pędząc po pracy, przebierając się i czekając 15 minut, ze moze jakims cudem jeszcze ktos sie zjawi.
Jeszcze by brakowało, zeby nie wykreslili tego z karnetu.
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 21:41   #293
bitchy
Raczkowanie
 
Avatar bitchy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn/Lublin
Wiadomości: 328
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Wiele klubów straciło w taki sposób stałych klientów. Mnie naprawdę zadziwiają ludzie którzy myślą , ze w 2-3 miesiące schudną niewiadomo ile. Taka sytuacja strasznie też wku***a instruktorów, tylko właściciele klubów się cieszą.
ale jest to mozliwe - jak korzystajac z programu odchudzajego w Miescie Kobiet, zrzucilam 5kg w miesiac. Bez efektu jojo ale sport uprawiam do dziedzinstwa i z silownia/fitnessem jestem zwiazana od dawna.
bitchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 15:47   #294
gosiak0103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 102
GG do gosiak0103
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Czy może jest ktoś chętny zapisać się na fitness do Studia Arabeska???
__________________
Oliwier 29.11.2009
gosiak0103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 10:00   #295
redss
Raczkowanie
 
Avatar redss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 98
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

poszukuje informacji o studiu arabeska czy warto sie tam zapisac ? moze ktos chodzil tam na fitness i moglby sie wypowiedziec czy warto
redss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 19:39   #296
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

czytalam ze strefa ma miec remont w wakacje czyli ze nie bedzie czynny ? jak to jest bo chcialabym sobie w wakacje pochodzic raz na jakis czas
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 19:48   #297
Party Girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Hej! a co myslicie o Dragon na Zywnego?? Chodzi tam ktoraś z Was??
Party Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 19:38   #298
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

dziewczyny chodzące do Miasto kobiet
czy nadal jest tam taki tłok?? uspokoiło się trochę?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 21:32   #299
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

Ja chodzę od niedawna do Strefy na siłkę, ok 12-13 jest całkiem przyzwoicie i nie za dużo ludzi
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 08:32   #300
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Lublin-fitnesscluby-który polecacie?

chodzi moze ktoras z Was na aqua fitness i moglaby mi cos polecic?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-22 22:35:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.