zabieg czy masaz????? pomozcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-04, 19:10   #1
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670

zabieg czy masaz????? pomozcie


Dziewczyny postanowilam ze w tym roku wydam troche pieniedzy na pozbycie sie tego swinstwa (przynajmniej , zeby nie bylo go tak bardzo widac) i mam do was pytanie jakie sa zabiegi antycellulitowe w gabinetach i jakie masaze? Jezeli wiecie to jaka seria jest lepsza masazy czy zabiegow?? z góry dziekuje za odp
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 19:56   #2
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: zabieg czy masaz????? pomozcie

poszukaj najlepiej w wątkach dotyczących masaży tam też są opinie dotyczące zabiegów
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:20   #3
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: zabieg czy masaz????? pomozcie

Ostatnio dostalam kupon na dwa zabiegi:
1. Vacustyler- "urządzenie do efektywnej likwidacji cellulitu, wykorzystujące próżniową technologię kosmiczną, polegającą na wykorzystaniu rytmicznego podciśnienia zapewnia prawidłowy przepływ krwi i limfy"

Okolo pol godziny lezenia w "rurze od odkurzacza" . Jakos trudno mi wierzyc w efekty... Po 2 zabiegach zero roznicy, pewnie potrzeba wiecej ale ja sie nie zdecyduje- za drogie.

2. Vibrafit- "jest platformą wibrującą która jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy żyją w ciągłym stresie i nie mają za wiele czasu na kształtowanie swojego ciała i dbanie o zdrowie. Jest urządzeniem zarówno dla wyczynowców, amatorów, miłośników ruchu jak również dla osób z problemami ruchowymi i dla osób z nadwagą w różnych przedziałach wiekowych. Poprawia efektywnie trening fitness przysparza wiele zadowolenia i różnorodność form treningowych. Zapewnia i dostarcza różnorodność w ćwiczeniach dla całego ciała oraz relaksu i masażu. "

Wibruje z taka sila, ze mialam wrazenie, ze zaraz strace wszystkie zeby Po zabiegu mialam cale popoludnie bol glowy- nie wiem, czy to od cwiczen... ale na wiecej i tak sie nie zdecyduje...

Szukam dalej... moze jednak masaze
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 12:41   #4
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: zabieg czy masaz????? pomozcie

Nie wiem czy sam masaż może coś dać. Też poszukuję teraz czegoś skutecznego.... Zastanawiam się nad wtłaczaniem za pomocą ultradżwięków specjalnych ampułek. Ultradzwięki dodatkowo rozbijają cellulit. Naprawdę nie wiem co wybrać, pomijając, że wszystko jest bardzo!!! drogie
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:52.