Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-02-05, 21:42   #2821
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez mOna01 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak oceniamy maski to ja pochwalê Joannê wi¶niow± ;-) poza piêknym zapachem, ¶wietnie nawil¿y³a i zmiêkczy³a w³osy, s± b³yszcz±ce, sypkie, bardzo przyjemne Jutro testowanie od¿ywki ananasowej ^^

Ty wczoraj kupi³a¶ dwie i ja wczoraj dwie tylko, ¿e ja dzis testowa³am jedn± maskê wieæ balsam Mr Potter's w sobote
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:49   #2822
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 6 108
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
Ty wczoraj kupi³a¶ dwie i ja wczoraj dwie tylko, ¿e ja dzis testowa³am jedn± maskê wieæ balsam Mr Potter's w sobote
Ja wisienkê ju¿ wczoraj testowa³am ;D Btw, zanim posz³am umyæ w³osy siedzia³am i przez pó³ godziny wybiera³am, czy u¿yæ maski czy od¿ywki Hah, wariactwo, wiem

I muszê siê pochwaliæ ¿e dzi¶ zrobi³am mojego pierwszego francuza/dobieranego i wyszed³ ca³kiem ³adny
__________________

mOna01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-05, 21:58   #2823
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez mOna01 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wisienkê ju¿ wczoraj testowa³am ;D Btw, zanim posz³am umyæ w³osy siedzia³am i przez pó³ godziny wybiera³am, czy u¿yæ maski czy od¿ywki Hah, wariactwo, wiem

I muszê siê pochwaliæ ¿e dzi¶ zrobi³am mojego pierwszego francuza/dobieranego i wyszed³ ca³kiem ³adny

no ja od razu zdecydowa³am, ze to bêdzie maska...bez dwóch zdañ Wax sie przy niej chowa....(s³yszysz Pani-jesieñ?)

A ja francuza nie umiem robiæ sobie, ale Tz siostra wpada czasem, zebym jej zaplet³a.Na kims mi to ³adnie wychodzi. Tym bardziej, ¿e ona ma do¶æ d³ugie w³osy (fakt ciutke niezadbane, ale ja jako dobra bratowa nabra³am jej troche mojej nowej maski wczoraj do pude³ka) acha i ma krecone
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-05, 22:03   #2824
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 6 108
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
no ja od razu zdecydowa³am, ze to bêdzie maska...bez dwóch zdañ Wax sie przy niej chowa....(s³yszysz Pani-jesieñ?)

A ja francuza nie umiem robiæ sobie, ale Tz siostra wpada czasem, zebym jej zaplet³a.Na kims mi to ³adnie wychodzi. Tym bardziej, ¿e ona ma do¶æ d³ugie w³osy (fakt ciutke niezadbane, ale ja jako dobra bratowa nabra³am jej troche mojej nowej maski wczoraj do pude³ka) acha i ma krecone
Ja nie mog³am siê zdecydowaæ bo ten ananas ob³êdnie pachnie, ¿e mam ochotê zje¶æ Tak namiêtnie go w±cha³am, ¿e jak ¶cisnê³am butlê (1000ml) ¿eby trochê woni ulecia³o to mi, ¿e tak powiem, bryzn±³ na klawiaturê i mia³am zabawê z czyszczeniem pod klawiszami
No ale zobaczymy jutro jak podzia³a na w³oski
Dzisiaj da³am na koñcówki odnaleziony kwas hialuronowy z BU, na twarz siê go bojê ju¿ nak³adaæ, a tak to siê chocia¿ zu¿yje ;P
__________________

mOna01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-05, 22:06   #2825
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez mOna01 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie mog³am siê zdecydowaæ bo ten ananas ob³êdnie pachnie, ¿e mam ochotê zje¶æ Tak namiêtnie go w±cha³am, ¿e jak ¶cisnê³am butlê (1000ml) ¿eby trochê woni ulecia³o to mi, ¿e tak powiem, bryzn±³ na klawiaturê i mia³am zabawê z czyszczeniem pod klawiszami
No ale zobaczymy jutro jak podzia³a na w³oski
Dzisiaj da³am na koñcówki odnaleziony kwas hialuronowy z BU, na twarz siê go bojê ju¿ nak³adaæ, a tak to siê chocia¿ zu¿yje ;P

to klawiatura Ci ³adnie bêdzie pachnia³a, tylko jej nie li¿
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-05, 22:07   #2826
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 6 108
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
to klawiatura Ci ³adnie bêdzie pachnia³a, tylko jej nie li¿
Nie no, przypuszczam ¿e smak akurat mo¿e byæ mniej powalaj±cy ni¿ zapach
__________________

mOna01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 11:27   #2827
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez Narek Poka¿ wiadomo¶æ
Moje w³osy na amodimethicone reaguj± nadzwyczaj dobrze- nie ³±cz± siê w te przeklête grupki, s± lej±ce, miodzio po prostu Tyle, ¿e ten !@#$%^&* oklapus mnie prze¶laduje
Tak przypuszcza³am, ¿e chodzi o amodimethicone
Mnie te¿ oklapus prze¶laduje, odk±d tylko pamiêtam - ten typ tak ma
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 12:30   #2828
rubinka123
Raczkowanie
 
Avatar rubinka123
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 346
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Oj dziewczyny, kusicie tymi maskami

Domi7ks, przez Ciebie mam wielk± ochotê na t± Romanticê

Buuu a ja dzisiaj wysuszy³am w³osy Kole¿anka zadzwoni³a, ¿eby siê umówiæ na spotkanko, a ja nie mia³am czasu na naturalne schniêcie.
A w niedzielê rodzice ¶wiêtuj± rocznicê ¶lubu i chcia³abym jako¶ wygl±d±æ (mówiê tu o konkretnej stylizacji :P) dlatego suszarka te¿ bêdzie niezbêdna

Ale wynagrodzê to w³oskom Glori± i ogromn± ilo¶ci± olejki kokosowego
__________________
Walka o zdrowe i piêkne w³osy part 2


Who is it?
rubinka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 14:30   #2829
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
no ja od razu zdecydowa³am, ze to bêdzie maska...bez dwóch zdañ Wax sie przy niej chowa....(s³yszysz Pani-jesieñ?)
S³yszê, s³yszê To siê dobrze sk³ada, bo ja za Waxem nie przepadam Tylko gdzie dorwaæ tê Romanticê?
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 16:17   #2830
doru¶
Zadomowienie
 
Avatar doru¶
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/£omianki
Wiadomo¶ci: 1 774
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Ja te¿ chêtnie przygarne³a bym tak± Romantice, tylko gdzie j± nabyæ w Warszawie???
__________________
Wiele dziewczyn krêpuje pojawiaæ siê na ulicy z nie umalowan± twarz±. Za to z krzywymi nogami chodz± jak gdyby nigdy nic.
doru¶ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 16:28   #2831
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 6 108
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
S³yszê, s³yszê To siê dobrze sk³ada, bo ja za Waxem nie przepadam Tylko gdzie dorwaæ tê Romanticê?
Cytat:
Napisane przez doru¶ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ chêtnie przygarne³a bym tak± Romantice, tylko gdzie j± nabyæ w Warszawie???
No w³a¶nie ?
__________________

mOna01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 16:35   #2832
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Je¶li macie u siebie Spo³emy to tam popatrzcie. U mnie jest szampon, balsam i maska w³a¶nie w spo³emowskim chemicznym.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 16:38   #2833
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Mój Tz by³ w sklepie fryzjerskim, Rossmanie i tam niestety nie dosta³. Dopiero w sklepie kosmetycznym takim duzym znalaz³am. W³a¶ciwie tam by³ taki wybór i takie ceny (tanie) ze by³am w swoim ¿ywiole. I ju¿ mam na oku kolejn± maskê Delia Modeling.

Musicie poszukaæ w ró¿nych sklepach, bo mo¿e sie okazaæ, ¿e bêdzie w najmniej spodziewanym. Acha i ja da³am za swoj± za 500 ml 8,50

A ja powiem, ¿e dzis nawet mam puszyste w³osy, a powinny byc juz oklapniete

moja kochana "Romantic"
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011


Edytowane przez domi7ks
Czas edycji: 2009-02-06 o 16:47 Powód: literówka
domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 16:46   #2834
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 6 108
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

A co my¶licie o tym? http://www.himalayaherbals.pl/sklep/...&itemID=157797
Tylko nie ma pe³nego sk³adu :/
__________________

mOna01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 16:48   #2835
Marcelek123
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Czesc dziewczyny chcia³em oznajmiæ ¿e zakupi³em t± maske PAT&RUB i jest poprostu rewelacyjna w³osy miekkie i takie jak maj± kobitki po prostownicy..naprawde z czystym sumieniem mogê j± pochwalic i uda³o mi siê dostaæ te¿ ta shea karite...która ponoæ maj± wycofaæ suuuper sie po niej rozczesuj± w³osy..... cena du¿a ale wg mnie warto naprawde...

Edytowane przez Marcelek123
Czas edycji: 2009-02-06 o 16:49
Marcelek123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 16:54   #2836
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
A ja powiem, ¿e dzis nawet mam puszyste w³osy, a powinny byc juz oklapniete

moja kochana "Romantic"
Kusicielko Ty
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 17:06   #2837
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
Kusicielko Ty

uzy³am dopiero raz...ale ju¿ po jednym razie wiem, czy kosmetyk mi pasuje czy nie...troche sie juz testowa³o bardzo mi sie podoba, o wiele bardziej ni¿ Kallos zreszt± Kallos ju¿ mi sie znudzi³ i koñczy na szczescie. A w tej Romantic podoba mi siê to, ¿e w³osy s± puszyste


mOna ten olejek wydaje sie byc ciekawy...ale tylko dwie minuty mozna trzymaæ...ja lubie d³u¿ej:P
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011


Edytowane przez domi7ks
Czas edycji: 2009-02-06 o 17:07
domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 17:12   #2838
johnw57
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 414
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

To ja zameldujê siê. Tak ja wy, te¿ zapuszczam w³osy. Obecnie mam do piersi. Koloru bardzo bardzo jasnego naturalnie wygl±daj±cego blondu. Zapuszczam i wracam do naturalnego jasnego blondu. Trochê to potrwa a¿ wszystkie odrosn±, ech. Pocieszam siê, bo rosn± mi ok. 3 cm na miesi±c, ale mojej Mamie to rosn± a¿ 4 cm na miesi±c
johnw57 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 17:42   #2839
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
uzy³am dopiero raz...ale ju¿ po jednym razie wiem, czy kosmetyk mi pasuje czy nie...troche sie juz testowa³o bardzo mi sie podoba, o wiele bardziej ni¿ Kallos zreszt± Kallos ju¿ mi sie znudzi³ i koñczy na szczescie. A w tej Romantic podoba mi siê to, ¿e w³osy s± puszyste
Ta puszysto¶æ brzmi bardzo, bardzo kusz±co Ja nie przepadam za Kallosem, dzisiaj sobie o nim przypomnia³am i u¿y³am, bo chcê go wreszcie skoñczyæ Poza tym mój T¯ lubi ten kallosowy, budyniowy zapach, wiêc siê po¶wiêci³am równie¿ dla niego
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 17:44   #2840
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
Ta puszysto¶æ brzmi bardzo, bardzo kusz±co Ja nie przepadam za Kallosem, dzisiaj sobie o nim przypomnia³am i u¿y³am, bo chcê go wreszcie skoñczyæ Poza tym mój T¯ lubi ten kallosowy, budyniowy zapach, wiêc siê po¶wiêci³am równie¿ dla niego

Ja wola³am Glorie od Kallosa, moje w³osy sa za cienkie, za bardzo je Kallos ujarzmia, a tego nie lubie
czy Twoje te¿ s± po Kallosie przylizane i przesadnie miêkkie?
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 17:45   #2841
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 7 826
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez nazi89 Poka¿ wiadomo¶æ
Kattarina i Eloska dziêkujê za mi³e s³owo, ale wiêkszo¶ci niestety siê nie podoba, a co najwa¿niejsze mi nie ¯a³uje ¿e zap³aci³am w ogóle temu fryzjerowi ale to taki dobry znajomy i taki dobry salon...a on mi zrobi³ tak± krzywdê.Wiem ¿e to penie kwestia przyzwyczajenia chocia¿ szczerze mówi±c dosta³am teraz obsesji na punkcie zapuszczania i mam nadziejê ¿e chocia¿ te 10 cm do wakacji wychoduje!
nazi89- nie rozpaczaj, teraz juz nic nie poradzisz- mozesz za to prawidlowo pielegnowac wlosy, by odrosly piekniejsze Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ
Kattarina, szczerze mówi±c zazdroszczê Ci takich w³osów. Musz± byæ niesamowicie miêkkie. Kurczê, jestem ju¿ fank± Twoich w³osów Zrób mi tê przyjemno¶æ i zapu¶æ za pupê
Jyyli, dziekirzeczywiscie sa miekkie, elastyczne i gladkie, (moge zawizac supel na pojedynczym wlosku i po chwili sam sie rozplacze)
Jednak takie delikatne wlosy sa bardzo podatne na uszkodzenia- i nawet jesli w moim przypadku nie dosiega ich "agresywna chemia" i wysokie temperatury, (nie farbuje ani nie susze ich cieplym powietrzem), odpada tez styliacja, tapirowanie i inne takie, (poniewaz naprawde nie ukladam wlosow- rozpuszczone wygladaja ladnie same z siebie, a gdy wiaze je w kok, to po prostu przygladzam je i dosc ciasno zawijam- a do tego nie potzrebuje zadnych specyfikow)- to wciaz codziennie sa narazone na uszkodzenia mechaniczne, gdy np. ocieraja sie o ubrania, zwlaszcza wierzchnie.
Zreszta, inne posiadaczki delikatnych mo-hairow znaja to z autopsji.

Edit: co do prosby- zobacze czy uda mi sie je tak podhodowac
Cytat:
Wiecie co zauwa¿y³am ostatnio? Odk±d mam lepiej nawil¿one w³osy, du¿o wolniej schn±. Wcze¶niej same sch³y do 2 godzin, z delikatnym szczotkowaniem ok 1,5h. Teraz dwie godziny siedzê ze szczotk±, wcze¶niej w³osy porz±dnie odciek³y w du¿ym, grubym, szorstkim rêczniku, a na wysoko¶ci uszu s± jeszcze mocno wilgotne. Ale przynajmniej mam pretekst ¿eby d³u¿ej posiedzieæ na Wiza¿u
To prawda, moje wlosy zawsze wolno schna, zwlaszcza gdy w powietrzu jest duzo wilgoci...
Cytat:
Napisane przez rubinka123 Poka¿ wiadomo¶æ
Kattarina - Woooooooooow!! Nie by³o mnie trochê na w±tku a tu takie cudo siê pojawi³o Przepiêkne w³osy!! i ta d³ugo¶æ I rzeczywi¶cie widaæ ogromn± ró¿nicê 'przed' i 'po' Super, zazdroszczê takich w³osów
Rubinko- dziekuje
Naprawde milo mi czytac takie slowa, pod adresem mo-hairow, (choc nie ukrywam, ze czuje sie zawstydzona).

Wybacz glupie pytanie, ale nie wiem co to znaczy, ze wlosy schna Ci do 2 godzin ze szczotka?
Cytat:
Mnie te¿ schn± do 2 godzin ze szczotk±
Cytat:
Napisane przez Oliwkaaa80 Poka¿ wiadomo¶æ
Podciê³am ostatnio w³osy i zgodzi³am siê nad zbyt radykalne ¶ciêcie, nie mia³am zniszczonych chcia³am tylko wyrównaæ cieniowanie, no ale namówi³a mnie na grzywkê i pozwoli³am za du¿o ciachn±æ. Zawsze tak siê koñczy jak fryzura zaczyna byæ bezkszta³tna, chcia³abym mieæ równej d³ugo¶ci w³osy chocia¿ do brody. Zapuszczam od nowa.
powodzenia

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ teraz moge napisaæ, bo u¿y³am jej dzis popo³udniu:CUDNA Bardzo podobna do Kallosa, ale w³osy sa po niej puszystsze, co jest na korzy¶æ dla mnie i wydaj± siê bardzooo mocne oczywi¶cie b³yszcz±ce, nawilzone i super siê rozczesa³y
Bardzo mi sie spodoba³a
Domi7ks- suuuper
(A nie chcialoby Ci sie robic zdjecia ? Widzialam juz Twoje przepiekne wlosy i z checia pogapilabym sie na nowa fotke, po zastosowaniu tej maski)

Cytat:
Napisane przez mOna01 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wisienkê ju¿ wczoraj testowa³am ;D Btw, zanim posz³am umyæ w³osy siedzia³am i przez pó³ godziny wybiera³am, czy u¿yæ maski czy od¿ywki Hah, wariactwo, wiem

I muszê siê pochwaliæ ¿e dzi¶ zrobi³am mojego pierwszego francuza/dobieranego i wyszed³ ca³kiem ³adny
Musi byc sliczny- uwieliam te fryzurke, (ale sama nie mam sily sobie zaplatac)
Cytat:
Napisane przez johnw57 Poka¿ wiadomo¶æ
To ja zameldujê siê. Tak ja wy, te¿ zapuszczam w³osy. Obecnie mam do piersi. Koloru bardzo bardzo jasnego naturalnie wygl±daj±cego blondu. Zapuszczam i wracam do naturalnego jasnego blondu. Trochê to potrwa a¿ wszystkie odrosn±, ech. Pocieszam siê, bo rosn± mi ok. 3 cm na miesi±c, ale mojej Mamie to rosn± a¿ 4 cm na miesi±c
Powodzenia! A przyrost masz imponujacy i Twoja Mama rowniez

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2009-02-06 o 17:48
Kattarina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 17:57   #2842
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wola³am Glorie od Kallosa, moje w³osy sa za cienkie, za bardzo je Kallos ujarzmia, a tego nie lubie
czy Twoje te¿ s± po Kallosie przylizane i przesadnie miêkkie?
Ja Glorii nie lubiê A po Kallosie mam w³osy jakie¶ takie... hmmm... nijakie Nie umiem tego inaczej okre¶liæ W ka¿dym razie uwa¿am, ¿e Kallos nie nadaje siê do cienkich, delikatnych w³osów
__________________
Jeste¶!

Edytowane przez pani-jesieñ
Czas edycji: 2009-02-06 o 17:58
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 17:58   #2843
johnw57
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 414
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Poka¿ wiadomo¶æ
nazi89- nie rozpaczaj, teraz juz nic nie poradzisz- mozesz za to prawidlowo pielegnowac wlosy, by odrosly piekniejsze Powodzenia!

Jyyli, dziekirzeczywiscie sa miekkie, elastyczne i gladkie, (moge zawizac supel na pojedynczym wlosku i po chwili sam sie rozplacze)
Jednak takie delikatne wlosy sa bardzo podatne na uszkodzenia- i nawet jesli w moim przypadku nie dosiega ich "agresywna chemia" i wysokie temperatury, (nie farbuje ani nie susze ich cieplym powietrzem), odpada tez styliacja, tapirowanie i inne takie, (poniewaz naprawde nie ukladam wlosow- rozpuszczone wygladaja ladnie same z siebie, a gdy wiaze je w kok, to po prostu przygladzam je i dosc ciasno zawijam- a do tego nie potzrebuje zadnych specyfikow)- to wciaz codziennie sa narazone na uszkodzenia mechaniczne, gdy np. ocieraja sie o ubrania, zwlaszcza wierzchnie.
Zreszta, inne posiadaczki delikatnych mo-hairow znaja to z autopsji.

Edit: co do prosby- zobacze czy uda mi sie je tak podhodowac
To prawda, moje wlosy zawsze wolno schna, zwlaszcza gdy w powietrzu jest duzo wilgoci...Rubinko- dziekuje
Naprawde milo mi czytac takie slowa, pod adresem mo-hairow, (choc nie ukrywam, ze czuje sie zawstydzona).

Wybacz glupie pytanie, ale nie wiem co to znaczy, ze wlosy schna Ci do 2 godzin ze szczotka?
powodzenia

Domi7ks- suuuper
(A nie chcialoby Ci sie robic zdjecia ? Widzialam juz Twoje przepiekne wlosy i z checia pogapilabym sie na nowa fotke, po zastosowaniu tej maski)

Musi byc sliczny- uwieliam te fryzurke, (ale sama nie mam sily sobie zaplatac)
Powodzenia! A przyrost masz imponujacy i Twoja Mama rowniez
To racja.
Wam równie¿ ¿yczê wytrwa³o¶ci
johnw57 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 18:02   #2844
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 16 173
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja Glorii nie lubiê A po Kallosie mam w³osy jakie¶ takie... hmmm... nijakie Nie umiem tego inaczej okre¶liæ W ka¿dym razie uwa¿am, ¿e Kallos nie nadaje siê do cienkich, delikatnych w³osów
Te¿ my¶le, ¿e do cienkich nie nada

Kattarinadzieki
wkleje fotke, ale ko³o poniedzia³ku ok?
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 18:05   #2845
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 7 826
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ my¶le, ¿e do cienkich nie nada

Kattarinadzieki
wkleje fotke, ale ko³o poniedzia³ku ok?
Jasne, ze OK
Kattarina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:34   #2846
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomo¶ci: 9 046
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
A ja powiem, ¿e dzis nawet mam puszyste w³osy, a powinny byc juz oklapniete

moja kochana "Romantic"
Pfff i jak tu nie dopisaæ do listy must-have tej Twojej maski?

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka¿ wiadomo¶æ
Ja wola³am Glorie od Kallosa, moje w³osy sa za cienkie, za bardzo je Kallos ujarzmia, a tego nie lubie
czy Twoje te¿ s± po Kallosie przylizane i przesadnie miêkkie?
Kiedy kilka dni po ka¿dym myciu bêdê u¿ywaæ Latte, to po pewnym czasie moje w³osy bêd± rozmiêkczone i takie flakowate Lubiê tê od¿ywkê, od¿ywi³a mi w³osy na samym pocz±tku mojego w³osomaniactwa, zawsze bêdzie mia³a swoje miejsce w mojej ³azience, ale teraz, kiedy moje mohery s± po prostu zdrowe, nie potrzebuj± tak czêstej dawki Kallosa
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piêkne mo-hery Moja pielêgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:41   #2847
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Poka¿ wiadomo¶æ
Wybacz glupie pytanie, ale nie wiem co to znaczy, ze wlosy schna Ci do 2 godzin ze szczotka?
Siedzê i szczotkujê jak g³upia a¿ wyschn± Wtedy to trochê krócej trwa. Na szczê¶cie mam na tyle grube w³osy, ¿e ze szczotk± z w³osia i przy delikatnym traktowaniu nic im siê nie dzieje jak rozczesujê na mokro.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 19:46   #2848
rubinka123
Raczkowanie
 
Avatar rubinka123
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 346
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez Kattarina Poka¿ wiadomo¶æ
Rubinko- dziekuje
Naprawde milo mi czytac takie slowa, pod adresem mo-hairow, (choc nie ukrywam, ze czuje sie zawstydzona).

Wybacz glupie pytanie, ale nie wiem co to znaczy, ze wlosy schna Ci do 2 godzin ze szczotka?
Oj kochania, nie masz powodów do zawstydzenia, uwierz mi Naprawdê bardzo zazdroszczê takich w³osków

O kurczê, napisa³am 'ze szczotk±'?
Musia³am byæ wtedy baaardzo zmêczona :P
Chodzi³o mi o to, ¿e gdy szczotkujê w³osy szybciej mi schn±. Niby nie powinno siê szczotkowaæ w³osów przed ca³kowitym wysuszeniem, ale ja przy naturalnym schniêciu ci±gle przy szczotce siedzê, szczotkujê i szczotkujê


A dzisiaj by³am w naturze - kupi³am tego Glisskura
I jeszcze sobie sprezentowa³am mgie³kê Radical ;p
__________________
Walka o zdrowe i piêkne w³osy part 2


Who is it?
rubinka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 20:16   #2849
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 7 826
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

Cytat:
Napisane przez jyyli Poka¿ wiadomo¶æ
Siedzê i szczotkujê jak g³upia a¿ wyschn± Wtedy to trochê krócej trwa. Na szczê¶cie mam na tyle grube w³osy, ¿e ze szczotk± z w³osia i przy delikatnym traktowaniu nic im siê nie dzieje jak rozczesujê na mokro.
Cytat:
Napisane przez rubinka123 Poka¿ wiadomo¶æ
Oj kochania, nie masz powodów do zawstydzenia, uwierz mi Naprawdê bardzo zazdroszczê takich w³osków

O kurczê, napisa³am 'ze szczotk±'?
Musia³am byæ wtedy baaardzo zmêczona :P
Chodzi³o mi o to, ¿e gdy szczotkujê w³osy szybciej mi schn±. Niby nie powinno siê szczotkowaæ w³osów przed ca³kowitym wysuszeniem, ale ja przy naturalnym schniêciu ci±gle przy szczotce siedzê, szczotkujê i szczotkujê


A dzisiaj by³am w naturze - kupi³am tego Glisskura
I jeszcze sobie sprezentowa³am mgie³kê Radical ;p
Dziewczyny, dziekuje za wyjasnienie. Tak podejrzewalam, ale myslalam tez, ze moze to jakis magiczny sposob unoszenia moherow na szczotce czy cos takiego

Ja nie uzywam szczotek, wole grzebienie z rzadkimi zebami.
A gdybym po myciu intensywnie szczotkowala wlosy, to pewnie przetluscilyby sie zanim zdazylyby wyschnac

Kiedy musze szybciej je wysuszyc, to jak troche podeschna naturalnie; dmucham suszarka, tzn. zimnym nawiewem- od spodu, przy skorze, ale krotko; 2-3 minuty, by wciaz byly wilgotne. Wowczas wcieram odrobine odzywki bez splukiwania we wlosy, przeczesuje grzebieniem i znowu chwileczke (max.1 minute) dosuszam, tym razem letnim powietrzem. Wlosy wciaz nie sa zupelnie suche, ale tak "prawie"- nie pusza sie ani nie sa oklapniete.

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2009-02-06 o 20:22
Kattarina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-02-06, 20:25   #2850
ekstrawagancja
Wtajemniczenie
 
Avatar ekstrawagancja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 2 447
Dot.: Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;)

ja doda³am zdjêcie do galeri, mam nadzieje ze za kilka miesiecy w³oski bed± ju¿ za czerwon± lini± ;D
__________________
w³osy.
cel na 2012.

ekstrawagancja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.