Scent Bar LII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 22:05   #2551
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Czy ja nie pisałam niedawno, że żadnej maski do włosow nie kupię dopoki nie zużyję tego co mam?
No, to wlaśnie kupilam 4...na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle,że jedna z tych co kupilam powaliła mnie ostatnio na kolana jak nic włosowego, a dwie inne wzięlam bo zapowiadają się jeszcze lepiej....


ja nabyłam olejek alterrowy brzoza i pomarańcza, bo jest promo 13.99.
odżywki i maski oglądam i odkładam na półkę
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 22:10   #2552
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ludzie muszą przestać być bezkarni i bezczelni. To ten polecany co cut fachowiec? Nieważne, dobrze zrobiłaś.
Ten sam... Robi bardzo solidnie, tylko najpierw musi przyjść do pracy U kolegi mojego pewnie było mu głupio, bo to sąsiad jego, to nie pił. Tu też przez 2 pierwsze tygodnie było ok., a teraz cug złapał...




Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Szkoda,że nie dopisalaś,że odliczysz też paliwo i swoj cenny czas.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Czy ja nie pisałam niedawno, że żadnej maski do włosow nie kupię dopoki nie zużyję tego co mam?
No, to wlaśnie kupilam 4...na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle,że jedna z tych co kupilam powaliła mnie ostatnio na kolana jak nic włosowego, a dwie inne wzięlam bo zapowiadają się jeszcze lepiej....



Rejcz z jaśminem nie pomoge, jestem fanką Alienów , zwlaszcza klasyka
Dzięki za wsparcie, bo się zastanawiałam, czy nie było za ostro...
Uwielbiam maski do włosów Tylko nie wiem, gdzie je teraz będę trzymać... Te co mam znaczy... Bo stały na wannie, a wanny już niet.
Idę spać, jutro joga Dobranoc!!!
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 22:21   #2553
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość


ja nabyłam olejek alterrowy brzoza i pomarańcza, bo jest promo 13.99.
odżywki i maski oglądam i odkładam na półkę
O, dzięki
Będę juro obok Rossmana to wejdę po olejek , świetna cena

A wzięłam od tych, co się tak seksistowsko reklamują ostatnio...co ja zroię, ze pobiła wszystkie moje włosowe pierduty, nawet Joico
http://www.bingospa.eu/arganowa-kuracja-do-wlosow.html

a żeby nie było jej smutno to jeszcze to, czuję,że będzie jeszcze fajniejsze dla moich wlosow niż poprzednia
http://www.bingospa.eu/Arganowa-kura...-BingoSpa.html

i to
http://www.bingospa.eu/Szamponowe-se...anowe-100.html

A drogeryjne mnie nie pociągają wogole ostatnio ...nawet nie oglądam...

W sumie to jestem usprawiedliwiona z tym zakupem trochę, bo w weekend dałam kuzynce 4 maski, więc się luźniej zrobiło

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Ten sam... Robi bardzo solidnie, tylko najpierw musi przyjść do pracy U kolegi mojego pewnie było mu głupio, bo to sąsiad jego, to nie pił. Tu też przez 2 pierwsze tygodnie było ok., a teraz cug złapał...


Dzięki za wsparcie, bo się zastanawiałam, czy nie było za ostro...
Uwielbiam maski do włosów Tylko nie wiem, gdzie je teraz będę trzymać... Te co mam znaczy... Bo stały na wannie, a wanny już niet.
Idę spać, jutro joga Dobranoc!!!
1.To może być tak,że będziesz miala jutro kursa.....


2. Nawet bym powiedziala,że delikatnie było. Obawiam się,że ja bym byla zdecydowanie mniej uprzejma


3. W szafce pod zlewem . Albo wmontujesz sobie specjalną póleczkę na maski i odżywki gdzieś na ścianie, tak na wysokość człowieka...no coś wymyślisz
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 22:47   #2554
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
O, dzięki
Będę juro obok Rossmana to wejdę po olejek , świetna cena

A wzięłam od tych, co się tak seksistowsko reklamują ostatnio...co ja zroię, ze pobiła wszystkie moje włosowe pierduty, nawet Joico
http://www.bingospa.eu/arganowa-kuracja-do-wlosow.html

a żeby nie było jej smutno to jeszcze to, czuję,że będzie jeszcze fajniejsze dla moich wlosow niż poprzednia
http://www.bingospa.eu/Arganowa-kura...-BingoSpa.html

i to
http://www.bingospa.eu/Szamponowe-se...anowe-100.html

A drogeryjne mnie nie pociągają wogole ostatnio ...nawet nie oglądam...

W sumie to jestem usprawiedliwiona z tym zakupem trochę, bo w weekend dałam kuzynce 4 maski, więc się luźniej zrobiło
nie pomagasz mi...

a olejku już czwartą buteleczkę nabyłam i nie wiem czy nie zrobić zapasu, bo regularnie dychę więcej kosztuje.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-10, 23:02   #2555
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
nie pomagasz mi...

a olejku już czwartą buteleczkę nabyłam i nie wiem czy nie zrobić zapasu, bo regularnie dychę więcej kosztuje.
1. Serio, rewelacyjna jest

2. Ja mam plan wziąść ze dwa lub 3, zastanowię się na miejscu już ile...nie no, jeszcze ze dwa spokojnie możesz , pomyśl ile zaoszczędzisz na przyszlość
Dokladnie, coś kolo dychy więcej
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 05:11   #2556
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LII



Miłego dnia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 07:12   #2557
bogusia32
Wtajemniczenie
 
Avatar bogusia32
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ja też, ale żaden lekarz tego nie skomentował jak dotąd, za to ludzie na studiach i owszem

Na warsztatach wąchałam wielkolistny i wielkokwiatowy, i pamiętam, że jeden mnie zauroczył, nawet świdrował świeżością w nosie, a drugi zabił. Nie pamiętam który był jaki ale chcę takiego ogrodowego, nie syntetycznego. Bo normalnie cały swój perfumowy żywot nie tolerowałam jaśminu, od jakiegoś czasu próbuję się zaprzyjaźnic. Błędem było zaczynanie od Aliena, który to z kąta szuflady nieotwierany z miniaturki zabijał mnie wyziewami. Także Alieny choć się zachwyciłam niektórymi wersjami np Essence Absolue, Liqueur aczkolwiek nie ponoszę No way. Poteściłam i dziękuję, postoję, powdycham na innych. O ile to nie oksymoron to chyba interesuje mnie delikatny jaśmin.

ad1 No wyobrażam to sobie, moja psióła ma ten sam problem, piękna blond lala z zrenicami jakby co dopiero działę wzięła , na dodatek jest nauczycielem niemieckiego w gimnazjum

ad2 ze swojej kolekcji ,pomijając Aliena, moje ulubione jaśminowce ;
-Jimmy Choo Flash , jaśmin w nucie serducha
-przecudny Jesus Del Pozo Halloween , jaśmin w nucie głowy
-Kokoszka ,ale tu jaśmin bardziej orientalny choć w mojej edt nie ma nic ciężkiego.

Miłego
__________________
[*] IWNFY
bogusia32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-11, 07:28   #2558
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Zupełnie mnie to nie dziwi, gdyż ponieważ ludziom o beztrądowej twarzy jak najbardziej służą ichnie kosmetyki. To nei wina EL, tylko mojej problematycznej cery :

2. Kurtka w mordeu, dobrze, że piszesz, thnx, bo miałam w ramach programu oszczędnościowego go kupić i teścić z mamą na pół. To u mnie odpada na 100 %. Ale mama w sumie potrzebuje tylko na Kanary i inne wycieczki, no i ona nie używa mejkapu zatem może da radę. Dzięki za relacje.
Trad miewam ale tylko po to by dac mi powód do mienia PMS-a.

No na razie ja nie jestem nim zachwycona.
Podejrzewam ze to wina tego ze to 50 Wcześniej nie leciałam na 50 (lub nie malowałam przy 50) tak dużo jak teraz (dopiero ostatnio buzia zaczęła mi 50 tolerować i zaczęłam od górnego pułapu schodząc powoli w dół: Clinique, Uriage, LRP, ..., ziaja).
Poczekam jeszcze z 2 tygodnie i dopiero wtedy będę mieć o nim ostateczną opinię.

Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
[I][B] bry
(...) Podejrzenie fakomatozy a termin z NFZ to 26 LISTOPAD No i badanie dna oka w poszukiwaniu jakichś guzków Lischa...
Póki co się nie nakręcam.
I tak trzymaj. Bedzie dobrze.
Trzymam kciuki za Małą.


Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ciekawi mnie ten filter
Za jakiś czas (ok 2 tygodni) napisze o nim cos wiecej. Jak na razie daje mu 3-4 tygodnie bym sie do niego przyzwyczaiła. Bo jak na razie to ten matujący testuje od 10 dni a to dla mnie za mało by coś więcej o nim powiedzieć.

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
2. Ooooo to już dla mnie wszystko jasne, doświadczyłam tego od innych Ziajowych kremów, bleeeeeh. Szzkoda bo miałam w planie po taniości. Została jeszce ta Eva Natura do steszczenia.
Ja nie mam uprzedzenia do Ziajowych bo ichniejszy "rewitalizujacy z wit. c" jest dla mnie super. Jak by miał jeszcze spf, to był by ideał.

Ciekawam tej Evy Natury.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Ale nie zapycha? Się do roboty nie tapetuję, więc moglby być...jedyne wymagania to żeby nie zapychał i nie bielil....
Czy zapycha to nie wiem ciężko mi powiedzieć, na razie mam lekki wysyp ale nie wiem czy od kremu czy od kwasów. Od zapychania przeważnie robiły mi się duże guzki, na razie mam guzków brak tylko maluśkie pęcherzyki (podejrzewam ze od kwasów).
Bielić nie bieli (mnie), ale ja nie nakładam ilości przepisowej tylko połowę z tego.

To co na razie zaobserwowałam. Po ok. 10 minutach na buzi jest jeszcze lekki film. Nie jestem po nim biała.
Nie do końca wchłonięty zapudrowany trzyma się przyzwoicie (przed pudrowaniem delikatnie odciskam chusteczką higieniczną). Po 3-4 h zaczyna sie buzia lekko świecić.

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
O matko, tu jaśmin, tuberoza, śluby, komunie, a ja tylko o gruzie... (...)
Ale powiem Wam, że wróciłam wcześniej do domu i taką gorzelnię poczułam od pana fachowca, że objechałam, jak cholera. A po namyśle, wieczorem, wysłałam mu sms, że jeśli jutro ma być na kacu, albo pod wpływem, może już wcale nie przychodzić. Wiem, gdzie mieszka, odwiozę mu jego narzędzia i odliczę od umowy rzeczy, których nie zrobił.
Będę miała trochę problemu, ale w sumie, zostały już takie rzeczy do zrobienia, że dam radę sama. No, może z kabiną prysznicową będzie niewesoło, ale mam dość.
Z dwojga złego to juz wolę gruz niz śluby, komunie, gardenie i jaśminy
Bosz! Ja bym zrobiła i mega awanturę. To już 3 czy 4 dzień kiedy są "niedyspozycyjni"?

-----------
Fitam!

Z nad niemożności spokojnego usiedzenia na tyłku, tak mi się już spieszy by wyjść z pracy i jechać na działkę sadzić truskawki.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 09:02   #2559
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Joł snad załamki allegrowej
odebrałam paczkę i niestety muszę ją odesłać piłka jest koszmarnej jakości,wykonana z miękkiej klejącej się gumy
Jednak trza w piłkę zainwestować...
I tu pytanie napisałam do sprzedającego że produkt nie spełnił moich oczekiwań i odsyłam i czy to wystarczy? Nigdy nie musiałam nic odsyłać



Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Na warsztatach wąchałam wielkolistny i wielkokwiatowy, i pamiętam, że jeden mnie zauroczył, nawet świdrował świeżością w nosie, a drugi zabił. Nie pamiętam który był jaki ale chcę takiego ogrodowego, nie syntetycznego. Bo normalnie cały swój perfumowy żywot nie tolerowałam jaśminu, od jakiegoś czasu próbuję się zaprzyjaźnic. Błędem było zaczynanie od Aliena, który to z kąta szuflady nieotwierany z miniaturki zabijał mnie wyziewami. Także Alieny choć się zachwyciłam niektórymi wersjami np Essence Absolue, Liqueur aczkolwiek nie ponoszę No way. Poteściłam i dziękuję, postoję, powdycham na innych. O ile to nie oksymoron to chyba interesuje mnie delikatny jaśmin.
Jeśli to ma być nasz polski jaśmin to tylko AA Jasminora Ale ona lekka jest...

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
O matko, tu jaśmin, tuberoza, śluby, komunie, a ja tylko o gruzie...
Ale powiem Wam, że wróciłam wcześniej do domu i taką gorzelnię poczułam od pana fachowca, że objechałam, jak cholera. A po namyśle, wieczorem, wysłałam mu sms, że jeśli jutro ma być na kacu, albo pod wpływem, może już wcale nie przychodzić. Wiem, gdzie mieszka, odwiozę mu jego narzędzia i odliczę od umowy rzeczy, których nie zrobił.
Będę miała trochę problemu, ale w sumie, zostały już takie rzeczy do zrobienia, że dam radę sama. No, może z kabiną prysznicową będzie niewesoło, ale mam dość.
Niestety to się bardzo często zdarza że fachowiec nadużywa taki lajf

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
ad1 No wyobrażam to sobie, moja psióła ma ten sam problem, piękna blond lala z zrenicami jakby co dopiero działę wzięła , na dodatek jest nauczycielem niemieckiego w gimnazjum



Miłego
Nie wiem czy słusznie wiążę te rozszerzone źrenice z silnym światło wstrętem
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 09:09   #2560
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

No dobra, panowie podobno przyszli, trzeźwi, jak świnie i szaleją z robotą... Ale proszę o kciuki, żeby dali radę
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 09:12   #2561
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
No dobra, panowie podobno przyszli, trzeźwi, jak świnie i szaleją z robotą... Ale proszę o kciuki, żeby dali radę

Brawo dla nich współczuję jednak problemu alkoholowego
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-11, 09:49   #2562
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Na warsztatach wąchałam wielkolistny i wielkokwiatowy, i pamiętam, że jeden mnie zauroczył, nawet świdrował świeżością w nosie, a drugi zabił. Nie pamiętam który był jaki ale chcę takiego ogrodowego, nie syntetycznego. Bo normalnie cały swój perfumowy żywot nie tolerowałam jaśminu, od jakiegoś czasu próbuję się zaprzyjaźnic. Błędem było zaczynanie od Aliena, który to z kąta szuflady nieotwierany z miniaturki zabijał mnie wyziewami. Także Alieny choć się zachwyciłam niektórymi wersjami np Essence Absolue, Liqueur aczkolwiek nie ponoszę No way. Poteściłam i dziękuję, postoję, powdycham na innych. O ile to nie oksymoron to chyba interesuje mnie delikatny jaśmin.
mój ulubiony jasmin to oczywiście A La Nuit Lutensa - jasmin z ogródka unurzany w słodkim miodzie
sporo jasminu miał też Pure Poison o ile dobrze pamiętam


Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
A wzięłam od tych, co się tak seksistowsko reklamują ostatnio...co ja zroię, ze pobiła wszystkie moje włosowe pierduty, nawet Joico
http://www.bingospa.eu/arganowa-kuracja-do-wlosow.html

a żeby nie było jej smutno to jeszcze to, czuję,że będzie jeszcze fajniejsze dla moich wlosow niż poprzednia
http://www.bingospa.eu/Arganowa-kura...-BingoSpa.html
to mi pewnie szału nie zrobi, bo argan na moich włosach nie robi prawie nic
za to toto na włosach mi dobrze robi, efekty porównywalne z biovaxami
http://www.bingospa.eu/pl/p/Kuracja-...w-BingoSpa/285
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 10:04   #2563
bogusia32
Wtajemniczenie
 
Avatar bogusia32
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość


I tak trzymaj. Bedzie dobrze.
Trzymam kciuki za Małą.

.
JOŁ

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Joł snad załamki allegrowej
odebrałam paczkę i niestety muszę ją odesłać piłka jest koszmarnej jakości,wykonana z miękkiej klejącej się gumy
Jednak trza w piłkę zainwestować...
I tu pytanie napisałam do sprzedającego że produkt nie spełnił moich oczekiwań i odsyłam i czy to wystarczy? Nigdy nie musiałam nic odsyłać


Nie wiem czy słusznie wiążę te rozszerzone źrenice z silnym światło wstrętem
ad1 Chyba do 10 dni można odesłać ale czy odpakowane ? Niechaj się
ktosik bardziej w temacie wypowie..

ad.2 nic mi o tym nie wiadomo

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
mój ulubiony jasmin to oczywiście A La Nuit Lutensa - jasmin z ogródka unurzany w słodkim miodzie
sporo jasminu miał też Pure Poison o ile dobrze pamiętam

potwierdzam
właśnie psiukłam z odlewki ,ale on tu taki przyciężkawy jak dla mnie, choć piękny nie mogłabym nosić na co dzień



Polly dzwoniłam do szpitala i sam szpital nie robi MR tylko prywatnie u Wyrobka na terenie tegoż szpitala.Faktycznie MR z kontrastem by wyniosło 400 stówki.Szkoda że bliżej nie mieszkamy bo zbytnio sie to i tak nie kalkuluje licząc paliwo jakieś żarełko itp wyjdzie podobnie jak tu w K-cach. Dodzwoniłam się też do Helimedu i tu u nas liczą od 440 do 540 z kontrastem ale nie wiem czy w końcu ten kontrast musi być czy nie...W każdym razie bardzo dziękuję za informacje
__________________
[*] IWNFY

Edytowane przez bogusia32
Czas edycji: 2014-04-11 o 10:15
bogusia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 10:11   #2564
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
JOŁ



ad1 Chyba do 10 dni można odesłać ale czy odpakowane ? Niechaj się
ktosik bardziej w temacie wypowie..

ad.2 nic mi o tym nie wiadomo
No rozpakowane inaczej bym nie zobaczyła wad czyli śladu kleju
i brak prążkowania w niektórych miejscach.Najgorsze jest to że to nie jest piłka rehabilitacyjna
Zresztą co to za zapakowanie było piłka wrzucona w otwarty worek foliowy, tak się kleiła że ciężko było ją wyciągnąć

I ja nie wiem czy mam czekać na odpowiedź mailową od sprzedawcy czy odsyłać?

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2014-04-11 o 10:14
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 10:11   #2565
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

znalazłam przez forum bloga pisanego przez jedną wizażankę, ma świetny styl, aż się uśmiałam
http://panikebab.blogspot.co.uk/
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 10:18   #2566
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
znalazłam przez forum bloga pisanego przez jedną wizażankę, ma świetny styl, aż się uśmiałam
http://panikebab.blogspot.co.uk/
To nie jest śmieszne i mówię to ja były pracownik placówek resocjalizacyjnych
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 10:26   #2567
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
To nie jest śmieszne i mówię to ja były pracownik placówek resocjalizacyjnych
ale nie mówię o temacie, który jest ciężki, tylko sposobie pisania. Już sam zwrot o "cerberze metr pięćdziesiąt" mnie rozłożył podziwiam ją, że w takich warunkach zachowuje jeszcze poczucie humoru, ja bym już dawno kogoś zadziabała
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 10:29   #2568
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
ale nie mówię o temacie, który jest ciężki, tylko sposobie pisania. Już sam zwrot o "cerberze metr pięćdziesiąt" mnie rozłożył podziwiam ją, że w takich warunkach zachowuje jeszcze poczucie humoru, ja bym już dawno kogoś zadziabała
Pewnie trzeba sobie jakoś radzić ze stresem ...
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 10:58   #2569
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Joł snad załamki allegrowej
odebrałam paczkę i niestety muszę ją odesłać piłka jest koszmarnej jakości,wykonana z miękkiej klejącej się gumy
Jednak trza w piłkę zainwestować...
I tu pytanie napisałam do sprzedającego że produkt nie spełnił moich oczekiwań i odsyłam i czy to wystarczy? Nigdy nie musiałam nic odsyłać



Jeśli to ma być nasz polski jaśmin to tylko AA Jasminora Ale ona lekka jest...


Nie wiem czy słusznie wiążę te rozszerzone źrenice z silnym światło wstrętem
1. Czyli słusznie się wstrzymałam, intuicja mię podpowiedziała, że po taniości Tudzież doświadczenie życiowe

Mój chuopin zawsze dzwoni, i w elegancki acz stanowczy sposób wyjaśnia sprawę, jest o wiele łatwiej na "żywo" z kimś dojść swoich roszczeń. Zawsze też wysyła maila, coby jakiś ślad był, ale rozmową załatwił jak dotąd wszyyystko pozytywnie.

2. Oooooo taaaak taaaak - dostepna ? Bo coś czuję że może być cięzko. Lekko to akurat dla mnie atut.

3. Też nie wiem czy słusznie, ale też to mam


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
mój ulubiony jasmin to oczywiście A La Nuit Lutensa - jasmin z ogródka unurzany w słodkim miodzie
sporo jasminu miał też Pure Poison o ile dobrze pamiętam
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
ad1 Chyba do 10 dni można odesłać ale czy odpakowane ? Niechaj się
ktosik bardziej w temacie wypowie..



Polly dzwoniłam do szpitala i sam szpital nie robi MR tylko prywatnie u Wyrobka na terenie tegoż szpitala.Faktycznie MR z kontrastem by wyniosło 400 stówki.Szkoda że bliżej nie mieszkamy bo zbytnio sie to i tak nie kalkuluje licząc paliwo jakieś żarełko itp wyjdzie podobnie jak tu w K-cach. Dodzwoniłam się też do Helimedu i tu u nas liczą od 440 do 540 z kontrastem ale nie wiem czy w końcu ten kontrast musi być czy nie...W każdym razie bardzo dziękuję za informacje
1. bingo, 10 dni zakupy w sieciuni.

2. Miałam pisać wczoraj, że się nie kalkuluje, ale każdy przeż umie liczyć, no i się nie chciałąm wtrącać.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość

ad2 ze swojej kolekcji ,pomijając Aliena, moje ulubione jaśminowce ;
-Jimmy Choo Flash , jaśmin w nucie serducha
-przecudny Jesus Del Pozo Halloween , jaśmin w nucie głowy
-Kokoszka ,ale tu jaśmin bardziej orientalny choć w mojej edt nie ma nic ciężkiego.
Dzięki serdeczne,
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-11, 11:06   #2570
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Czyli słusznie się wstrzymałam, intuicja mię podpowiedziała, że po taniości Tudzież doświadczenie życiowe

Mój chuopin zawsze dzwoni, i w elegancki acz stanowczy sposób wyjaśnia sprawę, jest o wiele łatwiej na "żywo" z kimś dojść swoich roszczeń. Zawsze też wysyła maila, coby jakiś ślad był, ale rozmową załatwił jak dotąd wszyyystko pozytywnie.

2. Oooooo taaaak taaaak - dostepna ? Bo coś czuję że może być cięzko. Lekko to akurat dla mnie atut.

3. Też nie wiem czy słusznie, ale też to mam
1 No i miałaś rację

2 ja dysponuję flaszką mogę zrobić odlewkę do 5 ml tyle że nie mam atomków , mam również na zbyciu klasyczne Poison 10 ml czyli mocniejszy jaśmin .Jeśli mamy podobne gusta co do jaśminu to Lutek jest za mocarny tłusty mocny jaśminowiec a w Hallowen ja nie czuję jaśminu wcale może bardziej w in white . Ale kto wie kto wie...


Mocno kwiatuchowe są EL Pleasures

3 .

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2014-04-11 o 11:11
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 11:30   #2571
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
ja dysponuję flaszką mogę zrobić odlewkę do 5 ml tyle że nie mam atomków ,


mam również na zbyciu klasyczne Poison 10 ml czyli mocniejszy jaśmin .Jeśli mamy podobne gusta co do jaśminu to Lutek jest za mocarny tłusty mocny jaśminowiec a w Hallowen ja nie czuję jaśminu wcale może bardziej w in white . Ale kto wie kto wie...


Mocno kwiatuchowe są EL Pleasures
1. łaaaaaaaaaaaaa byłoby piknie co cut, ale jeszcze się wstrzymam, na spokojnie, nie na wariata, przelecę sie po wszystkich allegoriach (jąsminora wycofiana znaczy się ?) i odezwę się w razie czego po prośbie Dzięki. Trochę to potrwa bom uziemiona bez auta

2. Zgadza się, takie mocarne to nie dla mnie Zwłaszcza nie na początek .

3. Znam, no własnie za mocno. Ja nie potrzebuję całej kwiaciarni, tylko kilka słodko-gorzkich acz lekkich aromatów.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 11:39   #2572
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. łaaaaaaaaaaaaa byłoby piknie co cut, ale jeszcze się wstrzymam, na spokojnie, nie na wariata, przelecę sie po wszystkich allegoriach (jąsminora wycofiana znaczy się ?) i odezwę się w razie czego po prośbie Dzięki. Trochę to potrwa bom uziemiona bez auta

2. Zgadza się, takie mocarne to nie dla mnie Zwłaszcza nie na początek .

3. Znam, no własnie za mocno. Ja nie potrzebuję całej kwiaciarni, tylko kilka słodko-gorzkich acz lekkich aromatów.
Nie wiem czy jest wycofany
W perfumeriach internetowych jest.
Recenzje ma słabe , bo to delikatny nasz jaśmin.

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2014-04-11 o 11:45
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 11:49   #2573
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jest wycofany
W perfumeriach internetowych jest.
Recenzje ma słabe , bo to delikatny nasz jaśmin.
Widziałam, chodzi mi o to czy go spotkam stacjonarnie powąchać, ciekawe.

Czyli zapach dla mnie
Dzięki za propozycję, możliwe że skorzystam Zwąłszcza, że nie mogę sobie pozwolić na zakup żadnej pełnej flaszki, co zresztą u mnie i tak się mija z celem, bo flaszek nie zużywam. No kieeeeedyś dwie Flowerbomby, ale mi przeszło. Mam dosyć sporą rozpiętość na mojej skali zapachowego gustu, zatem tyle tych maluczkich odleweczek co dzień woła pick me! pick me!

Flaszki chciałabym mieć tylko dla flakonów Np Jo Malone i podobne. Tak do patrzenia, żeby cieszyły oko. Obecnie prawie wszystkiego się pozbyłam, zostało mi kilka sporych używek (tzn zpore zużycia, denka wręcz ) które też muszę puścić w świat bo nie kręcą mnie.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 11:56   #2574
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Widziałam, chodzi mi o to czy go spotkam stacjonarnie powąchać, ciekawe.

Czyli zapach dla mnie
Dzięki za propozycję, możliwe że skorzystam Zwąłszcza, że nie mogę sobie pozwolić na zakup żadnej pełnej flaszki, co zresztą u mnie i tak się mija z celem, bo flaszek nie zużywam. No kieeeeedyś dwie Flowerbomby, ale mi przeszło. Mam dosyć sporą rozpiętość na mojej skali zapachowego gustu, zatem tyle tych maluczkich odleweczek co dzień woła pick me! pick me!

Flaszki chciałabym mieć tylko dla flakonów Np Jo Malone i podobne. Tak do patrzenia, żeby cieszyły oko. Obecnie prawie wszystkiego się pozbyłam, zostało mi kilka sporych używek (tzn zpore zużycia, denka wręcz ) które też muszę puścić w świat bo nie kręcą mnie.

Ale jako go wycofują to co muszę zapas zrobić

Wiadomo gust się zmienia Ja idę w stronę szyprów
Jasminorę testowałam raz i po pierwszym niuchu wiedziałam że chcę flaszkę
Stacjonarnie czyli w S i D nie widziałam żeby były... Ale kto wie.
Teraz wejszła lemon verde jeszcze nie testowałam ale ząbki ostrzę

robię półeczkę na F to sobie zobaczysz co jeszcze chcesz. Słyszałam że nie zamieszcza się tam próbek tylko flakony, ale ja robię ją do celów wymiankowych więc odlewki zamieszczam

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2014-04-11 o 11:57
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 13:13   #2575
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LII

Jako, że przybyłam na zastrzyk z kotha, weszłam do Quality, promocja nadal trwa, ale już bida na półce z Parfum d'Empire!! Szybko, szybko trzeba :-D
Mnie na ambrę dla odmiany wzięło... Także trochę wyniosłam.
Remont podobno leci nadal ogniem, ale panowie się nie odzywają...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 13:14   #2576
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ale jako go wycofują to co muszę zapas zrobić

Wiadomo gust się zmienia Ja idę w stronę szyprów
Jasminorę testowałam raz i po pierwszym niuchu wiedziałam że chcę flaszkę
Stacjonarnie czyli w S i D nie widziałam żeby były... Ale kto wie.
Teraz wejszła lemon verde jeszcze nie testowałam ale ząbki ostrzę

robię półeczkę na F to sobie zobaczysz co jeszcze chcesz. Słyszałam że nie zamieszcza się tam próbek tylko flakony, ale ja robię ją do celów wymiankowych więc odlewki zamieszczam
Z tym wycofieniem to jest moje urojenie, wydaje misie, że obiło misie o uszy Pewnie nic takiego nie ma miejsca. Może po prostu niedostępna stacjonarnie? Może to słyszałam, ale kiedyś puszczałam mimo uszu teksty o jaśminach także to dlatego nie mam pewności.

Też mnie korcą szypry, ale tylko niektóre, w stylu Eau de Soir, Chanelowe

Półki na F nie zrobiłam, właśnie z powodu nie posiadania od dłuższego czasu flakonów, a wcześniej była nieziemnska rotacja, nie nadążałabym zmieniać
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 14:45   #2577
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Będę miała trochę problemu, ale w sumie, zostały już takie rzeczy do zrobienia, że dam radę sama. No, może z kabiną prysznicową będzie niewesoło, ale mam dość.
Miałam odpisać ale to już nieaktualne
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość

Czy ja nie pisałam niedawno, że żadnej maski do włosow nie kupię dopoki nie zużyję tego co mam?
No, to wlaśnie kupilam 4...na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle,że jedna z tych co kupilam powaliła mnie ostatnio na kolana jak nic włosowego, a dwie inne wzięlam bo zapowiadają się jeszcze lepiej....

Rejcz z jaśminem nie pomoge, jestem fanką Alienów , zwlaszcza klasyka
Mnie jeszcze żadna nie rzuciła na kolana

Alien?
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
A wzięłam od tych, co się tak seksistowsko reklamują ostatnio...co ja zroię, ze pobiła wszystkie moje włosowe pierduty, nawet Joico
http://www.bingospa.eu/arganowa-kuracja-do-wlosow.html
Nic mi nie zrobiła
Ale po tych reklamach to ja dziękujęnie chcę mieć nic na twarzy
Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Ciekawam tej Evy Natury.
Dla mnie fajna
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
No dobra, panowie podobno przyszli, trzeźwi, jak świnie i szaleją z robotą... Ale proszę o kciuki, żeby dali radę


Bry
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 15:31   #2578
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
JOŁ




Polly dzwoniłam do szpitala i sam szpital nie robi MR tylko prywatnie u Wyrobka na terenie tegoż szpitala.Faktycznie MR z kontrastem by wyniosło 400 stówki.Szkoda że bliżej nie mieszkamy bo zbytnio sie to i tak nie kalkuluje licząc paliwo jakieś żarełko itp wyjdzie podobnie jak tu w K-cach. Dodzwoniłam się też do Helimedu i tu u nas liczą od 440 do 540 z kontrastem ale nie wiem czy w końcu ten kontrast musi być czy nie...W każdym razie bardzo dziękuję za informacje

ano wiem ze wyrobek , oni dzialaja w kraku w kilku szpitalach.
a pytałas sie o termin na NFZ? moze by akurat było szybko i za free.
wyrobek robi jesczze rezo w narutowiczu i tam tez terminy były znosne
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 15:32   #2579
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LII

Dobry


Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
Trad miewam ale tylko po to by dac mi powód do mienia PMS-a.

No na razie ja nie jestem nim zachwycona.
Podejrzewam ze to wina tego ze to 50 Wcześniej nie leciałam na 50 (lub nie malowałam przy 50) tak dużo jak teraz (dopiero ostatnio buzia zaczęła mi 50 tolerować i zaczęłam od górnego pułapu schodząc powoli w dół: Clinique, Uriage, LRP, ..., ziaja).
Poczekam jeszcze z 2 tygodnie i dopiero wtedy będę mieć o nim ostateczną opinię.


I tak trzymaj. Bedzie dobrze.
Trzymam kciuki za Małą.



Za jakiś czas (ok 2 tygodni) napisze o nim cos wiecej. Jak na razie daje mu 3-4 tygodnie bym sie do niego przyzwyczaiła. Bo jak na razie to ten matujący testuje od 10 dni a to dla mnie za mało by coś więcej o nim powiedzieć.


Ja nie mam uprzedzenia do Ziajowych bo ichniejszy "rewitalizujacy z wit. c" jest dla mnie super. Jak by miał jeszcze spf, to był by ideał.

Ciekawam tej Evy Natury.


Czy zapycha to nie wiem ciężko mi powiedzieć, na razie mam lekki wysyp ale nie wiem czy od kremu czy od kwasów. Od zapychania przeważnie robiły mi się duże guzki, na razie mam guzków brak tylko maluśkie pęcherzyki (podejrzewam ze od kwasów).
Bielić nie bieli (mnie), ale ja nie nakładam ilości przepisowej tylko połowę z tego.

To co na razie zaobserwowałam. Po ok. 10 minutach na buzi jest jeszcze lekki film. Nie jestem po nim biała.
Nie do końca wchłonięty zapudrowany trzyma się przyzwoicie (przed pudrowaniem delikatnie odciskam chusteczką higieniczną). Po 3-4 h zaczyna sie buzia lekko świecić.
Dzięki
Chyba zaryzykuję

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Joł snad załamki allegrowej
odebrałam paczkę i niestety muszę ją odesłać piłka jest koszmarnej jakości,wykonana z miękkiej klejącej się gumy
Jednak trza w piłkę zainwestować...
I tu pytanie napisałam do sprzedającego że produkt nie spełnił moich oczekiwań i odsyłam i czy to wystarczy? Nigdy nie musiałam nic odsyłać
Myśle, że spokojnie mozesz odeslać. Tylko powinnaś była napisać,że produkt jest niezgodny z opisem. No bo dostalaś badziew a miała byc porządna pilka? I raczej powinnaś poczekać na @ z odpowiedzią. Zakladam,że bez sporu się nie obejdzie.....

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
to mi pewnie szału nie zrobi, bo argan na moich włosach nie robi prawie nic
za to toto na włosach mi dobrze robi, efekty porównywalne z biovaxami
http://www.bingospa.eu/pl/p/Kuracja-...w-BingoSpa/285
Na moich robi wow
Druga znam, fajna jest



Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nic mi nie zrobiła
Ale po tych reklamach to ja dziękujęnie chcę mieć nic na twarzy

:

Kochanie, a mowiłaś,ze nie jesteś pruderyjna
Zresztą...to ma być na wlosy,nie na twarz



Kupiłam dwa olejk brzoza pomarańcza dziś...no i się lekko zirytowałam.
Idę sobie, ptrzę na półke, przeceniony jakiś inny ( chyba na 9 zl ), plakietka wisi a ten nie....no to wrzuciłam do koszyka, poszłam do kasy i pytam, dlaczego nie przeceniony, skoro w innych Rosmanach przeceniony na 13,99 a tu stara cena 23,99 Pani nieeee wie , ale łaskawie sprawdzi No i co..się okazalo,że ktooś kto czepiał karteczki z przecenami o tym zapomniał
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 17:48   #2580
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Z tym wycofieniem to jest moje urojenie, wydaje misie, że obiło misie o uszy Pewnie nic takiego nie ma miejsca. Może po prostu niedostępna stacjonarnie? Może to słyszałam, ale kiedyś puszczałam mimo uszu teksty o jaśminach także to dlatego nie mam pewności.

Też mnie korcą szypry, ale tylko niektóre, w stylu Eau de Soir, Chanelowe

Półki na F nie zrobiłam, właśnie z powodu nie posiadania od dłuższego czasu flakonów, a wcześniej była nieziemnska rotacja, nie nadążałabym zmieniać
1 Kurteczka szkoda by było jakby go zabrakło... Zawsze miałam problem z jaśminowcami.... Bo były niejaśminowe Poison, Mitsuoko, Opium...Dziwne te jaśminy...
2 A ja jedno i drugie bym przetestowała , ale Hermes chyba za ciężki. Podobny do Być może Tokyo.
A po recenzji Sabb nawet Fetisha http://www.sabbathofsenses.com/2014/....html?spref=fb
3 A u mnie mało się zmienia z powodu braku kasy mało zakupów a jak już to baaaardzo przemyślane

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Dobry





Myśle, że spokojnie mozesz odeslać. Tylko powinnaś była napisać,że produkt jest niezgodny z opisem. No bo dostalaś badziew a miała byc porządna pilka? I raczej powinnaś poczekać na @ z odpowiedzią. Zakladam,że bez sporu się nie obejdzie.....

Kurdebele za późno ... Już paczka poszła...

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2014-04-11 o 18:04
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 22:55:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.