Fryzjer w Rzeszowie - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 12:57   #451
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

witam, ja również szukam dobrego fryzjera w Rzeszowie, i ponawiam pytanie które już się chyba przewinęło w wątku (niestety zostało bez odp.) czy ktoś był w salonie VOGUE na ul. jabłońskiego, chodzi mi o ten konkretny salon, aha i jak obecnie stoją ceny za ścięcie i farbowanie (np. włosy takie do ramion) w salonach, a jak ceny VOGUE na króla augusta? proszę o odp.
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:04   #452
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Ja jestem z Rzeszowa
W Rzeszowie polecam zakład fryzjerski znajdujący się na ul. św. Michała Archanioła (dawniej ul. Kwietniowa). Jest to budynek zaraz obok kościoła pw. św. Michała Archanioła, po prawej stronie tego kościoła.
Pani jest bardzo miła, bardzo ładnie strzyże i farbuje. Ma wiele nagród. Jest bardzo dokładna, dlatego czasami trzeba u niej spędzić 5 godzin, ale efekt jest świetny. Jak ktoś chce jej nr telefonu to piszcie do mnie na PW. Podam
Cytat:
witam, ja również szukam dobrego fryzjera w Rzeszowie, i ponawiam pytanie które już się chyba przewinęło w wątku (niestety zostało bez odp.) czy ktoś był w salonie VOGUE na ul. jabłońskiego, chodzi mi o ten konkretny salon, aha i jak obecnie stoją ceny za ścięcie i farbowanie (np. włosy takie do ramion) w salonach, a jak ceny VOGUE na króla augusta? proszę o odp.
W tym zakładzie fryzjerskim co piszę o nim wyżej zapłaciłam 75zł za podcięcie długich włosów i zrobienie odrostów gęstych pasemek.
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."

Edytowane przez Hajja Hawwa
Czas edycji: 2008-12-22 o 13:08
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 14:53   #453
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Hajja Hawwa a jak go oceniasz, polecasz czy raczej odradzasz? a jak z farbami? długo się utrzymują?jakie ceny?
do kogo polecacie się tam zapisać (VOGUE kr. augusta lub jabłońskiego) do jakiej pani lub pana, bo chcę się tam umówić i mnie wiem do kogo kompletnie???????????
__________________
life is brutal and full of zasadzkas




Edytowane przez enlevé
Czas edycji: 2008-12-22 o 16:06
enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 15:38   #454
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Salo P.Damiana różni się tym od innych ze wspaniały pan Damian nigdy nie potrafił ułożyć fryzury jedynie prostowanie i czesanie na szczotce to samo co potrafią praktykanci. Pozostaje szukać fajnego saloniku gdzie można się super uczesać na wspaniałą studniówkę.
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 15:49   #455
Cavalli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Witajcie dziewczyny, zachęcona waszymi opiniami o Damianie wybrałam się do jego salonu. Jednak bardzo tego żałuje, ponieważ to co zrobił z moimi włosami nie da się opisać Bywałam w różnych renomowanych salonach ale czegoś takiego jeszcze nigdy nie doświadczyłam. Boki włosów koło uszu są tak wycięte, że chce się tylko płakać, totalny brak konsultacji z klientem co do swoich zamiarów. A na włosach mam siano nie wiem co za rozjaśniacz mi nałożył ale na pewno nie Kadusa bo byłam w Hotelu Gołębiewskim i też miałam nakładane z tej firmy ale efekty były znacznie inne. Jednym słowem nieporozumienie.
Cavalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 19:20   #456
pompommi
Raczkowanie
 
Avatar pompommi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 412
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

hasska pisze ze p. Damian do ukladania wlosów sie nie nadaje , to moze ma ktos pozytywne doswiadczenie z innych salonów jesli choidzi o fryzury okazyjne czyli w moim przypadku studniowka?
pompommi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 16:13   #457
kiziamiziaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

nom musisz szukac gdzie indziej ,bo sama ostanio siedzac u niego 3.5h pytalam o rozne usługi i niestety Pan Damian nie czesze poki co ani na sluby ani na studniowki no coz ale moze do mojego slubu bedzie taka opcja
Hmm ktos pytał o trwałosc farb kadusa.Hm... ja jestem 1.5h tyg od farbowania, myje glowe codziennie i farba troche się rozjaśniła i ustabilizowała, ale mi to akurat pasuje nie wypłukuje się jednak w przypadku popelatego blondu na ciepłny odcień tylko poprostu troche jaśnieje.Tylko ze ja miałam jakiś balsam koloryzacyjny nałożony wiec nie wiem jaka jest jego trawłość.
kiziamiziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-24, 11:57   #458
kika_^
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Kiziamizia a mozesz napisać ile zapłaciłas za farbowanie?
kika_^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 18:39   #459
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

mnie też interesują ceny za farbowanie, a był ktoś w AWANGARDZIE (Ameryka)?

tak poza tym to na poniedziałek umówiłam się do fryz w VOGUE na Jagielońskiej na koloryzację i strzyżenie, oczywiście zdam relacje
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 09:31   #460
kika_^
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

ENELEVE z niecierpliwoscia czekamy na Twoja relacje Otworzyli nowe Vouge na Jagielonskiej czy miałas na mysli to na Jabłonskiego ?

Edytowane przez kika_^
Czas edycji: 2008-12-26 o 09:32
kika_^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 16:41   #461
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

tak to na jabłońskiego pomyłka
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-28, 19:17   #462
kiziamiziaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

hej zapłaciłam chyba ok 180-200 nie pamietam dokladnie za pasemka + balsam na reszte wlosow mam wlosy dlugie i krecone oczywiście razem ze ścięciem

Edytowane przez kiziamiziaa
Czas edycji: 2008-12-28 o 19:19
kiziamiziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 00:55   #463
mareczek11b
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Witam was co do układania ścinania, no i oczywiście farbowania włosów polecam Salon SOHO w Graffice. Konkretnie polecam tego chłopaka który tam pracuje (Mateusz) naprawdę ciekawe fryzury robi. co do Cen to tanio tam nie jest bo za upięcie gdzieś około 100zł ale naprawdę warto "jeden wyjątkowy raz" wydać zawsze wcześniej można zapisać sie na próbną i przynajmniej będzie wiadomo co i jak.
mareczek11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 02:24   #464
qwertyno
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez enlevé Pokaż wiadomość
Hajja Hawwa a jak go oceniasz, polecasz czy raczej odradzasz? a jak z farbami? długo się utrzymują?jakie ceny?
do kogo polecacie się tam zapisać (VOGUE kr. augusta lub jabłońskiego) do jakiej pani lub pana, bo chcę się tam umówić i mnie wiem do kogo kompletnie???????????
Musze was przestrzec przed tymi OSZUSTAMI z VOGUE podstawiaja sie na forach pod klijetów np.HASSKA, CAVALLI i wiele innych loginów stworzonych przez włascicielkę oczerniają konkuręcje bo niesą wstanie konkurować swoimi umiejetnosciami . pamiętajcie o tym aby kierować się opiniami osób które biorą udział w wielu dyskusjach a nie tylko na jeden temat , mających wiele wypowiedzi . Dla mnie ten salon jest skreslony wraz jego włascicielka. Moze sami sie wypowiecie co sądzicie na temat reklamowania własnych salonów . Nikt niejest głupi wystarczy dobrze poczytac posty tej oszustki .
qwertyno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 07:52   #465
kika_^
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez enlevé Pokaż wiadomość
mnie też interesują ceny za farbowanie, a był ktoś w AWANGARDZIE (Ameryka)?

tak poza tym to na poniedziałek umówiłam się do fryz w VOGUE na Jagielońskiej na koloryzację i strzyżenie, oczywiście zdam relacje

Jak tam po wizycie?
kika_^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 10:40   #466
enlevé
Rozeznanie
 
Avatar enlevé
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ww
Wiadomości: 613
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

byłam w VOGUE, moimi włoskami zajmowała się bardzo miła pani Agata (chyba tak ma na imię), najpierw oczywiście było farbowanie, nie chciałam drastycznych zmian dlatego pani Agata dobrała mi odcień o ton ciemniejszy od naturalnego i szczerze powiem że z kolorku jestem bardzo zadowolona, znajomi stwierdzili że kolor do mnie pasuje i fajnie wyglądam,, no i później ze strzyżeniem było gorzej bo miało być delikatne podcięcie końcówek i lekkie cieniowanie, a wyszło takie nie wiadomo co, pani fryzjerka chyba się przesłyszała bo mocno cieniowała mi włosy i z tyłu z i przodu, chociaż w salonie po modelowaniu jakoś ta fryzura wyglądała, dziś kompletnie nie jestem w stanie tego ułożyć (zwłaszcza że moje włosy szybko się puszą i odstają na różne strony), także w sumie wizyty nie mogę zaliczyć ani do udanej (zawaliło strzyżenie) ani do straconej(bo kolor fajnie dobrany)
__________________
life is brutal and full of zasadzkas



enlevé jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 12:56   #467
Gwiazdka87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 604
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez enlevé Pokaż wiadomość
mnie też interesują ceny za farbowanie, a był ktoś w AWANGARDZIE (Ameryka)?

tak poza tym to na poniedziałek umówiłam się do fryz w VOGUE na Jagielońskiej na koloryzację i strzyżenie, oczywiście zdam relacje

o ja chodze do vogue na jabłońskiego obie panie sa bardzo mile i potrafia doradzic jestesm zadwowlona zich usług robilma sobie fryzurke na studniowke jak i wesela zawsze ładnie włoski mi ułożyły
Gwiazdka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 17:12   #468
aiwlys86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
GG do aiwlys86
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

A ja mam pytanie o salon The stylist na Baldachówce. Pani Agnieszka Bereś. Kiedyś jakaś koleżanka mi o nim wspominała mam ochotę się wybrać. Wiecie coś o nim?
aiwlys86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 12:26   #469
ellaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 8
Question Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

A ile bierze ten pan Damian na Okrzei za cieniowanie dlugich wlosów???
I gdzie doklanie ma salonik- Okrzei ile??http://www.wizaz.pl/forum/images/icons/icon5.gif
ellaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 16:34   #470
Elyonka
Raczkowanie
 
Avatar Elyonka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łańcut/Rzeszów
Wiadomości: 36
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Szukam salonu w którym ułożono by mi fryzurkę na studniówkę, plus makijaż... Chodzi mi o jakieś przystępne ceny bo zbankrutuje... dwie studniówki a mam do dyspozycji jedynie własne zaoszczędzone fundusze
Elyonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 07:50   #471
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Moze i ja sie wypowiem.

Przez dlugi czas chodzilam farbowac wlosy i scionac do salonu VOGUE na kr. augusta.
Ogolnie zawsze bylam zadowolona, bylam raz u p. Damiana chyba... no a caly czas chodzilam do p. Gosi. Wszysto bylo zawsze w porzadku i wychodzilam zadowolona. Obsluga mila, a co najwazniejsze ze jak siedze z farba na glowie to miedzyczasie inni klienci nie sa obslugiwani, a to naprawde rzadko sie zdarza. Jesli chodzi o fryzyry to nie mam jakiegos zdania, bo raz grzywke prosta robilam, a to trudno zepsuc, a tak to koncowki podcinalam. Z koloru tez bylam zadowolona ale szybko sie zmywal, ale to wina farby... Ogolnie polecam

Teraz chodze do salonu Frizz, na baranowce do p. Magdy, ona chyba wczesniej pracowala w Gallinie, albo cos zle uslyszalam Generalnie jestem zadowolona, tylko denerwuje mnie czasami to ze p. Magda nie moze sie wyrobic z wczesniejszym klientem i praktykantka mi naklada farbe, ale to jest jeden kolor wiec chyba dlatego, bo jakby to byl baleyage to nie dalabym wlosow praktykantce No i nie lubie, jak siedze z farba i wtedy obcina kogos, bo sie boje ze kiedys o mnie zapomni i mi sie wlosy spala ale musze zrozumiec, bo w koncu ma duzo klientow. Ogolnie jestem zawsze bardzooo zadwolona i bede wierna. W salonie pracuje sie na farbach Matrixa, mozna na miejscu kupic kosmetyki Loreala.

To co nie polecam do salon nie wiem jak sie nazywa ale w Rotundzie, Mariuss czy cos takiego i pan o tym samym psudonimie tam strzyze. Ten gosc to totalna pomylka, chociaz widzialam na innych osobach fryzyry to calkiem ok, ale dla mnie byl chamski, doslownie powiedzial ze wygladam jak "blachara" Kolor mialam nie taki jak chcialam wiec jak to zobaczylam to juz nie pozwolilam sie nikomu do mnie z nozyczkami zblizyc...

Jesli chodzi o salon Jean Louis David to moja wizyta skonczyla sie na tym, ze powiedzieli ze taki kolor jak ja chce to sie nie da uzyskac.. a to dziwne bo w vogue i w frizz zawsze sie da... kolezanka ostatnio tam byla to jest strasznie niezadowolona.. ja jestem uprzedzona do takich salonow, bo ladny salon nie zawsze rowna sie "ladne wlosy"

Jedna z wizazanek chciala jakis namiar na przedluzanie wlosow w Rzeszowie to moge dac, bo sama przedluzam wlosy od 2 lat i jestem bardzo zadowolona
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 15:31   #472
unbridled
Zadomowienie
 
Avatar unbridled
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

witam rzeszowianki ja uczeszczam do salonu Vincent, kolo galerii graffica a dokladnie na przeciw policjii. panie fryzjerki troche lubia sobie pogadac (czasami to mysle ze zagadaja mnie na smierc) ale efekt zadowalajacy, niedrogo i efektywnie.POLECAM
unbridled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 17:59   #473
klamunicara
Przyczajenie
 
Avatar klamunicara
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 12
GG do klamunicara
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

hej , czy moglaby mi któraś podać meila do tego damiana ?? chciałabym do niego napisać i rozeznać się czy wogole jest sens sie tma wybierac mam długie włosy i nie mam ochoty powierzyc ich komus kto ma ochote eksperymentowac na nich :P jakby co moj gg 7546511 z góry thx
klamunicara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 10:47   #474
Marzena98
Przyczajenie
 
Avatar Marzena98
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Witam,
Kurcze czytam forum i dostaję już zawrotu głowy.
Szukam fryzjera w Rzeszowie z fachem w ręku, ja mieszkam w Sandomierzu ale tutaj raczej nie zaufam żadnemu fryzjerowi na tyle by ściął mnie tak jak chce. Mam długie blond włosy lubię w sobie zmieniać wygląd więc są już nieco zniszczone. Chce sobie diametralnie zmienić ścięcie. Na coś a'la Victoria Beckham i prosze was o rade.
Vogue i wizz dużo dobrych komętarzy o tych salonach widzę, ale co mam wybrać??
Same rozumiecie że nie chce przejechać prawie 100km żeby ktoś mi zwalił fryzure bo to mogę mieć u siebie na miejscu.
Marzena98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 17:10   #475
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Zaczynam szukac znowu dobrego fryzjera po baaardzo dlugim czasie wiernosci Damianowi
mialam nadzieje, ze tak nie bedzie, ale idzie droga p.Agnieszki. Kiedys to byla jedna z najlepszych i najmilszych fryzjerek w Rzeszowie, ale po otworzeniu swojego salonu farby juz klientce sama nie nalozyla, wlosow tez nie byla, bo przeciez paznokcie sie zniszcza... :/
Damian otworzyl salon, bardzo podniosl ceny, ktore ustala sam w zaleznosci od dniowego 'widzimisie' a im sie dluzej do niego chodzi tym ma wyzsze ceny :P kiedys poswiecal klientce duzo czasu i uwagi, teraz leci masowka. Zawsze uwazalam ze ma naprawde dobra technike ciecia, na masaz skory glowy tylko czekalam zawsze, a na koniec ukladal super fryzurke. Wszystloch ktorych do niego wyslalam byli baardzo zadowoleni (mezczyzni i kobiety)

Szkoda ze teraz chodzi tylko o pieniadze... a juz nie o ladnie sciete wlosy :/
ja ze swojego wieeloletniego doswiadczenia stanowczo odradzam Damiana, sama wychwalalam go kiedys i szukam na nowo fryzjera ktory przylozy sie do pracy i nie bedzie tlumaczyl ze mam taki barwnik we wlosach ze kolor jest RUDY zamiast ladnego brazu :/ zaczal bardzo namawiac na to co jemu sie podoba, niekoniecznie czy dobrze sie w tym czujemy i znajac swoje wlosy wiemy jak beda sie ukladac

Kiedys tak slicznie ukladal wlosy ze zawsze chodzilam po scieciu robic zdjecie :P teraz to ide do domu i wiaze w kucyka (bo co innego po szczotce albo prostownicy zrobic jesli lubimy swoje falowane wlosy)

polecicie kogos naprawde godnego zaufania?
kojarzycie moze jakas ponoc super-fryzjerke kolo dworca? ponoc skonczyla paryska szkole i rewelacyjnie scina, jakies doswiadczenia?

Edytowane przez młodaa
Czas edycji: 2009-02-08 o 17:19
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 14:11   #476
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

niestety ja tez zauwazylam to samo u Damiana ostatnio namówil mnie na grzywkę w ktorej wygladalam fatalnie,blee. O to zeby nie prostował mi wlosów tez tocze boje za kazdym razem (po cholere ma mi prostowac jak ja i tak nie bede tak tego robic w domu, chce miec fryzure prostą do ulozenia!) Włosy tez ostatnio myl mi ten młody... itd, itp
niestety na razie nie widze nikogo lepszego, ale jakby ktos kogos odkrył to piszcie
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 22:14   #477
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

ja na pewno do niego juz nie wroce wiec bede szukac i szukac az kolejny ktory znajde fryzjer-ideal nie nabierze pychy bo niedawno potraktowal moja znajoma ze az niemilo...
to kogo teraz chwalimy?
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:04   #478
Marzena98
Przyczajenie
 
Avatar Marzena98
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Hej no to wybór padł u mnie na Plaze. Zadzwoniłam wypytałam się za ścięcie moich włosków krzyknęli sobie 80zł mam nadzieje że będzie warto....
Marzena98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:01   #479
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Marzena98 Pokaż wiadomość
Hej no to wybór padł u mnie na Plaze. Zadzwoniłam wypytałam się za ścięcie moich włosków krzyknęli sobie 80zł mam nadzieje że będzie warto....
napisz jak bedziesz juz po
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 10:52   #480
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Marzena98 Pokaż wiadomość
Hej no to wybór padł u mnie na Plaze. Zadzwoniłam wypytałam się za ścięcie moich włosków krzyknęli sobie 80zł mam nadzieje że będzie warto....
80 złotych?? za scięcie, straszna cena
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.