Krem Dermyn - który działa na mięśnie twarzy ?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-22, 08:46   #1
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250

Krem Dermyn - który działa na mięśnie twarzy ?!


Na jednej ze stron znalazłam coś ciekawego . Opinie niby pozytywnye ,ale trudno mi powiedzieć czy to prawdziwe zachwyty czy tylko marketing szeptany.

Cytat:
DERMYN? Co to za preparat?
Aktywne, skoncentrowane serum DERMYN jest unikatowym produktem dermatologicznym pochodzącym ze Szwecji. Jest to pierwszy tego rodzaju preparat, który działa bezpośrednio na mięśnie. Wykazuje bardzo dobre efekty już u kobiet powyżej 30 roku życia. Wyjątkowo skutecznie oddziaływuje na osłabioną cerę. Po jego wprowadzeniu na rynek w szwedzkich mediach pojawiły się hasła:"DERMYN to skuteczny środek do pielęgnacji cery. Do takich preparatów należy przyszłość." albo "Szwedzka innowacja oferuje światu lifting dla cery dojrzałej".

skład tego serum :
Tricutan kompleks (wyjątkowe połączenie aktywnych składników pochodzenia naturalnego).

Aqua, Lactic Acid, Dimethyl MEA, Propylene Glycol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Polyglycerin-6, PEG-16 Macadamia Glycerides, Centella Asiatica Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Rosmarinus Officinalis Extract, Lecithin, Tetrahydro-diferuloylmethane, Dehydroacetic Acid, Sorbic Acid, DMDM Hydantoin, Parfum

Jak myślicie to kolejna ściema ?
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 15:53   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Krem Dermyn - który działa na mięśnie twarzy ?!

serum dermyn pojawiło się w Polsce kilka? lat temu. zawiera DMAE i rzeczywiście napina skórą (ale to NIE jest wpływ na mięśnie). ale w między czasie pojawiły się niepokojące doniesienia, że DMAE jest cytotoksyczne i zachwyty przycichły.
posiadaczki cery wrażliwej nie będą zadowolone.

Edytowane przez Justy
Czas edycji: 2010-10-22 o 15:54
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 12:42   #3
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Krem Dermyn - który działa na mięśnie twarzy ?!

Nie wiedziałam ,że to serum zawiera ten składnik ... teraz zaczęłam czytać ,
dociera do skóry właściwej do fibroplastów ,ale ...to reakcja obronna organizmu. Po pewnym czasie w testach obumarło 25 % tych komórek ,do tego wywołuję patologiczne zmiany skóry właściwej i naskórka
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 18:45   #4
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: Krem Dermyn - który działa na mięśnie twarzy ?!

A ja używałam i tylko po tym serum widziałam jakieś konkretne efekty np. jędrna skóra, likwidacja worków po oczami, wygładzenie zmarszczek. Natomiast jeżeli chodzi o Dimethyl MEA , to znajduje się on w większości kremów liftingujących.
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.