Yasmin / Midiana / Asubtela / Lesine / Vibin - wątek zbiorczy! - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 09:08   #2761
Vinanti
Raczkowanie
 
Avatar Vinanti
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 355
Dot.: Yasmin - zbiorczy

*
__________________


Edytowane przez Vinanti
Czas edycji: 2010-12-31 o 10:41
Vinanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 10:53   #2762
sylwina87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 15
GG do sylwina87
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Witam kobietki zwracam się do was o poradę bo sama nie wiem co robić. Wczoraj jak zwykle o 18 wziełam tabletke, jednak po paru minutach poszłam do ubikacji ale nie była to biegunka tylko normalne załawienie potrzeby, ale teoretycznie tabletka się nie wchłoneła. Zaznaczam że to nie była biegunka. Jak myślicie czy powinnam się czegoś obawiać? Co teraz zrobić? Czy poprostu niczym się nie martwić i brać takbletki tak jak zawsze? Proszę o radę. Pozdrawiam.
sylwina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 14:09   #2763
Olencyjka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 36
Dot.: Yasmin - zbiorczy

A przeczytałaś mój post powyżej Twojego? Napisałam, że to moje zdanie.

Tyle, dziękuję za uwagę ;]
__________________
"Do sukcesu prowadzi kręta i długa droga. Trzeba nią kroczyć pewnie i nigdy nie mieć wątpliwości"

Plany:
1. Matura! Uczymy się, uczymy!
2. Nie będę aż taka leniwa
3. Dostanę się na wymarzone studia


♥Ten jedyny, na całe życie. ♥



Olencyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 14:52   #2764
bandito
Raczkowanie
 
Avatar bandito
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 299
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez sylwina87 Pokaż wiadomość
Witam kobietki zwracam się do was o poradę bo sama nie wiem co robić. Wczoraj jak zwykle o 18 wziełam tabletke, jednak po paru minutach poszłam do ubikacji ale nie była to biegunka tylko normalne załawienie potrzeby, ale teoretycznie tabletka się nie wchłoneła. Zaznaczam że to nie była biegunka. Jak myślicie czy powinnam się czegoś obawiać? Co teraz zrobić? Czy poprostu niczym się nie martwić i brać takbletki tak jak zawsze? Proszę o radę. Pozdrawiam.

Rozumiem Cię,też się kiedyś nad tym zastanawiałam wszystko jest ok. Gdyby była to ostra biegunka lub wymioty to co innego. Tak sądzę,nie na 100 %, ale to byłoby głupie,gdyby to jakiś wpływ miało... przez 3 godz. musiałybyśmy powstrzymywać kupę ?
bandito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 20:57   #2765
agair
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 23
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne ASUBTELA

Hej, kupiłam dzisiaj trzecie opakowanie.
Czuję się po nich ok I tak jak mówiła moja dr już nie plamię
Ale podrożały u mnie o 6 zł. Ostatnio płaciłam 25 zł a dzisiaj zapłaciłam 31 zł.
agair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 01:40   #2766
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne ASUBTELA

Po pierwsze Wizażanki, nie Wizażyści.

Po drugie, skoro są to "Twoje" tabletki, to masz do nich ulotkę, ceny są w internecie.

Po trzecie, zajechało mi reklamą po tekście "Jest to kompletna nowość na polskim rynku"
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 08:25   #2767
nitusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 71
GG do nitusiek
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Dziewczyny ale z tym wycofaniem to pewne?
Wczoraj odebrałam recepte na midiane ale wypisał inny lekarz niz mój i nie wiem czy mam tam jedno czy trzy op. (nie moge sie doczytac) i na razie nie mam kasy zeby wykupic pójde gdzies za tydz. mam nadzieje ze beda w mojej aptece choc juz raz zdazyło sie że ich nie było ale to było 3 mies. temu.
nitusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 12:13   #2768
Alice In Nightmareland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 127
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez nitusiek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale z tym wycofaniem to pewne?
Wczoraj odebrałam recepte na midiane ale wypisał inny lekarz niz mój i nie wiem czy mam tam jedno czy trzy op. (nie moge sie doczytac) i na razie nie mam kasy zeby wykupic pójde gdzies za tydz. mam nadzieje ze beda w mojej aptece choc juz raz zdazyło sie że ich nie było ale to było 3 mies. temu.

Hmm... ja tez sie coraz mocniej i mocniej nad tym zastanawiam. Tak mi niby powiedziala Pani w aptece, ale szukalam na necie jakichkolwiek informacji i trafilam na ta stronke:

http://leki-informacje.pl/1,bezpiecz..._wycofane.html

I o Midianie nic tu nie znalazlam.. Moze to nie jest reprezentatywna strona do szukania takich informacji, nie wiem;/

I mam male pytanko, szukalam info na ten temat ale niczego konkretnego nie znalazlam: czy Nystatyna PLIVA (nie ta zwykla, ale antybiotyk, wydawany na recepte) wplywa na skutecznosc Midiany? Bede wdzieczna za odpowiedz!
Alice In Nightmareland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 16:23   #2769
agasweet1202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Hej dziewczyny!!!!!!!!!!!!mam straszny problem a nie mam kogo spytać o rade wiec pisze do Was jestem już po 2 opakowaniach MIDIANY w czasie 7-dniowej przerwy. Miałam receptę do wykupienia ale całkowicie zapomniałam poszłam dzisiaj do apteki lecz była już zamknięta jutro tak samo a własnie jutro o 22 mam wziasc tabletkę czy jak wykupie w poniedziałek i z samego rana wezmę to się coś stanie ?????nie mam ulotki wiec nawet nie mogę przeczytaćprosze o rade i z gory dziekuje za odpowiedz!!!!!!!!!!!:cmok :
agasweet1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 23:57   #2770
anastazjakordelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Nie wiem co teraz.Tabsy anty

Biore tasy Midiana. Wzielam dwa opakowania na raz. Teraz zrobiłam tygodniową przerwę. Sobota 27.11.to dzien w ktorym powinnam wziąc pierwsza tabletke z nowego blistra po 7dniowej przerwie. Jednak zagapilam sie, i wzielam tabletke dopiero z soboty/na niedziele, mianowiecie o godz. 00.48. Co teraz? Czy to duzy poslizg? Podczas brania poprzedniego blistra tabletki zawsze brałam ok 18. Prosze, pomozcie. Czy działanie jest zachowane?
anastazjakordelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 00:22   #2771
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Nie wiem co teraz.Tabsy anty

a dlaczego nie przeczytałaś ulotki? tam jest wszystko wyjaśnione
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 09:21   #2772
anastazjakordelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Nie wiem co teraz.Tabsy anty

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
a dlaczego nie przeczytałaś ulotki? tam jest wszystko wyjaśnione
Oczywiscie, ze czytalam. Tylko nie wiem do konca jak sie do niej odniesc. Bo jest to pierwszy dzien po tygodniowej przerwie, czyli jak mam okreslic czy minelo wiecej, czy mniej niz 12 godzin ?
anastazjakordelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 09:33   #2773
izia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne ASUBTELA

Do Neciak85
Wiesz, nie potrzebuję wymądrzania się tylko informacji dotczących Tabletek.
A jak się lubisz wymądrzać to weź udział w castingu do programu "Milionerzy", sądzę, że tam poczujesz się jak ryba w wodzie.
Co do tabletek to zaczęłam brać drugie opakowanie. Póki co jestem bardzo zadowolona mam nadzieję, że to się nie zmieni.
izia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 09:36   #2774
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Nie wiem co teraz.Tabsy anty

12 h od godziny, w której przyjmowałaś wcześniejsze tabsy.
Czyli brałaś je zawsze o 18, pierwsza tabletkę wzięłaś ok. 1, czyli 7h opóźnienie.
Więc spokojnie, dziś weź drugą normalnie o 18 ;]
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 09:45   #2775
anastazjakordelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Nie wiem co teraz.Tabsy anty

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
12 h od godziny, w której przyjmowałaś wcześniejsze tabsy.
Czyli brałaś je zawsze o 18, pierwsza tabletkę wzięłaś ok. 1, czyli 7h opóźnienie.
Więc spokojnie, dziś weź drugą normalnie o 18 ;]
Dziękuje
anastazjakordelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 10:26   #2776
Sollcia
Raczkowanie
 
Avatar Sollcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 75
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

I mam male pytanko, szukalam info na ten temat ale niczego konkretnego nie znalazlam: czy Nystatyna PLIVA (nie ta zwykla, ale antybiotyk, wydawany na recepte) wplywa na skutecznosc Midiany? Bede wdzieczna za odpowiedz![/QUOTE]




Każdy antybiotyk ma wpływ na działanie tabsów, nieco obniża ich skuteczność, no ale podobnie jak papierosy czy alkohol, po prostu troszkę bardziej uważaj




Pisałam jakiś czas temu, że przez Midianę pogorszyła mi się cera, jestem w trakcie 2 op i szczerze mówiąc całe te krostki zanikają A co do ich wycofania ze sprzedaży nic mi nie wiadomo, w 6 aptekach usłyszałam, że po prostu nie mają towaru w hurtowniach a w 7 z kolei bez problemu kupiłam tabletki8
Sollcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 11:18   #2777
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne ASUBTELA

Cytat:
Napisane przez izia85 Pokaż wiadomość
Do Neciak85
Wiesz, nie potrzebuję wymądrzania się tylko informacji dotczących Tabletek.
A jak się lubisz wymądrzać to weź udział w castingu do programu "Milionerzy", sądzę, że tam poczujesz się jak ryba w wodzie.
Co do tabletek to zaczęłam brać drugie opakowanie. Póki co jestem bardzo zadowolona mam nadzieję, że to się nie zmieni.
Skoro bierzesz drugie opakowanie to ulotkę masz. A ulotka jest po to żeby z niej korzystać. Tekst o milionerach jest żałosny, nie wyszło ci.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 12:38   #2778
lolkaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cześć Wam
Właśnie kończę pierwsze opakowanie Midiany i na skutki uboczne nie narzekam.Przez pierwszy tydzień miałam nudności, ale już jest wszystko okMoże czasami niektóre rzeczy mnie bardziej denerwują
Co do ceny sama byłam zdziwiona, gdy za pierwsze opakowanie zapłaciłam 36 zl, ale po drugie opakowanie poszłam do innej apteki i zapłaciłam 21 zl.
lolkaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 13:45   #2779
dolly19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Asubtela

Biorę i jestem zadowolona, a propos migren. Znalazlam zloty srodek od ponad miesiaca nie mialam ani jednego napadu migreny - nie popalam, nie przebywam w towarzystwie palących a do tego tabletki utrzymują stały poziom hormonów w moim organizmie. Nie chcialabym zapeszyc, ale jak narazie jest dobrze. Odezwe sie po skonczeniu 3ego opakowania
dolly19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 12:24   #2780
sweet baby86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Hej Kobietki, lekarz zmienił mi Midiane na Novynette z uwagi na to ze wypadały mi po niej włosy no i jest problem z dostaniem ich bo sprzedaż została wstrzymana. Moje pytanie jest takie: czy któraś z Was brała kiedys Novynette? Lekarz uspokaja mnie, że też są dobrze tolerowane i przepisał mi odrazu 3 opakowania Mam nadzieję, że te będą dla mnie dobre i że włosy będą po nich piękne i zdrowe, a nie słabe i łamliwie. Dodam, że nigdy nie miała problemu z włosami, a po kilku dniach od rozpoczęcia przygody z Midianą, zaczęła się masakra, która trwała przez cały czas brania tych tabsów . Czekam na jakieś odpowiedzi
sweet baby86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 14:47   #2781
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Alice In Nightmareland Pokaż wiadomość
Hmm... ja tez sie coraz mocniej i mocniej nad tym zastanawiam. Tak mi niby powiedziala Pani w aptece, ale szukalam na necie jakichkolwiek informacji i trafilam na ta stronke: http://leki-informacje.pl/1,bezpiecz..._wycofane.html I o Midianie nic tu nie znalazlam.. Moze to nie jest reprezentatywna strona do szukania takich informacji, nie wiem
Strona jest dobra i wiarygodna. A Midiany tam nie ma, bo nie została wycofana przez Inspekcję Farmaceutyczną (np. z powodu wady jakościowej), tylko producent wstrzymal dostawy do hurtowni famraceutycznych, bo trwają sądowne przepychanki z producentem oryginału.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 17:12   #2782
asiula1433
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 10
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Hej. Mam pytanko.
Jeśli biorę tabletki o 18.00.
i jak zrobię tą 7-dniową przerwę to czy później będę mogła zmienić godzinę brania tabletek. np. z 18 na 10 ?
asiula1433 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 18:18   #2783
eowyn
Raczkowanie
 
Avatar eowyn
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 89
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

No cóż, mi jednak Midiana nie przypasowała, jutro idę po receptę na inne tabletki. Niestety po 3 opakowaniach ciągle miałam plamienia, cera szalała, PMS nie łagodniał, obawiam się, że to jednak nie moje anty.
Zostało mi jedno nienaruszone opakowanie, więc jakby ktoś potrzebował, proszę śmiało uderzać.
Pozdrawiam
eowyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 10:47   #2784
gramolina_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez asiula1433 Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanko.
Jeśli biorę tabletki o 18.00.
i jak zrobię tą 7-dniową przerwę to czy później będę mogła zmienić godzinę brania tabletek. np. z 18 na 10 ?
Nie ma problemu, możesz spokojnie zmienić godzinę od nowego opakowania. Gorzej jeśli chciałabyś przesunąć godzinę do przodu. Ale jak do tyłu, to nie ma problemu.
gramolina_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 17:59   #2785
Olciaaa_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

jestem wlasnie po zmianie z midiany na cilest i powiem szczerze ze chyba bardziej mi on podchodzi, mimo ze z midiany po miesiacu tez bylam zadowolona ale np. przez 2-3 miesiace zmagalam sie ze strasznymi pryszczami na plecach i przez pierwsze 3 tyg jak zaczlea brac midiane to plamilam, aha i okres jak zaczynal sie w sobote to sie konczyl w piatek a w tej chwili po cilescie zaczal sie w sobote a skonczyl we wtorek i bez zadnych plamien i syfow na plecach. chyba dobra zmiana bo przynajmniej mam pewnosc ze ich nie wycofaja za 4 miesiace
Olciaaa_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 14:29   #2786
Sollcia
Raczkowanie
 
Avatar Sollcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 75
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

W tym tygodniu lecę po kolejne opakowanie, Póki co cera się poprawiła- może po prostu wystarczył o nią odpowiednio zadbać No i... piersi mi urosły W końcu się wyrównały... Hmm... mam nadzieję, że nie będzie problemu z tabletkami, spróbuję w tej aptece w której ostatnio dostałam, jak tam nie będzie to kunic I trza będzie się umówić do ginekologa...
Sollcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 14:50   #2787
sorsha8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Ja zostałam wezwana do gine i okazało się ze zmieniamy tabletki na Qlaire bo midiana została wycofana ze sprzedaży...zastanawiam sie z jakiegoż to powodu. Niestety u gine nie miałam możliwości zapytać o powód :/
sorsha8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 15:22   #2788
kusia91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Serock/Bydgoszcz
Wiadomości: 10
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Hej No niestety ostatnio tez byłam u mojej gin i powiedziała że narazie wycofali midianę i nie wiadomo czy wróci, no a że ostatanie opakowanie mi sie kończy to zapisała mi marvelon. 1 opak. w zastępstwie, a przy następnej wizycie jeszcze w grudniu mowiła że będzie miała już listę odpowiedników midiany i coś dobierzemy Niby mają być tańsze do 20 zł, co mnie ucieszyło Bo midiane coraz drożej dostawałam w aptekach :/
Zobaczymy jakie mi dobierze i czy będa mi odpowiadały. Może Wy już coś więcej wiecie o odpowiednikach midiany to byście mi mogły doradzić a ja wtedy podpowiem gin jakie bym chciała :p
Pozdrawiam
kusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 15:40   #2789
Marta23456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 24
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

Hej mój problem polega na tym, że okres powinnam dostać około 20 listopada, dziś mamy 4 grudzień i nic. Od czasu do czasu mam bóle przedmiesiączkowe , lecz z okresu nie ma nadal. Jednak mój śluz ostatnio strasznie hm . .. Śmierdzi. Mój facet zrobił mi minetę 15 listopada, przy czym mógł mieć na palcach nie do końca wytartej spermy, oraz uprawiałam z nim dzień później seks analny. W 29 listopada zrobiłam test popołudniu który wyszedł negatywny. Moje pytanie jest takie czy któraś z was wie może czemu mi się spóźnia okres czy to możliwe żebym była w ciąży, czy to jakaś choroba. Do ginekologa mam umówioną wizytę za dwa tygodnie jednak chciałabym wiedzieć czego mogę się spodziewać . POMÓŻCIE !
Marta23456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 16:22   #2790
Sollcia
Raczkowanie
 
Avatar Sollcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 75
Dot.: Midiana tabletki antykoncepcyjne

A napiszcie mi proszę... Czy jak zażywacie, zażywałyście Midianę to czy stosowałyście też inne dodatkowe zabezpieczenie czy nie? Zawiodła was kiedyś pigułka? Czy partner normalnie kończył w was? Bo ja biorę tabletki od 2 miesięcy i no obawiam się ciąży gdyż jestem młodziutka I zawsze prosiłam go też o prezerwatywę, wiem wiem... dla niektórych może to brzmieć dziwacznie bo po to bierzemy tabsy żeby rezygnować z gum, ale bałam się i dziś pierwszy raz zgodziłam się na to by skończył normalnie we mnie... Myślicie, że nie ma się czego bać? Rozmawiałam ze znajomymi co po 5-10 lat biorą tylko tabletki i nigdy nie wpadły... Odpisujcie proszę jak jest u was:P
Sollcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.