Miłośniczki Zary - część III - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 08:36   #4021
c o c o
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 573
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
dlatego prosiłam o zaznaczenie tego faktu gdziekolwiek w celu uniknięcia ww sytuacji - poza tym bluzka ewidentnie posiadała ślady po złożeniu tak jak leżała na półce więc na chłopski rozum jak niby moje dziecko miałoby chodzic w takiej nieuprasowanej bluzce?? zresztą ty masz swoją teorię ja swoją
poza tym (co już nie raz dziewczyny pisały) dlaczego przyjmują bez mrugnięcia okiem i obwąchiwania np noszone obuwie?? możesz mi to wytłumaczyc??
w tym przypadku zrozumiałabym to jeśli na paragonie nie miałabyś informacji o metce.... ale żeby obwąchiwać rzecz która ma metkę? kiedyś zwracałam bluzkę z metką i z tym się spotkałam....


Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja właśnie tego nie rozumiem - jak można żądać od klienta, by zapłacił za niepełnowartościowy produkt cenę produktu pełnowartościowego? chciałam kupić w zarze płaszczyk, który miał od wewnątrz oderwany jeden guzik - wcale by mi to nie przeszkadzało, bo był zupełnie niewidoczny i sama mogłabym tam jakiś doszyć. liczyłam więc, że dostanę jakiś rabat za tą wadę. a przy kasie usłyszałam 'nie udzielamy rabatów". niestety pani kasjerka nie była w stanie odpowiedzieć dlaczego,
przecież takie świadome sprzedawanie klientom towaru z wadami jest chyba jakimś nagięciem prawa
a płaszczyk kupiłam w innej zarze, z wszystkimi guzikami
jeszcze brak guzika to rozumiem ale jak często się spotyka pozaciągane ciuszki z wadami i na to też nie ma rabatu to jest przesada

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Gabi a tak nie na temat jak się zmienia czcionkę, bo ty masz tak fajnie na fioletową zmienioną i chociaż się wyróżnia jakoś
c o c o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 09:23   #4022
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez c o c o Pokaż wiadomość
w tym przypadku zrozumiałabym to jeśli na paragonie nie miałabyś informacji o metce.... ale żeby obwąchiwać rzecz która ma metkę? kiedyś zwracałam bluzkę z metką i z tym się spotkałam....




jeszcze brak guzika to rozumiem ale jak często się spotyka pozaciągane ciuszki z wadami i na to też nie ma rabatu to jest przesada

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Gabi a tak nie na temat jak się zmienia czcionkę, bo ty masz tak fajnie na fioletową zmienioną i chociaż się wyróżnia jakoś
no tak ale brak guzika to też przecież wadawięc dlaczego mam płacić za taki płaszcz pełną cenę?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 10:00   #4023
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

wchodzisz z "zaawansowane(dodawan ie fotek)" i u góry masz czcionki, kolory, rozmiaary i inne duperele
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-09, 15:01   #4024
c o c o
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 573
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
no tak ale brak guzika to też przecież wadawięc dlaczego mam płacić za taki płaszcz pełną cenę?
no tak oczywiście ale chodziło mi o to, że skoro w przypadku zaciągnięcia nie udzielają rabatu to tym bardziej w przypadku braku wewnętrznego guzika

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
wchodzisz z "zaawansowane(dodawan ie fotek)" i u góry masz czcionki, kolory, rozmiaary i inne duperele
aaa to za każdym razem trzeba tak zmieniać? myślałąm że raz można tak ustawić i tyle ale dzięki
c o c o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:34   #4025
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
a czy któraś z was ma może taką puchówkę?
Podbijam pytanie, właśnie dowieźli większość rozmiarów...czy któraś z Was może ma ten płaszcz ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zara.jpg (43,7 KB, 77 załadowań)
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:38   #4026
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Dziewczyny widziałyście tą spodniczkę??? Zauważyłam ją dziś. Na żywo wygląda naprawdę fajnie, ale nie mialam czasu jej mierzyc. Co myslicie? http://www.zara.com/webapp/wcs/store...IC%2BWAISTBAND
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 21:50   #4027
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Hej
Dziewczyny mam pytanie,a raczej wątpliwość,czy te spodnie to sa Zara ?http://allegro.pl/leginsy-jak-spodni...340653886.html
bo cos mi tu sie wydaje podejrzane,chyba ten napis na kieszonce,czy zara robiła by coś tak moim zdaniem kiczowatego
Bede wdzięczna na informacje.
Wiecie,ze gdyby nie Wy to ja nigdy nie podejrzewałabym,ze podrabiają nawet ciuchy z Zary
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 22:00   #4028
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie, właśnie dowieźli większość rozmiarów...czy któraś z Was może ma ten płaszcz ?
Ta kurtka jest cudowna!
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 22:12   #4029
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Dla zainteresowanych- Dzisiaj w Zlotych Tarasach widziałam czerwoną wersję tej rozkloszowanej mini sukienki kolor ładny, myślę, że brunetkom pasowałby ten odcień wyjątkowo!
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 22:44   #4030
delan0ue
Raczkowanie
 
Avatar delan0ue
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 470
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny mam pytanie,a raczej wątpliwość,czy te spodnie to sa Zara ?http://allegro.pl/leginsy-jak-spodni...340653886.html
bo cos mi tu sie wydaje podejrzane,chyba ten napis na kieszonce,czy zara robiła by coś tak moim zdaniem kiczowatego
Bede wdzięczna na informacje.
Wiecie,ze gdyby nie Wy to ja nigdy nie podejrzewałabym,ze podrabiają nawet ciuchy z Zary
raczej wątpie
delan0ue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-10, 22:55   #4031
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez ewelinkka20 Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny mam pytanie,a raczej wątpliwość,czy te spodnie to sa Zara ?http://allegro.pl/leginsy-jak-spodni...340653886.html
bo cos mi tu sie wydaje podejrzane,chyba ten napis na kieszonce,czy zara robiła by coś tak moim zdaniem kiczowatego
Bede wdzięczna na informacje.
Wiecie,ze gdyby nie Wy to ja nigdy nie podejrzewałabym,ze podrabiają nawet ciuchy z Zary
nie są z ZARY
przecież nawet w aukcji jest napisane, że są wzorowane na ZARĘ


Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie, właśnie dowieźli większość rozmiarów...czy któraś z Was może ma ten płaszcz ?
jaka jest dokładnie jej cena?
zapomniało mi się
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 11:57   #4032
anies1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 56
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie, właśnie dowieźli większość rozmiarów...czy któraś z Was może ma ten płaszcz ?
Dziewczyny przestrzegam was przed kupnem tych plaszcz i kurtek puchowych jeżeli wypełnione są piórami. Ja właśnie jestem na etapie reklamacji płaszczyka z Zary w którym wychodzą mi ze szwów zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz pióra. Jak zdejmę kurtkę to bluzki czy swetry mam całe w piórach. Taka sytuacja dzieje się po paru razach zakładania. Reklamację mi odrzucili, bo stwierdzili, ze to nie jest wada, właśnie składam odwołanie. Zawiodłam się na tym sklepie
anies1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 13:37   #4033
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez anies1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przestrzegam was przed kupnem tych plaszcz i kurtek puchowych jeżeli wypełnione są piórami. Ja właśnie jestem na etapie reklamacji płaszczyka z Zary w którym wychodzą mi ze szwów zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz pióra. Jak zdejmę kurtkę to bluzki czy swetry mam całe w piórach. Taka sytuacja dzieje się po paru razach zakładania. Reklamację mi odrzucili, bo stwierdzili, ze to nie jest wada, właśnie składam odwołanie. Zawiodłam się na tym sklepie

ja mam kurtke i nic mi nie wychodzi a nosze ja juz drugi misiac
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 15:09   #4034
kasiulek850505
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Dzisiaj zakupiłam czerwoną sukienkę rozkloszowana rozmiar XS w Silesi. Super wygląda. Trzeba wsiąść rozmiar mniejszą gdyż nie ma zamka. Były wszystkie kolory. Czarny, czerwony i camelowy. Pełna rozmiarówka, oprócz XS. Dodatkowo widziałam, że te marynarki co ma anies i ja również z czarnym kołnierzem zostały tylko L i XL. Płaszcze czarne tylko od M w górę. Dużo rzeczy w kolorze czerwonym przyszło. Piękne sztruksowe spódniczki na TRF. Warto zaglądnąć przed wyprzedażą i zapoznać się z asortymentem.
kasiulek850505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 15:12   #4035
c o c o
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 573
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez kasiulek850505 Pokaż wiadomość
Dzisiaj zakupiłam czerwoną sukienkę rozkloszowana rozmiar XS w Silesi. Super wygląda. Trzeba wsiąść rozmiar mniejszą gdyż nie ma zamka. Były wszystkie kolory. Czarny, czerwony i camelowy. Pełna rozmiarówka, oprócz XS. Dodatkowo widziałam, że te marynarki co ma anies i ja również z czarnym kołnierzem zostały tylko L i XL. Płaszcze czarne tylko od M w górę. Dużo rzeczy w kolorze czerwonym przyszło. Piękne sztruksowe spódniczki na TRF. Warto zaglądnąć przed wyprzedażą i zapoznać się z asortymentem.

może się pokażesz w niej ?
c o c o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:30   #4036
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
jaka jest dokładnie jej cena?
zapomniało mi się
Chyba 769 lub jakoś podobnie, na pewno ponad 700 zł

Cytat:
Napisane przez anies1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przestrzegam was przed kupnem tych plaszcz i kurtek puchowych jeżeli wypełnione są piórami. Ja właśnie jestem na etapie reklamacji płaszczyka z Zary w którym wychodzą mi ze szwów zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz pióra. Jak zdejmę kurtkę to bluzki czy swetry mam całe w piórach. Taka sytuacja dzieje się po paru razach zakładania. Reklamację mi odrzucili, bo stwierdzili, ze to nie jest wada, właśnie składam odwołanie. Zawiodłam się na tym sklepie
Mam jedną puchówkę z Zary i nic z niej nie wyłazi. Może trafił Ci się jakiś felerny egzemplarz , podczas szukania odpowiedniego rozmiaru i modelu, zauważyłam że w niektórych egzemplarzach, wychodzi pierze na szwach, mimo że jeszcze nie były przecież noszone...

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
ja mam kurtke i nic mi nie wychodzi a nosze ja juz drugi misiac
Masz może tę konkretną z wklejanego przeze mnie zdjęcia?
Jeśli tak, czy mogłabyś się w niej pokazać .
Jestem niewysoka (mam 165 cm) i zastanawiam się czy taka długość byłaby dla mnie odpowiednia , bo sięga mi do połowy łydki... nie ukrywam że płaszcz ten bardzo mi się podoba, ma kaptur, futerko przy kołnierzu, jest bardzo starannie uszyty i mięciutki, wydaje się też być bardzo ciepły. Ogólnie to to czego szukałam, gdyby nie ta długość właśnie...

edit - tak w nim wyglądam...zostawić czy oddać? Jak radzicie?
Gdyby sięgał mi za kolana jak modelce, to bym się nie wahała ani minuty, a tak...to sama nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00117.jpg (20,2 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00118.jpg (31,9 KB, 219 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00119.jpg (32,1 KB, 230 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zara.jpg (43,7 KB, 50 załadowań)
__________________
Wymianka

Edytowane przez esterr
Czas edycji: 2010-12-11 o 16:48
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 16:46   #4037
ssue
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 662
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez anies1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przestrzegam was przed kupnem tych plaszcz i kurtek puchowych jeżeli wypełnione są piórami. Ja właśnie jestem na etapie reklamacji płaszczyka z Zary w którym wychodzą mi ze szwów zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz pióra. Jak zdejmę kurtkę to bluzki czy swetry mam całe w piórach. Taka sytuacja dzieje się po paru razach zakładania. Reklamację mi odrzucili, bo stwierdzili, ze to nie jest wada, właśnie składam odwołanie. Zawiodłam się na tym sklepie
Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
ja mam kurtke i nic mi nie wychodzi a nosze ja juz drugi misiac
tez mam jeden z tych płaszczy i owszem, zdarza sie ze wyjdzie mi piórko ale to sporadycznie i pojedyncze. Ja je polecam.
ssue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 17:12   #4038
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez c o c o Pokaż wiadomość
może się pokażesz w niej ?
czy ta xs jest z tych "mniejszych" czy wiekszych jak S?
bo ja zazwyczaj nosze xs i nie wiem czy moze byc dobra hmm..

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Chyba 769 lub jakoś podobnie, na pewno ponad 700 zł



Mam jedną puchówkę z Zary i nic z niej nie wyłazi. Może trafił Ci się jakiś felerny egzemplarz , podczas szukania odpowiedniego rozmiaru i modelu, zauważyłam że w niektórych egzemplarzach, wychodzi pierze na szwach, mimo że jeszcze nie były przecież noszone...



Masz może tę konkretną z wklejanego przeze mnie zdjęcia?
Jeśli tak, czy mogłabyś się w niej pokazać .
Jestem niewysoka (mam 165 cm) i zastanawiam się czy taka długość byłaby dla mnie odpowiednia , bo sięga mi do połowy łydki... nie ukrywam że płaszcz ten bardzo mi się podoba, ma kaptur, futerko przy kołnierzu, jest bardzo starannie uszyty i mięciutki, wydaje się też być bardzo ciepły. Ogólnie to to czego szukałam, gdyby nie ta długość właśnie...

edit - tak w nim wyglądam...zostawić czy oddać? Jak radzicie?
Gdyby sięgał mi za kolana jak modelce, to bym się nie wahała ani minuty, a tak...to sama nie wiem
wg mnie gdyby była jak sama mowisz- do kolan: wyglądałabyś lepiej
troszkę Cie przytłacza- chociaz jestestes wysoka
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 17:25   #4039
agnieszka16
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 375
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

moim ta xs jest dosc mała jak na woman. czyli dosc standarowa jak na całą zarę- bo jak dla mnie XSki womanowe są zwykle dosc spore. ta sukienka jest obcisla- taki kroj
agnieszka16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-11, 17:53   #4040
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Dorzucę swoje spostrzeżenia. Bardzo nie lubię jak rzeczy np. z przymierzalni wracają na półki, wieszaki lekko uszkodzone, albo zabrudzone np. pudrem. Poźniej ja jako klient mam za taką rzecz zapłacić pełną kwotę. W dużej mierze to jednak my klienci sami fundujemy sobie takie sytuacje, a później oczekujemy rabatów itp.

Nie raz sama zaobserwowałam jak co poniektórzy traktują w końcu nie swoje rzeczy, standardem jest chociażby rzucanie ubrań na podłogę.
Na podłodze jest kurz, brud i nietrudno się domyślić, że następna osoba niechętnie taką rzecz na siebie założy, a co dopiero ją zakupi. Należałoby najpierw pomyśleć, czy sami chcielibyśmy zastać takie rzeczy w sklepie. Dla mnie to żadna przyjemność, dlatego też takie zachowanie wręcz potępiam.

To samo tyczy się zwrotów. Niektórzy ten fakt wykorzystują, więc nie dziwi mnie to, że obsługa dokładnie sprawdza stan oddawanych rzeczy.
Sama byłam świadkiem sytuacji kiedy stojąca przede mną w kolejce dziewczyna wysypała na blat kasy stertę ubrań do zwrotu ... osobiście pomyślałam, jakie szczęście że nie natrafiłam na żadną z tych rzeczy, wygniecione, wymiętolone ... obsługujący kasę sprzedawca widząc miny klientek zaprosił ją na bok. To był fatalny widok, ale wiadomo klient ma do tego prawo.

Inną kwestią jest wada produkcyjna, nie spowodowana przez klienta, tutaj rabat jest jak najbardziej wskazany.

Dzisiaj sama robiłam zakupy i w interesującej mnie rzeczy zabrakło paska. Zastanawiam się po co komu ten pasek Ewidentnie ktoś go sobie "pożyczył". Ludzie to mają pomysły .
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 18:22   #4041
*Pinacolada*
Rozeznanie
 
Avatar *Pinacolada*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 779
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Czesc dziewczyny, w zwiazku z tym, że w tym wątku dużo stałych bywalczyń*Zary mam pytanie i jednoczesnie prośbę : Czy któraś z Was mogłaby zakupic dla mnie tę oto bluzkę w rozmiarze S : http://www.zara.com/webapp/wcs/store...ULDER%2BDETAIL
?
U mnie niestety już ich nie ma, a bardzo mi zależy. Wszystkie należności pokrywam oczywiście z góry. Z góry bardzo dziękuję za pomoc i liczę, że znajdzie się tu jakaś dobra dusza
*Pinacolada* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 18:37   #4042
rita77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 216
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Dziewczyny powiedzcie prosze czy te spodniczki sa jeszcze osiagalne? Jakis czas temu zamowilam online s-ke, ale niestety okazala sie za duza a mniejszy rozmiar byl juz niedostepny. Kurcze choruje na nia no
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spodnica.jpg (15,3 KB, 34 załadowań)
rita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 18:42   #4043
ylkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 377
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Chyba 769 lub jakoś podobnie, na pewno ponad 700 zł



Mam jedną puchówkę z Zary i nic z niej nie wyłazi. Może trafił Ci się jakiś felerny egzemplarz , podczas szukania odpowiedniego rozmiaru i modelu, zauważyłam że w niektórych egzemplarzach, wychodzi pierze na szwach, mimo że jeszcze nie były przecież noszone...



Masz może tę konkretną z wklejanego przeze mnie zdjęcia?
Jeśli tak, czy mogłabyś się w niej pokazać .
Jestem niewysoka (mam 165 cm) i zastanawiam się czy taka długość byłaby dla mnie odpowiednia , bo sięga mi do połowy łydki... nie ukrywam że płaszcz ten bardzo mi się podoba, ma kaptur, futerko przy kołnierzu, jest bardzo starannie uszyty i mięciutki, wydaje się też być bardzo ciepły. Ogólnie to to czego szukałam, gdyby nie ta długość właśnie...

edit - tak w nim wyglądam...zostawić czy oddać? Jak radzicie?
Gdyby sięgał mi za kolana jak modelce, to bym się nie wahała ani minuty, a tak...to sama nie wiem

a mi sie bardziej podoba na Tobie niz na modelce super jest ten plaszczyk.

i dodam jeszcze pytanie od siebie dotyczace dostepnosci tego plaszcza/ kurtki http://www.zara.com/webapp/wcs/store.../LONG%2BJACKET czy w ogole byly/sa w sklepach? i jak sie prezentuja na zywo? na zdjeciu wydaje sie ciekawa ale niestety nie ma zary w moim miescie i nie moge sprawdzic...
__________________

ylkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 18:58   #4044
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
wg mnie gdyby była jak sama mowisz- do kolan: wyglądałabyś lepiej
troszkę Cie przytłacza- chociaz jestestes wysoka
Dzięki za opinię właśnie dobrze to ujęłaś..przytłacza mnie

Cytat:
Napisane przez ylkaa Pokaż wiadomość
a mi sie bardziej podoba na Tobie niz na modelce super jest ten plaszczyk.

i dodam jeszcze pytanie od siebie dotyczace dostepnosci tego plaszcza/ kurtki http://www.zara.com/webapp/wcs/store.../LONG%2BJACKET czy w ogole byly/sa w sklepach? i jak sie prezentuja na zywo? na zdjeciu wydaje sie ciekawa ale niestety nie ma zary w moim miescie i nie moge sprawdzic...
Dziękuję za miłe słowa , zgadzam się że płaszczyk jest super, szkoda tylko że taki długi

Kurtki z linka są dostępne, widziałam w kilku salonach. Nie mierzyłam, więc nie wiem jak się układają na sylwetce. Mogę tylko powiedzieć że są bardzo lekkie i przyjemne, szyte z miękkiego materiału...Jednak jakość do końca mnie nie przekonuje, są raczej cienkie, więc nie wiem czy ciepłe .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 19:17   #4045
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię właśnie dobrze to ujęłaś..przytłacza mnie



Dziękuję za miłe słowa , zgadzam się że płaszczyk jest super, szkoda tylko że taki długi

Kurtki z linka są dostępne, widziałam w kilku salonach. Nie mierzyłam, więc nie wiem jak się układają na sylwetce. Mogę tylko powiedzieć że są bardzo lekkie i przyjemne, szyte z miękkiego materiału...Jednak jakość do końca mnie nie przekonuje, są raczej cienkie, więc nie wiem czy ciepłe .
za długa dla Ciebie ta kurtka, zdecydowanie! ale ta z linka cudna, musze odwiedzić zarę i pomacac
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 19:37   #4046
Izaczka
Raczkowanie
 
Avatar Izaczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 364
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez kasiulek850505 Pokaż wiadomość
Dzisiaj zakupiłam czerwoną sukienkę rozkloszowana rozmiar XS w Silesi. Super wygląda. Trzeba wsiąść rozmiar mniejszą gdyż nie ma zamka. Były wszystkie kolory. Czarny, czerwony i camelowy. Pełna rozmiarówka, oprócz XS. Dodatkowo widziałam, że te marynarki co ma anies i ja również z czarnym kołnierzem zostały tylko L i XL. Płaszcze czarne tylko od M w górę. Dużo rzeczy w kolorze czerwonym przyszło. Piękne sztruksowe spódniczki na TRF. Warto zaglądnąć przed wyprzedażą i zapoznać się z asortymentem.
Widział ktoś ją w Poznaniu?????? Miałam ja ostatnio kupic, ale pomyślalam że poczekam az pojawi sie czerwona - jestem brunetka więc chyba bede w niej ok wygladac no i nie wiem czy jechać jutro po nią..
__________________
29.07.2010
to juz 3 lata


staruch ze mnie,
Izaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:27   #4047
ylkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 377
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię właśnie dobrze to ujęłaś..przytłacza mnie



Dziękuję za miłe słowa , zgadzam się że płaszczyk jest super, szkoda tylko że taki długi

Kurtki z linka są dostępne, widziałam w kilku salonach. Nie mierzyłam, więc nie wiem jak się układają na sylwetce. Mogę tylko powiedzieć że są bardzo lekkie i przyjemne, szyte z miękkiego materiału...Jednak jakość do końca mnie nie przekonuje, są raczej cienkie, więc nie wiem czy ciepłe .
to mnie troche zmartwilas ( a moze nawet to i dobrze bo wzdychalam do niej ze taka ladna cieplutka i gruba ze az za idealna:P a i tak nie mam mozliwosci jej narazie zmierzyc i kupic) tak czy owak dopiero w stycznie bede w zarze wiec nie wiem czy na jakiekolwiek zimowe okrycia wierzchnie sie zalapie
__________________


Edytowane przez ylkaa
Czas edycji: 2010-12-11 o 20:29
ylkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:43   #4048
kasiulek850505
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 95
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez agnieszka16 Pokaż wiadomość
moim ta xs jest dosc mała jak na woman. czyli dosc standarowa jak na całą zarę- bo jak dla mnie XSki womanowe są zwykle dosc spore. ta sukienka jest obcisla- taki kroj
Tak uważam, że dosyć spore. Ja normalnie nosze S, ale przymierzałam również XS i z uwagi na to ze sukienka jest elastyczna i bez zamka lepiej wygląda S. Kolor czerwony super. Czarne również fajne. Z reguły na sklepie maja jedene egzemplarz xs wiec w silesii juz nie ma. Ale sukienki dopiero co przyszły do sklepu w piatek wiec w innych sklepach powinny być wszystkie rozmiary. Najlepiej zadzwonić.
kasiulek850505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:51   #4049
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

A czy ktoś widział te czerwone sukienki z plisowanym dołem w Warszawie?
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-11, 20:55   #4050
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Dziewczyny, kiedy w zarze ruszy wyprz?
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.