Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą roczki - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy kolejny tytuł
Roczki już za nami, zaraz jesień witamy. 1 1,72%
Rok już za nami, teraz na bunt dwulatka czekamy. 2 3,45%
Choc tak długo sie juz znamy- Z krzaków wyganiamy podczytujace mamy! 1 1,72%
Kosi Kosi łapki-Jestem taaaki duży ze zjadać kanapki 0 0%
Póki to lato nie minie każdy maluch na tym wątku nie jedno wywinie 0 0%
Minął roczek, czas tak leci - mamy i ich wakacyjne dzieci 8 13,79%
wspólny roczek już za nami i za dziećmi wciąż biegamy 2 3,45%
pierwszy roczek naszych dzieci, jak len czas szybciutko leci 5 8,62%
roczek mam ,zęby mam i na nerwach mamie gram 14 24,14%
wizaż nadal funkcjonuje, z nami dzieci wychowuje 2 3,45%
Dzieciaczki sztukę chodzenia szlifują, a mamuśki na zlot się szykują.... 1 1,72%
Czas zakończyć letnie plażowanie ale nie wizażowanie. Mamuśki lipcowo-sierpniowe 2011 1 1,72%
Roczki wyprawione, dumne mamy i ich dzieci zadowolone. Mamusie lipcowo-sierpniowe 2011 0 0%
Niemowlęctwo juz za nami, drugi roczek zaczynamy! Letnie dzieci 2011 i ich rozgadane mamy. 17 29,31%
Roczek minął - nie do wiary, cieszą sie lipcowe i sierpniowe mamy 4 6,90%
Głosujący: 58. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-27, 08:54   #4531
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

nie nadrabiałam wybaczcie...

I. .ię budzi, póki co widzę przepiękne i klimatyczne zdjęcia Brumka i Tymka i Pana Brumkowego!

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

no i DaKaro też wrzuciła foty! rewelacja, tort cudny - uwielbiam takie - a Ty ma.z .więtną .ukienkę, zre.ztą Twoja Malwi też ma fajną tuniczkę
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:05   #4532
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Hej kobietki!

Agawoo ja wczoraj nigdzie nie byłam znaczy u mamy, ale przyjechałam ok 16 i wtedy I. miał drzemkę no i razem prze.pali.my gwiazdę di.co polo ale .ły.załam pio.enki co do .łowa, bo to w .unie za oknem zaraz.
A je.li chodzi o klub to mam pewnie zawirowanie, póki co czekam, ale mam nadzieję, ze w.zy.tko rozwiąże .ię naj.zybciej jak to tylko możliwe...
Boże biedna Amelinka, dzięki Bogu, że już lepiej! ale .ię mu.iała. wy.tra.zyć!

dziewczyny, a ja i M. mamy nowy plan na życie
Nie wiem, czy widziały.cie domy takie prawie 100-letnie do rozbiórki i przenie.ienia. Z bali, takie co to mają izbę, dwa pokoje i nie mają łazienki.
Na necie je.t ma.a takich domów na .przedaż ( od 5 ty. - do 10 ty. ) z tym, że rozbiera je .ię do de.eczki i przeno.i już na daną działkę...Mnó.two robocizny, pierdzielenia no i działka też by .ię przydała... Ale może warto?
M. .ię zna na budownictwie pracuje już 6 lat, potem by przerobił jeden pokój na łazienkę...Co nam więcej trzeba. A działka je.t za domem te.ciów...( bo ta .zopa co Wam pi.ałam je.t zaraz obok )...
Ja nigdy nie słyszałam o czymś takim, ciekawa sprawa z tymi domami
__________________
Natan
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:08   #4533
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Co do samodzielnego jedzenia/picia to moja Lila praktycznie wszystko je sama, ładnie operuje łyżką, widelcem, ale i rączkami sobie dużo pomaga. OWsiankę rano je zupełnie sama, na obiad to z zupami jej pomagam, ale i tak musi mieć swoją miseczkę z której np wyjada sam makaron, ja dokarmiam rzadkim a ona wyjada ze swojej michy, wieczorem daję jej butelkę mleka i tak chodzi z nią po całym mieszkaniu i pije
no to super, zazdroszczę! A jaką łyżeczką ona zajada? Bo u nas to zanim do buzi doniesie to jej powypada

Agawoo biedna Amelka i biedna Ty

Witam po koszmarnym weekendzie
- w piątek w nocy Karola zwymiotowała strasznie, myślałam że ducha wyzionę! O północy zaczęła płakać, poszłąm do niej a ta jak nie chluśnie, podniosłam ją a ta jeszcze ze trzy razy zwymiotowała
Raczej to był incydent - za dużo zjadła przez dzień i widocznie jej ciężko było na żołądku, bo już potem było ok, nie miała gorączki...ale jak pomyślę że mogła się zakrztusic...

- w sobotę mama wyrzuciłą mnie z domu oznajmiając że nie chce żebym do niej przyjeżdżała ... no comment

- na poprawę humoru obrzarłam się lodów, które jakoś dziwnie smakowały - całą niedzielę miałam potworne zatrucie (pewnie salmonella) rwało mnie na oba końce. Masakra. W nocy miałam gorączkę, spać nie mogłam, jestem obolała. W dodatku jakieś debile darły się całą noc w parku niedaleko nas i Karolcię obudzili, więc wylądowała u nas w łóżku, rozpychając się i kopiąc po głowach
Dzisiaj nie poszłam do pracy, muszę dojść do siebie.

Acha - no i znam sekret płaskiego brzucha jak u modelki
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:08   #4534
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Marina nie wiem, jak z tymi domami z bali, ale może warto by było to sprawdzić? Może akurat? Tylko dobrze byłoby mieć swoją działkę - dom należy do właściciela działki (chyba, że coś się zmieniło?). A łazienkę to można domurować

Wiecie, co mnie zastanawia? Dlaczego na Waszych zdjęciach z wczoraj jest słońce? My wybraliśmy się wczoraj na rynek, a potem na Wawel i padał deszcz Patrykowi chyba podobała się wycieczka
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:09   #4535
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Jak grom z jasnego nieba zwaliły nam się na głowę spore problemy A raczej bardzo trudną decyzję musimy podjąć. Trudną i cholernie kosztowaną. Ech, zawsze coś...
[...]

Zaraz wstawię zdjęcia. Ale mam ich milion (a dokładnie 245 ) i nie umiem wybrać
Brumku, oby problemy szybko poszły sobie precz za dobrą decyzję

Zdjęcia cudne, Tymuś przesłodki
Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Witam się i ja wieczorową porą

Dzisiaj tż zabrał nas do Wisły.
Niestety, żeby nie było kolorowo jak schodziłam do auta to spadłam ze schodów. Jednak pojechaliśmy, ale było coraz gorzej, teraz jestem cała obolała, nogi mam tak napuchnięte, że ledwo spodnie ściągnęłam Leżę i kwiczę z bólu, ciekawe co będzie jutro. Nogi mam w krwiakach i siniakach, wyszły dopiero po paru godzinach. Z Wisły wróciliśmy bardzo szybko, bo nawet chodzić nie potrafiłam.
Fatalny koniec tygodnia
Natka, zdrówka Oby noga szybko doszła do siebie

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Pokażę Wam jeszcze coś po czym umrzecie. Ja byłam w szoku Aż nie wiem czy płakać czy się śmiać. To link do bloga którego bardzo lubię, a to o czym mówię, jest w treści notki
http://dzieciowo.pl/2012/08/jak-juz-...serduszka.html
Masz rację, umarłam
Rózne cuda widziałam, ale czegos takiego jeszcze nie
Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj z Zuzem na ekg i pobraniu krwi. przy pierwszym były nerwy, ale przy krwi to już histeria a jeszcze wściekła była, bo głodna, od 5:30 nie spała a o 7:30 dopiero krew i musiała być z pustym żołądkiem. ale teraz grzecznie śpi jutro chirurg i schodzimy z dawki propranololu wreszcie!

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość

agawoo o matko kochana! nie chce sobie nawet wyobrażać tego krzyku biedne dzieciątko
Oj, żebyś wiedziała Jeszcze nie słyszałam takiego jej płaczu Nie wiedziałam co się dzieje, bo nikt się nie zorientował, że się oparzyła Ja byłam w kuchni, więc już w ogóle nie wiedziałam co jest
Zanim ten okład zimny zrobiłyśmy, to chwilę zeszło
Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość

U nas tez wczoraj był jakis pechowy dzień. Matyna pare razy zaryła głowa o podłoge, albo o krzesło. Chyba za pewnie czuje sie na dwóch nózkach. I tez był taki straszny płacz. Taki na bezdechu...Musze ja chyba zaopatrzyc w kask bo moje serce tego nie wytrzyma.
Biedna Martynka
Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Biedna Amelka Mam nadzieję, że jej szybko wszystko zejdzie i nie boli już
A jak Twój palec?
Amelka już chyba nie pamieta, bawiła się rano, machała stópką, więc chyba ok
Ale dam jej jeszcze dzisiaj Nurofen profilaktycznie

Mój palec już ok, rana dość głęboka, ale z tego wszystkiego to chodziłam z tym rozciętym palcem z Amelką na rękach, i nawet nie zwracałam uwagi na to, że boli Dzisiaj przyschło trochę, więc lepiej
Tylko lakier muszę sobie zmyć i zrobić pedicure, ale teraz chyba by mnie poskręcało, jakbym się zmywaczem w ranę maźnęła, więc chyba poczekam do jutra z tym pedicurem
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:12   #4536
JustPi
Rozeznanie
 
Avatar JustPi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 535
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dzień dobry
przepraszam, że dopiero dzisiaj Wiki wszystkiego najlepszego

DaKaro Malwinka słodziak i mamusia śliczna
Ania Adaś rewelacja! a Ty pięknie wyglądasz kocham Bieszczady, a na wetlińskiej niestety wieki nie byłam, choć myśleliśmy, żeby w tym roku pojechać. Może w przyszłym się uda.
Brumek widać, że impreza pełna atrakcji, tort piękny, a śpiący Tymcio i oczywiście zachwycająca mamusia

ja tak tylko na chwilkę, bo w domu wielkie sprzątanie mnie czeka. Weekend spędziłam z dziewczynami na działce a Tż malował naszą sypialnię i teraz muszę wszystko ogarnąć i poukładać, ale przynajmniej pozbyliśmy się z pokoju wszystkich zabawek (u dziewczyn ledwo się mieszczą, nie wiem skąd się tego tyle wzięło )

u nas niestety powiało jesienią
miłego dzionka
JustPi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:14   #4537
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

dziewczyny powysyłałam Was zaproszenia dna fb, ile pamiętałam to wysłałam, jak coś to wyslijcie mi dane na pw, bo nie pamietam wszystkich po nazwisku
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 09:17   #4538
JustPi
Rozeznanie
 
Avatar JustPi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 535
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

taaaa wiedziałam, że jeszcze coś miałam....

marzena Haniołek słodziak
iustyna cieszę się, że Nutka lepiej
JustPi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:25   #4539
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość

A jak u Was z rybami? dajecie jakos regularnie, raz w tygodniu, są jakieś zalecenia? Na zimę mój wujek sprzedaje świeże rybki, to ęde miała dostęp do takich, a teraz posiłkuję się od czasu do czasu słoiczkiem z rybką......
[B]
raz w tygodniu, w piatek, daja w zlobku. ja sie nie martwie co i ile je bo w wiekszosci nie jest na moim wikcie wiec je rozne miesa i ryby itd.

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
W kwesti nasladowania zwierzatek - tez len z niego, za to jest rasowym facetem, bo na widok samochodu robi "brum brum", a nikt go tego nie uczyl...
kinga to chyba blachara - bo jezdzi artura samochodzikami o tez brum brum udaje (artur wcale tak nie robi!)
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:27   #4540
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Marina nie wiem, jak z tymi domami z bali, ale może warto by było to sprawdzić? Może akurat? Tylko dobrze byłoby mieć swoją działkę - dom należy do właściciela działki (chyba, że coś się zmieniło?). A łazienkę to można domurować

Wiecie, co mnie zastanawia? Dlaczego na Waszych zdjęciach z wczoraj jest słońce? My wybraliśmy się wczoraj na rynek, a potem na Wawel i padał deszcz Patrykowi chyba podobała się wycieczka
no przepraszam u nas chłodno było i trochę wiało
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:27   #4541
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dziewczyny, jakieś fatum nad nami wisi
Tz kroił własnie bułki na zapiekanki i rozciął sobie palec na zgięciu, oczywiście głeboko
aaaaaaaaaaaa .......
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 09:27   #4542
CookieMonsters
Rozeznanie
 
Avatar CookieMonsters
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 647
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dziewczyny, polećcie mi dobrego fryzjera w białymstoku
Chelsea , ratuj !! potrzebuje kogoś kto mnie nie oszpeci i nie wezmie za to gigantycznej kasyi najlepiej na juz, bo jak dlugo bede myslec to sie rozmysle
CookieMonsters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:32   #4543
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość


Pokażę Wam jeszcze coś po czym umrzecie. Ja byłam w szoku Aż nie wiem czy płakać czy się śmiać. To link do bloga którego bardzo lubię, a to o czym mówię, jest w treści notki
http://dzieciowo.pl/2012/08/jak-juz-...serduszka.html
o matko i córko, w zyciu bym sobie tego nie wsadziła a co dopiero dziecku, ciekawe co za madry to wymyslił, pewnie made in china

aaniu jak się czujecie?

pieleszka
na święcie chleba powiadasz, hmmmm zapach swierzego chleba z masełkiem, zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość


Siedze z kawa kto dolaczy?? zadzwonili do TZ z pracy i go sciagneli, musze tesciowej powiedziec, zeby sie sprezyla po pracy bo ja juz na 8 h wrocilam, wiec musi marys zostac z prababcia przez 1 h. Druga nianka odpadla po wczorajszej minutowej wymianie zdan nie bede sie zalic...
ja juz kawę robię od 8 i jakos nie mogę się zebrac a wypiła bym do tego czasu ze 2,
mam nadzieje, że czasowo sie jakos zgracie

Kolina ja się czujecie? mam nadzieje,że to 3 dniówka

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
D

Tylko Wam napiszę, miałam wczoraj jeden z gorszych dni w życiu
W skrócie: Zaczeło się od koszmarnej klótni z TZtem rano, a skończyło się tak jak się skończyło
Amelka wieczorem oparzyła sobie stópkę żelazkiem

o ludzie mam nadzieje,że Amelka nie poparzyła się bardzo

myha mam nadziej,że wszystko dobrze

Marina, fajny pomysł, przekalkulujcie sobie wszystko, czy się opłaca, ale trzymam kciuki, bo swoj własny kąt jest bardzo ważny , czlowiek spokojny jest, nie martwi się ze go ktos wysiedli bo cos tam nie pasuje, trzymam kciuki

brumek, zdjęcia przecudne, ślicznie wygladacie, lampion, super,zastanawiałam sie do kogo Tymuś podobny i chyba mieszany, ;-)
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:33   #4544
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
ciekawe czy beda obciazac włosy i beda sie szybciej przetłuszczaccz ekam na opis-jutro
ja tez po zelowaniu włosow - sa meeeega lśniace i lepiej mi sie układaja. raczej plączą sie tak samo, ale sa takie mięciutkie. i nie przetłuszczaja sie wcale wiecej. mniej tez nie
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:36   #4545
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
r



kinga to chyba blachara - bo jezdzi artura samochodzikami o tez brum brum udaje (artur wcale tak nie robi!)
hahahah, dobra jesteś

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakieś fatum nad nami wisi
Tz kroił własnie bułki na zapiekanki i rozciął sobie palec na zgięciu, oczywiście głeboko
aaaaaaaaaaaa .......
uuuuuu, ale obejdzie sie bez szycia?? czy to az taka głęboka rana, i to jeszcze na zgięciu, długo będzie się boic
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:42   #4546
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
no to super, zazdroszczę! A jaką łyżeczką ona zajada? Bo u nas to zanim do buzi doniesie to jej powypada

Agawoo biedna Amelka i biedna Ty

Witam po koszmarnym weekendzie
- w piątek w nocy Karola zwymiotowała strasznie, myślałam że ducha wyzionę! O północy zaczęła płakać, poszłąm do niej a ta jak nie chluśnie, podniosłam ją a ta jeszcze ze trzy razy zwymiotowała
Raczej to był incydent - za dużo zjadła przez dzień i widocznie jej ciężko było na żołądku, bo już potem było ok, nie miała gorączki...ale jak pomyślę że mogła się zakrztusic...

- w sobotę mama wyrzuciłą mnie z domu oznajmiając że nie chce żebym do niej przyjeżdżała ... no comment

- na poprawę humoru obrzarłam się lodów, które jakoś dziwnie smakowały - całą niedzielę miałam potworne zatrucie (pewnie salmonella) rwało mnie na oba końce. Masakra. W nocy miałam gorączkę, spać nie mogłam, jestem obolała. W dodatku jakieś debile darły się całą noc w parku niedaleko nas i Karolcię obudzili, więc wylądowała u nas w łóżku, rozpychając się i kopiąc po głowach
Dzisiaj nie poszłam do pracy, muszę dojść do siebie.

Acha - no i znam sekret płaskiego brzucha jak u modelki
Ellika
No to u Was też ciekawie .. jak to mama cię wyrzuciła?

Zdrówka dla Was
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:44   #4547
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez pieleszka Pokaż wiadomość

Natko
jak dzisiaj???

witam się
nawet nie mam zakwasów po wczorajszej przejażdżce ale zrobiliśmy niewiele, jakieś 10 km zaledwie.. byliśmy na święcie chleba - Hanka to imprezowiczka pierwszej wody. były występy dzieci - coś tam śpiewały, a ta tańczyła przy muzyce, po występach brawo biła i zaprzyjaźniła się z osiołkiem - nawet coś tam do niego po swojemu gadała
no i w swoim hamaxie jechała cała drogę dumna jak królowa, i rozglądała się na boki, czy ktoś ja aby podziwia
Dziękuję, dzisiaj o wiele lepiej. Opuchlizna schodzi, już mogę chodzić, trochę kuleję, ale jest na pewno poprawa od wczoraj

Fajnie, że Hani tak podoba się jazda na rowerze



Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
chyba do sasiada dziekuje, ona naprawde jest wielka to raz, ciezka to dwa i te jej wlosy dodaja jej roku - szkoda wolalabym czasem niemowlaczka, a tak widze ze sie starzeje
Czyli musisz postarać się o kolejnego niemowlaczka

Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
natka, mam nadzieję że dzisiaj już tylko siniaki są, żadnego bólu


Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość


Oj Ty łamago bidno
Jak dzisiaj się czujesz?

Tż skwitował to tak, że w sumie dawno nic nie narobiłam, więc to było do przewidzenia
Ja to takie ciele jestem, tu zahaczę, tu uderzę, tam się wywalę...

Ja mam rzemyk czarny
Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość

Natko leć dzisiaj do lekarza! ja tak miałam, że ze schodów poleciałam, poszłam na izbe, ale czekania było na trzy godziny i wróciłam do domu. nie dałam rady chodzić, stopa była jak balon, ale przeczekałam, przeszło mi, a póxniej się okazało że miałam kości popękane i przez to że nie miałam gipsu teraz mnie przy dłuższym chodzeniu ta stopa boli, a o obcasach moge zapomnieć
O kurcze, nie strasz!

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość

Tylko Wam napiszę, miałam wczoraj jeden z gorszych dni w życiu
Ojej Bidulka...

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość

Natka bidulko może dla własnego spokoju przejdź sie do lekarza? Wiecie co mi przyszlo do głowy... dobrze, że nie niosłaś Domka
To była pierwsza moja myśl, po tym jak zleciałam

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość

Natka jak tam nogi?

.

A Twój mąż to jest poprostu wygodny

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość

Witam po koszmarnym weekendzie
- w piątek w nocy Karola zwymiotowała strasznie, myślałam że ducha wyzionę! O północy zaczęła płakać, poszłąm do niej a ta jak nie chluśnie, podniosłam ją a ta jeszcze ze trzy razy zwymiotowała
Raczej to był incydent - za dużo zjadła przez dzień i widocznie jej ciężko było na żołądku, bo już potem było ok, nie miała gorączki...ale jak pomyślę że mogła się zakrztusic...

- w sobotę mama wyrzuciłą mnie z domu oznajmiając że nie chce żebym do niej przyjeżdżała ... no comment

- na poprawę humoru obrzarłam się lodów, które jakoś dziwnie smakowały - całą niedzielę miałam potworne zatrucie (pewnie salmonella) rwało mnie na oba końce. Masakra. W nocy miałam gorączkę, spać nie mogłam, jestem obolała. W dodatku jakieś debile darły się całą noc w parku niedaleko nas i Karolcię obudzili, więc wylądowała u nas w łóżku, rozpychając się i kopiąc po głowach
Dzisiaj nie poszłam do pracy, muszę dojść do siebie.

Acha - no i znam sekret płaskiego brzucha jak u modelki
To Wam się weekend "udał"

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość

Natka, zdrówka Oby noga szybko doszła do siebie
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:44   #4548
madziaranew
Rozeznanie
 
Avatar madziaranew
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 795
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Witam.
My po sniadanku, dzis Tz ma wolne , ale jeszcze lezy
Brumek zdjecia przesliczne Tymciu oczka ma cudne , a Ty sliczna jak zawsze.
Cookie dzieki wiem ze Ty mnie tu wspominalas
Marina zawsze to jakis pomysl , pierwszy raz o czyms takim slysze .
Natko - niezle sobie narobilas , mam nadzieje ze juz lepiej
Agadus- biedna Amelcia , dobrze ze juz nie boli , naprawde mieliscie zly dzien wczoraj


Narazie tyle , odezwe sie pozniej
madziaranew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:50   #4549
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Hej kobietki!

Agawoo ja wczoraj nigdzie nie byłam znaczy u mamy, ale przyjechałam ok 16 i wtedy I. miał drzemkę no i razem prze.pali.my gwiazdę di.co polo ale .ły.załam pio.enki co do .łowa, bo to w .unie za oknem zaraz.
A je.li chodzi o klub to mam pewnie zawirowanie, póki co czekam, ale mam nadzieję, ze w.zy.tko rozwiąże .ię naj.zybciej jak to tylko możliwe...
Boże biedna Amelinka, dzięki Bogu, że już lepiej! ale .ię mu.iała. wy.tra.zyć!

dziewczyny, a ja i M. mamy nowy plan na życie
Nie wiem, czy widziały.cie domy takie prawie 100-letnie do rozbiórki i przenie.ienia. Z bali, takie co to mają izbę, dwa pokoje i nie mają łazienki.
Na necie je.t ma.a takich domów na .przedaż ( od 5 ty. - do 10 ty. ) z tym, że rozbiera je .ię do de.eczki i przeno.i już na daną działkę...Mnó.two robocizny, pierdzielenia no i działka też by .ię przydała... Ale może warto?
M. .ię zna na budownictwie pracuje już 6 lat, potem by przerobił jeden pokój na łazienkę...Co nam więcej trzeba. A działka je.t za domem te.ciów...( bo ta .zopa co Wam pi.ałam je.t zaraz obok )...
Marinko, to zeby się wszystko ułozyło po Waszej myśli

A z tymi domami to nic nie słyszałam takiego Moze i niegłupi pomysł, ale roboty pewnie kupę

A może byście spróbowali się postarać o mieszkanie socjalne? W Urzędzie Miasta musiałabyś się dowiedzieć co i jak dokładnie, ale na pewno by Wam przysługiwało ...
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było

Edytowane przez agawoo
Czas edycji: 2012-08-27 o 09:52
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 09:59   #4550
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Witam.
My po sniadanku, dzis Tz ma wolne , ale jeszcze lezy
Brumek zdjecia przesliczne Tymciu oczka ma cudne , a Ty sliczna jak zawsze.
Cookie dzieki wiem ze Ty mnie tu wspominalas
Marina zawsze to jakis pomysl , pierwszy raz o czyms takim slysze .
Natko - niezle sobie narobilas , mam nadzieje ze juz lepiej
Agadus- biedna Amelcia , dobrze ze juz nie boli , naprawde mieliscie zly dzien wczoraj


Narazie tyle , odezwe sie pozniej
Madzia to agawoo Amelka biedna
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:01   #4551
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
o ludzie mam nadzieje,że Amelka nie poparzyła się bardzo
Ma bąbla na dużym paluszku i na poduszeczce stópki
Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
hahahah, dobra jesteś
uuuuuu, ale obejdzie sie bez szycia?? czy to az taka głęboka rana, i to jeszcze na zgięciu, długo będzie się boic
Tak Sikało jak z kranu, ale sytuacja już opanowana
Cytat:
Napisane przez madziaranew Pokaż wiadomość
Agadus- biedna Amelcia , dobrze ze juz nie boli , naprawde mieliscie zly dzien wczoraj
To chyba do nas było
Dziękuję Już chyba lepiej, teraz Amelka bawi się na podłodze, i słodko grucha, więc nie pamięta chyba że ją boli
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:01   #4552
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
U Zuzki trzydniówka to byly dwie doby goraczki, ktora nie dała sie zbić poniżej 38 stopni, później wysypka na brzuchu i plecach, dużo tego miała i opornie schodziło.

odzywaj się częściej

Dobry

Byłam dzisiaj z Zuzem na ekg i pobraniu krwi. przy pierwszym były nerwy, ale przy krwi to już histeria a jeszcze wściekła była, bo głodna, od 5:30 nie spała a o 7:30 dopiero krew i musiała być z pustym żołądkiem. ale teraz grzecznie śpi jutro chirurg i schodzimy z dawki propranololu wreszcie!

a mi się coś z dziąsłem zrobiło, to chyba od tego, że wyszła mi niedawno górna ósemka i jakoś zahacza mi o dolne dziąsło i jest już całe w strzępach. więc od trzech ni lece na ketonalu i chyba rad nie wola musze się umówić do dentysty. nie to że się ogólnie boje, tylko wyrywania się boje

Natko leć dzisiaj do lekarza! ja tak miałam, że ze schodów poleciałam, poszłam na izbe, ale czekania było na trzy godziny i wróciłam do domu. nie dałam rady chodzić, stopa była jak balon, ale przeczekałam, przeszło mi, a póxniej się okazało że miałam kości popękane i przez to że nie miałam gipsu teraz mnie przy dłuższym chodzeniu ta stopa boli, a o obcasach moge zapomnieć
dzięki
u nas momentami się udawało ale max do 37,5, ale to były chwile, zwykle ponad 38 miał

dla dzielnej Zuzi

i za dentystę

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
hej
Aaniu padłam z tego ćwikła
Kolinko ale ta gorączka? U nas pamiętam,ze ciężko było mi zbi c temperature dziewczynom.... U was chyba tez tak było.
no właśnie ciężko, dokładnie 2,5dnia non stop gorączka

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość

Zdrówka dla Was
dziękujemy

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Kolina wiem, co przeżywasz - my tez dwa razy oddawaliśmy mocz do analizy, żeby sprawdzić, skąd gorączka. U nas dopiero po 4 dniach była wysypka (takie małę różowe plamy i głównie na brzuszku).
...
własnie powoli ta wysypka wychodzi, dziś więcej na brzuszku, ale nie jakoś mega dużo

probowałam mu po raz czwarty pobrać mocz, albo jakieś trefne te woreczki kupiłam, albo on już jest za duży na worki, jak siada, raczkuje etc to wszytsko się do pieluchy wylewa, pierwszy worek miałam z innej firmy i on trzymał, ale mały zrobił kupę i go ufajdał więc tę próbkę wywaliłam, a kolejne worki są już innej produkcji i są beznadziejne
więc nadal moczu nie oddałam, jutro rano łapię w kubek

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Hej kobietki!

Agawoo ja wczoraj nigdzie nie byłam znaczy u mamy, ale przyjechałam ok 16 i wtedy I. miał drzemkę no i razem prze.pali.my gwiazdę di.co polo ale .ły.załam pio.enki co do .łowa, bo to w .unie za oknem zaraz.
A je.li chodzi o klub to mam pewnie zawirowanie, póki co czekam, ale mam nadzieję, ze w.zy.tko rozwiąże .ię naj.zybciej jak to tylko możliwe...
Boże biedna Amelinka, dzięki Bogu, że już lepiej! ale .ię mu.iała. wy.tra.zyć!

dziewczyny, a ja i M. mamy nowy plan na życie
Nie wiem, czy widziały.cie domy takie prawie 100-letnie do rozbiórki i przenie.ienia. Z bali, takie co to mają izbę, dwa pokoje i nie mają łazienki.
Na necie je.t ma.a takich domów na .przedaż ( od 5 ty. - do 10 ty. ) z tym, że rozbiera je .ię do de.eczki i przeno.i już na daną działkę...Mnó.two robocizny, pierdzielenia no i działka też by .ię przydała... Ale może warto?
M. .ię zna na budownictwie pracuje już 6 lat, potem by przerobił jeden pokój na łazienkę...Co nam więcej trzeba. A działka je.t za domem te.ciów...( bo ta .zopa co Wam pi.ałam je.t zaraz obok )...
marina zorientuj się w temacie, może akurat to dobry i najtańszy pomysł na domek
jeśli tz ma pojęcie o budowlance, to dużo taniej zrobicie wszystko
dochodzą oczywiście dodatkowe ceregiele z papirologia urzędową, dowiedź się wcześniej jak to wygląda - pozwolenie na budowę, własność terenu etc
fundament i tak musicie zbudować, przeliczcie mniej więcej jakie to będą koszty całościowo
tu trochę o papirologii http://ladnydom.pl/budowa/1,106566,6...mu_z_bali.html

agawoo, biedna Amelka, dobrze że dzisiaj już tylko wspomnienie zostało i nie ma płaczu


moje dziecko zasnęlo po 1,5godz od porannej pobudki, jednak te kilka gorączki go osłabiły i musi się zregenerować
__________________

Edytowane przez Kolina
Czas edycji: 2012-08-27 o 10:28
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:11   #4553
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

MARINKO ja tez nie słysząłam o czyms takim A działka jest teściów czy musielibyście kupowac? oby sie wam wreszcie wszytsko ułożyło
AGAWOO faktycznie jakis pech was przesladuje. Wy siedźcie w domu i sie nie ruszajcie nigdzie
BRUMEK tego kto to wymyslił powinni zamknac
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:12   #4554
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja i M. mamy nowy plan na życie
Nie wiem, czy widziały.cie domy takie prawie 100-letnie do rozbiórki i przenie.ienia. Z bali, takie co to mają izbę, dwa pokoje i nie mają łazienki.
Na necie je.t ma.a takich domów na .przedaż ( od 5 ty. - do 10 ty. ) z tym, że rozbiera je .ię do de.eczki i przeno.i już na daną działkę...Mnó.two robocizny, pierdzielenia no i działka też by .ię przydała... Ale może warto?
M. .ię zna na budownictwie pracuje już 6 lat, potem by przerobił jeden pokój na łazienkę...Co nam więcej trzeba. A działka je.t za domem te.ciów...( bo ta .zopa co Wam pi.ałam je.t zaraz obok )...
Marina ale jak?
Sam dom do kupienia i rozebrania/przeniesienia? Bez działki?
Zapodaj jakiegoś linka, nie wiem jak szukać.

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Witam po koszmarnym weekendzie
- w piątek w nocy Karola zwymiotowała strasznie, myślałam że ducha wyzionę! O północy zaczęła płakać, poszłąm do niej a ta jak nie chluśnie, podniosłam ją a ta jeszcze ze trzy razy zwymiotowała
Raczej to był incydent - za dużo zjadła przez dzień i widocznie jej ciężko było na żołądku, bo już potem było ok, nie miała gorączki...ale jak pomyślę że mogła się zakrztusic...

- w sobotę mama wyrzuciłą mnie z domu oznajmiając że nie chce żebym do niej przyjeżdżała ... no comment

- na poprawę humoru obrzarłam się lodów, które jakoś dziwnie smakowały - całą niedzielę miałam potworne zatrucie (pewnie salmonella) rwało mnie na oba końce. Masakra. W nocy miałam gorączkę, spać nie mogłam, jestem obolała. W dodatku jakieś debile darły się całą noc w parku niedaleko nas i Karolcię obudzili, więc wylądowała u nas w łóżku, rozpychając się i kopiąc po głowach
Dzisiaj nie poszłam do pracy, muszę dojść do siebie.

Acha - no i znam sekret płaskiego brzucha jak u modelki

Ale miałaś nawał złych mocy
Jakie lody jadłaś?

Zdradź ten sekret na płaski brzuch
Tylko nie pisz, że sraczka lub wymioty

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakieś fatum nad nami wisi
Tz kroił własnie bułki na zapiekanki i rozciął sobie palec na zgięciu, oczywiście głeboko
aaaaaaaaaaaa .......


Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Ja mam rzemyk czarny
Też myślę o czarnym


DDewik avatar

Edytowane przez Lili 83
Czas edycji: 2012-08-27 o 10:15
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:20   #4555
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Dzień dobry
Ja dziś tak was po łebkach "przeleciałam" :P
Strasznie niewyspana jestem i trochę zdenerwowana.
Wszystko mi się z @ popierdzieliło, mam nieregularne cykle i nawet nie wiem kiedy będę mieć i spojenie mnie napierdziela To po tych zakichanych plastrach odczuwam takie skutki...
Cytat:
Napisane przez CookieMonsters Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polećcie mi dobrego fryzjera w białymstoku
Chelsea , ratuj !! potrzebuje kogoś kto mnie nie oszpeci i nie wezmie za to gigantycznej kasyi najlepiej na juz, bo jak dlugo bede myslec to sie rozmysle
Chelsea juz przybiegła na ratunek. PW wysłane

Brumek zdjęcia cudne.
A cóż to za kłopoty? Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie
Ellika wirtualnie całuję i przytulam
Marzena ten Tymek to ma teksty
Natka leć z tą nóżką do lekarza bo może być nieciekawie potem

No i więcej nie pamiętam.
Głód mnie ściska.
Ostatnio mam "fazę" na chleb ze smalcem i serem korycińskim
Wczoraj byliśmy w Białowieży. Wzięliśmy mojego brata i siostrę. Juluś od chrzestnego dostał pluszowego żuberka
mało zobaczyliśmy bo padało i Julkowi włączył się tryb jęczący... Zaliczyliśmy Rezerwat Żubrów, restaurację i Białowieski Park Narodowy.
Jak Jul urośnie wybierzemy sie jeszcze raz
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:20   #4556
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Brumek, piękne fotki, widać że urodziny udane
A co za kłopoty do was się przyplątały?

Agawoo - nawet nie wyobrażam sobie tego płaczu. To musiało być straszne.

Aniu, zapomniałam napisać, że i ja jestem miłośniczką Soliny. Tęsknię strasznie za żaglami, ale Idulek jeszcze za mały. W następnym roku zaczniemy ją szkolić na małą żeglareczkę.

Oooo JustPi, dawno Cię tu nie widziałam
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:24   #4557
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez Lili 83 Pokaż wiadomość
Marina ale jak?
Sam dom do kupienia i rozebrania/przeniesienia? Bez działki?
Zapodaj jakiegoś linka, nie wiem jak szukać.
ja nie Marina ale wkleję link
pierwszy lepszy z google http://mieszkania.trovit.pl/dom-drewniany-przeniesienia

ja o tym słyszałam już parę lat temu, kiedy to mój znajomy przenosił taki dom
dość fajnie to wyszło
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:30   #4558
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
MARINKO ja tez nie słysząłam o czyms takim A działka jest teściów czy musielibyście kupowac? oby sie wam wreszcie wszytsko ułożyło
AGAWOO faktycznie jakis pech was przesladuje. Wy siedźcie w domu i sie nie ruszajcie nigdzie
BRUMEK tego kto to wymyslił powinni zamknac
No nie wiem, ten pech dopada nas własnie w domu
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:36   #4559
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

DaKaro, Aania, eveevee, brumek, marzenka - zdjecia sliczne!

Cytat:
Napisane przez DDewik Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o dobre odzywki to polecam tahttp://allegro.pl/loreal-absolut-repair-zestaw-szampon-odzywka-400ml-i2560763972.html,
mi bardzo pomogla (mam rozjasniane wlosy)
o kurcze, a ja najpierw przeczytalam ODZYWKI w sensie powiedzonka, czytam nazwe stronki i sobie mysle: a co to ma wspolnego z szamponem???

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
My ostatnio też się dogadaliśmy: prowadziłam i ktoś mi zajechał drogę, wkurzona mówię "patrz jak zajechał, co za burak. A nie, to kobieta. Jaka jest forma żeńska od buraka?" Na co TŻ "ćwikła" no i mnie tym zabił...
mnie tez zabil

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Tylko Wam napiszę, miałam wczoraj jeden z gorszych dni w życiu
W skrócie: Zaczeło się od koszmarnej klótni z TZtem rano, a skończyło się tak jak się skończyło
Amelka wieczorem oparzyła sobie stópkę żelazkiem


marzenka - o bosheee walic kloca, ale hardcore!!! a z tym "nie jestem ...., jestem (tu imie)" to moja Klara tez tak ma ona jeszcze dodaje zawsze nazwisko. czyli wyglada to tak: Ale Ty jestes spryciulka! Nie jestem spryciulka, jestem Klara S......ska!!!

Kolinka - nie pomoge, mam dwojke dzieci, ale one w ogole nie choruja, tego tez nie mialy..

dzien dobry, u mnie dzien badan wstepnych (nie cierpieeee) - bylam juz rano w laboratorium, u 4 lekarzy, popoludniu (w innym miescie!) bedzie psycholog, a jutro jeszcze 2 lekarzy a wszsytko to dlatego ze mam wpisane w skierowanie z firmy "prowadzenie samochodu sluzbowego", ktorym sie zapewne przejade raz na rok
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 10:38   #4560
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki-wakacyjne dzieci właśnie kończą ro

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
ja tez po zelowaniu włosow - sa meeeega lśniace i lepiej mi sie układaja. raczej plączą sie tak samo, ale sa takie mięciutkie. i nie przetłuszczaja sie wcale wiecej. mniej tez nie
Kusisz, ojjj kusisz


Agawoo
jak pech to pech

Marinka nigdy o czymś takim nie słyszałam któraś wspomniała o mieszkaniu socjalnym, może to nie taka głupia opcja?
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.