Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-18, 09:48   #691
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Pomóżcie mi...plis...

Wiesz co, wydaje Ci sie, ze zaoszczedzisz wydajac 500zl na byle jaki kurs, a to gruba pomylka. Pomysl, ze po czyms takim nie bedziesz umiala prawie nic, wiec bedziesz musiala wylozyc nastepna kase na doszkolenie tudziec cale szkolenie profesjonalne. czyli patrzac pod katem finansow - wyjdzie sporo wiecej.
Naprawde jesli chcesz sie nauczyc robic fajne pazurki a nie dostac papierek tylko aby byl to dozbieraj te 350zl i idz na kurs profesjonalny. Bo nie ma to jak kurs indywidualny gdzie instruktorka non stop wylapuje Twoje bledy.
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 11:01   #692
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Pomóżcie mi...plis...

A czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat ASP w Krakowie?
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 06:41   #693
Achajkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

jezeli chcesz robic kurs w krakowie to lepiej se idz do all4nails z tego co slyszalam o tym i o tym i porownywalam to sama wybieram sie do all4nails mysle ze lepiej mnie tam przygotuja
Achajkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 07:59   #694
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: Pomóżcie mi...plis...

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
wacham sie miedzy kursem zaku w krakowie a kursem w firmie profesjonalnej - fakty sa takie: w zaku obydwie metody i 30 godzin za 500 zl a kurs profesjonalny 850 zl - jedna metoda, w zaku - swiadectwo ukonczenia kursu tylko w jezyku polskim - nie zaden certyfikat , no a kurs profesjonalny - certyfikaty w 3 jezykach!! i tyle samo godzin na jedna metode- nie dysponuje zbyt duza gotówka - i nie pracuje wiec pewnie na raty nie dostane - wiec nie wiem co robic ??czy czegos sie naucze na kursie w szkole kosmetycznej gdzie pewnie bedzie z 20 kursantek i jedna pani i czy ta pani cos przekaze ?? i czy z takim swiadectwem - nawet jesli je przetlumacze na inny język bede mogla pracowac za granicą??
Za granice potrzebujesz Certyfikat ze zdjeciem hologramem, najlepiej w j. danego kraju.
Ale drugie co jest najwazniejsze to takie wykonanie przedluzania i stylizacji, aby twoja praca wyrozniala sie na tle innych .
Poza tym Nie mozna tak porownywac kursow. Nie wystarczy, ze firmy podaja w programie : metoda aktylowa czy zelowa...ale co szczegolowo bedzie przerabiane jakie techniki ? i czy bedziesz pracowala krzywymi C (co jest trudniejsze)..i nalezy do stylizacji czy poprostu tylko przedluzanie danym produktem bez nauki krzywych C.
Większosc firm tego nie naucza....wiec pierwsze to -o to dopytywac jaka technika będziesz nauczana.
Poniewaz kazda szkola pracuje swoimi wypracowanymi. I preferuje swoj wybrany kształt.
W master stawiamy na piekne krzywe c i subtelny wyglad. Paznokcie maja imitowac naturalne...a nie straszyc sztucznościa i byc przy tym wytrzymale i tu jest cala tajemnica wykonania.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 13:08   #695
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Achajkaaa Pokaż wiadomość
jezeli chcesz robic kurs w krakowie to lepiej se idz do all4nails z tego co slyszalam o tym i o tym i porownywalam to sama wybieram sie do all4nails mysle ze lepiej mnie tam przygotuja
Dziękuję za odpowiedź, w takim razie chyba tez sie tam wybiore
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 09:13   #696
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

dowiedzialam sie o kursie w Sigmie w Krakowie na firmie La Femme. jedna metoda np. żel i zdobienia kosztuje 650 zl . wiem od dziewczyn ktore tam robily i sa zadowolone. ale jestem ciekawa innym opinii poniewaz na forum widzialam różne opinie odnosnie tej firmy - np ze prodkukty sa niezbyt dobre. ciekawa jestem jak jest naprawde. dla mnie to wazne bo mialam isc na kurs za 850 zl a 200 zl taniej sie liczy. tylko aby nie zalowac pózniej tegoo... czy ktos robil tam kurs???
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-28, 12:17   #697
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Z tego co słyszalam to firma LF nie cieszy sie zbyt dobrą opinią, chyba lepiej dołożyc te 200 zł i nie żałować, niż mieć 200 wiecej a żałować i ewentualnie płacić ileś tam za doszkolenie. Ja wybieram sie na kurs do Akademii Paznokcia w Krakowie, żel na tipsie, formie i naturalnej płytce oraz zdobienie kolorowymi żelami za 900 zł
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 17:28   #698
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kika17 Pokaż wiadomość
Z tego co słyszalam to firma LF nie cieszy sie zbyt dobrą opinią, chyba lepiej dołożyc te 200 zł i nie żałować, niż mieć 200 wiecej a żałować i ewentualnie płacić ileś tam za doszkolenie. Ja wybieram sie na kurs do Akademii Paznokcia w Krakowie, żel na tipsie, formie i naturalnej płytce oraz zdobienie kolorowymi żelami za 900 zł
ooo to tez calkiej niezle to 900 bo tam gdzie mialam robic za 850 byl tylko zel na tipsie i zdobienia. a w sigmie tez chyba tylko za 650 zl. slyszalam ze Akademia Paznokcia jest bardzo droga - a jednak wcale nie jest.. choc dla mnie to i tak za drogo.. ciężko bedzie uzbierac.. ale bardzo chce zrobic ten kurs wiec na pewno sie uda! hm. mi wlasnie mówily o lf kolezanki i mówily ze sa zadowolone - ale w sumie to co pasuje jednemu - to drugiemu niekoniecznie... czekam na dalsze opinie odnosmie la femme
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 10:03   #699
dajanka87
Raczkowanie
 
Avatar dajanka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: centralna polska
Wiadomości: 426
GG do dajanka87
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Ja też się zastanawwiam nad kursem stylizacji paznokci.
Byłam już zdecydowana na ASP w Krakowie, bo na forum kosmetyczki.org wychwalają ich pod niebiosa, tu znów opinie są całkiem odwrotne
Beautica jest dla mnie niestety trochę droga, bo chciałabym zrobić od razu żel i akryl, oraz zdobienia kolorowymi żelami i akrylem A tu w drodze mam mojego małego krasnoludka, dzidzi kochane, więc chyba rozumiecie, że niestety, ale nie mogę szastać pieniędzmi...
Podpowiedzcie co o tym wszystkim sądzicie
Dodam, że jakieś tam podstawy mam. Robię pazurki sobie i siostrze na Ibd (I tylko teraz nie krzyczcie, że głupio robię itp. bo bez kursu, bo niedouczona nikomu poki co krzywdy nie robię, a zanim zacznę działać na serio chcę ten kurs zrobić)...
dajanka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 10:12   #700
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dajanka87 Pokaż wiadomość
Ja też się zastanawwiam nad kursem stylizacji paznokci.
Byłam już zdecydowana na ASP w Krakowie, bo na forum kosmetyczki.org wychwalają ich pod niebiosa, tu znów opinie są całkiem odwrotne
Beautica jest dla mnie niestety trochę droga, bo chciałabym zrobić od razu żel i akryl, oraz zdobienia kolorowymi żelami i akrylem A tu w drodze mam mojego małego krasnoludka, dzidzi kochane, więc chyba rozumiecie, że niestety, ale nie mogę szastać pieniędzmi...
Podpowiedzcie co o tym wszystkim sądzicie
Dodam, że jakieś tam podstawy mam. Robię pazurki sobie i siostrze na Ibd (I tylko teraz nie krzyczcie, że głupio robię itp. bo bez kursu, bo niedouczona nikomu poki co krzywdy nie robię, a zanim zacznę działać na serio chcę ten kurs zrobić)...
A nie lepiej poprostu skupic sie na jednej metodzie? raz ze troche taniej, a dwa co jest najwazniejsze, opanujesz jedno do konca, i wtedy bez problemu zrobisz drugi kurs.
Przynajmniej ja mam takie zdanie, ze chcac nauczyc sie wszytkiego naraz duze prawdopodobienstwo ze wszytkiego nie zapamietasz lub ci sie pomiesza...
Dodatkowo, trzeba cwiczyc non stop, takze tez spoooooory wydatek kupic potrzebne zeczy do zelu i jeszcze dodatkowo do akrylu...
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 10:21   #701
dajanka87
Raczkowanie
 
Avatar dajanka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: centralna polska
Wiadomości: 426
GG do dajanka87
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Początkowo już o tym myślałam melisanko, ale trochę się boję, że później, kiedy już na świecie będzie moja dzidzia nie będę miała czasu na szkolenia, przynajmniej przez czas jakiś Ty robiłaś już kursy? W jakiej firmie? Jesteś zadowolna?
dajanka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-30, 11:11   #702
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Kochana, a ja jestem na etapie produkcji dzidzi i tez w koncu ona kiedys sie pojawi A mimo wszytko postanowilam skupic sie na akrylku, dopiero jak go opanuje do"perfekcji" wybiore sie na zelki. I dzidzius przeszkoda nie jest, tylko trzeba dobrze czas sobie zagospodarowac
Nie znajdzie sie u Ciebie nikt kto raz na jakis czas nie zostal by sobie z dzieckiem? Ktos sie znalesc powinien, a Ty w tym czasie poszerzałabyś swoja wiedze.
Odpowiadajac na drugie pytanie ja sie szkolilam u Aniolkow czyli Beautica. Przekazuja wiedze genialnie, i po 2,5 tygodnia od szkolenia naprawde dumna jestem z tego co sie u nich naumialam, i jakie fajniutkie pazurki mi wychoodza ;p (ah ta skromnosc) Niestety (choc dla mnie stety) uczy tylko przedluzania akrylem.
Natomiast tutaj masz linka do spisu dystrybutorow a raczej wiekszosc tez jest szkoleniowcem Mozesz znalesc ktoregos najblizej Ciebie zadzwonic i sie dowiedziec.
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 12:28   #703
dajanka87
Raczkowanie
 
Avatar dajanka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: centralna polska
Wiadomości: 426
GG do dajanka87
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Chyba mnie przekonałaś
Najwyżej od czasu do czasu pomęczę przyszłą babcię, żeby się dzidziusiem zajęła... No, i skoro wszyscy tak chwalą Beauticę... To się zdecyduję... Chyba najlepiej jechać do Łodzi? I czy trzeba wykupywać od razu starter? Bo już mam produkty ibd?
Aha, życzę powodzenia w produkcji dzidziusia
dajanka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 13:14   #704
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Dziekuje oby produkcja sie odala
Ja bede tesciowa i slubnego czasem wykorzystywac
Produkty po kursie to jak uwazasz, chcesz kupic spnki to kupujesz nie to nie a informacji o szkoleniach masz sporo na rozowym forum beautisi W sumie nikt bez powodu nie chwali, indywidualny kurs to najlepsze co moze byc
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 17:30   #705
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Cool Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Odpowiadajac na drugie pytanie ja sie szkolilam u Aniolkow czyli Beautica.
Ja tylko w kwestii formalnej- Melisanko kończyłas kurs u nas, czyli U Aniołków.
Beautica miesci sie w Łodzi, my jesteśmy instruktorkami firmy SPN, ale nie "Beauticy".
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 18:23   #706
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Nie no wiem, ale wiesz o co mi chodzilo Beautica=Spn jakoś tak mi sie w łepetynce utarlo zle sie wyrazilam, przepraszam
Ale to nie zmienia faktu ze z akrylkow szkolicie najlepiej
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 19:00   #707
liber
Raczkowanie
 
Avatar liber
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 30
Smile Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny. Dopiero niedawno zaczęłam tu zaglądać, ale postaram się częściej. Myślę, że do listy z pierwszej strony śmiało można dopisać salon Dara na ul. Poniatowskiego w Lublinie. Robiłam tam kurs na Creative. Instruktorka bardzo kompetentna i dokładna. Poświęca czas tylko jednej osobie, więc jest w stanie cierpliwie wytłumaczyć, poza tym bardzo miła. Polecam.
liber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 10:55   #708
Paulainka
Przyczajenie
 
Avatar Paulainka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 26
Question Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Dołączę się do tematu i od razu uprzedzę, że korzystałam z wyszukiwarki, ale nie jestem usatysfakcjonowana tym co znalazłam :/ Większość osób w tym wątku zachwala swoje własne firmy/ salony /kursy (niepotrzebne skreslić ) lub kursy znajomych. Chciałabym przeczytać post kogoś kto faktycznie szkolił się w miejscu o którym pisze. Rozglądam się za kursem w Łodzi lub okolicach.
Wymagania mam prawdopodobnie wielkie:
-oczywiście kurs powinien mnie całkiem sporo nauczyć (ale nie wymagam cudów)
-zależy mi na tym, żeby cena była faktycznie niska- ze względu na ograniczoną ilość funduszy to pierwsze, a drugie to to że chcę to zrobić dla zwykłej satysfakcji i nie zamierzam nigdy wykorzystywać tego zarobkowo (mam już swoją pracę, lubię ją, a bezpośrednia "praca z ludźmi" jakoś mnie nie kręci).
- nie interesuje mnie wielka komercja - czyli beautica, aniołki, jakubowscy itp odpadają
-cerytikat nie jest konieczny
Wiem wiem prawie nierealne? Aleeee może ktoś mnie zaskoczy... Więc proszę o pomoc
Paulainka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 14:05   #709
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Ja skomentuje tylko jedno - to co z gory odzrucilas nazywajac "komercja" - tam bys sie najwiecej nauczyladla samej siebie a nie dla papierka, w koncu te firmy nie wyrobily sobie takiej renomy na "piekne oczy". Tyle, pozdrawiam, i zycze szczescia w znalezieniu tego "najlepszego"kursu.
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 14:15   #710
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
nie interesuje mnie wielka komercja - czyli beautica, aniołki, jakubowscy itp odpadają
a szkoda, bo to nie komercja, a zadowolenie kursantek powoduje, że np. beautica jest znana...
Cytat:
cerytikat nie jest konieczny
a jak bez niego chcesz udokumentować, że ukończyłaś jakiś kurs? poza tym w wielu sklepach dla profesjonalistek certyfikat jest potrzebny bys mogła kupić żele czy akryle...
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 14:49   #711
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

hmmm żałosne ??
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 19:28   #712
Maqia
Przyczajenie
 
Avatar Maqia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Ej dziewczyny, wydaje mi sie, ze troche przesadzacie. Paulainka chce tylko i wyłącznie sama sobie robić pazurki, więc certyfikat nie będzie jej potrzebny i z pewnością znajdzie miejsce, gdzie kupi odpowiednie i profesjonalne materiały. Szuka osoby, która zwyczajnie nauczyłaby ją jak robić paznokcie krok po kroku
Ja rozglądam się teraz za kursem w Krakowie i tez szukam niedrogiego kursukursu, bo nikomu oprocz siebie nie chce robic paznokci, a jednak chcialabym miec jakas wiedze i robic to dobrze.
__________________
Maqia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 07:39   #713
liber
Raczkowanie
 
Avatar liber
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 30
Smile Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Wydaje mi się, że nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić taki kurs dla własnej satysfakcji i oprócz tego otrzymać certyfikat. Kurs i tak warto zrobić, egzamin nie jest straszny a papier zawsze się przyda. Ja też mam swoją pracę, którą lubię i nie zamierzam zmieniać ale pazurki to moje hobby a certyfikat zawsze mogę odłożyć. Może kiedyś mi się przyda. Pozdrawiam cieplutko
liber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 20:53   #714
niunia999
Raczkowanie
 
Avatar niunia999
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 58
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Witam! Czy któraś z Was była na kursie w ASP w Krakowie? http://asp.edu.pl/kursy-manicure.php Jakie wrażenia? Czy można kupić u nich żele, itp? pozdrawiam
niunia999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 13:12   #715
Paulainka
Przyczajenie
 
Avatar Paulainka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 26
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez villemcia Pokaż wiadomość
a jak bez niego chcesz udokumentować, że ukończyłaś jakiś kurs? poza tym w wielu sklepach dla profesjonalistek certyfikat jest potrzebny bys mogła kupić żele czy akryle...
Udokumentować ? Komu mojemu facetowi?
A z tymi sklepami - nieźle się ubawiłam, jest wiele profesjonalnych sklepów/hurtowni w których "z pocałowaniem ręki" można kupić dobre produkty, to nie wstąpienie do sekty tylko transakcja. Poza tym wolę sprowadzić bezpośrednio ze Stanów, jest tanio i pewnie.
Paulainka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 13:18   #716
Paulainka
Przyczajenie
 
Avatar Paulainka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 26
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez liber Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić taki kurs dla własnej satysfakcji i oprócz tego otrzymać certyfikat. Kurs i tak warto zrobić, egzamin nie jest straszny a papier zawsze się przyda. Ja też mam swoją pracę, którą lubię i nie zamierzam zmieniać ale pazurki to moje hobby a certyfikat zawsze mogę odłożyć. Może kiedyś mi się przyda. Pozdrawiam cieplutko
Każdy ma inne priorytety. Osobiście nie odczuwam potrzeby wydawania przykładowych dwóch tysięcy dla trofeum na półce. Nie mówię "nigdy" (różne niespodzianki w życiu są), ale pewnie wtedy to już będą inne metody, inne kursy. Chcę zrobić kurs, żeby robić swoje pazurki poprawnie i nie widzę powodu linczu (tak jak część osób reaguje) jeśli robiłabym je po kursie bez certyfikatu na ścianie
Paulainka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 13:38   #717
dajanka87
Raczkowanie
 
Avatar dajanka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: centralna polska
Wiadomości: 426
GG do dajanka87
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Paulo Inko, nie wiem czy jakoś ci to pomoże, ale niedrogo i bez certyfikatu możesz zrobić kurs prywatnie u jakiejś dobrej stylistki. Wiem, że moja koleżanka robiła tak kurs akrylu u jakiejś stylistki, ale to chyba w Sieradzu czy Błaszkach.
Wystarczy się dowiedzieć o dobrą stylistkę, która podobne usługi oferuje (tj. iść i dyskretnie zapytać, bo jak mi wiadomo, jest to kurs tzw. "na czarno", czyli formalnie żaden, ale chyba o coś takiego Ci chodzi?)

Niunia, nie mam pojęcia o kursach w ASP. Wiem, że na forum kosmetyczki.org, bardzo ich tam chwalą, ale z uwagi na to, że forum jest przez nich sponsorowane, a o kursach innych firm nikt się nie wypowiada, postanowiłam nie ryzykować, choć stronka wygląda obiecująco
Tu z tego co się orientuję ASP nie ma najlepszej opini. Sama się do nich wybierałam przez czas jakiś, ale teraz myślę już o czymś innym...
dajanka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 19:29   #718
kika17
Wtajemniczenie
 
Avatar kika17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wieliczka/Kraków
Wiadomości: 2 504
GG do kika17
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niunia999 Pokaż wiadomość
Witam! Czy któraś z Was była na kursie w ASP w Krakowie? http://asp.edu.pl/kursy-manicure.php Jakie wrażenia? Czy można kupić u nich żele, itp? pozdrawiam
Sama zadawam to pytanie kilka postów wcześnie i dostalam odpowiedź, że lepiej sie wybrać do all4nails.
kika17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 21:50   #719
liber
Raczkowanie
 
Avatar liber
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 30
Smile Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Paulainka to nie odbieraj tego jak lincz. Tak jak piszesz każdy ma swoje piorytety i to Twój wybór czy zdasz egzamin czy nie. Myślę, że każdy pisze ze swojego punktu widzenia.
liber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 13:41   #720
klifek17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 176
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

a czy któraś z was bo dużo poleca, ale czy miała szkolenie w euro fashion i jak to wygladało?? ile godzin , ile osób itd.. bo na stronce malo co pisze


aha i czy ktoś kiedykolwiek robił szkolenie z zakresu AIRBRUSH chodzi mi o malowanie paznokci??

pozdrawiam
klifek17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.